REZULTATELE ETAPEI a II-A DE REPARTIZARE LA INVATAMANTUL LICEAL ZI, CLASA a IX-a, ANUL SCOLAR 2017-2018
JUDETUL GALATI
Nr. crt. Nume I.T. Prenume Scoala de provenienta Media admitere Media V-VIII LICEUL LA CARE ESTE REPARTIZAT SPECIALIZAREA
1 DEDIU M COSMIN VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA NR. 29 GALATI 7.388   LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE", LOCALITATEA GALATI Ştiinţe ale Naturii
2 MASTACAN I FLORIN CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE GALATI 7.084   COLEGIUL TEHNIC "PAUL DIMO", LOCALITATEA GALATI Electronică automatizări
3 PIEPTANARU M DENISA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 INDEPENDENTA 7.08   COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI Industrie alimentară
4 PETROVICI E VICTORIA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA NR. 24 GALATI 6.968   COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI Industrie alimentară
5 POPA N ANDREEA BEATRICE SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SUHURLUI 6.804   COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
6 GEORGESCU F DIANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "ST.O.IOSIF" TECUCI 5.316   COLEGIUL NATIONAL DE AGRICULTURA SI ECONOMIE, LOCALITATEA TECUCI Agricultura
7 GHIORGHITA   CRISTINA IULIA SCOALA GIMNAZIALA "DOAMNA NICA"VALEA MARULUI 5.13   LICEUL TEHNOLOGIC "OVID CALEDONIU", LOCALITATEA TECUCI Turism şi alimentaţie
8 RADUCAN C ANDREEA BIANCA SCOALA GIMNAZIALA POIANA 4.456   COLEGIUL NATIONAL DE AGRICULTURA SI ECONOMIE, LOCALITATEA TECUCI Agricultura
9 CALDARARU I VANINA SCOALA GIMNAZIALA A. MATEEVICI MOVILENI 4.39   LICEUL TEHNOLOGIC "ELENA CARAGIANI", LOCALITATEA TECUCI Industrie textilă şi pielărie
10 DARIE V IULIANA FLORENTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BARCEA   6.72 LICEUL TEHNOLOGIC "OVID CALEDONIU", LOCALITATEA TECUCI Turism şi alimentaţie
11 CRISTEA A LOREDANA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA "E. DOAMNA"TECUCI   7.44 LICEUL TEHNOLOGIC "OVID CALEDONIU", LOCALITATEA TECUCI Comert
12 RADUCAN I NICUSOR SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MATCA   7.07 LICEUL TEHNOLOGIC "OVID CALEDONIU", LOCALITATEA TECUCI Comert
13 ENACHE C DENISA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA"TECUCI   6.98 LICEUL TEHNOLOGIC "OVID CALEDONIU", LOCALITATEA TECUCI Comert
14 AMET - RUBIE SCOALA GIMNAZIALA G. DRAGAN NICORESTI   6.68 LICEUL TEHNOLOGIC "OVID CALEDONIU", LOCALITATEA TECUCI Comert
15 HRISTEA V PETRONELA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 GHIDIGENI   6.37 LICEUL TEHNOLOGIC "OVID CALEDONIU", LOCALITATEA TECUCI Comert
16 NAZARE M ROXANA SOFITA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 LIESTI   8.07 COLEGIUL NATIONAL DE AGRICULTURA SI ECONOMIE, LOCALITATEA TECUCI Agricultura
17 ALIXANDRU I ANDREEA ALINA SCOALA GIMNAZIALA D. DAMACEANU COSMESTI   7.69 COLEGIUL NATIONAL DE AGRICULTURA SI ECONOMIE, LOCALITATEA TECUCI Agricultura
18 DOROFTEI C ROXANA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA D. DAMACEANU COSMESTI   7.27 COLEGIUL NATIONAL DE AGRICULTURA SI ECONOMIE, LOCALITATEA TECUCI Agricultura
19 PANAITE D DANIELA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 LIESTI   7.19 COLEGIUL NATIONAL DE AGRICULTURA SI ECONOMIE, LOCALITATEA TECUCI Agricultura
20 SMECHEA G MARIA SCOALA GIMNAZIALA G. DRAGAN NICORESTI   6.99 COLEGIUL NATIONAL DE AGRICULTURA SI ECONOMIE, LOCALITATEA TECUCI Agricultura
21 NARE V CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MATCA   6.97 COLEGIUL NATIONAL DE AGRICULTURA SI ECONOMIE, LOCALITATEA TECUCI Agricultura
22 CHICOS N FLORIN CONSTANTIN SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MATCA   6.57 COLEGIUL NATIONAL DE AGRICULTURA SI ECONOMIE, LOCALITATEA TECUCI Agricultura
23 BUMBEA A GEORGE CONSTANTIN SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MATCA   6.18 COLEGIUL NATIONAL DE AGRICULTURA SI ECONOMIE, LOCALITATEA TECUCI Agricultura
24 PARVU C ANDREEA ISABELA SCOALA GIMNAZIALA ST. O IOSIF TECUCI   8.29 LICEUL TEHNOLOGIC "ELENA CARAGIANI", LOCALITATEA TECUCI Industrie textilă şi pielărie
25 FERARU V CAMELIA MARIA SCOALA GIMNAZIALA ST. O IOSIF TECUCI   7.95 LICEUL TEHNOLOGIC "ELENA CARAGIANI", LOCALITATEA TECUCI Industrie textilă şi pielărie
