RETEA SCOLARA SI ARONDAREA ACESTORA LA CENTRELE DE COLECTARE DATE IN ANUL SCOLAR 2012-2013
  IDENTIFICAREA UNITATII DE INVATAMANT
NR. CRT Denumirea Unitatii de Invatamant NR. DCC DENUMIRE DCC LA CARE ESTE ARONDATA UNITATEA SCOLARA NUME RESPONSABIL Tipul Unitatii PJ / AR Tipul Unitatii Administrativ - Teritoriale Denumirea Unitatii Administrativ - Teritoriale
0 1 2 3 4 5 6 7 8
1 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 "LUCEAFARUL" GALATI DCC_GL_20 SC. 28 GL NUNU LIVIU Gradinita PJ Municipiu Galati
2 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.6 "LUMEA COPIILOR" GALATI DCC_GL_20 SC. 28 GL NUNU LIVIU Gradinita AR Municipiu Galati
3 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.4 "LIZUCA" GALATI DCC_GL_6 SC. 10 GL MOCANU MARIANA Gradinita PJ Municipiu Galati
4 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.10 "TOM SI JERY" GALATI DCC_GL_6 SC. 12 GL PATRICHE ECATERINA Gradinita AR Municipiu Galati
5 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.5 "ELENA DOAMNA" GALATI DCC_GL_8 SC. 12 GL PATRICHE ECATERINA Gradinita PJ Municipiu Galati
6 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.24 "MUGUREL" GALATI DCC_GL_8 SC. 12 GL PATRICHE ECATERINA Gradinita AR Municipiu Galati
7 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.25 GALATI DCC_GL_8 SC. 12 GL PATRICHE ECATERINA Gradinita AR Municipiu Galati
8 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.7 "CRISTAL" GALATI DCC_GL_18 SC. 25 GL PASCU EUGENIA Gradinita PJ Municipiu Galati
9 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.26 "PITICOT" GALATI DCC_GL_18 SC. 25 GL PASCU EUGENIA Gradinita AR Municipiu Galati
10 GRADINITA CU PROGRAM SAPTAMANAL NR.32 GALATI DCC_GL_18 SC. 25 GL PASCU EUGENIA Gradinita AR Municipiu Galati
11 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.45 "PARFUMUL TEILOR" GALATI DCC_GL_18 SC. 25 GL PASCU EUGENIA Gradinita AR Municipiu Galati
12 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.9 "SF.NICOLAE" GALATI DCC_GL_2 SC. 2 GL MIRICA NATALIA Gradinita PJ Municipiu Galati
13 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.40 GALATI DCC_GL_2 SC. 2 GL MIRICA NATALIA Gradinita AR Municipiu Galati
14 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.15 "IOAN NENITESCU" GALATI DCC_GL_20 SC. 28 GL NUNU LIVIU Gradinita PJ Municipiu Galati
15 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 "SF.STELIAN" GALATI DCC_GL_20 SC. 28 GL NUNU LIVIU Gradinita AR Municipiu Galati
16 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.23 "TEDI" GALATI DCC_GL_2 SC. 2 GL MIRICA NATALIA Gradinita PJ Municipiu Galati
17 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.22 GALATI DCC_GL_2 SC. 2 GL MIRICA NATALIA Gradinita AR Municipiu Galati
18 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.30 "PINOCHIO" GALATI DCC_GL_82 GPN 38 GL LUPU MARIANA Gradinita PJ Municipiu Galati
19 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.27 "PRINTUL FERICIT" GALATI DCC_GL_82 GPN 38 GL LUPU MARIANA Gradinita AR Municipiu Galati
20 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.34 "SCUFITA ROSIE" GALATI DCC_GL_83 GPN 39 GL MANTU FELICIA Gradinita PJ Municipiu Galati
21 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 "CIPRIAN PORUMBESCU" GALATI DCC_GL_83 GPN 39 GL MANTU FELICIA Gradinita AR Municipiu Galati
22 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.20 GALATI DCC_GL_83 GPN 39 GL MANTU FELICIA Gradinita AR Municipiu Galati
23 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.36 "MIHAI EMINESCU" GALATI DCC_GL_4 SC. 7 GL PATRASC MIHAELA Gradinita PJ Municipiu Galati
24 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.38 "LICURICI" GALATI DCC_GL_82 GPN 38 GL LUPU MARIANA Gradinita PJ Municipiu Galati
25 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.17 "VERONICA" GALATI DCC_GL_82 GPN 38 GL LUPU MARIANA Gradinita AR Municipiu Galati
26 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.44 GALATI DCC_GL_82 GPN 38 GL LUPU MARIANA Gradinita AR Municipiu Galati
27 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.39 "DUMBRAVA MINUNATA" GALATI DCC_GL_83 GPN 39 GL MANTU FELICIA Gradinita PJ Municipiu Galati
28 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.11 GALATI DCC_GL_83 GPN 39 GL MANTU FELICIA Gradinita AR Municipiu Galati
29 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.41 "CODRUTA" GALATI DCC_GL_21 SC. 29 GL MUNTEANU CIPRIAN Gradinita PJ Municipiu Galati
30 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.55 "OTILIA CAZIMIR" GALATI DCC_GL_21 SC. 29 GL MUNTEANU CIPRIAN Gradinita AR Municipiu Galati
31 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.43 "STEP BY STEP" GALATI DCC_GL_82 GPN 38 GL LUPU MARIANA Gradinita PJ Municipiu Galati
32 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.51 "MOTANUL INCALTAT" GALATI DCC_GL_11 SC. 17 GL TUDORICI MAGDALENA Gradinita PJ Municipiu Galati
33 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.18 "VOINICELUL" GALATI DCC_GL_11 SC. 17 GL TUDORICI MAGDALENA Gradinita AR Municipiu Galati
34 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.35 GALATI DCC_GL_67 SC. 3 GL OPREA TINCA Gradinita AR Municipiu Galati
35 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.49 "ALICE" GALATI DCC_GL_11 SC. 17 GL TUDORICI MAGDALENA Gradinita AR Municipiu Galati
36 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.52 GALATI DCC_GL_83 GPN 39 GL MANTU FELICIA Gradinita PJ Municipiu Galati
37 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.29 GALATI DCC_GL_83 GPN 39 GL MANTU FELICIA Gradinita AR Municipiu Galati
