MINISTERUL EDUCAȚIEI NAȚIONALE ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE AFIȘAT: 01 APRILIE 2016
INSPECTORATUL ȘCOLAR JUDEȚEAN GALAȚI
TABEL NOMINAL CUPRINZAND PERSONALUL DIDACTIC   TITULAR ÎNSCRIS LA SESIUNEA DE  
PRETRANSFER CONSIMȚIT  ÎNTRE UNITĂȚILE DE ÎNVĂȚĂMÂNT PENTRU ANUL SCOLAR  2016 - 2017 
Nr. crt. Nume I Prenume Locatitate domiciliu Punctaj Unitatea/Unitățile de învățământ unde este titular Postul/Catedra pe care este titular Postul/Catedra pe care dorește pretransferul
1 MASGRAS G GEORGE ADRIAN TECUCI 37.4 SCOALA GIMNAZIALA "DOAMNA NICA", COMUNA VALEA MARULUI; SCOALA GIMNAZIALA "TUDOR PAMFILE", COMUNA TEPU BIOLOGIE BIOLOGIE
2 HARABOR G IULIA GALAŢI 82.21 COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU", LOCALITATEA GALATI; SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA TULUCESTI CHIMIE CHIMIE
3 PURICE CRAIESCU T DANIELA GALAŢI 72.6 SCOALA GIMNAZIALA NR.16, LOCALITATEA GALATI; SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI CHIMIE CHIMIE
4 ABABEI D CATALIN STELIAN GALAŢI 52.86 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT ADAM, COMUNA DRAGUSENI EDUCATIE FIZICA SI SPORT EDUCATIE FIZICA SI SPORT
5 PADURARIU C CLAUDIU NICUSOR GALAŢI 44.55 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA CAVADINESTI EDUCATIE FIZICA SI SPORT EDUCATIE FIZICA SI SPORT
6 CALINOV A CRISTINA GALAŢI 40.5 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA DRAGANESTI EDUCATIE FIZICA SI SPORT EDUCATIE FIZICA SI SPORT
7 HANGHIUC M ALEXANDRU GALAŢI 36.6 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA GRIVITA EDUCATIE FIZICA SI SPORT EDUCATIE FIZICA SI SPORT
8 MIHAI G IULIANA ADINA GALAŢI 34.55 SCOALA GIMNAZIALA "ELENA NEGRI", COMUNA COSTACHE NEGRI EDUCATIE FIZICA SI SPORT EDUCATIE FIZICA SI SPORT
9 ZARNESCU I RADU DAN GALAŢI 32.99 SCOALA GIMNAZIALA "LASCAR CATARGIU", COMUNA SCHELA; LICEUL CU PROGRAM SPORTIV, LOCALITATEA GALATI EDUCATIE FIZICA SI SPORT EDUCATIE FIZICA SI SPORT
10 POSTOLACHE E GELU VALENTIN ŢEPU 31.1 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BRAHASESTI EDUCATIE FIZICA SI SPORT EDUCATIE FIZICA SI SPORT
11 VLAD R ALIN GEORGE GALAŢI 30.32 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BALASESTI EDUCATIE FIZICA SI SPORT EDUCATIE FIZICA SI SPORT
12 FLORESCU N DOINITA ŞENDRENI 30 LICEUL TEHNOLOGIC "PAUL BUJOR", ORAS BERESTI EDUCATIE FIZICA SI SPORT EDUCATIE FIZICA SI SPORT
13 RADU D RODICA CAMELIA GALAŢI 82.35 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI; SCOALA GIMNAZIALA NR.10, LOCALITATEA GALATI EDUCATIE VIZUALA -  EDUCATIE PLASTICA EDUCATIE PLASTICA
14 MODIGA V IONELA GALAŢI 78.75 SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI EDUCATIE TEHNOLOGICA EDUCATIE TEHNOLOGICA
15 PETREA I MIOARA DANIELA VÂNĂTORI SCHIMB DE POSTURI GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR
16 RUSU D CAMELIA TÂRGU BUJOR SCHIMB DE POSTURI SCOALA GIMNAZIALA NR. 22, LOCALITATEA GALATI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR
17 MANEA I CRISTINA MUNTENI 70.47 SCOALA GIMNAZIALA "ION PETROVICI", LOCALITATEA TECUCI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR
18 STOIAN M CECILIA ANDREEA GALAŢI 65.4 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FRUMUSITA EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR
19 SCRIPCARU I GEANINA SIMONA TECUCI 65.37 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA GOHOR EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR
20 CILICI S ANISOARA TECUCI 60.82 SCOALA GIMNAZIALA "GENERAL DUMITRU DAMACEANU", COMUNA COSMESTI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR
21 TINCABA M ILEANA GALAŢI 58.36 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "ARLECHINO", LOCALITATEA GALATI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR
22 IVAN I VICTORITA GEANINA GALAŢI 57.4 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FRUMUSITA EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR
