Ierarhia după media de admitere a absolvenților de gimnaziu din județul GALAȚI
PROMOȚIA 2014-2015
Nr. crt Candidat Scoala Media adm. Media ev. Media V-VIII Nota/Media lb. rom. Nota/Media matem.
1 SAVIN C MIHNEA TEODOR SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 10 10 10 10 10
2 BURUIANĂ M ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.99 10 9.99 10 10
3 ENE D VLAD SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.99 10 9.97 10 10
4 ȘERBAN D IRINA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.99 10 9.97 10 10
5 NEAGU MR MARIA MIRUNA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.98 10 9.94 10 10
6 SPINU V ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.98 10 9.94 10 10
7 TUDOSE CC ANA CORINA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.97 10 9.9 10 10
8 VALCESCU N ELENA RALUCA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.97 10 9.9 10 10
9 VASILE F LENA PATRICIA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.97 9.97 9.97 10 9.95
10 MIRON I ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.96 10 9.86 10 10
11 ANDONE M MIRUNA CRISTINA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.96 9.95 9.99 9.9 10
12 CANĂ M ANA MARIA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.95 10 9.81 10 10
13 OPREA D PAUL COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.94 10 9.76 10 10
14 DUMITRAŞC C COSMINA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 9.93 10 9.74 10 10
15 PAPATRAIAN V BIANCA ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.93 9.95 9.9 10 9.9
16 DUDUTA D ELENA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI 9.93 9.92 9.99 10 9.85
17 ANDRONACHE L IULIA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.93 9.92 9.99 9.85 10
18 APOSTOL C DIANA CRISTINA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.92 10 9.7 10 10
19 LADARU G LAURA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.92 9.95 9.83 10 9.9
20 PATRASCANU AE ANDRADA ADELAIDA COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 9.92 9.9 10 9.9 9.9
21 LAZĂR V AMBRA ȘTEFANIA SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 9.92 9.9 9.99 10 9.8
22 IORGA V ELENA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.91 9.95 9.81 10 9.9
23 RAILEANU I GIULIA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA CAVADINESTI 9.91 9.9 9.95 9.8 10
24 GOCIU S DIANA ELENA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.91 9.9 9.94 10 9.8
25 SECUIANU V DENIS PETRU SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI 9.91 9.9 9.94 10 9.8
26 VRABIE P MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.9 9.92 9.87 9.85 10
27 NEACȘU G ADINA ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA LIESTI 9.9 9.9 9.9 9.8 10
28 COSTEA I ALEXANDRU NICHITA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.9 9.87 10 9.75 10
29 CEAPĂ D MARIA LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 9.89 9.87 9.96 9.75 10
30 TOPORĂU CUZMA LD NELLY ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 9.89 9.87 9.96 9.75 10
31 BLEHOEANU C DIANA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.88 9.9 9.83 9.8 10
32 ISTRĂTESCU Ş RENATA MARIA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.88 9.87 9.92 10 9.75
33 CIOCAN LA BIANCA CRISTINA SILVIA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.88 9.87 9.92 9.75 10
34 MUNTEANU S GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA "ENE PATRICIU", COMUNA SMULTI 9.88 9.87 9.91 9.75 10
35 LUPEA M CORINA VIORICA SCOALA GIMNAZIALA "MARIA GRECU", SAT ODAIA MANOLACHE, COMUNA VANATORI 9.88 9.85 10 9.7 10
36 BUGIA M DENISA TEODORA LICEUL TEHNOLOGIC "OVID CALEDONIU", LOCALITATEA TECUCI 9.88 9.85 9.99 9.7 10
37 LOVIN N COSMIN VIOREL COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.88 9.85 9.98 9.7 10
38 CONDREA AV RADU COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.87 9.9 9.8 9.8 10
39 ENACHI A FLORENTINA LUCIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.87 9.9 9.78 10 9.8
40 MIHAI MA GEANINA TEODORA SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 9.87 9.87 9.9 10 9.75
41 CARAGATA N GABRIELA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA BARCEA 9.87 9.85 9.95 9.8 9.9
42 BULAI T ROXANA THEODORA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA LIESTI 9.87 9.85 9.93 9.7 10
43 CHIROȘCĂ D DIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.86 9.85 9.89 10 9.7
44 PALADE O GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 9.86 9.82 10 9.65 10
45 CONSTANTINESCU F ANA DELIA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.86 9.82 9.99 9.65 10
46 CIOPEI I DRAGOȘ SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 9.85 9.95 9.56 10 9.9
47 DUDAU G VALENTINA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 9.85 9.9 9.72 10 9.8
48 PAVEL M ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.85 9.87 9.79 9.75 10
49 MOLNAR CO MARIA ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.85 9.85 9.86 9.7 10
50 LUCACI C COSMINA ANDREEA LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 9.85 9.8 10 9.6 10
51 BUMBARU G CĂTĂLINA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.84 9.9 9.69 9.9 9.9
52 ANDREI D ANAMARIA SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE MUNTEANU", LOCALITATEA GALATI 9.84 9.85 9.82 9.7 10
53 BORȘAN ND ADRIAN DUMITRU LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 9.84 9.82 9.93 9.65 10
54 DĂNILĂ OC ANA MARIA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.84 9.82 9.91 9.65 10
55 LAZĂR C DIANA SELENA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.84 9.82 9.9 9.8 9.85
56 PETRE DC IASMINA SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 9.84 9.82 9.9 9.7 9.95
57 GOGOTĂ A RALUCA KATHRIN SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.84 9.8 9.99 9.6 10
58 ANDRONACHE L IRINA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.83 9.85 9.79 9.7 10
59 BĂJAN F LAURA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.83 9.82 9.89 10 9.65
60 GHEORGHE AA DIANA IOANA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.83 9.8 9.94 9.6 10
61 SĪRBU VC GEORGIANA MIHAELA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.83 9.8 9.92 9.6 10
62 LAZĂR D ROXANA SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 9.82 9.82 9.85 9.75 9.9
63 STRELTOV C ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.82 9.82 9.84 9.65 10
64 MANEA C GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT SIVITA, COMUNA TULUCESTI 9.82 9.77 9.97 9.7 9.85
65 ISTRATE MM IOANA LĂCRĂMIOARA COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.81 9.85 9.71 9.9 9.8
66 TOADER I IULIA AURORA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.81 9.82 9.79 9.75 9.9
67 MUNTEANU AD RALUCA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.81 9.8 9.86 9.7 9.9
68 VORONEANU D TEODORA COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.81 9.77 9.96    
69 BĪGU V MIHAELA CRISTINA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.81 9.77 9.96 9.6 9.95
70 DINU I IULIA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.81 9.77 9.96 9.55 10
71 PAVALAŞC D IRINA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.81 9.77 9.93 9.65 9.9
72 COSTEA S MADALINA ROXANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MATCA 9.81 9.75 10 9.7 9.8
73 TIRDEA V ANCA STEFANIA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.8 9.85 9.67 10 9.7
74 BĂNESCU M CEZAR NICOLAE COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.8 9.82 9.75 9.75 9.9
75 UNGUREANU D CRISTINA ANCA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.8 9.77 9.92 9.65 9.9
76 PURLUCA T VALENTINA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE HAGIU", ORAS TG.BUJOR 9.8 9.77 9.92 9.55 10
77 RADU V IRINA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.8 9.77 9.91 10 9.55
78 BERNEA M ANDREEA ROXANA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.8 9.77 9.89 9.55 10
79 FRĂSINA GS IOANA CRISTIANA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.8 9.77 9.89 9.55 10
80 CHIRITA G ANDREI GEORGE SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI 9.8 9.75 9.97 9.5 10
81 TAMAŞ E XENIA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.8 9.75 9.97 9.5 10
82 DRUJA A DRAGOŞ ŞTEFAN SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 9.79 9.8 9.78 9.6 10
83 CERNAT C SABINA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.79 9.77 9.88 9.75 9.8
84 NEGOITA I ARIADNA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.79 9.77 9.88 9.65 9.9
85 VLAD S TEODORA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.79 9.77 9.87 9.85 9.7
86 BOSNEAGA V MATEI SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.79 9.77 9.86 9.7 9.85
87 BĂLEANU MM IULIA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.79 9.77 9.85 9.55 10
88 DRĂGUŢU D RAREŞ SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.79 9.75 9.94 9.6 9.9
89 STRATULAT D DRAGOȘ RADU COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.79 9.75 9.94 9.5 10
90 ANI D DANIELA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.79 9.75 9.92 9.65 9.85
91 CONSTANDACHE T ANDRA GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA FARTANESTI 9.79 9.75 9.91 9.8 9.7
92 MASGRAS M ALEXANDRA AURELIA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1, COMUNA COROD 9.79 9.72 10 9.45 10
93 STOLERU J ANDREEA GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 9.78 9.8 9.73 9.7 9.9
94 LAZĂR M COSMIN IONUŢ SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.78 9.72 9.98 9.9 9.55
95 COVALEA M TEODOR DRAGOŞ COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.78 9.72 9.98 9.45 10
96 CIBOTARIU DI EMMA ELENA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.77 9.82 9.64 9.65 10
97 SOGOR G ANCA DENISA COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 9.77 9.77 9.78 9.55 10
98 ICHIMESCU P MARIA DELIA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.77 9.75 9.86 9.65 9.85
99 STOICA C CAMELIA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 9.77 9.75 9.84 9.7 9.8
100 VASILIE N ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 9.77 9.75 9.84 9.65 9.85
101 ROTARU I ALESSANDRA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.77 9.72 9.95 9.65 9.8
102 POPA V DĂNUŢ MARIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.20, LOCALITATEA GALATI 9.77 9.72 9.93 9.7 9.75
103 OJOG P DAMIANA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.77 9.7 10 9.4 10
104 PROFIR S CĂLIN COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.77 9.7 10 9.4 10
105 SAVASTRE C COSMINA ROZANA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1, COMUNA COROD 9.77 9.7 9.99 9.4 10
106 BOZA L RAREŞ DORIAN COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.76 9.77 9.73 9.8 9.75
107 STROE M VLAD GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.76 9.75 9.82 9.5 10
108 ZAHARIA A ANDREEA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA UMBRARESTI 9.76 9.7 9.97 9.4 10
109 MORUN M ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.76 9.7 9.96 9.4 10
110 GHETU M FLAVIA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.76 9.7 9.95 9.65 9.75
111 CAZACU A DANIELA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.75 9.85 9.46 10 9.7
112 PARTENE D BOGDAN CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 9.75 9.82 9.55 9.85 9.8
113 BEJAN D ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.75 9.75 9.77 9.8 9.7
114 JINGA D TEOFILIA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL NICOLAE", COMUNA VANATORI 9.75 9.75 9.77 9.7 9.8
115 MUŞAT GHE DENISA NICOLETA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.75 9.75 9.77 9.5 10
116 RACOVIȚĂ P OANA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.75 9.72 9.85 9.8 9.65
117 CRĂESCU M MIHAELA MIRUNA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.75 9.72 9.84 9.75 9.7
118 VĪRTOSU S MARINA LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 9.75 9.7 9.93 9.7 9.7
119 DRAGOMIR SL ALECSANDRA SĀNZIANA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.75 9.7 9.92 9.5 9.9
120 CHIPIRLIU D BIANCA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.75 9.7 9.9 9.6 9.8
121 SCORȚA M CĂTĂLINA IULIA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MUNTENI 9.75 9.67 10 9.6 9.75
122 OPREA-GROZA G GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.75 9.67 10 9.35 10
123 MIHNEA I ANA-MARIA SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI 9.75 9.67 9.99 9.55 9.8
124 ROGOJINĂ D ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.75 9.67 9.99 9.55 9.8
125 OJOC P ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA LIESTI 9.74 9.8 9.57 9.7 9.9
126 JIGLAU V ELENA IULIANA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.74 9.75 9.71 9.8 9.7
127 ANDREI GE IARINA MARIA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.74 9.7 9.89 9.6 9.8
128 DELCEA L MIHAI HORIA SCOALA GIMNAZIALA NR.24, LOCALITATEA GALATI 9.74 9.7 9.87 9.6 9.8
129 DIACONU M ANCA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.74 9.7 9.87 9.55 9.85
130 DAMIAN L ANA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE HAGIU", ORAS TG.BUJOR 9.74 9.67 9.95 9.5 9.85
131 SERBAN G DANIEL SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 9.73 9.82 9.46 9.7 9.95
132 CASAPU C CRISTINA IOANA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.73 9.8 9.55 9.8 9.8
133 TEODORESCU Ș ŞTEFAN COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.73 9.72 9.79 9.6 9.85
134 LEFTER M BOGDAN MARIAN SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.73 9.7 9.83 9.5 9.9
135 VIDRAŞC G RALUCA IOANA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.73 9.7 9.83 9.45 9.95
136 AMARIEI C IRINA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.73 9.7 9.82 9.4 10
137 BACȘIN A DARIA COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.73 9.67 9.93 9.55 9.8
138 ANDREI O ANA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.73 9.67 9.93 9.35 10
139 BĪRA V ANAMARIA SABINA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.73 9.67 9.92 9.6 9.75
140 FLOREA S VICTOR SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.73 9.67 9.91 9.35 10
141 PALAGHITA A ANDREEA MONICA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.73 9.65 10 9.3 10
142 RAU L DARIA COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 9.73 9.65 10 9.3 10
143 DUDA C OANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.73 9.65 9.99 9.5 9.8
144 LUPU S LIVIU GEORGE SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.72 9.82 9.44 9.65 10
145 SLABU M ANDREI COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.72 9.75 9.65    
146 CARAGEA MN THEODOR SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.72 9.72 9.72 9.55 9.9
147 UDRESCU C SORIN ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.72 9.7 9.81 9.4 10
148 HURDUC D ANAMARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.72 9.7 9.78 9.5 9.9
149 TOADER S COSMINA ANAMARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SLOBOZIA CONACHI 9.72 9.67 9.87 9.85 9.5
150 CIUCIUR M LILIANA CĂTĂLINA SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 9.72 9.65 9.96 9.75 9.55
151 CIUBUCCIU V ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.72 9.65 9.94 9.3 10
152 DRAGOMIR D RAREȘ ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.72 9.65 9.93 9.5 9.8
153 ROMILA P BIANCA DENISA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.71 9.75 9.62 9.7 9.8
154 GUIŢA M DIANA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BALENI 9.71 9.72 9.68 9.7 9.75
155 ABADGERU A SABINA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.71 9.7 9.77 9.6 9.8
156 RAȚĂ V CRISTINA IULIA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.71 9.7 9.75 9.55 9.85
157 PAMFILE C ALINA ELENA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.71 9.7 9.75 9.5 9.9
158 CORNICI V ADRIAN IONUŢ SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.71 9.7 9.75 9.4 10
159 ZAHARIA C CIPRIAN ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 9.71 9.7 9.74 9.7 9.7
160 CRĂCIUN T IULIA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.71 9.65 9.92 9.5 9.8
161 BULMĂU S MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MUNTENI 9.71 9.65 9.91 9.55 9.75
162 BĪRLEA M CAMELIA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 9.71 9.65 9.91 9.5 9.8
163 ŞOIMU S LIVIU COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.71 9.65 9.89 9.3 10
164 CALAPOD S ELENA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL IERARH NICOLAE", COMUNA VLADESTI 9.71 9.62 10 9.35 9.9
165 BASTON D MELANIA CRISTIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.7 9.75 9.56 9.75 9.75
166 OLARU I ANDRA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 9.7 9.7 9.72 9.4 10
167 SEVASTRE F ȘTEFAN SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.7 9.65 9.86 9.3 10
168 SANDU I VIOREL ADELIN SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA LIESTI 9.7 9.65 9.85 9.5 9.8
169 GHINDARU N DIANA LORENA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.7 9.65 9.85 9.45 9.85
170 DRAGUS I ANDREEA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.7 9.62 9.97 9.55 9.7
171 MOGLAN C BIANCA ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.7 9.62 9.96 9.55 9.7
172 PETCU I IRIS COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.7 9.62 9.96 9.3 9.95
173 BĂLAN DG RADU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.7 9.62 9.95 9.25 10
174 BURIC M ANDREI ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.69 9.67 9.77 9.35 10
175 RĂDUCĂNESCU M NONA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 9.69 9.65 9.83 9.85 9.45
176 SARCHIZIAN C DELIA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.69 9.65 9.83 9.7 9.6
177 CAZACU F MIRUNA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.69 9.62 9.92 9.35 9.9
178 BARANGA I GEORGE MARIUS SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 9.69 9.62 9.92 9.3 9.95
179 BANEA E CLAUDIU CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.69 9.62 9.91 9.55 9.7
180 CRISTEA V LIVIU ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI 9.69 9.62 9.91 9.45 9.8
181 CEPRAGA D MIHAI DARIUS SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.69 9.62 9.91 9.25 10
182 AURICĂ D NARCIS ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR.3, LOCALITATEA GALATI 9.69 9.6 9.98 9.5 9.7
183 RUSU V IOANA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.69 9.6 9.97 9.5 9.7
184 MACOVEI S DIANA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.69 9.6 9.97 9.45 9.75
185 BENEA D LORENA CEZARA SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE MUNTEANU", LOCALITATEA GALATI 9.69 9.6 9.97 9.2 10
186 PLEŞCAN TF DELIA ALEXANDRA LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 9.68 9.75 9.48 9.75 9.75
