Ierarhia dupa media de admitere a absolventilor de gimnaziu - din judetul GALATI -  iunie 2019
POZ Candidat Scoala Media adm. Media ev. Media V-VIII Nota/Media lb. rom. Nota/Media matem.
1 IORDACHE FE OCTAVIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", LOCALITATEA GALATI 10 10 10 10 10
2 LUPU C DENISA-CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 10 10 10 10 10
3 STOICU M LAURA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 10 10 10 10 10
4 BALAN IA BIANCA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.99 10 9.98 10 10
5 BICHIR AL ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.98 10 9.92 10 10
6 SALAVASTRU T BEATRICE ELENA SCOALA GIMNAZIALA "ION CREANGA", SAT TALPIGI, COMUNA GHIDIGENI 9.97 9.97 10 9.95 10
7 IONAȘCU M MARIA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL", LOCALITATEA GALATI 9.96 9.95 10 9.9 10
8 PETRACHE M SABINA BIANCA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.96 9.95 10 9.9 10
9 MIREA SC DARIA IOANA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.95 9.97 9.9 10 9.95
10 BARANGA N ROXANA MARY SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.95 9.95 9.97 9.9 10
11 MĪNDRU O ELENA CĂTĂLINA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.95 9.95 9.97 9.9 10
12 CĂPĂȚĪNĂ C ȘTEFANIA BIANCA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.95 9.95 9.95 9.9 10
13 MUNTEAN CT CRISTINA ELENA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.95 9.95 9.95 9.9 10
14 SACCO L MICHELE SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.93 9.92 10 9.85 10
15 SOARE S ALESSIA PATRICIA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.92 9.92 9.92 10 9.85
16 BĂIEŞIU O ADELA-MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.92 9.9 10 9.8 10
17 COJOCARU L TEODORA LAURA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.91 9.9 9.99 9.8 10
18 OJOC P ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.91 9.9 9.96 9.9 9.9
19 HANGANU P RALUCA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.9 9.92 9.82 9.85 10
20 GRECU I MARA GEORGIANA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.9 9.9 9.94 9.8 10
21 GUGOAȘĂ PC CLAUDIA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.9 9.9 9.93 9.8 10
22 AMARIEI L ALEXANDRA GABRIELA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.89 9.87 10 9.75 10
23 SANDA P ALEXANDRU GEORGE SCOALA GIMNAZIALA NR.24, LOCALITATEA GALATI 9.89 9.87 9.99 10 9.75
24 IVAN C RALUCA IOANA COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", LOCALITATEA GALATI 9.89 9.87 9.99 9.75 10
25 COSTACHE A ALEXANDRA MARIA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.89 9.87 9.98 9.75 10
26 GHEONEA I NAOMI DENISA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1, COMUNA CUDALBI 9.89 9.87 9.98 9.75 10
27 JIGLĂU C FABRIZZIO SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.89 9.87 9.98 9.75 10
28 NIȚĂ SC DARIA NICOLA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.88 9.9 9.84 9.9 9.9
29 LUPU PL DENISA-ELEONORA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.88 9.9 9.84 9.8 10
30 ANGHELUȚĂ IF ANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.88 9.85 10 10 9.7
31 ENE F BIANCA IOANA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 9.88 9.85 10 9.9 9.8
32 GUȚANU V TIBERIU-MIHNEA COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", LOCALITATEA GALATI 9.88 9.85 10 9.85 9.85
33 IAMANDEI LE CRISTINA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.88 9.85 10 9.7 10
34 CRISTACHE CV RADU EMILIAN COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.87 9.87 9.91 9.75 10
35 STĂNESCU GP ANA MARIA CARMEN SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.87 9.87 9.88 9.75 10
36 CULACHE C MIRUNA TEODORA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.87 9.87 9.87 9.75 10
37 SAVIN I RADU ANDREI COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.87 9.85 9.99 9.7 10
38 GAVRILIUC V CLAUDIA ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.87 9.85 9.98 9.7 10
39 NOVAC A DIANA IOANA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.87 9.85 9.98 9.7 10
40 ZAGHĂR AD ALEXANDRA LAURA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.87 9.85 9.98 9.7 10
41 CHIAGĂ G IONUȚ BOGDAN SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.87 9.85 9.95 9.7 10
42 STELIAN L TIBERIU-ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", LOCALITATEA GALATI 9.86 9.85 9.93 9.7 10
43 BUZEA DC SERENA MARIA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.85 9.82 9.99 9.65 10
44 LEFTERACHE GH ELENA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.85 9.82 9.97 9.65 10
45 SĪMPETRU M BIANCA IRINA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.85 9.82 9.97 9.65 10
46 MIHĂILĂ E DENISA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.84 9.82 9.96 9.65 10
47 MILOI M DAVID SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.84 9.82 9.93 9.65 10
48 SIMBANU I RALUCA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.84 9.8 10 9.8 9.8
49 DRĂGAN OC CLAUDIA MARIA COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 9.84 9.8 10 9.7 9.9
50 DRĂGUŢU DC MATEI COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 9.84 9.8 10 9.65 9.95
51 STANCIU M SEBASTIAN DANIEL SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.84 9.8 10 9.6 10
52 GRIGORESCU D ANA-MARIA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.83 9.87 9.69 10 9.75
53 DUMITRU D CODRIN DRAGOȘ COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.83 9.82 9.91 9.65 10
54 BARARU R DIANA ELENA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.83 9.82 9.9 9.7 9.95
55 BRAȘOVEANU P RAREȘ GEORGE COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.83 9.82 9.88 9.65 10
56 DODU CC ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.82 9.8 9.94 9.8 9.8
57 STRĪNBEI P STEFANIA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 9.82 9.8 9.9 9.75 9.85
58 BUBUIANU R ADRIAN FLORIN SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.81 9.77 10 9.55 10
59 ANTOHI L ANDREEA LAURA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.81 9.77 9.98 9.55 10
60 PARASCHIV C TUDOR COSTIN COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.81 9.77 9.97 9.55 10
61 BASALIC C ROBERTA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.8 9.8 9.8 9.6 10
62 SIMULESCU V INA MIHAELA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.8 9.77 9.94 9.85 9.7
63 ARGINT L ŞTEFAN OCTAVIAN COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.8 9.77 9.94 9.55 10
64 BĪTCĂ I CLAUDIU COSMIN SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE HAGIU", ORAS TG.BUJOR 9.8 9.75 10 9.95 9.55
65 CODRESCU AI BIANCA ALEXIA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.8 9.75 10 9.5 10
66 GULAP CG INES GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.8 9.75 10 9.5 10
67 BĪRSAN DC ALEX CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.79 9.82 9.68 9.65 10
68 DANU GC ANDREI GABRIEL COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.79 9.77 9.88 9.55 10
69 SERIA V ABIGAIL SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 9.79 9.75 9.98 9.6 9.9
70 CONDURACHE BOTA G DORA ELENA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.79 9.75 9.98 9.5 10
71 STROE S VICENȚIA MIHAELA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.79 9.75 9.97 9.5 10
72 POPOIU M RALUCA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.79 9.75 9.96 9.5 10
73 PĂCURARU F EMMA SĀNZIANA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.79 9.75 9.95 9.9 9.6
74 BUSUIOC M BRIANA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.78 9.77 9.82 9.55 10
75 CRISTEA F FLORIN ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.78 9.75 9.92 9.5 10
76 NISTOR A ANDRA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.78 9.75 9.91 10 9.5
77 FLOREA C DELIA-CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.77 9.77 9.81 9.55 10
78 HORHOCEA G ELENA CHRISTINA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.77 9.75 9.85 9.75 9.75
79 COTOS ID CRISTIANA MARIA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.77 9.75 9.85 9.5 10
80 STATE V ANDREI IULIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.77 9.72 10 9.8 9.65
81 CODREANU L RADU SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.77 9.72 10 9.5 9.95
82 BLĪNDU C CLAUDIU SCOALA GIMNAZIALA "DOAMNA NICA", COMUNA VALEA MARULUI 9.77 9.72 10 9.45 10
83 SANDU I CRISTIANA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 9.77 9.72 9.99 10 9.45
84 CRĂCIUN R DENIS CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.26, LOCALITATEA GALATI 9.77 9.72 9.99 9.75 9.7
85 CIORĪȚĂ V ELENA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.3, COMUNA LIESTI 9.77 9.72 9.98 9.65 9.8
86 GURIŢĂ D ROXANA-GEORGIANA LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 9.77 9.72 9.98 9.55 9.9
87 ILIE DO ANDRA LICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU 9.77 9.72 9.97 9.75 9.7
88 CHIRIAC M ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.76 9.75 9.81 9.5 10
89 COMAN G MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.76 9.75 9.8 9.9 9.6
90 PANAITIU CE BOGDAN IONUŢ SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.76 9.72 9.96 9.45 10
91 PELIN CC IOANA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.76 9.72 9.93 9.45 10
92 TROTUȘANU ML OTILIA MARIA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.76 9.7 10 9.4 10
93 BOIANGIU MD BOGDAN GEORGE SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 9.75 9.72 9.9 9.7 9.75
94 VULPE E RAISA GEORGIANA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.75 9.72 9.9 9.65 9.8
95 UNGUREANU E VLAD-CONSTANTIN COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", LOCALITATEA GALATI 9.75 9.72 9.89 9.75 9.7
96 BARDAŞ C COSMIN FLAVIUS SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.75 9.7 9.98 9.6 9.8
97 NEGRAIA Ș DIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 9.74 9.77 9.63 9.85 9.7
98 NASTASIU OC IANA IULIANA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.74 9.7 9.91 9.7 9.7
99 PITULICE M TUDOR SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.73 9.7 9.87 9.6 9.8
100 MATEI DC ELENA-CAMELIA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.72 9.72 9.73 9.95 9.5
101 MELINTE I FLORIN SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.72 9.7 9.82 9.75 9.65
102 BĂNILĂ C RAREȘ SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.72 9.67 9.93 9.5 9.85
103 LUPU I ALEXIA CRINA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 9.72 9.65 10 9.8 9.5
104 BRADU I RALUCA ELENA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL", LOCALITATEA GALATI 9.72 9.65 10 9.7 9.6
105 BANEA GV MIRUNA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.71 9.75 9.55 9.8 9.7
106 CONSTANTIN I RAREŞ DAN COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.71 9.7 9.79 9.75 9.65
107 BARBU G SEBASTIAN CORNEL SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.71 9.7 9.78 9.5 9.9
108 ONEA Ș FLAVIA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA NAMOLOASA 9.71 9.67 9.9 9.55 9.8
109 BANU M ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.71 9.67 9.87 9.8 9.55
110 ZALĂ R ALEXIA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.71 9.65 9.99 9.85 9.45
111 GHIMPU RC DARIA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.71 9.65 9.97 9.75 9.55
112 LEPĂDATU V TEODOR COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.71 9.65 9.97 9.3 10
113 HAGIU D ALEXANDRU DANIEL COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.7 9.7 9.7 9.8 9.6
114 CAȘU G MARIA-BIANCA LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 9.7 9.65 9.94 9.7 9.6
115 ARMAŞU AC ARMAND-ANDREI LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 9.7 9.65 9.94 9.3 10
116 SOARE D CLAUDIA COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", LOCALITATEA GALATI 9.7 9.65 9.92 9.8 9.5
117 NEAGU M GABRIEL STEFAN SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.69 9.65 9.87 9.35 9.95
118 BASTON MD PATRICIA TEODORA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.69 9.62 9.99 9.8 9.45
119 DUMITRESCU P CRISTIANA SCOALA GIMNAZIALA "SF.TREI IERARHI", SAT HANU CONACHI, COMUNA FUNDENI 9.69 9.62 9.99 9.7 9.55
120 IVAN I ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.68 9.67 9.72 10 9.35
121 PRUNĂ CS ERIKA IOANA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.68 9.62 9.96 9.25 10
122 GĪRNEȚ C ALINA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.68 9.62 9.95 9.25 10
123 MARINESCU I CĂLIN COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.68 9.62 9.94 9.35 9.9
124 MUNTEANU V IRINA-DANIELA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 9.68 9.62 9.92 9.75 9.5
125 POPESCU M ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 9.68 9.6 10 9.7 9.5
126 CORCĂCEL CA OLIMPIA-ADRIANA LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 9.68 9.6 10 9.2 10
127 LUCACI CS ROBERT-GABRIEL LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 9.67 9.65 9.77 9.55 9.75
128 DUMITRACHE E RĂDUCU GEORGIAN SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE LUCHIAN", COMUNA PISCU 9.67 9.62 9.9 9.75 9.5
129 BURUGIU I ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 9.67 9.62 9.89 9.7 9.55
130 ALEXANDRU C DARIA MIRUNA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTA CUVIOASA PARASCHEVA", COMUNA SMARDAN 9.67 9.6 9.99 9.8 9.4
131 RADU N DRAGOȘ ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.67 9.6 9.99 9.65 9.55
132 NEGRU I NICUȘOR GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA "SF.TREI IERARHI", SAT HANU CONACHI, COMUNA FUNDENI 9.67 9.6 9.99 9.45 9.75
133 CALIGA A ANDREEA LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 9.67 9.6 9.98 9.75 9.45
134 ANGHELUŢĂ CV ANDREEA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.67 9.6 9.95 9.8 9.4
135 BALAN MG DAVID-CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.67 9.6 9.95 9.65 9.55
136 ROTARU I ILINCA DENISA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.66 9.62 9.86 9.5 9.75
137 GEORGESCU C DIANA RAMONA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 9.66 9.6 9.93 10 9.2
138 POPOIU D DIANA ALEXANDRA LICEUL TEHNOLOGIC "PAUL BUJOR", ORAS BERESTI 9.66 9.6 9.91 9.7 9.5
139 ȘERBĂNESCU F GEORGE FLORIN SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.66 9.6 9.9 9.4 9.8
140 BATOG SE ALEXANDRU GENU SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.65 9.65 9.66 9.3 10
141 ARION P LAURA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1, COMUNA CUDALBI 9.65 9.62 9.8 9.8 9.45
142 DOBROTĂ CM CRISTINA COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", LOCALITATEA GALATI 9.65 9.6 9.88 9.8 9.4
143 IACOB I ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", LOCALITATEA GALATI 9.65 9.6 9.87 9.5 9.7
144 CRISTEA SG BIANCA-MĂRIUCA SCOALA GIMNAZIALA NR.17, LOCALITATEA GALATI 9.65 9.57 9.99 9.75 9.4
145 GĪRLIANU I ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA LIESTI 9.65 9.57 9.99 9.65 9.5
146 PURICE SUSANU N MARIO ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL NICOLAE", COMUNA LIESTI 9.65 9.57 9.99 9.3 9.85
147 CONDRACHE D RĂZVAN SCOALA GIMNAZIALA ADVENTISTA, COMUNA MATCA 9.65 9.57 9.98 9.65 9.5
148 ANGHELUŢĂ S ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.65 9.57 9.98 9.45 9.7
149 MOISĂ J ANDREI-RĂZVAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", LOCALITATEA GALATI 9.64 9.62 9.75 9.85 9.4
150 BARBU VM SIMON ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 9.64 9.62 9.74 9.8 9.45
151 NEDELCU P BIANCA NICOLETA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.64 9.62 9.74 9.25 10
152 BĂRBULESCU G SILVIA-BIANCA SCOALA GIMNAZIALA NR.10, LOCALITATEA GALATI 9.64 9.6 9.8 9.6 9.6
153 POPA GV LAVINIA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.64 9.57 9.96 9.45 9.7
154 CREȚU V ȘTEFANIA RUTH SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA LIESTI 9.64 9.57 9.96 9.15 10
155 COJOCARIU G ANDREI VIOREL SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.64 9.55 10 9.35 9.75
156 BOCĂNEALĂ E DENISA LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 9.63 9.62 9.71 9.25 10
157 MĂRGĂRITESCU M MARIA DENISA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.63 9.62 9.67 9.6 9.65
158 PĂCURARIU BO RĂZVAN MIHAI SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.63 9.57 9.91 9.15 10
159 AMBROZIE IO IOAN ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.63 9.55 9.99 9.4 9.7
160 UNGUREANU D BIANCA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.63 9.55 9.98 9.3 9.8
161 ANGHEL SC ROZALIN ȘTEFANO SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.63 9.55 9.96 9.7 9.4
162 DIMOFTE M THEODOR FLORENTIN SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL NICOLAE", COMUNA VANATORI 9.63 9.55 9.96 9.7 9.4
163 JENESCU F TIBERIU SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.63 9.55 9.96 9.65 9.45
164 DUȘA MM BIANCA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.63 9.55 9.95 9.1 10
165 CAZANGIU Ş ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.62 9.62 9.62 9.5 9.75
166 CACENSCHI I ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.62 9.57 9.85 9.95 9.2
167 MEDELEANU G ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.62 9.57 9.83 9.7 9.45
168 DIMA AE ANA-MARIA COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", LOCALITATEA GALATI 9.62 9.57 9.82 9.65 9.5
169 STEGĂRESCU RC RADU FLORIN SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.62 9.55 9.94 9.15 9.95
170 CERNAT C COSMINA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.62 9.55 9.93 9.4 9.7
171 ŢOPA R OANA DENISA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.62 9.55 9.92 9.4 9.7
172 SIMION CG ANDREI ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.61 9.57 9.77 9.15 10
173 NEDELEA O CRISTINA SILVIA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.61 9.55 9.87 9.8 9.3
174 BOLEA F ALEXANDRU COSTIN SCOALA GIMNAZIALA NR.16, LOCALITATEA GALATI 9.61 9.55 9.87 9.5 9.6
175 NICA L MARIA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 9.61 9.52 10 9.85 9.2
176 GĂTIN M RALUCA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.61 9.52 9.99 9.6 9.45
177 VASILE M ALEXANDRU ANDREI COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.61 9.52 9.99 9.05 10
178 PĪRLEA C IRINA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 9.61 9.52 9.98 10 9.05
179 TETIC MC ALEXIA EVELYN SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.61 9.52 9.97 9.5 9.55
180 STOICESCU IC IULIA-IOANA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.6 9.55 9.84 9.5 9.6
181 NEAGU DV DELIA ANA-MARIA COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", LOCALITATEA GALATI 9.6 9.52 9.94 9.7 9.35
182 TUDOSE L ALIN ANDRES SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.6 9.52 9.93 9.45 9.6
183 PINTILIE IC DELIA TEODORA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 9.6 9.5 10 9.7 9.3
184 MARAVELA L GEORGE-COSMIN LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 9.59 9.6 9.58 9.75 9.45
185 NIŢU MC EMILIA COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.59 9.57 9.67 9.15 10
186 SMADU VM SABINA-IOANA COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", LOCALITATEA GALATI 9.59 9.52 9.91 9.6 9.45
187 ELEFTERIU-ALBU C OCTAVIAN SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 9.59 9.52 9.87 9.9 9.15