23 POPESCU T MIRELA GALAŢI 56.36 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TICHILEŞTI, BRAILA EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR
24 MARDARE I FIFICA VALERIA BEREŞTI 53.7 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT SLIVNA, COMUNA BERESTI-MERIA EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR
25 GRIGORE G AURELIA LIEŞTI 51.95 SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA LIESTI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR  EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR
26 CRISTIAN I MARIA GALAŢI 51.53 SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR
27 GHENEA T AURELIA GALAŢI 51.39 SCOALA GIMNAZIALA "LASCAR CATARGIU", COMUNA SCHELA EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR
28 BUTUNOI I VICTORIA COROD 37.58 SCOALA GIMNAZIALA "GEORGE IVASCU", COMUNA CERTESTI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR
29 CARP D ANCA GALAŢI 29.85 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "CAMIL RESSU", LOCALITATEA GALATI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR
30 PETREA A OANA GALAŢI 27.5 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BANEASA EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR
31 CANGE M VERONICA GALAŢI 27.4 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FRUMUSITA INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR  EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR
32 SPIRIDON C ADINA GALAŢI 27.4 COLEGIUL TEHNIC "AUREL VLAICU", LOCALITATEA GALATI PROFESOR IN CENTRE SI CABINETE DE ASISTENTA PSIHOPEDAGOGICA EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR
33 DICA G GABRIELA BEREŞTI 69 LICEUL TEHNOLOGIC "PAUL BUJOR", ORAS BERESTI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR  FILOSOFIE; LOGICA, ARGUMENTARE SI COMUNICARE
34 HAULICA C IONEL GALAŢI 91 COLEGIUL TEHNIC "AUREL VLAICU", LOCALITATEA GALATI FIZICA FIZICA
35 FAUR T CRISTINA GALAŢI 68.7 LICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU FIZICA FIZICA
36 ILIE I CLAUDIA DANIELA GALAŢI 67.59 SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI; SCOALA GIMNAZIALA "ELENA CUZA", LOCALITATEA GALATI; SCOALA GIMNAZIALA NR.20, LOCALITATEA GALATI CHIMIE FIZICA
37 RUGINA A MIHAELA ŢEPU 63.04 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT TOFLEA, COMUNA BRAHASESTI; SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA GOHOR CHIMIE - FIZICA FIZICA
38 DONOSE I SORIN GALAŢI 35.35 SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL", LOCALITATEA GALATI; SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI FIZICA FIZICA
39 LUNGU S VIORICA STELUTA GALAŢI 50.15 LICEUL TEHNOLOGIC "ELENA CARAGIANI", LOCALITATEA TECUCI PREGATIRE - INSTRUIRE PRACTICA (MECANICA / MECANICA NAVE) INFORMATICA
40 CODRESCU A DANIELA GALAŢI 52,30 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SLOBOZIA CONACHI MATEMATICA INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
41 MIHAI P NICOLETA GALAŢI 81.11 SCOALA GIMNAZIALA "LUDOVIC COSMA", LOCALITATEA GALATI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR  INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
42 TUDOSE C CARMEN GALAŢI 70.02 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA TULUCESTI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR  INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
43 GRECU D ANGELA GALAŢI 69.4 SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR  INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
44 MATEI I SANDINA GALAŢI 68.08 SCOALA GIMNAZIALA NR.17, LOCALITATEA GALATI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR  INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
45 POPA M TINCUTA GALAŢI 67.45 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BALENI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR  INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
46 BOSNEAGA A MIHAELA GALAŢI 64.14 SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR  INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
