TITULARI INSCRISI LA PRETRANSFER IN ALTE JUDETE
Jud inscriere Nume Init tata Prenume Judet domiciliu Locatitate domiciliu Etapa miscare Detalii Grad didactic Punctaj Jud. in care sunt titular Loc. la care sunt titular Mediu titular Scolile la care sunt titular Discipl. la care sunt titular  
B VÎLCU G DOINA PAULA B BUCUREŞTI SECTORUL 2 PRETRANSFER   Gradul II 41.33 AB ABRUD URBAN SCOALA GIMNAZIALA "AVRAM IANCU" ABRUD INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
CJ CÎRA A LOREDANA DOINA CJ CLUJ-NAPOCA PRETRANSFER   Definitivat 27.90 AB ALBA IULIA URBAN GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "SCUFITA ROSIE" ALBA IULIA EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
CJ BONCEA N NICULINA MARIA CJ FLOREŞTI PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 67.75 AB CRICĂU RURAL SCOALA GIMNAZIALA "DECEBAL" CRICAU EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
CJ POP C EMILIA LOREDANA CJ CLUJ-NAPOCA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 77.75 AB BLAJ URBAN COLEGIUL NATIONAL "INOCHENTIE MICU CLAIN" BLAJ INFORMATICA  
CJ BÎLDEA G ADALIA FLORENTINA CJ CLUJ-NAPOCA PRETRANSFER   Gradul II 48.71 AB SEBEŞ URBAN COLEGIUL NATIONAL "LUCIAN BLAGA" SEBES ISTORIE  
CJ BIMBEA P SORIN CJ CLUJ-NAPOCA PRETRANSFER   Gradul II 49.10 AB ZLATNA URBAN LICEUL "CORNELIU MEDREA" ZLATNA MATEMATICA  
CJ CURȘĂU A ILONA CJ TURDA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 52.76 AB UNIREA RURAL SCOALA GIMNAZIALA "AVRAM IANCU " UNIREA MATEMATICA  
CJ CREŢU P IRINA MIRELA CJ CLUJ-NAPOCA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 51.50 AB BAIA DE ARIEŞ URBAN LICEUL "DR. LAZAR CHIRILA" BAIA DE ARIES MATEMATICA  
DJ CIULCU M CLAUDIU-SORIN DJ CRAIOVA PRETRANSFER MAT Gradul I (sau doctorat) 57.20 AB JIDVEI RURAL LICEUL TEHNOLOGIC JIDVEI MATEMATICA  
GJ CORLAN C MARIA-IZABELA GJ CRASNA PRETRANSFER   Definitivat 40.60 AB OCNA MUREŞ URBAN LICEUL TEHNOLOGIC OCNA MURES MATEMATICA  
HD BORLEA C DOINA-RUSALIA AB CÂMPENI PRETRANSFER schimb de post cu Strut Gradul I (sau doctorat)   AB CÂMPENI URBAN SCOALA GIMNAZIALA CIMPENI BIOLOGIE  
HD BOLEA V RAMONA-SORINA HD DEVA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 47.98 AB BAIA DE ARIEŞ URBAN LICEUL "DR. LAZAR CHIRILA" BAIA DE ARIES MATEMATICA  
MS ROATA GH VASILICA MS SÂNGEORGIU DE MUREŞ PRETRANSFER AB
1990 repartizare 7.88
Gradul I (sau doctorat) 77.40 AB UNIREA RURAL SCOALA GIMNAZIALA "AVRAM IANCU " UNIREA INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
TM POLHAC I IULIANA TM BECICHERECU MIC PRETRANSFER   Definitivat 29.44 AB SÂNCEL RURAL SCOALA GIMNAZIALA "ION POP RETEGANUL" SINCEL EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
TM NENU I GRATIELA-ILEANA TM CHIŞODA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 73.65 AB GÂRDA DE SUS RURAL SCOALA GIMNAZIALA "EMIL RACOVITA " GIRDA DE SUS MATEMATICA  
CJ MORARU M BIANCA DELIA CJ TURDA PRETRANSFER   Fară grad 30.50 AB; AB UNIREA; ALMAŞU MARE RURAL; RURAL SCOALA GIMNAZIALA "AVRAM IANCU " UNIREA; SCOALA GIMNAZIALA ALMASU MARE LIMBA FRANCEZA - LIMBA ENGLEZA; LIMBA FRANCEZA - LIMBA ENGLEZA  
B SANDU I ALEXANDRA B BUCUREŞTI SECTORUL 3 PRETRANSFER   Definitivat 24.80 AG SĂLĂTRUCU RURAL ŞCOALA GIMNAZIALĂ RADU ŞERBAN EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
B IVASCU D CRISTINA MIHAELA B BUCUREŞTI SECTORUL 5 PRETRANSFER   Gradul II 87.43 AG STÂLPENI RURAL LICEUL TEHNOLOGIC I.C. PETRESCU INFORMATICA  
B TĂMAȘI G MARIA MĂDĂLINA B BUCUREŞTI SECTORUL 5 PRETRANSFER   Gradul II 53.83 AG PITEŞTI URBAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA CEL BĂTRÂN INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
B ROTAR I RALUCA GRETA B BUCUREŞTI SECTORUL 5 PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 56.59 AG PITEŞTI URBAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ ION MINULESCU INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
B PETRI-CARAGEA D GEORGIANA B BUCUREŞTI SECTORUL 6 PRETRANSFER   Gradul II 43.60 AG HÂRTIEŞTI RURAL ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
B TENESCU V CARMEN MARIA B BUCUREŞTI SECTORUL 6 PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 47.54 AG BĂICULEŞTI RURAL ŞCOALA GIMNAZIALĂ LIMBA FRANCEZA - GEOGRAFIE  
B BARBU M TABITA B BUCUREŞTI SECTORUL 1 PRETRANSFER   Gradul II 36.65 AG CETĂŢENI RURAL ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
B BURTEA M GABRIEL B BUCUREŞTI SECTORUL 5 PRETRANSFER   Gradul II 36.51 AG CÂMPULUNG URBAN COLEGIUL NAŢIONAL PEDAGOGIC "CAROL I" PROFESOR IN CENTRE SI CABINETE DE ASISTENTA PSIHOPEDAGOGICA  
DB CONSTANTIN M ANDA-ELENA DB GĂEŞTI PRETRANSFER   Gradul II 69.11 AG CURTEA DE ARGEŞ URBAN LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN DOBRESCU LIMBA FRANCEZA  
PH BICAN GH VALENTIN TEODOR PH PLOIEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 37.90 AG ANINOASA RURAL ŞCOALA GIMNAZIALĂ BROŞTENI-ANINOASA EDUCATIE FIZICA SI SPORT  
VS PAPA G MARIANA AG PITEŞTI PRETRANSFER       AG PITEŞTI URBAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ MIRCEA CEL BĂTRÂN MATEMATICA  
VS DASCĂLU F VIOLETA AG PITEŞTI PRETRANSFER       AG PITEŞTI URBAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ MATEI BASARAB MATEMATICA  
AB RUSU A ALINA AB ALBA IULIA PRETRANSFER   Definitivat 58.50 AR PECICA URBAN LICEUL TEORETIC "GHEORGHE LAZAR" PECICA LIMBA FRANCEZA  
BC IGAȘ V CRISTINA-DANIELA AR ALDEŞTI PRETRANSFER La data depunerii dosarului candidatul nu are domiciliul in judetul Bacau. Dosar  respins Definitivat   AR SEBIŞ URBAN LICEUL TEORETIC SEBIS INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
BV CHERECHEAN T CORINA-SIMONA BV BRAŞOV PRETRANSFER   Definitivat 27.45 AR SÂNMARTIN RURAL SCOALA GIMNAZIALA SANMARTIN EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
CJ PAȘCA P LAVINIA RAMONA CJ FLOREŞTI PRETRANSFER   Gradul II 78.43 AR ARAD URBAN SCOALA GIMNAZIALA "ARON COTRUS" ARAD INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
CJ GULER E IULIANA CRISTINA AR OLARI PRETRANSFER   Gradul II 40.80 AR SÂNTANA URBAN SCOALA GIMNAZIALA "SFANTA ANA" SINTANA LIMBA ENGLEZA  
CJ SÂRBU V VLADIMIR AR CHIŞINEU-CRIŞ PRETRANSFER   Gradul II 23.00 AR CHIŞINEU-CRIŞ URBAN LICEUL TEHNOLOGIC CHISINEU CRIS MECANICA / MECANICA  
CJ PUȘCUȚĂ I ANDREEA FLORINA CJ CLUJ-NAPOCA PRETRANSFER   Gradul II 53.30 AR ARAD URBAN CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA ARAD PROFESOR PSIHOPEDAGOG  
DJ MUNTEANU V MAGDALENA-AURELIANA DJ CRAIOVA PRETRANSFER EDU Gradul I (sau doctorat) 61.31 AR ARAD URBAN GRADINITA PP NR 2 ARAD EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
IL JURJEU A RAMONA MARIANA IL MIHAIL KOGĂLNICEANU PRETRANSFER   Gradul II 45.67 AR VINGA RURAL LICEUL TEHNOLOGIC VINGA INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
SM VLAD I CRISTIAN SM SATU MARE PRETRANSFER   Definitivat 39.85 AR SÂNTANA URBAN SCOALA GIMNAZIALA "SFANTA ANA" SINTANA LIMBA ENGLEZA  
TM LAZAR G PETRU TM HONORICI PRETRANSFER   Definitivat 33.23 AR ARAD URBAN LICEUL TEHNOLOGIC "IULIU MANIU" ARAD ELECTRONICA SI AUTOMATIZARI / ELECTRONICA SI AUTOMATIZARI  
TM CRUTU D CATALINA TM TIMIŞOARA PRETRANSFER   Definitivat 54.54 AR VINGA RURAL LICEUL TEHNOLOGIC VINGA INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
TM MIHAESCU V MARIETA-LUMINITA TM TIMIŞOARA PRETRANSFER   Gradul II 35.30 AR ARAD URBAN SCOALA GIMNAZIALA NR 5 ARAD INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
TM IVANISCHI D CRISTINA TM TIMIŞOARA PRETRANSFER   Definitivat 39.43 AR ARAD URBAN COLEGIUL NATIONAL "VASILE GOLDIS" ARAD LIMBA ENGLEZA  
TM COZOCEA M LOREDANA BIANCA TM BECICHERECU MIC PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 57.45 AR BÂRZAVA RURAL SCOALA GIMNAZIALA BIRZAVA MATEMATICA  
TM YILMAZ V LAVINIA RALUCA TM TIMIŞOARA PRETRANSFER   Definitivat 33.00 AR ARAD URBAN LICEUL SPECIAL "SFANTA MARIA" ARAD PROFESOR - EDUCATOR  
HD GAGEA L LAVINIA HD ORĂŞTIE PRETRANSFER Participa la INVATATORI Definitivat 33.10 AR; AR; AR; AR SECUSIGIU; ZĂDĂRENI; LIVADA; FELNAC RURAL; RURAL; RURAL; RURAL SCOALA GIMNAZIALA SECUSIGIU; SCOALA GIMNAZIALA ZADARENI; SCOALA GIMNAZIALA LIVADA-ARAD; SCOALA GIMNAZIALA "AUREL SEBESAN" FELNAC RELIGIE PENTICOSTALA; RELIGIE PENTICOSTALA; RELIGIE PENTICOSTALA; RELIGIE PENTICOSTALA  
AG MIRITA I ANDREEA MELANIA AG RĂDEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 27.88 B BUCUREŞTI SECTORUL 6 URBAN Grădinița "Dumbrava Minunilor" EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
AG PEICAN C CORNELIA ROXANA AG PITEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 53.80 B BUCUREŞTI SECTORUL 6 URBAN Grădinița "Colț de Rai" EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
AG BADULESCU V ADELINA ROXANA AG BUGHEA DE JOS PRETRANSFER   Definitivat 35.43 B BUCUREŞTI SECTORUL 6 URBAN Grădinița "Dumbrava Minunilor" EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
AG NEAGOE I AMALIA IOANA AG RĂDEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 24.44 B BUCUREŞTI SECTORUL 3 URBAN Grădinița "Peștișorul de aur" EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
AG DEACONU I GEORGELIA AG CURTEA DE ARGEŞ PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 56.90 B BUCUREŞTI SECTORUL 3 URBAN Grădinița nr. 240 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
AG STANCU I VIOLETA FILOFTEIA AG BASCOV PRETRANSFER   Definitivat 68.66 B BUCUREŞTI SECTORUL 3 URBAN Grădinița "Peștișorul de aur" EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
AG IANCU C GEORGETA ALINA AG BASCOV PRETRANSFER   Gradul II 78.89 B BUCUREŞTI SECTORUL 3 URBAN Grădinița "Peștișorul de aur" EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
AG OPREA I ADRIANA IONELA AG PITEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 31.52 B BUCUREŞTI SECTORUL 3 URBAN Grădinița "Peștișorul de aur" EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
AG ADAMOIU I MARIA AG PITEŞTI PRETRANSFER   Gradul II 74.70 B BUCUREŞTI SECTORUL 6 URBAN Grădiniţa nr. 170 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
AG IDOR A JANINA ANDA AG RUCĂR PRETRANSFER   Definitivat 44.70 B BUCUREŞTI SECTORUL 3 URBAN Grădinița nr. 211 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
AG RADULESCU I ANEMARI AG CÂMPULUNG PRETRANSFER   Definitivat 74.13 B BUCUREŞTI SECTORUL 2 URBAN Grădiniţa "Steluţa" EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
AG SAFTA I ELIZA MARIANA AG PITEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 72.75 B BUCUREŞTI SECTORUL 6 URBAN Grădiniţa "Fulg de Nea" EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
AG DOBRE V LAURA ELENA AG PITEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 62.21 B BUCUREŞTI SECTORUL 4 URBAN Școala Gimnazială ”George Bacovia” EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
AG FLORESCU B CARMEN MAGDALENA AG PITEŞTI PRETRANSFER   Gradul II 97.44 B BUCUREŞTI SECTORUL 6 URBAN Şcoala Gimnazială "Sfânta Treime" INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
AG CIOLAN L LAURA ELENA AG CÂMPULUNG PRETRANSFER EDUCATOARE-52,78 Definitivat 56.60 B BUCUREŞTI SECTORUL 3 URBAN Școala Gimnazială nr. 95 INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
AG MAZILU I ANISELA ELENA AG LEICEŞTI PRETRANSFER LIMBA ENGLEZA-74,2 Definitivat 54.99 B BUCUREŞTI SECTORUL 6 URBAN Şcoala Gimnazială "Sfânta Treime" INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
AG TUDOR M SIMONA FLORINA AG PITEŞTI PRETRANSFER   Gradul II 41.53 B BUCUREŞTI SECTORUL 6 URBAN Şcoala Gimnazială nr. 169 INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
AG LICAN P SINZIANA MANUELA AG PITEŞTI PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 82.90 B BUCUREŞTI SECTORUL 4 URBAN Liceul Tehnologic Dacia TRANSPORTURI / TRANSPORTURI RUTIERE  
BR URSE M AURELIA B BUCUREŞTI SECTORUL 2 PRETRANSFER   Definitivat   B BUCUREŞTI SECTORUL 2 URBAN Școala Gimnazială nr. 145 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
BR NISTOR A ANDREEA BR BRĂILA PRETRANSFER   Definitivat 42.51 B BUCUREŞTI SECTORUL 1 URBAN Grădiniţa nr. 44 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
BV PRODAN G OLTITA BV BRAŞOV PRETRANSFER   Definitivat 33.79 B BUCUREŞTI SECTORUL 3 URBAN Școala Gimnazială nr. 78 EDUCATIE FIZICA SI SPORT  
BV NICOLAU I MIHAELA BV BRAŞOV PRETRANSFER   Definitivat 34.90 B BUCUREŞTI SECTORUL 1 URBAN Grădiniţa "Ioanid" EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
BV RÎNCIOG S LAURA - ELENA BV BRAŞOV PRETRANSFER   Definitivat 33.43 B BUCUREŞTI SECTORUL 6 URBAN Şcoala Gimnazială nr. 142 INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
BV COHAL V CRISTINA ALEXANDRA BV BRAŞOV PRETRANSFER   Definitivat 37.20 B BUCUREŞTI SECTORUL 5 URBAN Şcoala Gimnazială nr. 143 LIMBA ENGLEZA  
BZ RADU M RAMONA GEANINA BZ BUZĂU PRETRANSFER     56.37 B BUCUREŞTI SECTORUL 5 URBAN Grădiniţa nr. 185 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
BZ STOICA A LOREDANA BZ BUZĂU PRETRANSFER     63.36 B BUCUREŞTI SECTORUL 2 URBAN Grădiniţa nr. 7 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
BZ STANCIU N NICOLETA ANGELICA BZ POTÂRNICHEŞTI PRETRANSFER     50.36 B BUCUREŞTI SECTORUL 2 URBAN Grădiniţa "Steluţa" EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
BZ STREZOIU N ALEXANDRA MARIA BZ SĂRULEŞTI PRETRANSFER     23.90 B BUCUREŞTI SECTORUL 2 URBAN Școala Gimnazială nr. 40 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
CL TUDOSE I MIHAELA CL RADOVANU PRETRANSFER   Definitivat 28.10 B BUCUREŞTI SECTORUL 4 URBAN Grădiniţa nr. 224 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
DB URSU-SLAVU L MIOARA GABRIELA DB HĂBENI PRETRANSFER   Definitivat 30.26 B BUCUREŞTI SECTORUL 6 URBAN Colegiul Tehnic de Poştă și Telecomunicaţii "Gheorghe Airinei" ALIMENTATIE PUBLICA SI TURISM / ALIMENTATIE PUBLICA  
DB TANASOIU G FLORENTINA AG SLOBOZIA PRETRANSFER   Definitivat 31.70 B BUCUREŞTI SECTORUL 3 URBAN Grădinița "Floare de Colț" EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
DB OCHENATU D NELUTA DB GĂEŞTI PRETRANSFER   Gradul II 33.90 B BUCUREŞTI SECTORUL 2 URBAN Școala Gimnazială nr. 25 INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
DB SCRIPCARIU O SIMONA DB BÂLDANA PRETRANSFER   Gradul II 35.20 B BUCUREŞTI SECTORUL 1 URBAN Şcoala Gimnazială nr. 184 INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
DJ POIANĂ D ALINA DJ CETATE PRETRANSFER EDU Gradul II 69.70 B BUCUREŞTI SECTORUL 3 URBAN Grădinița nr. 211 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
DJ MOANGĂ A GABRIELA-AURA DJ CRAIOVA PRETRANSFER EDU Gradul II 30.10 B BUCUREŞTI SECTORUL 2 URBAN Școala Gimnazială nr. 25 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
DJ MURGILĂ I CRISTINA-GEORGETA DJ CALAFAT PRETRANSFER EDU Gradul II 55.45 B BUCUREŞTI SECTORUL 4 URBAN Grădinița "Panseluţa" EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
DJ BANCĂ C PETRUȚA-RALUCA DJ POIANA MARE PRETRANSFER EDU+INV(65,6) Gradul II 61.60 B BUCUREŞTI SECTORUL 4 URBAN Grădiniţa "Floare albastră" EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
DJ LICUȚ V IOANA-DANIELA DJ CRAIOVA PRETRANSFER EDU Definitivat 84.45 B BUCUREŞTI SECTORUL 2 URBAN Grădiniţa nr. 234 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