188 POPOVICI I ANA MADALINA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE CANTEMIR", COMUNA MATCA 9.59 9.52 9.87 9.7 9.35
189 STREŞNĂ C GEORGE CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.59 9.52 9.87 9.45 9.6
190 LUPU GR MIRUNA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 9.59 9.5 9.99 9.8 9.2
191 ALECU Z GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA GRIVITA 9.59 9.5 9.99 9.5 9.5
192 POPA D JUSTINA DIMITRIA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.59 9.5 9.99 9.5 9.5
193 STOICA F DELIA CĂTĂLINA SCOALA GIMNAZIALA NR.9, LOCALITATEA GALATI 9.59 9.5 9.97 9.9 9.1
194 SEREA I ALISA MĂDĂLINA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 9.59 9.5 9.97 9.8 9.2
195 POPA N ALEXANDRA ISABELA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.58 9.52 9.85 9.5 9.55
196 PAVEL M BIANCA MIRUNA SCOALA GIMNAZIALA "UNIREA", COMUNA BRANISTEA 9.58 9.5 9.94 9.65 9.35
197 MANOLE VR MARIO ANDRETTI COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.57 9.5 9.88 9.5 9.5
198 ALECU M TIMOTEI SCOALA GIMNAZIALA "ELENA NEGRI", COMUNA COSTACHE NEGRI 9.57 9.5 9.87 9.65 9.35
199 VOICU F LOREDANA ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.57 9.5 9.85 9.8 9.2
200 LEAHU I ROBERT-CRISTIAN LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 9.56 9.5 9.83 9.1 9.9
201 NEAGU C MARIO IUSTIN SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 9.56 9.5 9.8 9.25 9.75
202 NEACȘU G MĂDĂLIN MARIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA LIESTI 9.56 9.47 9.95 9.8 9.15
203 VARLAN P MELANIA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.56 9.47 9.95 9.8 9.15
204 AVRAM GN ROBERT CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.56 9.47 9.95 9.5 9.45
205 ROIBU A CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.56 9.47 9.95 9.45 9.5
206 ARFIRE C ALEXIA-OANA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.56 9.47 9.95 8.95 10
207 ISTODE LM RUXANDRA-ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.56 9.47 9.94 9.65 9.3
208 SIMON E FRANCISC LUCA SCOALA GIMNAZIALA “VICTOR VALCOVICI”, LOCALITATEA GALATI 9.56 9.47 9.94 9.05 9.9
209 TĪRĪLĂ VL IOANA ANTONIA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.56 9.47 9.92 9.9 9.05
210 ȘERBENCU AE CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.55 9.5 9.79 9 10
211 MIHAI V CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 9.55 9.47 9.91 9.35 9.6
212 LUCA C BIANCA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT BUCESTI, COMUNA IVESTI 9.55 9.45 9.98 9.75 9.15
213 ARHIRE FC ANA MARIA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.55 9.45 9.95 9.4 9.5
214 CONȚOLENCO M DIANA ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.54 9.52 9.66 9.4 9.65
215 PODAȘCĂ C ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.54 9.52 9.63 9.45 9.6
216 ŞERBAN G ANDREI ANTONIO SCOALA GIMNAZIALA NR.26, LOCALITATEA GALATI 9.54 9.45 9.94 9.8 9.1
217 ȘTEFAN T VLAD ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.54 9.45 9.94 9.8 9.1
218 ZLAT C MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.20, LOCALITATEA GALATI 9.54 9.45 9.94 9.8 9.1
219 IONESCU L CHRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.54 9.45 9.94 8.9 10
220 OVIDENIE GG IULIA-MARIA COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", LOCALITATEA GALATI 9.53 9.52 9.58 9.6 9.45
221 ISTRATE M ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE CANTEMIR", COMUNA MATCA 9.53 9.47 9.79 9.35 9.6
222 ANGHELUŢĂ S MARA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.53 9.45 9.89 9.9 9
223 COSMESCU M ANDREI CĂLIN COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.53 9.45 9.86 8.9 10
224 HĀNCU DC MARA LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 9.53 9.45 9.85 10 8.9
225 TAŞCĂ Ş ALEXIA TEODORA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.52 9.47 9.74 9.65 9.3
226 TANVUIA I IULIA EDITH COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.52 9.47 9.72 9.25 9.7
227 CRISTEA NL ANDRA-ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.52 9.45 9.84 9.4 9.5
228 MIHAIU A ANDREEA GIULIA COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.52 9.45 9.8 9.4 9.5
229 ȘULETIA VG ANDREEA SIMONA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.51 9.45 9.79 9.3 9.6
230 DUMITRIU F LUCIANA FIORELLA LICEUL DE ARTE "DIMITRIE CUCLIN", LOCALITATEA GALATI 9.51 9.45 9.76 9.4 9.5
231 BOC ML MARIO ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.51 9.42 9.88 9.6 9.25
232 BULAT L BIANCA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.51 9.4 9.96 9.65 9.15
233 OLARU E IRINA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.5 9.52 9.46 9.5 9.55
234 ROLEA-ȘOPRONCU S RAREȘ COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.5 9.5 9.53 9.4 9.6
235 MELEANCĂ T DENISA ELENA SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 9.5 9.45 9.74 9.5 9.4
236 COMAN DR OCTAVIAN DRAGOȘ SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.5 9.42 9.84 9.25 9.6
237 DEJU BI RAREȘ ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.5 9.42 9.83 9.6 9.25
238 IVAN D DENISA BIANCA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.5 9.4 9.92 9.7 9.1
239 DUMITRU V ALINA OANA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.5 9.4 9.91 9.75 9.05
240 JALBĂ M COSMIN SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 9.5 9.4 9.9 9.55 9.25
241 STOICA A IULIA TEODORA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA INDEPENDENTA 9.49 9.42 9.81 9.65 9.2
242 CHIRIAC V DAN-ȘTEFAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", LOCALITATEA GALATI 9.49 9.4 9.88 9.75 9.05
243 ANDREI C ESTERA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MATCA 9.49 9.4 9.87 9.1 9.7
244 MOCANU R BEATRICE ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.49 9.4 9.85 9.35 9.45
245 NICULESCU L SILVIU SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.49 9.37 10 9.35 9.4
246 MITROFAN G RĂZVAN ȘTEFAN SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 9.48 9.52 9.34 9.8 9.25
247 GHEZEA L CRISTIANA VANESSA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.48 9.47 9.52 9.4 9.55
248 CRĪNGAŞU C ANDREEA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 9.48 9.42 9.76 9.25 9.6
249 MIRON AD ROBERT DANIEL COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.48 9.42 9.75 9.35 9.5
250 IONESCU C IOAN-ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.48 9.4 9.83 9.05 9.75
251 GAVRILĂ GA ANDREI MIHAI SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 9.48 9.4 9.8 9.3 9.5
252 GĂLĂȚEANU DG DANIEL DUMITRU SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.48 9.37 9.95 9.15 9.6
253 RUGINĂ D DARIA MARIA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.47 9.4 9.75 9.5 9.3
254 DRAGOMIR C RĂZVAN IONUȚ COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.47 9.37 9.91 8.9 9.85
255 BEJAN N GEORGE ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "ANGHEL RUGINA", LOCALITATEA TECUCI 9.47 9.35 9.97 9.4 9.3
256 DĂNĂILĂ LC IUSTIN TUDOR SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.47 9.35 9.95 9.15 9.55
257 POINESCU CN BOGDAN GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.46 9.5 9.31 9.75 9.25
258 BUHLEA CM MARIUS DANIEL COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.46 9.4 9.73 9.7 9.1
259 AEVOAE I DENISA TEODORA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.46 9.37 9.84 9.5 9.25
260 PAVEL EI ANDREEA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 9.46 9.35 9.94 9.8 8.9
261 PANDELE S BOGDAN MARIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.45 9.45 9.46 9.25 9.65
262 SOLOMON-RADU V LAVINIA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.45 9.42 9.58 9.25 9.6
263 STANCA I FLAVIA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.45 9.4 9.68 9.65 9.15
264 MANEA L MARIA MAGDALENA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.45 9.37 9.81 9.5 9.25
265 PAVEL DC CLAUDIU-FLORIN SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.45 9.37 9.8 9.45 9.3
266 MILEA C SERGIU SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.44 9.45 9.44 9.4 9.5
267 RUSU L COSMINA MARILENA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA DRAGANESTI 9.44 9.32 9.96 9.7 8.95
268 TOMOV DI ILINCA ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.24, LOCALITATEA GALATI 9.44 9.32 9.95 9.45 9.2
269 VIZITIU II ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.44 9.32 9.93 9.85 8.8
270 ȘTEFĂNESCU BI BIANCA IOANA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.44 9.32 9.93 9.15 9.5
271 PĂUN L ȘTEFAN-ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.43 9.42 9.51 9.5 9.35
272 PUȘCASU D BIANCA ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.43 9.37 9.7 9.65 9.1
273 NEDELCU N ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.43 9.35 9.79 9.65 9.05
274 PETREA IL ANA CRISTIANA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.43 9.35 9.76 9.5 9.2
275 CARAGEA I ALEXIA-MARIA SCOALA GIMNAZIALA "VASILE BURLUI", COMUNA SUCEVENI 9.43 9.3 9.98 9.6 9
276 ADĂSCĂLIȚEI D GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 9.43 9.3 9.98 9.55 9.05
277 CEPRAGA M ANDREEA-MIRUNA SCOALA GIMNAZIALA "VASILE BURLUI", COMUNA SUCEVENI 9.43 9.3 9.95 9.75 8.85
278 CAPOTĂ M ANDRA LORENA SCOALA GIMNAZIALA ADVENTISTA, COMUNA MATCA 9.43 9.3 9.95 9.6 9
279 DEDIU S TEODORA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.42 9.3 9.91 9.55 9.05
280 NECHIFOR G BIANCA IULIA SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 9.41 9.35 9.65 9.65 9.05
281 MUNTEANU ID ANDREEA LĂCRĂMIOARA SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 9.41 9.32 9.8 9.15 9.5
282 IGNAT T GEORGIANA MĂDĂLINA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.41 9.32 9.77 9.5 9.15
283 LĂCĂTUȘ NA MARIA EMILIA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 9.41 9.27 10 9.7 8.85
284 DONIGA I DIANA SCOALA GIMNAZIALA "ION CREANGA", SAT TALPIGI, COMUNA GHIDIGENI 9.41 9.27 10 9.55 9
285 BACALU F MARIA LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE", LOCALITATEA GALATI 9.4 9.35 9.61 9.4 9.3
286 SĪRBU A ROBERT GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 9.4 9.32 9.75 9.3 9.35
287 AXENTE I ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 9.4 9.3 9.83 9.6 9
288 SIMA M DORINA ANDRA SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA", COMUNA CUZA VODA 9.4 9.3 9.83 9.3 9.3
289 IORDACHE C ADNANA LORENA COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 9.4 9.3 9.8 9.75 8.85
290 PARASCHIV NM DARIANA CĂTĂLINA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.4 9.3 9.8 9.65 8.95
291 MARIN D RALUCA-IOANA LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 9.4 9.27 9.93 9.4 9.15
292 PAPARUȘ V MIRUNA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA LIESTI 9.4 9.25 10 9.9 8.6
293 BOTEZATU DG RĂZVAN GEORGE SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.39 9.37 9.49 9.55 9.2
294 BALICA C BOGDAN IULIAN SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.39 9.32 9.69 9.5 9.15
295 GHIORGHIŢĂ EC DIANA ELENA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.39 9.32 9.68 9.4 9.25
296 VĪLCU M ALESSANDRA MARINA COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 9.39 9.3 9.79 9.5 9.1
297 STAVĂR M RADU SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.39 9.3 9.78 9.6 9
298 ROȘU M GABRIELA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.39 9.3 9.75 9.75 8.85
299 COCA CT CRISTI-IULIAN COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.39 9.27 9.89 8.95 9.6
300 FANTU I OANA NICOLETA SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI 9.39 9.25 9.99 9.3 9.2
301 SERIA V REBECA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 9.39 9.25 9.95 9 9.5
302 BASALIC N DELIA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.38 9.4 9.31 9.45 9.35
303 NEAGU L ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 9.38 9.32 9.65 9.05 9.6
304 PECINGINĂ LT DARIA-NARCISA LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 9.38 9.32 9.64 9.8 8.85
305 BUMBARU LC DARIUS-ALIN LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 9.38 9.32 9.63 9.25 9.4
306 BOCĂNEALĂ T ELENA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.38 9.3 9.7 9.7 8.9
307 ZAHARIA D ALEXANDRA DELIA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.38 9.27 9.84 9.2 9.35
308 ILIE N ALEXANDRA IOANA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.38 9.27 9.82 9.25 9.3
309 CICU D KARLA EKATERINA SCOALA GIMNAZIALA NR.20, LOCALITATEA GALATI 9.38 9.25 9.94 9.4 9.1
310 MUSTATA GI MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MATCA 9.38 9.25 9.93 9 9.5
311 CIOC M ALEXANDRU IONUȚ SCOALA GIMNAZIALA “VICTOR VALCOVICI”, LOCALITATEA GALATI 9.37 9.32 9.58 9.35 9.3
312 IFTODE F BIANCA TEODORA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.37 9.27 9.77 9.85 8.7
313 SERGHIUȚĂ V PATRICIA MARIA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.37 9.25 9.89 9.9 8.6
314 CONSTANDACHE CF LAVINIA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.37 9.25 9.87 9.75 8.75
315 OITA G DENISA VIOLETA SCOALA GIMNAZIALA "TUDOR PAMFILE", COMUNA TEPU 9.37 9.25 9.86 9.7 8.8
316 IONAȘCU D ANDREI LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA 9.37 9.25 9.85 9.35 9.15
317 CODIŢĂ M DENIS GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SI GAVRIL", SAT MIHAIL KOGALNICEANU, COMUNA SMARDAN 9.37 9.25 9.85 9.1 9.4
318 ARSENE I TUDOR CONSTANTIN COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.37 9.25 9.85 8.75 9.75
319 BORȘAN M PATRISIA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA LIESTI 9.37 9.22 9.99 9.8 8.65
320 BANAGA L LAURA ADRIANA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.36 9.32 9.55 9.5 9.15
321 POPOIU FF STELIAN COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.36 9.3 9.62 9.55 9.05
322 ENCIU MG ANDREI-CODRUȚ COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", LOCALITATEA GALATI 9.36 9.27 9.76 9.65 8.9
323 TĂNASE Ş MARIA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.36 9.27 9.74 9.65 8.9
324 POPA I LUCIAN DAN SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.36 9.25 9.84 9.8 8.7
325 NECULIȚĂ I BIANCA-IONELA SCOALA GIMNAZIALA "PETRU RARES", COMUNA FRUMUSITA 9.36 9.25 9.84 9.15 9.35
326 GRIGORE C MIRUNA FLORINA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.36 9.22 9.94 9.25 9.2
327 SMADU AE BOGDAN NICOLAS COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.35 9.22 9.88 9 9.45
328 ROTARU I CRISTINA DOINIȚA SCOALA GIMNAZIALA "ENE PATRICIU", COMUNA SMULTI 9.35 9.2 9.97 9.55 8.85
329 TUDORII VR ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.34 9.3 9.51 9.55 9.05
330 ŢUGUI V ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.34 9.27 9.62 9.45 9.1
331 AMBROZIE IO IOANA ROBERTA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.34 9.22 9.83 9.25 9.2
332 PANAITE M CORINA MARIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.26, LOCALITATEA GALATI 9.34 9.2 9.9 9.6 8.8
333 MORARU L OANA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.33 9.27 9.6 9.3 9.25
334 BORTEŞ L IOANA ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.33 9.22 9.81 9.3 9.15
335 DĂNĂILĂ SP MIHAI TEODOR LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA 9.33 9.2 9.88 9.45 8.95
336 BOGOS MF GEORGE IONUŢ COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.33 9.2 9.86 9.5 8.9
337 MATEI G CRISTINA CORINA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE CANTEMIR", COMUNA MATCA 9.33 9.2 9.86 9.5 8.9
338 MIHALACHE I GEORGIA LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE", LOCALITATEA GALATI 9.32 9.27 9.54 9.85 8.7
339 VALS VS NICOLAS FLORIAN COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.32 9.27 9.52 9.6 8.95
340 HOBINCU N ANDREI GABRIELE SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.32 9.22 9.75 8.45 10
341 MUNTEANU DI MARIAN CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA "UNIREA", COMUNA BRANISTEA 9.32 9.2 9.83 9.45 8.95
342 SPĂTARU CC DARIA CĂTĂLINA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.32 9.17 9.94 9.6 8.75
343 MANOLACHE G GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA BARCEA 9.32 9.17 9.94 9.5 8.85
344 POPA M ALEXANDRU ȘTEFAN COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.31 9.3 9.39 9.1 9.5
345 LUNGU M MARIA MĂDĂLINA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL IERARH NICOLAE", COMUNA VLADESTI 9.31 9.25 9.59 9.85 8.65
346 DAVID M MIHAI COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.31 9.25 9.56 8.9 9.6
347 CHIROȘCA V FLAVIAN SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.31 9.22 9.7 9.8 8.65
348 NIŢULESCU M MIRUNA-ELENA COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", LOCALITATEA GALATI 9.31 9.2 9.79 9.55 8.85
349 PĂCURARU S GIULIA CLAUDIA COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 9.31 9.2 9.75 9.7 8.7
350 ENACHE S ALEXANDRA-SORINA LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 9.31 9.17 9.91 9.25 9.1
351 MORCOV C MIHAIL SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.31 9.17 9.87 9.05 9.3
352 TALPEȘ F ALEXANDRU IOAN SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 9.3 9.42 8.83 9 9.85
353 VLAICU D RAREŞ-ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 9.3 9.2 9.7 9.4 9
354 CĂPĂŢĪNĂ M MARIA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 9.3 9.17 9.85 9.35 9
355 DODU M ANTONIO ALESSANDRO SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE HAGIU", ORAS TG.BUJOR 9.3 9.17 9.84 9.15 9.2
356 CHIŢU E EMMA ELENA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.3 9.17 9.82 9.65 8.7
357 CODREANU F MIRUNA TEODORA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.3 9.17 9.82 9.65 8.7
358 RATA C DARIA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE CANTEMIR", COMUNA MATCA 9.3 9.17 9.82 9.35 9
359 BOGEAN D RAREȘ DENIS SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN OCTAVIAN IOSIF", LOCALITATEA TECUCI 9.3 9.17 9.82 8.65 9.7
360 PUȚANU D RAFAEL-ALEX LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 9.29 9.27 9.4 9.7 8.85
361 POJOGA G DRAGOŞ FLORIN COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.29 9.2 9.69 8.4 10
362 STAICU A MARIA ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 9.29 9.2 9.67 9.1 9.3
363 MUSCĂ V MARCELA MAGDALENA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA INDEPENDENTA 9.29 9.17 9.81 9.65 8.7
364 PATRICHE VV ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.29 9.17 9.8 9.7 8.65
365 IACOB P MIRIAM SCOALA GIMNAZIALA "LASCAR CATARGIU", COMUNA SCHELA 9.29 9.17 9.77 9.95 8.4
366 LUNGU T ANA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.29 9.17 9.77 9.5 8.85
367 BOURCEANU M MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 9.29 9.15 9.87 9.1 9.2
368 IACOB VG MARA BIANCA SCOALA GIMNAZIALA "SF.TREI IERARHI", SAT HANU CONACHI, COMUNA FUNDENI 9.29 9.12 9.97 9.6 8.65
369 ENE V NICOLETA-SIMONA LICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU 9.28 9.17 9.72 9.2 9.15
370 POPOVICI VS ALEXIA TEODORA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.28 9.15 9.84 9.7 8.6
371 FORCOŞANU IURAŞCU D BIANCA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.28 9.15 9.81 9.3 9
372 PALADE Ș GEANINA IONELA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE HAGIU", ORAS TG.BUJOR 9.28 9.12 9.95 9.3 8.95
373 ŞANDRAGAN L BEATRICE ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.28 9.12 9.92 9.7 8.55