47 GOCIU T MONICA GALAŢI 63.86 SCOALA GIMNAZIALA "PETRU RARES", COMUNA FRUMUSITA INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR  INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
48 CIORITA I TINCUTA GALAŢI 63.15 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.30, LOCALITATEA GALATI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
49 STEFAN T DANIELA GALAŢI 56.99 SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL NICOLAE", COMUNA LIESTI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR  INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
50 VASILACHE A DORINA MATCA 54.26 SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE CANTEMIR", COMUNA MATCA INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR  INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
51 VASILACHE I MIHAELA GALAŢI 53.15 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "ARLECHINO", LOCALITATEA GALATI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
52 SERBAN N ROXANA CORINA BĂNEASA 53.14 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FARTANESTI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR  INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
53 AXENTE G FLORENTINA GALAŢI 50.67 LICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR  INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
54 GHINEA V AMALIA COROD 46.27 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT ADAM, COMUNA DRAGUSENI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR  INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
55 COSNITA I GIORGIANA MIRELA GALAŢI 44.04 LICEUL TEHNOLOGIC DE MARINA, LOCALITATEA GALATI ECONOMIC, ADMINISTRATIV, COMERT SI SERVICII / ECONOMIC, ADMINISTRATIV, POSTA INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
56 IONASCU E VIRGINIA BEREŞTI 42.86 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BANEASA INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR  INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
57 BURUIANA - MIHALUTA N TATIANA MĂCIŞENI 42.45 SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GHEORGHE", COMUNA CUCA INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR  INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
58 BASA G IULIANA VALENTINA GALAŢI 41.45 SCOALA GIMNAZIALA "LUDOVIC COSMA", LOCALITATEA GALATI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
59 SALAVASTRU I GETA TĂLPIGI 40.8 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA GHIDIGENI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR  INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
60 GHERGHELAU D COSMINA LIEŞTI 40.08 LICEUL TEHNOLOGIC "HORTENSIA PAPADAT BENGESCU", COMUNA IVESTI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
61 NASTASE I SANDA PECHEA 39.11 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SUHURLUI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR  INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
62 MICU G FLORENTINA GALAŢI 39.01 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL "IOAN NENITESCU", LOCALITATEA GALATI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
63 HURUIANU V CRISTINA ALINA GALAŢI 37.11 SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE POALELUNGI", COMUNA MASTACANI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR  INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
64 CONSTANDACHE D IONICA GALAŢI 37.09 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "TEDI", LOCALITATEA GALATI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
65 PALADE G VASILICA GALAŢI 37.06 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA JORASTI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR  INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
66 MANEA G MARICICA MIRELA BEREŞTI 37.06 SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE SI MARIA TASCA", COMUNA BALABANESTI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR  INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