187 VLĂDUȚ F ANDREI BOGDAN SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.68 9.72 9.56 9.55 9.9
188 CRUCEANU C CATALINA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.68 9.65 9.8 9.35 9.95
189 GHEORGHIŢĂ F RĂZVAN CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.68 9.65 9.79 9.3 10
190 TUDOR M DRAGOŞ IONUŢ SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 9.68 9.65 9.78 9.5 9.8
191 STAICU T IOANA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.68 9.62 9.87 9.25 10
192 GRINDEI M FILIP SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 9.67 9.77 9.4 9.55 10
193 PETCU SŞ LORENA ANAMARIA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.67 9.67 9.68 9.35 10
194 GRADEA I DENISA SCOALA GIMNAZIALA "PROF.EMIL PANAITESCU", COMUNA CUDALBI 9.67 9.67 9.67 9.65 9.7
195 CUSTURĂ DA MARIUS COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.67 9.65 9.74 9.8 9.5
196 ZLATE N MARICELA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT SIVITA, COMUNA TULUCESTI 9.67 9.65 9.73 9.7 9.6
197 COCU D ANDREI MARIUS SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE MANTU", LOCALITATEA GALATI 9.67 9.62 9.82 9.4 9.85
198 SIMION I SOFIA VANESA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.67 9.6 9.91 10 9.2
199 APOSTU F ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "PROF.EMIL PANAITESCU", COMUNA CUDALBI 9.67 9.6 9.9 9.3 9.9
200 ISTRATE G ANDREI VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.67 9.6 9.9 9.25 9.95
201 POGOR I CĂTĂLIN GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.67 9.6 9.88 9.2 10
202 PUŞCAŞU G ESTERA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.67 9.57 10 9.35 9.8
203 ILIE C MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.67 9.57 10 9.15 10
204 MOISE D ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "ELENA NEGRI", COMUNA COSTACHE NEGRI 9.67 9.57 9.97 9.15 10
205 RĂDULESCU RM ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 9.66 9.72 9.5 9.55 9.9
206 CRĂCIUN T ANDREEA MĂDĂLINA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.66 9.67 9.64 9.5 9.85
207 MOŞOLEA G VICTOR ANDREI COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.66 9.65 9.72 9.55 9.75
208 ȚOCU A SIMONA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.66 9.65 9.7 9.7 9.6
209 MOROSANU C ANTONIO SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.66 9.65 9.7 9.5 9.8
210 AXENTE E MIHAELA ELENA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.66 9.65 9.69 9.7 9.6
211 SPĂTARU FM VLAD LUCA SEBASTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.66 9.62 9.8 9.55 9.7
212 SĀRGHE C ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.66 9.62 9.78 9.6 9.65
213 LUCAȘ O ADRIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 9.66 9.62 9.78 9.55 9.7
214 STRĪNBEI P MARIA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 9.66 9.6 9.87 9.2 10
215 MARIN M MARCU SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.66 9.6 9.86 9.55 9.65
216 BĂJAN M ALEX COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.66 9.57 9.93 9.15 10
217 POPA D RADU IONUŢ SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.65 9.7 9.52 9.4 10
218 CALIN C ALEX MIHAI LICEUL DE ARTE "DIMITRIE CUCLIN", LOCALITATEA GALATI 9.65 9.67 9.62 9.55 9.8
219 BUTE ȘT ANA MARIA LICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU 9.65 9.67 9.61 10 9.35
220 ȘERBAN N ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.65 9.67 9.61 9.4 9.95
221 ENE D ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 9.65 9.65 9.68 9.8 9.5
222 NICA D ALEXANDRA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.65 9.62 9.74 9.3 9.95
223 ZAHARIA EI LAURA FLORICICA COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 9.65 9.6 9.8 9.6 9.6
224 GHEORGHITA C DIANA COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 9.65 9.57 9.92 9.55 9.6
225 GHETAU L ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZUL", LOCALITATEA GALATI 9.65 9.57 9.92 9.55 9.6
226 CIREASA I CLAUDIU SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.65 9.57 9.92 9.3 9.85
227 SĂLCIANU I CORINA SIMONA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL", LOCALITATEA GALATI 9.65 9.57 9.89 9.6 9.55
228 PAMFIL C CĂTĂLIN COSTEL COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.65 9.55 9.97 9.1 10
229 PANAITE A COSMINA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.64 9.67 9.58 9.65 9.7
230 ZAMFIRESCU M CRISTIAN EUGEN COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.64 9.67 9.56 9.35 10
231 GĀRLESCU A ANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.64 9.65 9.64 9.7 9.6
232 IONESCU C ANCA LARISA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.64 9.62 9.71 9.6 9.65
233 IORGA LC LORENA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL", LOCALITATEA GALATI 9.64 9.6 9.76 9.4 9.8
234 CRISTEA I COSMINA MIRELA SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE MANTU", LOCALITATEA GALATI 9.64 9.57 9.86 10 9.15
235 SOLOMON-RADU V ROBERT COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.64 9.55 9.93 9.2 9.9
236 GĪRNEAŢA N ARIANA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.64 9.55 9.92 9.35 9.75
237 GROSU I ANDREEA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.64 9.52 10 9.4 9.65
238 HAHUI C ANDREI RĂZVAN SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 9.64 9.52 10 9.05 10
239 CRĂNGAN N ANDREEA SORINA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.63 9.77 9.24 9.65 9.9
240 PĪRĂIANU M CIPRIAN MARIAN LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 9.63 9.72 9.37 9.75 9.7
241 DEACONESCU S ŞTEFAN SORIN SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL", LOCALITATEA GALATI 9.63 9.6 9.75 9.4 9.8
242 LAVRI M CLAUDIA PAULA SCOALA GIMNAZIALA NR.10, LOCALITATEA GALATI 9.63 9.57 9.84 9.55 9.6
243 DIACONU M TEODORA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.63 9.57 9.84 9.35 9.8
244 CHIRILĂ C ANDREEA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.63 9.55 9.9 9.4 9.7
245 BRADEA V ANDREEA ALINA SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 9.63 9.55 9.89 9.2 9.9
246 COTEA P IZABELLA FLORENTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.63 9.52 9.98 9.05 10
247 VĪRTOSU S CORNEL SCOALA GIMNAZIALA "ELENA NEGRI", COMUNA COSTACHE NEGRI 9.63 9.52 9.97 9.15 9.9
248 MAFTEI D DIANA ELENA SCOALA GIMNAZIALA "GENERAL DUMITRU DAMACEANU", COMUNA COSMESTI 9.63 9.52 9.96 9.6 9.45
249 ŞTEFĂNESCU V THEODORA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.62 9.67 9.5    
250 DUAGI A ERVIN SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.62 9.67 9.5 9.35 10
251 CHIRIȚOIU A DRAGOȘ CIPRIAN COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.62 9.67 9.48 9.35 10
252 VĪRGOLICI G COSMIN GABRIEL COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.62 9.62 9.63 9.8 9.45
253 TROFIN DI NICOLETA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 9.62 9.6 9.7 9.7 9.5
254 BALAN I BIANCA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "TUDOR PAMFILE", COMUNA TEPU 9.62 9.6 9.68 9.75 9.45
255 MAFTEI N ANDREI DAN COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.62 9.57 9.8 9.25 9.9
256 POGOR V GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.62 9.57 9.79 9.65 9.5
257 IORDACHE F NATANAEL SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.62 9.57 9.79 9.3 9.85
258 STAN G GEORGIANA SORINA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.62 9.57 9.77 9.5 9.65
259 COROPCIANU I IOANA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 9.62 9.55 9.86 9.7 9.4
260 VIRTOSU M SILVIA SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 9.62 9.55 9.86 9.7 9.4
261 FILIMON I DANUT DUMITRU SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE CANTEMIR", COMUNA MATCA 9.62 9.55 9.85 9.6 9.5
262 CRISTEA SV ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZUL", LOCALITATEA GALATI 9.62 9.55 9.85 9.35 9.75
263 VOICU C AURA NICOLETA SCOALA GIMNAZIALA "LASCAR CATARGIU", COMUNA SCHELA 9.62 9.55 9.85 9.35 9.75
264 GHEORGHIŢĂ I DANIELA FLORENTINA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.62 9.55 9.84 9.65 9.45
265 TUDORAN G DANIEL TEODOR SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA LIESTI 9.62 9.55 9.83 9.4 9.7
266 VERDEȘ I THEODOR SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.62 9.55 9.83 9.1 10
267 PĪRVU M IULIA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MUNTENI 9.62 9.52 9.94 9.3 9.75
268 NISTOR L IRENA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.62 9.52 9.93 9.05 10
269 TOFAN IL FLAVIA IOANA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.62 9.5 10 10 9
270 OPREA BM ALIN CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.62 9.5 9.98 9 10
271 CIOLAN M DENISA ANGELA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 9.61 9.67 9.46 9.5 9.85
272 CIOBANU A ALINA LUCIA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.61 9.67 9.44 9.9 9.45
273 GAVRILĂ S IOANA MIRUNA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.61 9.65 9.5 9.65 9.65
274 ADAM I ADRIAN CLAUDIU SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.61 9.62 9.59 9.75 9.5
275 IONESCU A BEATRICE GABRIELA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.61 9.55 9.81 9.4 9.7
276 BOAZU L LIGIA GABRIELA LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 9.61 9.55 9.8 9.3 9.8
277 CALINESCU D DIANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.61 9.55 9.8 9.3 9.8
278 STEFAN V IULIANA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.61 9.52 9.88 9.6 9.45
279 DRAGU N LAURENŢIU VASILICĂ SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SLOBOZIA CONACHI 9.61 9.5 9.97 9.25 9.75
280 STROIA D ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 9.61 9.5 9.95 9.5 9.5
281 LUCHIAN C MIRUNA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.61 9.5 9.95 9.2 9.8
282 URSU D ELENI SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.6 9.6 9.63 9.5 9.7
283 GEANĂ C RĂZVAN ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.6 9.57 9.71 9.2 9.95
284 CĪRJANU I ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 9.6 9.55 9.77 9.2 9.9
285 RARINCA C BIANCA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.6 9.55 9.76 9.65 9.45
286 BANDRABUR P ALEXANDRU CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZUL", LOCALITATEA GALATI 9.6 9.52 9.86 9.55 9.5
287 BEȚCU G CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 9.6 9.52 9.86 9.35 9.7
288 ARHIRE FC ANDREI COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.6 9.5 9.93 9.2 9.8
289 SIRBU M DIANA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.6 9.47 10 9.1 9.85
290 ZALĂ C ȘTEFANIA CASIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.59 9.67 9.35 9.8 9.55
291 SCĪNTEIANU AC DIANA MĂRIUCA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.59 9.62 9.5 9.9 9.35
292 OLARU I ADRIAN GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA "LASCAR CATARGIU", COMUNA SCHELA 9.59 9.57 9.68 9.75 9.4
293 VADEANU A ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.59 9.52 9.83 9.7 9.35
294 NICA L MARIA CĂTĂLINA COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.59 9.52 9.82    
295 PARVANA V BIANCA DANIELA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL IERARH NICOLAE", COMUNA VLADESTI 9.59 9.5 9.88 9.5 9.5
296 DĂNĂILĂ L IOANA DARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.59 9.47 9.97 9.1 9.85
297 STAN O MARIA TEODORA LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 9.59 9.47 9.97 9.05 9.9
298 ŢOPA C ELENA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.58 9.65 9.38 9.65 9.65
299 DRĂGAN O ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.58 9.65 9.37 9.3 10
300 MĂRGĂRIT V ANDRADA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.58 9.6 9.54 9.4 9.8
301 PARLOG NINI N IULIA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.58 9.57 9.61 9.5 9.65
302 IORDAN G VLAD COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.58 9.57 9.61 9.35 9.8
303 MARINOAEA O BIANCA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.58 9.55 9.7 9.1 10
304 ȘEITAN M NICOLETA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.58 9.55 9.69 9.2 9.9
305 RĂU S OANA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.58 9.55 9.68 9.3 9.8
306 IONAŞCU V ROXANA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.58 9.52 9.79 9.7 9.35
307 MELEACĂ F MARIA VERONICA SCOALA GIMNAZIALA NR.24, LOCALITATEA GALATI 9.58 9.52 9.78 9.1 9.95
308 LUPOAIE C CORNELIA MIOARA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT BUCESTI, COMUNA IVESTI 9.58 9.45 9.98 9.4 9.5
309 BUDESCU V MARIANA ROZA LICEUL TEHNOLOGIC "EREMIA GRIGORESCU", ORAS TG.BUJOR 9.57 9.7 9.21 9.6 9.8
310 BASARABI G ALINA OTILIA SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 9.57 9.62 9.45 9.85 9.4
311 CHELARIU D ADELIN SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.57 9.52 9.75 9.4 9.65
312 BĂRARU C DIANA RODICA COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.57 9.52 9.72 9.8 9.25
313 GHEORGHE I IUSTIN SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL", LOCALITATEA GALATI 9.57 9.52 9.72 9.6 9.45
314 NEGRUŞ-COSTIN A ALINA SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 9.57 9.52 9.72 9.3 9.75
315 TRUȘAN A CĂLIN SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.57 9.5 9.8 9.25 9.75
316 ILIE VM RĂZVAN MIHĂIȚĂ LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 9.57 9.47 9.9 8.95 10
317 BĂLIN GG MIRUNA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 9.57 9.47 9.88 9.25 9.7
318 TEODOR G IOANA ELENA COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.57 9.47 9.87    
319 DRUTA V GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BARCEA 9.57 9.47 9.87 9.7 9.25
320 MIHAI P PETRU SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.57 9.45 9.94 9.2 9.7
321 MOGODAN G CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA "LASCAR CATARGIU", COMUNA SCHELA 9.57 9.45 9.93 9.25 9.65
322 MURARIU N EDUARD DANUT SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.56 9.67 9.26 9.5 9.85
323 PAVEL M ANDREEA VALENTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA LIESTI 9.56 9.57 9.56 9.8 9.35
324 BUHANCĂ I GEORGE SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.56 9.55 9.62 9.2 9.9
325 PĂCURARU PP ANDREI COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.56 9.5 9.75 9.5 9.5
326 SAMOILĂ GH VIOREL SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI 9.56 9.5 9.75 9.45 9.55
327 STAN D SILVIU MATEI COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.56 9.5 9.74 9.6 9.4
328 PRODEA MC LIVIA ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 9.56 9.47 9.83 9.3 9.65
329 BORSAN D LUCIANA VALENTINA SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI 9.56 9.45 9.89 9.1 9.8
330 NEAGU M DENISA DANIELA LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA 9.56 9.42 10 9.5 9.35
331 GUGUILĂ MM ELENA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.56 9.42 10 9.25 9.6
332 STANCIU G NICOLETA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT BUCESTI, COMUNA IVESTI 9.56 9.42 9.98 9.3 9.55
333 LUPU G CLAUDIA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 9.55 9.55 9.58 9.5 9.6
334 PUŢU M MIHAELA CORNELIA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SENDRENI 9.55 9.5 9.73 10 9
335 BAISAN V RAMONA PETRONELA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA INDEPENDENTA 9.55 9.5 9.7 9.5 9.5
336 AIOANEI M TEODORA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.55 9.5 9.7 9.2 9.8
337 FILIP S BEATRICE MARIA COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 9.55 9.47 9.82 9.3 9.65
338 FILOTE M ALINA GEORGIANA LICEUL TEHNOLOGIC "PAUL BUJOR", ORAS BERESTI 9.55 9.47 9.82 9.25 9.7
339 NANU C MIRUNA CARMEN MARIA LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 9.55 9.47 9.81 9.7 9.25
340 CARP G SORIN SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 9.55 9.45 9.88 8.9 10
341 CORNEA MD IOANA ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.55 9.45 9.87 9.3 9.6
342 IFTEMIE P ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "SF.TREI IERARHI", SAT HANU CONACHI, COMUNA FUNDENI 9.55 9.45 9.87 9.3 9.6
343 RADU N MARINA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.55 9.45 9.86 9.25 9.65
344 TABĂRĂ T IULIANA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.55 9.42 9.96 8.85 10
345 POPA CH ANDREAS CHRISTIAN REINHARDT COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.55 9.42 9.95 9.5 9.35
346 ISTRATE A LIVIU SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.54 9.57 9.45 9.15 10
347 BLĂNAR GH GEORGE COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.54 9.55 9.53 9.2 9.9
348 HRISTEA C DELIA ELENA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.54 9.55 9.52 9.3 9.8
349 SAVA S CEZAR MARIAN SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.54 9.52 9.61 9.15 9.9
350 FERENDINO VA TEODOR COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.54 9.5 9.67 9.7 9.3
351 ENE EM ŞTEFAN DRAGOŞ COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.54 9.45 9.84 9 9.9
352 CONDUR M TEODORA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.54 9.45 9.83 9.65 9.25
353 BULBOACA I MONICA ANDDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA POIANA 9.54 9.42 9.93 8.85 10
354 CERBU M CRISTI MADALIN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FOLTESTI 9.54 9.42 9.9 9.25 9.6
355 SAMOILĂ IC CRISTINA MĂDĂLINA SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 9.54 9.4 9.96 8.8 10
356 ROTARU MM MARIAN CĂTĂLIN COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.53 9.6 9.34 9.3 9.9
357 CIOBOTARU I NICOLETA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL NICOLAE", COMUNA LIESTI 9.53 9.55 9.49 9.6 9.5
358 MARIN R AURELIA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE CANTEMIR", COMUNA MATCA 9.53 9.52 9.58 9.05 10
359 DODU V MIRUNA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "PROF.EMIL PANAITESCU", COMUNA CUDALBI 9.53 9.5 9.64 9.1 9.9
360 LAZAR N GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 9.53 9.45 9.8 9 9.9
361 MIHAIU C BEATRICE ELIZA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.53 9.45 9.8 8.9 10
362 ANGHEL G ALIN COSMIN SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 9.53 9.45 9.79 9.05 9.85
363 FERTU A ANDREEA TEODORA SCOALA GIMNAZIALA "TUDOR PAMFILE", COMUNA TEPU 9.53 9.45 9.78 9.45 9.45
364 NEAGU VC LIVIA OANA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.53 9.42 9.88 8.85 10
365 CHIRIAC DM DENISA TEODORA COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.53 9.4 9.92 8.95 9.85
366 BURICEA C GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA INDEPENDENTA 9.52 9.57 9.37 9.35 9.8
367 RUSU C ELENA CAMELIA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.52 9.55 9.46 9.3 9.8