26 PINTILIE I ELENA TEODORA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MUNTENI   7.1 LICEUL TEHNOLOGIC "ELENA CARAGIANI", LOCALITATEA TECUCI Industrie textilă şi pielărie
27 NEAGU N SILVIU NICUSOR SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA"TECUCI   6.77 LICEUL TEHNOLOGIC "ELENA CARAGIANI", LOCALITATEA TECUCI Industrie textilă şi pielărie
28 HUZUM M PAUL DANIEL SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BALENI   9.37 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
29 ZAHARIA I ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL"GALATI   7.93 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
30 BIGU J FLORIN SCOALA GIMNAZIALA VINDEREI (VS)   7.89 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
31 TOADER E DEIS GEORGE SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 FARTANESTI   7.65 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
32 DAMIAN R LARISA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "M. SADOVEANU"GALATI   7.63 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
33 DAVID F IONUT SCOALA GIMNAZIALA "LASCAR CATARGIU" SCHELA   7.52 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
34 ALECU I MARIA DANIELA SCOALA GIMNAZIALA "M. COSTIN" GALATI   7.49 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
35 GOCIU A AURORA MIRELA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 TULUCESTI   7.49 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
36 CUCUTA V GEORGE SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 FARTANESTI   7.48 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
37 JATEA C IULIANA GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 INDEPENDENTA   7.47 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
38 BRATU T GABRIELA OANA SCOALA GIMNAZIALA P. RARES FRUMUSITA   7.46 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
39 ANTONIU C LIVIU MADALIN SCOALA GIMNAZIALA NR. 28 GALATI   7.44 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
40 NEACSU I VICA PAULA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 INDEPENDENTA   7.42 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
41 PARUSCHI I COSMIN ANDREI SCOALA GIMNAZIALA D. BARBILIAN GALATI   7.38 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
42 MARIN V GABRIELA ADRIANA SCOALA GIMNAZIALA M. KOGALNICEANU   7.35 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
43 MARIN G MARIUS EDUARD SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BALENI   7.35 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
44 HOTNOGU V FLORIN MARIAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 GALATI   7.16 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
45 USURELU G ALEXANDRA NICOLETA SCOALA GIMNAZIALA "LASCAR CATARGIU" SCHELA   7.15 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
46 GROSU X BEATRICE ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.10 GALATI   7.15 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
47 PLESA D IULIANA VERONICA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 INDEPENDENTA   7.12 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
48 MATEI M ALIN GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SLOBOZIA CONACHI   7.07 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
49 BESETE T MARIA SCOALA GIMNAZIALA P. RARES FRUMUSITA   7.07 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
50 RUSU C MARIAN ROBERT SCOALA GIMNAZIALA . HASDEU"GALATI   6.99 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
51 RUSU N ANDREI FLORENTIN SCOALA GIMNAZIALA NR. 22 GALATI   6.97 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
52 TIRON D NICOLETA GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SENDRENI   6.9 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
53 BUSILA C LARISA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BALENI   6.89 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
54 ROSCA G ANDREEA ALINA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 TULUCESTI   6.88 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
55 PETA A IOANA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "M. SADOVEANU"GALATI   6.85 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