374 CRĂCIUN G AURELIAN IONUȚ LICEUL TEHNOLOGIC NR.1, COMUNA CUDALBI 9.28 9.12 9.92 9.65 8.6
375 ATANASIU A ȘTEFAN LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 9.27 9.32 9.11 8.85 9.8
376 MATEI D MARIA MĂDĂLINA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA LIESTI 9.27 9.25 9.35 8.65 9.85
377 MUTICĂ M VLAD ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 9.27 9.22 9.51 9.85 8.6
378 DIMOFTE D DARIA-IOANA SCOALA GIMNAZIALA NR.3, LOCALITATEA GALATI 9.27 9.2 9.57 9.2 9.2
379 PARAIPAN M ANDRA SELINA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.27 9.17 9.69 9.8 8.55
380 COSMA DS ROXANA-ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.27 9.15 9.78 9.35 8.95
381 BACIU MC ALEXANDRU MATIAS COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.27 9.15 9.77 9.65 8.65
382 HAGIU L RALUCA VALENTINA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 9.27 9.12 9.91 9.6 8.65
383 CRAFCIUC C ANA MARIA GEANINA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 9.27 9.12 9.87 9.55 8.7
384 SERAFIM M TEODORA SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI 9.27 9.1 9.97 9.9 8.3
385 DAJBOG E SIMONA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA "MARIA GRECU", SAT ODAIA MANOLACHE, COMUNA VANATORI 9.27 9.1 9.95 9.75 8.45
386 DRĂGOI G OVIDIU MIHAI SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.26 9.22 9.45 9 9.45
387 LAZĂR-PRUTEANU E OVIDIU COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", LOCALITATEA GALATI 9.26 9.2 9.53 9.65 8.75
388 GĪRNEȚ C ARTUR COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.26 9.2 9.53 9.25 9.15
389 VRABIE M ALEXANDRU ANTONEL SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.25 9.2 9.45 9.05 9.35
390 DAMIAN L ANDREEA LICEUL TEHNOLOGIC "PAUL BUJOR", ORAS BERESTI 9.25 9.1 9.88 9.1 9.1
391 MARIN G EDUARD SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 9.25 9.07 10 9 9.15
392 TUDOR T DRAGOȘ CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA "SF.TREI IERARHI", SAT HANU CONACHI, COMUNA FUNDENI 9.25 9.07 9.99 9.5 8.65
393 SANDU M ROBERT-NICU LICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU 9.24 9.2 9.44 9.1 9.3
394 TĂNASE V RAREȘ OCTAV SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.24 9.12 9.73 9.05 9.2
395 POPA TL CATRINA NICOLA SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 9.24 9.1 9.84 9.2 9
396 PAVEL D MIRUNA ŞTEFANIA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.24 9.05 10 9.6 8.5
397 BOGOROȘ M ANDREI STELIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.23 9.27 9.07 8.55 10
398 ION G ELENA BIANCA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.23 9.15 9.56 9.1 9.2
399 CĪRJANU J CRISTINA DENISA SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 9.23 9.15 9.55 9.2 9.1
400 REBEGEA LF ALEXANDRU-MIHAI COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.23 9.1 9.78 9.8 8.4
401 SĂNDICĂ D ALESSIA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.23 9.07 9.87 9.25 8.9
402 ROGOJINĂ D MATEI SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.23 9.07 9.87 9.2 8.95
403 STANCU CL ALEXANDRU CLAUDIU SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.23 9.07 9.87 8.35 9.8
404 NEDELCU P SORINA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.22 9.15 9.54 9.55 8.75
405 MORAR L MIRCEA MIHNEA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.22 9.12 9.64 8.7 9.55
406 LUPU G OLIVIA FLORENTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 9.22 9.12 9.62 9.25 9
407 IONIŢĂ I ENOLA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.22 9.1 9.73 10 8.2
408 PANAITE L VLAD MIHAI COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.22 9.1 9.71 9.25 8.95
409 POPESCU P MATEI ȘTEFAN SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 9.22 9.1 9.71 9.2 9
410 PARASCHIV N EMANUEL-ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.22 9.07 9.86 8.65 9.5
411 LAPTEACRU V COSMIN COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.22 9.07 9.82 9.4 8.75
412 CĀMPEANU EM ALEXANDRU CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.21 9.3 8.89 9.1 9.5
413 COSTEA V VALENTIN CONSTANTIN SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.21 9.2 9.28 8.4 10
414 BLAGA S SORIN GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 9.21 9.17 9.39 9.25 9.1
415 TANVUIA LD RAREȘ CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.21 9.12 9.57 9.05 9.2
416 GHEORGHIU-CICMA E ANA-MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.21 9.07 9.8 9.6 8.55
417 CRISTEA ŞV ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZUL", LOCALITATEA GALATI 9.21 9.07 9.77 9.15 9
418 STAN VA BIANCA IULIA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.21 9.05 9.88 9.5 8.6
419 DUMITRAŞCU I DRAGOŞ-IOAN LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 9.2 9.17 9.33 9.25 9.1
420 IFTENE G DELIA ŞTEFANIA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.2 9.12 9.55 9.4 8.85
421 GHERGHI D ANDREI ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.2 9.1 9.63 9.6 8.6
422 DOBRIN D ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.2 9.05 9.84 9.4 8.7
423 BRĀNZĂ MD ALEX IONUŢ LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE", LOCALITATEA GALATI 9.2 9.05 9.81 9.65 8.45
424 CHIRILA T VALERIA SARA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MATCA 9.2 9.02 9.92 9.05 9
425 BĂLTĂGARU CC MARIO COSMIN SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZUL", LOCALITATEA GALATI 9.2 9.02 9.92 8.6 9.45
426 ONOSĂ SG IUSTIN SCOALA GIMNAZIALA NR.3, LOCALITATEA GALATI 9.19 9.22 9.08 8.75 9.7
427 HARAS V PATRICIA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.19 9.2 9.16 9.3 9.1
428 IORDAN T GABRIEL-CĂTĂLIN LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 9.19 9.12 9.51 9.25 9
429 MORARU L ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.19 9.1 9.55 9.55 8.65
430 IANUŞ IC ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.19 9.07 9.71 9.4 8.75
431 TOFAN GN COSMIN MIHAI SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE CANTEMIR", COMUNA MATCA 9.19 9.07 9.71 8.45 9.7
432 GAFIȚUC L EMANUIL ȘTEFAN COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.19 9.07 9.69 9.1 9.05
433 LUPUŞOARĂ A MATEI COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", LOCALITATEA GALATI 9.19 9.07 9.68 9.65 8.5
434 LUPU P LARISA LOREDANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MATCA 9.19 9 9.96 9.1 8.9
435 RADU A MARIA-CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.17, LOCALITATEA GALATI 9.19 9 9.95 9.25 8.75
436 GALU V FRANCIS LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 9.18 9.2 9.13 9.5 8.9
437 NAWADIA SK ECATERINA-MINA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.18 9.2 9.12 9.25 9.15
438 POPA Ș BOGDAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.18 9.1 9.5 9.55 8.65
439 BURGHELEA L ELENA DARIA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.18 9.07 9.62 9.4 8.75
440 CIOCAN N REBECA DARIA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.18 9.02 9.85 9.45 8.6
441 DELALEUF JAH CLARA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.18 9 9.9 9.8 8.2
442 POPESCU TA IOANA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.17 9.17 9.17 9.25 9.1
443 PARTENE E DENISA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.17 9.1 9.47 9.2 9
444 ŢOPA M MIHAI SEBASTIAN SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.17 9.07 9.61 9.4 8.75
445 POSTELNICU T GEORGE FLORIN SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.17 9.07 9.6 8.6 9.55
446 CIOCĂNEL I ANA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.17 9.02 9.81 9.7 8.35
447 NECULA M JUSTINA SCOALA GIMNAZIALA "PETRU RARES", COMUNA FRUMUSITA 9.17 9.02 9.78 9.35 8.7
448 TĂRBUC V AMBRA ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA INDEPENDENTA 9.17 9 9.86 9.6 8.4
449 MUȘAT N LĂCRĂMIOARA CRISTINA LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA 9.17 8.97 10 9.3 8.65
450 PURCEL CD OTILIA THEODORA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.16 9.12 9.32 9.25 9
451 RACOVIȚĂ C CĂTĂLINA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.16 9.02 9.76 9.8 8.25
452 FORȚU ME EDUARD ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.16 9.02 9.73 9.65 8.4
453 FRĂȚILĂ D SABINA IOANA SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 9.16 9.02 9.73 9.55 8.5
454 PINTILIE G CRINA BIANCA SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 9.16 9.02 9.73 9.5 8.55
455 NICA D IULIANA ADELINA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.16 9.02 9.73 9.15 8.9
456 RARINCA A ROBERT MARIO SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE CANTEMIR", COMUNA MATCA 9.16 9.02 9.73 8.8 9.25
457 HARABAGIU V MARIA DIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 9.16 9 9.84 9.45 8.55
458 PETRICĂ SP ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 9.16 9 9.83 9.6 8.4
459 VLAD A CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.16 8.97 9.94 8.75 9.2
460 COSTESCU I IOAN MIHAIL SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.15 9.05 9.55 8.35 9.75
461 STANCIU AJ RAREȘ-ȘTEFAN COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.15 9.02 9.71 9.05 9
462 ALEXE I CEZAR ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.15 9 9.78 9.3 8.7
463 NICA A ALEXANDRU IONUŢ SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.15 9 9.75 9.7 8.3
464 BORDEI P ANDREI DANIEL SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.15 8.97 9.89 9.05 8.9
465 NOUR M MĂDĂLINA MIHAELA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.14 9.07 9.43 8.9 9.25
466 FĂTU C ANDRA MARIA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.14 9.05 9.52 9 9.1
467 SILION M CRISTINA IOANA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.14 9.02 9.65 9.45 8.6
468 BARANGĂ LG TUDOR SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.14 9.02 9.65 8.85 9.2
469 POPA A JESSICA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.14 9 9.74 8.6 9.4
470 VIERU RO ANDRA AIDA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.14 9 9.7 8.9 9.1
471 BARBU NC DELIA-ȘTEFANIA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 9.14 8.97 9.86 9.45 8.5
472 MARAVELA A ANA-MARIA LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 9.13 9.05 9.45 9.35 8.75
473 BEȘLEAGĂ V ELIZA LAVINIA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.13 9.02 9.61 9.45 8.6
474 CRĂCIUN NV CLAUDIU-VIOREL SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.13 9.02 9.6 8.65 9.4
475 CAMARĂ C PATRICIA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 9.13 9 9.67 9.55 8.45
476 CONSTANTIN D ANDREEA-ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.13 9 9.65 9.8 8.2
477 BARBU G MĂDĂLIN GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA PECHEA 9.13 8.97 9.81 9.45 8.5
478 CREANGĂ I ADRIANA BIANCA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 9.13 8.95 9.85 9 8.9
479 POPA C RĂZVAN MATEI COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.12 9 9.61 9 9
480 OPRIȘAN VC SABINA GABRIELA COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 9.12 8.95 9.84 9.4 8.5
481 ION M BIANCA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.12 8.95 9.8 9.75 8.15
482 CĂPĂTĪNĂ D TUDOR SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.11 9.07 9.27 9.15 9
483 BADACHE N OANA SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 9.11 9.05 9.36 8.9 9.2
484 ARITON I ROXANA-DIANA SCOALA GIMNAZIALA "PETRU RARES", COMUNA FRUMUSITA 9.11 9.02 9.5 9 9.05
485 COMAN B ADRIAN-BOGDAN LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 9.11 9.02 9.48 9.3 8.75
486 PORUMB CN DIANA-OTILIA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.11 8.95 9.77 9 8.9
487 ARITON N MARIA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.11 8.9 9.95 9.65 8.15
488 CARAIMAN RG RALUCA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.11 8.9 9.95 9.45 8.35
489 DIACONU R CONSTANTIN ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 9.1 9.1 9.1 9.5 8.7
490 BULEANDRĂ V ROXANA ELENA LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE", LOCALITATEA GALATI 9.1 9 9.52 8.9 9.1
491 CODREANU T LORENA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.1 8.95 9.74 9.3 8.6
492 LUPU M DANIELA SCOALA GIMNAZIALA NR.3, LOCALITATEA GALATI 9.1 8.95 9.73 8.9 9
493 CONSTANTIN V IULIA DIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.3, COMUNA LIESTI 9.1 8.9 9.92 9.15 8.65
494 PENCA G VALENTIN DANIEL SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL NICOLAE", COMUNA VANATORI 9.1 8.9 9.91 9.1 8.7
495 CHIRAC D CRISTIAN MATEI SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 9.09 9.02 9.41 8.95 9.1
496 BARBU L BOGDAN SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 9.09 9 9.48 8.3 9.7
497 PALADE SI MIHAELA THEODORA COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 9.09 8.97 9.6 9.3 8.65
498 TĀRZIU V BIANCA ANDRADA SCOALA GIMNAZIALA NR.10, LOCALITATEA GALATI 9.09 8.92 9.8 9.6 8.25
499 EMANOIL I GIULIA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.09 8.92 9.8 9.1 8.75
500 MIHAI I ECATERINA SCOALA GIMNAZIALA "ELENA NEGRI", COMUNA COSTACHE NEGRI 9.09 8.9 9.88 9.9 7.9
501 BOBOCIA V CLAUDIU-IONUŢ LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 9.08 9.32 8.14 9.15 9.5
502 VĂDANĂ C RAREŞ EMANUEL COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 9.08 9 9.42 8.9 9.1
503 NICOLAU FM IRIS MARISSA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.08 8.95 9.63 9.05 8.85
504 STRATULAT M COSMIN IULIAN SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZUL", LOCALITATEA GALATI 9.08 8.9 9.81 9.15 8.65
505 PETREA M DENISA-GABRIELA COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", LOCALITATEA GALATI 9.08 8.9 9.8 10 7.8
506 POSTOLACHE N MARIA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.08 8.9 9.8 8.75 9.05
507 HORUJENCO I ALEXANDRA-DARIA LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 9.07 9 9.39 9.35 8.65
508 BUZOIU C RAREȘ MATEI SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.07 9 9.35 8.7 9.3
509 STROIA C CRISTINA-THEODORA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.07 8.92 9.67 9.5 8.35
510 PANAITE Z ADELINA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 9.07 8.87 9.88 9.15 8.6
511 ȚUCHEL N IOANA ȘTEFANIA SCOALA GIMNAZIALA "GABRIEL DRAGAN", COMUNA NICORESTI 9.07 8.85 9.98 9.5 8.2
512 CURMEI M DARIA-MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.06 9.07 9.02 9.45 8.7
513 CENUȘA L ANDREEA ERIKA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.06 8.97 9.42 9.5 8.45
514 MORARU OC DENISA MIRELA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.06 8.92 9.66 9.4 8.45
515 LUPU D ȘTEFAN BOGDAN SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.06 8.9 9.73 9.45 8.35
516 FILIMON CL MARIA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 9.06 8.9 9.71 9.8 8
517 CHIREA RV LEONARD MIHAI SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 9.06 8.9 9.71 8.4 9.4
518 DICU CV NICOLE ALIDA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE LUCHIAN", COMUNA PISCU 9.06 8.87 9.84 9.5 8.25
519 CAVAHIR Y MELISA IONELA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 9.06 8.85 9.93 10 7.7
520 MANDEA C MARIAN SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 9.06 8.85 9.92 9.55 8.15
521 VASILACHE M TEODORA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.06 8.85 9.91 9.75 7.95
522 BACALU Ş DIANA ANCA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.06 8.85 9.91 9.5 8.2
523 CIUPITU M FELICIA-MARINA SCOALA GIMNAZIALA "VASILE BURLUI", COMUNA SUCEVENI 9.06 8.85 9.9 9.8 7.9
524 MIHĂILĂ V MARIO ADELIN COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.05 9.07 9.01 9.25 8.9
525 MIHAI S SEBASTIAN-COSTIN SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9.05 8.9 9.69 9 8.8
526 POHRIB GM GEORGE RAFAEL COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.05 8.9 9.67 8.8 9
527 CURTEANU C NADIA LORENA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE HAGIU", ORAS TG.BUJOR 9.05 8.85 9.87 9.9 7.8
528 VINTILĂ EN LORENA NARCISA SCOALA GIMNAZIALA NR.24, LOCALITATEA GALATI 9.05 8.82 9.98 9.15 8.5
529 PLEȘCAN AM IRINA LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 9.04 8.97 9.32 9.15 8.8
530 MURARIU AVĂDANEI M DANIEL ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 9.04 8.95 9.44 9.65 8.25
531 VASILE RI BOGDAN-ANDREI COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", LOCALITATEA GALATI 9.04 8.95 9.44 8.8 9.1
532 GRIGORE M ADRIANA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 9.04 8.92 9.56 9.3 8.55
533 DUMITRU C DARIA ELENA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.04 8.92 9.52 9.35 8.5
534 DAJBOG CC DANIEL ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 9.04 8.87 9.72 8.6 9.15
535 GRECU D ALEXANDRA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.04 8.85 9.8 9.65 8.05
536 ANDONIU M CARMEN ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA COROD 9.04 8.85 9.8 8.95 8.75
537 MOȘESCU ID ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 9.03 8.92 9.51 8.8 9.05
538 DANCIU C BIANCA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 9.03 8.87 9.68 9.7 8.05
539 CHIRILUȚĂ OM MIRUNA IULIA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.03 8.87 9.67 9.65 8.1
540 STOIAN NI ŞTEFAN DANIEL LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE", LOCALITATEA GALATI 9.03 8.85 9.75 9 8.7
541 BALLO TM ANTONIO SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL", LOCALITATEA GALATI 9.03 8.8 9.98 9.3 8.3
542 PLEȘEA-CONDRATOVICI C VICTOR MIHAI SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 9.02 8.9 9.51 9.3 8.5
543 PURICE E CRISTINA DIANA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL NICOLAE", COMUNA LIESTI 9.02 8.87 9.66 9.45 8.3
544 GRIGORE M MIOARA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 9.02 8.87 9.64 9.4 8.35
545 IFRIM T DENIS ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "LASCAR CATARGIU", COMUNA SCHELA 9.02 8.85 9.74 9.1 8.6
546 PASCALE D LUCIAN DAN SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9.02 8.85 9.7 8.9 8.8
547 BARBU N ANDREEA ALEXANDRA LICEUL TEHNOLOGIC "EREMIA GRIGORESCU", ORAS TG.BUJOR 9.02 8.8 9.94 9.5 8.1
548 ȘERBAN I LARISA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 9.01 8.97 9.18 9.7 8.25
549 CEOCAN E ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", LOCALITATEA GALATI 9.01 8.92 9.41 9.8 8.05
550 MOȚOC V LAURENȚIU-PETRIȘOR COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", LOCALITATEA GALATI 9.01 8.9 9.48 9 8.8
551 GHEORGHE D ROBERT-ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.01 8.87 9.57 9.6 8.15
552 AVRAM CD ALEXANDRA IOANA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 9.01 8.87 9.57 8.8 8.95
553 NACU DE MIHAELA LUCIA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 9.01 8.85 9.69 9.15 8.55
554 BARZIC FD BIANCA IOANA SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 9.01 8.85 9.66 9.4 8.3
555 DODU C TEODORA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 9.01 8.85 9.66 8.9 8.8
556 BRATU A CORINA VIOLETA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 9.01 8.82 9.77 9.65 8
557 TONIŢĂ C MĂDĂLIN ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 9.01 8.82 9.77 9.6 8.05
558 PINTILIE C CLAUDIA JASMINE SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9.01 8.8 9.89 9.65 7.95