38 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.56 "ANASTASIA" GALATI DCC_GL_83 GPN 39 GL MANTU FELICIA Gradinita AR Municipiu Galati
39 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 "NICOLAE LABIS" GALATI DCC_GL_51 GR. SC. SALIGNY ISTRATE LEONARD Gradinita PJ Municipiu Galati
40 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.60 "ARLECHINO" GALATI DCC_GL_26 SC. 41 GL CHIRIAC ECATERINA Gradinita PJ Municipiu Galati
41 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.61 "ION CREANGA" GALATI DCC_GL_11 SC. 17 GL TUDORICI MAGDALENA Gradinita PJ Municipiu Galati
42 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.19 GALATI DCC_GL_11 SC. 17 GL TUDORICI MAGDALENA Gradinita AR Municipiu Galati
43 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.47 GALATI DCC_GL_11 SC. 17 GL TUDORICI MAGDALENA Gradinita AR Municipiu Galati
44 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.62 "PRICHINDEL" GALATI DCC_GL_14 SC. 19 GL GROSU IONEL Gradinita PJ Municipiu Galati
45 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.13 "RAZA DE SOARE" GALATI DCC_GL_14 SC. 19 GL GROSU IONEL Gradinita AR Municipiu Galati
46 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.58 "ALBINUTA" GALATI DCC_GL_14 SC. 19 GL GROSU IONEL Gradinita AR Municipiu Galati
47 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.64 "ILEANA COSANZEANA" GALATI DCC_GL_82 GPN 38 GL LUPU MARIANA Gradinita PJ Municipiu Galati
48 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.14 GALATI DCC_GL_82 GPN 38 GL LUPU MARIANA Gradinita AR Municipiu Galati
49 SCOALA GIMNAZIALA NR.2 GALATI DCC_GL_2 SC. 2 GL MIRICA NATALIA Scoala I-VIII PJ Municipiu Galati
50 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.59 GALATI DCC_GL_2 SC. 2 GL MIRICA NATALIA Gradinita AR Municipiu Galati
51 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 "I.L.CARAGIALE" GALATI DCC_GL_67 SC. 3 GL OPREA TINCA Scoala I-VIII PJ Municipiu Galati
52 SCOALA GIMNAZIALA NR.5 "CUZA VODA" GALATI DCC_GL_3 SC. 5 GL ONOSE ALINA Scoala I-VIII PJ Municipiu Galati
53 SCOALA GIMNAZIALA NR.7 "CONSTANTIN BRANCOVEANU" GALATI DCC_GL_4 SC. 7 GL PATRASC MIHAELA Scoala I-VIII PJ Municipiu Galati
54 SCOALA GIMNAZIALA NR.10 "PETRE TUTEA" GALATI DCC_GL_6 SC. 10 GL MOCANU MARIANA Scoala I-VIII PJ Municipiu Galati
55 SCOALA GIMNAZIALA NR.11 "MIHAIL SADOVEANU" GALATI DCC_GL_7 SC. 11 GL RAGEA GABRIELA Scoala I-VIII PJ Municipiu Galati
56 SCOALA GIMNAZIALA NR.12 "MIRON COSTIN" GALATI DCC_GL_8 SC. 12 GL PATRICHE ECATERINA Scoala I-VIII PJ Municipiu Galati
57 SCOALA GIMNAZIALA NR.13 "STEFAN CEL MARE" GALATI DCC_GL_9 SC. 13 GL TANASE IONUT Scoala I-VIII PJ Municipiu Galati
58 SCOALA GIMNAZIALA NR.15 "ELENA CUZA" GALATI DCC_GL_20 SC. 28 GL NUNU LIVIU Scoala I-VIII PJ Municipiu Galati
59 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.21 "MIHAELA" GALATI DCC_GL_20 SC. 28 GL NUNU LIVIU Gradinita AR Municipiu Galati
60 SCOALA GIMNAZIALA NR.16 "NICOLAE BALCESCU" GALATI DCC_GL_10 SC. 16 GL BERBEC DRAGOS Scoala I-VIII PJ Municipiu Galati
61 SCOALA GIMNAZIALA NR.17 "NICHITA STANESCU" GALATI DCC_GL_11 SC. 17 GL TUDORICI MAGDALENA Scoala I-VIII PJ Municipiu Galati
62 SCOALA GIMNAZIALA NR.18 GALATI DCC_GL_12 SC. 18 GL PAVALASCU MIHAI Scoala I-VIII PJ Municipiu Galati
63 SCOALA GIMNAZIALA NR.31 "GHEORGHE MUNTEANU" GALATI DCC_GL_12 SC. 18 GL PAVALASCU MIHAI Scoala I-VIII AR Municipiu Galati
64 SCOALA GIMNAZIALA NR.19 "LUDOVIC COSMA" GALATI DCC_GL_14 SC. 19 GL GROSU IONEL Scoala I-VIII PJ Municipiu Galati
65 SCOALA GIMNAZIALA NR.20 "TRAIAN" GALATI DCC_GL_15 SC. 20 GL MUNTEANU FLORENTA Scoala I-VIII PJ Municipiu Galati
66 SCOALA GIMNAZIALA NR.22 "DIMITRIE CANTEMIR" GALATI DCC_GL_16 SC. 22 GL ONOSE ALINA Scoala I-VIII PJ Municipiu Galati
67 SCOALA GIMNAZIALA NR.24 "SF.ARHANGHELI MIHAIL SI GAVRIL" GALATI DCC_GL_17 SC. 24 GL GOLAT ANA MARIA Scoala I-VIII PJ Municipiu Galati
68 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.12 "SF.MARIA" GALATI DCC_GL_17 SC. 24 GL GOLAT ANA MARIA Gradinita AR Municipiu Galati
69 SCOALA GIMNAZIALA NR.25 "PETRU RARES" GALATI DCC_GL_18 SC. 25 GL PASCU EUGENIA Scoala I-VIII PJ Municipiu Galati
70 SCOALA GIMNAZIALA NR.26 "ION CREANGA" GALATI DCC_GL_19 SC. 26 GL BALAN MAGDALENA Scoala I-VIII PJ Municipiu Galati
71 SCOALA GIMNAZIALA NR.28 "MIHAI EMINESCU" GALATI DCC_GL_20 SC. 28 GL NUNU LIVIU Scoala I-VIII PJ Municipiu Galati
72 SCOALA GIMNAZIALA NR.29 "SF.ANA" GALATI DCC_GL_21 SC. 29 GL MUNTEANU CIPRIAN Scoala I-VIII PJ Municipiu Galati
73 SCOALA GIMNAZIALA NR.9 "CALISTRAT HOGAS" GALATI DCC_GL_3 SC. 5 GL ONOSE ALINA Scoala I-VIII AR Municipiu Galati
74 SCOALA GIMNAZIALA NR.33 "SF.DUMITRU" GALATI DCC_GL_23 SC. 33 GL DRAGHICI COCA Scoala I-VIII PJ Municipiu Galati
  LICEUL PARTICULAR "M. COMAN"GALATI DCC_GL_68 LIC. COMAN PATRUTA ADRIAN Liceu PJ Municipiu Galati
75 SCOALA GIMNAZIALA NR.34 "MIHAI VITEAZUL" GALATI DCC_GL_69 SC. 34 GL TOTH MIHAELA Scoala I-VIII PJ Municipiu Galati
76 SCOALA GIMNAZIALA NR.44 GALATI (PENITENCIAR) DCC_GL_69 SC. 34 GL TOTH MIHAELA Scoala I-VIII AR Municipiu Galati
77 SCOALA GIMNAZIALA NR.38 "GRIGORE MOISIL" GALATI DCC_GL_24 SC. 38 GL CHIRIAC ECATERINA Scoala I-VIII PJ Municipiu Galati
78 SCOALA GIMNAZIALA NR.40 "IULIA HASDEU" GALATI DCC_GL_25 SC. 40 GL TUDORICI MAGDALENA Scoala I-VIII PJ Municipiu Galati
79 SCOALA GIMNAZIALA NR.1 "NICOLAE MANTU" GALATI DCC_GL_25 SC. 40 GL TUDORICI MAGDALENA Scoala I-VIII AR Municipiu Galati
80 SCOALA GIMNAZIALA NR.41 "SF.GRIGORE TEOLOGUL" GALATI DCC_GL_26 SC. 41 GL CHIRIAC ECATERINA Scoala I-VIII PJ Municipiu Galati