56 MORARU I DUMITREL IRINEL SCOALA GIMNAZIALA "LASCAR CATARGIU" SCHELA   6.83 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
57 IONEL C ADRIAN PAUL SCOALA GIMNAZIALA NR. 5 GALATI   6.79 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
58 CARDAS O ALIN GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 GALATI   6.78 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
59 CUCUTA F FLORIN PAUL SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BALENI   6.77 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
60 BRISCARU M COSMINA SILVIA SCOALA GIMNAZIALA M. KOGALNICEANU   6.71 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
61 DUMITRU M ROBERT ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR. 33 GALATI   6.63 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
62 SIMION F GEORGE IONEL SCOALA GIMNAZIALA L. COSMA GALATI   6.36 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
63 BRUDARU N BOGDAN CRISTIN SCOALA GIMNAZIALA L. COSMA GALATI   6.29 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
64 CORANGA M PAUL MARIAN SCOALA GIMNAZIALA L. COSMA GALATI   6.16 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
65 NEAGU I AUREL CATALIN SCOALA GIMNAZIALA NR. 17 GALATI   6.16 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
66 NEGARA N ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "UNIREA"BRANISTEA   7.38 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
67 RACOVITA N CARMEN LUMINITA SCOALA GIMNAZIALA "UNIREA"BRANISTEA   7.01 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
68 URSU M ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL"GALATI   6.45 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC", GALATI Turism şi alimentaţie
69 VALCU G IONICA ANTONELA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE LUCHIAN" PISCU   8.22 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI Industrie alimentară
70 RACOARE M PETRUTA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA . PANAITESCU"CUDALBI   7.97 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI Industrie alimentară
71 MIHAI B GABRIELA SILVIANA SCOALA GIMNAZIALA NR. 25 GALATI   7.95 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI Industrie alimentară
72 IONITA C MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE LUCHIAN" PISCU   7.85 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI Industrie alimentară
73 RIZA M CRISTINA GEANINA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL"GALATI   7.67 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI Industrie alimentară
74 VLASE C MARIA MADALINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SLOBOZIA CONACHI   7.62 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI Industrie alimentară
75 MOISE V MADALIN ALIN SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BALENI   7.61 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI Industrie alimentară
76 GADINCEANU A MARIA MAGDALENA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SENDRENI   7.61 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI Industrie alimentară
77 DAMIAN D GEANINA MARCELA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BALENI   7.54 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI Industrie alimentară
78 STOIAN I ANDREEA RALUCA SCOALA GIMNAZIALA NR.5 GALATI   7.46 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI Industrie alimentară
79 ANGHELE P DIANA AMALIA SCOALA GIMNAZIALA NR.9 GALATI   7.35 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI Industrie alimentară
80 MUNTEANU L STEFAN CLAUDIU SCOALA GIMNAZIALA NR. 18 GALATI   7.3 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI Industrie alimentară
81 TAMAOANU V ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR. 26 GALATI   7.23 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI Industrie alimentară
82 HODOROGEA A ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "SF.NICOLAE" LIESTI   7.21 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI Industrie alimentară
83 SANDU F CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE LUCHIAN" PISCU   7.18 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI Industrie alimentară
84 ENACHE F DANIEL SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE LUCHIAN" PISCU   7.13 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI Industrie alimentară