559 LIPCAN A ANDREEA-CLARA LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 9 8.92 9.35 9 8.85
560 PANAITE A ADINA-MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 9 8.92 9.32 9.45 8.4
561 LUPU I MARIO COSMIN LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE", LOCALITATEA GALATI 9 8.9 9.4 8.65 9.15
562 ARDELEANU V IASMINA RAISA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 9 8.82 9.73 9.5 8.15
563 GELEGRAM E ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 9 8.82 9.73 9.1 8.55
564 BULAI IM NICOLETA EMANUELA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN OCTAVIAN IOSIF", LOCALITATEA TECUCI 9 8.8 9.84 9.2 8.4
565 NĂSTASE C LAURA ELENA SCOALA GIMNAZIALA "UNIREA", COMUNA BRANISTEA 9 8.8 9.82 9.15 8.45
566 MORARU F ANDRADA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT VIILE, COMUNA FARTANESTI 9 8.77 9.92 9.7 7.85
567 BUJOREANU I MONICA NICOLA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.99 8.9 9.39 9.15 8.65
568 VICLEANU NF IOANA MIRUNA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 8.99 8.87 9.51 9.15 8.6
569 DUDU A TEODORA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.99 8.82 9.71 9.45 8.2
570 SAVA G LUCIAN GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.99 8.82 9.7 9.1 8.55
571 BULGARU OL IOANA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.99 8.8 9.79 8.9 8.7
572 PINTELIE M IOANA LUCIA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.99 8.8 9.76 9.6 8
573 NEGRAIA G GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.99 8.77 9.89 8.35 9.2
574 BUCUCI G OANA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.98 9 8.9 9.7 8.3
575 ANGHELESCU MN LIVIU-ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.98 8.85 9.53 9.4 8.3
576 COCRIŞ M ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.98 8.82 9.65 9.6 8.05
577 DRAGU F DENISA VALENTINA SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA TECUCI 8.98 8.82 9.65 8.05 9.6
578 TRIFAN A ECATERINA COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", LOCALITATEA GALATI 8.98 8.82 9.63 9.4 8.25
579 CĂRĂUȘ I DIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.98 8.82 9.63 8.9 8.75
580 ANTOHI S COSMIN VIOREL SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE LUCHIAN", COMUNA PISCU 8.98 8.82 9.62 9.25 8.4
581 BEJĂNARU-BĂDILĂ TC MARIA OLIVIA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.98 8.8 9.74 9.1 8.5
582 MIHAI I BIANCA SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI 8.98 8.77 9.84 9.7 7.85
583 CRĂESCU M SABINA BIANCA LICEUL DE ARTE "DIMITRIE CUCLIN", LOCALITATEA GALATI 8.98 8.77 9.82 9.8 7.75
584 PRODAN I ROBERT ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.98 8.75 9.94 9.35 8.15
585 AGACHE N DIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI 8.98 8.75 9.92 8.8 8.7
586 CIMPOERU V SEBASTIAN-NICOLAE SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.97 8.82 9.6 8.9 8.75
587 BANEA T MARA TEODORA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.97 8.75 9.89 9 8.5
588 MORARU LD RODICA ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SENDRENI 8.97 8.72 9.97 9.4 8.05
589 BUJOREANU C ŞTEFAN IULIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 8.96 8.85 9.4 9.15 8.55
590 BLEHOEANU I ALIS GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 8.96 8.8 9.64 9.55 8.05
591 GHENEA C COSTIN ANDREI COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.96 8.8 9.63 8.95 8.65
592 CLĂNȚĂU CD COSMINA CAMELIA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.96 8.75 9.83 9.4 8.1
593 MORUȘCA LV ROBERT ȘTEFAN SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.95 8.9 9.17 9.5 8.3
594 PĂVĂLACHE C MIRUNA-ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "LASCAR CATARGIU", COMUNA SCHELA 8.95 8.77 9.68 9.5 8.05
595 VASILE I MARIAN CASIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA LIESTI 8.95 8.77 9.67 9.1 8.45
596 AMBRINOC I ANDREEA GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA "PROF.EMIL PANAITESCU", COMUNA CUDALBI 8.95 8.75 9.75 9.45 8.05
597 PĪSU V PAULA-VIVIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.17, LOCALITATEA GALATI 8.95 8.72 9.88 8.15 9.3
598 DAJBOG C ALEXANDRA DIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.94 8.92 9.03 9 8.85
599 DOGARU D FLAVIA-MARIA LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 8.94 8.87 9.24 9.25 8.5
600 OANEA CM MARIA-ALESSIA LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 8.94 8.85 9.34 9.2 8.5
601 VLĂDESCU V ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.94 8.85 9.32 9.3 8.4
602 STOICA Ș IOAN DARIUS SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 8.94 8.8 9.54 8.6 9
603 GAVRILIU ŞT GEORGE-ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "PETRU RARES", COMUNA FRUMUSITA 8.94 8.8 9.51 8.6 9
604 CHIȚIGA M RIANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 8.94 8.72 9.86 9.1 8.35
605 PAMFILE DS ANTONIA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 8.94 8.72 9.85 9.55 7.9
606 COSTESCU V OANA PATRICIA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.94 8.7 9.91 10 7.4
607 BERNEANU D GEORGIANA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL NICOLAE", COMUNA VANATORI 8.93 8.8 9.49 9.75 7.85
608 MILEA GD BIANCA ELENA COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 8.93 8.8 9.49 9.25 8.35
609 ROMILA P BEATRICE ANCA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.93 8.77 9.58 9.2 8.35
610 GRECU C COSMIN SPIRIDON SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 8.93 8.75 9.69 8.6 8.9
611 MUSTACHE I TONY MĂDĂLIN SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL NICOLAE", COMUNA LIESTI 8.93 8.72 9.81 8.55 8.9
612 POHRIB V CORINA IOANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BRAHASESTI 8.93 8.67 10 9.5 7.85
613 MĪNJINEANU P ANDREEA ANGELINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SLOBOZIA CONACHI 8.93 8.67 9.99 9.15 8.2
614 ISAC D MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA "SMARANDA BRAIESCU", SAT HANTESTI, COMUNA BUCIUMENI 8.93 8.67 9.98 9.15 8.2
615 RADU V MARIAN SEBASTIAN SCOALA GIMNAZIALA "TUDOR PAMFILE", COMUNA TEPU 8.92 8.85 9.21 9.2 8.5
616 DIMITRIU OI DIANA-TEODORA COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", LOCALITATEA GALATI 8.92 8.82 9.34 9.5 8.15
617 MELINTE V GEORGE-CIPRIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.92 8.77 9.53 9 8.55
618 GHERMĂNESCU O ANA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 8.92 8.75 9.63 9.7 7.8
619 SORICI GH MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.92 8.75 9.63 8.95 8.55
620 ROŞCAN G MARIA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.92 8.72 9.73 10 7.45
621 ALBU DC IUSTIN SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 8.92 8.67 9.94 8.1 9.25
622 IORDACHE S MARIUS RĂZVAN SCOALA GIMNAZIALA NR.3, COMUNA LIESTI 8.92 8.67 9.93 9 8.35
623 FLOREA FG CIPRIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SLOBOZIA CONACHI 8.92 8.65 10 9.05 8.25
624 MARCU V ADELINA-IULIA LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 8.91 8.92 8.87 9.05 8.8
625 NACU DE GABRIELA EUGENIA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 8.91 8.77 9.48 9.3 8.25
626 ȚOCU I ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 8.91 8.77 9.48 9.25 8.3
627 NECULCEA MI ALINA CĂTĂLINA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.91 8.72 9.7 9.3 8.15
628 DAVID I GABRIEL ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.91 8.7 9.77 9.25 8.15
629 STROIA G NARCISA SCOALA GIMNAZIALA "VASILE BURLUI", COMUNA SUCEVENI 8.91 8.65 9.96 9.3 8
630 MELINTE E MARIAN CRISTI SCOALA GIMNAZIALA "PROF.EMIL PANAITESCU", COMUNA CUDALBI 8.9 8.82 9.23 9.8 7.85
631 POPA SN ELISA MIHAELA LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE", LOCALITATEA GALATI 8.9 8.77 9.44 9.5 8.05
632 PINTILIE V ANDREI CIPRIAN SCOALA GIMNAZIALA "SF.TREI IERARHI", SAT HANU CONACHI, COMUNA FUNDENI 8.9 8.75 9.53 8.9 8.6
633 TOMA M CRISTINA SABRINA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE LUCHIAN", COMUNA PISCU 8.9 8.67 9.86 9.8 7.55
634 ILIE M ELENA LUMINITA SCOALA GIMNAZIALA "SMARANDA BRAIESCU", SAT HANTESTI, COMUNA BUCIUMENI 8.9 8.67 9.85 9.45 7.9
635 DRĂGUŞ M GYULIA ANDRA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.9 8.67 9.84 8.65 8.7
636 PURICE I ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.3, COMUNA LIESTI 8.9 8.67 9.83 8.6 8.75
637 GHIȚĂ C MIHAI SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.9 8.67 9.82 8.85 8.5
638 TRIFAN C CRISTIAN MIHAI SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.9 8.67 9.82 8.55 8.8
639 BOBOCEA I DRAGOŞ ANDREI LICEUL TEHNOLOGIC NR.1, COMUNA CUDALBI 8.89 8.85 9.05 8.25 9.45
640 ŞEICARU F ANA DENISA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.89 8.72 9.57 9.45 8
641 DRAGOMIR V CEZAR ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE CANTEMIR", COMUNA MATCA 8.89 8.67 9.77 8.55 8.8
642 VĀLCU GF BOGDAN SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.88 8.8 9.23 9.1 8.5
643 ȘERBAN F MIRUNA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.88 8.72 9.56 9.35 8.1
644 DRAGOMIR S BOGDAN SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 8.88 8.72 9.53 8.7 8.75
645 TUDORACHE C COSMINA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.88 8.7 9.64 9 8.4
646 FORTUNĂ VC RALUCA CRISTIANA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.88 8.7 9.63 9.65 7.75
647 CERNESCHI IB DARIA-MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.88 8.65 9.8 9.8 7.5
648 STASE C CRISTINA CELESTINA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.88 8.65 9.8 8.95 8.35
649 ZAVA I ȘTEFANIA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL", LOCALITATEA GALATI 8.88 8.62 9.92 9.55 7.7
650 RADU V CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.87 8.85 8.96 9 8.7
651 HERMEZIU G CLAUDIU ALEXANDRU LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE", LOCALITATEA GALATI 8.87 8.82 9.07 9 8.65
652 CRIŞEAN M DRAGOŞ FLORIAN COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 8.87 8.77 9.31 7.85 9.7
653 IFTIMIE F DANIEL SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.87 8.75 9.39 8.7 8.8
654 CĂPĂTAN I CLAUDIA SCOALA GIMNAZIALA "ELENA NEGRI", COMUNA COSTACHE NEGRI 8.87 8.75 9.38 8.9 8.6
655 STROE I VLAD ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.87 8.75 9.35 9 8.5
656 PARASCHIV I VIOREL SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA", COMUNA CUZA VODA 8.87 8.72 9.5 8.85 8.6
657 TRANDAFIR G BIANCA-MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 8.87 8.72 9.48 9.25 8.2
658 LUPOAE S NEACȘU ȘTEFAN SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 8.87 8.72 9.48 9.1 8.35
659 BERBECI MC DELIA-MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.87 8.7 9.55 9.05 8.35
660 TĂNASE D DARIANA GEORGIA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.87 8.67 9.68 8.5 8.85
661 ARHIP D MARA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE CANTEMIR", COMUNA MATCA 8.87 8.65 9.77 8.65 8.65
662 PALADE C MĂDĂLINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA TULUCESTI 8.87 8.65 9.75 9.8 7.5
663 LAZĂR C ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA BARCEA 8.87 8.62 9.88 8.85 8.4
664 NICODIM V RALUCA SIMONA SCOALA GIMNAZIALA "VASILE SEICARU", COMUNA OANCEA 8.87 8.62 9.87 9 8.25
665 SCURTU-CIURESCU V GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.86 8.77 9.22 9.45 8.1
666 LUPU D ROBERT ANDREI COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 8.86 8.77 9.22 9.05 8.5
667 BOȘCU D ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.86 8.72 9.43 8.35 9.1
668 GINGHINĂ P ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.86 8.72 9.42 9.35 8.1
669 ROMAN F VLAD ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZUL", LOCALITATEA GALATI 8.86 8.62 9.85 8.35 8.9
670 TIMOFTE I RĂZVAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", LOCALITATEA GALATI 8.85 8.65 9.68 9.5 7.8
671 TRIFAN M ALINA DIANA COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 8.85 8.62 9.81 9.1 8.15
672 GRECEA D BEATRICE MADALINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT BLANZI, COMUNA COROD 8.85 8.6 9.87 8.8 8.4
673 ȘTEFAN LD DAN MIHAI SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.84 8.8 9 8.35 9.25
674 LĂDARU V MIRUNA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.84 8.72 9.33 9.75 7.7
675 CHETRONE N DENIS MARIAN COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 8.84 8.65 9.64 8.95 8.35
676 ŢURCANU F FRANCESCA BIANCA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.84 8.65 9.63 9.8 7.5
677 SULIMAN G MARIA GIULIA SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA TECUCI 8.84 8.65 9.63 9 8.3
678 ŞTEFAN L ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 8.84 8.65 9.6 9.1 8.2
679 DIACONU S MIRUNA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN OCTAVIAN IOSIF", LOCALITATEA TECUCI 8.84 8.62 9.75 9.5 7.75
680 PENGHIȘ M DIANA COSMINA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.84 8.6 9.84 9 8.2
681 ZAHARIA M NICOLETA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA "SF.STELIAN", SAT UMBRARESTI DEAL, COMUNA UMBRARESTI 8.84 8.6 9.82 9.5 7.7
682 PINTILIE I IONELA-RALUCA SCOALA GIMNAZIALA "PETRU RARES", COMUNA FRUMUSITA 8.83 8.82 8.88 9.3 8.35
683 CORBU I BIANCA ALICE SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.83 8.75 9.18 9.65 7.85
684 GHEONEA S ROBERT GEORGE SCOALA GIMNAZIALA "PROF.EMIL PANAITESCU", COMUNA CUDALBI 8.83 8.72 9.31 9.5 7.95
685 BĪRLEANU O DANIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.10, LOCALITATEA GALATI 8.83 8.72 9.29 8.85 8.6
686 MOCANU M ŞTEFAN-GEORGE SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.83 8.7 9.37 9.1 8.3
687 GHEORGHIU F BIANCA LAURA SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 8.83 8.65 9.58 8.5 8.8
688 DRĂGAN SC DENISA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI 8.83 8.65 9.55 9.5 7.8
689 MAFTEI A ANDRADA ROMINA SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 8.83 8.65 9.55 9.1 8.2
690 PETREA N ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 8.83 8.62 9.7 9.5 7.75
691 PALADE L FLORINA MIRUNA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL NICOLAE", COMUNA VANATORI 8.83 8.57 9.9 9.2 7.95
692 CODREANU G ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MATCA 8.83 8.55 9.97 9.3 7.8
693 ALEXIU L ERIC-PETRE SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.82 8.82 8.86 8.75 8.9
694 SIMINEL P GEORGIANA INES SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.82 8.67 9.42 9.2 8.15
695 ILIE S DANIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA LIESTI 8.82 8.65 9.52 8.95 8.35
696 IVAŞCU V MIHAI SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 8.82 8.62 9.66 9.4 7.85
697 RUSU T DARIA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.82 8.62 9.65 9.6 7.65
698 LEFTER T IONUŢ CIPRIAN SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.82 8.62 9.63 9.2 8.05
699 BEŢIVOIU G ALEXANDRA-AMALIA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 8.82 8.6 9.71 9.7 7.5
700 POCRIȘ S CĂTĂLINA VIORICA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.82 8.6 9.7 9.8 7.4
701 STANCIU N BIANCA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE HAGIU", ORAS TG.BUJOR 8.82 8.57 9.84 9.55 7.6
702 TĪRĪLĂ VL ȘTEFAN CĂLIN SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.82 8.57 9.83 9.15 8
703 ONICA CS CLAUDIA ANNAMARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.82 8.55 9.9 9.5 7.6
704 CONSTANTINESCU V RAMONA ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA PECHEA 8.81 8.7 9.29 9.25 8.15
705 HĀNCU NN LUCA ALIN SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL", LOCALITATEA GALATI 8.81 8.7 9.28 8.4 9
706 MANOLACHE L ADRIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", LOCALITATEA GALATI 8.81 8.67 9.39 9.5 7.85
707 TATU DO DENIS DIMITRIE SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.81 8.62 9.59 8.55 8.7
708 RADU M DENISA GABRIELA COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 8.81 8.57 9.77 9.45 7.7
709 BĂLTĂGARU M MARIA-GABRIELA LICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU 8.81 8.55 9.85 9.8 7.3
710 ȘUVĂILĂ S MARIA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE POALELUNGI", COMUNA MASTACANI 8.81 8.55 9.85 9.15 7.95
711 ENE S ADRIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SLOBOZIA CONACHI 8.81 8.55 9.85 8.95 8.15
712 ENACOPOL CS MARIO-CRISTIAN LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 8.8 8.87 8.52 9.8 7.95
713 DIMOFTE M IULIA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GHEORGHE", COMUNA CUCA 8.8 8.67 9.33 9.8 7.55
714 OANCĂ VC RAREŞ ŞTEFAN COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 8.8 8.65 9.44 9.1 8.2
715 PRICOPIE C FLORIN SCOALA GIMNAZIALA "UNIREA", COMUNA BRANISTEA 8.8 8.62 9.55 9.35 7.9
716 SCURTU S PATRICIA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.8 8.57 9.76 8.75 8.4
717 PRISĂCARIU C ROBERT-MARIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.17, LOCALITATEA GALATI 8.8 8.57 9.74 9.45 7.7
718 CAUA V MANUELA LOREDANA COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 8.8 8.57 9.73 9.15 8
719 LEPĂDATU D ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "UNIREA", COMUNA BRANISTEA 8.8 8.55 9.83 8.7 8.4
720 DOBRE L COSMINA-ANA-MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.17, LOCALITATEA GALATI 8.79 8.55 9.76 8.8 8.3
721 LAZĂR M ALEXANDRA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SENDRENI 8.79 8.52 9.9 9.75 7.3
722 ZUGRAVU D MIHAI SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.78 8.72 9.03 9.45 8
723 IVAŞCU V ROMINA ALBERTA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL IERARH NICOLAE", COMUNA VLADESTI 8.78 8.67 9.26 8.6 8.75
724 MIREA E CRISTIAN ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT SIVITA, COMUNA TULUCESTI 8.78 8.62 9.46 9.3 7.95
725 STAN R IOANA ALEXIA LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 8.78 8.6 9.52 9.15 8.05
726 STAN C COSMIN ANDREI COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 8.78 8.6 9.51 8.2 9
727 TEODORESCU C ALEXANDRU CONSTANTIN COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 8.78 8.57 9.66 8.95 8.2
728 BANCIOG M SARA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.78 8.57 9.66 8.8 8.35
729 MALIHEN ROATĂ D EMANUEL ȘTEFAN SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 8.78 8.55 9.71 8.9 8.2
730 MUNTEANU S ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FOLTESTI 8.78 8.55 9.71 8.9 8.2
731 HUȚUȚUCĂ M ANAMARIA LARISA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.78 8.5 9.94 9.75 7.25
732 DINU I CLAUDIA MAGDALENA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SLOBOZIA CONACHI 8.78 8.5 9.92 9.25 7.75
733 ȘERBAN S ALEXANDRU VLAD SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 8.77 8.72 9 8.9 8.55
734 BĂDĂLAN J VALENTIN COSTIN SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.77 8.67 9.18 9.25 8.1
735 AVRAM I DARIA MARIA COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 8.77 8.65 9.25 8.65 8.65
736 ION G CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 8.77 8.62 9.4 9.55 7.7
737 CHIPER I DENISA TEODORA SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE MUNTEANU", LOCALITATEA GALATI 8.77 8.6 9.45 8.35 8.85
738 HARAS A ANDREAS SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.77 8.57 9.58 9.1 8.05
739 POPA G ALECSANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SUHURLUI 8.77 8.52 9.78 9.3 7.75