81 SCOALA GIMNAZIALA NR.42 "SFINTII IMPARATI" GALATI DCC_GL_27 SC. 42 GL TANASE IONUT Scoala I-VIII PJ Municipiu Galati
82 SCOALA GIMNAZIALA NR.43 "DAN BARBILIAN" GALATI DCC_GL_28 SC. 43 GL BOBOC CORINA Scoala I-VIII PJ Municipiu Galati
83 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI DCC_GL_29 CNVA RADU ADRIAN Colegiu PJ Municipiu Galati
84 COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU" GALATI DCC_GL_30 CNMK CHIRIA DANUT Colegiu PJ Municipiu Galati
85 COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI DCC_GL_31 CNAIC MIRON ROZINA Colegiu PJ Municipiu Galati
86 LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA" GALATI DCC_GL_32 LER DAMIAN FELICIA Liceu PJ Municipiu Galati
87 LICEUL TEORETIC "DUNAREA" GALATI DCC_GL_33 LIC DUNAREA BURLACU CATALINA Liceu PJ Municipiu Galati
88 COLEGIUL NATIONAL "C. NEGRI" GALATI DCC_GL_34 CNCN STAN VIORICA Colegiu PJ Municipiu Galati
89 LICEUL DE ARTA "DIMITRIE CUCLIN" GALATI DCC_GL_35 LART LIFICIU CRISTINA Liceu PJ Municipiu Galati
90 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV GALATI DCC_GL_36 LPS APOSTOL VALERIU Liceu PJ Municipiu Galati
91 SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX "SF.ANDREI" GALATI DCC_GL_37 SEM CIUBUCA IONUT Liceu PJ Municipiu Galati
92 COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" GALATI DCC_GL_40 CEVM MINCIU LACRAMIOARA Gr. Scolar PJ Municipiu Galati
93 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE MARINA GALATI DCC_GL_41 GR. SC. MARINA TUTUIANU LIDIA Gr. Scolar PJ Municipiu Galati
94 COLEGIUL TEHNIC "RADU NEGRU" GALATI DCC_GL_43 GR. SC. RN GROSU IONEL Gr. Scolar PJ Municipiu Galati
95 COLEGIUL TEHNIC "AUREL VLAICU" GALATI DCC_GL_44 COL A. VLAICU GURAU MIRELA Gr. Scolar PJ Municipiu Galati
96 COLEGIUL TEHNIC "PAUL DIMO" GALATI DCC_GL_45 COL TEHNIC DIMO TABACARU GIGI Gr. Scolar PJ Municipiu Galati
97 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" GALATI DCC_GL_46 CTTV GL CRISTI CIOCAN Gr. Scolar PJ Municipiu Galati
98 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE GALATI DCC_GL_47 GR. SC CFR PITU ELENA Gr. Scolar PJ Municipiu Galati
99 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA" GALATI DCC_GL_48 COL. . DOAMNA" BULBOACA MIHAI Gr. Scolar PJ Municipiu Galati
100 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC" GALATI DCC_GL_49 COL. MOTOC OANCEA CATALIN Gr. Scolar PJ Municipiu Galati
101 GRUPUL SCOLAR "GHEORGHE ASACHI" GALATI DCC_GL_50 GR. SC ASACHI LUPASCU MIRELA Gr. Scolar PJ Municipiu Galati
102 GRUPUL SCOLAR "ANGHEL SALIGNY" GALATI DCC_GL_51 GR. SC. SALIGNY ISTRATE LEONARD Gr. Scolar PJ Municipiu Galati
103 GRUPUL SCOLAR "SFANTA MARIA" GALATI DCC_GL_52 GR. SC. SF MARIA PREDA MARIANA Gr. Scolar PJ Municipiu Galati
104 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 TECUCI DCC_GL_76 SC. 11 TC VASILACHE MIHAIL Gradinita PJ Municipiu Tecuci
105 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.3 "VOINICEL SI HARNICUTA" TECUCI DCC_GL_76 SC. 11 TC VASILACHE MIHAIL Gradinita AR Municipiu Tecuci
106 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 "PRICHINDEL" TECUCI DCC_GL_53 GR. SC. IND TC TICU DUMITRACHE Gradinita PJ Municipiu Tecuci
107 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.7 "PALATUL FERMECAT" TECUCI DCC_GL_54 COL. AGR. TC DAMASCHIN IULIAN Gradinita PJ Municipiu Tecuci
108 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.6 "PRASLEA CEL VOINIC" TECUCI DCC_GL_5 SC. 5 TC TIRON DRAGOS Gradinita AR Municipiu Tecuci
109 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.8 TECUCI DCC_GL_54 COL. AGR. TC DAMASCHIN IULIAN Gradinita AR Municipiu Tecuci
110 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.13 TECUCI DCC_GL_54 COL. AGR. TC DAMASCHIN IULIAN Gradinita AR Municipiu Tecuci
111 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.14 TECUCI DCC_GL_76 SC. 11 TC VASILACHE MIHAIL Gradinita PJ Municipiu Tecuci
112 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.16 TECUCI DCC_GL_71 SC. 10 TC MOTOC ADRIAN Gradinita PJ Municipiu Tecuci
113 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.15 "ION CREANGA" TECUCI DCC_GL_71 SC. 10 TC MOTOC ADRIAN Gradinita AR Municipiu Tecuci
114 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.17 TECUCI DCC_GL_76 SC. 11 TC VASILACHE MIHAIL Gradinita PJ Municipiu Tecuci
115 SCOALA GIMNAZIALA NR.1 "ANGHEL RUGINA" TECUCI DCC_GL_71 SC. 10 TC MOTOC ADRIAN Scoala I-VIII PJ Municipiu Tecuci
116 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.11 TECUCI DCC_GL_71 SC. 10 TC MOTOC ADRIAN Gradinita AR Municipiu Tecuci
117 SCOALA GIMNAZIALA NR.2 "GHEORGHE PETRASCU" TECUCI DCC_GL_5 SC 5 TC TIRON DRAGOS Scoala I-VIII PJ Municipiu Tecuci
118 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.5 "DUMBRAVA MINUNATA" TECUCI DCC_GL_5 SC 5 TC TIRON DRAGOS Gradinita AR Municipiu Tecuci
119 SCOALA GIMNAZIALA NR.4 "ION PETROVICI" TECUCI DCC_GL_5 SC 5 TC TIRON DRAGOS Scoala I-VIII PJ Municipiu Tecuci
120 SCOALA GIMNAZIALA NR.5 "ELENA DOAMNA" TECUCI DCC_GL_5 SC 5 TC TIRON DRAGOS Scoala I-VIII PJ Municipiu Tecuci
121 SCOALA GIMNAZIALA NR.6 "STEFAN OCTAVIAN IOSIF" TECUCI DCC_GL_70 GR. SC. CALEDONIU FLORESCU SAFTICA Scoala I-VIII PJ Municipiu Tecuci
122 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.9 "NEGHINITA" TECUCI DCC_GL_70 GR. SC. CALEDONIU FLORESCU SAFTICA Gradinita AR Municipiu Tecuci
123 SCOALA GIMNAZIALA NR.7 "NICOLAE BALCESCU" TECUCI DCC_GL_70 GR. SC. CALEDONIU FLORESCU SAFTICA Scoala I-VIII PJ Municipiu Tecuci
124 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.12 TECUCI DCC_GL_70 GR. SC. CALEDONIU FLORESCU SAFTICA Gradinita AR Municipiu Tecuci
