MINISTERUL EDUCAŢIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE 3 septembrie 2015
INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN GALAŢI
CENTRUL DE CONCURS NR. 1á - LICEUL TEHNOLOGIC DE MARINĂ, LOCALITATEAá GALAŢI
Note Testarea personalului fără studii corespunzătoare postului
Nr. crt. Numele Inițiala tatălui Prenumele NUMELE SI PRENUMELE Disciplina de concurs Nota proba scrisa Nota interviu Medie de repartizare
1 ANDREI V VERONICA ANDREI V VERONICA BIOLOGIE 9.00 7.00 8.33
2 BOBOC I MARIANA BOBOC I MARIANA BIOLOGIE 8.05 6.00 7.37
3 DUMBRAVA M MADALIN DUMBRAVA M MADALIN BIOLOGIE 5.70 8.50 6.63
4 IORGA C MARIA LIDIA IORGA C MARIA LIDIA BIOLOGIE 7.15 8.50 7.60
5 NECULA I GETA NECULA I GETA BIOLOGIE 9.00 9.00 9.00
6 GANGAN M IONUT GANGAN M IONUT CONSTRUCTII 5.45 7.15 6.02
7 LEAHU L TEODOR LEAHU L TEODOR EDUCATIE MUZICALA 2.70 5.00  
8 LEPADATU M STEFANA LEPADATU M STEFANA EDUCATIE MUZICALA 5.50 7.50 6.17
9 VASILE P CRISTINA VASILE P CRISTINA EDUCATIE MUZICALA 5.00 5.00 5.00
10 CHIRVASE I SORIN CHIRVASE I SORIN EDUCATIE PLASTICA 6.60 8.00 7.07
11 CORODEANU C AURELIA CORODEANU C AURELIA EDUCATIE PLASTICA 7.00 5.00 6.33
12 TICA C MARILENA TICA C MARILENA EDUCATIE PLASTICA 6.00 5.00 5.67
13 GROSU I NICOLETA STELUTA GROSU I NICOLETA STELUTA EDUCATIE TEHNOLOGICA 7.50 7.00 7.33
14 IORGA M FLORENTINA IORGA M FLORENTINA EDUCATIE TEHNOLOGICA 6.00 5.00 5.67
15 IORGA M LAURENTIU IORGA M LAURENTIU EDUCATIE TEHNOLOGICA 8.10 7.50 7.90
16 BACIU N ELENA ANDREEA BACIU N ELENA ANDREEA EDUCATOARE 7.40 10.00 8.27
17 BARBU I EUGENIA SAFTICA BARBU I EUGENIA SAFTICA EDUCATOARE 5.60 8.30 6.50
18 BOGDANOIU N MARIANA BOGDANOIU N MARIANA EDUCATOARE 8.40 10.00 8.93
19 ENE S SIMONA ENE S SIMONA EDUCATOARE 6.40 9.15 7.32
20 GIURGEA V ANA GIURGEA V ANA EDUCATOARE 6.70 9.80 7.73
21 MUNTEANU N GABRIELA SIMONA MUNTEANU N GABRIELA SIMONA EDUCATOARE 6.20 8.55 6.98
22 PISICA G MADALINA PISICA G MADALINA EDUCATOARE 6.70 9.70 7.70
23 POIANA D AURA MARIANA POIANA D AURA MARIANA EDUCATOARE 6.50 9.80 7.60
24 PRANDEA S CORNELIA PRANDEA S CORNELIA EDUCATOARE 7.10 9.15 7.78
25 TRANDAFIR   SILVIA GEORGIANA TRANDAFIRá SILVIA GEORGIANA EDUCATOARE 6.40 9.70 7.50
26 TUFA I MONICA ALEXANDRA TUFA I MONICA ALEXANDRA EDUCATOARE 9.60 10.00 9.73
27 VIERU S ROXANA VIERU S ROXANA EDUCATOARE 7.05 10.00 8.03
28 VLAD D MIRELA DANIELA VLAD D MIRELA DANIELA EDUCATOARE 10.00 9.45 9.82
29 CHITIC V VIOLETA SIMONA CHITIC V VIOLETA SIMONA FIZICA 1.30 1.50  
30 GHIMPU G DAN CATALIN GHIMPU G DAN CATALIN FIZICA 5.00 4.50  
31 AXENTE I LAURENTIU MIHAIL AXENTE I LAURENTIU MIHAIL INFORMATICA 5.30 8.00 6.20
32 BALHUI M MIHAELA BALHUI M MIHAELA INVATATOR 8.00 8.70 8.23
33 BAZARCA C CONSTANTINA BAZARCA C CONSTANTINA INVATATOR retras retras retras
34 BOLDEANU G LARISA FLORENTINA BOLDEANU G LARISA FLORENTINA INVATATOR 2.00 5.50  
35 BORSAN G COSTINA BORSAN G COSTINA INVATATOR 1.80 2.45  