740 CIOBOTARU J MARIO LUCIAN SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL", LOCALITATEA GALATI 8.77 8.5 9.86 8.5 8.5
741 STERPARU G ANDREI MARIUS SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN OCTAVIAN IOSIF", LOCALITATEA TECUCI 8.77 8.47 9.97 9.7 7.25
742 POPA N AMALIA DELIA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.76 8.72 8.93 9.05 8.4
743 CĂPĂŢĀNĂ G DARIA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.76 8.65 9.23 9 8.3
744 BERCEA N ALEXANDRA ȘTEFANIA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE HAGIU", ORAS TG.BUJOR 8.76 8.55 9.63 9.65 7.45
745 GURĂU S ALEXANDRA-MARIA LICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU 8.76 8.52 9.72 9.3 7.75
746 BRATU G BIANCA MARINA SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 8.76 8.5 9.82 9.5 7.5
747 VOINEA F ȘTEFAN SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.75 8.77 8.67 9.65 7.9
748 SECHILA F LOREDANA-ELISABETA LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 8.75 8.72 8.88 8.55 8.9
749 MOROȘANU B ȘTEFAN COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.75 8.62 9.3 8.85 8.4
750 DOCAN A ALEXANDRA-GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.75 8.55 9.58 9.05 8.05
751 NIȚĂ D GIULIA BEATRICE SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.75 8.55 9.58 8.15 8.95
752 MOISI M DENISA IULIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA BARCEA 8.75 8.5 9.75 9.05 7.95
753 BOTINA M STEFAN ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA DRAGUSENI 8.75 8.47 9.87 8.35 8.6
754 DONCIU M IONUŢ ALBERT LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE", LOCALITATEA GALATI 8.74 8.67 9.05 8.7 8.65
755 ZAHARIA C TUDOR PETRU SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.74 8.55 9.54 8.6 8.5
756 PETCU S MARINA SORINA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.74 8.55 9.52 9.15 7.95
757 PLĂCINTĂ A ANDREI NICOLAS SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.74 8.52 9.64 8 9.05
758 GIURGEA AM BIANCA COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", LOCALITATEA GALATI 8.74 8.5 9.72 8.6 8.4
759 CODREANU P MIHĂIȚĂ SCOALA GIMNAZIALA NR.3, LOCALITATEA GALATI 8.74 8.5 9.7 8.8 8.2
760 GRIGORE M MIHNEA ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 8.74 8.5 9.7 7.95 9.05
761 POPA A ALEX SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.74 8.47 9.86 9.25 7.7
762 MANOLACHE V ANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.10, LOCALITATEA GALATI 8.73 8.62 9.19 9.35 7.9
763 LUPU V ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA NAMOLOASA 8.73 8.57 9.41 9 8.15
764 SIMA R RALUCA LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 8.72 8.62 9.15 8.9 8.35
765 TĂBĪRCĂ N DARIUS FLORENTIN SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.72 8.6 9.21 8.9 8.3
766 CHIRITOIU I FLORIN NICUSOR SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MATCA 8.72 8.57 9.32 8.15 9
767 STOICA RF DENISA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 8.72 8.52 9.52 9.3 7.75
768 SAVIN AJ ANDREEA-ALEXIA SCOALA GIMNAZIALA NR.17, LOCALITATEA GALATI 8.72 8.5 9.61 9.6 7.4
769 POPOVICI I ANDREI CLAUDIU SCOALA GIMNAZIALA "ANGHEL RUGINA", LOCALITATEA TECUCI 8.72 8.5 9.61 8.6 8.4
770 STOIAN D CĂTĂLIN LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 8.71 8.6 9.17 8.6 8.6
771 NEGRĂU G VLAD ALEXANDRU LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE", LOCALITATEA GALATI 8.71 8.57 9.29 9.35 7.8
772 CĂLIN V ALBERTO ROBERT SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE LUCHIAN", COMUNA PISCU 8.71 8.55 9.39 8.65 8.45
773 SANDU C IOANA ANTONIA SCOALA GIMNAZIALA “VICTOR VALCOVICI”, LOCALITATEA GALATI 8.71 8.52 9.49 8.45 8.6
774 POHRIB C ALEXIA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.71 8.47 9.7 8.85 8.1
775 LEHĂDUȘ N ANDREI CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 8.71 8.47 9.7 8.55 8.4
776 GHIDARCĂ O ANDREEA BEATRICE SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 8.71 8.47 9.69 9.65 7.3
777 LUPARU I DARIA TEODORA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.71 8.47 9.69 9.2 7.75
778 CALDEŞ D ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.71 8.47 9.69 8.8 8.15
779 AILENEI S MARIUS ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA POIANA 8.71 8.42 9.89 8.85 8
780 IORDACHE A DAVID ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.7 8.62 9.04 9 8.25
781 ŞTEFAN L ANDREI LIVIU COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 8.7 8.55 9.3 8.85 8.25
782 MUNTEANU D DORINEL ROBERT SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA LIESTI 8.7 8.5 9.52 9.25 7.75
783 TUDOSĂ S ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA LIESTI 8.7 8.5 9.5 9.2 7.8
784 COMAN I MONALISA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA LIESTI 8.7 8.47 9.66 8.75 8.2
785 COSTIN A ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "ELENA NEGRI", COMUNA COSTACHE NEGRI 8.7 8.47 9.65 8.9 8.05
786 PAȘCAN G ALEXANDRA VALERICA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA INDEPENDENTA 8.7 8.47 9.64 9.3 7.65
787 POPA GS LAURA IOANA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN OCTAVIAN IOSIF", LOCALITATEA TECUCI 8.7 8.4 9.91 9.3 7.5
788 NISIP C ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 8.69 8.8 8.29 9.15 8.45
789 NICA C ANDREI BOGDAN COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 8.69 8.57 9.18 8.3 8.85
790 CHIRITOIU NN ADINA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE CANTEMIR", COMUNA MATCA 8.69 8.52 9.38 8.2 8.85
791 NEGRUȚ S ANDREI-RAREȘ COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.69 8.5 9.46 9.05 7.95
792 IONESCU C DENISA CRISTIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 8.69 8.47 9.59 9.5 7.45
793 ȘCHEOPU J CRISTINA-IRINA LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 8.69 8.45 9.68 9 7.9
794 NETCU O TEODORA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.69 8.45 9.66 9.5 7.4
795 GRIGORAȘ I CONSTANTIN LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 8.69 8.45 9.65 8.75 8.15
796 VASILACHI I DENISA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MATCA 8.69 8.42 9.78 8.55 8.3
797 BULANCEA I VANESA ISABELA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA COROD 8.69 8.42 9.78 8.5 8.35
798 DALABAN ȘG ȘTEFAN-EDUARD SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.69 8.42 9.77 8.55 8.3
799 BEJAN S ANDREEA NARCISA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.69 8.4 9.88 9.6 7.2
800 TOADER T MIHAI LAURENȚIU SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA INDEPENDENTA 8.69 8.4 9.86 9.1 7.7
801 GHEORGHIU A CRISTIAN VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA LIESTI 8.68 8.5 9.42 8.45 8.55
802 NANU IL ANDREEA RAMONA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL NICOLAE", COMUNA LIESTI 8.68 8.47 9.53 9 7.95
803 PRODAN S AURELIAN SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.68 8.45 9.61 9.35 7.55
804 CUCU DI ȘTEFAN COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 8.67 8.55 9.18 9.2 7.9
805 GHIMBAȘANU D SARA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.67 8.55 9.15 9.05 8.05
806 LUPARU V IOAN TEODOR COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 8.67 8.42 9.71 8.35 8.5
807 CANDITU V MARIA-RALUCA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 8.67 8.42 9.68 9.35 7.5
808 TOMA C VICTORIA LARISA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT BUCESTI, COMUNA IVESTI 8.67 8.4 9.75 9.75 7.05
809 MOGLAN S PETRU VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.66 8.52 9.24 8.05 9
810 BUŞILĂ C ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.26, LOCALITATEA GALATI 8.66 8.45 9.53 9.3 7.6
811 ARSENE M ALEXANDRU-MARIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.3, LOCALITATEA GALATI 8.65 8.55 9.08 8.1 9
812 ALBU L DIANA FLORENTINA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.65 8.52 9.2 8.8 8.25
813 LUNGU N MĂDĂLINA VALENTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 8.65 8.52 9.19 9.5 7.55
814 COSTESCU C ANTONIA DARIA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.65 8.47 9.41 9.7 7.25
815 BOLEA I MARIUS CRISTIAN LICEUL TEHNOLOGIC "PAUL BUJOR", ORAS BERESTI 8.65 8.42 9.6 9.25 7.6
816 TUDORACHE C BIANCA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "UNIREA", COMUNA BRANISTEA 8.65 8.37 9.78 9.65 7.1
817 COSTACHE RS ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "SF.TREI IERARHI", SAT HANU CONACHI, COMUNA FUNDENI 8.65 8.37 9.77 9.15 7.6
818 SANDU G ANAMARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI 8.64 8.52 9.16 9.5 7.55
819 DUMITRAȘC CG GABRIELA EMILIA SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 8.64 8.47 9.33 8.8 8.15
820 IANCU-MAROLA M ROBERTA ALEXIA HEINEKEN SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 8.64 8.45 9.42 9.7 7.2
821 DĂNILĂ C MIODRAG GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT FURCENII NOI, COMUNA COSMESTI 8.64 8.42 9.54 9.3 7.55
822 COCALCU G RALUCA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.64 8.4 9.64 8.95 7.85
823 SOARE MS TIBERIU IONUŢ SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.64 8.4 9.63 9.05 7.75
824 SANDU N CRISTIAN ALESSIO LICEUL TEHNOLOGIC NR.1, COMUNA COROD 8.64 8.4 9.62 9.15 7.65
825 ARDELEANU V ARIANA SELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.64 8.37 9.74 9.2 7.55
826 ARTEM O ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.17, LOCALITATEA GALATI 8.64 8.35 9.83 8.6 8.1
827 CUCU SN ANDREEA VANESSA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE LUCHIAN", COMUNA PISCU 8.64 8.35 9.82 9.75 6.95
828 APOSTU N FILIPA SCOALA GIMNAZIALA "SMARANDA BRAIESCU", SAT HANTESTI, COMUNA BUCIUMENI 8.64 8.35 9.82 9.2 7.5
829 ONEL I CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 8.63 8.55 8.99 9.3 7.8
830 ORAC G SEBASTIAN PETRUȚ SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 8.63 8.55 8.95 9.1 8
831 BĪGU S ERIN MIRIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.63 8.52 9.07 8.55 8.5
832 AEVOAIE C VALENTINO COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 8.63 8.45 9.38 9.45 7.45
833 POPESCU G VLAD COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.62 8.55 8.92 8.95 8.15
834 BRĂILESCU C MARIA BIANCA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.62 8.5 9.12 9.3 7.7
835 MUSCĂ F MIHAI MATEI SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 8.62 8.45 9.34 7.4 9.5
836 DRUJESCU LI ANDREI ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.62 8.42 9.45 9.1 7.75
837 HUZUM CD GABRIELA ARTEMIS COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 8.62 8.42 9.45 8.7 8.15
838 GHEONEA VD IULIA-TEODORA COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", LOCALITATEA GALATI 8.62 8.4 9.53 9.2 7.6
839 DUMITRIU F FLORINA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA BARCEA 8.62 8.3 9.92 9.6 7
840 LUPEA R RALUCA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI 8.62 8.3 9.92 8.8 7.8
841 DRAȘOVEAN LI ALEXANDRA-MARIA LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 8.61 8.47 9.19 9.25 7.7
842 SOLOMON DM CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZUL", LOCALITATEA GALATI 8.61 8.42 9.41 9.25 7.6
843 BULIGA NN CĂTĂLIN SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 8.61 8.4 9.49 8.5 8.3
844 STAMBOALĂ I ANDREI DANIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.26, LOCALITATEA GALATI 8.61 8.4 9.45 8.65 8.15
845 LUPOAE M IONELA COSMINA SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 8.61 8.37 9.6 9.5 7.25
846 SILVESTRU C DENISA IOANA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.61 8.37 9.59 9.1 7.65
847 NEGARĂ GB MARIA ALESSANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.26, LOCALITATEA GALATI 8.61 8.37 9.58 9.7 7.05
848 PAVEL V OVIDIU PETRU SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SLOBOZIA CONACHI 8.61 8.35 9.69 8.05 8.65
849 IVAN I IULIA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA "LASCAR CATARGIU", COMUNA SCHELA 8.61 8.35 9.68 8.95 7.75
850 DIMITRIU EA VLAD CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.61 8.35 9.67 9 7.7
851 MARCU O ANAMARIA COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 8.6 8.47 9.13 8.9 8.05
852 DIACONU OC ANDREI-VALENTIN COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", LOCALITATEA GALATI 8.6 8.42 9.35 9.2 7.65
853 DUMITRESCU A ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA PECHEA 8.6 8.37 9.54 8.05 8.7
854 ISAC DC MARIO ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 8.6 8.37 9.53 8.85 7.9
855 MIHALACHE CD RAMONA GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA", COMUNA CUZA VODA 8.6 8.35 9.62 9.55 7.15
856 COMAN V ADINA MĂDĂLINA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.6 8.35 9.61 9.15 7.55
857 DRUŢĂ T ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT CONDREA, COMUNA UMBRARESTI 8.6 8.32 9.76 7.55 9.1
858 PAȚILEA TĂNASE M DANIEL DAVID LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA 8.6 8.3 9.8 8.9 7.7
859 ȘOLTUZ M RAREȘ FLORIN SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL", LOCALITATEA GALATI 8.59 8.42 9.3 8.45 8.4
860 CONSTANDACHE MV COSMIN ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.59 8.37 9.51 9.05 7.7
861 BUZDUGAN G ANDREI-COSMIN SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 8.59 8.37 9.48 8.75 8
862 GĪDEI E ELENA VANESSA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT CARLOMANESTI, COMUNA CERTESTI 8.59 8.3 9.75 9.5 7.1
863 TEIŞANU DC ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SENDRENI 8.59 8.25 9.99 8.95 7.55
864 DRUTĂ GHE IULIAN MARIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA DRAGANESTI 8.58 8.47 9.06 9 7.95
865 ANGHELUŢĂ D ALIN RAOUL LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE", LOCALITATEA GALATI 8.58 8.42 9.22 8.55 8.3
866 OLTEANU M RALUCA NICOLETA SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 8.58 8.4 9.34 8.8 8
867 PATOI D BIANCA IONELA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FOLTESTI 8.58 8.32 9.63 9.2 7.45
868 POPA AC LAVINIA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA PRIPONESTI 8.58 8.3 9.74 8.55 8.05
869 BURCĂ V SABRINA VALENTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA DRAGANESTI 8.58 8.3 9.73 9.4 7.2
870 NEDELCU E MARIA SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA", COMUNA CUZA VODA 8.58 8.3 9.73 9 7.6
871 ZALĂ C ROXANA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.58 8.3 9.71 9.5 7.1
872 CARP I DIANA MARINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BALENI 8.58 8.27 9.84 8.6 7.95
873 DIMACHE WM GABRIEL-ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.57 8.47 8.97 8.8 8.15
874 CHIRIAC M SORANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.57 8.37 9.37 9.05 7.7
875 HRISAFOPOL C ROBERT ANDREI LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE", LOCALITATEA GALATI 8.57 8.37 9.37 9.05 7.7
876 MOGOȘ VP VLAD PAUL COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 8.57 8.3 9.66 9.4 7.2
877 CORF F NICOLE SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.57 8.3 9.66 7.8 8.8
878 BLĂNARU SD IRINA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.57 8.27 9.77 9.2 7.35
879 LUPU T OANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MATCA 8.56 8.32 9.55 8 8.65
880 NICOLAU GC IRINA MARIA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 8.56 8.3 9.63 8.35 8.25
881 ILIE N BIANCA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MATCA 8.56 8.3 9.62 8.8 7.8
882 STANCIU T FLORENTINA ADNANA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.56 8.3 9.61 8.65 7.95
883 NICOLA - BIANCA ALBERTA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SENDRENI 8.56 8.22 9.96 9.6 6.85
884 DRUȚĂ I BOGDAN SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.55 8.55 8.59 8.1 9
885 CLADIADE N GABRIEL-NICOLAS LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 8.55 8.4 9.16 8.15 8.65
886 MITACHE FL IOANA LORENA SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 8.55 8.3 9.56 9.3 7.3
887 NANU S GABRIELA-ALESSIA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.55 8.27 9.69 8.85 7.7
888 ANDONE E GIANI NICUȘOR SCOALA GIMNAZIALA "SF.TREI IERARHI", SAT HANU CONACHI, COMUNA FUNDENI 8.55 8.27 9.68 9 7.55
889 DAVID V DAVID LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 8.54 8.45 8.94 9.15 7.75
890 CĀRSTIUC F ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.54 8.45 8.91 8.9 8
891 BURLEA GS DIANA-ANDREEA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.54 8.32 9.42 9 7.65
892 TABACARU I BIANCA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "ION CREANGA", SAT TALPIGI, COMUNA GHIDIGENI 8.54 8.27 9.66 8.65 7.9
893 GAVRILUȚĂ FC CARLA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 8.54 8.27 9.64 8.55 8
894 BRĪNZĂ Ș ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT SIVITA, COMUNA TULUCESTI 8.54 8.25 9.74 9 7.5
895 BORDEIANU A AURA COSMINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA REDIU 8.54 8.22 9.85 9.5 6.95
896 GHEORGHIU O ŞTEFANIA LICEUL DE ARTE "DIMITRIE CUCLIN", LOCALITATEA GALATI 8.54 8.22 9.83 9.4 7.05
897 NEDELCU G PETRIA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SENDRENI 8.54 8.22 9.83 9.35 7.1
898 IONAȘCU GI CRINA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.53 8.45 8.85 9.5 7.4
899 MOCANU V ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.53 8.37 9.21 8.55 8.2
900 MUNTEANU OC DAVID-CRISTIAN LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 8.53 8.37 9.2 8.2 8.55
901 CHIRIAC C LAURA GIANINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA NAMOLOASA 8.53 8.37 9.19 8.5 8.25
902 CHICUȘ M CARMEN DENISA LICEUL DE ARTE "DIMITRIE CUCLIN", LOCALITATEA GALATI 8.53 8.25 9.65 9.1 7.4
903 STAMBOALĂ G IOANA SCOALA GIMNAZIALA "SF.TREI IERARHI", SAT HANU CONACHI, COMUNA FUNDENI 8.53 8.2 9.86 10 6.4
904 MATEI A GEORGIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.53 8.2 9.85 9.55 6.85
905 PAVEL G RALUCA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA NR.10, LOCALITATEA GALATI 8.52 8.47 8.75 8.65 8.3
906 COJOCARU N NICOLETA LICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU 8.52 8.37 9.14 8.65 8.1
907 VLAD N CRINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA NAMOLOASA 8.52 8.3 9.43 8.75 7.85
908 LUPARU C MIRUNA-MĂDĂLINA SCOALA GIMNAZIALA "LASCAR CATARGIU", COMUNA SCHELA 8.52 8.3 9.4 9.8 6.8
909 PĂTRUŢĂ V ANDRA ROXANA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 8.52 8.25 9.64 8.8 7.7
910 ILIEV CG AMALIA ROSSA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.52 8.22 9.76 9 7.45
911 VĪRGOLICI F FLORINA SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE SI MARIA TASCA", COMUNA BALABANESTI 8.52 8.2 9.82 9.5 6.9
912 TOPLICEANU-TILĂ LF EMA CLAUDIA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN OCTAVIAN IOSIF", LOCALITATEA TECUCI 8.51 8.27 9.49 8.2 8.35
913 CĂLUIAN T MARIA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE LUCHIAN", COMUNA PISCU 8.51 8.27 9.48 9.15 7.4
914 ANDREI GE ANASTASIA ELENA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 8.51 8.2 9.78 9.55 6.85
915 CHIRILOAIE D VLAD COSMIN SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.51 8.17 9.87 8 8.35
916 BOGHIAN M MĂDĂLIN SCOALA GIMNAZIALA "LASCAR CATARGIU", COMUNA SCHELA 8.5 8.47 8.62 9 7.95