125 SCOALA GIMNAZIALA NR.10 "DIMITRIE STURZA" TECUCI DCC_GL_71 SC. 10 TC MOTOC ADRIAN Scoala I-VIII PJ Municipiu Tecuci
126 SCOALA GIMNAZIALA NR.11 "IORGU IORDAN" TECUCI DCC_GL_76 SC. 11 TC VASILACHE MIHAIL Scoala I-VIII PJ Municipiu Tecuci
127 COLEGIUL NATIONAL "SPIRU HARET" TECUCI DCC_GL_38 LIC HARET MIHALACHE ADRIAN Liceu PJ Municipiu Tecuci
128 COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS" TECUCI DCC_GL_39 C.N. HOGAS VENERA RADULESCU Colegiu PJ Municipiu Tecuci
129 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TECUCI DCC_GL_53 GR. SC. IND TC TICU DUMITRACHE Gr. Scolar PJ Municipiu Tecuci
130 COLEGIUL NATIONAL DE AGRICULTURA SI ECONOMIE TECUCI DCC_GL_54 COL. AGR. TC DAMASCHIN IULIAN Gr. Scolar PJ Municipiu Tecuci
131 GRUPUL SCOLAR "OVID CALEDONIU" TECUCI DCC_GL_70 GR. SC. CALEDONIU FLORESCU SAFTICA Gr. Scolar PJ Municipiu Tecuci
132 GRUPUL SCOLAR "PAUL BUJOR" BERESTI DCC_GL_55 GR. SC. BERESTI BALABAN DANIELA Gr. Scolar PJ Oras Beresti
133 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BERESTI DCC_GL_55 GR. SC. BERESTI BALABAN DANIELA Gradinita AR Oras Beresti
134 GRUPUL SCOLAR "EREMIA GRIGORESCU" TARGU BUJOR DCC_GL_56 GR SC TG BUJOR TOTOLICI SORIN Gr. Scolar PJ Oras Targu Bujor
135 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL MOSCU DCC_GL_56 GR SC TG BUJOR TOTOLICI SORIN Gradinita AR Oras Targu Bujor
136 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 "CASUTA PITICILOR" TARGU BUJOR DCC_GL_56 GR SC TG BUJOR TOTOLICI SORIN Gradinita AR Oras Targu Bujor
137 SCOALA GIMNAZIALA NR.2 "GRIGORE HAGIU" TARGU BUJOR DCC_GL_85 SC 2 TG BUJOR DUMITRASC MARIUS Scoala I-VIII PJ Oras Targu Bujor
138 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL UMBRARESTI DCC_GL_85 SC 2 TG BUJOR DUMITRASC MARIUS Gradinita AR Oras Targu Bujor
139 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 "FLOARE DE BUJOR" TARGU BUJOR DCC_GL_85 SC 2 TG BUJOR DUMITRASC MARIUS Gradinita AR Oras Targu Bujor
140 SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BARCEA DCC_GL_53 GR. SC. IND TC TICU DUMITRACHE Scoala I-VIII PJ Comuna Barcea
141 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 BARCEA DCC_GL_53 GR. SC. IND TC TICU DUMITRACHE Gradinita AR Comuna Barcea
142 SCOALA PRIMARA NR.4 BARCEA (PODOLENI) DCC_GL_53 GR. SC. IND TC TICU DUMITRACHE Scoala I-IV AR Comuna Barcea
143 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.4 BARCEA DCC_GL_53 GR. SC. IND TC TICU DUMITRACHE Gradinita AR Comuna Barcea
144 SCOALA GIMNAZIALA NR.2 BARCEA DCC_GL_53 GR. SC. IND TC TICU DUMITRACHE Scoala I-VIII PJ Comuna Barcea
145 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 BARCEA DCC_GL_53 GR. SC. IND TC TICU DUMITRACHE Gradinita AR Comuna Barcea
146 SCOALA PRIMARA NR.3 BARCEA DCC_GL_53 GR. SC. IND TC TICU DUMITRACHE Scoala I-IV AR Comuna Barcea
147 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.3 BARCEA DCC_GL_53 GR. SC. IND TC TICU DUMITRACHE Gradinita AR Comuna Barcea
148 SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE SI MARIA TASCA" BALABANESTI DCC_GL_55 GR. SC. BERESTI BALABAN DANIELA Scoala I-VIII PJ Comuna Balabanesti
149 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BALABANESTI DCC_GL_55 GR. SC. BERESTI BALABAN DANIELA Gradinita AR Comuna Balabanesti
150 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BURSUCANI DCC_GL_55 GR. SC. BERESTI BALABAN DANIELA Gradinita AR Sat Balabanesti
151 SCOALA GIMNAZIALA "DUMITRU I.GHIMUS" LUNGESTI DCC_GL_55 GR. SC. BERESTI BALABAN DANIELA Scoala I-VIII AR Sat Balabanesti
152 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL LUNGESTI DCC_GL_55 GR. SC. BERESTI BALABAN DANIELA Gradinita AR Sat Balabanesti
153 SCOALA GIMNAZIALA RADESTI DCC_GL_42 RADESTI POPA CRISTI Scoala I-VIII PJ Sat Radesti
154 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL RADESTI DCC_GL_42 RADESTI POPA CRISTI Gradinita AR Sat Radesti
155 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CRUCEANU DCC_GL_42 RADESTI POPA CRISTI Gradinita AR Sat Radesti
156 SCOALA GIMNAZIALA BALASESTI DCC_GL_42 RADESTI POPA CRISTI Scoala I-VIII PJ Comuna Balasesti
157 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BALASESTI DCC_GL_42 RADESTI POPA CRISTI Gradinita AR Comuna Balasesti
158 SCOALA PRIMARA "NICOLAE TONITZA" CIURESTII NOI DCC_GL_42 RADESTI POPA CRISTI Scoala I-IV AR Sat Balasesti
159 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CIURESTII NOI DCC_GL_42 RADESTI POPA CRISTI Gradinita AR Sat Balasesti
160 SCOALA GIMNAZIALA BALENI DCC_GL_42 SC. 19 GL IONEL GROSU Scoala I-VIII PJ Comuna Baleni
161 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BALENI DCC_GL_42 SC. 19 GL IONEL GROSU Gradinita AR Comuna Baleni
162 SCOALA GIMNAZIALA BANEASA DCC_GL_14 SC. 19 GL IONEL GROSU Scoala I-VIII PJ Comuna Baneasa
163 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BANEASA DCC_GL_14 SC. 19 GL IONEL GROSU Gradinita AR Comuna Baneasa
164 SCOALA PRIMARA "ION VODA CEL VITEAZ" ROSCANI DCC_GL_14 SC. 19 GL IONEL GROSU Scoala I-IV AR Sat Baneasa
165 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL ROSCANI DCC_GL_14 SC. 19 GL IONEL GROSU Gradinita AR Sat Baneasa
166 SCOALA GIMNAZIALA SLIVNA DCC_GL_22 SC. SLIVNA GHIMPU DAN Scoala I-VIII PJ Comuna Beresti Meria
167 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SLIVNA DCC_GL_22 SC. SLIVNA GHIMPU DAN Gradinita AR Sat Beresti Meria
168 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL MERIA DCC_GL_22 SC. SLIVNA GHIMPU DAN Gradinita AR Sat Beresti Meria
169 SCOALA GIMNAZIALA BALINTESTI DCC_GL_22 SC. SLIVNA GHIMPU DAN Scoala I-VIII AR Sat Beresti Meria