67 CREVARUCENCO N ELENA GALAŢI 36.9 SCOALA GIMNAZIALA NR.17, LOCALITATEA GALATI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR  INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
68 SILION V LOREDANA GALAŢI 34.25 SCOALA GIMNAZIALA "LASCAR CATARGIU", COMUNA SCHELA EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
69 CHIPAILA I CRISTINA ŞIVIŢA 32.75 SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE POALELUNGI", COMUNA MASTACANI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR  INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
70 CRIHANA V DANIELA GALAŢI 32.25 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.36, LOCALITATEA GALATI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
71 BICIOC A RICA CÂRLOMĂNEŞTI 31.66 SCOALA GIMNAZIALA "GEORGE IVASCU", COMUNA CERTESTI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
72 SAVULESCU P LARISA GALAŢI 31.1 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.17, LOCALITATEA TECUCI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
73 DONISANU I VALI LAURA GALAŢI 30.85 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FOLTESTI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR  INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
74 MUNGIU N SILVIA GALAŢI 30.8 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.4 ÎNSURĂŢEI EDUCATOARE/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRESCOLAR INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
75 LUNGU V MIRELA COSTACHE NEGRI 27.45 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA REDIU INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR  INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
76 OPREA-STAN V NICOLETA TULUCEŞTI 27.4 SCOALA GIMNAZIALA "PETRU RARES", COMUNA FRUMUSITA INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR  INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
77 CANGE M VERONICA GALAŢI 27.4 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FRUMUSITA INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR  INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR 
78 BAICAN I ANA MARIA BEREŞTI 76.6 SCOALA GIMNAZIALA NR.10, LOCALITATEA GALATI; SCOALA GIMNAZIALA "PETRU RARES", COMUNA FRUMUSITA; LICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU ISTORIE ISTORIE
79 MIHOCIU D DANIEL BÂRLAD 55.1 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BALASESTI; SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA NEGRILESTI ISTORIE ISTORIE
80 DOBRINOIU I MARIA GALAŢI 98.9 LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI LIMBA ENGLEZA LIMBA ENGLEZA
81 LOVIN A ARTEMIZA GALAŢI 90.75 SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI LIMBA ENGLEZA LIMBA ENGLEZA
82 MOGA C ANIELA IOANA GALAŢI 88.92 SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI LIMBA ENGLEZA LIMBA ENGLEZA
83 ANDRONACHE G MADALINA GALAŢI 85.46 SCOALA GIMNAZIALA "LUDOVIC COSMA", LOCALITATEA GALATI; SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI LIMBA ENGLEZA LIMBA ENGLEZA
84 OBUZIC I DOINA GALAŢI 80.32 SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI LIMBA ENGLEZA LIMBA ENGLEZA
85 ABUREL I BIANCA STELUTA GALAŢI 75.69 LICEUL TEHNOLOGIC "ELENA CARAGIANI", LOCALITATEA TECUCI LIMBA ENGLEZA LIMBA ENGLEZA
86 SPINACHI M LILIANA GALAŢI 74.8 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", LOCALITATEA GALATI LIMBA ENGLEZA LIMBA ENGLEZA
87 HANCU F SABINA MARIA GALAŢI 70.96 LICEUL TEORETIC "SFANTA MARIA", LOCALITATEA GALATI LIMBA ENGLEZA LIMBA ENGLEZA
88 CRISTEA A DANIELA GALAŢI 68.59 SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE LUCHIAN", COMUNA PISCU LIMBA ENGLEZA LIMBA ENGLEZA
89 BUDURUTA C OANA GALAŢI 56.25 LICEUL TEHNOLOGIC NR.1, COMUNA CUDALBI LIMBA ENGLEZA LIMBA ENGLEZA
90 GROZA I VIRGINIA LORETTA GALAŢI 55.17 SCOALA GIMNAZIALA NR.20, LOCALITATEA GALATI LIMBA ENGLEZA LIMBA ENGLEZA
91 GRIGORAS S SIMONA GALAŢI 51.73 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA", LOCALITATEA GALATI LIMBA ENGLEZA LIMBA ENGLEZA