917 VLAD D MARINA FABIANA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GHEORGHE", COMUNA CUCA 8.5 8.35 9.12 9.4 7.3
918 HOLBAN GF EDUARD ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 8.5 8.32 9.26 8.5 8.15
919 COSTIN M BIANCA MIHAELA COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 8.5 8.27 9.46 8.55 8
920 NEGRĂU A CĂLIN SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.5 8.25 9.54 9.5 7
921 POPA V LIVIU GRIGORAȘ SCOALA GIMNAZIALA NR.3, COMUNA PECHEA 8.5 8.25 9.53 8.85 7.65
922 ENE E MARIA-SERENA LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 8.49 8.32 9.21 9.5 7.15
923 BRĂTESCU CM ŞTEFAN CĂLIN COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 8.49 8.3 9.29 8.4 8.2
924 PĂTRUȚĂ M ALEXANDRA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI 8.49 8.3 9.28 9 7.6
925 TOMA M ELENA DENISA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.49 8.22 9.61 8.75 7.7
926 PĂLĂMIDĂ S ANA MARIA COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 8.49 8.22 9.57 8.8 7.65
927 BREHOI AN DIANA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.49 8.2 9.69 9.7 6.7
928 NECHITA T CLAUDIO LICEUL TEHNOLOGIC NR.1, COMUNA COROD 8.49 8.2 9.68 9.6 6.8
929 CĪMPUREANU I AISCHA GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.49 8.2 9.66 9.4 7
930 PASCAL M RAMONA VALENTINA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZUL", LOCALITATEA GALATI 8.49 8.2 9.66 8.6 7.8
931 BOŢOROGA NC IONUȚ ALBERTO SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE MUNTEANU", LOCALITATEA GALATI 8.49 8.15 9.85 8.25 8.05
932 IGNAT A TEODOR SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BRAHASESTI 8.49 8.12 10 8.3 7.95
933 LAZĂR I MIHAI SEBASTIAN SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.48 8.4 8.84 8.25 8.55
934 MOCANU LA REBECCA ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.48 8.35 9.03 9.1 7.6
935 BODOROS P ILIE BOGDAN SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 8.48 8.32 9.12 9.65 7
936 PROCOP ND ALEXANDRU PAVEL SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 8.48 8.27 9.35 7.95 8.6
937 POPA M ROXANA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SI GAVRIL", SAT MIHAIL KOGALNICEANU, COMUNA SMARDAN 8.48 8.25 9.44 8.5 8
938 SĀRGHE CM FRANTZ TEODOR SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.48 8.22 9.56 9.2 7.25
939 PETREA C ANDREI NICUSOR SCOALA GIMNAZIALA "ANGHEL RUGINA", LOCALITATEA TECUCI 8.48 8.17 9.72 9 7.35
940 NECULA S ALBERT MĂDĂLIN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA PECHEA 8.48 8.15 9.82 7.75 8.55
941 MANOLE GS IOANA LORENA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SLOBOZIA CONACHI 8.48 8.12 9.95 9 7.25
942 PETREA - SILVIU SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SENDRENI 8.47 8.47 8.5 8.85 8.1
943 DĂNĂILĂ DM MARIAN ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 8.47 8.42 8.7 9.6 7.25
944 DRĂGAN L CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.47 8.35 8.95 8.25 8.45
945 FELEA C ALIN ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE POALELUNGI", COMUNA MASTACANI 8.47 8.22 9.51 8.65 7.8
946 STUPARU-CREȚU G PETRUȚ SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.47 8.22 9.47 9.05 7.4
947 ALBU C SELENA COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 8.47 8.2 9.57 9.75 6.65
948 IFROSE I DARIUS MIHAI SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 8.47 8.2 9.55 8.9 7.5
949 PETRICAN GG LARISA-ELENA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 8.47 8.17 9.68 8.95 7.4
950 AVRAM C ANI IOANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BARCEA 8.47 8.12 9.88 9.1 7.15
951 GĂLĂȚEANU C CRISTIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.47 8.12 9.87 9.75 6.5
952 IONIŢĂ V ŞTEFAN COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.46 8.42 8.66 8.65 8.2
953 ROMAN E ELENA MIRUNA SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI 8.46 8.3 9.13 9.35 7.25
954 STROIU BF CRISTIAN ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.46 8.27 9.25 9 7.55
955 MĪNĂSCURTĂ H ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.46 8.27 9.22 8.15 8.4
956 ANGHEL I ANDREEA-NICOLETA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 8.46 8.25 9.32 9 7.5
957 CORDAŞ V BIANCA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT BUCESTI, COMUNA IVESTI 8.46 8.15 9.71 9.4 6.9
958 PRUNĂ MG NECULAI ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 8.46 8.1 9.91 8.75 7.45
959 MUNTEAN D DIANA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.45 8.22 9.38 9.35 7.1
960 PRICOPE D NICOLETA NARCISA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MATCA 8.45 8.22 9.38 9.25 7.2
961 DONOSĂ S DAVID ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.45 8.22 9.37 9 7.45
962 NICANĂU D MARIO CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 8.45 8.22 9.37 8.05 8.4
963 HAGIU DM VIVIANA LĂCRĂMIOARA COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 8.45 8.2 9.47 8.1 8.3
964 DEMIDOV M COSTEL ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA BARCEA 8.45 8.17 9.61 9.15 7.2
965 GRECU G MIRELA SCOALA GIMNAZIALA "PROF.EMIL PANAITESCU", COMUNA CUDALBI 8.45 8.17 9.59 8.65 7.7
966 MISTREANU C ESTERA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.45 8.17 9.57 9.15 7.2
967 LUPICĂ I ANDREEA MARIANA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTA CUVIOASA PARASCHEVA", COMUNA SMARDAN 8.45 8.12 9.79 9.05 7.2
968 CRĂCIUN M IOAN SILVIU SCOALA GIMNAZIALA "PROF.EMIL PANAITESCU", COMUNA CUDALBI 8.44 8.47 8.33 8.55 8.4
969 SPĪNACHE D DAVID MIHAI SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 8.44 8.4 8.64 9 7.8
970 BURUIANĂ GO IUSTIN LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 8.44 8.37 8.72 9.4 7.35
971 VOICU C BIANCA-ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 8.44 8.27 9.16 8.25 8.3
972 ILIE C CORNELIU EDUARD SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.44 8.2 9.44 9.65 6.75
973 BRAUNER M DELIA SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 8.44 8.2 9.4 9.35 7.05
974 ANTONESCU G CRISTIAN ELISEI SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MATCA 8.44 8.17 9.55 8.15 8.2
975 DOROFTE T ANDA GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT BLANZI, COMUNA COROD 8.44 8.17 9.53 8.6 7.75
976 STANCU I MARLENA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT BUCESTI, COMUNA IVESTI 8.44 8.17 9.52 9.15 7.2
977 MOISĂ M NICOLETA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZUL", LOCALITATEA GALATI 8.44 8.15 9.62 8.7 7.6
978 POPA G MĂDĂLINA BIANCA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA COROD 8.44 8.15 9.6 7.95 8.35
979 JATCA V ALINA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MATCA 8.44 8.12 9.75 8.6 7.65
980 CONSTANTIN A ANASTASIA COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 8.44 8.12 9.74 8.65 7.6
981 DAMIAN-GALITZ I SILVIU ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "ELENA NEGRI", COMUNA COSTACHE NEGRI 8.44 8.1 9.83 8.2 8
982 TOMA N MARIA MĂDĂLINA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 8.44 8.1 9.82 8.3 7.9
983 NEGARĂ VL IOANA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.43 8.17 9.51 9.55 6.8
984 BERBECI MC BRIANA-GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.43 8.17 9.51 8.75 7.6
985 FILIP D ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 8.43 8.17 9.5 9.35 7
986 PURLUCA VS ANDREI IONUŢ SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 8.43 8.12 9.7 8.95 7.3
987 RACOVIȚĂ D ȘTEFAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA PRIPONESTI 8.42 8.27 9.06 8.2 8.35
988 MITREA E SILVIU SCOALA GIMNAZIALA “VICTOR VALCOVICI”, LOCALITATEA GALATI 8.42 8.25 9.14 8.3 8.2
989 CHIRILĂ I BOGDAN LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 8.42 8.25 9.1 8.25 8.25
990 PANAITE M MONICA GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA LIESTI 8.42 8.22 9.26 8.5 7.95
991 ENE H DENIS MARIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.42 8.22 9.22 9.05 7.4
992 BĪRLĂDEANU G DENIS GEORGE SCOALA GIMNAZIALA "GENERAL DUMITRU DAMACEANU", COMUNA COSMESTI 8.42 8.22 9.22 8.2 8.25
993 BĪRHALĂ N MIHAELA DENISA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BARCEA 8.42 8.12 9.65 9.25 7
994 MANOLE SV ALEXANDRA-MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.17, LOCALITATEA GALATI 8.42 8.05 9.93 8.2 7.9
995 ISACOV DD ANDREEA GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI 8.41 8.3 8.88 8.7 7.9
996 NIȚĂ VD EDUARD-ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.41 8.22 9.2 9.35 7.1
997 PĪSLAN MF IULIA ANGELA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.41 8.2 9.28 9.55 6.85
998 BOLEA C IRINA-DELIA LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 8.41 8.2 9.26 9 7.4
999 ABDULA EM GULNAR-ELIS SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 8.41 8.15 9.49 8.2 8.1
1000 ACONUŢOAIE CG GABRIEL ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.41 8.15 9.45 8.15 8.15
1001 HAMZA DD DAVID ROBERT SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE LUCHIAN", COMUNA PISCU 8.41 8.15 9.45 7.95 8.35
1002 PUŞCAŞU C MIRUNA ALEXIA SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI 8.41 8.1 9.66 9.25 6.95
1003 GRIGORAȘ I BEATRICE ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 8.41 8.07 9.8 9.3 6.85
1004 TUDORACHE OC IOANA GABRIELA LICEUL TEHNOLOGIC "OVID CALEDONIU", LOCALITATEA TECUCI 8.41 8.07 9.79 8.8 7.35
1005 PETREA T LORENA-DANIELA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 8.41 8.05 9.88 8.7 7.4
1006 BĀRLĂDEANU F MIHAI ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 8.4 8.22 9.15 9.15 7.3
1007 MICU CN MARISA SORINA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.4 8.2 9.22 9.2 7.2
1008 RACOVIŢĂ CE ANDREI-LUCIAN SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 8.4 8.1 9.63 9.4 6.8
1009 GHIMPU D GEORGE LICEUL TEHNOLOGIC "PAUL BUJOR", ORAS BERESTI 8.4 8.07 9.75 9.25 6.9
1010 MUNTEANU N ROMINA ELENA SCOALA GIMNAZIALA "ION CREANGA", SAT TALPIGI, COMUNA GHIDIGENI 8.4 8.05 9.8 8.6 7.5
1011 GAFTON A RAREŞ-STELIAN LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 8.39 8.25 8.96 8.35 8.15
1012 COSTIN D MIRUNA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.39 8.17 9.3 9.15 7.2
1013 NECULACHE LG ROBERT LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA 8.39 8.12 9.5 9.05 7.2
1014 IRIMIA G ANA DENISA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.39 8.12 9.48 8.75 7.5
1015 FRĂTIȚA T VALENTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA LIESTI 8.39 8.1 9.59 8.9 7.3
1016 BARBIERU C NICOLETA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE CANTEMIR", COMUNA MATCA 8.39 8.1 9.55 9.5 6.7
1017 NEAGU C IULIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA PECHEA 8.39 8.1 9.55 8.2 8
1018 BUGAN-BOGATU L DARIA VICTORIA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.39 8.05 9.78 8.45 7.65
1019 GANEA C SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 8.38 8.3 8.74 8.6 8
1020 COVIȚ M MANUELA ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.38 8.15 9.33 8.65 7.65
1021 ȘUȘNEA V MARIA ANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA LIESTI 8.38 8.15 9.32 8.45 7.85
1022 ALEXANDRU I NICOLETA SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA", COMUNA CUZA VODA 8.38 8.07 9.63 7.9 8.25
1023 ȘERBAN V ROBERT CĂTĂLIN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BARCEA 8.37 8.25 8.85 9 7.5
1024 PAVEL I AMALIA IONELA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FOLTESTI 8.37 8.1 9.48 9.1 7.1
1025 TOADER I SARA SCOALA GIMNAZIALA "SF.TREI IERARHI", SAT HANU CONACHI, COMUNA FUNDENI 8.37 8.1 9.46 8.1 8.1
1026 VATAVU C DENISIA IONELIA SCOALA GIMNAZIALA "ION CREANGA", SAT TALPIGI, COMUNA GHIDIGENI 8.37 8.05 9.69 8.9 7.2
1027 EFTIMIE DM IURI ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.37 8.05 9.69 8.8 7.3
1028 PURCĂREAȚĂ C ALEXANDRU IONUȚ SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.36 8.3 8.62 8.4 8.2
1029 UNGUREANU C ŞTEFAN MARIO COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 8.36 8.27 8.76 7.7 8.85
1030 BERARU PM PAULA-MARIA COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", LOCALITATEA GALATI 8.36 8.1 9.44 9.85 6.35
1031 MĪNJINEANU C LAURENŢIU SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SLOBOZIA CONACHI 8.36 8.07 9.55 8.2 7.95
1032 HILOHE G ALEXANDRA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "LASCAR CATARGIU", COMUNA SCHELA 8.35 8.3 8.57 9.2 7.4
1033 ȘERBAN N ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.35 8.12 9.31 8.55 7.7
1034 CIORBĂ S IULIAN SERGIU SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 8.35 8.12 9.31 8.5 7.75
1035 CONIC GC ROMINA-ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.17, LOCALITATEA GALATI 8.35 8.05 9.58 8.2 7.9
1036 TĂLPĂU C CARMEN GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT MACISENI, COMUNA CORNI 8.35 8 9.79 8.85 7.15
1037 PADURARU EG ANDREEA ROXANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA CAVADINESTI 8.35 7.97 9.88 9.35 6.6
1038 PECHEANU V COSMIN ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 8.34 8.3 8.52 9.2 7.4
1039 STANCIU A ANDREEA-ADELINA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 8.34 8.25 8.74 9.4 7.1
1040 CIOBOTARU T MONICA-NICOLETA SCOALA GIMNAZIALA "PETRU RARES", COMUNA FRUMUSITA 8.34 8.22 8.82 9.05 7.4
1041 NEGRUT I ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MATCA 8.34 8.07 9.46 8.55 7.6
1042 CONDREA A DAVID LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 8.34 8.07 9.46 8.45 7.7
1043 PAVEL M ROBERT CĂTĂLIN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT MALU ALB, COMUNA DRAGANESTI 8.34 8.07 9.46 8.2 7.95
1044 LOVIN A SEBASTIAN SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.34 8.07 9.45 9.6 6.55
1045 DEDIU M ALEXANDRA DARIA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.34 8.02 9.66 9.8 6.25
1046 RADOVICI F MIRELA IULIA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA LIESTI 8.34 8.02 9.63 8.5 7.55
1047 IANI SC CLAUDIA VALENTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.34 8.02 9.63 8.4 7.65
1048 ENE S CRISTI IONUȚ SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI 8.34 8 9.74 8 8
1049 PRICOPI J JUSTINA ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 8.33 8.27 8.6 8.75 7.8
1050 CUSUTURĂ I MARIA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "UNIREA", COMUNA BRANISTEA 8.33 8.17 8.97 8.75 7.6
1051 CRĂCIUN A ANDREI IOAN SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 8.33 8.15 9.05 8.45 7.85
1052 STRATULAT T GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 8.33 8.12 9.18 8.4 7.85
1053 TUDORACHE I CRINA EMANUELA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.33 8.1 9.29 8.35 7.85
1054 TROFIN S CORNEL ȘTEFAN SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE LUCHIAN", COMUNA PISCU 8.33 8.05 9.49 8.8 7.3
1055 SAVA C CLAUDIU ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 8.33 8.02 9.59 8.15 7.9
1056 TAȘCĂ C CHRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA COROD 8.33 8.02 9.57 7.95 8.1
1057 CAZAN M CRISTIAN MĂDĂLIN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA UMBRARESTI 8.33 8.02 9.57 7.1 8.95
1058 ZADOROJNEAC C FLORIN TRAIAN SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI 8.33 7.97 9.81 8.15 7.8
1059 STAN GH COSMIN CIPRIAN SCOALA GIMNAZIALA "ION CREANGA", SAT TALPIGI, COMUNA GHIDIGENI 8.32 8.12 9.12 8.1 8.15
1060 DRĂGAN VG IRENE LUCIA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.32 8.07 9.32 8.7 7.45
1061 NARE I MIRUNA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE CANTEMIR", COMUNA MATCA 8.32 8.02 9.56 8.05 8
1062 BONCIU D MARIAN MARIUS COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 8.32 8 9.61 9 7
1063 ZISU S ŞTEFANIA ALINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT MALU ALB, COMUNA DRAGANESTI 8.32 7.97 9.75 9 6.95
1064 CRĂCIUN T ADELINA MONALISA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTA CUVIOASA PARASCHEVA", COMUNA SMARDAN 8.32 7.97 9.74 8.8 7.15
1065 SUCEVEANU M IOANA ADRIANA LICEUL TEHNOLOGIC "EREMIA GRIGORESCU", ORAS TG.BUJOR 8.32 7.97 9.72 9.4 6.55
1066 MUSTAȚĂ V CASANDRA-MARIA LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 8.32 7.97 9.72 8.5 7.45
1067 COZACIUC V COSMIN LEONARD SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA BARCEA 8.32 7.95 9.83 8.8 7.1
1068 BĂDIN C MIRUNA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.31 8.32 8.27 8.25 8.4
1069 GOCIU CL DAVID SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.31 8.22 8.68 9.05 7.4
1070 CHIRUC A MIHAELA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 8.31 8.07 9.3 9 7.15
1071 SAVA F ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.31 8.05 9.35 8 8.1
1072 GAVRILĂ G VALENTINA LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 8.31 8.02 9.5 8.7 7.35
1073 ZANFIR V GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL NICOLAE", COMUNA LIESTI 8.31 8 9.58 8.55 7.45
1074 BUTE Ș ADELINA FLORENTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.3, COMUNA PECHEA 8.31 8 9.58 8.05 7.95
1075 GOLDENBERG S HARY COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.3 8.22 8.65 9.35 7.1
1076 STOICA DC ALEXANDRA VALENTINA SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 8.3 8.2 8.7 9.4 7
1077 NAŞU G TEODOR CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 8.3 8.15 8.94 8 8.3
1078 ZAHARIA M TUDOR SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.3 8.12 9.06 7.65 8.6
1079 VICLEANU M CORINA-MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA "PETRU RARES", COMUNA FRUMUSITA 8.3 8.12 9.03 9.25 7
1080 MĪNZALĂ C ALEXANDRU IOAN SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 8.3 8.12 9.02 8.65 7.6
1081 CRĂCIUN L ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 8.3 8.07 9.26 8.35 7.8
1082 SĂLĂVĂSTRU I ELENA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 8.3 8.02 9.44 8.05 8
1083 VOICU N INA TEODORA SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA", COMUNA CUZA VODA 8.3 8.02 9.42 9.15 6.9
1084 TRANDAFIR C DARIA LOIS SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE LUCHIAN", COMUNA PISCU 8.3 8 9.5 8.25 7.75
1085 STATI I ALEXIA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 8.3 7.97 9.66 8.1 7.85
1086 SCURTU CA DRAGOȘ IOAN ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.29 8.17 8.79 8.65 7.7
1087 SUSANU S MARIA TEODORA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL NICOLAE", COMUNA LIESTI 8.29 8.05 9.29 9.15 6.95
1088 BUDACĂ RV ROMINA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.29 8.05 9.29 8.9 7.2
1089 GHIORGHIȚĂ MM ALEXANDRU VASILE SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.29 8.05 9.25 8.45 7.65
1090 GHIBIRGIU G COSMIN ALIN SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL IERARH NICOLAE", COMUNA VLADESTI 8.29 8.05 9.25 7.55 8.55
1091 TĪNJALĂ G BIANCA IONELA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.29 8.02 9.39 8.05 8
1092 GRECU I LUCA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.29 8.02 9.37 9.8 6.25
1093 MOCANU A RALUCA ALEXIA LICEUL DE ARTE "DIMITRIE CUCLIN", LOCALITATEA GALATI 8.29 8 9.48 8.3 7.7
1094 POTĪRNICHE F DENNIS GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA TULUCESTI 8.29 7.95 9.69 8.55 7.35
1095 FLOREA I SPIRIDON VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA INDEPENDENTA 8.29 7.92 9.77 8.15 7.7
1096 COBZARU A ARTEMISA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FOLTESTI 8.29 7.9 9.87 9.5 6.3