368 POPA I RAREȘ ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.52 9.52 9.52 9.15 9.9
369 BUZEA CD ANDREEA CRISTIANA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.52 9.5 9.59 9.55 9.45
370 SPINU V BIANCA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZUL", LOCALITATEA GALATI 9.52 9.5 9.58 9.15 9.85
371 COVALEA T ALEXANDRA MARIA LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 9.52 9.47 9.7 9.75 9.2
372 BOȘNEAGĂ M GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.52 9.47 9.69 9.1 9.85
373 TIMO N ANDREI CLAUDIU SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 9.52 9.45 9.75 9.1 9.8
374 PODARU M FLORINA COSMINA COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 9.52 9.45 9.73 9.9 9
375 ILIE M ANA MARIA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.52 9.45 9.73 9.8 9.1
376 CĂRĂUŞ I ALINA SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA TECUCI 9.52 9.42 9.84 9.7 9.15
377 CIOLACU FM COSMIN GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.52 9.42 9.83 9.55 9.3
378 DĂNĂILĂ C MARIAN LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA 9.52 9.4 9.9 9.25 9.55
379 CONDRACHE V RADU COSMIN SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN OCTAVIAN IOSIF", LOCALITATEA TECUCI 9.52 9.37 10 9.5 9.25
380 TACHE CD IULIA CRISTIANA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.51 9.55 9.4 9.7 9.4
381 DRĂGAN M MĂDĂLINA RALUCA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.51 9.47 9.66 9.3 9.65
382 TUDOR M DANIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 9.51 9.47 9.63 9.1 9.85
383 POPA P ROXANA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.51 9.45 9.72 9.45 9.45
384 IFTEMIE I MIRELA SANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT SIVITA, COMUNA TULUCESTI 9.51 9.45 9.72 9.25 9.65
385 CĂLIN S ALEXIA BEATRICE SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 9.51 9.42 9.78 9.5 9.35
386 MAFTEI V MIHAI ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 9.51 9.4 9.86 8.9 9.9
387 CODREANU I NICOLETA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FRUMUSITA 9.51 9.4 9.84 9.1 9.7
388 CRETU P IULIANA ELENA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN OCTAVIAN IOSIF", LOCALITATEA TECUCI 9.51 9.35 10 9.45 9.25
389 POPA T BOGDAN MARIAN SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE HAGIU", ORAS TG.BUJOR 9.51 9.35 9.99 8.85 9.85
390 DOBRE VD IOANA ALINA SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 9.5 9.5 9.51 9 10
391 ACIOBĂNIŢEI CG ALEXANDRU CĂTĂLIN SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 9.5 9.5 9.5 9.6 9.4
392 APOSTOL CA COSMIN TEODOR COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.5 9.47 9.6 9.15 9.8
393 CARAGEA D ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.5 9.45 9.65 9.1 9.8
394 MARIAN M ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "ANGHEL RUGINA", LOCALITATEA TECUCI 9.5 9.37 9.91 9.6 9.15
395 MOCANU M IRINA ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.5 9.37 9.9 9.4 9.35
396 RADU D TEODOR SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.5 9.37 9.9 9.05 9.7
397 ISTRATE I IONELA ANDREEA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1, COMUNA CUDALBI 9.5 9.35 9.97 9.4 9.3
398 MIHALACHE G GEORGIANA ROXANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MUNTENI 9.5 9.35 9.97 9 9.7
399 NEAGU N COSMINA RALUCA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SLOBOZIA CONACHI 9.5 9.35 9.95 9.3 9.4
400 RADU I GIORGEANA CATALINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT BLANZI, COMUNA COROD 9.49 9.57 9.26 9.55 9.6
401 DRUGAN M DIANA COSTELA SCOALA GIMNAZIALA "PROF.EMIL PANAITESCU", COMUNA CUDALBI 9.49 9.57 9.26 9.45 9.7
402 MOCANU CT ALEXANDRA MARIA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.49 9.52 9.43 9.1 9.95
403 IANCU G ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.49 9.45 9.63 9.6 9.3
404 CRISTEA C THEODORA SCOALA GIMNAZIALA NR.10, LOCALITATEA GALATI 9.49 9.42 9.72 9.3 9.55
405 BĂLAN S FLORENTINO ADELIN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MUNTENI 9.49 9.42 9.71 9.1 9.75
406 ANGHEL D ANDREEA TEODORA SCOALA GIMNAZIALA NR.24, LOCALITATEA GALATI 9.49 9.4 9.77 9.6 9.2
407 GRIGORE A ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.49 9.4 9.76 8.9 9.9
408 MATEIU MN RAREŞ IOAN COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.49 9.35 9.92 9.2 9.5
409 CHIRIŢĂ IO ROBERT CLAUDIU SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.48 9.62 9.08 9.6 9.65
410 ZONTEA N ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.48 9.6 9.12 9.5 9.7
411 MIERLOIU C PAUL MIHAIL SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.48 9.47 9.54 9 9.95
412 NECULA D MIRUNA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.48 9.45 9.6 9.1 9.8
413 LICIU CG ŞTEFAN PAUL COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.48 9.45 9.57 9.25 9.65
414 IONIŢĂ I MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA NR.24, LOCALITATEA GALATI 9.48 9.37 9.82 8.9 9.85
415 ANTOHIE F MATEI SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.48 9.35 9.87 8.9 9.8
416 LATU ID ANDREEA DENISSA COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.47 9.55 9.24 9.25 9.85
417 MIHAI D TEODORA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.47 9.52 9.34 9.05 10
418 ASANACHE D DANIELA SCOALA GIMNAZIALA NR.10, LOCALITATEA GALATI 9.47 9.42 9.64 9.15 9.7
419 RĪPICEANU S LUANA AURA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 9.47 9.42 9.62 9.4 9.45
420 MUNTEANU V MIHAELA ANDREEA LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 9.47 9.4 9.7 9.3 9.5
421 GĪLEA V DIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 9.47 9.37 9.8 9.95 8.8
422 SPASENIE N VIORICA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT BLANZI, COMUNA COROD 9.47 9.37 9.8 9.6 9.15
423 MELINTE G AURELIAN ROBERT SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA PECHEA 9.47 9.37 9.78 8.95 9.8
424 MORARU V MĂDĂLINA THEODORA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.47 9.35 9.86 8.85 9.85
425 IONESCU C GIULYA FRANCESCA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.47 9.35 9.85 9.35 9.35
426 MOISA F MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA NR.10, LOCALITATEA GALATI 9.47 9.35 9.83 9.1 9.6
427 POPA RG ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.47 9.32 9.95 9.3 9.35
428 GRĂSUN P ARINA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.47 9.32 9.92 9.7 8.95
429 PAVEL R ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.47 9.32 9.92 9 9.65
430 PECHEANU D IONUȚ GABRIEL LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 9.46 9.5 9.37 9.15 9.85
431 NECULA V MARLENA LICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU 9.46 9.5 9.36 9.5 9.5
432 CHIRIAC FN DIANA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.46 9.47 9.46 9.1 9.85
433 CHIRIŢĂ M MARIO CLAUDIU SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 9.46 9.45 9.5 9 9.9
434 SIMION D MIHAI SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.46 9.45 9.49 9.15 9.75
435 BULAI G ŞTEFAN EDUARD SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 9.46 9.45 9.49 8.9 10
436 ALEXANDRU L LAURA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.46 9.42 9.61 9.35 9.5
437 PINTILIE C COSMIN SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 9.46 9.42 9.59 9.45 9.4
438 IACOB P ROXANA SCOALA GIMNAZIALA "LASCAR CATARGIU", COMUNA SCHELA 9.46 9.4 9.66 9.65 9.15
439 MIHĂLUŢĂ F ANDREEA LUIZA SCOALA GIMNAZIALA NR.24, LOCALITATEA GALATI 9.46 9.37 9.76 8.95 9.8
440 COLIBALIS N ANDREEA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.46 9.35 9.79 9.2 9.5
441 RADU TL CATALINA GABRIELA COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 9.46 9.32 9.89 9.25 9.4
442 ŞTEFAN M VALENTINA LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA 9.46 9.3 9.95 9.2 9.4
443 CONDRACHE I DANIELA SCOALA GIMNAZIALA "ANGHEL RUGINA", LOCALITATEA TECUCI 9.46 9.3 9.94 9.7 8.9
444 DIMIAN M BIANCA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SUHURLUI 9.45 9.47 9.41 9.7 9.25
445 OPREA P ANA TEODORA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.45 9.47 9.41 9.6 9.35
446 JECU S ANDREEA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.45 9.47 9.4 9.25 9.7
447 STAN D ANA MARIA BEATRICE SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI 9.45 9.4 9.62 9.2 9.6
448 PANTAZICĂ M ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.45 9.4 9.61 9.7 9.1
449 SEREA CD ANDREI ŞTEFAN COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.45 9.37 9.72 9.2 9.55
450 PORUMB CN ANDREI CORNEL COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.45 9.37 9.72 8.85 9.9
451 PANAITE N MARIA MĂDĂLINA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA LIESTI 9.45 9.35 9.75 8.7 10
452 CHIRILOV D SABINA IOANA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.45 9.32 9.87 9.35 9.3
453 LIXANDRU R COSMIN MIHAI SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.45 9.32 9.86 8.85 9.8
454 BĂLUȚĂ V TEODORA BEATRICE COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.45 9.32 9.85 9.1 9.55
455 ANGHELUȚĂ Ș CAMELIA CORINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA PECHEA 9.45 9.3 9.92 9.8 8.8
456 TEOREANU C CAMELIA SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 9.44 9.52 9.21 9.1 9.95
457 MOVILĂ C ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.44 9.45 9.44 9.45 9.45
458 SANDU C SABINA ȘTEFANIA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.44 9.45 9.43 9.25 9.65
459 MIHAI FG SIMONA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.44 9.45 9.41 9.5 9.4
460 MUNTEANU C MARIA ANGELA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.44 9.4 9.56 9.35 9.45
461 STOICA C ALIN COSTI SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 9.44 9.4 9.56 9.25 9.55
462 ŞERBAN I THEODOR COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.44 9.4 9.56 9.05 9.75
463 SAVIN C ALEXANDRU COSMIN SCOALA GIMNAZIALA NR.24, LOCALITATEA GALATI 9.44 9.35 9.74 9.2 9.5
464 POTOLEA I BIANCA BEATRICE SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 9.44 9.35 9.73 8.7 10
465 MICU E BIANCA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA GHIDIGENI 9.44 9.35 9.72 9.3 9.4
466 ROSCA M GEORGE SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZUL", LOCALITATEA GALATI 9.44 9.35 9.71 9 9.7
467 CRACIUN F IOANA SCOALA GIMNAZIALA "DUMITRU I.GHIMUS", SAT LUNGESTI, COMUNA BALABANESTI 9.44 9.3 9.88 9.55 9.05
468 ALBU R IOANA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.44 9.3 9.87 9.55 9.05
469 JECU D VLAD SCOALA GIMNAZIALA "ELENA NEGRI", COMUNA COSTACHE NEGRI 9.44 9.27 9.97 9.2 9.35
470 BUTUC I ANDREEA LICEUL DE ARTE "DIMITRIE CUCLIN", LOCALITATEA GALATI 9.43 9.45 9.39 9.4 9.5
471 POPESCU SO ALEXANDRA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 9.43 9.45 9.38 9.35 9.55
472 AMBROSE ȘT FLORINA BIANCA SCOALA GIMNAZIALA "PETRU RARES", COMUNA FRUMUSITA 9.43 9.42 9.47 9.7 9.15
473 MITROF M DENIS OZGEAN SCOALA GIMNAZIALA NR.26, LOCALITATEA GALATI 9.43 9.4 9.53 9 9.8
474 LIXANDRU R DELIA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.43 9.37 9.61 9.2 9.55
475 STOIAN MF VIRGINIA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 9.43 9.32 9.79 9.65 9
476 CRISTIAN M IONELA MĂDĂLINA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.43 9.3 9.84 8.9 9.7
477 ENACHE M ANDREI SEBASTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.43 9.3 9.83 9.1 9.5
478 ONOFREI I BIANCA IOANA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.43 9.27 9.93 9.45 9.1
479 LEONTE M PETRU SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.43 9.27 9.93 9.25 9.3
480 LUNGU P ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE HAGIU", ORAS TG.BUJOR 9.43 9.27 9.93 9.25 9.3
481 BUZILĂ V COSTICĂ SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT UNGURENI, COMUNA MUNTENI 9.43 9.27 9.91 9.55 9
482 TOCU C IONUT BOGDAN SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.43 9.27 9.91 9.15 9.4
483 LUNGU A DRAGOS SCOALA GIMNAZIALA "PROF.EMIL PANAITESCU", COMUNA CUDALBI 9.42 9.55 9.06 9.1 10
484 MARCU I IOANA SORINA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.42 9.5 9.18 9.2 9.8
485 BURTEA I ANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.42 9.37 9.59 9.75 9
486 PAIS R MARIA MIRUNA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 9.42 9.37 9.59 9.25 9.5
487 NEAGU M GABRIELA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.3, COMUNA PECHEA 9.42 9.37 9.58 9.1 9.65
488 LAZĂR M ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 9.42 9.37 9.58 8.75 10
489 HARET F LAURA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.42 9.35 9.65 9.1 9.6
490 CARBARAU C ANDREEA ROXANA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 9.42 9.35 9.64 9.3 9.4
491 BADARAU C IONUT SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.42 9.32 9.75 9.15 9.5
492 ENACHE R ROBERT SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI 9.42 9.32 9.74 9.1 9.55
493 ISTRATE D SEBASTIAN VLADUT COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 9.42 9.32 9.72 9.15 9.5
494 CUCOANES S DIANA LILIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT CONDREA, COMUNA UMBRARESTI 9.42 9.3 9.81 9.75 8.85
495 CARAIMAN I LACRAMIOARA RODICA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.42 9.27 9.87 9.35 9.2
496 ROŞU C ELENA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.41 9.57 8.93 9.35 9.8
497 TĂNASE A DARIA DONIA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.41 9.55 9 9.6 9.5
498 ANTACHE C MARIUS SEBASTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.41 9.35 9.59 9.15 9.55
499 DAVENTINI M OLGA CRISTIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 9.41 9.32 9.7 8.8 9.85
500 MIHAI S ANDRA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA BARCEA 9.41 9.3 9.77 9.55 9.05
501 POPOVICI I CRINA MARIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA TULUCESTI 9.41 9.3 9.75 9.7 8.9
502 ONOSE VL OANA CARMEN COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.41 9.3 9.74 9.55 9.05
503 ZAVATE M RADU SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.41 9.3 9.74 8.75 9.85
504 MELNICIUC I MARIA ELENA LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 9.41 9.27 9.84 8.85 9.7
505 IVAN C LIVIA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.41 9.25 9.92 8.7 9.8
506 NEGOIŢĂ D TUDOR SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.4 9.47 9.22 8.95 10
507 SAVU C ANDREI COSMIN SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE HAGIU", ORAS TG.BUJOR 9.4 9.4 9.41 9.4 9.4
508 POLŞ E CRISTIANA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.4 9.37 9.52 8.95 9.8
509 MALOȘ D MARIA COSMINA LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 9.4 9.37 9.49 9 9.75
510 BRATU G IRINA IOANA SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 9.4 9.35 9.56 9.05 9.65
511 CONSTANTINESCU I FLORIN SCOALA GIMNAZIALA NR.3, LOCALITATEA GALATI 9.4 9.35 9.55 9.45 9.25
512 CRACIUN G ELENA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA "PROF.EMIL PANAITESCU", COMUNA CUDALBI 9.4 9.32 9.66 10 8.65
513 TOADER M ELENA VICTORITA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA INDEPENDENTA 9.4 9.3 9.72 8.9 9.7
514 VACARUS N ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 9.4 9.25 9.88 9.05 9.45
515 CATAN L MĂDĂLINA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 9.39 9.4 9.39 9.1 9.7
516 SPIRIDON GHE DIANA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.39 9.3 9.69 9.15 9.45
517 OPREA T DĂNUŢ CONSTANTIN SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 9.39 9.3 9.69 8.7 9.9
518 STAN CC IULIA LORENA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.39 9.3 9.66 9.65 8.95
519 POLOBOC M CRISTINA LAURA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 9.39 9.25 9.83 9.5 9
520 STANCIU M CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.38 9.57 8.84 9.25 9.9
521 GANDEA V CARMEN SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 9.38 9.45 9.17 9.5 9.4
522 DECIANU S DANIEL ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI 9.38 9.37 9.43 9.45 9.3
523 MOSCU I NAOMI SCOALA GIMNAZIALA "LASCAR CATARGIU", COMUNA SCHELA 9.38 9.37 9.42 9.15 9.6
524 POPA M BIANCA ELENA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.38 9.35 9.48 9.35 9.35
525 ANDRIESCU I CĂTĂLIN IONUȚ SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.38 9.35 9.47 8.8 9.9
526 CRACIUN M GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA "PROF.EMIL PANAITESCU", COMUNA CUDALBI 9.38 9.32 9.58 8.8 9.85
527 GRIGORE T IOANA DIANA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.38 9.32 9.56 9.3 9.35
528 MAXIM M ANDREI MADALIN SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.38 9.32 9.56 9.05 9.6
529 GURIENCU L ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.38 9.3 9.63 8.8 9.8
530 PĂTRAȘCU D BIANCA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FRUMUSITA 9.38 9.27 9.74 9.8 8.75
531 MORARESCU I ANDREEA ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.17, LOCALITATEA GALATI 9.38 9.27 9.74 9.55 9
532 CRIŞAN M MARIUS ALIN SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 9.38 9.25 9.8 9.5 9
533 BIRLEANU O MARTA SCOALA GIMNAZIALA NR.10, LOCALITATEA GALATI 9.38 9.25 9.79 9.2 9.3
534 PRALĂ C CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.38 9.25 9.78 8.7 9.8
535 AEVOAE I BIANCA IOANA COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 9.38 9.2 9.95 9 9.4
536 COCEI C ALEXA EMILIA SCOALA GIMNAZIALA "SF.TREI IERARHI", SAT HANU CONACHI, COMUNA FUNDENI 9.38 9.2 9.94 9.35 9.05
537 VIERU R ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.38 9.2 9.94 9.2 9.2
538 FINKELSTAIN E ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.37 9.37 9.37 9.4 9.35
539 SOBIESCHI F ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 9.37 9.35 9.45 9.8 8.9
540 FIRICEL I DANIELA IONELA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.37 9.35 9.45 9.75 8.95
541 TERZA M IULIANA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.24, LOCALITATEA GALATI 9.37 9.3 9.59 8.9 9.7
542 DUMITRIU C RĂZVAN ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.24, LOCALITATEA GALATI 9.37 9.27 9.7 8.65 9.9
543 ȘTEFAN F EDUARD IULIAN COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.37 9.25 9.76    
544 HOGAŞ I MARIA EMINA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.37 9.25 9.75 9.55 8.95
545 BUTE L DENISA ELENA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 9.37 9.25 9.75 9 9.5
546 RAȚĂ N CLAUDIA DANIELA LICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU 9.37 9.25 9.73 9.5 9
547 IVAN C DANIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MUNTENI 9.37 9.22 9.83 9 9.45
548 DOCAN V COSMIN SEBASTIAN SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.36 9.37 9.36 9.1 9.65