85 STOICA T CORINA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA NR. 18 GALATI   7.12 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI Industrie alimentară
86 BLANARU G ANDREI COSMIN SCOALA GIMNAZIALA NR. 25 GALATI   7.1 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI Industrie alimentară
87 TIMU I ALINA DORINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 REDIU   7.02 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI Industrie alimentară
88 SERPAZ A DUMITRU MITICA SCOALA GIMNAZIALA NR. 20 GALATI   6.96 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI Industrie alimentară
89 BASNO V ROBERT MARIAN SCOALA GIMNAZIALA . HASDEU"GALATI   6.92 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI Industrie alimentară
90 NASTEA M OANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL"GALATI   6.88 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI Industrie alimentară
91 GHEORGHE M VALENTIN ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 26 GALATI   6.73 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI Industrie alimentară
92 SEBAN G GHEORGHITA LICEUL TEHNOLOGIC H.P. BENGESCU IVESTI   6.68 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI Industrie alimentară
93 MITREA T IONUT SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL"GALATI   7.81 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI Industrie alimentară
94 DIACONU C ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 GALATI   7.63 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI Industrie alimentară
95 LEPADATU X CORINA ANISOARA SCOALA GIMNAZIALA NR.22 GALATI   7.29 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI Industrie alimentară
96 RUGINESCU G IONUT SCOALA GIMNAZIALA NR.22 GALATI   7.26 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA GALATI Industrie alimentară
97 FLOREA G EMANUEL GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA "M. COSTIN" GALATI   8.26 COLEGIUL TEHNIC "PAUL DIMO", LOCALITATEA GALATI Electronică automatizări
98 CRISTEA C ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL"GALATI   7.84 COLEGIUL TEHNIC "PAUL DIMO", LOCALITATEA GALATI Electronică automatizări
99 TUDOSE G. GHEORGHITA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 FANTANELE   7.69 COLEGIUL TEHNIC "PAUL DIMO", LOCALITATEA GALATI Electronică automatizări
100 BUTURUGA V ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR. 24 GALATI   7.68 COLEGIUL TEHNIC "PAUL DIMO", LOCALITATEA GALATI Electronică automatizări
101 CRUCEANU M DRAGOS FLORIN SCOALA GIMNAZIALA . HASDEU"GALATI   7.63 COLEGIUL TEHNIC "PAUL DIMO", LOCALITATEA GALATI Electronică automatizări
102 LEU N VICENTIU IONUT SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SIVITA   7.32 COLEGIUL TEHNIC "PAUL DIMO", LOCALITATEA GALATI Electronică automatizări
103 TUROCZY M ALEXANDRU ADRIAN LICEUL CU PROGRAM SPORTIV   7.29 COLEGIUL TEHNIC "PAUL DIMO", LOCALITATEA GALATI Electronică automatizări
104 GEANA I ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR. 18 GALATI   7.03 COLEGIUL TEHNIC "PAUL DIMO", LOCALITATEA GALATI Electronică automatizări
105 DRAGAN C ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL"GALATI   6.94 COLEGIUL TEHNIC "PAUL DIMO", LOCALITATEA GALATI Electronică automatizări
106 DEACONESCU G DAVID ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "SF. GRIGORE TEOLOGUL"GALATI   6.39 COLEGIUL TEHNIC "PAUL DIMO", LOCALITATEA GALATI Electronică automatizări
107 IRIMIA G CATALIN SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MATCA   6.01 COLEGIUL TEHNIC "PAUL DIMO", LOCALITATEA GALATI Electronică automatizări
108 IRIMIA G CATALIN SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MATCA   6.01 COLEGIUL TEHNIC "PAUL DIMO", LOCALITATEA GALATI Mecanică
109 NAZARIE N CONSTANTIN SCOALA GIMNAZIALA NR.1 VINDEREI/VS   6.2 COLEGIUL TEHNIC "PAUL DIMO", LOCALITATEA GALATI Mecanică
110 DEDIU C ANDRA ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.22 GALATI 7.75 7.9 COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU", LOCALITATEA GALATI Turism şi alimentaţie/Bilingv:FRA
111 LUCA I SEBASTIAN CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA "C-TIN GH. MARINESCU" GALATI 7.45 7.31 COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU", LOCALITATEA GALATI Turism şi alimentaţie/Bilingv:FRA