1097 NARE M ANDREEA ALIDA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MATCA 8.29 7.9 9.87 7.45 8.35
1098 TULEARCĂ E BOGDAN ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "PROF.EMIL PANAITESCU", COMUNA CUDALBI 8.28 8.22 8.53 7.85 8.6
1099 GANEA C DIANA ELENA LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE", LOCALITATEA GALATI 8.28 8.2 8.62 9.75 6.65
1100 HUZUM P PETRIȘOR SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 8.28 8.1 9.02 8.2 8
1101 CIOHODARU C ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.28 8.05 9.24 9.4 6.7
1102 STANCIU D ALEXANDRU ȘTEFAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MUNTENI 8.28 7.95 9.64 9.2 6.7
1103 ȚUCHEL D REMUS SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MUNTENI 8.28 7.95 9.64 7.5 8.4
1104 CIORBĂ V ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.28 7.95 9.63 9.45 6.45
1105 DUMITRU ID IUSTIN IONUŢ COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 8.28 7.95 9.63 8.5 7.4
1106 BORŞAN D ANDREEA VERGINICA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA DRAGANESTI 8.28 7.92 9.76 9.2 6.65
1107 VASILACHE I COSTEL COSMIN SCOALA GIMNAZIALA "FLOREA JULEA", COMUNA NEGRILESTI 8.28 7.87 9.96 7.95 7.8
1108 VLASIE V DUMITRU VLAD SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 8.27 8.22 8.5 8 8.45
1109 MELENCIUC C NATALIA IOANA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.27 8.05 9.19 9.35 6.75
1110 ZAHARIA C ȘTEFAN ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 8.27 8.02 9.28 8.45 7.6
1111 HAMZA V ROBERT-ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA "LASCAR CATARGIU", COMUNA SCHELA 8.27 8 9.39 9.2 6.8
1112 PĂCURARU LI ALESSANDRO ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.27 7.95 9.58 7.7 8.2
1113 BUJOR N ELENA IASMINA COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET", LOCALITATEA TECUCI 8.27 7.95 9.57 9.6 6.3
1114 PASAT P DENISA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA RADESTI 8.27 7.9 9.78 9 6.8
1115 DEFTA S DENIS IONUȚ SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL NICOLAE", COMUNA VANATORI 8.27 7.9 9.78 7.9 7.9
1116 CHELARIU F ROBERT ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.26 8.1 8.93 7.5 8.7
1117 RĂUȚĂ C BOGDAN PAUL SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.26 8.05 9.1 9.05 7.05
1118 GRECU C MARA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.26 8.02 9.24 9.25 6.8
1119 RUBICĂ MV IUSTIN ALBERT SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SENDRENI 8.26 7.92 9.66 9 6.85
1120 ONOFREI M MARIO GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 8.26 7.92 9.65 9.35 6.5
1121 IONESCU P ANDREEA DIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT FURCENII NOI, COMUNA COSMESTI 8.26 7.92 9.63 7.65 8.2
1122 BOEV M DARIUS-DIMITRIE LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 8.25 8.07 9.01 8.8 7.35
1123 BĂLĂNESCU V ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA ADVENTISTA, COMUNA MATCA 8.25 8 9.26 8.75 7.25
1124 DIACONU CG DAVID ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 8.25 7.97 9.38 8.2 7.75
1125 RĂILEANU I CLAUDIA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA INDEPENDENTA 8.25 7.97 9.37 8.45 7.5
1126 DINU D CĂTĂLINA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA BARCEA 8.25 7.95 9.45 9.45 6.45
1127 ARES CC ALINA OANA SCOALA GIMNAZIALA NR.16, LOCALITATEA GALATI 8.25 7.92 9.57 9.35 6.5
1128 HUZUM E RĂZVAN FLORIN SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.25 7.87 9.8 8.55 7.2
1129 PĂTRUȚ PG FLORINA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SI GAVRIL", SAT MIHAIL KOGALNICEANU, COMUNA SMARDAN 8.25 7.87 9.77 8 7.75
1130 MĂNĂSTIREANU I CODRIN SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.24 8.07 8.96 8.55 7.6
1131 IONAȘCU A LAURENȚIU DORIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.24 8.02 9.16 8.3 7.75
1132 GAIU J DAVID IUSTIN SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 8.24 8.02 9.12 8.35 7.7
1133 GHIMPU D IRIS ELENA SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE MUNTEANU", LOCALITATEA GALATI 8.24 7.95 9.42 8.7 7.2
1134 DRĂGOI - LORENA DIANA SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA TECUCI 8.24 7.92 9.53 9.25 6.6
1135 MATEI R NADIA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA INDEPENDENTA 8.24 7.92 9.52 8.7 7.15
1136 DIMOFTE N ANDREEA GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA "ION CREANGA", SAT TALPIGI, COMUNA GHIDIGENI 8.24 7.87 9.72 8 7.75
1137 VESPAN D MARIA ALESIA SCOALA GIMNAZIALA "ANGHEL RUGINA", LOCALITATEA TECUCI 8.24 7.85 9.81 9 6.7
1138 CRĂCIUN M ANDREI NECULAI SCOALA GIMNAZIALA "PROF.EMIL PANAITESCU", COMUNA CUDALBI 8.23 8.15 8.55 8.05 8.25
1139 COSTIN P ŞTEFAN SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.23 8.12 8.69 8.1 8.15
1140 COSTACHE VG BIANCA ADRIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 8.23 8.02 9.09 8.75 7.3
1141 PURLUCA T NICOLAE TEODOR SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE HAGIU", ORAS TG.BUJOR 8.23 7.97 9.31 9.45 6.5
1142 NIȚURĂ AC ADRIAN OCTAVIAN SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.23 7.97 9.31 9.3 6.65
1143 STĪNGĂ T IUSTINA ELENA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZUL", LOCALITATEA GALATI 8.23 7.97 9.3 9.35 6.6
1144 CLIPICI FI ALEXANDRA RALUCA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.23 7.95 9.38 9.4 6.5
1145 BULBOACĂ C BIANCA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 8.23 7.92 9.48 8.35 7.5
1146 ARITON G DORIAN-MARIN SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.23 7.9 9.58 9.05 6.75
1147 BOTEZATU G ANDREI SEBASTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA INDEPENDENTA 8.22 8.1 8.71 9 7.2
1148 BORŞAN V IULIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT MALU ALB, COMUNA DRAGANESTI 8.22 8 9.12 8.6 7.4
1149 HONDRILĂ V MARIO FLORIN SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.22 7.95 9.34 8.5 7.4
1150 TĂNASE I MARIAN SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 8.22 7.95 9.31 9 6.9
1151 TUDOSĂ D ANDRADA FLORINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA LIESTI 8.22 7.9 9.54 9.1 6.7
1152 PUFLEA A MONICA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.22 7.85 9.73 9.5 6.2
1153 ENE M CRISTINA ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SLOBOZIA CONACHI 8.22 7.85 9.7 8.4 7.3
1154 GHEORGHIȚĂ C ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA REDIU 8.22 7.8 9.92 8.55 7.05
1155 DUBLEA G LARISA-MIRELA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 8.21 8.02 9 8.25 7.8
1156 MANEA RC MARIA GIULIA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.21 7.97 9.2 9.45 6.5
1157 ALEXANDRU D RALUCA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.21 7.97 9.19 8.95 7
1158 BULANCEA V LORIS SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA COROD 8.21 7.95 9.25 8.75 7.15
1159 MITITELU LV COSMIN SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 8.21 7.9 9.45 9.1 6.7
1160 SANDU GL BIANCA ZENAIDA SCOALA GIMNAZIALA NR.26, LOCALITATEA GALATI 8.21 7.87 9.58 8.95 6.8
1161 TĂNASE C ELIZA MARINELA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT UNGURENI, COMUNA MUNTENI 8.21 7.8 9.86 9.3 6.3
1162 DUMITROV D DARIA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.2 7.95 9.2 8.6 7.3
1163 TUDURAN M ANDREI ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.2 7.92 9.36 8.25 7.6
1164 TĂNASE N TUDOR NICUȘOR SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.2 7.92 9.33 6.9 8.95
1165 ISCOV P ROBERT SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.2 7.87 9.53 8.8 6.95
1166 DONŢU I IULIANA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.2 7.87 9.52 9.25 6.5
1167 STASE C GEORGE ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.2 7.87 9.52 8.6 7.15
1168 PĀRLEA V PAUL ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA DRAGUSENI 8.2 7.8 9.84 8.7 6.9
1169 DIACONITA C ALINA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT COASTA LUPEI, COMUNA NICORESTI 8.2 7.8 9.8 8.85 6.75
1170 BĪRA AA ALESSIA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.19 7.9 9.38 8.25 7.55
1171 STAN I TIMOTEI SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE CANTEMIR", COMUNA MATCA 8.19 7.9 9.35 7.9 7.9
1172 MANOLE V MARIA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.19 7.87 9.49 8.8 6.95
1173 DAMIAN CC RALUCA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "UNIREA", COMUNA BRANISTEA 8.19 7.82 9.71 9.05 6.6
1174 ZGHEREA M RAUL DANIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT SIVITA, COMUNA TULUCESTI 8.19 7.82 9.7 7.7 7.95
1175 DURA M OCTAVIAN IONUȚ SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 8.18 8.17 8.25 8 8.35
1176 MIHALAŞCU C ŞTEFAN CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.18 8 8.93 8.3 7.7
1177 MATEI ID ANDREEA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 8.18 8 8.92 9.3 6.7
1178 NACU P DENIS CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 8.18 7.97 9.06 8.05 7.9
1179 MARIN C DENISE OANA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.18 7.9 9.32 8.95 6.85
1180 PRALEA VL BIANCA MARIANA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.18 7.82 9.66 7.85 7.8
1181 ODEA CV IRINA NICOLA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.18 7.82 9.63 9.25 6.4
1182 COJOCARU A ALEXANDRA IOANA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZUL", LOCALITATEA GALATI 8.18 7.8 9.73 9.25 6.35
1183 BUJOREANU I MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.25, LOCALITATEA GALATI 8.17 8.07 8.6 8.4 7.75
1184 MATEI T ANCA GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 8.17 7.97 8.98 8.35 7.6
1185 PAȚILEA DI SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.17 7.95 9.06 8.15 7.75
1186 ANDREI S VLAD SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI 8.17 7.92 9.21 8.5 7.35
1187 HODOROGEA M ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL NICOLAE", COMUNA LIESTI 8.17 7.85 9.46 9 6.7
1188 DIMOFTE CP ALEXANDRA MARYAM COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.17 7.8 9.69 8.1 7.5
1189 DIMA I ALIN COSTEL SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SLOBOZIA CONACHI 8.17 7.8 9.67 8.1 7.5
1190 BUTUNOI M ALIN RAZVAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT BLANZI, COMUNA COROD 8.17 7.8 9.67 8 7.6
1191 PATRICHE Z ANDREI MADALIN LICEUL TEHNOLOGIC "EREMIA GRIGORESCU", ORAS TG.BUJOR 8.17 7.75 9.87 9.45 6.05
1192 NEAGU V ALEXANDRA DENISA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.16 8.02 8.75 8.85 7.2
1193 HAHUIE C IRINA IOANA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.16 8 8.81 9 7
1194 BĂLAN CM DIANA OANA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 8.16 7.82 9.52 8.8 6.85
1195 ROTARU D ANDREI-CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU", LOCALITATEA GALATI 8.16 7.82 9.52 8.6 7.05
1196 CĂLMUC A MIRUNA DARIA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZUL", LOCALITATEA GALATI 8.16 7.77 9.73 8.4 7.15
1197 SANDRU I DELIA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "ION CREANGA", SAT TALPIGI, COMUNA GHIDIGENI 8.16 7.75 9.83 8.5 7
1198 BURGHELEA VG EMIL GABRIEL LICEUL DE ARTE "DIMITRIE CUCLIN", LOCALITATEA GALATI 8.16 7.72 9.93 8.6 6.85
1199 STAN V TUDOR-ȘTEFAN LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA", LOCALITATEA GALATI 8.15 8 8.77 8.8 7.2
1200 POPA C ANDRA NICOLETA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.15 7.95 8.95 9.4 6.5
1201 GĂVĂNESCU RS VIORICA LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE", LOCALITATEA GALATI 8.15 7.95 8.95 8.65 7.25
1202 PETREA M ANDREEA TEODORA COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 8.15 7.87 9.3 7.9 7.85
1203 BARTAȘ C ALEX SCOALA GIMNAZIALA ADVENTISTA, COMUNA MATCA 8.15 7.85 9.37 8.95 6.75
1204 TODERASCU G ADELINA SCOALA GIMNAZIALA "SF.TREI IERARHI", SAT HANU CONACHI, COMUNA FUNDENI 8.15 7.77 9.71 7.7 7.85
1205 NĂSTASE NV ANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SENDRENI 8.15 7.77 9.69 9.75 5.8
1206 ZLATE B GIANI CLAUDIU SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT UNGURENI, COMUNA MUNTENI 8.15 7.72 9.88 9.3 6.15
1207 GROZA Ș PETRICĂ COSMIN SCOALA GIMNAZIALA "SFANTA CUVIOASA PARASCHEVA", COMUNA SMARDAN 8.15 7.7 9.96 8.45 6.95
1208 MĀRZA GH DENISA GABRIELA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.14 7.95 8.91 8.25 7.65
1209 GRADEA DA ROBERT ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 8.14 7.85 9.33 8.45 7.25
1210 CROITORU I DARIUS NICUȘOR SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA INDEPENDENTA 8.14 7.8 9.52 8.8 6.8
1211 NECULA D ANDREEA MĂDĂLINA LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA 8.14 7.77 9.64 9.15 6.4
1212 AMĂRIUȚEI M LAVINIA VALENTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT UNGURENI, COMUNA MUNTENI 8.14 7.72 9.86 9.3 6.15
1213 POALELUNGI D ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.13 8.12 8.21 8.5 7.75
1214 CIURARU LF ILIE SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 8.13 7.95 8.89 8.3 7.6
1215 ZALUM C ELENA LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 8.13 7.92 9 8.65 7.2
1216 SCHIN GC RADU MIHAI SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 8.13 7.85 9.28 9 6.7
1217 TALABĂ N ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 8.13 7.82 9.39 8.1 7.55
1218 STOICA P MIHAI SCOALA GIMNAZIALA "PETRU RARES", COMUNA FRUMUSITA 8.13 7.82 9.38 9.55 6.1
1219 ANDRĂŞESCU I ANCA COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 8.13 7.8 9.49 8.85 6.75
1220 DONICI T DRAGOȘ IRINEL SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 8.13 7.75 9.68 8.2 7.3
1221 MIHAI G BOGDAN MARIUS SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.12 7.92 8.92 9.25 6.6
1222 RUSU M MARIA ELIZA COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 8.12 7.82 9.33 8.05 7.6
1223 BROASCĂ T LIDIA-DANIELA LICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU 8.12 7.8 9.44 9.4 6.2
1224 POPA C TEODORA SCOALA GIMNAZIALA NR.3, COMUNA LIESTI 8.12 7.77 9.55 8.8 6.75
1225 BRĂTULEANU A GABRIELA-LOREDANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT FUNDEANU, COMUNA DRAGUSENI 8.12 7.77 9.55 8.4 7.15
1226 ATANASIU M ARIANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.12 7.77 9.55 8.35 7.2
1227 CHICOȘ A NICOLA SCOALA GIMNAZIALA "GEORGE IVASCU", COMUNA CERTESTI 8.12 7.75 9.62 9.4 6.1
1228 HAGIU C ANDREEA ROMINA SCOALA GIMNAZIALA "SF.STELIAN", SAT UMBRARESTI DEAL, COMUNA UMBRARESTI 8.12 7.67 9.95 8.7 6.65
1229 PĂUN F DĂNUȚ SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL", LOCALITATEA GALATI 8.11 8 8.56 7.65 8.35
1230 CULEV O VICTOR SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 8.11 7.85 9.18 7.9 7.8
1231 MAGDA A RĂZVAN ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA ADVENTISTA, COMUNA MATCA 8.11 7.85 9.15 8.15 7.55
1232 TRAICIU O ANDREI CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.11 7.82 9.28 7.7 7.95
1233 SILVESTRU G IARINA IOANA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.11 7.75 9.58 9 6.5
1234 CRĂCIUN M RAREȘ ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.1 7.92 8.82 8.7 7.15
1235 OPREA MB DAVID SCOALA GIMNAZIALA NR.3, LOCALITATEA GALATI 8.1 7.85 9.14 7.3 8.4
1236 TEACĂ N DIANA PETRIA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 8.1 7.8 9.3 7.5 8.1
1237 GEORGESCU AP CRISTINA ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 8.1 7.77 9.46 8.85 6.7
1238 TEODORU C BIANCA SOFIA LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE", LOCALITATEA GALATI 8.1 7.75 9.54 7.9 7.6
1239 RADU P DENNIS LUIGI SCOALA GIMNAZIALA "GENERAL DUMITRU DAMACEANU", COMUNA COSMESTI 8.1 7.75 9.52 8.8 6.7
1240 ȘERBAN L ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.09 7.97 8.6 9.15 6.8
1241 TURCU PG RĂZVAN ŞTEFAN SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI 8.09 7.87 8.98 7.15 8.6
1242 MORCAN EI EVELINA LAVINIA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 8.09 7.8 9.27 9.5 6.1
1243 MERLUŞCĂ M PATRICIA COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 8.09 7.77 9.4 8.35 7.2
1244 AMĂLINEI OC ANA IARINA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.09 7.75 9.48 8.8 6.7
1245 MUNTEANU C FABIOLA OANA SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI 8.08 7.97 8.53 8.55 7.4
1246 STRATULAT N GEORGE SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT MALU ALB, COMUNA DRAGANESTI 8.08 7.82 9.12 9.05 6.6
1247 VIŞAN I BEATRICE MARIA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.08 7.75 9.44 8.15 7.35
1248 RUGET P ANANIA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.08 7.75 9.42 9.3 6.2
1249 SIMA C AMALIA IOANA SCOALA GIMNAZIALA NR.24, LOCALITATEA GALATI 8.08 7.75 9.42 8.7 6.8
1250 RADU O FLORIN GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN OCTAVIAN IOSIF", LOCALITATEA TECUCI 8.08 7.72 9.56 7.5 7.95
1251 CRISTOFAN C MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA "STROE S. BELLOESCU", SAT PLESA, COMUNA BERESTI-MERIA 8.08 7.72 9.55 9.5 5.95
1252 PRICUP V PAULA ELIZA LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE", LOCALITATEA GALATI 8.07 7.85 8.97 9.1 6.6
1253 MOLDOVAN A ROXANA IOANA SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.07 7.85 8.96 7.95 7.75
1254 DIMA GH VLAD ȘTEFAN COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.07 7.82 9.09 8.25 7.4
1255 ANDREI N IULIANA-BIANCA LICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU 8.07 7.82 9.07 9.45 6.2
1256 PAȚILEA N VALENTIN NICOLAE LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA 8.07 7.8 9.17 8.1 7.5
1257 GEORGESCU I DARIA IULIA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.07 7.8 9.15 8.85 6.75
1258 CĂLIN V ANTONIA SCOALA GIMNAZIALA NR.9, LOCALITATEA GALATI 8.07 7.75 9.35 8.8 6.7
1259 ARHIP ROSSI AC CORINA ANAMARIA LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE", LOCALITATEA GALATI 8.07 7.72 9.5 8.65 6.8
1260 RĂDUCAN A LORAND LUIS SCOALA GIMNAZIALA ADVENTISTA, COMUNA MATCA 8.07 7.72 9.5 8.65 6.8
1261 RĂDUCAN D DENISA PARASCHIEVA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.07 7.72 9.47 8.85 6.6
1262 CHETRONE T ELENA BIANCA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.07 7.72 9.47 8.15 7.3
1263 LUPOAE I ALEXANDRA MARIA LICEUL DE ARTE "DIMITRIE CUCLIN", LOCALITATEA GALATI 8.07 7.7 9.56 8.95 6.45
1264 OANĂ D CRISTINA-ELENA LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA 8.07 7.67 9.68 9.2 6.15
1265 GHEORGHE FA ELENA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SENDRENI 8.07 7.65 9.79 9 6.3
1266 BADIU L DAMIAN COSTEL SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.06 7.9 8.71 8.6 7.2
1267 BĪRSAN C ANDREEA DIANA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 8.06 7.87 8.84 9.1 6.65
1268 OPREA G GEORGIANA DIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT COASTA LUPEI, COMUNA NICORESTI 8.06 7.7 9.5 9.2 6.2
1269 BOTEZATU CM ANDREI CĂTĂLIN DENIS LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE", LOCALITATEA GALATI 8.05 8 8.26 8.45 7.55
1270 ISTRATE V ROBERT-CODRUȚ LICEUL TEORETIC "DUNAREA", LOCALITATEA GALATI 8.05 7.9 8.65 9.05 6.75
1271 GRIGOROV P MARIAN COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.05 7.85 8.85 8.95 6.75
1272 CHIRIAC G CRISTIAN PETRUȘ SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.05 7.82 9 8.4 7.25
1273 TĂNASE S EUGENIA LICEUL DE ARTE "DIMITRIE CUCLIN", LOCALITATEA GALATI 8.05 7.77 9.19 8.65 6.9