549 PALADE G CRISTIAN GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.36 9.35 9.41 8.95 9.75
550 TĂNASE M ANGELO VALERIU COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.36 9.35 9.39 9.35 9.35
551 CHIREA V VALERICA IOANA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.36 9.3 9.57 9.6 9
552 CĂLIN C ALEXANDRU LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 9.36 9.3 9.54 9.2 9.4
553 NERUJA G LILIANA MIRABELA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA LIESTI 9.36 9.27 9.65 9.6 8.95
554 CULITA M MIRCEA FLORIN SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE HAGIU", ORAS TG.BUJOR 9.36 9.27 9.65 8.65 9.9
555 NĂSTASE M IRENA COSMINA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.36 9.25 9.7 9.7 8.8
556 ION O DARIA MARINA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.36 9.22 9.8 9.45 9
557 ILISOI C EMANUELA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA NEGRILESTI 9.36 9.22 9.79 8.65 9.8
558 MIRON F GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT CONDREA, COMUNA UMBRARESTI 9.36 9.22 9.78 8.6 9.85
559 DIMA M ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SLOBOZIA CONACHI 9.36 9.15 10 8.8 9.5
560 CRĂCIUN V MARIAN COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.35 9.42 9.17 8.95 9.9
561 PRALEA I ALINA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI 9.35 9.4 9.21 8.85 9.95
562 PRICOPE A CRISTIAN ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 9.35 9.35 9.38 9.25 9.45
563 SPIRIDON A ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.35 9.32 9.46 9.3 9.35
564 PANDELE M DENISA ELENA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.35 9.22 9.74 9.3 9.15
565 NĂSTASĂ A REMUS SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 9.35 9.15 9.96 8.8 9.5
566 ENE CG IOANA CĂTĂLINA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 9.35 9.15 9.95 9 9.3
567 COSTACHE A FLORINA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.34 9.47 8.95 9.35 9.6
568 PETRICA V NICOLETA SCOALA GIMNAZIALA "PROF.EMIL PANAITESCU", COMUNA CUDALBI 9.34 9.42 9.1 9.7 9.15
569 DARIE G CAMELIA BEATRICE COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.34 9.35 9.34 9 9.7
570 DRUJESCU D BIANCA SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE MANTU", LOCALITATEA GALATI 9.34 9.3 9.49 9.2 9.4
571 FLUTUR M ALINA ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.34 9.22 9.72 9.55 8.9
572 RUSU GH ANA LAURA COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 9.34 9.22 9.72 8.45 10
573 NEAGU A ANDRA MĂDĂLINA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTA CUVIOASA PARASCHEVA", COMUNA SMARDAN 9.34 9.2 9.79 8.8 9.6
574 PETREA CA ANDREEA GIULIA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.34 9.2 9.76 9.15 9.25
575 ROTARU I ANDREEA FELICIA SCOALA GIMNAZIALA "ENE PATRICIU", COMUNA SMULTI 9.34 9.17 9.87 9.6 8.75
576 TEODORESCU N ANDREEA IULIANA LICEUL TEHNOLOGIC "EREMIA GRIGORESCU", ORAS TG.BUJOR 9.34 9.17 9.86 9.8 8.55
577 TONU V DIANA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.34 9.17 9.85 9.7 8.65
578 LUNGU D ANCA FLORENTINA SCOALA GIMNAZIALA "VASILE BURLUI", COMUNA SUCEVENI 9.34 9.15 9.92 9.5 8.8
579 LAZAR N CATALINA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 9.34 9.15 9.92 8.55 9.75
580 BERBEC A IULIA CLAUDIA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.33 9.47 8.91 9.4 9.55
581 MĂRGEAN C OANA MARIA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.33 9.4 9.12 9.45 9.35
582 VĪLCU O SILVIA CRISTIANA COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.33 9.37 9.23    
583 BUHAI A DARIUS SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.33 9.35 9.28 9.55 9.15
584 MUȘALĂ P RODICA SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI 9.33 9.32 9.38 9.15 9.5
585 DONOSE T ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.33 9.3 9.44 9.25 9.35
586 CIOROI TV AURA LĂCRĂMIOARA LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 9.33 9.3 9.44 8.75 9.85
587 PISICA V ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.33 9.3 9.43 8.9 9.7
588 STAN V ALINA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.3, LOCALITATEA GALATI 9.33 9.25 9.6 9.45 9.05
589 BEJAN D ALIN IONUT SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 9.33 9.25 9.59 9.1 9.4
590 FORŢU D DENISA IONELA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 9.33 9.25 9.57 9.55 8.95
591 PORTASE O CRISTIANA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.33 9.2 9.73 9.15 9.25
592 IFRIM V DENIS IONUT SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA GHIDIGENI 9.33 9.2 9.72 9.1 9.3
593 STAN C ANDRA MARIA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.33 9.17 9.81 8.4 9.95
594 TĂMĂSLĂCARU A BIANCA ELENA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.33 9.15 9.87 8.5 9.8
595 IACOB T MIHAI CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA "LASCAR CATARGIU", COMUNA SCHELA 9.32 9.37 9.2 9.3 9.45
596 CHIORPEC IG ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.32 9.3 9.39 9.9 8.7
597 CURENOI M BOGDAN ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.32 9.27 9.48 8.65 9.9
598 COSMA DS ANDRA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.32 9.25 9.54 9.5 9
599 HAGIU V ALIN SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 9.32 9.25 9.54 8.7 9.8
600 FRUNZA AV IOANA ROXANA COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 9.32 9.22 9.64 8.95 9.5
601 CRĂESCU C BOGDAN VALENTIN COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.31 9.52 8.71 9.25 9.8
602 PĂUN M DIANA SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE MUNTEANU", LOCALITATEA GALATI 9.31 9.32 9.28 8.8 9.85
603 CAUS V ALEXANDRU VIOREL SCOALA GIMNAZIALA "LASCAR CATARGIU", COMUNA SCHELA 9.31 9.3 9.37 9.6 9
604 FANACA D ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.31 9.22 9.61 9.35 9.1
605 STAN E SILVIA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA INDEPENDENTA 9.31 9.22 9.61 8.95 9.5
606 MORARU DD ELENA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.31 9.22 9.58 9.45 9
607 MUNTEANU C CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT SIVITA, COMUNA TULUCESTI 9.31 9.22 9.58 9.2 9.25
608 NACU C ANDREEA IULIA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA COROD 9.31 9.22 9.58 8.95 9.5
609 PROFIR S TEODORA ADINA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.31 9.17 9.74 9 9.35
610 PODAŞCĂ P ANTONIO ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.31 9.12 9.88 8.75 9.5
611 BUJOREANU B CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.3 9.6 8.41 9.2 10
612 BORȘAN T MARINA LIVIA LICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU 9.3 9.45 8.86 9.3 9.6
613 ISTRĂTESCU ȘS VICTOR IULIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 9.3 9.37 9.12 9.3 9.45
614 STANCOV B SEBASTIAN ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.3 9.37 9.12 9.25 9.5
615 CHIRUC A SILVIU ANDREI COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.3 9.35 9.18 9.35 9.35
616 BERCARU G RARES GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.3 9.22 9.54 8.55 9.9
617 STAN G ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "ION CREANGA", SAT TALPIGI, COMUNA GHIDIGENI 9.3 9.17 9.71 9 9.35
618 CONSTANTIN C ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.3 9.17 9.69 9.5 8.85
619 NECULA D ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 9.3 9.15 9.75 8.95 9.35
620 ALDEA M ALINA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA NAMOLOASA 9.3 9.1 9.92 8.4 9.8
621 STAN V CORINA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL NICOLAE", COMUNA VANATORI 9.29 9.27 9.35 9.05 9.5
622 FEDOR C ANDREI COSMIN SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 9.29 9.22 9.5 8.7 9.75
623 CARAMAN V PATRICIA SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 9.29 9.2 9.57 9.2 9.2
624 BUJOR M GABI IULIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA LIESTI 9.28 9.45 8.77 9.9 9
625 DRĂGOESCU D LAURA IOANA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.28 9.35 9.1 8.85 9.85
626 MUNTEANU M ANDRADA NICOLETA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.28 9.32 9.17 9.35 9.3
627 ALECXĂ F MARIA ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.28 9.3 9.23 9.6 9
628 FRĂTEAN D PETRE MAREȘ COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.28 9.22 9.49 9.5 8.95
629 RĂDUCANU V ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "PETRU RARES", COMUNA FRUMUSITA 9.28 9.22 9.46 8.75 9.7
630 RADU F ROBERT BOGDAN SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 9.28 9.17 9.63 9.35 9
631 VASILE C COSMIN MIHAI COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.28 9.15 9.69 9.5 8.8
632 MOISE I ADRIAN GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA "ELENA NEGRI", COMUNA COSTACHE NEGRI 9.28 9.12 9.79 8.55 9.7
633 CHIRIAC E MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT GANESTI, COMUNA CAVADINESTI 9.28 9.1 9.84 9.25 8.95
634 VLASE M OLIVIA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.28 9.1 9.84 8.45 9.75
635 MATEI N MONICA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE CANTEMIR", COMUNA MATCA 9.28 9.1 9.84 8.4 9.8
636 STROIA D ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA INDEPENDENTA 9.28 9.1 9.83 8.5 9.7
637 BĂDUCU L IOANA ROXANA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.28 9.07 9.91 9 9.15
638 PROFIR G MIHAI SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.27 9.42 8.83 8.85 10
639 EPURE S AURA NICOLETA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA INDEPENDENTA 9.27 9.25 9.35 9 9.5
640 SBĪRNĂ I CĂTĂLINA-GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA "UNIREA", COMUNA BRANISTEA 9.27 9.17 9.57 9.4 8.95
641 ENACHE G PAUL CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA TECUCI 9.27 9.15 9.66 9.7 8.6
642 SENCU V POLINA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.27 9.15 9.64 9.7 8.6
643 BĂLAN M ALEXANDRA BIANCA LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 9.27 9.12 9.75 9.25 9
644 ZGĪRCIBABA V CLAUDIA SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE MANTU", LOCALITATEA GALATI 9.27 9.1 9.79 9.3 8.9
645 IORGA I GABRIEL FLORIN SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI 9.26 9.35 8.99 8.8 9.9
646 RADU M DRAGOŞ SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.26 9.25 9.31 9.4 9.1
647 ICHIM A LĂCRĂMIOARA RAMONA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 9.26 9.25 9.29 9 9.5
648 DRĂGAN C SILVIA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.26 9.22 9.38 9.15 9.3
649 IACOB S OLGA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA GOHOR 9.26 9.22 9.38 8.95 9.5
650 NECULA NV GEANINA LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA 9.26 9.17 9.55 9.5 8.85
651 HAMZA I ANTONIO LAURENTIU SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA BARCEA 9.26 9.17 9.54 8.6 9.75
652 PORUŞCHI P ALIN DORIAN ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.26 9.15 9.62 9.45 8.85
653 ZAMFIR I GINA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA LIESTI 9.26 9.15 9.61 9.4 8.9
654 HERGHELEGIU P CATALIN IONUT SCOALA GIMNAZIALA NR.17, LOCALITATEA GALATI 9.26 9.12 9.71 8.4 9.85
655 MANDEA AV ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.26 9.12 9.69 9.15 9.1
656 PODAȘCĂ S LUCIA MARIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.16, LOCALITATEA GALATI 9.26 9.12 9.68 9 9.25
657 BORSAN S SORIN SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.26 9.1 9.74 8.55 9.65
658 NECULA D ALINA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA NR.3, COMUNA PECHEA 9.26 9.07 9.86 9.05 9.1
659 JUGĂNARU T ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.26 9.07 9.84 9.35 8.8
660 ANDREI G MARTA SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA TECUCI 9.26 9.05 9.91 9.1 9
661 DODAN A OVIDIU SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.25 9.32 9.04 9.35 9.3
662 MIHALACHE GD ROBERT MIHAI SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL", LOCALITATEA GALATI 9.25 9.3 9.13 9.5 9.1
663 NICU D IULIA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 9.25 9.22 9.34 8.75 9.7
664 GRECU S ROBERT MĂDĂLIN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA TULUCESTI 9.25 9.2 9.42 9.1 9.3
665 CĂLIN GE IRINA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 9.25 9.17 9.51 8.85 9.5
666 DOBREA G MARIUS BOGDAN SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL NICOLAE", COMUNA VANATORI 9.25 9.17 9.5 8.65 9.7
667 BĪRCĂ MS RALUCA TEODORA SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 9.25 9.17 9.49 9.25 9.1
668 MATEI I ALINA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.25 9.12 9.67 9.25 9
669 BADARAU G DANIELA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "NEGOITA DANAILA", SAT BUCESTI, COMUNA IVESTI 9.25 9.1 9.73 9.4 8.8
670 ROTARU G CLAUDIU CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 9.25 9.1 9.71 9.05 9.15
671 ROTARU R BOGDAN IONUȚ SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.25 9.1 9.7 9.5 8.7
672 BENEA I GEORGE LUCIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.17, LOCALITATEA GALATI 9.25 9.07 9.81 8.5 9.65
673 VASILACHE V IRINA DIANA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE HAGIU", ORAS TG.BUJOR 9.25 9.07 9.79 9.7 8.45
674 MIHALCEA C AMELIA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL", LOCALITATEA GALATI 9.25 9.05 9.87 9.4 8.7
675 BULGARU S CATALINA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.25 9.02 9.95 9.55 8.5
676 STOIAN AD ELENA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 9.24 9.27 9.15 9.5 9.05
677 TOPORAŞ MC IRINA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.24 9.25 9.23 9.05 9.45
678 COMĂNICI P COSTIN CĂTĂLIN COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.24 9.22 9.31 8.45 10
679 BĂIATU MN BIANCA COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.24 9.17 9.48 10 8.35
680 ȚOCU N ALEXANDRU IULIAN LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 9.24 9.17 9.45 8.7 9.65
681 GAVRILA F TRAIAN SERGIU SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.24 9.15 9.51 8.65 9.65
682 MICU G ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 9.24 9.12 9.62 8.85 9.4
683 STAMATE D CRISTINA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 9.24 9.12 9.61 9.5 8.75
684 TOFAN V ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "ELENA NEGRI", COMUNA COSTACHE NEGRI 9.24 9.12 9.61 9.25 9
685 GHEORGHIU DOBRICA R IONUT COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 9.24 9.12 9.6 8.45 9.8
686 ANTOHE M DUMITRU DANIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 9.24 9.1 9.67 9.2 9
687 PARLOG NINI N TEODORA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.24 9.07 9.75 9.2 8.95
688 PIRLICA I ALINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA VALEA MARULUI 9.24 9.05 9.84 9.1 9
689 FILIMON I ROXANA ELENA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.24 9.05 9.84 8.55 9.55
690 SION V AURA PATRICIA SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 9.23 9.2 9.33 9.1 9.3
691 MICU E GEORGE VLAD SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 9.23 9.15 9.48 8.5 9.8
692 APOSTU I MIHAELA PAULA LICEUL TEHNOLOGIC "PAUL BUJOR", ORAS BERESTI 9.23 9.12 9.59 9.35 8.9
693 HOROVEI G IULIA SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI 9.23 9.12 9.56 9.2 9.05
694 CIOLACU L ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL NICOLAE", COMUNA VANATORI 9.23 9.1 9.64 9 9.2
695 ISTRATE GH TEOFIL SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA DRAGANESTI 9.23 9.1 9.63 9.35 8.85
696 ARGHIR D SIMONA NARCISA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GHEORGHE", COMUNA CUCA 9.23 9.05 9.79 9 9.1
697 CHIRIŢĂ I IONATAN SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.22 9.42 8.64 9.15 9.7
698 MIREA V ALEXIA LAVINIA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.22 9.32 8.95 9.15 9.5
699 MUNTEANU L IULIAN SEBASTIAN SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.22 9.27 9.07 8.8 9.75
700 ARDELEANU M ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.22 9.2 9.28 8.9 9.5
701 PRANIŢCHI V LADA SCOALA GIMNAZIALA NR.26, LOCALITATEA GALATI 9.22 9.05 9.73 8.75 9.35
702 ZANOPOL T IRINA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.22 9.02 9.85 9.45 8.6
703 VĀRGOLICI M MARIA MANUELA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTA CUVIOASA PARASCHEVA", COMUNA SMARDAN 9.22 9.02 9.85 8.9 9.15
704 BOLDEA D DANIELA TEODORA SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 9.22 9.02 9.83 8.7 9.35
705 PASTIA G SEBASTIAN SCOALA GIMNAZIALA "SFANTA CUVIOASA PARASCHEVA", COMUNA SMARDAN 9.22 9.02 9.83 8.4 9.65
706 BRANIȘTE E ELENA SCOALA GIMNAZIALA "GENERAL DUMITRU DAMACEANU", COMUNA COSMESTI 9.22 9 9.89 9 9
707 MANOLACHI C DIANA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.21 9.22 9.2 9.8 8.65
708 TĂNASĂ C CRISTINA MĂDĂLINA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.21 9.17 9.33 9.1 9.25
709 POSTELNICU G COSMIN MIHAI SCOALA GIMNAZIALA NR.24, LOCALITATEA GALATI 9.21 9.15 9.42 8.9 9.4
710 OANCEA M ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI 9.21 9.15 9.39 8.85 9.45
711 CORNEA F MARIUS VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL IERARH NICOLAE", COMUNA VLADESTI 9.21 9.12 9.48 8.5 9.75
712 ZAHARIA T BIANCA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA UMBRARESTI 9.21 9.1 9.57 9.05 9.15
713 HAGIU D GEORGE OVIDIU COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.21 9.1 9.56 9.3 8.9
714 VRABIE V ALEX LEONARD SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.21 9.07 9.65 8.45 9.7
715 COCOLICI G ADRIAN COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.21 9.07 9.65 8.25 9.9
716 GRIGORE E FLORIN SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 9.21 9.07 9.64 8.7 9.45
717 GAGIU V ROXANA SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI 9.21 9.05 9.72 9.35 8.75
718 GANEA I ALEXANDRU MIHĂIŢĂ SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL IERARH NICOLAE", COMUNA VLADESTI 9.2 9.27 9 8.75 9.8
719 NĂSTASE L CODRIN ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.2 9.2 9.2 8.65 9.75
720 MOGLAN C VLAD SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.2 9.17 9.31 9.25 9.1
721 STRATULAT N ȘTEFANIA MIRUNA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.2 9.17 9.31 8.55 9.8
722 FRUNZĂ I ALINA LICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU 9.2 9.12 9.46 9.25 9
723 ANCA SA DRAGOŞ IULIAN SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 9.2 9.12 9.45 9 9.25
724 GORGA V CRISTINA CEZARINA SCOALA GIMNAZIALA NR.24, LOCALITATEA GALATI 9.2 9.07 9.6 8.7 9.45
725 CARAIMAN C CRISTIAN DANIEL SCOALA GIMNAZIALA "NEGOITA DANAILA", SAT BUCESTI, COMUNA IVESTI 9.2 9.07 9.59 9.15 9