DJ TUDOR Ș ILEANA-RAMONA DJ CRAIOVA PRETRANSFER EDU+INV(32,25) Definitivat 73.06 B BUCUREŞTI SECTORUL 2 URBAN Grădiniţa nr. 138 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
DJ BARBU I VASILICA TILI DJ BRĂDEŞTI PRETRANSFER EDUCATOARE Definitivat 83.15 B BUCUREŞTI SECTORUL 1 URBAN Grădiniţa nr. 116 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
DJ CIUCIUC E CRISTINA DJ SADOVA PRETRANSFER EDU Definitivat 38.33 B BUCUREŞTI SECTORUL 1 URBAN Grădiniţa nr. 222 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
DJ POPESCU T ANA-MARIA DJ MUNICIPIUL CRAIOVA PRETRANSFER EDU Fară grad 27.05 B BUCUREŞTI SECTORUL 1 URBAN Grădiniţa nr. 116 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
DJ GLAVĂ L ANGELA DJ LEU PRETRANSFER EDU+INV(80,24) Gradul II 60.50 B BUCUREŞTI SECTORUL 2 URBAN Școala Gimnazială ”Sf.Silvestru” INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
DJ POPA A MARIA-LAVINIA B BUCUREŞTI SECTORUL 6 PRETRANSFER INV Definitivat 83.77 B BUCUREŞTI SECTORUL 5 URBAN Școala Gimnazială nr. 131 INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
DJ DURLEA E CĂTĂLINA DJ CRAIOVA PRETRANSFER INV Definitivat 90.50 B BUCUREŞTI SECTORUL 2 URBAN Școala Gimnazială nr. 71 INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
DJ RĂDULESCU M MIHAELA-CARMINA DJ CRAIOVA PRETRANSFER INV Definitivat 103.90 B BUCUREŞTI SECTORUL 3 URBAN Școala Gimnazială nr. 112 INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
DJ COSTACHE I OANA-ROXANA DJ CRAIOVA PRETRANSFER INV Gradul I (sau doctorat) 93.21 B BUCUREŞTI SECTORUL 1 URBAN Şcoala Gimnazială nr. 5 INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
DJ RACU F ANA MARIA DJ CRAIOVA PRETRANSFER INV Gradul II 60.15 B BUCUREŞTI SECTORUL 3 URBAN Școala Gimnazială "Mexic' INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
GJ CALOTESCU O LARISA CONSTANTINA GJ FRASIN PRETRANSFER   Fară grad 15.80 B BUCUREŞTI SECTORUL 1 URBAN Grădiniţa Specială pentru Hipoacuzici nr. 65 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
GJ POPESCU G LUCIANA-OANA GJ DĂNCIULEŞTI PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 45.70 B BUCUREŞTI SECTORUL 4 URBAN Școala Gimnazială nr. 99 INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
GJ DABEGA I RODICA GJ MOTRU PRETRANSFER   Definitivat 60.10 B BUCUREŞTI SECTORUL 2 URBAN Școala Gimnazială nr. 62 INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
GR NAIPEANU I MARIANA MADALINA GR GIURGIU PRETRANSFER   Definitivat 24.83 B BUCUREŞTI SECTORUL 4 URBAN Grădiniţa nr. 224 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
GR BABAUA M GABRIELA GR SĂBĂRENI PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 70.51 B BUCUREŞTI SECTORUL 6 URBAN Şcoala Gimnazială nr. 279 INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
GR MITREA I MERI ALICE TR DRĂGĂNEŞTI-VLAŞCA PRETRANSFER   Definitivat 35.10 B BUCUREŞTI SECTORUL 5 URBAN Liceul Teoretic ”Ștefan Odobleja” INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
GR MARIN I LILIANA B BUCUREŞTI SECTORUL 6 PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat)   B BUCUREŞTI SECTORUL 1 URBAN Colegiul Tehnic Mecanic "Griviţa" MATEMATICA  
HD ILLES G GEORGETA GABRIELA HD DEVA PRETRANSFER   Definitivat 33.00 B BUCUREŞTI SECTORUL 2 URBAN Școala Gimnazială nr. 31 EDUCATIE FIZICA SI SPORT  
IF ALECU P AUREL IF SNAGOV PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 52.80 B BUCUREŞTI SECTORUL 3 URBAN Clubul Sportiv Școlar nr. 4 EDUCATIE FIZICA SI SPORT: PREGATIRE SPORTIVA DE SPECIALITATE  
IF PANDREA G DANIELA IF VOLUNTARI PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 56.50 B BUCUREŞTI SECTORUL 3 URBAN Grădinița nr. 160 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
IF PENCIULICA M ANCA LOREDANA IF JILAVA PRETRANSFER   Definitivat 31.20 B BUCUREŞTI SECTORUL 3 URBAN Grădinița nr. 24 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
IF COTLEANU S ELENA RAMONA IF TAMAŞI PRETRANSFER   Definitivat 29.80 B BUCUREŞTI SECTORUL 6 URBAN Grădiniţa nr. 209 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
IF CRISTEA G ANDREEA ELENA IF BUFTEA PRETRANSFER   Definitivat 31.96 B BUCUREŞTI SECTORUL 3 URBAN Grădinița nr. 211 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
IF GIJIILA C NINETA AURELIA GR MIHĂILEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 31.93 B BUCUREŞTI SECTORUL 6 URBAN Grădinița cu Program Normal și Prelungit "Happy Planet Kids" EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
IF RADU T MONICA IF BUFTEA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 79.62 B BUCUREŞTI SECTORUL 1 URBAN Şcoala Gimnazială nr. 192 INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
IF TUDOROIU D COSTINA LAURA IF VOLUNTARI PRETRANSFER   Definitivat 45.73 B BUCUREŞTI SECTORUL 2 URBAN Colegiul Național Bilingv ”George Coșbuc” LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
IF COJOCARU D IOANA IF VOLUNTARI PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 82.56 B BUCUREŞTI SECTORUL 2 URBAN Școala Gimnazială nr. 49 LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
IF DRAGOMIR I ALEXANDRA ANDREEA IF DUDU PRETRANSFER   Definitivat 26.50 B BUCUREŞTI SECTORUL 4 URBAN Şcoala Gimnazială Specială "Sf. Nicolae" PROFESOR PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA PENTRU O CATEDRA DE EDUCATIE SPECIALA  
IL DEDU G FLORICA IL MOVILIŢA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 43.70 B BUCUREŞTI SECTORUL 2 URBAN Colegiul Național ”Emil Racoviță” INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
IS ARCHIP C HORIA MARGARINT IS IAŞI PRETRANSFER   Gradul II 51.95 B BUCUREŞTI SECTORUL 6 URBAN Grădiniţa nr. 229 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
IS CORESCIUC G MARIA MAGDALENA IS IAŞI PRETRANSFER   Definitivat 29.66 B BUCUREŞTI SECTORUL 6 URBAN Colegiul Tehnic "Iuliu Maniu" LIMBA FRANCEZA  
MH NAIMAER I DELIA IONELA MH DROBETA-TURNU SEVERIN PRETRANSFER     61.00 B BUCUREŞTI SECTORUL 2 URBAN Grădiniţa nr. 133 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
MH STEGARU V IONICA JANINA MH DROBETA-TURNU SEVERIN PRETRANSFER     52.00 B BUCUREŞTI SECTORUL 2 URBAN Grădiniţa nr. 133 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
MH TURAI L CAMELIA LEONTINA MH DROBETA-TURNU SEVERIN PRETRANSFER     64.10 B BUCUREŞTI SECTORUL 3 URBAN Școala Gimnazială "Liviu Rebreanu' INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
OT VÎLCEA A TANȚA OT ORLEA PRETRANSFER   Gradul II 34.45 B BUCUREŞTI SECTORUL 6 URBAN Grădiniţa nr. 41 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
OT NICOLAE I ADELA CĂTĂLINA OT SLATINA PRETRANSFER   Gradul II 80.12 B BUCUREŞTI SECTORUL 3 URBAN Grădinița nr. 69 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
OT STAN M RODICA OT VALEA MARE PRETRANSFER   Definitivat 45.80 B BUCUREŞTI SECTORUL 5 URBAN Grădiniţa nr. 185 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
PH NAFTANAILA I TATIANA-ELENA PH PLOIEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 40.36 B BUCUREŞTI SECTORUL 2 URBAN Școala Gimnazială nr. 66 EDUCATIE FIZICA SI SPORT  
PH VOINEA M MARIAN CATALIN PH PLOIEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 28.90 B BUCUREŞTI SECTORUL 5 URBAN Şcoala Gimnazială nr. 126 EDUCATIE FIZICA SI SPORT  
PH IORGA R ANDREEA GEORGIANA PH VÂLCĂNEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 30.05 B BUCUREŞTI SECTORUL 2 URBAN Grădiniţa nr. 189 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
PH COCEI D ALINA-VIVIANA PH ORAŞ BREAZA PRETRANSFER   Definitivat 33.49 B BUCUREŞTI SECTORUL 2 URBAN Colegiul Național ”Mihai Viteazul” RELIGIE ORTODOXA  
SB GHITA I IULIA MARIA SB MUNICIPIUL SIBIU PRETRANSFER     25.80 B BUCUREŞTI SECTORUL 2 URBAN Grădiniţa nr. 256 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
SB TOMA G ANA MARIA SB SIBIU PRETRANSFER     26.20 B BUCUREŞTI SECTORUL 1 URBAN Grădiniţa nr. 122 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
SB ROSU I CAMELIA ALEXANDRA BZ BUZĂU PRETRANSFER   Definitivat   B BUCUREŞTI SECTORUL 1 URBAN Şcoala Gimnazială nr. 6 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
SB LECA D OANA MAGDALENA SB ŞURA MARE PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 42.90 B BUCUREŞTI SECTORUL 1 URBAN Şcoala Gimnazială nr. 192 LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
TL RADU C LAURA ESTELA B BUCUREŞTI SECTORUL 5 PRETRANSFER   Definitivat 33.78 B BUCUREŞTI SECTORUL 5 URBAN Grădinița ”Paradisul Verde” EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
TM TAMAS C LILIANA-ADRIANA TM TIMIŞOARA PRETRANSFER   Gradul II 41.72 B BUCUREŞTI SECTORUL 3 URBAN Școala Gimnazială Specială nr. 5 PROFESOR PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA PENTRU O CATEDRA DE EDUCATIE SPECIALA  
TR MATEI F MIHAELA TR ALEXANDRIA PRETRANSFER   Definitivat   B BUCUREŞTI SECTORUL 5 URBAN Grădinița cu Program Normal și Prelungit ”Căsuța Fermecată” EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
TR MILCICA I DANIELA CRISTINA TR ALEXANDRIA PRETRANSFER   Definitivat 41.75 B BUCUREŞTI SECTORUL 5 URBAN Grădinița cu Program Normal și Prelungit ”Căsuța Fermecată” EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
TR DUCA G PAULA GEANINA TR TURNU MĂGURELE PRETRANSFER educatoare - 33,65 pct, învățător - 29 pct Definitivat 33.65 B BUCUREŞTI SECTORUL 3 URBAN Grădinița nr. 154 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
TR TĂGÂRȚĂ G ROXANA LUMINIȚA TR BRAGADIRU PRETRANSFER   Definitivat 39.55 B BUCUREŞTI SECTORUL 4 URBAN Grădinița ”101 Dalmațieni” EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
TR VASILACHE I ANCA DANIELA B BUCUREŞTI SECTORUL 6 PRETRANSFER   Definitivat 31.00 B BUCUREŞTI SECTORUL 3 URBAN Școala Gimnazială nr. 55 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
TR IONDA L NICOLETA MIRELA TR TURNU MĂGURELE PRETRANSFER învățător - 49,95 pct Gradul II 49.95 B BUCUREŞTI SECTORUL 2 URBAN Grădiniţa "Steluţa" EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
TR STANCIUGEL G LOREDANA OLGUTA TR ALEXANDRIA PRETRANSFER   Definitivat 58.15 B BUCUREŞTI SECTORUL 3 URBAN Școala Gimnazială nr. 86 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
TR GHIDARCEA P TEODORA TR VÂRTOAPELE DE JOS PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 66.27 B BUCUREŞTI SECTORUL 1 URBAN Şcoala Gimnazială nr. 179 INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
TR ZARZARA D IRINA DANIELA TR ALEXANDRIA PRETRANSFER   Definitivat 32.35 B BUCUREŞTI SECTORUL 5 URBAN Liceul Teoretic "Dimitrie Bolintineanu" INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
VL BELDIMAN I RADU ION VL DRĂGĂŞANI PRETRANSFER   Definitivat 37.00 B BUCUREŞTI SECTORUL 3 URBAN Școala Gimnazială nr. 81 EDUCATIE FIZICA SI SPORT  
VL ALEXANDRU V IOANA VL RÂMNICU VÂLCEA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 74.90 B BUCUREŞTI SECTORUL 6 URBAN Grădiniţa nr. 210 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
VL POPESCU I MARIA STEFANIA VL RÂMNICU VÂLCEA PRETRANSFER   Definitivat   B BUCUREŞTI SECTORUL 3 URBAN Școala Gimnazială "Leonardo Da Vinci" INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
VN MANEA N ROXANA FLORENTINA VN ADJUD PRETRANSFER     25.90 B BUCUREŞTI SECTORUL 6 URBAN Grădiniţa "Fulg de Nea" EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
AG DOBRIN I CATALINA ELENA AG CÂMPULUNG PRETRANSFER EDUCATOARE-32,9 Gradul II 35.65 BC OITUZ RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR 1 OITUZ INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
AG DRAGOMIR N MARIA AG PITEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 41.30 BC NICOLAE BĂLCESCU RURAL SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE BALCESCU" NICOLAE BALCESCU ISTORIE  
BT GHERMAN G GEORGIANA BT CORNI PRETRANSFER   Gradul II 35.15 BC NICOLAE BĂLCESCU RURAL SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE BALCESCU" NICOLAE BALCESCU LIMBA ENGLEZA - LIMBA FRANCEZA  
BV ONICĂ C STELA BV BRAŞOV PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 59.77 BC BACĂU URBAN COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE VRANCEANU" BACAU CHIMIE  
BV CATARAMA D MIRELA BV BRAŞOV PRETRANSFER   Gradul II 51.25 BC ONEŞTI URBAN LICEUL TEOLOGIC "FERICITUL IEREMIA" ONESTI LIMBA ENGLEZA  
BZ PIRLOG I MADALINA BZ BUZĂU PRETRANSFER     34.70 BC PODU TURCULUI RURAL LICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU VLAHUTA" PODU TURCULUI LIMBA FRANCEZA  
DJ MITRI M ȘTEFAN BC BACĂU PRETRANSFER IST Definitivat 42.00 BC LUIZI-CĂLUGĂRA RURAL SCOALA GIMNAZIALA LUIZI CALUGARA ISTORIE  
DJ NICOLA A ALEXANDRA DJ CRAIOVA PRETRANSFER IST Gradul II 42.30 BC ORBENI RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR 1 ORBENI ISTORIE - GEOGRAFIE  
DJ DIȚA D DIMITRIA-ILEANA DJ BRABOVA PRETRANSFER LRO Definitivat 49.23 BC BĂCIOIU RURAL SCOALA GIMNAZIALA BACIOIU LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
GJ PREDA G MANUEL-LUCIAN GJ DOLCEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 37.80 BC GHERDANA RURAL SCOALA GIMNAZIALA GHERDANA EDUCATIE FIZICA SI SPORT  
GJ BELU T IONELA GJ TÂRGU JIU PRETRANSFER   Gradul II 48.30 BC SASCUT RURAL SCOALA GIMNAZIALA SASCUT INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
GJ PATRASCU T MARGARETA-DIANA GJ MĂTĂSARI PRETRANSFER   Definitivat 46.00 BC BERZUNŢI RURAL SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU CEL BUN" BERZUNTI LIMBA FRANCEZA  
GJ DINCA C MARIA-CRISTINA GJ BUMBEŞTI-JIU PRETRANSFER   Definitivat 39.20 BC URECHEŞTI RURAL SCOALA GIMNAZIALA URECHESTI LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
MM DUNCA A IOAN-ALEXANDRU MM ŞIEU PRETRANSFER   Definitivat 36.08 BC FILIPEŞTI RURAL SCOALA GIMNAZIALA FILIPESTI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
MM DUNCA P ALINA MM ŞIEU PRETRANSFER educatoare 37.36 Gradul II 41.87 BC FILIPEŞTI RURAL SCOALA GIMNAZIALA FILIPESTI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
NT MOREANU A BERNADETA NT PIATRA-NEAMŢ PRETRANSFER     53.60 BC BACĂU URBAN SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE IORGA" BACAU EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
NT PISTOL V ALINA RAMONA NT PIATRA-NEAMŢ PRETRANSFER     82.06 BC MOINEŞTI URBAN SCOALA GIMNAZIALA "GEORGE ENESCU" MOINESTI LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
PH PINTILIE C CARMINA BC MOINEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 52.69 BC ZEMEŞ RURAL SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE" ZEMES INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
SV CHICIU T ANA SV SUCEAVA PRETRANSFER   Definitivat 33.10 BC BĂCIOIU RURAL SCOALA GIMNAZIALA BACIOIU LIMBA FRANCEZA  
TM IOSIP A NICOLETA TM TIMIŞOARA PRETRANSFER   Gradul II 46.75 BC BACĂU URBAN SCOALA GIMNAZIALA "ALECU RUSSO" BACAU INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
VN ORITA D MARIOARA VN ADJUD PRETRANSFER 2366 din 26.03.2015 Gradul I (sau doctorat) 43.70 BC URECHEŞTI RURAL SCOALA GIMNAZIALA URECHESTI EDUCATIE TEHNOLOGICA  
VN PRICOP I MIHAELA VN FOCŞANI PRETRANSFER 2377 din 26.03.2015 Gradul II 32.20 BC DĂRMĂNEŞTI URBAN SCOALA GIMNAZIALA NR 3 DARMANESTI ISTORIE  
BV SAVA-JIMBOREANU V PAULA BV BRAŞOV PRETRANSFER   Gradul II 40.60 BC; BC BACĂU; BACĂU URBAN; URBAN COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "STEFAN CEL MARE" BACAU; COLEGIUL NATIONAL "FERDINAND I" BACAU LIMBA LATINA; LIMBA LATINA  