1274 STĂVĂRACHE M LOREDANA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 8.05 7.77 9.19 8.1 7.45
1275 ȘERBAN LM RALUCA DANIELA SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 8.05 7.77 9.17 8.65 6.9
1276 CRĂCIUN S DIANA IOANA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.05 7.75 9.27 9.2 6.3
1277 CRUCEANU A ANDRA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 8.05 7.72 9.4 9.45 6
1278 DUMITRAȘC FP GELU ION CIPRIAN SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.05 7.72 9.39 7.35 8.1
1279 OPREA I COSMINA SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA", COMUNA CUZA VODA 8.05 7.7 9.47 8.3 7.1
1280 IVAN V MIHAI SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 8.05 7.7 9.45 8.45 6.95
1281 RENȚA TD MARIUS ALEX SCOALA GIMNAZIALA "SFANTA CUVIOASA PARASCHEVA", COMUNA SMARDAN 8.05 7.7 9.45 8.3 7.1
1282 ISTRATE C GHERGHINA GEANINA SCOALA GIMNAZIALA "PROF.EMIL PANAITESCU", COMUNA CUDALBI 8.05 7.67 9.61 9.25 6.1
1283 BLĪNDU C IONUȚ SCOALA GIMNAZIALA "DOAMNA NICA", COMUNA VALEA MARULUI 8.05 7.67 9.61 8.95 6.4
1284 SIMA T TEODORA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA "GEORGE IVASCU", COMUNA CERTESTI 8.05 7.65 9.68 9.6 5.7
1285 METEHĂU A DAVID SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8.04 7.77 9.12 9.2 6.35
1286 BĂNCESCU I IONUȚ SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.04 7.72 9.36 8.05 7.4
1287 BRĂTULEANU T TEODORA SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.04 7.72 9.35 9.4 6.05
1288 LUNGEANU G ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.04 7.7 9.44 8.6 6.8
1289 ISTRATI B ROBERT ERNEST COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 8.03 7.97 8.31 8.05 7.9
1290 MANOLACHE SM SILVIU IULIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA PECHEA 8.03 7.9 8.56 8.7 7.1
1291 DIŢĂ F GABRIEL VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 8.03 7.87 8.7 8.2 7.55
1292 GRADEA N ROBERT ANDREI LICEUL TEHNOLOGIC NR.1, COMUNA CUDALBI 8.03 7.85 8.78 8.65 7.05
1293 POSTOLACHE A MIRELA ELENA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GHEORGHE", COMUNA CUCA 8.03 7.77 9.08 8.2 7.35
1294 ANDRONACHE G ANNE MARIE COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 8.03 7.72 9.31 8.85 6.6
1295 GHINEA VC DENIS MARIAN SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN OCTAVIAN IOSIF", LOCALITATEA TECUCI 8.03 7.7 9.38 7.4 8
1296 ROȘU I CONSTANTIN ȘTEFAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FOLTESTI 8.03 7.67 9.5 8.2 7.15
1297 NECULAI L ANDREEA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA DRAGANESTI 8.03 7.6 9.78 9.35 5.85
1298 MARIN S GEORGE ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "STROE S. BELLOESCU", SAT PLESA, COMUNA BERESTI-MERIA 8.03 7.6 9.75 7.05 8.15
1299 BĪTCĂ I CLAUDIA RAMONA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE HAGIU", ORAS TG.BUJOR 8.03 7.57 9.87 9.25 5.9
1300 DINU O ADELA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 8.02 7.82 8.83 8.7 6.95
1301 DRĂGAN P DIANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "PROF.EMIL PANAITESCU", COMUNA CUDALBI 8.02 7.8 8.92 8.05 7.55
1302 MILEA D ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 8.02 7.75 9.14 9.05 6.45
1303 PALADE M ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "GEORGE IVASCU", COMUNA CERTESTI 8.02 7.72 9.23 9.2 6.25
1304 APOSTOL S SARAH LICEUL DE ARTE "DIMITRIE CUCLIN", LOCALITATEA GALATI 8.02 7.7 9.34 8.6 6.8
1305 BUDEŞTEANU C MIREL SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA DRAGANESTI 8.02 7.7 9.32 9.2 6.2
1306 COSTIN GV ROBERTA IOANA SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA", LOCALITATEA TECUCI 8.02 7.7 9.31 8 7.4
1307 PĂMĀNT V EMANUEL LICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU 8.01 8.1 7.67 8.05 8.15
1308 ARION A MARIUS SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI 8.01 7.9 8.46 8.45 7.35
1309 RADU A ROBERT ȘTEFAN SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8.01 7.82 8.78 8.85 6.8
1310 DRAGAN S MARIUS VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SLOBOZIA CONACHI 8.01 7.72 9.18 8 7.45
1311 STOICA C PAUL FLORIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.18, LOCALITATEA GALATI 8.01 7.72 9.17 8.5 6.95
1312 BILEC D MARCU SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 8.01 7.72 9.17 7.9 7.55
1313 GEANĂ I CRISTINA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA GRIVITA 8.01 7.7 9.25 8.65 6.75
1314 SIMA D GEORGE IULIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SLOBOZIA CONACHI 8.01 7.67 9.4 8.95 6.4
1315 CAPATANA GH FRANCESCA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA GHIDIGENI 8.01 7.67 9.4 7.75 7.6
1316 GRĂDINARU C PETRICĂ IUSTINIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SLOBOZIA CONACHI 8.01 7.67 9.38 7.85 7.5
1317 BUJOR S DAVID ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 8.01 7.62 9.59 9.1 6.15
1318 ONICA B ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 8.01 7.62 9.59 7.7 7.55
1319 IVAN D ALEXANDRO ALIN SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 8.01 7.6 9.66 8.3 6.9
1320 RAȚĂ M GABRIEL LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE", LOCALITATEA GALATI 8 7.97 8.15 8 7.95
1321 RĂDUCAN F SORIN ROMEO SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BARCEA 8 7.77 8.95 8.35 7.2
1322 GHEORGHIU N ANDRA ALEXIA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 8 7.77 8.92 9.15 6.4
1323 SUSANU V FRANCESCA SCOALA GIMNAZIALA "SF.TREI IERARHI", SAT HANU CONACHI, COMUNA FUNDENI 8 7.72 9.15 8.4 7.05
1324 SĂNDUC T NARCIS NICUȘOR SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA LIESTI 8 7.67 9.36 8.75 6.6
1325 GRECU C ŞTEFAN-CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.17, LOCALITATEA GALATI 8 7.65 9.41 7.55 7.75
1326 NEAGU V ANDREI CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 8 7.62 9.52 7.2 8.05
1327 MATEI DD TANIA IULIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA LIESTI 8 7.57 9.76 9.35 5.8
1328 IORGA E ANAMARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.17, LOCALITATEA GALATI 8 7.57 9.74 7.95 7.2
1329 DOLIA MM ALEX-CIPRIAN LICEUL TEHNOLOGIC "TUDOR VLADIMIRESCU", COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU 7.99 7.82 8.69 7.6 8.05
1330 SANDACHE DS ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 7.99 7.77 8.87 8.35 7.2
1331 CERNAT FL MARCO MIHAI COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI", LOCALITATEA GALATI 7.99 7.75 8.98 8.25 7.25
1332 ILIE G PAULA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MATCA 7.99 7.65 9.36 8.2 7.1
1333 ANDONE M ROBERT ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SENDRENI 7.99 7.6 9.59 9.2 6
1334 BĂLĂUȚĂ RA ELENA ANDREEA LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI", COMUNA PECHEA 7.99 7.6 9.56 8.6 6.6
1335 MĂNĂILĂ S IONUŢ SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SLOBOZIA CONACHI 7.99 7.55 9.77 8.35 6.75
1336 GĀFU N ALINA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL IERARH NICOLAE", COMUNA VLADESTI 7.98 7.87 8.44 8.45 7.3
1337 MOCANU T ELENA CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT SIVITA, COMUNA TULUCESTI 7.98 7.77 8.85 9 6.55
1338 BANEA N CAMELIA DIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA INDEPENDENTA 7.98 7.75 8.91 8.5 7
1339 OPRIȘAN N COSMIN FLORIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 7.98 7.72 9.06 8.8 6.65
1340 MUSCĂ M RĂZVAN TIBERIU SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 7.98 7.7 9.13 8.7 6.7
1341 ZAHARIA EI DENISA ELENA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 7.98 7.65 9.32 7.8 7.5
1342 VIERU R ALIN ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA TULUCESTI 7.98 7.6 9.5 8.6 6.6
1343 DIACONU A IOANA LICEUL TEHNOLOGIC "PAUL BUJOR", ORAS BERESTI 7.98 7.57 9.64 9.15 6
1344 TOBA V CATALIN NICUSOR SCOALA GIMNAZIALA "ANGHEL RUGINA", LOCALITATEA TECUCI 7.98 7.57 9.64 8.7 6.45
1345 DINU V COSMINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SLOBOZIA CONACHI 7.98 7.52 9.84 9.3 5.75
1346 ŞTEFU NP DORINEL CRISTINEL SCOALA GIMNAZIALA NR.4, COMUNA PECHEA 7.98 7.5 9.91 7.9 7.1
1347 DRAGOMIR A DRAGOȘ GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.24, LOCALITATEA GALATI 7.97 7.7 9.07 6.95 8.45
1348 PUŢANU A ARIANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 7.97 7.62 9.37 8.6 6.65
1349 FLOREA G VALENTIN GHERASE SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 7.97 7.6 9.45 9.4 5.8
1350 MIRON A ALESSIA ISABELA LICEUL DE ARTE "DIMITRIE CUCLIN", LOCALITATEA GALATI 7.97 7.57 9.58 8.55 6.6
1351 UŢĂ CC ELENA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 7.96 7.82 8.56 8.3 7.35
1352 MARIN T CORA ANNA LICEUL DE ARTE "DIMITRIE CUCLIN", LOCALITATEA GALATI 7.96 7.7 9.02 8.6 6.8
1353 DRĂGAN M ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 7.96 7.67 9.15 8.35 7
1354 BARBU G ADRIAN VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA LIESTI 7.96 7.6 9.43 8.6 6.6
1355 MAZILU OA ALEXANDRU ȘTEFAN SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 7.96 7.6 9.41 9.2 6
1356 TOFAN CD ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 7.96 7.6 9.41 7.95 7.25
1357 TACU G MIHAI RAUL SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL", LOCALITATEA GALATI 7.95 7.77 8.67 8.2 7.35
1358 COHAL CC IUSTIN-IONUŢ SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 7.95 7.67 9.08 8.75 6.6
1359 TEODOR EC ALEXANDRU CRISTINEL SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 7.95 7.65 9.18 8.15 7.15
1360 COSMA C BIANCA MIRIAM SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 7.95 7.65 9.17 8.95 6.35
1361 POHRIB G ANTONIO ŞTEFAN COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 7.95 7.65 9.17 8.3 7
1362 CIOCAN V COSMIN SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MATCA 7.95 7.52 9.69 7.1 7.95
1363 CREȚU M MIHNEA TIBERIU SCOALA GIMNAZIALA NR.29, LOCALITATEA GALATI 7.94 7.82 8.46 8.3 7.35
1364 GAVRILĂ D ROBERT MĂDĂLIN SCOALA GIMNAZIALA "NEGOITA DANAILA", SAT BUCESTI, COMUNA IVESTI 7.94 7.8 8.5 9.1 6.5
1365 MĂCIŞANU A ANDREEA IOANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA DRAGANESTI 7.94 7.6 9.3 9.4 5.8
1366 DINU F SARA SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI 7.94 7.57 9.42 8.05 7.1
1367 LAZĂR V COSMINA MARIANA LICEUL TEHNOLOGIC NR.1, COMUNA CUDALBI 7.94 7.52 9.65 8.3 6.75
1368 ARHIP S IULIA TEODORA SCOALA GIMNAZIALA NR.3, COMUNA MASTACANI 7.94 7.52 9.63 7.8 7.25
1369 CARA M CAMELIA LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE", LOCALITATEA GALATI 7.93 7.65 9.09 9.05 6.25
1370 DRĂGUŞ M PETRINA SCOALA GIMNAZIALA "PROF.EMIL PANAITESCU", COMUNA CUDALBI 7.93 7.57 9.37 8.55 6.6
1371 NECULA S ROBERT ANDREI SCOALA GIMNAZIALA NR.3, COMUNA PECHEA 7.93 7.55 9.49 7.85 7.25
1372 BULIGA C GABRIELA IOANA SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 7.93 7.5 9.65 8.8 6.2
1373 BELDIE A RAZVAN GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BRAHASESTI 7.93 7.42 9.97 6.45 8.4
1374 ILIE M PAUL GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MATCA 7.92 7.6 9.23 8.2 7
1375 DRUȚĂ F RALUCA IRINA SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 7.92 7.55 9.44 8.65 6.45
1376 BUBOIU C DENISA NICOLETA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA REDIU 7.92 7.55 9.41 9 6.1
1377 GUNĂ M MARIA ŞTEFANIA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 7.92 7.52 9.56 9.6 5.45
1378 OCHIU GD OANA RALUCA SCOALA GIMNAZIALA NR.26, LOCALITATEA GALATI 7.92 7.52 9.52 8.45 6.6
1379 VASILIE MC ALEXANDRU VIOREL SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 7.92 7.52 9.52 8.15 6.9
1380 GROSU F ELENA IULIANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MUNTENI 7.92 7.47 9.73 8.8 6.15
1381 OLTEANU FP ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 7.91 7.67 8.9 8.2 7.15
1382 NEGHINĂ M MIHAI MARIUS SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FRUMUSITA 7.91 7.62 9.08 7.8 7.45
1383 ZAVAŢCHI AE BIANCA SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI 7.91 7.6 9.15 8.45 6.75
1384 BORŞAN F ELENA CĂTĂLINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA DRAGANESTI 7.91 7.52 9.47 9.25 5.8
1385 MITITELU I AMALIA ELISA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 7.9 7.72 8.64 8.5 6.95
1386 NOVAC G BIANCA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL", LOCALITATEA GALATI 7.9 7.52 9.45 8.85 6.2
1387 ȘTEFAN V ANA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 7.9 7.5 9.51 8.45 6.55
1388 LEFTER I CRISTINA ANCUTA SCOALA GIMNAZIALA NR.2, COMUNA FARTANESTI 7.9 7.45 9.73 9.3 5.6
1389 AILENEI S ELIZA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA POIANA 7.9 7.42 9.86 8.3 6.55
1390 RUGINA V SIMONA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "SMARANDA BRAIESCU", SAT HANTESTI, COMUNA BUCIUMENI 7.9 7.42 9.85 7.95 6.9
1391 CAPOTĂ N RĂZVAN BOGDAN SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 7.89 7.65 8.86 7.65 7.65
1392 DAMIAN CA MIRUNA ELENA COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 7.89 7.62 8.98 9 6.25
1393 CEHAN V VLAD COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 7.89 7.6 9.08 8.35 6.85
1394 MIHAI P VIOLETA SCOALA GIMNAZIALA NR.3, COMUNA PECHEA 7.89 7.55 9.26 8.65 6.45
1395 PĂDURARU D BOGDAN IONUŢ SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 7.89 7.55 9.25 8.65 6.45
1396 SĂNDUC G ALEXANDRA IOANA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA LIESTI 7.89 7.52 9.4 9.75 5.3
1397 SERIANU MO ANDREI SILVIU SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL", LOCALITATEA GALATI 7.89 7.52 9.4 7 8.05
1398 MANEA V NICOLETA SCOALA GIMNAZIALA NR.3, LOCALITATEA GALATI 7.89 7.52 9.38 7.65 7.4
1399 PRUNĂ D DENISA ELENA SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE STURDZA", LOCALITATEA TECUCI 7.89 7.47 9.58 8.8 6.15
1400 NACU A BRIANA DENISA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BALENI 7.89 7.42 9.8 8.5 6.35
1401 TOMIȚA V CRISTINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BRAHASESTI 7.89 7.4 9.85 9 5.8
1402 CHIRILOAIE F ANDREEA GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 7.88 7.65 8.81 9.1 6.2
1403 CHIRIAC G MARIAN LEONARD LICEUL TEHNOLOGIC "PAUL BUJOR", ORAS BERESTI 7.88 7.6 9 8.65 6.55
1404 PORECLĂ AM NICOLETA DANIELA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "MIRON COSTIN", LOCALITATEA GALATI 7.88 7.57 9.14 8.8 6.35
1405 BARBERU I MIHAELA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MATCA 7.88 7.55 9.24 7.9 7.2
1406 GROSU D DĂNUŢ ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "GEORGE IVASCU", COMUNA CERTESTI 7.88 7.55 9.2 8.9 6.2
1407 MARCU CM ANDREEA RIANA SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI 7.88 7.52 9.35 9 6.05
1408 GAVRILESCU FD DAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 7.88 7.47 9.54 8.25 6.7
1409 LUNGEANU G ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "IORGU IORDAN", LOCALITATEA TECUCI 7.88 7.47 9.52 8.6 6.35
1410 NEDELCU MP DELIA GABRIELA SCOALA GIMNAZIALA NR.22, LOCALITATEA GALATI 7.88 7.45 9.63 9.1 5.8
1411 DĂNĂILĂ V ANDREIA-COSMINA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 7.88 7.45 9.6 8.8 6.1
1412 IONAŞCU A IULIAN AURELIAN SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE MUNTEANU", LOCALITATEA GALATI 7.88 7.42 9.76 7.15 7.7
1413 MĪNDRU F ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 7.88 7.42 9.75 8.45 6.4
1414 TROFIN DN EDUARD DUMITRU SCOALA GIMNAZIALA NR.5, LOCALITATEA GALATI 7.87 7.8 8.15 8.1 7.5
1415 CATERA N DENIS ANDREI SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL SADOVEANU", LOCALITATEA GALATI 7.87 7.57 9.1 8.45 6.7
1416 NECHITA GHE GIULIA SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL", LOCALITATEA GALATI 7.87 7.55 9.19 7.3 7.8
1417 NĂVĂDARU I BIANCA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "SFINTII IMPARATI", LOCALITATEA GALATI 7.87 7.55 9.17 9 6.1
1418 BOLOG GH ELENA ANTONIA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 7.87 7.47 9.49 8.8 6.15
1419 MIHALACHE N ALINA SCOALA GIMNAZIALA "VASILE SEICARU", COMUNA OANCEA 7.87 7.4 9.75 8.4 6.4
1420 IOSIP AC ROBERT ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE", LOCALITATEA GALATI 7.86 7.6 8.9 9.15 6.05
1421 IVAN I COSMIN LAURENȚIU SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA MUNTENI 7.86 7.5 9.34 8.3 6.7
1422 SEREA D LIVIU FLORIN SCOALA GIMNAZIALA "ANGHEL RUGINA", LOCALITATEA TECUCI 7.86 7.5 9.34 8.2 6.8
1423 SĂVINUȚĂ V ADELINA SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 7.86 7.5 9.31 9.5 5.5
1424 GRECU CL THEODORA COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA", LOCALITATEA GALATI 7.86 7.47 9.45 8.9 6.05
1425 STOIAN FM RADU CRISTIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.28, LOCALITATEA GALATI 7.86 7.47 9.45 7.9 7.05
1426 DIMIR D DANIEL SCOALA GIMNAZIALA "IULIA HASDEU", LOCALITATEA GALATI 7.85 7.67 8.61 9.15 6.2
1427 PĪRVU DV ANGELO-ROBERTO SCOALA GIMNAZIALA "LASCAR CATARGIU", COMUNA SCHELA 7.85 7.62 8.8 8.2 7.05
1428 BOGHEAN G COSTEL DORIN SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE POALELUNGI", COMUNA MASTACANI 7.85 7.42 9.58 7.85 7
1429 BERCEA D DELIA SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL", LOCALITATEA GALATI 7.85 7.42 9.57 9.05 5.8
1430 GRIGORAS L ADRIAN CLAUDIU SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SLOBOZIA CONACHI 7.85 7.37 9.79 7.65 7.1
1431 DOBRE DL VALENTINA ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT COASTA LUPEI, COMUNA NICORESTI 7.85 7.37 9.78 8.7 6.05
1432 MĂCRINEANU EM ŞTEFAN ALEXANDRU LICEUL TEORETIC "MIRCEA ELIADE", LOCALITATEA GALATI 7.85 7.37 9.77 7.95 6.8
1433 BRAN D BIANCA LAURA SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA SENDRENI 7.85 7.35 9.87 8.95 5.75
1434 MĂLĂGEANU JIGLĂU C JESUS GABRIEL SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 7.84 7.67 8.55 8.55 6.8
1435 PINTILIE C IONUȚ ADRIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.33, LOCALITATEA GALATI 7.84 7.65 8.63 7.95 7.35
1436 SORESCU C MIHAI ALEXANDRU SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN GH. MARINESCU", LOCALITATEA GALATI 7.84 7.6 8.83 7.5 7.7
1437 SAVA VD ALIN MARIUS SCOALA GIMNAZIALA NR.9, LOCALITATEA GALATI 7.84 7.57 8.95 8.75 6.4
1438 URSU NV LUIZA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 7.84 7.57 8.92 8.1 7.05
1439 SIMION C LUIZA-MARIA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 7.84 7.52 9.13 8.6 6.45
1440 DĂNĂILĂ A CARMEN ANDREEA SCOALA GIMNAZIALA "NEGOITA DANAILA", SAT BUCESTI, COMUNA IVESTI 7.84 7.47 9.34 8.8 6.15
1441 HOLCA M ANDREEA ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA "DAN BARBILIAN", LOCALITATEA GALATI 7.84 7.45 9.44 8.25 6.65
1442 NĂSTASE V RAREŞ GABRIEL COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS", LOCALITATEA TECUCI 7.84 7.45 9.43 9.25 5.65
1443 LEFTER MG ANDRA-MIHAELA COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI", LOCALITATEA GALATI 7.84 7.45 9.41 7.9 7
1444 ŢOCU I VALENTIN SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL IERARH NICOLAE", COMUNA VLADESTI 7.84 7.45 9.41 7.15 7.75
1445 BADIU M GEORGIANA SCOALA GIMNAZIALA "SF.TREI IERARHI", SAT HANU CONACHI, COMUNA FUNDENI 7.84 7.45 9.4 8.65 6.25
1446 BUTNARU FG CEZAR IOAN SCOALA GIMNAZIALA NR.7, LOCALITATEA GALATI 7.84 7.42 9.56 7.8 7.05
1447 GHINEA E LARISA ELENA LICEUL DE ARTE "DIMITRIE CUCLIN", LOCALITATEA GALATI 7.84 7.42 9.53 8.55