726 GOREA S MARIA GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA TULUCESTI 9.2 9.05 9.68 9.2 8.9
727 ANTONACHE N MIHAI IONUŢ SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 9.2 9.05 9.67 8.4 9.7
728 NEAGU N ANDREI TRAIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA INDEPENDENTA 9.2 9.02 9.77 8.25 9.8
729 AVRAM M ANDREEA STEFANIA COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 9.2 9 9.81 9.5 8.5
730 GAVRILA V TIBERIU VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT FUNDEANU, COMUNA DRAGUSENI 9.2 8.97 9.92 8.15 9.8
731 PUȘCAȘU V ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.19 9.3 8.86 9.3 9.3
732 VIZINTEANU A CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.19 9.25 9.04 9.1 9.4
733 MITREA L ȘTEFAN LUCIAN SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.19 9.22 9.1 9.05 9.4
734 NECULA I MIHAELA DIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 9.19 9.15 9.31 9.3 9
735 MEDELEANU G GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.19 9.12 9.42 9.25 9
736 CRISAN I GABRIEL ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 9.19 9.07 9.55 9 9.15
737 FLOREA I ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "LUDOVIC COSMA", LOCALITATEA GALATI 9.19 9.05 9.61 9.35 8.75
738 LACATUS F ANDREEA CAMELIA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZUL", LOCALITATEA GALATI 9.19 9 9.78 9 9
739 CURCA I GABRIEL CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 9.19 9 9.77 8.85 9.15
740 BĂDIN I SIMONA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SLOBOZIA CONACHI 9.19 8.97 9.88 8.7 9.25
741 MIRON N TEODOR COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.18 9.27 8.94 8.55 10
742 CAPOTA G ROBERT ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "PROF.EMIL PANAITESCU", COMUNA CUDALBI 9.18 9.15 9.29 9.2 9.1
743 MIHAI N RAMONA SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI 9.18 9.12 9.36 8.4 9.85
744 POIANA P VALERIU SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE CANTEMIR", COMUNA MATCA 9.18 9.05 9.59 8.65 9.45
745 POPA M EMANUELA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.18 9.02 9.68 9.7 8.35
746 GHERGHEF V DENISA ELENA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL NICOLAE", COMUNA VANATORI 9.17 9.07 9.5 8.7 9.45
747 MIRZA D ANDREEA LAURA LICEUL TEHNOLOGIC "PAUL BUJOR", ORAS BERESTI 9.17 9 9.71 9 9
748 BURTEA C ANDREI ALIN SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.16 9.35 8.61 9.05 9.65
749 MARAVELA I IULIA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 9.16 9.27 8.85 8.9 9.65
750 RADU N COSTEL CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 9.16 9.17 9.16 8.65 9.7
751 LOVIN D RAREȘ CASIAN SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.16 9.17 9.15 8.6 9.75
752 IANCU M ALINA MIHAELA LICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU 9.16 9.12 9.3 9.35 8.9
753 CLIM I DANIEL GEORGE SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 9.16 9.07 9.43 8.55 9.6
754 TEPȘAN C ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 9.16 9.05 9.52 9.45 8.65
755 SANDU M ALEXANDRA LARISA SCOALA GIMNAZIALA "ELENA NEGRI", COMUNA COSTACHE NEGRI 9.16 9.05 9.52 8.75 9.35
756 GHERASIM VS ROXANA ANAMARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.3, LOCALITATEA GALATI 9.16 9.05 9.49 9.2 8.9
757 MOCANU I DIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.24, LOCALITATEA GALATI 9.16 8.97 9.74 9.35 8.6
758 RADU D MARIUS GEORGE SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA", COMUNA CUZA VODA 9.16 8.95 9.82 8.05 9.85
759 ANTOHI M LOREDANA CRISTINA COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.15 9.25 8.88 9.5 9
760 ANGHELUŢĂ N COSMIN MIHAIL SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 9.15 9.2 9 8.9 9.5
761 IBANESCU I IONELA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.15 9.02 9.56 9.6 8.45
762 COMAN S NICOLETA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE LUCHIAN", COMUNA PISCU 9.15 8.97 9.71 8.95 9
763 LUCA CD CRISTINA GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA NEGRILESTI 9.15 8.92 9.84 9.15 8.7
764 GHEORGHIU O ALIN SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 9.14 9.22 8.93 8.45 10
765 DOBREA A GEORGIAN SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.14 9.2 8.99 8.5 9.9
766 CHEŢA I ALIN PETRIŞOR SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.14 9.07 9.36 9.05 9.1
767 NEAGU T LIVIA PETRICA SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA", COMUNA CUZA VODA 9.14 9.05 9.42 9.1 9
768 IORGA G DANIEL ROBERT SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 9.14 9.05 9.41 8.8 9.3
769 TODEILĂ M AGNESA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 9.14 9.05 9.41 8.6 9.5
770 CĂLIEANU S ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.14 9.02 9.51 8.95 9.1
771 BALMUȘ V GABRIELA ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.14 9 9.56 9.1 8.9
772 CHICOS G VERONICA ELISA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MATCA 9.14 8.97 9.68 8.75 9.2
773 MELINTE M CAMELIA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MATCA 9.14 8.97 9.65 9.3 8.65
774 MANAILA G ALICE AMY SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA MATCA 9.14 8.92 9.83 8.4 9.45
775 TOPALĂ A IOANA REBECA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTA CUVIOASA PARASCHEVA", COMUNA SMARDAN 9.14 8.92 9.82 8.75 9.1
776 FASUI C ANA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT FUNDEANU, COMUNA DRAGUSENI 9.14 8.92 9.82 8.5 9.35
777 ȘERBAN N BRIANA DENISA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.14 8.92 9.81 9.2 8.65
778 SIMA N IONUȚ SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MUNTENI 9.14 8.9 9.88 8.3 9.5
779 MINDRU R FLORIN SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 9.13 9.2 8.93 8.5 9.9
780 IFRIM T NAOMI TUDORELIA SCOALA GIMNAZIALA "LASCAR CATARGIU", COMUNA SCHELA 9.13 9.02 9.49 8.45 9.6
781 MĪŢĂ F MARCELA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.13 9 9.53 9.05 8.95
782 TOADER G IULIA ADRIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA INDEPENDENTA 9.13 8.97 9.64 8.6 9.35
783 VLAD T GEORGIAN SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 9.13 8.97 9.61 8.7 9.25
784 CHIRIAC O BRICE RAUL THOMAS SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.13 8.95 9.68 9.35 8.55
785 DARIE P LAURA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE HAGIU", ORAS TG.BUJOR 9.13 8.95 9.67 8 9.9
786 LUCACI F CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI 9.12 9.1 9.18 8.95 9.25
787 GRIGORE Z ANDREI ŞTEFAN SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.12 9 9.48 8.9 9.1
788 SANDU NE NICUȘOR VLAD SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 9.12 8.97 9.57 8.75 9.2
789 MANOLACHE S MARIA NICOLETA SCOALA GIMNAZIALA "ANGHEL RUGINA", LOCALITATEA TECUCI 9.12 8.95 9.66 8.9 9
790 GHERASIM C COSMINA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.3, LOCALITATEA GALATI 9.12 8.95 9.63 9.1 8.8
791 NICULITA L VICTORIA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.12 8.92 9.74 9.45 8.4
792 MESEŞAN L LEV ANDU SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.11 9.17 8.94 9 9.35
793 BULAI G MIRELA MĂDĂLINA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA LIESTI 9.11 9.1 9.14 9.75 8.45
794 SCARLAT M COSMIN MARIUS SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FARTANESTI 9.11 9.05 9.31 9.15 8.95
795 GURĂU C ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MUNTENI 9.11 9.02 9.41 9 9.05
796 ŞERBAN S ALINA GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL IERARH NICOLAE", COMUNA VLADESTI 9.11 9.02 9.4 9.3 8.75
797 BOGOROȘ M VASILE ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.11 9 9.47 8.7 9.3
798 MOCANU FC ADRIAN COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.11 9 9.45 8.5 9.5
799 CHIROȘCĂ C GEORGE ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.3, LOCALITATEA GALATI 9.11 8.95 9.62 8.3 9.6
800 NEGHINĂ M ADELINA ANIȘOARA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FRUMUSITA 9.11 8.92 9.71 9 8.85
801 IONIŢĂ M MARIUS ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SLOBOZIA CONACHI 9.11 8.92 9.71 8.6 9.25
802 DUMITRA C IONICA VALENTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FRUMUSITA 9.11 8.92 9.69 9.05 8.8
803 PANFIL N GEORGE SCOALA GIMNAZIALA "SFANTA CUVIOASA PARASCHEVA", COMUNA SMARDAN 9.11 8.85 9.89 8.55 9.15
804 HARALAMBIE AT BOGDAN GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.1 9.12 9.04 8.75 9.5
805 IVAȘCU G RAMONA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA NR.3, COMUNA PECHEA 9.1 8.95 9.56 8.4 9.5
806 CORCOZ N ANDREEA SIMONA SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 9.1 8.95 9.55 8.9 9
807 BOERU N ALIN GEORGE SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA BARCEA 9.1 8.92 9.64 9.05 8.8
808 BARZU T ANDREI DANIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI 9.1 8.87 9.81 7.75 10
809 SERGHIE C ŞTEFAN CONSTANTIN SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA TECUCI 9.1 8.82 9.96 8.45 9.2
810 CONSTANDACHE N ALEXANDRA MARILENA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.09 9.1 9.06 9.4 8.8
811 RARINCA G ANA ELENA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE CANTEMIR", COMUNA MATCA 9.09 8.95 9.53 8.35 9.55
812 CUCU P ALEXANDRA LAURA LICEUL TEHNOLOGIC "EREMIA GRIGORESCU", ORAS TG.BUJOR 9.09 8.9 9.66 9.65 8.15
813 SIMIONESCU A MARIA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.09 8.85 9.83 9.1 8.6
814 ȘTEFAN I GEORGE SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.08 9.22 8.69 8.9 9.55
815 ȘTEFĂNESCU CV ROBERT GEORGE SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.08 9.17 8.83 9.3 9.05
816 OPRIȘAN A DAVID CONSTANTIN SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.08 8.95 9.49 9.1 8.8
817 BERARU I ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.08 8.95 9.48 9.3 8.6
818 ECHIM V NICOLETA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.08 8.9 9.65 9.15 8.65
819 DECIANU P LORENA ELISBETH SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.08 8.9 9.64 9.5 8.3
820 CAZACU I TEODORA BIANCA LICEUL TEHNOLOGIC "HORTENSIA PAPADAT BENGESCU", COMUNA IVESTI 9.08 8.9 9.63 9.15 8.65
821 DIMOFTE M CARMEN ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GHEORGHE", COMUNA CUCA 9.08 8.87 9.71 9.2 8.55
822 TOADER I PAVEL SCOALA GIMNAZIALA "SF.TREI IERARHI", SAT HANU CONACHI, COMUNA FUNDENI 9.08 8.85 9.8 8.8 8.9
823 SĪRBU D CRISTIANA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.07 9.07 9.1 8.75 9.4
824 CHIRILĂ N ROBERT SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.07 9 9.31 9.55 8.45
825 ZAMMARRELLI O DENISE GIORGIA LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 9.07 9 9.3 8.55 9.45
826 RUSIN T ANDREEA GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA "LASCAR CATARGIU", COMUNA SCHELA 9.07 8.92 9.55 8.75 9.1
827 BORȘAN D ROXANA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.07 8.9 9.61 8.75 9.05
828 HAMZA S DIANA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.17, LOCALITATEA GALATI 9.07 8.85 9.74 9.15 8.55
829 MISĂILĂ I ANDREEA MĂDĂLINA SCOALA GIMNAZIALA "MARIA GRECU", SAT ODAIA MANOLACHE, COMUNA VANATORI 9.07 8.8 9.88 8.15 9.45
830 COSTOLIDE C MARINA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.06 9.1 8.97 8.7 9.5
831 GEORGESCU E DANIEL VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 9.06 9.1 8.97 8.65 9.55
832 BANEA V ROBERT ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL", LOCALITATEA GALATI 9.06 9.05 9.09 8.9 9.2
833 RUSU A ANDREEA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.06 9 9.26 9.15 8.85
834 ROTARU O ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.06 9 9.25 9.75 8.25
835 CHISLIŢCHI EN ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.06 8.95 9.41 9 8.9
836 CEHAN G LIGIA VALENTINA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.06 8.9 9.55 9.2 8.6
837 GHINEA A ADINA SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI 9.06 8.9 9.55 8.75 9.05
838 BĂDĂRĂU I ANDREEA COSMINA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.06 8.87 9.66 9.4 8.35
839 DEJU P ALEXANDRU LICEUL CU PROGRAM SPORTIV, LOCALITATEA GALATI 9.06 8.87 9.64 8.7 9.05
840 GRIGORAŞ M DIANA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL", LOCALITATEA GALATI 9.06 8.85 9.7 9.3 8.4
841 MĂRGĂRIT M MIRELA ANTONELA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SLOBOZIA CONACHI 9.06 8.82 9.79 8.8 8.85
842 NICA L RAMONA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.05 9.1 8.9 9.45 8.75
843 TUDOSE IG ALINA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 9.05 8.97 9.3 9 8.95
844 PATRICHE V ANDREEA LARISA SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 9.05 8.97 9.3 8.15 9.8
845 IFRIM D ANDRA MARINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA INDEPENDENTA 9.05 8.95 9.36 9.35 8.55
846 BRAILESCU P MARICELA MADALINA SCOALA GIMNAZIALA "NEGOITA DANAILA", SAT BUCESTI, COMUNA IVESTI 9.05 8.85 9.67 9 8.7
847 DOROFTE T SIMONA IULIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT BLANZI, COMUNA COROD 9.05 8.85 9.66 9.1 8.6
848 BARDAŞ N GEORGE SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.04 9.05 9.03 8.25 9.85
849 IFTODE GH MIHAI LEONARD SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.04 9.05 9.02 8.8 9.3
850 LUPU GC ALEXANDRU CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 9.04 9.02 9.11 8.75 9.3
851 CURCAN C ANDREEA DIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.04 9.02 9.1 9 9.05
852 CAVAL C ALIN VLĂDUȚ SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI 9.04 8.95 9.33 8.2 9.7
853 NECHIFOR I LAURA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI 9.04 8.95 9.32 8.8 9.1
854 MANOLE SV COSMIN IULIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.26, LOCALITATEA GALATI 9.04 8.92 9.4 9 8.85
855 DUDA C NARCIS SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 9.04 8.87 9.55 8.4 9.35
856 LUCA V ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 9.04 8.85 9.61 9.1 8.6
857 BĪRSAN DM ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.03 9.12 8.79 9.3 8.95
858 PINTILIE I ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 9.03 9 9.14 9.05 8.95
859 HUZUM V PETRE BOGDAN SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA TECUCI 9.03 9 9.14 9 9
860 FLUTURU V MADALINA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "PROF.EMIL PANAITESCU", COMUNA CUDALBI 9.03 9 9.13 9.1 8.9
861 CIOBANU V CAMELIA ALINA SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI 9.03 8.97 9.21 8.9 9.05
862 MORĂRAŞU N IRIS MIRUNA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 9.03 8.92 9.39 8.35 9.5
863 RUGEANĂ J GEORGIANA ADELINA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.03 8.9 9.45 8.8 9
864 ŢĂPĂLUŞ D FLORIN REMUS SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL", LOCALITATEA GALATI 9.03 8.9 9.44 8.2 9.6
865 BAICU V COSMIN ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.03 8.85 9.57 8.6 9.1
866 MARICA P MARIA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BALENI 9.03 8.8 9.75 8.2 9.4
867 PLEŞA A CODRIN COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.02 9.1 8.78    
868 VASILESCU O IOANA SIMONA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.02 9.05 8.95 8.45 9.65
869 GEORGESCU B RĂZVAN NICOLAE COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.02 9.02 9.03 8.35 9.7
870 CODREANU M GEANINA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.02 9.02 9.02 9.05 9
871 DUMITRU V ADRIANA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.02 9.02 9.02 8.65 9.4
872 JALBĂ P ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 9.02 9 9.09 9.1 8.9
873 MUNTEANU G ALICE GABRIELA LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 9.02 9 9.08 8.1 9.9
874 VASILIU D RALUCA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 9.02 8.97 9.19 8.6 9.35
875 POPOVICI CR ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.02 8.95 9.24    
876 DANAILA G DANIELA LUCIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA BARCEA 9.02 8.87 9.49 8.75 9
877 CRETU P ADELINA ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA INDEPENDENTA 9.02 8.87 9.48 8.85 8.9
878 LUPU L RADU ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA GOHOR 9.02 8.85 9.55 8.5 9.2
879 RĂDUCAN D IONUȚ MARIAN SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA", COMUNA CUZA VODA 9.02 8.85 9.55 8.35 9.35
880 DUDA S ANDREEA AIDA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 9.02 8.85 9.54 8.8 8.9
881 MIHALACHE V ANA MARIA LICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU 9.02 8.82 9.65 9.6 8.05
882 DUMITRACHE L ANDREEA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.02 8.82 9.65 8.85 8.8
883 ŞUŞNEA M ANA MARIA LICEUL DE ARTE "DIMITRIE CUCLIN", LOCALITATEA GALATI 9.02 8.82 9.62 8.8 8.85
884 SIMA I STEFAN SCOALA GIMNAZIALA "ANGHEL RUGINA", LOCALITATEA TECUCI 9.02 8.75 9.86 9 8.5
885 PREDA F AGNES GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI 9.02 8.72 9.92 9.15 8.3
886 STAN NF ALEXANDRA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.01 8.97 9.15 9.05 8.9
887 VREME M ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 9.01 8.87 9.45 8.55 9.2
888 STROIE V GABRIELA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA NR.17, LOCALITATEA GALATI 9.01 8.82 9.6 9 8.65
889 LUPU S ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 9.01 8.8 9.66 8.95 8.65
890 STEGARU L ROBERT CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.01 8.77 9.75 8.5 9.05
891 CUCOS F CLAUDIA ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA GHIDIGENI 9.01 8.75 9.8 8.5 9
892 CHICIOROAGĂ FL IULIA BEATRICE SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SENDRENI 9.01 8.75 9.79 8.6 8.9
893 PRODAN D ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9 8.97 9.11 8.4 9.55
894 DIMOFTE V MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT BLANZI, COMUNA COROD 9 8.95 9.18 8.35 9.55
895 POPA G GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9 8.82 9.57 8.4 9.25
896 DORNEANU F ANDREI IONUT SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI 9 8.75 9.77 8.7 8.8
897 NEAGU V DANIEL ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "VASILE BURLUI", COMUNA SUCEVENI 9 8.75 9.77 8.15 9.35
898 SAVA C VALENTIN IONUT SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE LUCHIAN", COMUNA PISCU 9 8.72 9.86 9.3 8.15
899 APOSTOL S BERNARD LICEUL DE ARTE "DIMITRIE CUCLIN", LOCALITATEA GALATI 8.99 9.15 8.52 8.7 9.6
900 ILIE M ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 8.99 9.1 8.66 9.2 9
901 CEAPA V ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.99 9.02 8.92 8.55 9.5
902 HOTINCEANU BC ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.99 8.97 9.08 8.9 9.05