92 BODESCU N RALUCA PAULA GALAŢI 50.01 LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE", LOCALITATEA GALATI; SCOALA GIMNAZIALA NR.3, LOCALITATEA GALATI LIMBA ENGLEZA LIMBA ENGLEZA
93 CONSTANDACHE S ROXANA MARCELA GALAŢI 47.83 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI LIMBA FRANCEZA LIMBA ENGLEZA
94 RUSU N MARIANA GALAŢI 46.88 SCOALA GIMNAZIALA "LASCAR CATARGIU", COMUNA SCHELA LIMBA ENGLEZA LIMBA ENGLEZA
95 OLARU D CATALINA ROXANA GALAŢI 45.99 SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE LUCHIAN", COMUNA PISCU; SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SLOBOZIA CONACHI LIMBA ENGLEZA LIMBA ENGLEZA
96 GABU P MARIA LORENA GALAŢI 44.07 SCOALA GIMNAZIALA "VICTOR ION POPA", COMUNA IVESTI LIMBA ENGLEZA LIMBA ENGLEZA
97 MITACHE A CRISTINA ANAMARIA TECUCI 42.41 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT TOFLEA, COMUNA BRAHASESTI LIMBA ENGLEZA LIMBA ENGLEZA
98 CIORITA A MARICELA LIEŞTI 41.6 LICEUL TEHNOLOGIC "HORTENSIA PAPADAT BENGESCU", COMUNA IVESTI RELIGIE ORTODOXA LIMBA ENGLEZA
99 BADALUTA V IONUT GALAŢI 41.3 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA DRAGANESTI LIMBA ENGLEZA LIMBA ENGLEZA
100 MINZA I GINA MARIANA GALAŢI 32.15 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT ADAM, COMUNA DRAGUSENI LIMBA ENGLEZA LIMBA ENGLEZA
101 CRINTEA C LAVINIA RODICA GALAŢI 82.05 LICEUL TEORETIC "SFANTA MARIA", LOCALITATEA GALATI LIMBA FRANCEZA LIMBA FRANCEZA
102 GAVRILA I CATALINA PISCU 70.04 SCOALA GIMNAZIALA "ANGHEL RUGINA", LOCALITATEA TECUCI; SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA INDEPENDENTA LIMBA FRANCEZA LIMBA FRANCEZA
103 LACATUS C MARCELA GALAŢI 52.05 SCOALA GIMNAZIALA "LUDOVIC COSMA", LOCALITATEA GALATI LIMBA FRANCEZA LIMBA FRANCEZA
104 CONSTANDACHE V ROXANA MARCELA GALAŢI 51.83 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI LIMBA FRANCEZA LIMBA FRANCEZA
105 DRAGAN B DUMITRA GALAŢI 46.82 SCOALA GIMNAZIALA "ELENA NEGRI", COMUNA COSTACHE NEGRI LIMBA FRANCEZA LIMBA FRANCEZA
106 ZAHARIEA I MONA GABRIELA TECUCI 46.31 LICEUL TEHNOLOGIC "OVID CALEDONIU", LOCALITATEA TECUCI LIMBA FRANCEZA LIMBA FRANCEZA
107 ANUTOIU N FANITA ELENA  GALAŢI 41.73 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BARCEA; SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA BARCEA LIMBA FRANCEZA LIMBA FRANCEZA
108 CRACIUN S SIMONA NICOLETA GALAŢI 41.6 LICEUL TEHNOLOGIC "EREMIA GRIGORESCU", ORAS TG.BUJOR LIMBA FRANCEZA LIMBA FRANCEZA
109 VIZITIU GH IULIA IRINA GALAŢI 41.55 SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE LUCHIAN", COMUNA PISCU LIMBA FRANCEZA LIMBA FRANCEZA
110 MATEI N CARMEN MONICA GALAŢI 40.45 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT ADAM, COMUNA DRAGUSENI LIMBA SI LITERATURA ROMANA LIMBA FRANCEZA
111 RACOVITA I ANDREEA RALUCA GALAŢI 35.31 SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI LIMBA FRANCEZA LIMBA FRANCEZA
112 PETRACHE I MADALINA BUCEŞTI 33.73 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT TOFLEA, COMUNA BRAHASESTI LIMBA FRANCEZA LIMBA FRANCEZA
113 STANCESCU A MIRELA GABRIELA FĂUREI 37 SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE SI MARIA TASCA", COMUNA BALABANESTI LIMBA FRANCEZA - LIMBA ENGLEZA LIMBA FRANCEZA - LIMBA ENGLEZA
114 MODIGA O NICOLETA GALAŢI 35.61 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT SLIVNA, COMUNA BERESTI-MERIA LIMBA FRANCEZA - LIMBA ENGLEZA LIMBA FRANCEZA - LIMBA ENGLEZA
115 CACENSCHI F VALENTINA GALAŢI 52.8 COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI; SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. ANDREI", LOCALITATEA GALATI; LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI LIMBA LATINA LIMBA LATINA
116 CIUBOTARU M GABRIELA GALAŢI 103 SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI LIMBA SI LITERATURA ROMANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA
117 MIHAI S MARIANA GALAŢI 94.6 SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI LIMBA SI LITERATURA ROMANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA
118 DIMA D CAMELIA LOREDANA GALAŢI 92.97 SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI LIMBA SI LITERATURA ROMANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA
119 PETREA T LIVIA DANIELA GALAŢI 86.83 LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI LIMBA SI LITERATURA ROMANA -  FARMACIE LIMBA SI LITERATURA ROMANA
120 CORCACEL C ELENA DANIELA GALAŢI 86.5 LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI LIMBA SI LITERATURA ROMANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA
121 MARIN M DANIELA GALAŢI 76.69 SCOALA GIMNAZIALA NR.20, LOCALITATEA GALATI LIMBA SI LITERATURA ROMANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA
122 IANCU P CLAUDIA GALAŢI 74.93 COLEGIUL TEHNIC "AUREL VLAICU", LOCALITATEA GALATI LIMBA SI LITERATURA ROMANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA
123 ICHIM N CRISTINA GALAŢI 72.02 SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI LIMBA SI LITERATURA ROMANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA
124 ROSCA V MIHAELA GALAŢI 65.74 SCOALA GIMNAZIALA "ELENA NEGRI", COMUNA COSTACHE NEGRI LIMBA SI LITERATURA ROMANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA
125 SANDU M STEFANIA GALAŢI 62.8 LICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU LIMBA SI LITERATURA ROMANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA
126 POPESCU S MIRELA GALAŢI 61.3 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT MACISENI, COMUNA CORNI LIMBA SI LITERATURA ROMANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA
127 BALAN P MANUELA ELENA TECUCI 52.6 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA DRAGANESTI LIMBA SI LITERATURA ROMANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA
128 NEACSU M SIMONA MARA GALAŢI 49.17 SCOALA GIMNAZIALA "NATALIA NEGRU", COMUNA BUCIUMENI LIMBA SI LITERATURA ROMANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA
129 SEVASTRE E ANDREEA ROXANA GALAŢI 47.38 SCOALA GIMNAZIALA "GABRIEL DRAGAN", COMUNA NICORESTI LIMBA SI LITERATURA ROMANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA
130 NEDELCU V CRISTINA MONICA GALAŢI 46.55 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT MALU ALB, COMUNA DRAGANESTI LIMBA SI LITERATURA ROMANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA
131 ILIE N MONICA GALAŢI 45.2 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT SLIVNA, COMUNA BERESTI-MERIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA
132 AMARICAI M MARIOARA UMBRĂREŞTI 43.8 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BARCEA LIMBA ENGLEZA LIMBA SI LITERATURA ROMANA
133 CRACIUNESCU V GEORGIANA GALAŢI 41.63 LICEUL TEHNOLOGIC "EREMIA GRIGORESCU", ORAS TG.BUJOR LIMBA SI LITERATURA ROMANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA
134 GHEORGHIU M CARMEN VALERICA COSTI 41.5 SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE SI MARIA TASCA", COMUNA BALABANESTI LIMBA SI LITERATURA ROMANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA
135 ICONARU G FLORINA CAZASU 41.4 SCOALA GIMNAZIALA "GEORGE IVASCU", COMUNA CERTESTI LIMBA SI LITERATURA ROMANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA
136 ANDONE R CONSTANTA VÂNĂTORI 41 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA JORASTI LIMBA SI LITERATURA ROMANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA
137 MARIN S MARINA MIRABELA GALAŢI 39.16 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA VARLEZI LIMBA SI LITERATURA ROMANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA
138 TRIFU A LAURA GALAŢI 30.48 SCOALA GIMNAZIALA "ENE PATRICIU", COMUNA SMULTI LIMBA SI LITERATURA ROMANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA
139 BALACEA F GEORGETA IULIANA GALAŢI 98.36 COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI MATEMATICA MATEMATICA
140 GUITA N VISILINA GALAŢI 81.52 COLEGIUL TEHNIC "RADU NEGRU", LOCALITATEA GALATI MATEMATICA MATEMATICA