170 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BALINTESTI DCC_GL_22 SC. SLIVNA GHIMPU DAN Gradinita AR Sat Beresti Meria
171 SCOALA GIMNAZIALA PLESA DCC_GL_22 SC. SLIVNA GHIMPU DAN Scoala I-VIII AR Sat Beresti Meria
172 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL PLESA DCC_GL_22 SC. SLIVNA GHIMPU DAN Gradinita AR Sat Beresti Meria
173 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL PURICANI DCC_GL_22 SC. SLIVNA GHIMPU DAN Gradinita AR Sat Beresti Meria
174 SCOALA PRIMARA "ANDRONACHI GOGA" ALDESTI DCC_GL_22 SC. SLIVNA GHIMPU DAN Scoala I-IV AR Sat Beresti Meria
175 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL ALDESTI DCC_GL_22 SC. SLIVNA GHIMPU DAN Gradinita AR Sat Beresti Meria
176 SCOALA GIMNAZIALA "UNIREA" BRANISTEA DCC_GL_50 GR. SC ASACHI LUPASCU MIRELA Scoala I-VIII PJ Comuna Branistea
177 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BRANISTEA DCC_GL_50 GR. SC ASACHI LUPASCU MIRELA Gradinita AR Comuna Branistea
178 SCOALA PRIMARA TRAIAN DCC_GL_50 GR. SC ASACHI LUPASCU MIRELA Scoala I-IV AR Sat Branistea
179 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL TRAIAN DCC_GL_50 GR. SC ASACHI LUPASCU MIRELA Gradinita AR Sat Branistea
180 SCOALA PRIMARA VASILE ALECSANDRI DCC_GL_50 GR. SC ASACHI LUPASCU MIRELA Scoala I-IV AR Sat Branistea
181 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL VASILE ALECSANDRI DCC_GL_50 GR. SC ASACHI LUPASCU MIRELA Gradinita AR Sat Branistea
182 SCOALA GIMNAZIALA BRAHASESTI DCC_GL_74 SC. BRAHASESTI IGNAT ADRIAN Scoala I-VIII PJ Comuna Brahasesti
183 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 BRAHASESTI DCC_GL_74 SC. BRAHASESTI IGNAT ADRIAN Gradinita AR Comuna Brahasesti
184 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 BRAHASESTI DCC_GL_74 SC. BRAHASESTI IGNAT ADRIAN Gradinita AR Comuna Brahasesti
185 SCOALA GIMNAZIALA TOFLEA DCC_GL_74 SC. BRAHASESTI IGNAT ADRIAN Scoala I-VIII PJ Sat Brahasesti
186 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL TOFLEA DCC_GL_74 SC. BRAHASESTI IGNAT ADRIAN Gradinita AR Sat Brahasesti
187 SCOALA GIMNAZIALA "NATALIA NEGRU" BUCIUMENI DCC_GL_66 SC TEPU MANEA MARIAN Scoala I-VIII PJ Comuna Buciumeni
188 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BUCIUMENI DCC_GL_66 SC TEPU MANEA MARIAN Gradinita AR Comuna Buciumeni
189 SCOALA GIMNAZIALA "SMARANDA BRAIESCU" HANTESTI DCC_GL_66 SC TEPU MANEA MARIAN Scoala I-VIII AR Sat Buciumeni
190 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL VIZURESTI DCC_GL_66 SC TEPU MANEA MARIAN Gradinita AR Sat Buciumeni
191 SCOALA GIMNAZIALA CAVADINESTI DCC_GL_55 GR. SC. BERESTI BALABAN DANIELA Scoala I-VIII PJ Comuna Cavadinesti
192 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CAVADINESTI DCC_GL_55 GR. SC. BERESTI BALABAN DANIELA Gradinita AR Comuna Cavadinesti
193 SCOALA PRIMARA VADENI DCC_GL_55 GR. SC. BERESTI BALABAN DANIELA Scoala I-IV AR Sat Cavadinesti
194 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL VADENI DCC_GL_55 GR. SC. BERESTI BALABAN DANIELA Gradinita AR Sat Cavadinesti
195 SCOALA GIMNAZIALA GANESTI DCC_GL_55 GR. SC. BERESTI BALABAN DANIELA Scoala I-VIII AR Sat Cavadinesti
196 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GANESTI DCC_GL_55 GR. SC. BERESTI BALABAN DANIELA Gradinita AR Sat Cavadinesti
197 SCOALA GIMNAZIALA "GEORGE IVASCU" CERTESTI DCC_GL_63 SC. FOLTESTI BITICA VIRGINIA Scoala I-VIII PJ Comuna Certesti
198 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CERTESTI DCC_GL_63 SC. FOLTESTI BITICA VIRGINIA Gradinita AR Comuna Certesti
199 SCOALA PRIMARA COTOROAIA DCC_GL_63 SC. FOLTESTI BITICA VIRGINIA Scoala I-IV AR Sat Certesti
200 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL COTOROAIA DCC_GL_63 SC. FOLTESTI BITICA VIRGINIA Gradinita AR Sat Certesti
201 SCOALA GIMNAZIALA CARLOMANESTI DCC_GL_63 SC. FOLTESTI BITICA VIRGINIA Scoala I-VIII AR Sat Certesti
202 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CARLOMANESTI DCC_GL_63 SC. FOLTESTI BITICA VIRGINIA Gradinita AR Sat Certesti
203 SCOALA GIMNAZIALA "TEODOR SI SEVASTITA PATRICHI" CORNI DCC_GL_47 GR. SC. CFR PITU ELENA Scoala I-VIII PJ Comuna Corni
204 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CORNI DCC_GL_47 GR. SC. CFR PITU ELENA Gradinita AR Sat Corni
205 SCOALA GIMNAZIALA MACISENI DCC_GL_47 GR. SC. CFR PITU ELENA Scoala I-VIII AR Sat Corni
206 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL MACISENI DCC_GL_47 GR. SC. CFR PITU ELENA Gradinita AR Sat Corni
207 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL URLESTI DCC_GL_47 GR. SC. CFR PITU ELENA Gradinita AR Sat Corni
208 GRUPUL SCOLAR COROD DCC_GL_62 GR. SC. COROD GAVRILITA MARICICA Gr. Scolar PJ Comuna Corod
209 SCOALA GIMNAZIALA COROD DCC_GL_62 GR. SC. COROD GAVRILITA MARICICA Scoala I-VIII AR Comuna Corod
210 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL COROD DCC_GL_62 GR. SC. COROD GAVRILITA MARICICA Gradinita AR Comuna Corod
211 SCOALA GIMNAZIALA BLANZI DCC_GL_62 GR. SC. COROD GAVRILITA MARICICA Scoala I-VIII PJ Sat Corod
212 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BLANZI DCC_GL_62 GR. SC. COROD GAVRILITA MARICICA Gradinita AR Sat Corod
213 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BRATULESTI DCC_GL_62 GR. SC. COROD GAVRILITA MARICICA Gradinita AR Sat Corod
214 SCOALA PRIMARA CARAPCESTI DCC_GL_62 GR. SC. COROD GAVRILITA MARICICA Scoala I-IV AR Sat Corod
215 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CARAPCESTI DCC_GL_62 GR. SC. COROD GAVRILITA MARICICA Gradinita AR Sat Corod
216 SCOALA GIMNAZIALA COSMESTI DCC_GL_88 SC. COSMESTI ISTRATE VALENTINA Scoala I-VIII PJ Comuna Cosmesti