903 ROPOTAN N ALEXANDRA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BALENI 8.99 8.95 9.13 8.55 9.35
904 ARDELEANU-BLAGA C RADU SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.99 8.9 9.29 9.1 8.7
905 MIRON D ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.99 8.9 9.27 8.55 9.25
906 BARACTARU G ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.10, LOCALITATEA GALATI 8.99 8.87 9.36 8.35 9.4
907 AVRAM I LORENA ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA COROD 8.99 8.85 9.44 8.7 9
908 BACAU G ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.99 8.77 9.65 9.4 8.15
909 ȚAPU I ALINA FLORINA SCOALA GIMNAZIALA "GABRIEL DRAGAN", COMUNA NICORESTI 8.99 8.72 9.83 9.3 8.15
910 MARIAN I GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA "DUMITRU I.GHIMUS", SAT LUNGESTI, COMUNA BALABANESTI 8.99 8.72 9.82 8.05 9.4
911 SAMSON EC MIRUNA TEODORA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 8.98 9.02 8.86 9.25 8.8
912 RADU G ADRIANA SCOALA GIMNAZIALA "UNIREA", COMUNA BRANISTEA 8.98 8.95 9.09 9.1 8.8
913 PLEŞCAN M ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 8.98 8.87 9.31 8.65 9.1
914 FURNICĂ M ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 8.98 8.85 9.38 7.7 10
915 CHIFORIUC A IONA EMANUEL SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA TECUCI 8.98 8.82 9.49 8.6 9.05
916 ZLATI F ELENA PETRONELA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA CAVADINESTI 8.98 8.82 9.48 9.1 8.55
917 PĪRVU GH MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI 8.98 8.82 9.46 9.2 8.45
918 NEAGU B VLADA ANTONELA LICEUL DE ARTE "DIMITRIE CUCLIN", LOCALITATEA GALATI 8.98 8.82 9.46 8.3 9.35
919 POPESCU I ROBERT ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.98 8.8 9.55 8 9.6
920 PĂDURARU G MIHAI ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 8.98 8.8 9.54 8.15 9.45
921 AGACHI P MIRELA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA REDIU 8.98 8.72 9.76 9.15 8.3
922 MATEI G MADALINA GEANINA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE CANTEMIR", COMUNA MATCA 8.98 8.72 9.76 8.65 8.8
923 CĂRĂUŞU F MIHAI BOGDAN SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 8.97 9.07 8.67 8.7 9.45
924 LEHĂDUŞ CC KRISTIN ŞTEFANIA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.97 8.9 9.19 9 8.8
925 CANTEA I IRINA TEODORA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 8.97 8.85 9.35 8.75 8.95
926 VINTILĂ N GEORGE CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 8.97 8.85 9.33 9.6 8.1
927 GHEORGHIU G ANDREI ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA TECUCI 8.97 8.82 9.45 9.35 8.3
928 BARLIGOI G GABRIEL MARIUS SCOALA GIMNAZIALA NR.17, LOCALITATEA GALATI 8.97 8.82 9.43 8.2 9.45
929 COJOCARU D IULIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.10, LOCALITATEA GALATI 8.97 8.8 9.51 8.65 8.95
930 TILICI P ANA MARIA LICEUL DE ARTE "DIMITRIE CUCLIN", LOCALITATEA GALATI 8.97 8.8 9.48 9.05 8.55
931 NICOARA V COSMINA ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI 8.97 8.77 9.58 8.3 9.25
932 DĂNILĂ GH ANDREI COSMIN SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA TECUCI 8.97 8.7 9.79 8.3 9.1
933 NITU X MADALINA IONELA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BRAHASESTI 8.97 8.67 9.89 8.4 8.95
934 BOBEICĂ C ANDRA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.96 9 8.85 9.4 8.6
935 NICOLAU R LARISA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.96 8.95 9.02 9.3 8.6
936 CONDRUZ GT ANDREI CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 8.96 8.95 9.02 8.65 9.25
937 BROȘTIUC R ANDREEA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.96 8.95 8.99 9.05 8.85
938 ȚOCU P ADELINA MARINA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.96 8.9 9.17 9 8.8
939 CRĂCIUN A GABRIELA GEANINA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 8.96 8.9 9.14 8.3 9.5
940 DONOSE S MIHAI BOGDAN SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 8.96 8.85 9.3 8.2 9.5
941 TINCABA C RALUCA OANA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE HAGIU", ORAS TG.BUJOR 8.96 8.8 9.44 8.85 8.75
942 CONDRACHI T MADALINA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA MATCA 8.96 8.77 9.53 9.2 8.35
943 NISTOR GH DORA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA TECUCI 8.96 8.75 9.61 9.45 8.05
944 TRELEA F GABRIEL VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA "ANGHEL RUGINA", LOCALITATEA TECUCI 8.96 8.75 9.6 8.65 8.85
945 STANCU IA ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 8.96 8.75 9.59 7.95 9.55
946 SERBAN A COSTEL SCOALA GIMNAZIALA "ALEXEI MATEEVICI", COMUNA MOVILENI 8.96 8.7 9.74 8.9 8.5
947 POPESCU V ALIN ŞTEFAN SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.95 9.42 7.55 9.6 9.25
948 PANAIT G COSMIN DANIEL SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 8.95 9.02 8.76 9.05 9
949 OLTEANU M RADU GABRIEL COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.95 8.92 9.04 8.7 9.15
950 MOISEI M DANIEL MARIUS SCOALA GIMNAZIALA NR.24, LOCALITATEA GALATI 8.95 8.87 9.19 8.25 9.5
951 IGNAT C MIRIAM COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.95 8.82 9.35 8.15 9.5
952 TIRIBOC I IULIAN SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.95 8.8 9.4 8.6 9
953 CRĪNGANU R IOAN SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.95 8.77 9.52 8.1 9.45
954 TOADER N VALENTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.3, COMUNA PECHEA 8.95 8.77 9.51 8.45 9.1
955 DOBREA C VLAD SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.95 8.77 9.51 8.15 9.4
956 TOMA V RAMONA IOANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA RADESTI 8.95 8.72 9.64 9 8.45
957 ZLATE P GEORGE LUCIAN SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 8.95 8.7 9.73 8 9.4
958 DOBREA N SARAH NICOLE SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.95 8.7 9.7 8.25 9.15
959 DUDA A CLAUDIA ELENA SCOALA GIMNAZIALA "GEORGE IVASCU", COMUNA CERTESTI 8.95 8.62 9.94 8.15 9.1
960 PĪRĂIANU C EDUARD CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.94 9.02 8.72 9 9.05
961 LUPU T BIANCA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.94 8.85 9.23 9 8.7
962 CHISCOP A ANDREI NELUTU SCOALA GIMNAZIALA "TUDOR PAMFILE", COMUNA TEPU 8.94 8.85 9.23 8.25 9.45
963 LEFTER G CRISTIAN MIHAIL SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.94 8.85 9.21 8.15 9.55
964 CARP S BOGDAN RADU COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 8.94 8.82 9.32 8.9 8.75
965 BALABAN G FLORIN SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 8.94 8.77 9.47 9.7 7.85
966 ANTON G RAREŞ SCOALA GIMNAZIALA NR.24, LOCALITATEA GALATI 8.94 8.77 9.46 8.25 9.3
967 DIACONESCU A SEBASTIAN CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.94 8.72 9.63 8.85 8.6
968 ASAFTEI N DENISA REBECA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.94 8.7 9.69 10 7.4
969 DRAGOMIR C ANDREI COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 8.93 8.97 8.83 9.6 8.35
970 MISTODIE LR PAUL VLAD SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 8.93 8.87 9.14 9.25 8.5
971 NAZARE P LAURA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI 8.93 8.87 9.13 8.9 8.85
972 PAȚILEA V GEORGIANA ALICE SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA PECHEA 8.93 8.87 9.13 8.4 9.35
973 MITU V DRAGOȘ ANTONIO SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL NICOLAE", COMUNA LIESTI 8.93 8.87 9.12 8.75 9
974 DĂNILĂ N EMIL ANTONIO SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL NICOLAE", COMUNA VANATORI 8.93 8.87 9.12 8.25 9.5
975 POIANA F MARIA FLORENTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA GOHOR 8.93 8.82 9.29 8.3 9.35
976 ARGHIRE M ANDREI SILVIU SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.93 8.77 9.42 9.1 8.45
977 MIHALCEA N ALIN COSMIN SCOALA GIMNAZIALA "PROF.EMIL PANAITESCU", COMUNA CUDALBI 8.93 8.75 9.47 8.6 8.9
978 COCIORVEANU N GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.93 8.7 9.63 8.65 8.75
979 MIHAI O ANDREEA ANA SCOALA GIMNAZIALA NR.16, LOCALITATEA GALATI 8.93 8.65 9.78 8.85 8.45
980 MĪNIOSU C ANDREEA FLORINA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 8.92 8.97 8.8 8.45 9.5
981 FULGER I SORIN MARIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA COROD 8.92 8.9 8.98 9.2 8.6
982 ROŞCA A DAN CĂLIN SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.92 8.9 8.98 8.05 9.75
983 GHEORGHIȚĂ M BOGDAN EUSEBIU SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 8.92 8.85 9.15 8 9.7
984 MANOLACHE E RĂZVAN SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 8.92 8.82 9.25 8.9 8.75
985 LUPU F GEORGIANA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MATCA 8.92 8.82 9.23 8.6 9.05
986 SANDU T GINA VALENTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA COROD 8.92 8.77 9.37 8.65 8.9
987 PUIU DE GABRIELA ROXANA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL", LOCALITATEA GALATI 8.92 8.75 9.43 9.2 8.3
988 LUNGU F MARIUS SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 8.92 8.7 9.58 8.8 8.6
989 MEDELEANU V RIKARDO DANIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA GHIDIGENI 8.92 8.67 9.7 8.2 9.15
990 NOOR G ALINA MADALINA SCOALA GIMNAZIALA "VASILE SEICARU", COMUNA OANCEA 8.92 8.67 9.69 8.25 9.1
991 GHEORGHITA V IONICA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN OCTAVIAN IOSIF", LOCALITATEA TECUCI 8.92 8.62 9.82 9 8.25
992 ADAMACHE G CĂTĂLIN LICEUL DE ARTE "DIMITRIE CUCLIN", LOCALITATEA GALATI 8.91 9 8.64 8.35 9.65
993 COMĂNESCU M ANDREEA LOREDANA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 8.91 8.87 9.06 8.95 8.8
994 MARIN C VLAD SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 8.91 8.85 9.09 8.6 9.1
995 ION G COSTIN SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.91 8.8 9.27 9.35 8.25
996 ECHIM V GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 8.91 8.8 9.26 8.35 9.25
997 MARIN G ALISA RUTH SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MATCA 8.91 8.8 9.25 8.65 8.95
998 MARTINICĂ F GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SI GAVRIL", SAT MIHAIL KOGALNICEANU, COMUNA SMARDAN 8.91 8.77 9.34 8.25 9.3
999 RUSU M DRAGOȘ TEODOR SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.91 8.75 9.42 9.35 8.15
1000 TOFAN M MARIANA NICOLETA SCOALA GIMNAZIALA "PETRU RARES", COMUNA FRUMUSITA 8.91 8.7 9.57 8.25 9.15
1001 CHIRCĂ P ALECSANDRA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 8.91 8.67 9.66 8.4 8.95
1002 ION D RALUCA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "GABRIEL DRAGAN", COMUNA NICORESTI 8.91 8.62 9.79 9.3 7.95
1003 MAZILU R LAVINIA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.9 8.85 9.08 9.2 8.5
1004 ENE M DUMITRU BOGDAN SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA TECUCI 8.9 8.85 9.06 8.55 9.15
1005 IRIMIA AD MIHAI COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 8.9 8.8 9.2 9.05 8.55
1006 ROGOZ F ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA TULUCESTI 8.9 8.77 9.3 9.7 7.85
1007 CALUIAN D ALEXANDRU MADALIN SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", COMUNA PISCU 8.9 8.72 9.45 8.4 9.05
1008 CARAIMAN G MARIUS ŞTEFAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT BUCESTI, COMUNA IVESTI 8.9 8.7 9.53 9.3 8.1
1009 PINTILIE C IULIAN SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.9 8.7 9.53 8.65 8.75
1010 ALION R ROBERTA VOLETA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BRAHASESTI 8.9 8.7 9.52 9.05 8.35
1011 FAMINI M TEODOR CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA", COMUNA CUZA VODA 8.9 8.62 9.75 9 8.25
1012 PANAIT V NICOLETA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 8.89 8.97 8.67 8.95 9
1013 BĪRLIGEA EO ALEXANDRU SORIN LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 8.89 8.95 8.74 9.05 8.85
1014 FILIMON M FLORINA DIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI 8.89 8.85 9.03 8.5 9.2
1015 PAIU OC EDUARD MIHAI COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 8.89 8.82 9.11 8.65 9
1016 BUNEA G ANDREEA LUIZA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.89 8.75 9.32 9.35 8.15
1017 MARCIUC N LORENA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA NR.17, LOCALITATEA GALATI 8.89 8.72 9.42 9.05 8.4
1018 PETREA MO SABIN MIHAIL COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.89 8.72 9.41 8.9 8.55
1019 ANGHEL N EDUARD MIHAIL SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MATCA 8.89 8.65 9.63 8.1 9.2
1020 CHETRONE C ALEXANDRA FLORINELA SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI 8.89 8.6 9.76 9.05 8.15
1021 CODREANU S ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE SI MARIA TASCA", COMUNA BALABANESTI 8.89 8.6 9.76 8.9 8.3
1022 NEAGU LF ALEXANDRA LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 8.88 9.12 8.17 8.85 9.4
1023 SANDU P ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.88 9.05 8.37 9.1 9
1024 UNGUREANU I ROXANA SCOALA GIMNAZIALA NR.10, LOCALITATEA GALATI 8.88 8.9 8.82 9.25 8.55
1025 SERGIU G LIGIA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.88 8.82 9.07 9.4 8.25
1026 HĪNCU F COSMIN DANIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.88 8.8 9.15 9.35 8.25
1027 STANCIU G STEFANA IULIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA INDEPENDENTA 8.88 8.77 9.22 9.25 8.3
1028 POPOIU T NINA ALINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT SIVITA, COMUNA TULUCESTI 8.88 8.75 9.3 8.85 8.65
1029 GRECU I GEORGE FLORIN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA COROD 8.88 8.72 9.36 8.5 8.95
1030 FILIPOIU G ANDREEA GIULIA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.88 8.7 9.42 9.55 7.85
1031 PANAITE M OANA VALERICA SCOALA GIMNAZIALA "PETRU RARES", COMUNA FRUMUSITA 8.88 8.67 9.54 9.05 8.3
1032 POPA P GRIGORE FLORIN SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA TECUCI 8.88 8.67 9.51 9.45 7.9
1033 PRICOPE A ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "PROF.EMIL PANAITESCU", COMUNA CUDALBI 8.88 8.67 9.51 9.05 8.3
1034 BASOC I CATALINA NICOLETA SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 8.88 8.65 9.59 8.1 9.2
1035 BATCU N ANDREEA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE MANTU", LOCALITATEA GALATI 8.88 8.62 9.69 9.65 7.6
1036 BALAN CI CRISTIAN ADI COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 8.88 8.62 9.68 8.8 8.45
1037 CEOBANU D DANIELA GEOGIANA SCOALA GIMNAZIALA "PROF.EMIL PANAITESCU", COMUNA CUDALBI 8.88 8.6 9.75 8.55 8.65
1038 NADA E ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA RADESTI 8.88 8.57 9.81 9.15 8
1039 NEAGU C ALEX SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.87 8.8 9.11 8.55 9.05
1040 ARHIP I ANDREI COSMIN SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 8.87 8.75 9.24 8.2 9.3
1041 GOGA N AURELIAN NICOLAE SCOALA GIMNAZIALA NR.10, LOCALITATEA GALATI 8.87 8.72 9.33 7.75 9.7
1042 PRICOPIE V AURA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE CANTEMIR", COMUNA MATCA 8.87 8.7 9.4 8.7 8.7
1043 GHINIES M ANDRA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI 8.87 8.7 9.38 8.35 9.05
1044 CIORNEI V NORINA GEORGIANA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.87 8.65 9.56 8 9.3
1045 OLINICI M ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 8.87 8.65 9.54 8.6 8.7
1046 CIOCAN M MARIANA DIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA VALEA MARULUI 8.87 8.6 9.7 8.6 8.6
1047 MUNTEANU I LUCIA BIANCA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.86 8.9 8.76 9.05 8.75
1048 ARGHIRE E MIRUNA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.86 8.85 8.91 9.4 8.3
1049 MORARU A GEORGIANA RAMONA SCOALA GIMNAZIALA "LASCAR CATARGIU", COMUNA SCHELA 8.86 8.85 8.9 8.6 9.1
1050 DUDA T IONUT DAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT BLANZI, COMUNA COROD 8.86 8.85 8.89 8.7 9
1051 MITITELU S ANDREI CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA INDEPENDENTA 8.86 8.82 9.01 8.05 9.6
1052 MIHALACHE D IRINA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.86 8.75 9.19 9.7 7.8
1053 MĀRZA GH CLAUDIA GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 8.86 8.67 9.46 9.35 8
1054 CRISTEA D CLAUDIA IOANA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV, LOCALITATEA GALATI 8.86 8.65 9.5 9.25 8.05
1055 BALAN A ANDRADA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.86 8.65 9.5 8.75 8.55
1056 GOGU V ANA-MARIA SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI 8.86 8.65 9.5 8.7 8.6
1057 SAMOILĂ D MARIAN SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.86 8.55 9.82 8.1 9
1058 SIDOROV V ELENA GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.85 8.92 8.65 8.65 9.2
1059 POPOVICI M OANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MATCA 8.85 8.9 8.73 9 8.8
1060 ANTON T CATALIN GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA "LASCAR CATARGIU", COMUNA SCHELA 8.85 8.9 8.7 8.05 9.75
1061 NEACŞU C ADINA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 8.85 8.82 8.94 9.7 7.95
1062 CHIRA V IONUT GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI 8.85 8.75 9.18 8.8 8.7
1063 PALADE I CRISTINA ELENA LICEUL TEHNOLOGIC "EREMIA GRIGORESCU", ORAS TG.BUJOR 8.85 8.62 9.56 9.75 7.5
1064 AMBRINOC M TEODORA SCOALA GIMNAZIALA "PROF.EMIL PANAITESCU", COMUNA CUDALBI 8.85 8.62 9.54 8.7 8.55
1065 BUJOREANU M ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA CAVADINESTI 8.85 8.6 9.62 7.5 9.7
1066 HAHUI G MARIAN IONUT SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA BARCEA 8.85 8.52 9.85 7.65 9.4
1067 ENCIU M ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL", LOCALITATEA GALATI 8.84 8.95 8.54 8.9 9
1068 IACOB M ANDREEA DIANA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.84 8.8 8.99 9.45 8.15
1069 DABIJA F ADRIAN ERIC SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI 8.84 8.77 9.07 8.05 9.5
1070 RACOVITA E DELIA DENISA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA PRIPONESTI 8.84 8.72 9.22 8.45 9
1071 LAZAR ID IONELA BIANCA COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 8.84 8.67 9.35 8.35 9
1072 MARTIN V ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA UMBRARESTI 8.84 8.57 9.67 8.95 8.2
1073 BERCEA G OANA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE HAGIU", ORAS TG.BUJOR 8.84 8.55 9.74 8.45 8.65
1074 GLOD V ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.84 8.55 9.73 9.2 7.9
1075 TOMA A ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.83 8.92 8.58 8.35 9.5
1076 SARBU P GABRIELA NICOLETA SCOALA GIMNAZIALA "PROF.EMIL PANAITESCU", COMUNA CUDALBI 8.83 8.9 8.63 8.7 9.1
1077 BOSTAN C ALEXANDRA ANGELA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.83 8.75 9.09 9.55 7.95
1078 KATLER AM FLORIN SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 8.83 8.65 9.37 8.45 8.85