112 RUSU I ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA "M. SADOVEANU"GALATI   7.85 COLEGIUL TEHNIC "AUREL VLAICU", LOCALITATEA GALATI Electronică automatizări
113 URSU I ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "M. SADOVEANU"GALATI   7.41 COLEGIUL TEHNIC "AUREL VLAICU", LOCALITATEA GALATI Electronică automatizări
114 CRISTEA V GRIGORE ALIN SCOALA GIMNAZIALA "LASCAR CATARGIU" SCHELA   6.68 COLEGIUL TEHNIC "AUREL VLAICU", LOCALITATEA GALATI Electronică automatizări
115 CABUTA C VALENTINA DANIELA SCOALA GIMNAZIALA NR. 18 GALATI   6.57 COLEGIUL TEHNIC "AUREL VLAICU", LOCALITATEA GALATI Electronică automatizări
116 ANGHELE D ANDREEA NICOLETA SCOALA GIMNAZIALA "M. SADOVEANU"GALATI   8.01 COLEGIUL TEHNIC "AUREL VLAICU", LOCALITATEA GALATI Protecţia mediului
117 SARCIOV M CLAUDIU MARIAN SCOALA GIMNAZIALA . HASDEU"GALATI   8 COLEGIUL TEHNIC "AUREL VLAICU", LOCALITATEA GALATI Protecţia mediului
118 APOSTOL S ELISABETA MADALINA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BALENI   7.74 COLEGIUL TEHNIC "AUREL VLAICU", LOCALITATEA GALATI Protecţia mediului
119 TALPAU C ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL"GALATI   7.02 COLEGIUL TEHNIC "AUREL VLAICU", LOCALITATEA GALATI Protecţia mediului
120 BRASOV D ROBERT ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "M. COSTIN" GALATI   7.98 COLEGIUL TEHNIC "AUREL VLAICU", LOCALITATEA GALATI Protecţia mediului
121 SERPAZ M LUIS FERNANDO SCOALA GIMNAZIALA NR. 20 GALATI   6.22 COLEGIUL TEHNIC "RADU NEGRU", LOCALITATEA GALATI Mecanică
122 TENGHER V ANDREI IONUT SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL"GALATI   6.85 COLEGIUL TEHNIC "RADU NEGRU", LOCALITATEA GALATI Mecanică
123 ZONTEA D VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA NR. 20 GALATI   6.87 COLEGIUL TEHNIC "RADU NEGRU", LOCALITATEA GALATI Mecanică
124 SERPAZ M LUIS FERNANDO SCOALA GIMNAZIALA NR. 20 GALATI   6.22 COLEGIUL TEHNIC "RADU NEGRU", LOCALITATEA GALATI Mecanică
125 PASCU N IULIAN ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BALENI   7.78 COLEGIUL TEHNIC "RADU NEGRU", LOCALITATEA GALATI Protecţia mediului
126 MALAIROS C ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA SF. GHEORGHE"CUCA   7.39 COLEGIUL TEHNIC "RADU NEGRU", LOCALITATEA GALATI Protecţia mediului
127 CHIPIRLIU A NELUTA PETRUTA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 FANTANELE   7.34 COLEGIUL TEHNIC "RADU NEGRU", LOCALITATEA GALATI Protecţia mediului
128 PETREA S DRAGOS CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA SF. GHEORGHE"CUCA   6.91 COLEGIUL TEHNIC "RADU NEGRU", LOCALITATEA GALATI Protecţia mediului
129 COJOCARU I GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA SF. GHEORGHE"CUCA   6.88 COLEGIUL TEHNIC "RADU NEGRU", LOCALITATEA GALATI Protecţia mediului
130 CALMUC A MIHAITA DANIEL SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BALENI   6.66 COLEGIUL TEHNIC "RADU NEGRU", LOCALITATEA GALATI Protecţia mediului
131 FILOTI F ALEXANDRU PETRISOR SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BALENI   6.73 COLEGIUL TEHNIC "RADU NEGRU", LOCALITATEA GALATI Protecţia mediului
132 CRUCEANU M ROBERT SEBASTIAN SCOALA GIMNAZIALA . HASDEU"GALATI   7.65 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA", LOCALITATEA GALATI Electric
133 OJOG M PETRICA LAURENTIU SCOALA GIMNAZIALA NR. 25 GALATI   7.04 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA", LOCALITATEA GALATI Electric
134 TABACARU G ROBERT SCOALA GIMNAZIALA NR. 18 GALATI   7 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA", LOCALITATEA GALATI Electric
135 POPA T ANDREI BENIAMIN SCOALA GIMNAZIALA M. KOGALNICEANU   6.96 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA", LOCALITATEA GALATI Electric
136 BIRLADEANU M IULIAN SCOALA GIMNAZIALA E. NEGRI COSTACHE NEGRI   6.86 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA", LOCALITATEA GALATI Electric
137 CUCOS A MIRCEA MARIUS SCOALA GIMNAZIALA NR.5 GALATI   6.83 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA", LOCALITATEA GALATI Electric
138 BUDESCU V SORIN MARIAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 26 GALATI   6.81 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA", LOCALITATEA GALATI Electric