217 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL COSMESTI DCC_GL_88 SC. COSMESTI ISTRATE VALENTINA Gradinita AR Sat Cosmesti
218 SCOALA PRIMARA COSMESTI-VALE DCC_GL_88 SC. COSMESTI ISTRATE VALENTINA Scoala I-IV AR Sat Cosmesti
219 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL COSMESTI-VALE DCC_GL_88 SC. COSMESTI ISTRATE VALENTINA Gradinita AR Sat Cosmesti
220 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BALTARETI DCC_GL_88 SC. COSMESTI ISTRATE VALENTINA Gradinita AR Sat Cosmesti
221 SCOALA GIMNAZIALA FURCENII NOI DCC_GL_88 SC. COSMESTI ISTRATE VALENTINA Scoala I-VIII AR Sat Cosmesti
222 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL FURCENII NOI DCC_GL_88 SC. COSMESTI ISTRATE VALENTINA Gradinita AR Sat Cosmesti
223 SCOALA GIMNAZIALA FURCENII VECHI DCC_GL_88 SC. COSMESTI ISTRATE VALENTINA Scoala I-VIII AR Sat Cosmesti
224 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL FURCENII VECHI DCC_GL_88 SC. COSMESTI ISTRATE VALENTINA Gradinita AR Sat Cosmesti
225 SCOALA GIMNAZIALA COSTACHE NEGRI DCC_GL_78 SC. GRIVITA POPA TINCUTA Scoala I-VIII PJ Comuna Costache Negri
226 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL COSTACHE NEGRI DCC_GL_78 SC. GRIVITA POPA TINCUTA Gradinita AR Comuna Costache Negri
227 SCOALA GIMNAZIALA CUCA DCC_GL_60 SC. REDIU MITREA NICOLETA Scoala I-VIII PJ Comuna Cuca
228 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CUCA DCC_GL_60 SC. REDIU MITREA NICOLETA Gradinita AR Comuna Cuca
229 GRUPUL SCOLAR CUDALBI DCC_GL_89 GR. SC. CUDALBI PIRVU MARCEL MARIAN Gr. Scolar PJ Comuna Cudalbi
230 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 CUDALBI DCC_GL_89 GR. SC. CUDALBI PIRVU MARCEL MARIAN Gradinita AR Comuna Cudalbi
231 SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 CUDALBI DCC_GL_89 GR. SC. CUDALBI PIRVU MARCEL MARIAN Scoala I-VIII PJ Comuna Cudalbi
232 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 CUDALBI DCC_GL_89 GR. SC. CUDALBI PIRVU MARCEL MARIAN Gradinita AR Comuna Cudalbi
233 SCOALA GIMNAZIALA DRAGANESTI DCC_GL_38 LIC HARET MIHALACHE ADRIAN Scoala I-VIII PJ Comuna Draganesti
234 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL DRAGANESTI DCC_GL_38 LIC HARET MIHALACHE ADRIAN Gradinita AR Sat Draganesti
235 SCOALA GIMNAZIALA MALU ALB DCC_GL_38 LIC HARET MIHALACHE ADRIAN Scoala I-VIII PJ Sat Draganesti
236 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL MALU ALB DCC_GL_38 LIC HARET MIHALACHE ADRIAN Gradinita AR Sat Draganesti
237 SCOALA GIMNAZIALA DRAGUSENI DCC_GL_17 SC. 24 GL GOLAT ANA MARIA Gr. Scolar PJ Comuna Draguseni
238 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL DRAGUSENI DCC_GL_17 SC. 24 GL GOLAT ANA MARIA Gradinita AR Sat Draguseni
239 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GHINGHESTI DCC_GL_17 SC. 24 GL GOLAT ANA MARIA Gradinita AR Sat Draguseni
240 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL STIETESTI DCC_GL_17 SC. 24 GL GOLAT ANA MARIA Gradinita AR Sat Draguseni
241 SCOALA GIMNAZIALA FUNDEANU DCC_GL_17 SC. 24 GL GOLAT ANA MARIA Scoala I-VIII AR Sat Draguseni
242 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL FUNDEANU DCC_GL_17 SC. 24 GL GOLAT ANA MARIA Gradinita AR Sat Draguseni
243 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NICOPOLE DCC_GL_17 SC. 24 GL GOLAT ANA MARIA Gradinita AR Sat Draguseni
244 SCOALA GIMNAZIALA ADAM DCC_GL_17 SC. 24 GL GOLAT ANA MARIA Scoala I-VIII AR Sat Draguseni
245 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL ADAM DCC_GL_17 SC. 24 GL GOLAT ANA MARIA Gradinita AR Sat Draguseni
246 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CAUIESTI DCC_GL_17 SC. 24 GL GOLAT ANA MARIA Gradinita AR Sat Draguseni
247 SCOALA GIMNAZIALA NR.1 FARTANESTI DCC_GL_7 SC. 11 GL RAGEA GABRIELA Scoala I-VIII PJ Comuna Fartanesti
248 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 FARTANESTI DCC_GL_7 SC. 11 GL RAGEA GABRIELA Gradinita AR Sat Fartanesti
249 SCOALA GIMNAZIALA NR.2 FARTANESTI DCC_GL_7 SC. 11 GL RAGEA GABRIELA Scoala I-VIII AR Sat Fartanesti
250 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 FARTANESTI DCC_GL_7 SC. 11 GL RAGEA GABRIELA Gradinita AR Sat Fartanesti
251 SCOALA GIMNAZIALA VIILE DCC_GL_7 SC. 11 GL RAGEA GABRIELA Scoala I-VIII AR Sat Fartanesti
252 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL VIILE DCC_GL_7 SC. 11 GL RAGEA GABRIELA Gradinita AR Sat Fartanesti
253 SCOALA GIMNAZIALA FOLTESTI DCC_GL_63 SC. FOLTESTI BITICA VIRGINIA Scoala I-VIII PJ Comuna Foltesti
254 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL FOLTESTI DCC_GL_63 SC. FOLTESTI BITICA VIRGINIA Gradinita AR Comuna Foltesti
255 SCOALA GIMNAZIALA STOICANI DCC_GL_63 SC. FOLTESTI BITICA VIRGINIA Scoala I-VIII AR Sat Foltesti
256 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL STOICANI DCC_GL_63 SC. FOLTESTI BITICA VIRGINIA Gradinita AR Sat Foltesti
257 SCOALA GIMNAZIALA FRUMUSITA DCC_GL_77 SC. FRUMUSITA BORS GABRIEL Scoala I-VIII PJ Comuna Frumusita
258 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL FRUMUSITA DCC_GL_77 SC. FRUMUSITA BORS GABRIEL Gradinita AR Comuna Frumusita
259 SCOALA GIMNAZIALA "PETRU RARES" FRUMUSITA DCC_GL_77 SC. FRUMUSITA BORS GABRIEL Scoala I-VIII PJ Comuna Frumusita
260 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL "PETRU RARES" FRUMUSITA DCC_GL_77 SC. FRUMUSITA BORS GABRIEL Gradinita AR Comuna Frumusita
261 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL TAMAOANI DCC_GL_77 SC. FRUMUSITA BORS GABRIEL Gradinita AR Sat Frumusita
262 SCOALA GIMNAZIALA HANU CONACHI DCC_GL_67 SC. 3 GL OPREA TINCA Scoala I-VIII PJ Comuna Fundeni