AR BOCȘE M RAUL ADRIAN AR FELNAC PRETRANSFER   Definitivat 42.15 BH ORADEA URBAN PALATUL COPIILOR ȘI ELEVILOR ORADEA CERAMICA  
AR TUDOR I ANA VALERIA AR INEU PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 42.65 BH ORADEA URBAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "AVRAM IANCU" ORADEA LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
CJ ANTAL A ORSOLYA CJ CLUJ-NAPOCA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 43.00 BH MARGHITA URBAN LICEUL TEORETIC "HORVATH JANOS" MARGHITA LIMBA MAGHIARA-MATERNA  
CJ LAPUȘTEA N LAURA DOINA BH ORADEA PRETRANSFER   Definitivat 32.00 BH NOJORID RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 NOJORID RELIGIE ORTODOXA  
MM BRISC I GIANINA ANCA MM LĂPUŞ PRETRANSFER   Fară grad 26.05 BH ŞIMIAN RURAL ŞCOALA GIMNAZIALĂ "KAZINCZY FERENC" ŞIMIAN LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
SJ PODHORA S IOSIF SJ IAZ PRETRANSFER   Definitivat 50.15 BH ŞERANI RURAL ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ŞERANI LIMBA SLOVACA-MATERNA  
SJ MADA I MARIA SJ ZALĂU PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 96.99 BH BEIUŞ URBAN COLEGIUL TEHNIC "IOAN CIORDAȘ" BEIUȘ MECANICA / MECANICA  
SM RUSU I IOANA MARIA SM CAREI PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 68.94 BH ORADEA URBAN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 ORADEA EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
AB SICRA N CORINA AB CUGIR PRETRANSFER 29,80 p-franceza
28,12 p-romana
Definitivat 29.80 BN VERMEŞ RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ VERMEȘ LIMBA FRANCEZA  
AB CORDOS I ADRIANA-ROMANA AB ALBA IULIA PRETRANSFER   Gradul II 62.10 BN SÂNGEORZ-BĂI URBAN LICEUL TEORETIC "SOLOMON HALIȚĂ" SÎNGEORZ-BĂI LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
BH TODOR V RODICA FELICIA BH ORADEA PRETRANSFER   Gradul II 73.80 BN BISTRIŢA URBAN CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 BISTRIȚA PROFESOR PSIHOPEDAGOG  
BT LUPU M GINA-ADINA BT BOTOŞANI PRETRANSFER   Definitivat 31.80 BN BECLEAN URBAN COLEGIUL NAȚIONAL "PETRU RAREȘ" BECLEAN ECONOMIC, ADMINISTRATIV, COMERT SI SERVICII / COMERT SI SERVICII  
CJ GIURGIU T SILVIA CJ CÂMPIA TURZII PRETRANSFER   Definitivat 48.15 BN NĂSĂUD URBAN CLUBUL COPIILOR NĂSĂUD CENACLU LITERAR / CREATIE LITERARA  
CJ REMAN B AGNES CJ MIHAI VITEAZU PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 49.24 BN BRANIŞTEA RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ BRANIȘTEA EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
CJ MĂLINAŞ G GRIGORETA NATALIA CJ CLUJ-NAPOCA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 66.45 BN PRUNDU BÂRGĂULUI RURAL LICEUL "RADU PETRESCU" PRUNDU BÎRGĂULUI ISTORIE  
CJ SZASZ G CĂLINA CJ DEJ PRETRANSFER   Gradul II 32.10 BN TELCIU RURAL LICEUL TEHNOLOGIC TELCIU LIMBA ENGLEZA  
CJ MARCIUC B BIANCA CJ CLUJ-NAPOCA PRETRANSFER   Definitivat 50.28 BN BECLEAN URBAN LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL BECLEAN LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
CJ HORVAT D ADRIANA CLAUDIA CJ CLUJ-NAPOCA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 56.71 BN ZAGRA RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE DRĂGANU" ZAGRA MATEMATICA  
CJ NEDELCA V MIHAELA GABRIELA CJ DEJ PRETRANSFER   Gradul II 60.10 BN TELCIU RURAL LICEUL TEHNOLOGIC TELCIU MATEMATICA  
CJ LĂDAR I RODICA CJ DEJ PRETRANSFER   Gradul II 38.05 BN CHIOCHIŞ RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IULIU PRODAN" CHIOCHIȘ MATEMATICA  
CJ LUDUȘAN I IOANA RAVECA CJ CLUJ-NAPOCA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 85.95 BN SÂNGEORZ-BĂI URBAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ARTEMIU PUBLIU ALEXI" SÎNGEORZ-BĂI MATEMATICA  
MM GODJA G FLORICA MM BÂRSANA PRETRANSFER TIC 40.1 Gradul II 40.40 BN MILAŞ RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ MILAȘ MATEMATICA  
MS PETRISOR E NELIA MS REGHIN PRETRANSFER BN Gradul II 40.64 BN TEACA RURAL LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ROMANU VIVU" TEACA BIOLOGIE  
MS BERINȚAN M ADRIANA-PAULA MS TÂRGU MUREŞ PRETRANSFER 18,R,4 ANI Definitivat 32.60 BN PETRIŞ RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETRIȘ EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
PH FLORIAN C ISABELLA FLORICICA PH PLOPENI PRETRANSFER   Definitivat 26.40 BN LECHINŢA RURAL LICEUL TEHNOLOGIC LECHINȚA EDUCATIE FIZICA SI SPORT  
SB BLENCHE L LEON SB SIBIU PRETRANSFER   Gradul II 40.06 BN FELDRU RURAL LICEUL TEHNOLOGIC FELDRU MATEMATICA  
SM RUSTI A RAMONA CRINA BN BISTRIŢA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 38.10 BN SÂNGEORZ-BĂI URBAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ARTEMIU PUBLIU ALEXI" SÎNGEORZ-BĂI FIZICA  
SV ANTONACHE I LUCIAN-EMIL SV SUCEAVA PRETRANSFER   Gradul II 30.00 BN LUNCA ILVEI RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LUNCA ILVEI ISTORIE - GEOGRAFIE  
TM HOBAN C ELENA SIMONA TM TIMIŞOARA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 38.69 BN BUDEŞTI RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUDEȘTI MATEMATICA  
B ANGHELACHE G CORINA IF POPEŞTI LEORDENI PRETRANSFER   Definitivat   BR BRĂILA URBAN GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.37 BRĂILA EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
B IACOB I HONORINNE MARIA B BUCUREŞTI SECTORUL 6 PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 49.75 BR IANCA URBAN LICEUL TEORETIC "CONSTANTIN ANGELESCU" IANCA MATEMATICA  
CJ DUMITRU I MIRELA CAMELIA CJ CLUJ-NAPOCA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 67.30 BR BRĂILA URBAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ION BĂNCILĂ" BRAILA LIMBA FRANCEZA  
CT OMOCEA M NICOLETA IULIA CT MEDGIDIA PRETRANSFER   Definitivat 32.55 BR BRĂILA URBAN CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
GL POPESCU T MIRELA GL GALAŢI PRETRANSFER   Definitivat 39.60 BR TICHILEŞTI RURAL ŞCOALA GIMNAZIALĂ TICHILEŞTI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
GL MUNGIU N SILVIA BR VIZIRU PRETRANSFER INVATATOR Definitivat 29.68 BR ÎNSURĂŢEI URBAN GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.4 ÎNSURĂŢEI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
VN MARTINESCU N CATALIN VN FOCŞANI PRETRANSFER 2092 din 23.03.2015 Gradul II 41.25 BR ÎNSURĂŢEI URBAN LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE TITULESCU" ÎNSURĂŢEI MATEMATICA  
B PAVEL M BRINDUSA-MARINETA B BUCUREŞTI SECTORUL 6 PRETRANSFER punctaj 35,71 - FILOSOFIE Definitivat 38.71 BT SĂVENI URBAN LICEUL TEORETIC "DR. MIHAI CIUCA" SAVENI ECONOMIE; EDUCATIE ANTREPRENORIALA  
B PISTOL V ANCA FLORENTINA B BUCUREŞTI SECTORUL 3 PRETRANSFER   Definitivat 28.18 BT BOTOŞANI URBAN LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BOTOSANI EDUCATIE FIZICA SI SPORT  
B ROHOZNEANU V GEANINA IULIANA B BUCUREŞTI SECTORUL 6 PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 50.65 BT BOTOŞANI URBAN SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX "SF.GHEORGHE" BOTOSANI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
B CRACIUN M ANGELICA-MIHAELA B BUCUREŞTI SECTORUL 2 PRETRANSFER   Definitivat 32.44 BT BOTOŞANI URBAN LICEUL TEHNOLOGIC "PETRU RAREŞ’’ BOTOSANI ISTORIE  
BZ GHITA M IONUT BZ SMEENI PRETRANSFER     23.41 BT LEORDA RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 LEORDA EDUCATIE FIZICA SI SPORT  
BZ GHITA C CRISTIANA-ALEXANDRA BZ SMEENI PRETRANSFER     35.25 BT BOTOŞANI URBAN LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BOTOSANI EDUCATIE FIZICA SI SPORT  
CJ BRANZEI V PETRU DANIEL BT BOTOŞANI PRETRANSFER   Definitivat 33.20 BT PLOPENII MARI RURAL LICEUL TEHNOLOGIC PLOPENII MARI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
CJ ISTRATE D ELENA CJ CLUJ-NAPOCA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 55.60 BT SĂVENI URBAN LICEUL TEORETIC "DR. MIHAI CIUCA" SAVENI LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
DJ TOMA-HANGANU I AUREL DJ CALAFAT PRETRANSFER MAT Gradul I (sau doctorat) 74.00 BT COTU RURAL SCOALA PRIMARA NR 2 COTU COPALAU MATEMATICA  
IL NIGEL V STEFAN IL SLOBOZIA PRETRANSFER   Gradul II 32.49 BT CRISTEŞTI RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR 1 CRISTESTI ISTORIE - GEOGRAFIE  
IS MIRCEA G MARIAN STEFAN IS MUNICIPIUL IAŞI PRETRANSFER   Gradul II 40.33 BT DOBÂRCENI RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DOBIRCENI ISTORIE - GEOGRAFIE  
IS FLORESCU M ANA MARIA BT BOTOŞANI PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 58.30 BT BOTOŞANI URBAN SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE ANTIPA" BOTOSANI LIMBA ENGLEZA  
IS POPESCU C RAMONA BT TRUŞEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 48.08 BT TRUŞEŞTI RURAL LICEUL "DEMOSTENE BOTEZ" TRUSESTI LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
IS DURBACA P NICOLETA BT BOTOŞANI PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 93.90 BT BOTOŞANI URBAN LICEUL TEHNOLOGIC "PETRU RAREŞ’’ BOTOSANI PROTECTIA MEDIULUI  
NT RUSU M MINA BT REDIU PRETRANSFER   Gradul II 34.86 BT RĂDĂUŢI-PRUT RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 RADAUTI-PRUT INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
NT LUPU I RALUCA MIHAELA NT ROMAN PRETRANSFER     37.90 BT RĂCHIŢI RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 RACHITI LIMBA FRANCEZA  
SV LACATUS V IONEL SV SUCEAVA PRETRANSFER   Definitivat 45.60 BT CRISTINEŞTI RURAL SCOALA GIMNAZIALA "IOAN MURARIU’’ CRISTINESTI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
SV OLARU M MIHAELA SV SUCEAVA PRETRANSFER   Definitivat 47.50 BT TODIRENI RURAL LICEUL TEHNOLOGIC TODIRENI LIMBA ENGLEZA  
SV HREAMATA V IULIANA-ANDREEA SV FĂLTICENI PRETRANSFER   Definitivat 33.60 BT VÂRFU CÂMPULUI RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 VIRFU CIMPULUI RELIGIE ORTODOXA  
TM APETREI A LUMINITA-DESPINA TM TIMIŞOARA PRETRANSFER   Gradul II 55.59 BT BOTOŞANI URBAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 7 BOTOSANI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
B PELIN S LUIZA CAMELIA B BUCUREŞTI SECTORUL 3 PRETRANSFER   Definitivat 54.73 BV BRAŞOV URBAN Grădinița cu Program Prelungit Nr. 33 Brașov EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
B SERBAN G VERONICA B BUCUREŞTI SECTORUL 6 PRETRANSFER   Gradul II 49.40 BV BRAŞOV URBAN Grădinița cu Program Prelungit 'Micul Prinț' Nr. 22 Brașov EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
BH COMSA T SORINA BH ORADEA PRETRANSFER BV Gradul II 46.10 BV PREDEAL URBAN Liceul Teoretic 'Mihail Săulescu' Predeal LIMBA ENGLEZA  
HD MARICA A CARMEN LARISA HD PETROŞANI PRETRANSFER   Definitivat 27.36 BV BRAŞOV URBAN Școala Gimnazială Nr. 27 'Anatol Ghermanschi' Brașov INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
HR ORBAN I EVA HR ODORHEIU SECUIESC PRETRANSFER   Definitivat 48.80 BV BRAŞOV URBAN Colegiul Național 'Aprily Lajos' Brașov PROFESOR IN CENTRE SI CABINETE DE ASISTENTA PSIHOPEDAGOGICA  
NT BAIAS F MIHAELA BV BRAŞOV PRETRANSFER   Gradul II 34.22 BV TELIU RURAL Școala Gimnazială Teliu LIMBA ENGLEZA  
SB STOICA V DANIELA MADALINA SB MUNICIPIUL SIBIU PRETRANSFER   Gradul II 44.35 BV BRAŞOV URBAN Grădinița cu Program Prelungit Nr. 29 Brașov EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
SB GAL S MANUELA SB ŞELIMBĂR PRETRANSFER   Gradul II 45.40 BV BRAŞOV URBAN Grădinița cu Program Prelungit Nr. 3 Brașov EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
SB ROGOZEA G MIHAELA ELENA SB ARPAŞU DE JOS PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 35.80 BV SÂMBĂTA DE SUS RURAL Școala Gimnazială Sâmbăta de Sus INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
SB TOBOS S ANA SB SIBIU PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 54.19 BV VICTORIA URBAN Colegiul Tehnic 'Alexandru Bărbat' Victoria MATEMATICA  
AG MARINESCU M NICOLETA AG PITEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 72.83 BZ MOVILA BANULUI RURAL ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA MOVILA BANULU MATEMATICA  
B LUNGU M CLAUDIA B BUCUREŞTI SECTORUL 2 PRETRANSFER   Definitivat 34.69 BZ BRĂDEANU RURAL ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA BRĂDEANU LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
B ONCEL I SORINA B BUCUREŞTI SECTORUL 6 PRETRANSFER   Definitivat 41.26 BZ LOPĂTARI RURAL LICEUL TEHNOLOGIC COMUNA LOPĂTARI MATEMATICA  
BC SAVA-NECULA S DANA BC BACĂU PRETRANSFER   Gradul II 51.30 BZ BUZĂU URBAN LICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE FILIPESCU" MUNICIPIUL BUZĂU INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
BV CITU I SIMONA-COSTINA BV BRAŞOV PRETRANSFER   Definitivat 34.57 BZ CĂLDĂRĂŞTI URBAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ CĂLDĂRĂŞTI ORAŞ POGOANELE LIMBA ENGLEZA - LIMBA FRANCEZA  
BV TARANU A IONELA NICOLETA BV BRAŞOV PRETRANSFER   Gradul II 33.17 BZ BRĂEŞTI RURAL ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA BRĂEŞTI MATEMATICA  
BV IONITA N CRISTIAN - CATALIN BV BRAŞOV PRETRANSFER PUNCTAJ LIMBA ENGLEZA 28.3
PUNCTAJ LIMBA FRANCEZA 28.3
Definitivat 25.50 BZ PADINA RURAL ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COMUNA PADINA RELIGIE ORTODOXA  
CT BARSAN V ELENA CT CONSTANŢA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 81.25 BZ VALEA RÂMNICULUI RURAL ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA VALEA RÂMNICULUI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
CT LEFTER M VIOLETA CT CONSTANŢA PRETRANSFER   Gradul II 40.45 BZ PĂTÂRLAGELE URBAN LICEUL TEORETIC "RADU VLĂDESCU" ORAŞ PĂTÂRLAGELE LIMBA ENGLEZA  
IS MARIN I MARIAN IS IAŞI PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 46.80 BZ RÂMNICU SĂRAT URBAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 MUNICIPIUL RÎMNICU SĂRAT MATEMATICA  
IS GHEORGHITA V LIDIA IS IAŞI PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 40.30 BZ LOPĂTARI RURAL LICEUL TEHNOLOGIC COMUNA LOPĂTARI MATEMATICA  
VN FERARU C MARIANA VN FOCŞANI PRETRANSFER 2199 din 24.03.2015 Definitivat 23.60 BZ GREBĂNU RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA GREBĂNU EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
VN PASERE I DANIELA COSTINA VN FOCŞANI PRETRANSFER 2271 din 25.03.2015 Definitivat 36.70 BZ SCORŢOASA RURAL ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA SCORŢOASA LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
B MANDRICEL M DANIELA B BUCUREŞTI SECTORUL 6 PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 40.20 BZ; BZ SIRIU; NEHOIU RURAL; URBAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA SIRIU; LICEUL TEORETIC "NICOLAE IORGA" ORAŞ NEHOIU MATEMATICA; MATEMATICA  
BV POSEA M ADRIAN BV RÂŞNOV PRETRANSFER   Definitivat 28.62 BZ; BZ PĂTÂRLAGELE; CHIOJDU URBAN; RURAL LICEUL TEHNOLOGIC ORAŞ PĂTÂRLAGELE; ŞCOALA GIMNAZIALĂ "CONSTANTIN GIURESCU" COMUNA CHIOJDU ISTORIE; ISTORIE  
B PATRASCU N HORIA VICENTIU B BUCUREŞTI SECTORUL 4 PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 62.50 BZ; BZ; BZ BUZĂU; BUZĂU; BUZĂU URBAN; URBAN; URBAN LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "IOLANDA BALAŞ ŞOTER" MUNICIPIUL BUZĂU; LICEUL PEDAGOGIC "SPIRU HARET" MUNICIPIUL BUZĂU; LICEUL PEDAGOGIC "SPIRU HARET" MUNICIPIUL BUZĂU FILOSOFIE; LOGICA, ARGUMENTARE SI COMUNICARE; FILOSOFIE; LOGICA, ARGUMENTARE SI COMUNICARE; ECONOMIE; EDUCATIE ANTREPRENORIALA  