139 STEFAN M RENE CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA SF. GHEORGHE"CUCA   6.79 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA", LOCALITATEA GALATI Electric
140 CALIN M DANIEL MARIAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BALASESTI   6.73 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA", LOCALITATEA GALATI Electric
141 NEGHINA S MARCEL PAUL SCOALA GIMNAZIALA "PETRU RARES" FRUMUSITA   6.62 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA", LOCALITATEA GALATI Electric
142 TIMOFTE P MIHAI GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA VIILE   6.54 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA", LOCALITATEA GALATI Electric
143 PASCANU I DANIEL MAXIMILIAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 26 GALATI   6.52 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA", LOCALITATEA GALATI Electric
144 VICLEANU G ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 TULUCESTI   6.5 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA", LOCALITATEA GALATI Electric
145 DIACONU D VIRGIL DANIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MATCA   6.33 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA", LOCALITATEA GALATI Electric
146 DUMITRU G EDUARD MARIAN SCOALA GIMNAZIALA "M. VITEAZUL"GALATI   6.88 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA", LOCALITATEA GALATI Electric
147 MICU V FLORIN SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SIVITA   6.81 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA", LOCALITATEA GALATI Electric
148 TUDORIE V ANDREI VIVIAN SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE LUCHIAN" PISCU   7.43 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA", LOCALITATEA GALATI Mecanică
149 DIMOFTE I EDUARD CATALIN SCOALA GIMNAZIALA NR.10 GALATI   7.4 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA", LOCALITATEA GALATI Mecanică
150 PETCU D AURELIAN ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BALENI   7.22 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA", LOCALITATEA GALATI Mecanică
151 MIHALACHE C SILVIU ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 INDEPENDENTA   7.21 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA", LOCALITATEA GALATI Mecanică
152 FARCAS M FRANCESC ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA . HASDEU"GALATI   7.18 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA", LOCALITATEA GALATI Mecanică
153 SAVESCU N VALENTIN IONUT SCOALA GIMNAZIALA "D. LUCHIAN"PISCU   7.1 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA", LOCALITATEA GALATI Mecanică
154 OPREA D ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.10 GALATI   7.05 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA", LOCALITATEA GALATI Mecanică
155 LUNGU D MADALIIN MARIAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BALENI   6.91 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA", LOCALITATEA GALATI Mecanică
156 TIGANUS C MIHAI SCOALA GIMNAZIALA "SF. GRIGORE TEOLOGUL"GALATI   7.63 LICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY", LOCALITATEA GALATI Construcţii, instalaţii şi lucrări publice
157 CARP G IONUT SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BALENI   7.09 LICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY", LOCALITATEA GALATI Construcţii, instalaţii şi lucrări publice
158 ROZNOV V STEFAN ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR. 28 GALATI   6.79 LICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY", LOCALITATEA GALATI Construcţii, instalaţii şi lucrări publice
159 BOGHEAN D ELENA GEOGIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SLOBOZIA CONACHI   8.08 LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA Industrie textilă şi pielărie
160 DUMITRASCU I CONSTANTIN COSMIN SCOALA GIMNAZIALA E. NEGRI COSTACHE NEGRI   7.25 LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA Industrie textilă şi pielărie
161 PROFIR C GEORGIANA MARIANA LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI" PECHEA   7.14 LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA Industrie textilă şi pielărie