263 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL HANU CONACHI DCC_GL_67 SC. 3 GL OPREA TINCA Gradinita AR Sat Fundeni
264 SCOALA PRIMARA FUNDENI DCC_GL_67 SC. 3 GL OPREA TINCA Scoala I-IV AR Sat Fundeni
265 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL FUNDENI DCC_GL_67 SC. 3 GL OPREA TINCA Gradinita AR Sat Fundeni
266 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL LUNGOCI DCC_GL_67 SC. 3 GL OPREA TINCA Gradinita AR Sat Fundeni
267 SCOALA GIMNAZIALA GHIDIGENI DCC_GL_73 SC. GHIDIGENI ZAPODEANU MARICEL Scoala I-VIII PJ Comuna Ghidigeni
268 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GHIDIGENI DCC_GL_73 SC. GHIDIGENI ZAPODEANU MARICEL Gradinita AR Comuna Ghidigeni
269 SCOALA PRIMARA GEFU NOU DCC_GL_73 SC. GHIDIGENI ZAPODEANU MARICEL Scoala I-IV AR Sat Ghidigeni
270 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GEFU NOU DCC_GL_73 SC. GHIDIGENI ZAPODEANU MARICEL Gradinita AR Sat Ghidigeni
271 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL TAPLAU DCC_GL_73 SC. GHIDIGENI ZAPODEANU MARICEL Gradinita AR Sat Ghidigeni
272 SCOALA GIMNAZIALA "ION CREANGA" TALPIGI DCC_GL_73 SC. GHIDIGENI ZAPODEANU MARICEL Scoala I-VIII PJ Sat Ghidigeni
273 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL TALPIGI DCC_GL_73 SC. GHIDIGENI ZAPODEANU MARICEL Gradinita AR Sat Ghidigeni
274 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SLOBOZIA CORNI DCC_GL_73 SC. GHIDIGENI ZAPODEANU MARICEL Gradinita AR Sat Ghidigeni
275 SCOALA GIMNAZIALA GOHOR DCC_GL_72 SC. NEGRILESTI FLOREA GEORGE Scoala I-VIII PJ Comuna Gohor
276 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GOHOR DCC_GL_72 SC. NEGRILESTI FLOREA GEORGE Gradinita AR Comuna Gohor
277 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL IREASCA DCC_GL_72 SC. NEGRILESTI FLOREA GEORGE Gradinita AR Sat Gohor
278 SCOALA GIMNAZIALA BERHECI DCC_GL_72 SC. NEGRILESTI FLOREA GEORGE Scoala I-VIII AR Sat Gohor
279 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BERHECI DCC_GL_72 SC. NEGRILESTI FLOREA GEORGE Gradinita AR Sat Gohor
280 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NARTESTI DCC_GL_72 SC. NEGRILESTI FLOREA GEORGE Gradinita AR Sat Gohor
281 SCOALA GIMNAZIALA GRIVITA DCC_GL_78 SC. GRIVITA POPA TINCUTA Scoala I-VIII PJ Comuna Grivita
282 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL GRIVITA DCC_GL_78 SC. GRIVITA POPA TINCUTA Gradinita AR Comuna Grivita
283 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CALMATUI DCC_GL_78 SC. GRIVITA POPA TINCUTA Gradinita AR Sat Grivita
284 SCOALA GIMNAZIALA NR.1 INDEPENDENTA DCC_GL_34 CNCN STAN VIORICA Scoala I-VIII PJ Comuna Independenta
285 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 INDEPENDENTA DCC_GL_34 CNCN STAN VIORICA Gradinita AR Comuna Independenta
286 SCOALA GIMNAZIALA NR.2 INDEPENDENTA DCC_GL_34 CNCN STAN VIORICA Scoala I-VIII AR Comuna Independenta
287 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 INDEPENDENTA DCC_GL_34 CNCN STAN VIORICA Gradinita AR Comuna Independenta
288 GRUPUL SCOLAR "HORTENSIA PAPADAT BENGESCU" IVESTI DCC_GL_79 SC. 1 IVESTI TELETIN ION Gr. Scolar PJ Comuna Ivesti
289 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 IVESTI DCC_GL_79 SC. 1 IVESTI TELETIN ION Gradinita AR Comuna Ivesti
290 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 IVESTI DCC_GL_79 SC. 1 IVESTI TELETIN ION Gradinita AR Comuna Ivesti
291 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 IVESTI DCC_GL_79 SC. 1 IVESTI TELETIN ION Scoala I-VIII PJ Comuna Ivesti
292 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.3 IVESTI DCC_GL_79 SC. 1 IVESTI TELETIN ION Gradinita AR Comuna Ivesti
293 SCOALA GIMNAZIALA NR.2 "NEGOITA DANAILA" BUCESTI DCC_GL_79 SC. 1 IVESTI TELETIN ION Scoala I-VIII PJ Sat Ivesti
294 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 BUCESTI DCC_GL_79 SC. 1 IVESTI TELETIN ION Gradinita AR Sat Ivesti
295 SCOALA GIMNAZIALA NR.1 "EREMIA GRIGORESCU" BUCESTI DCC_GL_79 SC. 1 IVESTI TELETIN ION Scoala I-VIII AR Sat Ivesti
296 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 BUCESTI DCC_GL_79 SC. 1 IVESTI TELETIN ION Gradinita AR Sat Ivesti
297 SCOALA GIMNAZIALA JORASTI DCC_GL_56 GR SC TG BUJOR TOTOLICI SORIN Scoala I-VIII PJ Comuna Jorasti
298 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL JORASTI DCC_GL_56 GR SC TG BUJOR TOTOLICI SORIN Gradinita AR Comuna Jorasti
299 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL LUNCA DCC_GL_56 GR SC TG BUJOR TOTOLICI SORIN Gradinita AR Sat Jorasti
300 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL ZARNESTI DCC_GL_56 GR SC TG BUJOR TOTOLICI SORIN Gradinita AR Sat Jorasti
301 SCOALA GIMNAZIALA NR.1 "ION KALINDERU" LIESTI DCC_GL_80 SC. 1 LIESTI SUSANU ADINA Scoala I-VIII PJ Comuna Liesti
302 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 LIESTI DCC_GL_80 SC. 1 LIESTI SUSANU ADINA Gradinita AR Comuna Liesti
303 SCOALA GIMNAZIALA NR.2 LIESTI DCC_GL_80 SC. 1 LIESTI SUSANU ADINA Scoala I-VIII PJ Comuna Liesti
304 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 LIESTI DCC_GL_80 SC. 1 LIESTI SUSANU ADINA Gradinita AR Comuna Liesti
305 SCOALA GIMNAZIALA NR.4 LIESTI DCC_GL_80 SC. 1 LIESTI SUSANU ADINA Scoala I-VIII PJ Comuna Liesti
306 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.4 LIESTI DCC_GL_80 SC. 1 LIESTI SUSANU ADINA Gradinita AR Comuna Liesti
307 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 LIESTI DCC_GL_80 SC. 1 LIESTI SUSANU ADINA Scoala I-VIII AR Comuna Liesti
308 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.3 LIESTI DCC_GL_80 SC. 1 LIESTI SUSANU ADINA Gradinita AR Comuna Liesti