AB BAYING T IULIA-TEODORA AB ALBA IULIA PRETRANSFER   Definitivat 29.90 CJ JUCU DE SUS RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GEORGE BARIȚIU" JUCU DE SUS, COM. JUCU EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
AB POPOVICI N ELENA-DANIELA AB ALBA IULIA PRETRANSFER   Definitivat 38.10 CJ MIHAI VITEAZU RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI VODĂ" MIHAI VITEAZU, COM. MIHAI VITEAZU LIMBA FRANCEZA - LIMBA ENGLEZA  
AB HOLHOS G ANDRA-GABRIELA AB ALBA IULIA PRETRANSFER   Definitivat 55.40 CJ CLUJ-NAPOCA URBAN LICEUL TEORETIC "EUGEN PORA" CLUJ-NAPOCA LIMBA SPANIOLA  
AR STANA I CRISTINA NELI AR ARAD PRETRANSFER   Definitivat 30.40 CJ CLUJ-NAPOCA URBAN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT "BAMBI" - STRUCTURA 2 CLUJ-NAPOCA EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
AR MORAR E DIANA MIHAIELA AR SEBIŞ PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 60.35 CJ CLUJ-NAPOCA URBAN CENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE ȘI DE ASISTENȚĂ EDUCAȚIONALĂ CLUJ PROFESOR IN CENTRE SI CABINETE DE ASISTENTA PSIHOPEDAGOGICA  
BV IOSIF G MIRCEA VASILE BV RUPEA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 41.92 CJ TURDA URBAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IOAN OPRIȘ" TURDA EDUCATIE FIZICA SI SPORT  
HR MEGYESI V EVELIN ANDREA HR CRISTURU SECUIESC PRETRANSFER   Definitivat 28.40 CJ SUATU RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ SUATU, COM. SUATU MATEMATICA  
MS DEMETER A JULIA MS TÂRGU MUREŞ PRETRANSFER CJ Definitivat 63.30 CJ CLUJ-NAPOCA URBAN LICEUL "JANOS ZSIGMOND" CLUJ-NAPOCA LIMBA GERMANA  
MS TEKERES S KINGA MS BOIU PRETRANSFER CJ Definitivat 46.84 CJ CLUJ-NAPOCA URBAN LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL PENTRU DEFICIENȚI DE AUZ CLUJ-NAPOCA PROFESOR - EDUCATOR  
SJ BIGI G MONICA TIMEA SJ JIBOU PRETRANSFER   Definitivat 36.00 CJ CLUJ-NAPOCA URBAN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT "RAZĂ DE SOARE" CLUJ-NAPOCA EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
AG BURCEA A DUMITRU LAURENTIU AG COSTEŞTI PRETRANSFER   Fară grad 33.10 CL DÂLGA-GARĂ RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DALGA GARA EDUCATIE FIZICA SI SPORT  
AG NICOLESCU A LIVIU AG BOGAŢI PRETRANSFER   Gradul II 52.75 CL VASILAŢI RURAL SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN BRANCOVEANU" VASILATI EDUCATIE FIZICA SI SPORT  
AG VLASCEANU I ELENA MADALINA AG PITEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 38.84 CL APROZI URBAN GRADINITA PROG. NORMAL NR.2 APROZI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
AG VILCEA A MAGDALENA NICOLETA AG PITEŞTI PRETRANSFER   Fară grad 26.20 CL SOHATU RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SOHATU LIMBA ENGLEZA  
AG POPESCU G MIHAELA-IULIANA AG BUGHEA DE JOS PRETRANSFER   Gradul II 44.31 CL INDEPENDENŢA RURAL SCOALA GIMNAZIALA "GEORGE VALSAN" INDEPENDENTA LIMBA ENGLEZA  
AG CIOLPAN A ANA CRISTINA AG CURTEA DE ARGEŞ PRETRANSFER LIMBA ITALIANA-57,03 Gradul II 57.03 CL FRUMUŞANI RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 FRUMUSANI LIMBA FRANCEZA  
AG MALUREANU N CLARA-ELENA AG LEREŞTI PRETRANSFER   Definitivat 87.15 CL VASILAŢI RURAL SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN BRANCOVEANU" VASILATI LIMBA FRANCEZA  
AG COTESCU A RAMONA-VANDUTA AG CÂMPULUNG PRETRANSFER   Definitivat 80.45 CL PLĂTĂREŞTI RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 PLATARESTI LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
AG SOVEJA M MIHAELA AG PITEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 60.41 CL PLĂTĂREŞTI RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 PLATARESTI LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
AG UNGUREANU G GEORGETA AG PITEŞTI PRETRANSFER RELIGIE-38,95 Definitivat 38.95 CL FUNDULEA URBAN SCOALA GIMNAZIALA "MIRCEA NEDELCIU" FUNDULEA LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
AG JUGANARU I ALINA DELIA AG PITEŞTI PRETRANSFER RELIGIE-35,5 Definitivat 35.50 CL VALEA ARGOVEI RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 VALEA ARGOVEI LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
AG BELDUGAN N ELENA ADELINA AG BUGHEA DE SUS PRETRANSFER LIMBA FRANCEZA-44 Definitivat 51.95 CL GRĂDIŞTEA RURAL LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN GEORGE CALINESCU" GRADISTEA LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
AG FUIOREA M EMANUELA AG CÂMPULUNG PRETRANSFER   Gradul II 55.23 CL FUNDENI RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 FUNDENI LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
AG BADEA S ALEXANDRA DANA AG CORBENI PRETRANSFER   Gradul II 41.25 CL SĂRULEŞTI-GARĂ RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SARULESTI GARA MATEMATICA  
AG CIAUSOAIA C GEORGETA LOREDANA AG DRĂGANU PRETRANSFER   Definitivat 34.55 CL BUDEŞTI URBAN SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE MANU" BUDESTI MATEMATICA  
AG BACIU V IOANA GRATIELA AG PITEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 44.40 CL DÂLGA-GARĂ RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DALGA GARA MATEMATICA  
AG GANECI M DANIELA IULIANA AG PITEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 55.65 CL DRAGALINA RURAL LICEUL TEHNOLOGIC "DUILIU ZAMFIRESCU" DRAGALINA MATEMATICA  
AG IACOBESCU D CRISTINA ELENA AG CURTEA DE ARGEŞ PRETRANSFER EDUCATIE PLASTICA-63,15 Gradul II 63.55 CL PLĂTĂREŞTI RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 PLATARESTI RELIGIE ORTODOXA  
B CRISTESCU C CARMEN B BUCUREŞTI SECTORUL 3 PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 72.60 CL VASILAŢI RURAL SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN BRANCOVEANU" VASILATI FIZICA  
B FRUNZA T LAURENTIU MIHAI B BUCUREŞTI SECTORUL 4 PRETRANSFER   Gradul II 32.90 CL LEHLIU-GARĂ URBAN LICEUL "ALEXANDRU ODOBESCU" LEHLIU GARA ISTORIE  
B TURCU I SMARANDA B BUCUREŞTI SECTORUL 6 PRETRANSFER   Gradul II 34.80 CL LEHLIU-GARĂ URBAN LICEUL "ALEXANDRU ODOBESCU" LEHLIU GARA LIMBA ENGLEZA  
B PITA-POPESCU M DANIELA MARIANA B BUCUREŞTI SECTORUL 6 PRETRANSFER   Gradul II 44.54 CL CĂLĂRAŞI URBAN COLEGIUL AGRICOL "SANDU ALDEA" CALARASI LIMBA ENGLEZA  
B STANUCEL V NELUTA B BUCUREŞTI SECTORUL 3 PRETRANSFER   Definitivat 40.20 CL VASILAŢI RURAL SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN BRANCOVEANU" VASILATI LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
B PISLARU T DANIELA CRISTINA B BUCUREŞTI SECTORUL 4 PRETRANSFER   Gradul II 41.85 CL FUNDULEA URBAN LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 FUNDULEA LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
B NEDELOIU V NICOLAE B BUCUREŞTI SECTORUL 5 PRETRANSFER   Definitivat 31.60 CL LUICA RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 LUICA MATEMATICA  
B BUTNARU I CAMELIA B BUCUREŞTI SECTORUL 6 PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 49.84 CL SOHATU RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SOHATU MATEMATICA  
B SERBAN G STELIANA DANIELA B BUCUREŞTI SECTORUL 1 PRETRANSFER   Definitivat 60.25 CL TĂMĂDĂU MARE RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 TAMADAU MARE MATEMATICA  
CJ IUGA M MARCELA CRISTINA CJ CLUJ-NAPOCA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 53.26 CL RĂZVANI URBAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1 RAZVANI LIMBA ENGLEZA  
CT TANASE N GABRIELA CT CONSTANŢA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 40.45 CL BUDEŞTI URBAN SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE MANU" BUDESTI ISTORIE  
CT BROTAC M CATALINA-VIORELA CT CERNAVODĂ PRETRANSFER   Fară grad 26.35 CL SOHATU RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SOHATU LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
DJ STOICA M VICENȚIU-GABRIEL DJ CRAIOVA PRETRANSFER EDF Definitivat 64.89 CL SĂRULEŞTI-GARĂ RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SARULESTI GARA EDUCATIE FIZICA SI SPORT  
DJ GHIONEA G GHEORGHE DJ AFUMAŢI PRETRANSFER EDUCATIE FIZICA SI SPORT Definitivat 37.29 CL ILEANA RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 ILEANA EDUCATIE FIZICA SI SPORT  
DJ GEORGESCU C ILEANA-ALINA DJ CRAIOVA PRETRANSFER LFR+LEN(56,39) Definitivat 32.39 CL ROSEŢI RURAL SCOALA GIMNAZIALA "IANCU ROSETTI" ROSETI LIMBA ENGLEZA  
DJ SULTAN N ANA-MARIA DJ CRAIOVA PRETRANSFER LEN Definitivat 78.16 CL LEHLIU-GARĂ URBAN LICEUL "ALEXANDRU ODOBESCU" LEHLIU GARA LIMBA ENGLEZA  
DJ MIHĂIESCU S DIANA-MARIA DJ CRAIOVA PRETRANSFER LEN Definitivat 67.67 CL VASILAŢI RURAL SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN BRANCOVEANU" VASILATI LIMBA ENGLEZA  
DJ RĂDULESCU E DENISA-REBECA DJ CRAIOVA PRETRANSFER LFR+LRO(90,75) Definitivat 70.25 CL GĂLBINAŞI RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GALBINASI LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
DJ RAICEA F DANIELA DJ CRAIOVA PRETRANSFER LRO Definitivat 31.20 CL ILEANA RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 ILEANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
DJ CHIRIȚĂ V SIMONA-ȘTEFANIA DJ CRAIOVA PRETRANSFER MAT+INFO(84,08) Definitivat 71.08 CL DRAGALINA RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DRAGALINA MATEMATICA  
DJ NEACȘU I CĂTĂLINA DJ CRAIOVA PRETRANSFER MAT Gradul II 55.40 CL ALEXANDRU ODOBESCU RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.2 ALEXANDRU ODOBESCU MATEMATICA  
DJ SPERIATU M ELENA-ECATERINA DJ CRAIOVA PRETRANSFER MAT Gradul II 62.00 CL OLTENIŢA URBAN LICEUL TEHNOLOGIC "ION GHICA" OLTENITA MATEMATICA  
GJ DANASEL C GHEORGHE CONSTANTIN GJ BUMBEŞTI-JIU PRETRANSFER   Gradul II 42.00 CL GĂLBINAŞI RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GALBINASI EDUCATIE FIZICA SI SPORT  
IL MOGA S IULIANA IL FETEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 22.30 CL GURBĂNEŞTI RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GURBANESTI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
OT SÎRBU V LILIANA OT VĂDĂSTRIŢA PRETRANSFER   Definitivat 27.90 CL FUNDULEA URBAN LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 FUNDULEA MATEMATICA  
TM BARTULOV G RODICA-OLGA TM DUDEŞTII VECHI PRETRANSFER   Gradul II 39.90 CL SĂRULEŞTI-GARĂ RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SARULESTI GARA INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
VL POPESCU C ANA MARIA VL MUNICIPIUL RÂMNICU VÂLCEA PRETRANSFER   Definitivat 45.05 CL BELCIUGATELE RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BELCIUGATELE EDUCATIE FIZICA SI SPORT  
VL CIUCA G ALEXANDRU GABRIEL VL OLĂNEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 33.71 CL FUNDULEA URBAN SCOALA GIMNAZIALA "MIRCEA NEDELCIU" FUNDULEA EDUCATIE FIZICA SI SPORT  
VL PLESEA G ADINA CRISTINA VL RÂMNICU VÂLCEA PRETRANSFER EVALUARE:
MATEMATICA - 49,65
Gradul II 49.65 CL RĂZVANI URBAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1 RAZVANI MATEMATICA  
AG RUICU KOZMA O ADRIANA STELA AG BUDEASA MICĂ PRETRANSFER LIMBA ENGLEZA-46,55
INVATATOR-46,55
Gradul I (sau doctorat) 46.55 CS CARANSEBEŞ URBAN LICEUL TEHNOLOGIC "DACIA" CARANSEBEŞ LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
AR SAS I LAURA AR VINGA PRETRANSFER   Gradul II 51.26 CS BOCŞA URBAN GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT BOCŞA EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
B CÂRJA P MIHAELA B BUCUREŞTI SECTORUL 6 PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 58.70 CS ANINA URBAN LICEUL „MATHIAS HAMMER“ ANINA INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
DJ CIUNEL P ALINA ROXANA DJ CRAIOVA PRETRANSFER SPEC Definitivat 40.95 CS REŞIŢA URBAN CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA "AURORA" RESITA PROFESOR PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA PENTRU O CATEDRA DE EDUCATIE SPECIALA  
HD STANAMIRESCU D CRISTINA LOREDANA HD PEŞTEANA PRETRANSFER   Definitivat 30.30 CS REŞIŢA URBAN CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI DE ASISTENTA EDUCATIONALA CARAS-SEVERIN PROFESOR IN CENTRE SI CABINETE DE ASISTENTA PSIHOPEDAGOGICA  
MH STANCIU V MIHAELA MH DROBETA-TURNU SEVERIN PRETRANSFER     51.45 CS CARANSEBEŞ URBAN COLEGIUL NAŢIONAL "TRAIAN DODA" CARANSEBEŞ FIZICA  
MM CHIŞ V VASILE MM SĂLIŞTEA DE SUS PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 77.53 CS REŞIŢA URBAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.9 REŞIŢA MATEMATICA  
SB POPA I CARMEN NADIA CS REŞIŢA PRETRANSFER   Gradul II   CS REŞIŢA URBAN LICEUL TEORETIC „DIACONOVICI TIETZ“ REŞIŢA LIMBA ENGLEZA  
TM STOICONI C CLAUDIA-RAMONA TM CHIŞODA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 74.86 CS REŞIŢA URBAN COLEGIUL ECONOMIC AL BANATULUI MONTAN REŞIŢA ECONOMIC, ADMINISTRATIV, COMERT SI SERVICII / ECONOMIC, ADMINISTRATIV, POSTA  
TM TISMANARIU F ADRIANA TM DUMBRĂVIŢA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 52.53 CS BOCŞA URBAN GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT BOCŞA EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
TM DODOS G GABRIELA TM TIMIŞOARA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 65.52 CS REŞIŢA URBAN CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA "PRIMAVARA" RESITA INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
TM STOINEL D ILIE-DAN TM TIMIŞOARA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 81.50 CS DALBOŞEŢ RURAL ŞCOALA GIMNAZIALĂ DALBOŞEŢ INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
TM ISFAN D FLORENTINA-NATALIA TM LUGOJ PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 39.86 CS VERMEŞ RURAL ŞCOALA GIMNAZIALĂ VERMEŞ INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
TM DINU V LILIANA TM TIMIŞOARA PRETRANSFER   Definitivat 38.72 CS BERLIŞTE RURAL ŞCOALA GIMNAZIALĂ BERLIŞTE INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
TM ERIMESCU E OANA-AURELIA TM TIMIŞOARA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 47.31 CS CARANSEBEŞ URBAN COLEGIUL NAŢIONAL "TRAIAN DODA" CARANSEBEŞ ISTORIE - LIMBA FRANCEZA  
TM RAICOV N SIMONA-CECILIA TM TIMIŞOARA PRETRANSFER   Definitivat 36.18 CS REŞIŢA URBAN CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA "AURORA" RESITA PROFESOR - EDUCATOR  
AG IVAN M ANA-MARIA AG CEPARI PRETRANSFER   Definitivat 70.26 CT LIPNIŢA RURAL ŞCOALA GIMNAZIALĂ ’IOAN ATANASIU’ LIPNIŢA MATEMATICA  
B GHEORGHE M GABRIELA B BUCUREŞTI SECTORUL 4 PRETRANSFER   Gradul II 34.33 CT CONSTANŢA URBAN LICEUL TEORETIC ’GEORGE CĂLINESCU’ CONSTANŢA LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
B IONESCU F STEFAN SORIN B BUCUREŞTI SECTORUL 6 PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 63.78 CT CONSTANŢA URBAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.37 CONSTANŢA MATEMATICA  
B PALKO D DOINA B BUCUREŞTI SECTORUL 4 PRETRANSFER   Gradul II 42.60 CT MEDGIDIA URBAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ ’LUCIAN GRIGORESCU’ MEDGIDIA MATEMATICA  