1079 CERCEL V DANIELA IONELA LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 8.83 8.65 9.37 8 9.3
1080 ŢELICOV L TIBERIU SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 8.83 8.62 9.46 8 9.25
1081 DOANĂ D SILVIU NICUŞOR SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SLOBOZIA CONACHI 8.83 8.6 9.53 8.65 8.55
1082 SANDU V ROXANA ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FRUMUSITA 8.83 8.6 9.53 8.5 8.7
1083 RACOVIŢĂ I ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "UNIREA", COMUNA BRANISTEA 8.83 8.55 9.7 8 9.1
1084 MIHAI V CLAUDIA IONELA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA REDIU 8.83 8.55 9.67 9 8.1
1085 GOLOGAN D DANIELA MADALINA SCOALA GIMNAZIALA NR.10, LOCALITATEA GALATI 8.82 8.75 9.06 8.8 8.7
1086 MĪNDRESCU M RAREŞ VIOREL SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 8.82 8.75 9.05 9.25 8.25
1087 CARAIMAN G OANA LAVINIA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA GRIVITA 8.82 8.7 9.21 8.2 9.2
1088 MURGULEŢ LM LAURA ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 8.82 8.67 9.27 8.85 8.5
1089 JELACHE C CRISTINA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.82 8.62 9.42 8.75 8.5
1090 CĂLIN M ANDREEA DANIELA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.82 8.6 9.5 8.3 8.9
1091 VRABIE E ADRIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA CAVADINESTI 8.82 8.57 9.59 9.1 8.05
1092 COSTIN I GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 8.82 8.57 9.59 8.8 8.35
1093 BADINA V MARIA MADALINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA NEGRILESTI 8.82 8.47 9.88 7.35 9.6
1094 AŞTEFANII M VALENTINA SCOALA GIMNAZIALA "UNIREA", COMUNA BRANISTEA 8.81 8.67 9.24 8.3 9.05
1095 MIHAI I GALEȚIA LĂCRĂMIOARA LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 8.81 8.62 9.41 9.3 7.95
1096 BĂLAN I ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.24, LOCALITATEA GALATI 8.81 8.62 9.39 8.3 8.95
1097 PENCA D MATEI TUDOR SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.81 8.62 9.38 9.4 7.85
1098 CHIPER M ANA PAULA SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 8.81 8.6 9.44 9.1 8.1
1099 NECULA G IONUȚ DANIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.3, COMUNA PECHEA 8.81 8.55 9.62 8.4 8.7
1100 GHIMICI MG ERICA COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 8.81 8.47 9.84 8.5 8.45
1101 MATACHE L TEODOR SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.8 8.9 8.52 9.65 8.15
1102 HAHUE D MIHAI DANIEL SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.8 8.85 8.68 8.7 9
1103 ENACHE R ANDREI COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.8 8.8 8.83 9.55 8.05
1104 BARTEL A ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.8 8.8 8.83 8.25 9.35
1105 CHELARU MC ANDREEA CARMEN SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 8.8 8.8 8.81 9.45 8.15
1106 ȘTEFU P CRISTINA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.3, COMUNA PECHEA 8.8 8.75 8.95 8.7 8.8
1107 BORȘAN T NICOLETA IRINA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL NICOLAE", COMUNA LIESTI 8.8 8.72 9.07 9.2 8.25
1108 ZOTA C MARIUS ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 8.8 8.72 9.05 9 8.45
1109 SANDU T MIHĂIȚĂ GEORGE SCOALA GIMNAZIALA "SFANTA CUVIOASA PARASCHEVA", COMUNA SMARDAN 8.8 8.65 9.28 7.8 9.5
1110 STAMATE G MARIA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.8 8.65 9.27 9.05 8.25
1111 GHEORGHIU N ANCA MARIA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.8 8.65 9.27 8.95 8.35
1112 MIRON V SORIN CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI 8.8 8.6 9.42 8.1 9.1
1113 TRIFAN N AMALIA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 8.8 8.57 9.49 8.8 8.35
1114 NASTASACHE-STOICA T LORIANA CORINA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 8.8 8.55 9.58 8.9 8.2
1115 GACHE M DANIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.79 8.95 8.34 9.5 8.4
1116 ANDRONACHE M VICTOR IONUŢ SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SLOBOZIA CONACHI 8.79 8.75 8.92 9 8.5
1117 CURELARU N ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.3, LOCALITATEA GALATI 8.79 8.72 9.01 8.45 9
1118 BOSNA C EDWARD ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZUL", LOCALITATEA GALATI 8.79 8.67 9.18 8.45 8.9
1119 AMBROSE MD RAMONA FLORENTINA LICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU 8.79 8.65 9.24 9.05 8.25
1120 CHIBZUI M ROMINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BRAHASESTI 8.79 8.65 9.22 9 8.3
1121 PARFENE GP ADRIAN FLORIN LICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU 8.79 8.6 9.36 8.75 8.45
1122 SOGA G VALENTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BRAHASESTI 8.79 8.5 9.68 8.6 8.4
1123 TUDOSE C LOREDANA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA TECUCI 8.79 8.47 9.75 8.3 8.65
1124 SPRIDON F ALEXANDRU GEORGE SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI 8.78 8.82 8.68 8.65 9
1125 HORGHIDAN C ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.78 8.8 8.73 7.95 9.65
1126 STEGARU GH MARIUS AUREL SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI 8.78 8.77 8.81 8.1 9.45
1127 CORNEA A OVIDIU SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.78 8.75 8.89 9.2 8.3
1128 PĪRVU G VASILICĂ CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 8.78 8.67 9.12 8.95 8.4
1129 STREŞINĂ P PAUL CĂTĂLIN SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 8.78 8.62 9.26 9.45 7.8
1130 DUMITRU L NICOLETA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA BARCEA 8.78 8.55 9.49 8.45 8.65
1131 BRAZDIȘ S MIHAIL SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.77 8.87 8.49 8.8 8.95
1132 DRĂGAN MC MICHELE GABRIELE COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.77 8.87 8.49 8.25 9.5
1133 TOTOLICI GH MARIELENA DIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI 8.77 8.7 9.01 8.3 9.1
1134 IGNAT F MARIUS SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 8.77 8.7 9 8.4 9
1135 HĀNCIANU N DRAGOŞ EUGEN SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 8.77 8.57 9.39 8.65 8.5
1136 RUSU T VICTORITA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA BARCEA 8.77 8.57 9.39 8.3 8.85
1137 DANAILA M MIHAI ALIN SCOALA GIMNAZIALA "SF.STELIAN", SAT UMBRARESTI DEAL, COMUNA UMBRARESTI 8.77 8.5 9.6 8 9
1138 NOROCEA I IULIANA MAGDALENA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FRUMUSITA 8.77 8.5 9.59 8.65 8.35
1139 BUMBEA R RAMONA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MATCA 8.77 8.45 9.76 8.2 8.7
1140 ARITON S OANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.76 8.87 8.44 8.9 8.85
1141 TUDORIE Ş MIHAI SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.76 8.62 9.18 8.3 8.95
1142 IACOB GH ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR.10, LOCALITATEA GALATI 8.76 8.57 9.33 8 9.15
1143 IFIRM M ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.76 8.47 9.63 8.5 8.45
1144 HAGIU L OANA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA "VASILE BURLUI", COMUNA SUCEVENI 8.76 8.45 9.71 8.9 8
1145 TOMA M GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MATCA 8.76 8.45 9.69 8.45 8.45
1146 CHISCOP D LUIS SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA TECUCI 8.76 8.42 9.79 8.85 8
1147 DRAGOMIR C GHEORGE DANIEL SCOALA GIMNAZIALA "LASCAR CATARGIU", COMUNA SCHELA 8.75 9.05 7.88 8.1 10
1148 BOZA GH EMIL COSMIN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA INDEPENDENTA 8.75 8.77 8.69 8.9 8.65
1149 SĪRBU I DIANA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.75 8.75 8.76 9.5 8
1150 ANASTASE M BIANCA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 8.75 8.65 9.07 8.95 8.35
1151 TOFAN G ANDREI ALIN SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE CANTEMIR", COMUNA MATCA 8.75 8.6 9.21 8.2 9
1152 MOTEA O EDUARD COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 8.75 8.6 9.2 8.2 9
1153 BRADU S ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.75 8.5 9.5 8.65 8.35
1154 ROSCA V IONUT SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BARCEA 8.75 8.47 9.62 8.4 8.55
1155 LUCA T CRISTINA GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA "ION CREANGA", SAT TALPIGI, COMUNA GHIDIGENI 8.75 8.42 9.77 8.25 8.6
1156 BĪRA E ANAIS ELENA TEODORA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.74 8.7 8.86 8.6 8.8
1157 FILIP I ROXANA ȘTEFANIA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 8.74 8.67 8.95 9 8.35
1158 VASILACHE M LAURENTIU DANIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT BERHECI, COMUNA GOHOR 8.74 8.52 9.42 8.75 8.3
1159 BURGHELEA V ALINA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI 8.74 8.52 9.41 8.45 8.6
1160 MIHALACHE G MARIUS LICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU 8.74 8.5 9.46 8.9 8.1
1161 NECHIFOR V TATIANA SCOALA GIMNAZIALA "DUMITRU I.GHIMUS", SAT LUNGESTI, COMUNA BALABANESTI 8.74 8.47 9.57 8.45 8.5
1162 TOPLICEANU TILA L CATALINA IOANA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN OCTAVIAN IOSIF", LOCALITATEA TECUCI 8.74 8.47 9.56 7.6 9.35
1163 ROTARU NL DIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 8.74 8.47 9.55 8.75 8.2
1164 ANGHEL I SIMONA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FARTANESTI 8.74 8.42 9.72 8.55 8.3
1165 PATRICHE E BIANCA RALUCA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.73 8.77 8.61 9.1 8.45
1166 VLAD M THEODOR CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 8.73 8.65 9 8.3 9
1167 AGACHE M ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA INDEPENDENTA 8.73 8.62 9.07 8.75 8.5
1168 VASILE R BIANCA ELENA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.73 8.6 9.15 8.2 9
1169 GOGA N DANIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 8.73 8.6 9.13 8.2 9
1170 ONOSE MG RAREȘ LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 8.73 8.57 9.24 8.45 8.7
1171 TIGANASU V OANA MONICA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN OCTAVIAN IOSIF", LOCALITATEA TECUCI 8.73 8.57 9.21 9 8.15
1172 TURCU V SILVIA SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 8.73 8.55 9.3 8.7 8.4
1173 BARNEA A ANDREI CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.16, LOCALITATEA GALATI 8.73 8.55 9.29 7.7 9.4
1174 NECOARA V CORINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FARTANESTI 8.73 8.55 9.28 8.75 8.35
1175 CRIŞAN V ALEXANDRA MARILENA LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA 8.73 8.52 9.38 8.15 8.9
1176 HURDUC G LORENA GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA RADESTI 8.73 8.47 9.51 8.75 8.2
1177 ANTOHI C IULIA FLORENTINA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", COMUNA PISCU 8.73 8.45 9.59 8.3 8.6
1178 NICHITOVICI I CLAUDIA RALUCA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.73 8.45 9.59 8.3 8.6
1179 LUNGU A CRISTINA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT VIILE, COMUNA FARTANESTI 8.73 8.4 9.73 8.75 8.05
1180 SIMION I RODICA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 8.72 8.72 8.73 9.05 8.4
1181 URSU G ANDREEA SORINA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.72 8.67 8.89 8.1 9.25
1182 STEGARU C OANA LARISA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1, COMUNA COROD 8.72 8.65 8.96 8.5 8.8
1183 PĪNZARU AC ROBERT CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 8.72 8.62 9.04 8.8 8.45
1184 MATEI N MIHAELA GEORGIANA COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 8.72 8.62 9.02 7.5 9.75
1185 POPLIACĂ V ELENA ANDREEA LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 8.72 8.55 9.25 9.1 8
1186 CIOCOIU V FLORIN ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT BLANZI, COMUNA COROD 8.72 8.55 9.25 8.3 8.8
1187 APOSTU P ALEXANDRU NICU SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI 8.72 8.45 9.55 8.6 8.3
1188 POHRIB B DIANA DAMARIS SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE CANTEMIR", COMUNA MATCA 8.72 8.45 9.54 8.5 8.4
1189 BRIȘCARU D GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SI GAVRIL", SAT MIHAIL KOGALNICEANU, COMUNA SMARDAN 8.72 8.42 9.62 8.9 7.95
1190 MIRON A SABIN ALESSIO SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.71 8.97 7.96 8.95 9
1191 RADU G ALEXANDRU ROBERT SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.71 8.8 8.44 9.1 8.5
1192 OLARU N ANDREI PAUL SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA LIESTI 8.71 8.77 8.54 8.35 9.2
1193 DOBREA V PETRU GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.71 8.67 8.86 8.65 8.7
1194 SĪRBU D SILVIU CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.26, LOCALITATEA GALATI 8.71 8.6 9.05 8.35 8.85
1195 TEOHAR G MINODORA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 8.71 8.57 9.14 8.6 8.55
1196 IFRIM M ANDREI GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA INDEPENDENTA 8.71 8.55 9.22 7.4 9.7
1197 COZMA I BOGDAN IONUŢ SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.71 8.52 9.3 8.75 8.3
1198 TRINCĂ SF ANDREI CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.71 8.52 9.29 8.4 8.65
1199 CODREANU N ANGELICA SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE SI MARIA TASCA", COMUNA BALABANESTI 8.71 8.47 9.46 8.45 8.5
1200 SĂLCIANU I CĂTĂLINA EMILIA SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU MORUZI", COMUNA PECHEA 8.71 8.4 9.66 7.15 9.65
1201 TABACARU M GEORGIANA DIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA GHIDIGENI 8.71 8.35 9.82 8.05 8.65
1202 LELIȚU A ALEX SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.7 8.77 8.52 8.45 9.1
1203 BOCĂNEALĂ IT ALEX SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.7 8.7 8.72 8.65 8.75
1204 BALAUTA C EDUARD MARIAN SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZUL", LOCALITATEA GALATI 8.7 8.7 8.71 8.9 8.5
1205 BABEN I FLORIN ALEXANDRU LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 8.7 8.65 8.88 9.2 8.1
1206 BERNEA I IULIANA DIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.17, LOCALITATEA GALATI 8.7 8.62 8.97 8.1 9.15
1207 ZAHARIA G MIHAELA BIANCA SCOALA GIMNAZIALA NR.16, LOCALITATEA GALATI 8.7 8.6 9.02 8.3 8.9
1208 NAZARE V ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 8.7 8.57 9.11 7.85 9.3
1209 ZAMFIR R ROXANA ELENA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN OCTAVIAN IOSIF", LOCALITATEA TECUCI 8.7 8.52 9.25 9.1 7.95
1210 IOAN S GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.7 8.5 9.31 8.3 8.7
1211 IONIȚĂ A SEBASTIAN SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE MUNTEANU", LOCALITATEA GALATI 8.7 8.47 9.42 8 8.95
1212 TOADER D GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA NR.3, LOCALITATEA GALATI 8.7 8.42 9.55 9.05 7.8
1213 RADU V DENISA GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.10, LOCALITATEA GALATI 8.7 8.4 9.6 8.05 8.75
1214 HODINĂ A DAN VIOREL SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SLOBOZIA CONACHI 8.7 8.35 9.76 7.7 9
1215 TONITA V MARIA ELENA SCOALA GIMNAZIALA "VASILE SEICARU", COMUNA OANCEA 8.7 8.32 9.86 8.05 8.6
1216 STOICA V ANDREEA SIMONA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SUHURLUI 8.7 8.3 9.91 8.3 8.3
1217 BĪLDIGAU D ANDREEA IULIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.69 8.77 8.46 8.8 8.75
1218 NĂSTASE S COSMIN EUGEN LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 8.69 8.6 8.96 8.9 8.3
1219 DODU C CEZAR GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 8.69 8.55 9.12 9.15 7.95
1220 PARASCHIV E GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 8.69 8.55 9.11 9.45 7.65
1221 PĂUN G IULIA SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 8.69 8.52 9.21 8.75 8.3
1222 ANDONIE G EMILIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA COROD 8.69 8.47 9.35 7.45 9.5
1223 CALESTRU G MADALINA SCOALA GIMNAZIALA "DUMITRU I.GHIMUS", SAT LUNGESTI, COMUNA BALABANESTI 8.69 8.45 9.43 9.4 7.5
1224 CALUIAN I GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA MATCA 8.69 8.45 9.43 8.4 8.5
1225 STOIAN V ANDREEA DIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MATCA 8.69 8.45 9.41 8.75 8.15
1226 SANDU T GABRIELA NICOLETA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA VALEA MARULUI 8.69 8.42 9.51 9.2 7.65
1227 CRIȘAN M ANDREEA VALENTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA PECHEA 8.69 8.42 9.5 9.1 7.75
1228 TINJALA T FLORENTINA MONICA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA BARCEA 8.69 8.37 9.67 8.3 8.45
1229 ICONOMESCU N ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR.17, LOCALITATEA GALATI 8.69 8.37 9.65 8.3 8.45
1230 POHRIB V ELISA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE CANTEMIR", COMUNA MATCA 8.69 8.32 9.81 8.85 7.8
1231 PARASCHIV M VALENTIN ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 8.68 8.8 8.32 8.4 9.2
1232 DOCAN M ANDREI FABIAN SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 8.68 8.75 8.48 8.5 9
1233 IORDACHE A ALEXANDRU RAZVAN SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL NICOLAE", COMUNA LIESTI 8.68 8.75 8.48 8.45 9.05
1234 CATAUTA I IRENE SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.68 8.72 8.59 9 8.45
1235 ILIE D CLAUDIU ANDREI COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.68 8.62 8.86 9 8.25
1236 DIMA I MARIUS ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL", LOCALITATEA GALATI 8.68 8.55 9.09 8.25 8.85
1237 COSTEA A DIANA LICEUL DE ARTE "DIMITRIE CUCLIN", LOCALITATEA GALATI 8.68 8.42 9.46 8.75 8.1
1238 PINTILIE D JANETA MARICICA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FOLTESTI 8.68 8.37 9.62 8.8 7.95
1239 MANOLACHE V RALUCA ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.68 8.37 9.62 8.45 8.3
1240 NECULACHE P IULIANA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.68 8.35 9.69 9.1 7.6
1241 ARHIP S MARIUS DANIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.3, COMUNA MASTACANI 8.68 8.32 9.78 8.15 8.5
1242 OANĂ CC ALEXANDRU ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SLOBOZIA CONACHI 8.68 8.3 9.83 7.8 8.8
1243 ZAHARIA M ROBERT SEBASTIAN SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.67 8.82 8.23 8.25 9.4
1244 ANGHEL GE SEBASTIAN OCTAVIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.67 8.72 8.53 8.05 9.4
1245 PALADUTA DP ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL", LOCALITATEA GALATI 8.67 8.62 8.83 8.95 8.3
1246 ANDREI N ALBERT VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.67 8.6 8.91 8.8 8.4
1247 FASOLĂ L LAURA NATALIA SCOALA GIMNAZIALA NR.24, LOCALITATEA GALATI 8.67 8.55 9.04 8.8 8.3
1248 BĪTLAN I MIHAELA CORINA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 8.67 8.52 9.15 7.65 9.4
1249 COCEI I ILIE SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL NICOLAE", COMUNA LIESTI 8.67 8.52 9.12 7.85 9.2
1250 PRISECARU V ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI 8.67 8.47 9.29 9 7.95