162 ARADEI C ALEXANDRU STEFAN LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI" PECHEA   7 LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA Industrie textilă şi pielărie
163 VLAD G RAMONA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 REDIU   6.94 LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA Industrie textilă şi pielărie
164 POPA D MADALINA DANIELA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SUHURLUI   6.74 LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA Industrie textilă şi pielărie
165 STRESNA N DIANA MARCELA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 REDIU   6.66 LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA Industrie textilă şi pielărie
166 STEFANESCU A LORIN SCOALA GIMNAZIALA NR.1 REDIU   8.1 LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA Mecanică
167 MIRICA M IONUT GABRIEL LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI" PECHEA   7.28 LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA Mecanică
168 CARAMIDARU I COSMIN SCOALA GIMNAZIALA E. NEGRI COSTACHE NEGRI   7.17 LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA Mecanică
169 LUNGEANU C MARCEL SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU MORUZI" PECHEA   7.06 LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA Mecanică
170 LUPU M COSTEL SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU MORUZI" PECHEA   7.03 LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA Mecanică
171 STAN N ANDREI ALIN SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU MORUZI" PECHEA   7.01 LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA Mecanică
172 FLUTURE V ANGELO ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA . PANAITESCU"CUDALBI   7.43 LICEUL TEHNOLOGIC DE MARINA, LOCALITATEA GALATI Comerţ
173 GROSU C CRISTI SCOALA GIMNAZIALA "M. COSTIN" GALATI   6.68 LICEUL TEHNOLOGIC DE MARINA, LOCALITATEA GALATI Comerţ
174 DUMITRU I DANA LARISA SCOALA GIMNAZIALA MUNTENI   7.29 LICEUL TEHNOLOGIC "ELENA CARAGIANI", LOCALITATEA TECUCI Comerţ
175 CIUBUCCIU C ALEXABDRU SCOLA GIMNAZIALA ENE PATRICIU SMULTI   8.24 LICEUL TEHNOLOGIC "ELENA CARAGIANI", LOCALITATEA TECUCI Electric
176 VASILACHE I IONUT VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MATCA   7.14 LICEUL TEHNOLOGIC "ELENA CARAGIANI", LOCALITATEA TECUCI Electric
177 PORTASA T CLAUDIU SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MATCA   6.19 LICEUL TEHNOLOGIC "ELENA CARAGIANI", LOCALITATEA TECUCI Electric
178 RADU G MADALIN GEORGE SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MATCA   6.11 LICEUL TEHNOLOGIC "ELENA CARAGIANI", LOCALITATEA TECUCI Electric
179 BORSAN D ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1 LIESTI   6.92 LICEUL TEHNOLOGIC "ELENA CARAGIANI", LOCALITATEA TECUCI Mecanică
180 TARUS V MARIAN COSTEL SCOALA GIMNAZIALA MUNTENI   6.89 LICEUL TEHNOLOGIC "ELENA CARAGIANI", LOCALITATEA TECUCI Mecanică
181 CIOBOTARU I MARIUS NICUSOR SCOALA GIMNAZIALA "SF.NICOLAE" LIESTI   6.84 LICEUL TEHNOLOGIC "ELENA CARAGIANI", LOCALITATEA TECUCI Mecanică
182 TUGURLAN M IULIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1 LIESTI   6.67 LICEUL TEHNOLOGIC "ELENA CARAGIANI", LOCALITATEA TECUCI Mecanică
183 IACOB S VALENTIN MARIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MATCA   6.35 LICEUL TEHNOLOGIC "ELENA CARAGIANI", LOCALITATEA TECUCI Mecanică
184 GONTA C COSMIN SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MATCA   6.12 LICEUL TEHNOLOGIC "ELENA CARAGIANI", LOCALITATEA TECUCI Mecanică
185 CARAUS S ALEX MADALIN SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 FUNDEANU   6.8 LICEUL TEHNOLOGIC "ELENA CARAGIANI", LOCALITATEA TECUCI Turism şi alimentaţie
186 TELICEANU I GEORGE RARES SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BANEASA   8.18 LICEUL TEHNOLOGIC "EREMIA GRIGORESCU", ORAS TG.BUJOR Estetica şi igiena corpului omenesc
187 CIUCA I ROBERTO FLORIN SCOALA GIMNAZIALA NR. 10 GALATI   7.85 LICEUL TEHNOLOGIC "EREMIA GRIGORESCU", ORAS TG.BUJOR Estetica şi igiena corpului omenesc
188 FELEA G ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 FARTANESTI   7.73 LICEUL TEHNOLOGIC "EREMIA GRIGORESCU", ORAS TG.BUJOR Estetica şi igiena corpului omenesc
189 BELICAL D DANIEL COSMIN SCOALA GIMNAZIALA GRIGORE HAGIU TG. BUJOR   7.17 LICEUL TEHNOLOGIC "EREMIA GRIGORESCU", ORAS TG.BUJOR Estetica şi igiena corpului omenesc