B IONESCU I LILIANA B BUCUREŞTI SECTORUL 6 PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 69.71 CT CONSTANŢA URBAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 33 ’ANGHEL SALIGNY’ CONSTANŢA MATEMATICA  
BR CIOROIU D GABRIELA BR BRĂILA PRETRANSFER   Gradul II   CT CONSTANŢA URBAN GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.33 CONSTANŢA EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
BV TANU N CARMEN-FELLA BV BRAŞOV PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 67.50 CT MEDGIDIA URBAN LICEUL TEORETIC ’NICOLAE BĂLCESCU’ MEDGIDIA GEOGRAFIE  
BZ BUCUR I NICOLETA BZ BUZĂU PRETRANSFER     45.50 CT GALIŢA RURAL ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 GALIŢA LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
CJ DINU POPA T COSTEL CJ CLUJ-NAPOCA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 50.30 CT GÂRLICIU RURAL ŞCOALA GIMNAZIALĂ ’DUMITRU GAVRILESCU’ GÂRLICIU MATEMATICA  
IL DEDU T CATALINA-CRISTINA IL FETEŞTI PRETRANSFER   Fară grad 21.50 CT LIMANU RURAL ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LIMANU EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
SB DUNA P RAMONA ELENA AG MĂRĂCINENI PRETRANSFER   Gradul II   CT MANGALIA URBAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MANGALIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
VL MARIAN I MARIA-MAGDALENA VL RÂMNICU VÂLCEA PRETRANSFER   Gradul II 40.85 CT DUMBRĂVENI RURAL ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DUMBRĂVENI LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
VL POPESCU V DOINA MARIA CT CONSTANŢA PRETRANSFER ESTE TITULARA SI ARE DOMICILIUL IN JUD. CONSTANTA. Gradul I (sau doctorat) 43.71 CT HÂRŞOVA URBAN LICEUL TEORETIC ’IOAN COTOVU’ HÂRŞOVA MATEMATICA  
AG PETRESCU I NARCISA-CORINA AG PITEŞTI PRETRANSFER   Gradul II 43.55 CV ÎNTORSURA BUZĂULUI URBAN Liceul Tehnologic "Nicolae Bălcescu" Întorsura Buzăului ELECTRONICA SI AUTOMATIZARI / ELECTRONICA SI AUTOMATIZARI  
BV MOCANU I CLAUDIA MONICA BV GHIMBAV PRETRANSFER PUNCTAJ GEOGRAFIE 36.61 Gradul II 36.51 CV SFÂNTU  GHEORGHE URBAN Liceul Tehnologic "Constantin Brâncuși" Sfântu Gheorghe ALIMENTATIE PUBLICA SI TURISM / TURISM  
BV OLTYAN G DIANA-LAVINIA BV MUNICIPIUL FĂGĂRAŞ PRETRANSFER   Definitivat 33.63 CV ZAGON RURAL Școala Gimnazială "Mikes Kelemen" Zagon EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
BV MUNTEAN I MARIA-ELENA BV BRAŞOV PRETRANSFER PUNCTAJ EDUCATOARE 32.23 Definitivat 32.23 CV ÎNTORSURA BUZĂULUI URBAN Școala Primară Floroaia Mică INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
BV VASÎI C ELENA-COSMINA BV BRAŞOV PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 55.09 CV SFÂNTU  GHEORGHE URBAN Liceul de Arte "Plugor Sándor" Sfântu Gheorghe INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
BV TUDORACHE G MAGDALENA RUSIANA BV SĂCELE PRETRANSFER PUNCTAJ LIMBA FRANCEZA 27.28 Definitivat 31.18 CV ZĂBALA RURAL Școala Gimnazială NR. 1 Zăbala LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
BV PARASCHIV GH ANDA-MARIANA BV LOVNIC PRETRANSFER   Definitivat 25.99 CV HĂGHIG RURAL Școala Gimnazială Hăghig LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
BZ PALELA I RADITA BZ BUZĂU PRETRANSFER     78.25 CV SFÂNTU  GHEORGHE URBAN Colegiul Național "Mihai Viteazul" Sfântu Gheorghe CHIMIE - FIZICA  
HR TOTH J ANDREA HR MIERCUREA CIUC PRETRANSFER   Definitivat 52.70 CV TÂRGU SECUIESC URBAN Liceul Tehnologic "Apor Péter" Târgu Secuiesc LIMBA MAGHIARA-MATERNA  
HR MOLNAR A SZERENA HR MIERCUREA CIUC PRETRANSFER   Definitivat 28.30 CV BĂŢANII MARI RURAL Școala Gimnazială "Konsza Samu" Bățanii Mari LIMBA MAGHIARA-MATERNA  
MS KORK F IZABELLA MS TÂRGU MUREŞ PRETRANSFER CV 4 ANI, M Definitivat 35.90 CV SFÂNTU  GHEORGHE URBAN Școala Gimnazială Specială Sfântu Gheorghe PROFESOR - EDUCATOR  
SJ GAL-IANKO I KATALIN SJ JEBUCU PRETRANSFER   Definitivat 39.30 CV TURIA RURAL Școala Gimnazială "Kicsi Antal" Turia LIMBA MAGHIARA-MATERNA  
AG GHICA G ION AG PITEŞTI PRETRANSFER ECONOMIE;EDUCATIE ANTEPRENORIALA-60,44 Gradul II 60.44 DB TITU URBAN LICEUL TEHNOLOGIC ’GOGA IONESCU’ TITU ECONOMIC, ADMINISTRATIV, COMERT SI SERVICII / ECONOMIC, ADMINISTRATIV, POSTA  
AG DIMA C MONICA MARIANA AG TOPOLOVENI PRETRANSFER   Definitivat 41.53 DB POTLOGI RURAL SCOALA GIMNAZIALA POTLOGI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
AG VLADESCU N CRISTINA AG RUCĂR PRETRANSFER   Gradul II 47.10 DB PUCHENI RURAL SCOALA GIMNAZIALA ’NICOLAE VLAD’ PUCHENI MATEMATICA  
B ANDREI B GABRIELA IULIANA B BUCUREŞTI SECTORUL 5 PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 76.40 DB GĂEŞTI URBAN SCOALA GIMNAZIALA ’SERBAN CIOCULESCU’ GAESTI LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
B STOICA I LOREDANA AURELIA B BUCUREŞTI SECTORUL 2 PRETRANSFER   Definitivat 38.45 DB CONŢEŞTI RURAL SCOALA GIMNAZIALA ’DR.MIOARA MINCU’ CONTESTI LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
B NEAGOE I TUDORITA B BUCUREŞTI SECTORUL 5 PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 60.20 DB GĂEŞTI URBAN LICEUL TEHNOLOGIC ’DR.C. ANGELESCU’ GAESTI MATEMATICA  
CT BRICEAG GH FLORICA LUMINITA CT POARTA ALBĂ PRETRANSFER   Gradul II 42.48 DB TÂRGOVIŞTE URBAN SCOALA GIMNAZIALA ’MIHAI VITEAZUL’ TARGOVISTE EDUCATIE FIZICA SI SPORT  
DJ MÎRTAN I IONELA-CRISTINA DJ CRAIOVA PRETRANSFER BIO Definitivat 67.05 DB DRAGOMIREŞTI RURAL SCOALA GIMNAZIALA DRAGOMIRESTI BIOLOGIE  
DJ TUDOSIE I ROXANA-ELENA DJ CRAIOVA PRETRANSFER BIO Gradul I (sau doctorat) 68.00 DB TÂRGOVIŞTE URBAN LICEUL DE ARTE ’BALASA DOAMNA’ TARGOVISTE BIOLOGIE  
DJ TOTU P LIANA-CLAUDIA DJ CRAIOVA PRETRANSFER LAT+IST(100,6)+SOC(65,45) Gradul I (sau doctorat) 100.60 DB TÂRGOVIŞTE URBAN COLEGIUL NATIONAL ’IENACHITA VACARESCU’ TARGOVISTE LIMBA LATINA  
DJ CEANA M ELENA-MONICA DJ CRAIOVA PRETRANSFER SPEC Definitivat 57.20 DB TÂRGOVIŞTE URBAN SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA TARGOVISTE PROFESOR PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA PENTRU O CATEDRA DE EDUCATIE SPECIALA  
OT CONSTANTINESCU I ȘTEFANIA-AIDA OT CARACAL PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 65.54 DB GĂEŞTI URBAN LICEUL TEHNOLOGIC ’IORDACHE GOLESCU’ GAESTI ELECTROTEHNICA, ELECTROMECANICA / ELECTROMECANICA  
PH PANESCU N IULIANA-STEFANIA PH FILIPEŞTII DE TÂRG PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 68.68 DB GHERGHEŞTI RURAL GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GHERGHESTI PETRESTI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
PH PANA I NICOLETA PH ORAŞ SINAIA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 56.14 DB GĂEŞTI URBAN SCOALA GIMNAZIALA ’RADU CEL MARE’ GAESTI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
PH GEORGESCU V GABRIELA PH PLOIEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 28.00 DB GLODENI RURAL SCOALA GIMNAZIALA ’BUICA IONESCU’ GLODENI LIMBA FRANCEZA  
TM STAN V MIHAELA-CRISTINA TM TIMIŞOARA PRETRANSFER   Gradul II 36.15 DB PUCIOASA URBAN COLEGIUL NATIONAL ’NICOLAE TITULESCU’ PUCIOASA FILOSOFIE; LOGICA, ARGUMENTARE SI COMUNICARE  
VL SAIC G ELIZA VL RÂMNICU VÂLCEA PRETRANSFER   Gradul II 49.63 DB GĂEŞTI URBAN SCOALA GIMNAZIALA ’RADU CEL MARE’ GAESTI ISTORIE  
AB IVAN G GEORGE-VIOREL AB ALBA IULIA PRETRANSFER   Definitivat 30.90 DB; DB PĂTROAIA VALE; PĂTROAIA VALE RURAL; RURAL SCOALA GIMNAZIALA PATROAIA VALE CRANGURILE; SCOALA GIMNAZIALA PATROAIA VALE CRANGURILE MATEMATICA; OPTIONAL IN DOMENIUL INFORMATICA / TEHNOLOGIA INFORMATIEI SI A COMUNICATIILOR  
PH BONCIU E CORNELIA-CAMELIA PH VĂRBILĂU PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 41.40 DB; DB TĂRTĂŞEŞTI; TĂRTĂŞEŞTI RURAL; RURAL LICEUL TEHNOLOGIC TARTASESTI; SCOALA GIMNAZIALA TARTASESTI CHIMIE; CHIMIE  
PH MIHALCEA N GABRIELA-LILIANA PH PLOIEŞTI PRETRANSFER   Gradul II 38.40 DB; DB DĂRMĂNEŞTI; MĂRGINENII DE SUS RURAL; RURAL SCOALA GIMNAZIALA DARMANESTI; SCOALA GIMNAZIALA MARGINENII DE SUS DARMANESTI LIMBA ENGLEZA; LIMBA ENGLEZA  
CL NEGOITA I LILIANA RODICA DJ MUNICIPIUL CRAIOVA PRETRANSFER   Gradul II   DJ ROBĂNEŞTII DE JOS RURAL SCOALA GIMNAZIALA ROBANESTII DE JOS LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
GJ SANDULIAN C STEFANIA CRISTINA DJ CRAIOVA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 69.04 DJ IŞALNIŢA RURAL SCOALA GIMNAZIALA "ELIZA OPRAN" ISALNITA PROFESOR DOCUMENTARIST  
HD CAZAN V SORINA CĂTĂLINA HD PETROŞANI PRETRANSFER participa si la INVATATORI
Punctaj  educatoare 81.78
Definitivat 30.81 DJ ALMĂJ RURAL SCOALA GIMNAZIALA "ION GH. PLESA" ALMAJ EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
IF CATRINA S ELENA DJ FILIAŞI PRETRANSFER   Definitivat   DJ FILIAŞI URBAN SCOALA GIMNAZIALA FILIASI LIMBA ENGLEZA  
OT ŢIGĂNELE I GEORGIANA OT SLATINA PRETRANSFER   Gradul II 88.80 DJ CRAIOVA URBAN GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "CASTELUL FERMECAT" CRAIOVA EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
VL STANCIU M CAROLINA TANIA VL RÂMNICU VÂLCEA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 42.65 DJ SEACA DE CÂMP RURAL SCOALA GIMNAZIALA SEACA DE CAMP INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
PH LUGOJAN G ANA-IRINA -RAMONA PH MUNICIPIUL PLOIEŞTI PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 48.75 DJ; DJ GÂNGIOVA; GIGHERA RURAL; RURAL SCOALA GIMNAZIALA GANGIOVA; SCOALA GIMNAZIALA GIGHERA FIZICA; FIZICA  
B BALEANU I JANINA MADALINA B BUCUREŞTI SECTORUL 4 PRETRANSFER   Gradul II 54.87 DJ; DJ; DJ BĂILEŞTI; BĂILEŞTI; DIOŞTI URBAN; URBAN; RURAL LICEUL TEHNOLOGIC "STEFAN ANGHEL" BAILESTI; LICEUL TEORETIC "MIHAI VITEAZUL" BAILESTI; SCOALA GIMNAZIALA "CAROL AL II-LEA" DIOSTI LIMBA ENGLEZA; LIMBA ENGLEZA; LIMBA ENGLEZA  
B STIUCA C MIRELA B BUCUREŞTI SECTORUL 3 PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 53.04 GJ TÂRGU JIU URBAN SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN BRANCUSI" TIRGU-JIU FIZICA  
B COJAN M ELENA ALINA B BUCUREŞTI SECTORUL 3 PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 59.19 GJ VALEA CU APĂ RURAL SCOALA GIMNAZIALA "VICTOR POPESCU" VALEA CU APA, FARCASESTI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
DJ FRUNZA G ILEANA GEORGETA DJ CRAIOVA PRETRANSFER SPEC Definitivat 37.16 GJ TÂRGU JIU URBAN CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA TG-JIU INVATATOR ITINERANT SI DE SPRIJIN/INSTITUTOR ITINERANT SI DE SPRIJIN PENTRU INVATAMANTUL SPECIAL PRIMAR/PROFESOR ITINERANT SI DE SPRIJIN PENTRU INVATAMANTUL SPECIAL PRIMAR  
DJ CONSTANTINESCU F RAMONA DJ CRAIOVA PRETRANSFER LEN Definitivat 67.77 GJ VALEA MÂNĂSTIRII RURAL SCOALA GIMNAZIALA "MAZILU VIPIE GHEORGHE" VALEA MANASTIRII, CATUNE LIMBA ENGLEZA  
OT ZAICU A RODICA OT CARACAL PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 83.35 GJ MOTRU URBAN COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" MOTRU INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
TM FRANCULESCU N CARMEN-LARISA TM TIMIŞOARA PRETRANSFER   Gradul II 66.12 GJ MOTRU URBAN SCOALA GIMNAZIALA NR.2 MOTRU ISTORIE  
VL URSU M ADELINA COSMINA GJ FĂRCĂŞEŞTI PRETRANSFER ESTE TITULARA IN LOCALITATEA DE DOMICILIU (JUD. GJ). Definitivat 26.75 GJ FĂRCĂŞEŞTI RURAL GRADINITA CU PROGRAM NORMAL FARCASESTI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
DJ CĂPRIOARĂ D SORINA-DANIELA DJ CRAIOVA PRETRANSFER LFR Fară grad 28.50 GJ; GJ BUSTUCHIN; LIHULEŞTI RURAL; RURAL LICEUL TEHNOLOGIC BUSTUCHIN; SCOALA GIMNAZIALA LIHULESTI, BERLESTI LIMBA FRANCEZA; LIMBA FRANCEZA  
AG IORDACHIOAEA I RAZVAN CONSTANTIN AG PITEŞTI PRETRANSFER   Gradul II 34.75 GL DRĂGUŞENI RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA DRAGUSENI MATEMATICA  
AG DOGARU F EMANUEL AG CÂMPULUNG PRETRANSFER   Definitivat 34.26 GL TECUCI URBAN LICEUL TEHNOLOGIC "ELENA CARAGIANI", LOCALITATEA TECUCI MATEMATICA  
AG SPIRIDON N CARMEN ADRIANA AG PITEŞTI PRETRANSFER   Gradul II 40.25 GL MATCA RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MATCA MATEMATICA  
AG SERBAN I FLORENTINA ANA AG PITEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 32.80 GL BUCIUMENI RURAL SCOALA GIMNAZIALA "NATALIA NEGRU", COMUNA BUCIUMENI MATEMATICA  
AR LACATIS V LIDIA DIDINA AR ZĂRAND PRETRANSFER   Gradul II 55.00 GL BRANIŞTEA RURAL SCOALA GIMNAZIALA "UNIREA", COMUNA BRANISTEA EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
AR ȘTEFAN C CARMEN AR ARAD PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 54.65 GL MALU ALB RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT MALU ALB, COMUNA DRAGANESTI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
B SIRZEA F IOANA SABINA B BUCUREŞTI SECTORUL 4 PRETRANSFER   Definitivat 29.79 GL GALAŢI URBAN GRADINITA CU PROGRAM NORMAL "ION CREANGA", LOCALITATEA GALATI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
B ENESCU D ADRIANA B BUCUREŞTI SECTORUL 3 PRETRANSFER   Gradul II 45.96 GL FÂNTÂNELE RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT FANTANELE, COMUNA SCANTEIESTI LIMBA ENGLEZA  
B IONESCU D ELENA B BUCUREŞTI SECTORUL 1 PRETRANSFER   Gradul II 49.84 GL TECUCI URBAN LICEUL TEHNOLOGIC "ELENA CARAGIANI", LOCALITATEA TECUCI MATEMATICA  
BC UNGURU A ANDREEA GL GALAŢI PRETRANSFER La data depunerii dosarului candidatul nu are domiciliul in judetul Bacau. Dosar  respins Definitivat   GL SLIVNA RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT SLIVNA, COMUNA BERESTI-MERIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
BR CILIBEANU R DAFINA BR BRĂILA PRETRANSFER   Definitivat 34.55 GL GALAŢI URBAN SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA "CONSTANTIN PUFAN", LOCALITATEA GALATI EDUCATOARE/EDUCATOR; INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL SPECIAL PRESCOLAR; PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL SPECIAL PRESCOLAR  
BV POCOVNICU R LIVIA BV VAD PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 46.92 GL GALAŢI URBAN SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI EDUCATIE FIZICA SI SPORT  
BV PAUN N DOINA BV BRAŞOV PRETRANSFER PUNCTAJ FIZICA 50.18 Gradul I (sau doctorat) 59.13 GL GALAŢI URBAN SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI MATEMATICA  
CJ IFTIMIE I ELENA CJ CLUJ-NAPOCA PRETRANSFER   Definitivat 35.90 GL GALAŢI URBAN SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
CJ SPRINCEANĂ C GABRIELA CJ CLUJ-NAPOCA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 58.35 GL CHIRAFTEI RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.2, SAT CHIRAFTEI, COMUNA MASTACANI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
DJ NAŞU G GHEORGHE GL MUNICIPIUL TECUCI PRETRANSFER FIZICA Gradul I (sau doctorat) 50.93 GL TECUCI URBAN COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI FIZICA  
DJ GUGILĂ I DUMITRU DJ CALAFAT PRETRANSFER MAT Gradul II 58.10 GL TECUCI URBAN LICEUL TEHNOLOGIC "OVID CALEDONIU", LOCALITATEA TECUCI MATEMATICA  
DJ MĂGERI I VALI-ANGELA DJ CRAIOVA PRETRANSFER MAT Gradul I (sau doctorat) 86.80 GL TECUCI URBAN LICEUL TEHNOLOGIC "OVID CALEDONIU", LOCALITATEA TECUCI MATEMATICA  
DJ PIȚICHE F DANIELA-ROXANA DJ GIGHERA PRETRANSFER MAT Definitivat 72.02 GL CAVADINEŞTI RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA CAVADINESTI MATEMATICA  
GJ CIORTAN V BIANCA GJ TÂRGU JIU PRETRANSFER   Gradul II 66.20 GL ADAM RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT ADAM, COMUNA DRAGUSENI MATEMATICA  