1251 OLARU N ADINA DANIELA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA LIESTI 8.67 8.45 9.36 9.5 7.4
1252 CRASMACIUC C MADALIN SCOALA GIMNAZIALA NR.17, LOCALITATEA GALATI 8.67 8.45 9.35 8.5 8.4
1253 ANDRONIC N IULIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA GOHOR 8.67 8.45 9.33 7.95 8.95
1254 DOGARU M ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE HAGIU", ORAS TG.BUJOR 8.67 8.4 9.48 8.15 8.65
1255 MILEA S PETRONELA DENISA SCOALA GIMNAZIALA "ANGHEL RUGINA", LOCALITATEA TECUCI 8.67 8.35 9.66 8.75 7.95
1256 OLTEANU G ANAMARIA SCOALA GIMNAZIALA "ANGHEL RUGINA", LOCALITATEA TECUCI 8.67 8.35 9.64 9.65 7.05
1257 ADĂMIŢĂ M MĂDĂLINA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.66 8.75 8.42 8.8 8.7
1258 CĂLIN M MĂDĂLINA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 8.66 8.57 8.96 8.65 8.5
1259 PARASCHIV L MIHNEA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 8.66 8.52 9.08 8.2 8.85
1260 MARIN P ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.66 8.45 9.32 8.4 8.5
1261 SOLOVIEV D MIHNEA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 8.66 8.45 9.29 8.55 8.35
1262 LUPU V PETRICĂ GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SUHURLUI 8.66 8.4 9.44 8.7 8.1
1263 ENEA N VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.66 8.4 9.44 8.5 8.3
1264 PAŢILEA N ANDREEA MIRELA LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA 8.66 8.3 9.76 8.4 8.2
1265 CANDREA G DAIANA NICOLETA SCOALA GIMNAZIALA "GEORGE IVASCU", COMUNA CERTESTI 8.66 8.25 9.92 8.65 7.85
1266 POPA C ANDREI DORIN SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.65 8.72 8.45 9.15 8.3
1267 BALCAN C NICOLETA DIANA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.65 8.65 8.65 9.3 8
1268 BLĂNARU AC DANIEL EDUARD SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.65 8.65 8.65 8.15 9.15
1269 POTOLEA AS ANDREI NICU COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 8.65 8.52 9.05    
1270 AXINTE F CRISTINA TUDORIȚA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA LIESTI 8.65 8.5 9.13 8.5 8.5
1271 HRISTEA M DENISA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA GHIDIGENI 8.65 8.47 9.22 8.85 8.1
1272 VASILESCU D SORIN SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.65 8.42 9.35 8.2 8.65
1273 BULGARU I GEORGIANA RAMONA SCOALA GIMNAZIALA "TUDOR PAMFILE", COMUNA TEPU 8.65 8.3 9.71 8 8.6
1274 PALADE A CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT FUNDEANU, COMUNA DRAGUSENI 8.65 8.27 9.82 8.55 8
1275 MOCANU N GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA DRAGANESTI 8.65 8.27 9.8 8.3 8.25
1276 ALBU MG MARIA MAGDALENA LICEUL DE ARTE "DIMITRIE CUCLIN", LOCALITATEA GALATI 8.64 8.75 8.31 9.25 8.25
1277 NITA M RARES ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 8.64 8.62 8.7 8.45 8.8
1278 PLETEA N CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.64 8.57 8.85 8.65 8.5
1279 NĂSTASE LV TUDOR LAURENȚIU SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 8.64 8.55 8.93 8.3 8.8
1280 CARP G LAVINIA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.64 8.52 9.01 8.9 8.15
1281 COZMA D GEORGE CATALIN SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.64 8.5 9.07 8.2 8.8
1282 MUNTEANU GH GEORGIANA FLORENTINA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL", LOCALITATEA GALATI 8.64 8.47 9.17 9 7.95
1283 CRISTEA SR ANDREEA ANDRADA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.64 8.47 9.16 9.35 7.6
1284 GHEORGHIU A VALENTINA LILIANA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE HAGIU", ORAS TG.BUJOR 8.64 8.42 9.31 9.6 7.25
1285 MURGOCI DL ALEXANDRU ANDREI COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 8.64 8.42 9.31 7.8 9.05
1286 BUHOCI N CALINA RUXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.64 8.42 9.3 9.15 7.7
1287 RUSU L FLORENTIN CRISTIAN CEZAR SCOALA GIMNAZIALA NR.24, LOCALITATEA GALATI 8.64 8.42 9.3 7.3 9.55
1288 NEBI D RĂZVAN GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA PECHEA 8.64 8.4 9.36 8.3 8.5
1289 CIOROI N FLORINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FARTANESTI 8.64 8.4 9.36 8.2 8.6
1290 GOGA L ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT GANESTI, COMUNA CAVADINESTI 8.64 8.3 9.68 8.05 8.55
1291 BUCUR AE ANDREEA LIDIA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL", LOCALITATEA GALATI 8.64 8.3 9.66 9.65 6.95
1292 LEPADATU N ALINA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.63 8.62 8.69 8.45 8.8
1293 GHEORGHE EL COSMIN EMILIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 8.63 8.55 8.88 8.25 8.85
1294 BĪLEA GHE MIHAI SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.63 8.52 8.98 8.5 8.55
1295 NICA V COSTEL VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA "SF.TREI IERARHI", SAT HANU CONACHI, COMUNA FUNDENI 8.63 8.5 9.05 7.75 9.25
1296 PĂUN G ALEXANDRA DANIELA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.63 8.47 9.13 8.55 8.4
1297 SEREA I ALEX VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA NR.17, LOCALITATEA GALATI 8.63 8.47 9.12 7.75 9.2
1298 TARCINIU C TEODORA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 8.63 8.47 9.11 9.1 7.85
1299 RĂILEANU I MARA DARIA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.63 8.4 9.34 8.6 8.2
1300 MICU I ȘTEFAN DANIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA TULUCESTI 8.63 8.35 9.48 9 7.7
1301 SERBAN F SOFIA LICEUL CU PROGRAM SPORTIV, LOCALITATEA GALATI 8.63 8.32 9.59 9.1 7.55
1302 ŞTEFU S GEANINA MIHAELA LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA 8.63 8.27 9.71 8.7 7.85
1303 CHIVU A COSMINA GEANINA SCOALA GIMNAZIALA "PETRU RARES", COMUNA FRUMUSITA 8.63 8.27 9.71 8.45 8.1
1304 BOLOZAN I MĂDĂLIN IULIAN SCOALA GIMNAZIALA "PETRU RARES", COMUNA FRUMUSITA 8.62 8.6 8.69 7.5 9.7
1305 DĂNĂILĂ G DIANA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.62 8.5 8.99 8.55 8.45
1306 RAŢĂ M THEODOR VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 8.62 8.45 9.16 8.7 8.2
1307 NECULAU D ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.62 8.45 9.15 8.8 8.1
1308 DOANĂ S ANDREEA COSMINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SLOBOZIA CONACHI 8.62 8.42 9.25 8.25 8.6
1309 MUNTEANU A BIANCA FLORINELA SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 8.62 8.42 9.22 8.45 8.4
1310 NECULA N PAULA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA LIESTI 8.62 8.4 9.31 8.6 8.2
1311 GAGIU C ROXANA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA RADESTI 8.62 8.4 9.31 8.15 8.65
1312 BUSUIOC M MARIUS IONUŢ SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA TECUCI 8.62 8.4 9.29 8.2 8.6
1313 CRISTOFOR N TUDOR MIHAI SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.62 8.37 9.39 8.05 8.7
1314 SEVASTRE D BIANCA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA GOHOR 8.62 8.35 9.46 7.2 9.5
1315 VARLAN I COSMIN RENATO SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT CARLOMANESTI, COMUNA CERTESTI 8.62 8.35 9.44 8.35 8.35
1316 VITĂNESCU F ALEXANDRU LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 8.61 8.55 8.81 8.95 8.15
1317 MITROFAN M HRISTOS SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 8.61 8.55 8.79 8.3 8.8
1318 MICU I ADRIANA SCOALA GIMNAZIALA "TUDOR PAMFILE", COMUNA TEPU 8.61 8.52 8.91 8.6 8.45
1319 MIRICA D ALINA GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA "LASCAR CATARGIU", COMUNA SCHELA 8.61 8.45 9.1 8.25 8.65
1320 BRAILESCU C IOANA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.61 8.42 9.18 9.5 7.35
1321 CARUZI D MARIA ELENA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.61 8.4 9.27 8.45 8.35
1322 HODOROGIA N MIRELA DANIELA SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 8.61 8.4 9.25 8.25 8.55
1323 ZAHARIA G IONELA LARISA SCOALA GIMNAZIALA NR.24, LOCALITATEA GALATI 8.61 8.32 9.49 8.65 8
1324 COJOCARU A NICOLETA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FRUMUSITA 8.61 8.32 9.48 8.4 8.25
1325 SIMION DM BIANCA RAMONA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.61 8.3 9.55 9.35 7.25
1326 MIRON M MARIUS FLORIN SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 8.61 8.3 9.55 8.6 8
1327 GLAVASC V PETRONELA BIANCA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT BUCESTI, COMUNA IVESTI 8.61 8.25 9.72 8.45 8.05
1328 IEREMIE C ELENA RUXANDRA COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 8.6 8.65 8.48 8.45 8.85
1329 BENKE L ALEXA CLAUDIA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.6 8.55 8.78 8.05 9.05
1330 LEONTE D ANDREI BOGDAN SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.6 8.52 8.87 7.9 9.15
1331 BLAGA CM CĂTĂLIN FLORIN SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL", LOCALITATEA GALATI 8.6 8.52 8.86 8.45 8.6
1332 ASAVEI M ADELINA MĂDĂLINA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.6 8.5 8.92 8.95 8.05
1333 COMAN C SORIN LICEUL TEHNOLOGIC "HORTENSIA PAPADAT BENGESCU", COMUNA IVESTI 8.6 8.5 8.9 7.45 9.55
1334 ANTON GR SILVIU ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "PETRU RARES", COMUNA FRUMUSITA 8.6 8.47 9.02 7.6 9.35
1335 SIMBOTIN M MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA INDEPENDENTA 8.6 8.45 9.06 8.6 8.3
1336 COSTACHE NO ANDA IOANA SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 8.6 8.45 9.05 9 7.9
1337 DOROBEICA A ALEXANDRA PATRICIA SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 8.6 8.45 9.05 8.5 8.4
1338 DRAGOMIR C BOGDAN COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 8.6 8.42 9.16 7.85 9
1339 AGACHE M MARINELA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA INDEPENDENTA 8.6 8.4 9.22 8.45 8.35
1340 STANCU IA ȘTEFAN SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 8.6 8.37 9.3 8.1 8.65
1341 VLAD P SAMUEL PAOLO SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE LUCHIAN", COMUNA PISCU 8.6 8.37 9.29 8.35 8.4
1342 LUPU V VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.6 8.37 9.29 8.05 8.7
1343 FILIP I TEODOR CONSTANTIN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA PRIPONESTI 8.6 8.35 9.37 8.2 8.5
1344 ZABARCENCO C IRINA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.6 8.35 9.35 8.8 7.9
1345 PANAITE L RAZVAN STEFAN SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.6 8.32 9.47 8.5 8.15
1346 BARARU I ALEX COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 8.6 8.32 9.45 8.6 8.05
1347 DOBREA C GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA TULUCESTI 8.6 8.3 9.52 8.85 7.75
1348 PINTILIE I GEORGE SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MUNTENI 8.6 8.3 9.51 7.9 8.7
1349 TECUCIANU E OCTAVIAN SCOALA GIMNAZIALA "PROF.EMIL PANAITESCU", COMUNA CUDALBI 8.59 8.55 8.73 8.4 8.7
1350 NEAGU G ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.59 8.5 8.89 8.8 8.2
1351 CONSTANTIN F LUCIAN COSMIN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SENDRENI 8.59 8.47 8.95 8.7 8.25
1352 GRIGORE V COSMIN VICTOR SCOALA GIMNAZIALA "LASCAR CATARGIU", COMUNA SCHELA 8.59 8.47 8.95 7.45 9.5
1353 LECA M IOANA LUMINITA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1, COMUNA COROD 8.59 8.42 9.11 8.6 8.25
1354 CONSTANTIN ID IOANA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.59 8.4 9.17 8.85 7.95
1355 DRĂGAN I MIREL IULIAN SCOALA GIMNAZIALA "PETRU RARES", COMUNA FRUMUSITA 8.59 8.37 9.25 7.45 9.3
1356 CIUCĂ V ALINA SIMONA SCOALA GIMNAZIALA NR.9, LOCALITATEA GALATI 8.59 8.35 9.31 8.55 8.15
1357 PATRASC C CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BRAHASESTI 8.59 8.22 9.73 7.95 8.5
1358 ISAC G MADALINA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE LUCHIAN", COMUNA PISCU 8.59 8.2 9.79 7.9 8.5
1359 GĪBU I ANDREEA ELENA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 8.58 8.72 8.19 8.75 8.7
1360 LUPU GHE LILIANA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 8.58 8.47 8.91 7.75 9.2
1361 STOICA C ANDREEA DENISA SCOALA GIMNAZIALA NR.10, LOCALITATEA GALATI 8.58 8.42 9.08 8.95 7.9
1362 MIRON M HAGI DANIEL COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 8.58 8.4 9.15 8.3 8.5
1363 BORODA VL DIANA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.58 8.37 9.22 8.7 8.05
1364 BUJOR N ANCA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL NICOLAE", COMUNA LIESTI 8.58 8.35 9.27 8.7 8
1365 BULIMAR I ALEXANDRA DORINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT CARLOMANESTI, COMUNA CERTESTI 8.58 8.32 9.36 8.55 8.1
1366 ISAC I VASILICA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", COMUNA PISCU 8.58 8.3 9.43 7.5 9.1
1367 TACU R ELIANA MONALISA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.58 8.3 9.42 8.8 7.8
1368 ILIE C MINODORA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MATCA 8.58 8.25 9.6 8.8 7.7
1369 BOBEICA D IRINA SCOALA GIMNAZIALA "ANGHEL RUGINA", LOCALITATEA TECUCI 8.58 8.22 9.66 8.9 7.55
1370 HELLER V DAVID ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 8.57 8.77 7.97 8.15 9.4
1371 TODERAŞC M GEORGE SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 8.57 8.72 8.14 8 9.45
1372 ALEXANDRESCU S VICTOR GEORGE SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.57 8.65 8.36 8.4 8.9
1373 ARGHIR GURĂU F ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 8.57 8.5 8.79 8.05 8.95
1374 CHIRILĂ I IULIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 8.57 8.47 8.87 8.1 8.85
1375 IORGA L MIHAI GEORGE SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SENDRENI 8.57 8.4 9.1 8.4 8.4
1376 FACILA V MIRUNA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.57 8.4 9.08 8.55 8.25
1377 HURUIANU V ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 8.57 8.37 9.2 8.15 8.6
1378 PATRASCU V ANDREEA RALUCA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA INDEPENDENTA 8.57 8.37 9.19 8.35 8.4
1379 CIOROI S CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FARTANESTI 8.57 8.35 9.26 9.1 7.6
1380 TOADER N MARICELA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", COMUNA PISCU 8.57 8.35 9.25 7.75 8.95
1381 CORCIOVEI V MARINA SCOALA GIMNAZIALA NR.3, LOCALITATEA GALATI 8.57 8.35 9.23 7.6 9.1
1382 CAZAN L BOGDAN DRAGOŞ SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA TECUCI 8.57 8.32 9.33 8 8.65
1383 TIMOFTE M PAULA SCOALA GIMNAZIALA "DUMITRU I.GHIMUS", SAT LUNGESTI, COMUNA BALABANESTI 8.57 8.3 9.41 8.1 8.5
1384 MICU P CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA "ION CREANGA", SAT TALPIGI, COMUNA GHIDIGENI 8.57 8.27 9.48 8.85 7.7
1385 PATRICHE T OANA SILVIA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, SAT CHIRAFTEI, COMUNA MASTACANI 8.57 8.15 9.83 7.7 8.6
1386 MOLDOVAN E RADU ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.56 8.67 8.23 8.4 8.95
1387 STANCU A RUXANDRA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.56 8.5 8.76 8.5 8.5
1388 GHIBIRGIU N LUIZA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL IERARH NICOLAE", COMUNA VLADESTI 8.56 8.42 8.98 8.45 8.4
1389 STOICULESCU V ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "UNIREA", COMUNA BRANISTEA 8.56 8.37 9.15 7.45 9.3
1390 TUDORACHI M DENISA GEANINA SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE MUNTEANU", LOCALITATEA GALATI 8.56 8.35 9.21 8.35 8.35
1391 TOMESCU M ANDREEA LIA LICEUL DE ARTE "DIMITRIE CUCLIN", LOCALITATEA GALATI 8.56 8.35 9.19 8.55 8.15
1392 DICU C LORENA ELENA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE LUCHIAN", COMUNA PISCU 8.56 8.3 9.36 9 7.6
1393 CHIOVEANU A MIHAELA DIANA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.56 8.25 9.51 9.3 7.2
1394 CERNAT I BOGDAN ADRIAN LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA 8.56 8.25 9.5 8.5 8
1395 ANTON A ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA CAVADINESTI 8.56 8.22 9.61 8.9 7.55
1396 UDRIS C BOGDAN-PETRISOR SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MUNTENI 8.56 8.22 9.6 7.85 8.6
1397 CUDLA B ALINA SCOALA GIMNAZIALA "ION CREANGA", SAT TALPIGI, COMUNA GHIDIGENI 8.56 8.22 9.58 8.05 8.4
1398 MUNTEANU A ANA MARIA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.55 8.5 8.73 8.6 8.4
1399 MUNTEANU M EMIL COSMIN SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.55 8.5 8.7 8.65 8.35
1400 MOCANU C VLAD SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.55 8.47 8.8 7.75 9.2
1401 MIREA F CLAUDIU SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.55 8.4 9.02 9.05 7.75
1402 CHIRILA L IULIAN GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.55 8.32 9.26 8.25 8.4
1403 MIRICĂ D VIOLETA MĂDĂLINA SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA", COMUNA CUZA VODA 8.55 8.32 9.25 7.15 9.5
1404 ANGHEL E NAOMI SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 8.55 8.3 9.32 9.2 7.4
1405 BĂDILAŞ C MARIAN EUGEN SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL IERARH NICOLAE", COMUNA VLADESTI 8.55 8.3 9.32 7.45 9.15
1406 DUMBRAVĂ P DARIA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 8.55 8.3 9.31 7.85 8.75
1407 PUŞCAŞU R ANAMARIA SCOALA GIMNAZIALA "LUDOVIC COSMA", LOCALITATEA GALATI 8.55 8.15 9.76 8.55 7.75
1408 ENACHE N BOGDAN ROBERT SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.54 8.62 8.32 9.35 7.9
1409 GANEA D ANGEL VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.54 8.45 8.84 9.05 7.85
1410 BELEA A MARIUS DANUT SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT IZVOARELE, COMUNA SLOBOZIA CONACHI 8.54 8.37 9.08 8.2 8.55
1411 SIBINOVICI I GEORGE LICEUL TEHNOLOGIC "EREMIA GRIGORESCU", ORAS TG.BUJOR 8.54 8.35 9.13 9.5 7.2
1412 MACOVEI GJ INGRID ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.54 8.35 9.13 8.75 7.95
1413 ADĂMACHE C MIHAI SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 8.54 8.32 9.2 7.55 9.1
1414 SCARLAT GF TUDOR ȘTEFAN SCOALA GIMNAZIALA NR.9, LOCALITATEA GALATI 8.54 8.27 9.35 8.8 7.75
1415 ISACILA A DIANA IULIA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE HAGIU", ORAS TG.BUJOR 8.54 8.25 9.44 8.5 8
1416 ILIE G ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA MATCA 8.54 8.2 9.57 8.05 8.35
1417 RACOVIŢĂ L GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA "UNIREA", COMUNA BRANISTEA 8.54 8.2 9.57 7.9 8.5
1418 MUNTEANU P ANDREI ALEXANDRU LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 8.53 8.6 8.32 8.2 9
1419 POSTOLACHE G DANIEL PAUL SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.53 8.55 8.5 8.35 8.75
1420 DIMOFTE C VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 8.53 8.47 8.73 7.7 9.25
1421 GRIGORAȘ F ROXANA IOANA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA LIESTI 8.53 8.37 9.04 9.45 7.3
1422 BARBUTA V FLORIN COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 8.53 8.37 9.04 8.3 8.45
1423 TOTOLICI C ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.53 8.37 9.03 9.2 7.55
1424 LUPU C CLAUDIA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MATCA 8.53 8.27 9.34 9.1 7.45