190 FORTU T DORIN SCOALA GIMNAZIALA GRIGORE HAGIU TG. BUJOR   6.95 LICEUL TEHNOLOGIC "EREMIA GRIGORESCU", ORAS TG.BUJOR Estetica şi igiena corpului omenesc
191 MIHALEA A CLAUDIU NICU SCOALA GIMNAZIALA GRIGORE HAGIU TG. BUJOR   6.91 LICEUL TEHNOLOGIC "EREMIA GRIGORESCU", ORAS TG.BUJOR Estetica şi igiena corpului omenesc
192 GHIMPU D ALEXANDRA ALINA SCOALA GIMNAZIALA GRIGORE HAGIU TG. BUJOR   6.9 LICEUL TEHNOLOGIC "EREMIA GRIGORESCU", ORAS TG.BUJOR Estetica şi igiena corpului omenesc
193 LAZAR G MARTA LICEUL TEHNOLOGIC TG. BUJOR   6.81 LICEUL TEHNOLOGIC "EREMIA GRIGORESCU", ORAS TG.BUJOR Estetica şi igiena corpului omenesc
194 MISCA C CAMELIA RAMONA SCOALA GIMNAZIALA . PANAITESCU"CUDALBI   7.71 LICEUL TEHNOLOGIC NR.1, COMUNA CUDALBI Agricultura
195 TULEARCA N GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA . PANAITESCU"CUDALBI   7.34 LICEUL TEHNOLOGIC NR.1, COMUNA CUDALBI Agricultura
196 MUNTEANU V IULIA SCOALA GIMNAZIALA . PANAITESCU"CUDALBI   7.15 LICEUL TEHNOLOGIC NR.1, COMUNA CUDALBI Agricultura
197 PECHIANU V PAUL ALIN SCOALA GIMNAZIALA . PANAITESCU"CUDALBI   7.14 LICEUL TEHNOLOGIC NR.1, COMUNA CUDALBI Agricultura
198 FUICA A PAULA LICEUL TEHNOLOGIC CUDALBI   6.72 LICEUL TEHNOLOGIC NR.1, COMUNA CUDALBI Agricultura
199 ANGHELE C ADRIANA CONSTANTA LICEUL TEHNOLOGIC CUDALBI   7.21 LICEUL TEHNOLOGIC NR.1, COMUNA CUDALBI Agricultura
200 DUMITRAN A GEORGIANA ALINA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 CAVADINESTI   7.84 LICEUL TEHNOLOGIC "PAUL BUJOR", ORAS BERESTI Comerţ
201 IVASCU G GEORGIANA LICEUL TEHNOLOGIC P. BUJOR BERESTI   7.44 LICEUL TEHNOLOGIC "PAUL BUJOR", ORAS BERESTI Comerţ
202 ANTOHE N SORINA CATALINA LICEUL TEHNOLOGIC P. BUJOR BERESTI   7.36 LICEUL TEHNOLOGIC "PAUL BUJOR", ORAS BERESTI Comerţ
203 SIMPETRU D NICOLETA ALINA LICEUL TEHNOLOGIC P. BUJOR BERESTI   7.02 LICEUL TEHNOLOGIC "PAUL BUJOR", ORAS BERESTI Comerţ
204 MOVILA P MARIAN LICEUL TEHNOLOGIC P. BUJOR BERESTI   6.94 LICEUL TEHNOLOGIC "PAUL BUJOR", ORAS BERESTI Comerţ
205 CHELMAN A VASILE CRISTIAN LICEUL TEHNOLOGIC P. BUJOR BERESTI   6.91 LICEUL TEHNOLOGIC "PAUL BUJOR", ORAS BERESTI Comerţ
206 APAFAIAN E ANDREI LICEUL TEHNOLOGIC P. BUJOR BERESTI   6.88 LICEUL TEHNOLOGIC "PAUL BUJOR", ORAS BERESTI Comerţ
207 NOVAC G ANDREEA NARCISA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 RADESTI   6.6 LICEUL TEHNOLOGIC "PAUL BUJOR", ORAS BERESTI Comerţ
208 HIRTANU C STEFAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1 RADESTI   6.59 LICEUL TEHNOLOGIC "PAUL BUJOR", ORAS BERESTI Comerţ
209 DUMITRAN R COSTEL OVIDIU SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 CAVADINESTI   6.52 LICEUL TEHNOLOGIC "PAUL BUJOR", ORAS BERESTI Comerţ
210 CONDREA I IONUT ROBERT SCOALA GIMNAZIALA NR.1 RADESTI   6.45 LICEUL TEHNOLOGIC "PAUL BUJOR", ORAS BERESTI Comerţ
211 CALIN V CATALIN GEORGE LICEUL TEHNOLOGIC P. BUJOR BERESTI   6.33 LICEUL TEHNOLOGIC "PAUL BUJOR", ORAS BERESTI Comerţ
212 TUDOSE N IULIAN SCOALA NR. 1 GANESTI   6.29 LICEUL TEHNOLOGIC "PAUL BUJOR", ORAS BERESTI Comerţ
213 DIACONU D IANCU DORINA LICEUL TEHNOLOGIC P. BUJOR BERESTI   6.16 LICEUL TEHNOLOGIC "PAUL BUJOR", ORAS BERESTI Comerţ
214 PANFILE N COSMIN ALIN SCOALA GIMNAZIALA SF. NICOLAE LIESTI   8.09 LICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU Ştiinţe ale Naturii
215 RUSU B DAN BOGDAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 INDEPENDENTA   7.99 LICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU Ştiinţe ale Naturii
216 NEGOIAS M GABRIELA LACRAMIOARA LICEUL T. VLADIMIRESC   7.56 LICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU Ştiinţe ale Naturii
217 MATACHE P NICOLETA CATALINA LICEUL T. VLADIMIRESC   7.08 LICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU Ştiinţe ale Naturii
218 MATACHE M CLAUDIA ANDREEA LICEUL T. VLADIMIRESC   6.94 LICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU Ştiinţe ale Naturii
219 OSTROVANU C ALINA ANISOARA SCOALA GIMNAZIALA SF. NICOLAE LIESTI   6.7 LICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU Ştiinţe ale Naturii
220 SPANACHE F MIRCEA ZAMFIR SCOALA GIMNAZIALA "SF. NICOLAE" VANATORI   6.8 NEREPARTIZAT din lipsa de optiuni  
221 DIACONU D VIRGIL DANIEL LICEUL TEHNOLOGIC CUDALBI   6.33 NEREPARTIZAT din lipsa de optiuni