IF ZEGREA P LUMINITA GABRIELA IF BRAGADIRU PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 83.72 GL GALAŢI URBAN COLEGIUL TEHNIC "AUREL VLAICU", LOCALITATEA GALATI ELECTROTEHNICA, ELECTROMECANICA / ELECTROMECANICA  
IS CHELARU D ANA MARIA IS RUSENII NOI PRETRANSFER   Definitivat 37.30 GL FRUMUŞIŢA RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FRUMUSITA EDUCATIE FIZICA SI SPORT  
IS BORSAN L FLORINA ELENA IS IAŞI PRETRANSFER   Gradul II 54.65 GL TECUCI URBAN SCOALA GIMNAZIALA "ION PETROVICI", LOCALITATEA TECUCI LIMBA ENGLEZA  
IS STANILA M MIHAELA GL TECUCI PRETRANSFER   Definitivat 28.20 GL TECUCI URBAN SCOALA GIMNAZIALA "ION PETROVICI", LOCALITATEA TECUCI MATEMATICA  
OT RADU G CORINA OT SLATINA PRETRANSFER   Definitivat 71.70 GL MATCA RURAL SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE CANTEMIR", COMUNA MATCA MATEMATICA  
SB ANGHEL V CRISTINA GEANINA GL GALAŢI PRETRANSFER   Gradul II 52.80 GL GALAŢI URBAN GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "TEDI", LOCALITATEA GALATI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
VN RADU I MIRELA VN FOCŞANI PRETRANSFER 2331 din 26.03.2015 Definitivat 34.90 GL TECUCI URBAN SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN OCTAVIAN IOSIF", LOCALITATEA TECUCI GEOGRAFIE  
VN SURLA I DORINA VN FOCŞANI PRETRANSFER 2327 din 26.03.2015 Gradul II 44.28 GL BĂLENI RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BALENI LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
B BULARDA I OANA B BUCUREŞTI SECTORUL 1 PRETRANSFER   Gradul II 38.50 GL; GL TECUCI; COROD URBAN; RURAL COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI; LICEUL TEHNOLOGIC NR.1, COMUNA COROD ISTORIE; ISTORIE  
CT BRAILESCU S STEFANIA ALINA GL IVEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 34.71 GL; GL TECUCI; TECUCI URBAN; URBAN LICEUL TEHNOLOGIC "ELENA CARAGIANI", LOCALITATEA TECUCI; SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI LIMBA SI LITERATURA ROMANA; LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
TM TUDORAN G OLIVIA ALEXANDRA TM TIMIŞOARA PRETRANSFER   Definitivat 73.01 GL; GL FRUMUŞIŢA; FRUMUŞIŢA RURAL; RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FRUMUSITA; SCOALA GIMNAZIALA "PETRU RARES", COMUNA FRUMUSITA LIMBA ENGLEZA; LIMBA ENGLEZA  
VN VASILE M MIRELA CORNELIA VN FOCŞANI PRETRANSFER 2244 din 25.03.2015 Gradul I (sau doctorat) 55.38 GL; GL GALAŢI; GALAŢI URBAN; URBAN LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI; COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", LOCALITATEA GALATI GEOGRAFIE; GEOGRAFIE  
B GHIMPE M FLORENTINA IULIA B BUCUREŞTI SECTORUL 6 PRETRANSFER   Definitivat 39.38 GL; GL; GL GALAŢI; GALAŢI; GALAŢI URBAN; URBAN; URBAN GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.27, LOCALITATEA GALATI; GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "CODRUTA", LOCALITATEA GALATI; GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "STEP BY STEP", LOCALITATEA GALATI PROFESOR IN CENTRE SI CABINETE DE ASISTENTA PSIHOPEDAGOGICA; PROFESOR IN CENTRE SI CABINETE DE ASISTENTA PSIHOPEDAGOGICA; PROFESOR IN CENTRE SI CABINETE DE ASISTENTA PSIHOPEDAGOGICA  
AG TICA N FILOFTEIA TATIANA AG CURTEA DE ARGEŞ PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 76.24 GR BOLINTIN-VALE URBAN LICEUL TEHNOLOGIC ’DIMITRIE BOLINTINEANU’ FIZICA  
AG CIUNGU N NICOLAE CATALIN AG CUCA PRETRANSFER ISTORIE-40,75 Gradul II 40.75 GR CREVEDIA MARE RURAL SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE CREVEDIA" CREVEDIA MARE GEOGRAFIE  
AG DAVID M IOANA ROXANA AG PITEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 31.45 GR GREACA RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GREACA MATEMATICA  
AG TOGAN F ELENA MARIA AG COSTEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 37.80 GR ADUNAŢII-COPĂCENI RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 ADUNATII COPACENI RELIGIE ORTODOXA  
B PANCU D MARIA B BUCUREŞTI SECTORUL 1 PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 70.00 GR GIURGIU URBAN SCOALA GIMNAZIALA "ACADEMICIAN MARIN VOICULESCU" INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
B IONESCU G IOLANDA LUISA B BUCUREŞTI SECTORUL 5 PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 91.26 GR GIURGIU URBAN SCOALA GIMNAZIALA "ACADEMICIAN MARIN VOICULESCU" MATEMATICA  
B BALAN M VICTORITA ANIMARY B BUCUREŞTI SECTORUL 5 PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 37.80 GR CREVEDIA MARE RURAL SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE CREVEDIA" CREVEDIA MARE MATEMATICA  
B STANESCU I MADALINA ANCA B BUCUREŞTI SECTORUL 4 PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 50.38 GR HERĂŞTI RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ELINA BASARAB" HERĂȘTI MATEMATICA  
B BARBONI C RODICA B BUCUREŞTI SECTORUL 5 PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 59.30 GR PRUNDU RURAL LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 PRUNDU MATEMATICA  
B LIBERIS G IULIA CAMELIA B BUCUREŞTI SECTORUL 2 PRETRANSFER punctaj informatica - 48
punctaj matematica - 53,7
Gradul I (sau doctorat) 53.70 GR VEDEA RURAL SCOALA GIMNAZIALA "APOSTOL ARSACHE" VEDEA MATEMATICA  
B PANAITESCU C DOINA MARIA B BUCUREŞTI SECTORUL 4 PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat)   GR BOLINTIN-VALE URBAN LICEUL TEHNOLOGIC ’DIMITRIE BOLINTINEANU’ MATEMATICA  
BN HARUTA N ANCA DANIELA BN SÂNGEORZ-BĂI PRETRANSFER   Gradul II 34.65 GR VĂRĂŞTI RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 VARASTI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
DB STAN M CORNELIA DB GĂEŞTI PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 69.95 GR GIURGIU URBAN SCOALA GIMNAZIALA "SF.GHEORGHE" ISTORIE  
DB CONSTANTIN N MARIANA DB TÂRGOVIŞTE PRETRANSFER   Definitivat 27.80 GR GĂISENI RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GAISENI LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
DJ CURTEANU I AURELIA DJ DĂBULENI PRETRANSFER AGRICULTURĂ-HORTICULTURĂ Gradul I (sau doctorat) 53.35 GR PRUNDU RURAL LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 PRUNDU AGRICULTURA, HORTICULTURA  
DJ MARIN D DANIEL-MIHAI DJ CRAIOVA PRETRANSFER CHI+FIZ(28,5) Definitivat 25.50 GR GĂISENI RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GAISENI FIZICA  
DJ STOIAN I MARIANA-CRISTIANA DJ PREAJBA PRETRANSFER LRO Gradul II 94.91 GR GHIMPAŢI RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 GHIMPAȚI LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
DJ POMACU D AURA-MARINA DJ BRABOVA PRETRANSFER LRO+LEN(55,98) Definitivat 77.60 GR STOENEŞTI RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 STOENEȘTI LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
DJ MICU M CRISTINA DJ MURGAŞI PRETRANSFER MAT+FIZ(86,5) Gradul II 85.50 GR RĂSUCENI RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ "CONSTANTIN STANCESCU" RĂSUCENI MATEMATICA  
OT STANCU M ANTONETA-ELENA OT CARACAL PRETRANSFER   Definitivat 33.70 GR GOSTINARI RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GOSTINARI LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
OT BOLDEANU F TEODORA RAMONA OT CARACAL PRETRANSFER   Gradul II 31.80 GR CĂLUGĂRENI RURAL LICEUL TEHNOLOGIC "MIHAI VITEAZUL" CALUGARENI LIMBA SI LITERATURA ROMANA - LIMBA FRANCEZA  
TM NICOLAESCU G GABRIELA-INGRID TM TIMIŞOARA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 47.59 GR GIURGIU URBAN SCOALA GIMNAZIALA DE ARTE "VICTOR KARPIS" MUZICA INSTRUMENTALA (FUNCTIE DE INSTRUMENT)  
TR LUPU M MIRELA MADALINA TR DRĂGĂNEŞTI-VLAŞCA PRETRANSFER   Gradul II 41.55 GR MIHĂILEŞTI URBAN SCOALA PRIMARA NR.1 TUFA INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
B DUMITRU G LILIANA B BUCUREŞTI SECTORUL 2 PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 48.41 GR; GR GĂISENI; CĂSCIOARELE RURAL; RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GAISENI; SCOALA GIMNAZIALA NR.2 CASCIOARELE GEOGRAFIE; GEOGRAFIE  
B BICA C GABRIEL CRISTIAN B BUCUREŞTI SECTORUL 3 PRETRANSFER   Gradul II 33.08 GR; GR BOLINTIN-DEAL; BOLINTIN-DEAL RURAL; RURAL SCOALA GIMNAZIALA "BANU BALEANU" BOLINTIN DEAL; SCOALA GIMNAZIALA "BANU BALEANU" BOLINTIN DEAL ISTORIE; CULTURA CIVICA  
OT GOIA F DIANA-ELENA OT CARACAL PRETRANSFER   Gradul II 33.15 GR; GR COLIBAŞI; GOSTINARI RURAL; RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 COLIBASI; SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GOSTINARI BIOLOGIE; BIOLOGIE  
TR MANEA P IONEL TR ALEXANDRIA PRETRANSFER   Definitivat 31.50 GR; GR COLIBAŞI; GOSTINARI RURAL; RURAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 COLIBASI; ȘCOALA PRIMARĂ NR.2 GOSTINARI FIZICA; FIZICA  
VL SCHEANU D AURELIA MARIA VL RÂMNICU VÂLCEA PRETRANSFER   Gradul II 36.10 GR; GR HOTARELE; GREACA RURAL; RURAL LICEUL "UDRISTE NASTUREL" HOTARELE; SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GREACA RELIGIE ORTODOXA; RELIGIE ORTODOXA  
AB STRUȚ C MIHAELA-RODICA AB CÂMPENI PRETRANSFER Schimb de posturi cu BORLEA DOINA-RUSALIA Gradul I (sau doctorat)   HD BRAD URBAN COLEGIUL NATIONAL "AVRAM IANCU" BRAD BIOLOGIE  
AR FOCSA S STEFAN HD TELIUCU SUPERIOR PRETRANSFER   Definitivat 32.00 HD TELIUCU INFERIOR RURAL SCOALA GIMNAZIALA TELIUCU INFERIOR EDUCATIE FIZICA SI SPORT  
AR PANDUR M ANAMARIA CORNELIA HD HAŢEG PRETRANSFER   Definitivat 45.00 HD HAŢEG URBAN COLEGIUL NATIONAL "I.C. BRATIANU" HATEG EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
BN COSTEANU V ROXANA BN BISTRIŢA PRETRANSFER   Gradul II 39.30 HD DEVA URBAN LICEUL DE ARTE "SIGISMUND TODUTA" DEVA ARTA VOCALA - CANTO  
BV GLOGOJAN A ALEXANDRA ANAMARIA BV BRAŞOV PRETRANSFER   Definitivat 31.05 HD PETROŞANI URBAN SCOALA GIMNAZIALA "ION GHEORGHE DUCA" PETROSANI MUZICA INSTRUMENTALA (FUNCTIE DE INSTRUMENT)  
DJ ISPAS C GIGI DANUT DJ CALAFAT PRETRANSFER EDUCATIE FIZICA SI SPORT Gradul I (sau doctorat) 56.45 HD URICANI URBAN LICEUL TEHNOLOGIC "RETEZAT" URICANI EDUCATIE FIZICA SI SPORT  
PH VICOL S VICA PH PLOIEŞTI PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 70.90 HD ILIA RURAL LICEUL TEORETIC "SILVIU DRAGOMIR" ILIA CHIMIE  
TM BALAUR C CRISTINA TM TIMIŞOARA PRETRANSFER   Definitivat 28.08 HD PETROŞANI URBAN GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 3 PETROSANI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
TM CHIHAI C FLORIAN ALEXANDRU TM TIMIŞOARA PRETRANSFER   Gradul II 41.00 HD PETROŞANI URBAN SCOALA GIMNAZIALA "ION GHEORGHE DUCA" PETROSANI PROFESOR - EDUCATOR  
TM VASIU A SANDA-FELICIA TM DUMBRĂVIŢA PRETRANSFER PUNCTAJ LA EDUCATOARE 32,81 Gradul II 33.81 HD DEVA URBAN CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA PROFESOR IN CENTRE SI CABINETE DE ASISTENTA PSIHOPEDAGOGICA  
BV SUCIU FERENCZ D ANNAMARIA BV BRAŞOV PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 31.70 HR MIERCUREA CIUC URBAN GRĂDINIŢA "CSIPIKE" MIERCUREA CIUC EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA MAGHIARA)  
BV CLINCIU A SIMONA SANDA BV ZĂRNEŞTI PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 60.23 HR TOPLIŢA URBAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ANDREI SAGUNA" TOPLIŢA MATEMATICA  
BV NATEA G GEORGIANA RALUCA BV BRAŞOV PRETRANSFER   Definitivat 45.73 HR GĂLĂUŢAŞ RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ "DUMITRU GAFTON" GĂLĂUŢAŞ MATEMATICA  
CV GÁL A KATALIN CV SFÂNTU  GHEORGHE PRETRANSFER     44.15 HR MIERCUREA CIUC URBAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "XÁNTUS JÁNOS" MIERCUREA CIUC CHIMIE  
MS UNGUR V ANA MARIA MS SIGHIŞOARA PRETRANSFER HR Definitivat 27.80 HR SĂCEL RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ SĂCEL EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
MS ALBERT G MIHAELA MS TÂRGU MUREŞ PRETRANSFER HR, EDUC Gradul II 40.40 HR MIERCUREA CIUC URBAN GRĂDINIŢA "CIMBORA" MIERCUREA CIUC EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
MS OLLERER I ANDRAS CSABA MS TÂRGU MUREŞ PRETRANSFER HR Definitivat 35.76 HR ODORHEIU SECUIESC URBAN LICEUL DE ARTE "PALLÓ IMRE" ODORHEIU SECUIESC GRAFICA  
SJ POP V MARIANA-EMILIA SJ ZALĂU PRETRANSFER   Gradul II 38.10 HR TOPLIŢA URBAN LICEUL TEORETIC "O.C.TĂSLĂUANU" TOPLIŢA LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
AB GAL I LASZLO AB ALBA IULIA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 61.70 HR; HR ODORHEIU SECUIESC; ODORHEIU SECUIESC URBAN; URBAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ORBÁN BALAZS" ODORHEIU SECUIESC; LICEUL PEDAGOGIC "BENEDEK ELEK" ODORHEIU SECUIESC RELIGIE ROMANO-CATOLICA; RELIGIE ROMANO-CATOLICA  
AG IDORASI I FILICA AG CÂMPULUNG PRETRANSFER   Definitivat 60.50 IF OTOPENI URBAN GRĂDINIȚA NR. 2 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
AG MUSCALU D LUCIANA ELENA AG VOINEŞTI PRETRANSFER   Gradul II 73.38 IF DRAGOMIREŞTI-DEAL RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
AG CONSTANTIN M MIRELA RALUCA AG CERŞANI PRETRANSFER   Gradul II 57.72 IF OTOPENI URBAN LICEUL TEORETIC "IOAN PETRUŞ" INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
AG PATRU I ADELINA ELENA AG CĂTEASCA PRETRANSFER   Definitivat 71.04 IF CHIAJNA RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU ODOBESCU" INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
AG STEFAN E VERONICA MARINELA AG BASCOV PRETRANSFER   Definitivat 51.60 IF PANTELIMON URBAN ŞCOALA GIMNAZIALA NR. 1 INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
AG ANANIA V CAMELIA ELENA AG ANINOASA PRETRANSFER   Definitivat 33.35 IF POPEŞTI LEORDENI URBAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IOAN BĂDESCU" INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
AG EANA I CORINA IONELA AG CORBENI PRETRANSFER   Gradul II 48.86 IF GLINA RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
AG IORDACHE I IONELA GABRIELA AG PRIBOIENI PRETRANSFER   Gradul II 75.66 IF CHITILA URBAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PROF. ION VIŞOIU" INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
AG VLAD G GHEORGHITA LOREDANA AG MIOVENI PRETRANSFER   Gradul II 51.99 IF CHITILA URBAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PROF. ION VIŞOIU" INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
AG MINEA B ANDRA ELENA AG PITEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 66.25 IF OTOPENI URBAN LICEUL TEORETIC "IOAN PETRUŞ" LIMBA ENGLEZA  
AG BALUTOIU D ANA-MARIA AG PITEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 51.18 IF 1 DECEMBRIE RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LIMBA ENGLEZA  
AG MODEL D MONICA ADRIANA AG PITEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 36.00 IF CLINCENI RURAL LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CU CLASELE I - XII LIMBA ENGLEZA  
AG DAVIDOIU G GEORGIANA NICOLETA AG CURTEA DE ARGEŞ PRETRANSFER LIMBA SI LITERATURA ROMANA-61,96 Definitivat 61.96 IF PANTELIMON URBAN ŞCOALA GIMNAZIALA NR. 1 LIMBA FRANCEZA  
AG CODECI V ALINA GEORGIANA AG BĂICULEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 55.69 IF SNAGOV RURAL LICEUL TEORETIC "MIHAIL KOGĂLNICEANU" LIMBA FRANCEZA  
AG NEACSU I IONICA-RAMONA AG LEREŞTI PRETRANSFER CULTURA CIVICA-40,44 Definitivat 53.18 IF VOLUNTARI URBAN LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE BĂLCESCU" LIMBA FRANCEZA  