36 BR╬NZA S CATALINA BR╬NZA S CATALINA INVATATOR 9.00 10.00 9.33
37 BURUIANA N MIHAELA GEORGIANA BURUIANA N MIHAELA GEORGIANA INVATATOR retras retras retras
38 CAVAL T MIOARA CAVAL T MIOARA INVATATOR 2.70 6.10  
39 CHIRIC E ALEXANDRA CRISTINA CHIRIC E ALEXANDRA CRISTINA INVATATOR 4.10 2.80  
40 CILICHIDREANU I MARIANA CILICHIDREANU I MARIANA INVATATOR 5.90 8.50 6.77
41 CIOBOTARU N MIRELA CORINA CIOBOTARU N MIRELA CORINA INVATATOR 6.20 5.50 5.97
42 GHEORGHITA M MIHAELA GHEORGHITA M MIHAELA INVATATOR 7.40 9.00 7.93
43 GHIORGHITA S LIDIA DIANA GHIORGHITA S LIDIA DIANA INVATATOR 5.00 7.20 5.73
44 GRIGORAS C DINICA GRIGORAS C DINICA INVATATOR 5.80 8.00 6.53
45 LAPUSNEANU R MIRELA CORINA LAPUSNEANU R MIRELA CORINA INVATATOR 6.10 9.00 7.07
46 MARIAN L OLIVIA ANGELA MARIAN L OLIVIA ANGELA INVATATOR 6.20 9.00 7.13
47 MUCHI C LAURA MUCHI C LAURA INVATATOR 1.70 5.50  
48 NACU T MARCELA NACU T MARCELA INVATATOR 4.00 5.00  
49 NEICU P GEORGETA NEICU P GEORGETA INVATATOR 3.30 6.00  
50 PANAGHIA M DANIELA PAULA PANAGHIA M DANIELA PAULA INVATATOR 3.50 5.50  
51 PETREA C ANAMARIA PETREA C ANAMARIA INVATATOR 6.70 8.50 7.30
52 RESMERITA V MARIETA LAVINIA RESMERITA V MARIETA LAVINIA INVATATOR 7.30 9.25 7.95
53 SOGOR S JENICA SOGOR S JENICA INVATATOR 5.25 7.00 5.83
54 STEFAN P SIMONA STEFAN P SIMONA INVATATOR 3.00 6.50  
55 TOMA C VALERICA TOMA C VALERICA INVATATOR retras retras retras
56 NECULA I CARMEN NECULA I CARMEN ISTORIE 3.10 5.00  
57 DODU T EDUARD DODU T EDUARD LIMBA ENGLEZA 8.30 8.50 8.37
58 IOSIP M IONEL MARIUS IOSIP M IONEL MARIUS LIMBA ENGLEZA 6.60 5.50 6.23
59 MUNTEANU C RAMONA SORINA MUNTEANU C RAMONA SORINA LIMBA ENGLEZA 5.00 2.00  
60 TANASE I MIHAELA ADRIANA TANASE I MIHAELA ADRIANA LIMBA ENGLEZA 10.00 10.00 10.00
61 ALBEI V ELISABETA ALBEI V ELISABETA LIMBA FRANCEZA 4.50 6.50  
62 CHITIC C MONICA CHITIC C MONICA LIMBA FRANCEZA 8.50 9.00 8.67
63 IANCU I AUREL IANCU I AUREL LIMBA FRANCEZA 4.30 6.50  
64 NISTOR V AURORA ADINA NISTOR V AURORA ADINA LIMBA FRANCEZA 4.20 5.50  
65 SIRBU N FLORENTINA SIRBU N FLORENTINA LIMBA FRANCEZA 3.40 ABS  
66 CONDREA D GABRIELA ELENA CONDREA D GABRIELA ELENA LIMBA GERMANA 7.50 7.75 7.58
67 POPOV M RAMONA IOLANDA POPOV M RAMONA IOLANDA LIMBA GERMANA 7.50 6.00 7.00
68 CRISTEA C DANIELA CRISTEA C DANIELA LIMBA SI LITERATURA ROMANA 4.00 6.00  
69 BOIANGIU M MIHAI DORINEL BOIANGIU M MIHAI DORINEL MAISTRU MECANIC 5.00 8.00 6.00
70 COMANESCU J FLORIN COMANESCU J FLORIN MATEMATICA 6.50 9.00 7.33
71 COVRIG R MARIA COVRIG R MARIA MATEMATICA 10.00 10.00 10.00
72 IVAN I ADRIAN IVAN I ADRIAN MATEMATICA 8.50 8.00 8.33
73 TUDORAN N MONICA TUDORAN N MONICA PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA 6.50 8.25 7.08
74 HRISCU G ANISOARA HRISCU G ANISOARA SOCIO-UMANE 3.00 5.50  
75 SERBAN C OANA FLORENTINA SERBAN C OANA FLORENTINA SOCIO-UMANE 4.00 5.00