141 AMARIEI N LAURA GEORGETA GALAŢI 76.01 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", LOCALITATEA GALATI MATEMATICA MATEMATICA
142 ENE G. STELUTA GALAŢI 69.72 LICEUL TEHNOLOGIC TRANSPORTURI CAI FERATE, LOCALITATEA GALATI; SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI MATEMATICA - FIZICA MATEMATICA
143 IROVEANU T AURA GALAŢI 69.11 LICEUL TEHNOLOGIC "ELENA CARAGIANI", LOCALITATEA TECUCI MATEMATICA MATEMATICA
144 TAMPU V ANDREEA IULIANA GALAŢI 67.66 LICEUL TEHNOLOGIC "PAUL BUJOR", ORAS BERESTI MATEMATICA MATEMATICA
145 SERBU G EMILIA GABRIELA GALAŢI 66.18 LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE", LOCALITATEA GALATI MATEMATICA MATEMATICA
146 CODRESCU A DANIELA GALAŢI 52.55 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SLOBOZIA CONACHI MATEMATICA MATEMATICA
147 BULAI I VIOLETA CATALINA SMÂRDAN 50.49 SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE LUCHIAN", COMUNA PISCU MATEMATICA MATEMATICA
148 STAN G MIHAELA ELENA GALAŢI 45.94 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA CORNI MATEMATICA MATEMATICA
149 GHIONEA I DANA-ELENA GALAŢI 44.29 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FARTANESTI MATEMATICA MATEMATICA
150 POPESCU I TEODORA AURELIA GALAŢI 43.04 LICEUL TEHNOLOGIC "EREMIA GRIGORESCU", ORAS TG.BUJOR MATEMATICA MATEMATICA
151 ANDREI T ROXANA GALAŢI 40.55 LICEUL TEHNOLOGIC "EREMIA GRIGORESCU", ORAS TG.BUJOR MATEMATICA MATEMATICA
152 NEDELCU D COSTINA GALAŢI 35.49 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA CAVADINESTI MATEMATICA MATEMATICA
153 SIDORENCU A DANIELA GALAŢI 32.43 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT TOFLEA, COMUNA BRAHASESTI MATEMATICA MATEMATICA
154 CATAVELA C OANA FLAVIA GALAŢI 27.21 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA VARLEZI MATEMATICA MATEMATICA
155 FLUTUR E LUDMILA CUDALBI 51.72 LICEUL TEHNOLOGIC "ELENA CARAGIANI", LOCALITATEA TECUCI MECANICA / MECANICA MECANICA / MECANICA
156 IGNAT C MARIA GALAŢI 61.52 LICEUL TEHNOLOGIC "HORTENSIA PAPADAT BENGESCU", COMUNA IVESTI; SCOALA GIMNAZIALA "VICTOR ION POPA", COMUNA IVESTI PROFESOR IN CENTRE SI CABINETE DE ASISTENTA PSIHOPEDAGOGICA PROFESOR IN CENTRE SI CABINETE DE ASISTENTA PSIHOPEDAGOGICA
157 CHICULITA V GEANINA MARIANA BEREŞTI 55.94 LICEUL TEHNOLOGIC "PAUL BUJOR", ORAS BERESTI INVATATOR/INSTITUTOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR/PROFESOR PENTRU INVATAMANTUL PRIMAR  PROFESOR IN CENTRE SI CABINETE DE ASISTENTA PSIHOPEDAGOGICA
158 TRANDAFIR A PETRUTA IONELA LIEŞTI 32.2 LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA PROFESOR IN CENTRE SI CABINETE DE ASISTENTA PSIHOPEDAGOGICA PROFESOR IN CENTRE SI CABINETE DE ASISTENTA PSIHOPEDAGOGICA
159 TUDOROIU C LIVIU GALAŢI 20.26 CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ MUNICIPIUL BUZĂU PROFESOR ITINERANT SI DE SPRIJIN PROFESOR ITINERANT SI DE SPRIJIN / PROFESOR  - EDUCATOR
160 STRATULAT P NATALIA GALAŢI 87.6 SCOALA PROFESIONALA SPECIALA "EMIL GARLEANU", LOCALITATEA GALATI PROFESOR PSIHOPEDAGOGIE SPECIALA PENTRU O CATEDRA DE EDUCATIE SPECIALA PROFESOR PSIHOPEDAGOG
161 AICOBOAEI I MARIANA GINA GALAŢI 88.95 SCOALA PROFESIONALA SPECIALA "EMIL GARLEANU", LOCALITATEA GALATI PROFESOR - EDUCATOR PROFESOR PSIHOPEDAGOG/ PROFESOR IN CENTRE SI CABINETRE DE ASISTENTA PSIHOPEDAGOGICA
162 BOBEICA G MIHAELA GALAŢI 98.33 COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI; SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI RELIGIE ORTODOXA RELIGIE ORTODOXA
163 ILIE N ADRIANA NICOLETA GALAŢI 75.72 LICEUL TEHNOLOGIC DE MARINA, LOCALITATEA GALATI; COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", LOCALITATEA GALATI RELIGIE ORTODOXA RELIGIE ORTODOXA
164 MUNTEANU N PROFIRA GALAŢI 44.1 SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE LUCHIAN", COMUNA PISCU RELIGIE ORTODOXA RELIGIE ORTODOXA
165 ARITON V VIOREL VIRGIL ŢIGĂNEŞTI 27.6 SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT TOFLEA, COMUNA BRAHASESTI RELIGIE ORTODOXA RELIGIE ORTODOXA