AG RADU D MARIA GEANINA AG CÂMPULUNG PRETRANSFER LIMBA ENGLEZA-35,6 Definitivat 35.60 IF VOLUNTARI URBAN LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE BĂLCESCU" LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
B BOTIN C LĂCRĂMIOARA B BUCUREŞTI SECTORUL 4 PRETRANSFER   Definitivat 26.60 IF VOLUNTARI URBAN ŞCOALA PRIMARĂ "BUTTERFLY" VOLUNTARI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
B MENGHERIS I REGINA B BUCUREŞTI SECTORUL 4 PRETRANSFER   Gradul II 39.60 IF POPEŞTI LEORDENI URBAN GRĂDINIȚA "SFÂNTA AGNES" EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
B POPA I DUMITRA B BUCUREŞTI SECTORUL 1 PRETRANSFER   Gradul II 37.55 IF SNAGOV RURAL LICEUL TEORETIC "MIHAIL KOGĂLNICEANU" FIZICA  
B NEDELCU G MARA B BUCUREŞTI SECTORUL 6 PRETRANSFER   Gradul II 39.70 IF BRAGADIRU URBAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PRO INGENIO" INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
B MARIN P ȘTEFANIA B BUCUREŞTI SECTORUL 6 PRETRANSFER   Definitivat 51.65 IF CHITILA URBAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PROF. ION VIŞOIU" INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
B SZTANCS L DIANA MARIA B BUCUREŞTI SECTORUL 5 PRETRANSFER punctqj 74,13 - ISTORIE
Gradul I (sau doctorat) 80.08 IF BRAGADIRU URBAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LIMBA ENGLEZA  
B IRIMIA N OFELIA JEANINA B BUCUREŞTI SECTORUL 2 PRETRANSFER   Definitivat 28.70 IF VOLUNTARI URBAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LIMBA ENGLEZA  
B IONESCU N CARMEN B BUCUREŞTI SECTORUL 3 PRETRANSFER   Definitivat 32.60 IF PERIŞ RURAL LICEUL TEORETIC NR. 1 LIMBA FRANCEZA  
B MICA G IONELA GEORGETA B BUCUREŞTI SECTORUL 6 PRETRANSFER OPTEAZA SI LIMBA FRANCEZA CU PUNCTAJ 40.6 Definitivat 48.65 IF MOGOŞOAIA RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
B CONDRACHE H GABRIELA B BUCUREŞTI SECTORUL 4 PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 54.28 IF BRAGADIRU URBAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
B BUGA G SIMONA ALEXANDRINA B BUCUREŞTI SECTORUL 2 PRETRANSFER   Gradul II 42.65 IF PETRĂCHIOAIA RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
B DUCU F DANIELA B BUCUREŞTI SECTORUL 4 PRETRANSFER   Fară grad 34.00 IF ROŞU RURAL LICEUL TEHNOLOGIC "DOAMNA CHIAJNA" LIMBA SPANIOLA  
B MUNTEAN G MELANIA B BUCUREŞTI SECTORUL 3 PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 52.28 IF GĂNEASA RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MATEMATICA  
B BALOSU I FLORINELA B BUCUREŞTI SECTORUL 5 PRETRANSFER   Gradul II 44.35 IF MĂGURELE URBAN LICEUL TEORETIC "HORIA HULUBEI" MATEMATICA  
B BUZEA I GABRIELA B BUCUREŞTI SECTORUL 2 PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 75.05 IF PETRĂCHIOAIA RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 MATEMATICA  
B ENACHE A ELENA MADALINA B BUCUREŞTI SECTORUL 3 PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 65.60 IF VOLUNTARI URBAN LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE BĂLCESCU" MATEMATICA  
B ULEI C DANIELA B BUCUREŞTI SECTORUL 6 PRETRANSFER   Gradul II 34.80 IF SNAGOV RURAL LICEUL TEORETIC "MIHAIL KOGĂLNICEANU" MATEMATICA  
B NICULA V AUGUSTINA MARIA B BUCUREŞTI SECTORUL 2 PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 65.55 IF CERNICA RURAL ȘCOALA GIMNAZIALA NR. 1 MATEMATICA  
B SERBAN R NICOLETA B BUCUREŞTI SECTORUL 3 PRETRANSFER   Gradul II 36.10 IF OTOPENI URBAN LICEUL TEORETIC "IOAN PETRUŞ" MATEMATICA  
BZ CIUPERCA D CRISTINA BZ SCORŢOASA PRETRANSFER     26.75 IF OTOPENI URBAN GRĂDINIȚA NR. 1 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
DB NEGOITA C MIRELA NARCISA DB TÂRGOVIŞTE PRETRANSFER   Definitivat 38.30 IF SNAGOV RURAL LICEUL TEORETIC "MIHAIL KOGĂLNICEANU" ALIMENTATIE PUBLICA SI TURISM / TURISM  
DB TUDORAN V MARIAN GEORGE DB CIOCĂNEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 29.60 IF MOGOŞOAIA RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
DB STANCU M ELENA DB BREZOAIA PRETRANSFER   Definitivat 30.10 IF CHIAJNA RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU ODOBESCU" INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
DJ CURTEANU G LILIANA DJ CRAIOVA PRETRANSFER EDU Gradul I (sau doctorat) 74.64 IF CHITILA URBAN ȘCOALA PRIMARĂ "ION OLTEANU" EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
DJ RADU G MARIUS-DAN DJ RAST PRETRANSFER INV Gradul II 41.49 IF PANTELIMON URBAN ŞCOALA GIMNAZIALA NR. 1 INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
DJ CRISTESCU M IULIANA DJ DĂBULENI PRETRANSFER EDU+INV(38,95) Gradul II 39.85 IF POPEŞTI LEORDENI URBAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IOAN BĂDESCU" INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
DJ SPIRIDON I AURELIA DJ SEGARCEA PRETRANSFER INV Gradul II 45.47 IF OTOPENI URBAN LICEUL TEORETIC "IOAN PETRUŞ" INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
DJ FICA I MĂDĂLINA-DANA DJ CRAIOVA PRETRANSFER INV Definitivat 60.43 IF PANTELIMON URBAN ŞCOALA GIMNAZIALA NR. 1 INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
DJ MUȘUROI M FLORI-ANDREEA DJ BĂILEŞTI PRETRANSFER INV+SPEC(30,25) Gradul I (sau doctorat) 32.25 IF PANTELIMON URBAN ŞCOALA GIMNAZIALA NR. 1 INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
DJ LOGOFĂTU I MARIANA-CLAUDIA DJ CRAIOVA PRETRANSFER EDU+INV(41,25) Definitivat 50.16 IF PANTELIMON URBAN ŞCOALA GIMNAZIALA NR. 1 INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
DJ MIRCEA C ALINA-ANCUȚA DJ SĂLCUŢA PRETRANSFER EDU+INV(36,35) Fară grad 40.25 IF PANTELIMON URBAN ŞCOALA GIMNAZIALA NR. 1 INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
DJ MĂNDOIU Ș ANA-CRISTIANA DJ FILIAŞI PRETRANSFER INV Definitivat 65.62 IF PANTELIMON URBAN ŞCOALA GIMNAZIALA NR. 1 INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
DJ CODIȚĂ D CRISTINA-EUGENIA DJ PLEŞOI PRETRANSFER LFR+LEN(73,47) Definitivat 73.47 IF GĂNEASA RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LIMBA ENGLEZA  
DJ FOTA A ALINA-MĂDĂLINA DJ CRAIOVA PRETRANSFER LEN Gradul II 42.10 IF PERIŞ RURAL LICEUL TEORETIC NR. 1 LIMBA ENGLEZA  
DJ TUDORICĂ C IULIANA-ALINA DJ FILIAŞI PRETRANSFER LEN-SCH Definitivat   IF PETRĂCHIOAIA RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LIMBA ENGLEZA  
HD CÂMPEAN G GABRIELA-CORINA HD PETROŞANI PRETRANSFER   Gradul II 73.50 IF OTOPENI URBAN LICEUL TEORETIC "IOAN PETRUŞ" LIMBA ENGLEZA  
MH AMZA N SABINA MIHAELA MH DROBETA-TURNU SEVERIN PRETRANSFER     53.00 IF OTOPENI URBAN LICEUL TEORETIC "IOAN PETRUŞ" INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
OT SMARANDACHE C SINICA OT VĂDASTRA PRETRANSFER   Definitivat 34.75 IF BERCENI RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
OT MARANCEA F DANIELA OT CILIENI PRETRANSFER   Gradul II 32.80 IF BERCENI RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
OT TRANDAFIR M IONICA-MIHAELA OT VIŞINA PRETRANSFER   Definitivat 31.69 IF CLINCENI RURAL LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CU CLASELE I - XII INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
PH MUSCA P IULIANA PH PLOIEŞTI PRETRANSFER   Gradul II 36.25 IF SNAGOV RURAL LICEUL TEORETIC "MIHAIL KOGĂLNICEANU" LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
PH ENACHE GH DANIELA ADRIANA PH PLOIEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 35.55 IF SNAGOV RURAL LICEUL TEORETIC "MIHAIL KOGĂLNICEANU" MATEMATICA  
VL IOANA I MONICA AURELIA VL DOSU RÂULUI PRETRANSFER   Definitivat 48.80 IF ROŞU RURAL LICEUL TEHNOLOGIC "DOAMNA CHIAJNA" INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
VL VOICAN M MIHAELA VL RÂMNICU VÂLCEA PRETRANSFER   Definitivat 49.95 IF PANTELIMON URBAN ŞCOALA GIMNAZIALA NR. 1 LIMBA ENGLEZA  
VL HOIDRAG I MIHAELA IF MOGOŞOAIA PRETRANSFER ESTE TITULARA IN LOCALITATEA DE DOMICILIU (JUD. IF). Gradul II 34.10 IF MOGOŞOAIA RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
VL IONITA C NICOLETA GEORGIANA VL RÂMNICU VÂLCEA PRETRANSFER   Definitivat 33.24 IF BUFTEA URBAN LICEUL TEHNOLOGIC "DUMITRU DUMITRESCU" LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
B NICULITA G CRISTINA B BUCUREŞTI SECTORUL 2 PRETRANSFER   Definitivat 25.20 IF; IF PITEASCA; GĂNEASA RURAL; RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2; ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LIMBA SI LITERATURA ROMANA; LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
B MOCANU S ELENA RALUCA B BUCUREŞTI SECTORUL 6 PRETRANSFER   Definitivat 33.21 IF; IF; IF VIDRA; CREŢEŞTI; SINTEŞTI RURAL; RURAL; RURAL LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU ROSETTI"; ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2; ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 EDUCATIE VIZUALA; EDUCATIE PLASTICA; EDUCATIE PLASTICA  
AG PESTRITU C ANGELA AG POIENARI PRETRANSFER CHIMIE-53,15 Gradul I (sau doctorat) 53.15 IL BĂRCĂNEŞTI RURAL ŞCOALA GIMNAZIALĂ BĂRCĂNEŞTI FIZICA - CHIMIE  
B TATU C ALINA ELENA B BUCUREŞTI SECTORUL 3 PRETRANSFER   Gradul II 43.03 IL FETEŞTI URBAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI VITEAZUL" FETEŞTI LIMBA ENGLEZA  
B CIRSTEA I MIHAELA B BUCUREŞTI SECTORUL 4 PRETRANSFER   Definitivat 38.35 IL URZICENI URBAN LICEUL TEHNOLOGIC URZICENI LIMBA FRANCEZA  
B MATEI I DRAGOS VICU B BUCUREŞTI SECTORUL 6 PRETRANSFER   Gradul II 46.50 IL SLOBOZIA URBAN LICEUL TEHNOLOGIC "AL.IOAN CUZA" SLOBOZIA MATEMATICA  
B BADEA V GINA NELUTA B BUCUREŞTI SECTORUL 4 PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 43.40 IL FETEŞTI URBAN LICEUL TEORETIC "CAROL I" FETEŞTI MATEMATICA  
B PANFIL V ADRIANA B BUCUREŞTI SECTORUL 5 PRETRANSFER   Definitivat 44.40 IL COŞERENI RURAL ŞCOALA GIMNAZIALĂ COŞERENI RELIGIE ORTODOXA  
BR DOGARESCU V DANIELA SIMONA BR TUFEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 39.52 IL AXINTELE RURAL ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ROMAN IALOMIŢEANUL" AXINTELE LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
BV BADIC I NICOLETA BV BRAŞOV PRETRANSFER   Gradul II 40.30 IL SLOBOZIA URBAN LICEUL DE ARTE "IONEL PERLEA" SLOBOZIA MUZICA INSTRUMENTALA (FUNCTIE DE INSTRUMENT)  
BZ OCHIANU C LUMINITA BZ BUZĂU PRETRANSFER     57.25 IL SLOBOZIA URBAN LICEUL DE ARTE "IONEL PERLEA" SLOBOZIA MUZICA INSTRUMENTALA (FUNCTIE DE INSTRUMENT)  
CJ TRIFU I MIRELA CJ CLUJ-NAPOCA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 61.61 IL FETEŞTI URBAN LICEUL TEORETIC "CAROL I" FETEŞTI MATEMATICA  
CJ ANTONEAC A MIHAELA TEODORA CJ CLUJ-NAPOCA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 42.00 IL SLOBOZIA URBAN LICEUL DE ARTE "IONEL PERLEA" SLOBOZIA RELIGIE ORTODOXA  
CT BABUS I IONELA-ORTANSA CT CONSTANŢA PRETRANSFER LIMBA FRANCEZA-62.28
INVATATOR-38.48
Definitivat 62.28 IL BORDUŞANI RURAL LICEUL TEHNOLOGIC BORDUŞANI LIMBA FRANCEZA  
DJ POPA F IOANA DJ CRAIOVA PRETRANSFER CHI Gradul I (sau doctorat) 54.40 IL SLOBOZIA URBAN LICEUL DE ARTE "IONEL PERLEA" SLOBOZIA INFORMATICA  
DJ PRODAN C MIRELA DJ CRAIOVA PRETRANSFER REL Gradul II 53.38 IL FIERBINŢI-TÂRG URBAN LICEUL TEHNOLOGIC FIERBINŢI-TÂRG RELIGIE ORTODOXA  
GR SIMA M MARIA GR ORAŞ MIHĂILEŞTI PRETRANSFER   Gradul II 39.80 IL URZICENI URBAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ "ALEXANDRU ODOBESCU" URZICENI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
OT MOȚOI I NICULINA OT LELEASCA PRETRANSFER   Gradul II 41.20 IL REVIGA RURAL LICEUL TEHNOLOGIC REVIGA MATEMATICA  
TR VLAD N GHEORGHE IL SUDIŢI PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 42.10 IL SUDIŢI RURAL ŞCOALA GIMNAZIALĂ "APOSTOL D.CULEA" SUDIŢI MATEMATICA  
VL LUȚĂ A ADRIAN-IONUȚ VL DRĂGĂŞANI PRETRANSFER   Fară grad 23.75 IL SLOBOZIA URBAN PALATUL COPIILOR SLOBOZIA PICTURA / DESEN  
B TASTAMAN V LUMINITA B BUCUREŞTI SECTORUL 2 PRETRANSFER   Gradul II 54.83 IL; IL ŢĂNDĂREI; ŢĂNDĂREI URBAN; URBAN LICEUL TEHNOLOGIC ŢĂNDĂREI; ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ŢĂNDĂREI GEOGRAFIE; GEOGRAFIE  
BV ŞERBAN V AGURIŢA DORINELA BV BRAŞOV PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 89.80 IL; IL FETEŞTI; FETEŞTI URBAN; URBAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ "MIHAI VITEAZUL" FETEŞTI; ŞCOALA GIMNAZIALĂ "RADU VODĂ " FETEŞTI LIMBA ENGLEZA; LIMBA ENGLEZA  
B POPA P GEANINA MARIANA B BUCUREŞTI SECTORUL 3 PRETRANSFER   Definitivat 34.40 IS ERBICENI RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”CONSTANTIN ERBICEANU”, ERBICENI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
B ROSU M OANA B BUCUREŞTI SECTORUL 3 PRETRANSFER   Gradul II 32.00 IS PAŞCANI URBAN LICEUL TEHNOLOGIC "MIHAI BUSUIOC", PAŞCANI LIMBA ENGLEZA  
B STEJAR V OLGUTA IRINEL B BUCUREŞTI SECTORUL 3 PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 75.20 IS IAŞI URBAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "BOGDAN PETRICEICU HAŞDEU", IAŞI LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
B GROSU I ANDREEA NICOLETA B BUCUREŞTI SECTORUL 6 PRETRANSFER   Definitivat 40.11 IS PÂRCOVACI URBAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ, PÎRCOVACI MATEMATICA  
BC BEREA C MIHAELA BC ROMÂNEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 38.68 IS IAŞI URBAN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 24, IAȘI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
BC PANU N MIHAELA-MANUELA BC BACĂU PRETRANSFER   Gradul II 59.05 IS IAŞI URBAN GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR 12, IAŞI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
CT DOBRE G ANCA CT MUNICIPIUL CONSTANŢA PRETRANSFER   Definitivat 31.50 IS BĂLŢAŢI RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ, BĂLȚAȚI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
CV COMAN V GEORGETA-SUSANA CV ÎNTORSURA BUZĂULUI PRETRANSFER     88.64 IS VLĂDENI RURAL LICEUL TEHNOLOGIC, VLĂDENI PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (TEXTILE / TRICOTAJE SI CONFECTII TEXTILE, FINISAJ)  
DJ LUPU T IULIA-FLORENTINA DJ CRAIOVA PRETRANSFER LRO Definitivat 96.50 IS SĂVENI RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SĂVENI LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
NT CEAI I ALINA MARCELA NT DUMBRAVA ROŞIE PRETRANSFER     44.85 IS ARONEANU RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ARON VODĂ", ARONEANU INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
NT MIRON I SIMONA ANDREIA NT PIATRA-NEAMŢ PRETRANSFER     35.70 IS STORNEŞTI RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ, STORNEŞTI LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
NT FARCASANU M ANA-CORINA NT PIATRA-NEAMŢ PRETRANSFER     40.50 IS PAŞCANI URBAN LICEUL TEHNOLOGIC "MIHAI BUSUIOC", PAŞCANI MATEMATICA  
PH ICHIM C ANGELA PH SLON PRETRANSFER   Definitivat 27.93 IS IAŞI URBAN COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICĂ ŞI TELECOMUNICAŢII "GHEORGHE MÂRZESCU", IAŞI LIMBA FRANCEZA  
SB ILOAIA P VASILICA SB SIBIU PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 82.88 IS IAŞI URBAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "ION GHICA", IAŞI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
VS CRAESCU V DRAGOS DUMITRU VS VASLUI PRETRANSFER     30.45 IS PAŞCANI URBAN COLEGIUL TEHNIC DE CĂI FERATE "UNIREA", PAŞCANI PROFESOR IN CENTRE SI CABINETE DE ASISTENTA PSIHOPEDAGOGICA  
VS ISTRATI N MADALINA VS BÂRLAD PRETRANSFER     52.30 IS IAŞI URBAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "OTILIA CAZIMIR", IAŞI RELIGIE ORTODOXA  
B RUSU M NICOLETA ALINA B BUCUREŞTI SECTORUL 5 PRETRANSFER   Gradul II 49.55 IS; IS PAŞCANI; PAŞCANI URBAN; URBAN LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC "NICOLAE IORGA", PAŞCANI; ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IORDACHE CANTACUZINO", PAŞCANI EDUCATIE MUZICALA; EDUCATIE MUZICALA  
SB SILIMON V MILICA SB SIBIU PRETRANSFER   Definitivat 32.12 IS; IS COARNELE CAPREI; HODORA RURAL; RURAL LICEUL TEHNOLOGIC, COARNELE CAPREI; ȘCOALA GIMNAZIALĂ "CEZAR PETRESCU", HODORA BIOLOGIE; BIOLOGIE  
DJ TRAȘCĂ G GEORGETA MĂDĂLINA DJ CRAIOVA PRETRANSFER LEN Gradul II 39.75 MH VÂNJU MARE URBAN LICEUL TEORETIC "DR.VICTOR GOMOIU" LIMBA ENGLEZA  
DJ NINU L MARIA-LUCIA DJ RAST PRETRANSFER LFR+LRO(62,5) Gradul I (sau doctorat) 62.35 MH GRUIA RURAL SCOALA GIMNAZIALA GRUIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
TM ILICI N SILCA TM TIMIŞOARA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 91.09 MH VÂNJU MARE URBAN LICEUL TEORETIC "DR.VICTOR GOMOIU" INFORMATICA  
TM COMAN I SOFIA-MIHAELA TM GIROC PRETRANSFER   Gradul II 43.05 MH BĂLĂCIŢA RURAL SCOALA GIMNAZIALA BALACITA LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
TM RIZA E VERONICA LUMINITA TM TIMIŞOARA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 48.04 MH HALÂNGA RURAL LICEUL TEHNOLOGIC HALANGA MATEMATICA  
GJ COJOCARU V ALINA GJ BĂLEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 46.40 MH; MH SEVERINEŞTI; JIANA RURAL; RURAL SCOALA GIMNAZIALA SEVERINESTI; SCOALA GIMNAZIALA JIANA ISTORIE; ISTORIE  
TM TALPES P KARIN-MIHAELA TM TIMIŞOARA PRETRANSFER   Definitivat 48.03 MH; MH ORŞOVA; ORŞOVA URBAN; URBAN SCOALA GIMNAZIALA "PAMFIL SEICARU" ORSOVA; COLEGIUL TEHNIC "DIERNA" LIMBA GERMANA; LIMBA GERMANA  
BH MOJOLIC T DIANA MIHAELA BH ORADEA PRETRANSFER MM Definitivat 57.65 MM BAIA MARE URBAN GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "OTILIA CAZIMIR" BAIA MARE EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
CJ LĂPUȘAN F MARIANA CJ ICLOD PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 53.10 MM CRĂCIUNEŞTI RURAL SCOALA GIMNAZIALA CRACIUNESTI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
CJ NĂSĂLEAN C ROXANA CJ CLUJ-NAPOCA PRETRANSFER   Gradul II 48.72 MM BAIA MARE URBAN GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 25 BAIA MARE EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
CJ POP E ADRIANA CJ DEJ PRETRANSFER   Gradul II 41.29 MM POIENILE DE SUB MUNTE RURAL LICEUL TEHNOLOGIC POIENILE DE SUB MUNTE FIZICA  
CJ ZANET T LARISA ANCUȚA CJ CLUJ-NAPOCA PRETRANSFER   Definitivat 40.25 MM VALEA CHIOARULUI RURAL SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZU" VALEA CHIOARULUI MATEMATICA  
CJ TUNYAGI E OZANA CJ FLOREŞTI PRETRANSFER   Fară grad 62.46 MM ULMENI URBAN LICEUL TEHNOLOGIC "DR. FLORIAN ULMEANU" ULMENI PROFESOR IN CENTRE SI CABINETE DE ASISTENTA PSIHOPEDAGOGICA  
SM TIRNOVAN N ELENA MM BAIA MARE PRETRANSFER   Definitivat 34.64 MM ROZAVLEA RURAL LICEUL TEHNOLOGIC "OCTAVIAN GOGA" ROZAVLEA ALIMENTATIE PUBLICA SI TURISM / TURISM  
SM CADAR G ANGELA SM SATU MARE PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 57.45 MM CAVNIC URBAN COLEGIUL ECONOMIC "PINTEA VITEAZUL" CAVNIC ISTORIE  
SM PETROVAI I BOGDAN ALEXANDRU SM SATU MARE PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 48.55 MM PETROVA RURAL LICEUL TEHNOLOGIC "ALEXANDRU FILIPASCU" PETROVA LIMBA FRANCEZA  
SM ROMAN G ADRIAN COSMIN SM SATU MARE PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 71.96 MM; MM BAIA MARE; BAIA MARE URBAN; URBAN SCOALA GIMNAZIALA "ION LUCA CARAGIALE" BAIA MARE; SCOALA GIMNAZIALA "LUCIAN BLAGA" BAIA MARE ISTORIE; ISTORIE  
AB LOVASZ C EMESE AB AIUD PRETRANSFER   Gradul II 32.40 MS SARMAŞU URBAN LICEUL TEORETIC "SAMUIL MICU" SARMASU MATEMATICA  
CJ GÉCZI I MELINDA-ERZSÉBET CJ CLUJ-NAPOCA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 57.33 MS REGHIN URBAN SCOALA GIMNAZIALA "AUGUSTIN MAIOR" REGHIN INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA MAGHIARA)  
CJ MOŢ T TEODORA GEORGETA CJ FLOREŞTI PRETRANSFER   Gradul II 41.81 MS BAND RURAL LICEUL TEHNOLOGIC BAND INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
CJ BOTEZAN A CRISTINA SORINA CJ CLUJ-NAPOCA PRETRANSFER   Gradul II 52.67 MS TÂRGU MUREŞ URBAN LICEUL TEHNOLOGIC "TRAIAN VUIA" TARGU MURES LIMBA ENGLEZA  
CJ GYŐRI G ENIKŐ CJ GHERLA PRETRANSFER   Definitivat 31.85 MS GĂNEŞTI RURAL SCOALA GIMNAZIALA "FOGARASI SAMUEL" GANESTI MATEMATICA  
CJ BARTA N ALIZ-ELISABETA CJ MOLDOVENEŞTI PRETRANSFER PRETRANSFER PROFESOR IN CENTRE SI CABINETE DE ASISTENTA PSIHOPEDAGOGICA Definitivat 40.40 MS MIERCUREA NIRAJULUI URBAN SCOALA GIMNAZIALA "DEAK FARKAS" MIERCUREA NIRAJULUI PROFESOR - LOGOPED  
CJ MEZEI T BÉATA CJ CLUJ-NAPOCA PRETRANSFER PRETRANSFER PROFESOR IN CENTRE SI CABINETE DE ASISTENTA PSIHOPEDAGOGICA Definitivat 40.60 MS REGHIN URBAN SCOALA GIMNAZIALA "AUGUSTIN MAIOR" REGHIN PROFESOR - LOGOPED  
HR ANTAL A TEREZ HR MIERCUREA CIUC PRETRANSFER   Gradul II 44.30 MS GLĂJĂRIE RURAL ŞCOALA GIMNAZIALĂ GLĂJĂRIE LIMBA MAGHIARA-MATERNA  
SB PEX F FELICIA-SIMONA SB MEDIAŞ PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 46.30 MS UNGHENI URBAN SCOALA GIMNAZIALA "EMIL DRAGAN" UNGHENI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
SB MAGHIAR R ALINA FLORENTINA SB ŞURA MICĂ PRETRANSFER   Gradul II 66.30 MS TÂRNĂVENI URBAN COLEGIUL TEHNIC TARNAVENI LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
SB STROE S MONICA SB MUNICIPIUL SIBIU PRETRANSFER   Definitivat 36.11 MS DANEŞ RURAL SCOALA GIMNAZIALA "CORNEL REGMAN" DANES MATEMATICA  
SV LOSTUN-CIOBOTA D ADELA-MARIA SV SĂRIŞOR PRETRANSFER   Definitivat 43.70 MS LASLĂU MARE RURAL SCOALA GIMNAZIALA "SF.NICOLAE" LASLAU MARE EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
B STOIAN I LUMINITA B BUCUREŞTI SECTORUL 2 PRETRANSFER   Gradul II 77.50 NT PIATRA-NEAMŢ URBAN COLEGIUL NAȚIONAL "CALISTRAT HOGAȘ", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ LIMBA GERMANA  
BC CIORCILA C ELENA-CAMELIA BC BACĂU PRETRANSFER   Definitivat 40.15 NT VALEA URSULUI RURAL LICEUL TEHNOLOGIC, COMUNA VALEA URSULUI LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
BC RUSU G DĂNUŢ-IONEL BC BACĂU PRETRANSFER   Gradul II 50.18 NT ROMAN URBAN COLEGIUL TEHNIC "PETRU PONI", MUNICIPIUL ROMAN LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
BC CHICOȘ C ALEXANDRA-ELENA BC BACĂU PRETRANSFER   Definitivat 40.40 NT VADURI RURAL ȘCOALA GIMNAZIALA VADURI, COMUNA ALEXANDRU CEL BUN LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
BC MARC F GABRIEL BC ONEŞTI PRETRANSFER INSCRIS DEFINITIVAT SESIUNEA 2015 Fară grad 29.80 NT ROMAN URBAN ȘCOALA DE ARTĂ "SERGIU CELIBIDACHE", MUNICIPIUL ROMAN MUZICA INSTRUMENTALA (FUNCTIE DE INSTRUMENT)  
BV BOGHEAN I AMELIA BV GHIMBAV PRETRANSFER PUNCTAJ INVATATOARE 45.94 Gradul I (sau doctorat) 59.74 NT PIATRA-NEAMŢ URBAN ȘCOALA GIMNAZIALA NR. 3, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
BV DINCO C MARIA-MAGDALENA BV BRAŞOV PRETRANSFER   Definitivat 63.34 NT BICAZ URBAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, ORAȘ BICAZ INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
IS BUTNARU S ELENA LACRAMIOARA IS IAŞI PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 61.68 NT ADJUDENI RURAL LICEUL TEHNOLOGIC ADJUDENI, COMUNA TAMĂȘENI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
PH PARJOLEANU V STEFANIA PH PLOIEŞTI PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 59.03 NT TÂRGU NEAMŢ URBAN LICEUL "VASILE CONTA", ORAȘ TÂRGU NEAMȚ LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
AG BREBULET D AURORA AG VEDEA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 94.73 NT; NT PIATRA-NEAMŢ; TAZLĂU URBAN; RURAL COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE CARTIANU", MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ; ȘCOALA GIMNAZIALĂ "I. I. MIRONESCU", COMUNA TAZLĂU ISTORIE; ISTORIE  
SV CHISELITA M DRAGOMIR-VICENTIU SV SUCEAVA PRETRANSFER   Definitivat 36.30 NT; NT; NT FARCAŞA; GRINŢIEŞ; CEAHLĂU RURAL; RURAL; RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ "IOAN LUCA", COMUNA FARCAȘA; ȘCOALA GIMNAZIALĂ "CONSTANTIN PANȚIRU", COMUNA GRINȚIEȘ; ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GRIGORE UNGUREANU", COMUNA CEAHLĂU BIOLOGIE - CHIMIE; BIOLOGIE; CHIMIE  
B MAGARGIU A MARIANA MIRELA B BUCUREŞTI SECTORUL 1 PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 73.48 OT CORABIA URBAN SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI EMINESCU" CORABIA INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
B CRACIUN I MARIANA B BUCUREŞTI SECTORUL 6 PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 56.21 OT CARACAL URBAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1 CARACAL LIMBA ENGLEZA  
B GÂRCOVEANU M VIRGINIA B BUCUREŞTI SECTORUL 4 PRETRANSFER   Definitivat 27.50 OT BĂBICIU RURAL SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZUL" BABICIU LIMBA ENGLEZA  
DJ BĂLAȘA A FLORI DJ CRAIOVA PRETRANSFER LRO Definitivat 91.15 OT IANCU JIANU RURAL LICEUL TEHNOLOGIC IANCU JIANU LIMBA ENGLEZA - LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
DJ VINTILĂ D ELENA-GEORGIANA DJ CRAIOVA PRETRANSFER LFR Definitivat 69.09 OT PERIEŢI RURAL SCOALA GIMNAZIALA PERIETI LIMBA FRANCEZA  
DJ DERVESTEANU A MARIA LOREDANA DJ CRAIOVA PRETRANSFER EDU+SPEC(52,15) Gradul I (sau doctorat) 52.15 OT BALŞ URBAN SCOALA GIMAZIALA SPECIALA BALS PROFESOR PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA PENTRU O CATEDRA DE EDUCATIE SPECIALA  
GJ DIRNU D ADRIANA GJ TÂRGU JIU PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 68.50 OT CARACAL URBAN COLEGIUL AGRICOL "DIMITRIE PETRESCU" CARACAL MATEMATICA  
IS PISLA P IOANA-CRISTINA OT SLATINA PRETRANSFER   Definitivat 49.35 OT OSICA DE SUS RURAL GRADINITA CU PROGRAM NORMAL OSICA DE SUS EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
VL DINCA C LAVINIA AURA VL MUNICIPIUL RÂMNICU VÂLCEA PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 72.00 OT BĂLEASA RURAL SCOALA PRIMARA BALEASA INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
AG CĂLUGĂREANU V MARIUS AG PITEŞTI PRETRANSFER FIZICA-70,95 Gradul I (sau doctorat) 70.95 OT; OT TOPANA; FĂGEŢELU RURAL; RURAL SCOALA GIMNAZIALA TOPANA; SCOALA GIMNAZIALA FAGETELU CHIMIE - FIZICA; CHIMIE - FIZICA  
B COSTETCHI I LILIANA B BUCUREŞTI SECTORUL 5 PRETRANSFER   Gradul II 35.20 PH PLOIEŞTI URBAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "TOMA CARAGIU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI EDUCATIE FIZICA SI SPORT  
B POPA C MARIANA TEODORA B BUCUREŞTI SECTORUL 6 PRETRANSFER   Gradul II 34.71 PH CĂLUGĂRENI RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA CĂLUGĂRENI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
B VOICU S MIRELA ELENA B BUCUREŞTI SECTORUL 3 PRETRANSFER   Gradul II 40.50 PH PLOIEŞTI URBAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "NICOLAE IORGA", MUNICIPIUL PLOIEȘTI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
B SCRIECIU A ANDREEA CORINA B BUCUREŞTI SECTORUL 3 PRETRANSFER   Definitivat 25.50 PH PLOIEŞTI URBAN LICEUL TEHNOLOGIC UCECOM "SPIRU HARET" PLOIEȘTI LIMBA ENGLEZA  
B BUGITA M FLORINA ALEXANDRA B BUCUREŞTI SECTORUL 3 PRETRANSFER   Definitivat 28.20 PH PLOIEŞTI URBAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ "CANDIANO POPESCU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI LIMBA ENGLEZA  
B TANASESCU C MIHAELA B BUCUREŞTI SECTORUL 5 PRETRANSFER   Definitivat 26.10 PH PLOIEŞTI URBAN COLEGIUL DE ARTĂ "CARMEN SYLVA", MUNICIPIUL PLOIEȘTI MUZICA INSTRUMENTALA (FUNCTIE DE INSTRUMENT)  
BV VECHIU I MARIA RAMONA BV BRAŞOV PRETRANSFER   Gradul II 40.86 PH MĂRGINENII DE JOS RURAL GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT MĂRGINENII DE JOS, COMUNA FILIPEȘTII DE TÎRG EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
BV REZEANU D GEORGETA NICOLETA BV BRAŞOV PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 52.70 PH MĂNECIU-UNGURENI RURAL LICEUL TEHNOLOGIC, SAT GHEABA, COMUNA MĂNECIU LIMBA SI LITERATURA ROMANA  
CT OPREA F CRISTINA PH MUNICIPIUL PLOIEŞTI PRETRANSFER   Definitivat 27.40 PH PLOIEŞTI URBAN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ȘI PROGRAM NORMAL "CRAI NOU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
CT MODORAN S TANIA CT NĂVODARI PRETRANSFER   Definitivat 41.95 PH BĂRCĂNEŞTI RURAL LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL, COMUNA BĂRCĂNEȘTI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
DB BALTALUNGA M MONICA CARMEN DB TÂRGOVIŞTE PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 77.19 PH PLOIEŞTI URBAN LICEUL TEHNOLOGIC "1 MAI", MUNICIPIUL PLOIEȘTI GEOGRAFIE  
DJ CRISTESCU C ILEANA-MIHAELA DJ CRAIOVA PRETRANSFER BIO Definitivat 75.18 PH PODENII NOI RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PODENII NOI BIOLOGIE  
DJ CIOBANU M CRISTINA DJ IŞALNIŢA PRETRANSFER BIO Definitivat 52.61 PH PLOIEŞTIORI RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT PLOIEȘTIORI, COMUNA BLEJOI BIOLOGIE  
DJ IONICĂ A LOREDANA DJ FILIAŞI PRETRANSFER LFR Definitivat 91.42 PH COMARNIC URBAN LICEUL "SIMION STOLNICU", ORAȘUL COMARNIC LIMBA FRANCEZA  
IL IONITA M GINA PH CIORANII DE JOS PRETRANSFER   Definitivat 31.73 PH SĂLCIILE RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SĂLCIILE INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
MM GHERHEŞ E MIHAELA CRISTINA MM BAIA MARE PRETRANSFER   Gradul I (sau doctorat) 55.74 PH PLOIEŞTI URBAN LICEUL TEHNOLOGIC ADMINISTRATIV ȘI DE SERVICII "VICTOR SLĂVESCU", MUNICIPIUL PLOIEȘTI ISTORIE  
OT PÂRŞOAGĂ P SOFIA OT CARACAL PRETRANSFER   Gradul II 37.44 PH; PH OLARI; BUDA RURAL; RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA OLARI; ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT BUDA, COMUNA RĂFOV BIOLOGIE; BIOLOGIE  
AG OLTEANU N MARIANA AG BĂRĂŞTI PRETRANSFER   Definitivat 64.90 PH; PH; PH BABA ANA; CONDURATU; CIREŞANU RURAL; RURAL; RURAL ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BABA ANA; ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT CONDURATU, COMUNA BABA ANA; ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT CIREȘANU, COMUNA BABA ANA BIOLOGIE; BIOLOGIE; BIOLOGIE  
AB COMAN G MARIA AB CRĂCIUNELU DE JOS PRETRANSFER 47,00 p.-invatatori
40,03 p.- educatoare
Gradul I (sau doctorat) 47.00 SB MOŞNA RURAL SCOALA GIMNAZIALA "STEPHAN LUDWIG ROTH" MOSNA INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
AR OPRUT A ALINA TEODORA AR CAPORAL ALEXA PRETRANSFER   Definitivat 34.08 SB MARPOD RURAL GRADINITA CU PROGRAM NORMAL MARPOD EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR (IN LIMBA ROMANA)  
BN NEDELCU I ROXANA DELIA BN BISTRIŢA PRETRANSFER   Definitivat 26.20 SB MEDIAŞ URBAN SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN IOAN MOTAŞ" MEDIAS LIMBA ENGLEZA  
BV BRATU I GAROFITA-MARIA BV VICTORIA PRETRANSFER   Gradul II 34.75 SB CÂRŢIŞOARA RURAL SCOALA GIMNAZIALA "BADEA CIRTAN" CIRTISOARA INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR (IN LIMBA ROMANA)  
MM GRAD G DANIELA SB BAZNA