309 SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MATCA DCC_GL_64 SC. 1 MATCA CONDRACHI ADRIAN Scoala I-VIII PJ Comuna Matca
310 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 MATCA DCC_GL_64 SC. 1 MATCA CONDRACHI ADRIAN Gradinita PJ Comuna Matca
311 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 MATCA DCC_GL_64 SC. 1 MATCA CONDRACHI ADRIAN Gradinita AR Comuna Matca
312 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.3 MATCA DCC_GL_64 SC. 1 MATCA CONDRACHI ADRIAN Gradinita AR Comuna Matca
313 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 "DIMITRIE CANTEMIR" MATCA DCC_GL_64 SC. 1 MATCA CONDRACHI ADRIAN Scoala I-VIII PJ Comuna Matca
314 SCOALA GIMNAZIALA NR.2 MATCA DCC_GL_64 SC. 1 MATCA CONDRACHI ADRIAN Scoala I-VIII AR Comuna Matca
315 SCOALA GIMNAZIALA NR.1 "GHEORGHE POALELUNGI" MASTACANI DCC_GL_46 CTTV GL CRISTI CIOCAN Scoala I-VIII PJ Comuna Mastacani
316 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 MASTACANI DCC_GL_46 CTTV GL CRISTI CIOCAN Gradinita AR Comuna Mastacani
317 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 MASTACANI DCC_GL_46 CTTV GL CRISTI CIOCAN Scoala I-VIII AR Comuna Mastacani
318 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.3 MASTACANI DCC_GL_46 CTTV GL CRISTI CIOCAN Gradinita AR Comuna Mastacani
319 SCOALA GIMNAZIALA NR.2 CHIRAFTEI DCC_GL_46 CTTV GL CRISTI CIOCAN Scoala I-VIII PJ Sat Mastacani
320 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 CHIRAFTEI DCC_GL_46 CTTV GL CRISTI CIOCAN Gradinita AR Sat Mastacani
321 SCOALA GIMNAZIALA NR.1 CHIRAFTEI DCC_GL_46 CTTV GL CRISTI CIOCAN Scoala I-VIII AR Sat Mastacani
322 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 CHIRAFTEI DCC_GL_46 CTTV GL CRISTI CIOCAN Gradinita AR Sat Mastacani
323 SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOVILENI DCC_GL_39 C.N. HOGAS VENERA RADULESCU Scoala I-VIII PJ Comuna Movileni
324 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 MOVILENI DCC_GL_39 C.N. HOGAS VENERA RADULESCU Gradinita AR Comuna Movileni
325 SCOALA GIMNAZIALA NR.2 MOVILENI DCC_GL_39 C.N. HOGAS VENERA RADULESCU Scoala I-VIII AR Comuna Movileni
326 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 MOVILENI DCC_GL_39 C.N. HOGAS VENERA RADULESCU Gradinita AR Comuna Movileni
327 SCOALA GIMNAZIALA MUNTENI DCC_GL_5 SC. 5 TC TIRON DRAGOS Scoala I-VIII PJ Comuna Munteni
328 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL MUNTENI DCC_GL_5 SC. 5 TC TIRON DRAGOS Gradinita AR Comuna Munteni
329 SCOALA GIMNAZIALA UNGURENI DCC_GL_5 SC. 5 TC TIRON DRAGOS Scoala I-VIII PJ Sat Munteni
330 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL UNGURENI DCC_GL_5 SC. 5 TC TIRON DRAGOS Gradinita AR Sat Munteni
331 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL TIGANESTI DCC_GL_5 SC. 5 TC TIRON DRAGOS Gradinita AR Sat Munteni
332 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL FRUNZEASCA DCC_GL_5 SC. 5 TC TIRON DRAGOS Gradinita AR Sat Munteni
333 SCOALA GIMNAZIALA NEGRILESTI DCC_GL_72 SC. NEGRILESTI FLOREA GEORGE Scoala I-VIII PJ Sat Negrilesti
334 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NEGRILESTI DCC_GL_72 SC. NEGRILESTI FLOREA GEORGE Gradinita AR Sat Negrilesti
335 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SLOBOZIA BLANEASA DCC_GL_72 SC. NEGRILESTI FLOREA GEORGE Gradinita AR Sat Negrilesti
336 SCOALA GIMNAZIALA NAMOLOASA DCC_GL_81 SC. NAMOLOASA ROTARU MARGARETA Scoala I-VIII PJ Comuna Namoloasa
337 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 NAMOLOASA DCC_GL_81 SC. NAMOLOASA ROTARU MARGARETA Gradinita AR Comuna Namoloasa
338 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 NAMOLOASA DCC_GL_81 SC. NAMOLOASA ROTARU MARGARETA Gradinita AR Comuna Namoloasa
339 SCOALA GIMNAZIALA "GABRIEL DRAGAN" NICORESTI DCC_GL_1 ISJ GALATI MARIA MINDRU Scoala I-VIII PJ Comuna Nicoresti
340 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NICORESTI DCC_GL_1 ISJ GALATI MARIA MINDRU Gradinita AR Comuna Nicoresti
341 SCOALA PRIMARA DOBRINESTI DCC_GL_1 ISJ GALATI MARIA MINDRU Scoala I-IV AR Sat Nicoresti
342 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL DOBRINESTI DCC_GL_1 ISJ GALATI MARIA MINDRU Gradinita AR Sat Nicoresti
343 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL FANTINI DCC_GL_1 ISJ GALATI MARIA MINDRU Gradinita AR Sat Nicoresti
344 SCOALA PRIMARA IONASESTI DCC_GL_1 ISJ GALATI MARIA MINDRU Scoala I-IV AR Sat Nicoresti
345 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL IONASESTI DCC_GL_1 ISJ GALATI MARIA MINDRU Gradinita AR Sat Nicoresti
346 SCOALA GIMNAZIALA COASTA LUPEI DCC_GL_1 ISJ GALATI MARIA MINDRU Scoala I-VIII AR Sat Nicoresti
347 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL COASTA LUPEI DCC_GL_1 ISJ GALATI MARIA MINDRU Gradinita AR Sat Nicoresti
348 SCOALA GIMNAZIALA POIANA DCC_GL_71 SC. 10 TC MOTOC ADRIAN Scoala I-VIII PJ Comuna Poiana
349 SCOALA GIMNAZIALA VISINA DCC_GL_71 SC. 10 TC MOTOC ADRIAN Scoala I-VIII AR Comuna Poiana
350 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL POIANA DCC_GL_71 SC. 10 TC MOTOC ADRIAN Gradinita AR Comuna Poiana
351 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL HULESTI DCC_GL_71 SC. 10 TC MOTOC ADRIAN Gradinita AR Comuna Poiana
352 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL VISINA DCC_GL_71 SC. 10 TC MOTOC ADRIAN Gradinita AR Comuna Poiana
353 SCOALA GIMNAZIALA OANCEA DCC_GL_56 GR SC TG BUJOR TOTOLICI SORIN Scoala I-VIII PJ Comuna Oancea
354 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL OANCEA DCC_GL_56 GR SC TG BUJOR TOTOLICI SORIN Gradinita AR Comuna Oancea
355 GRUPUL SCOLAR "COSTACHE CONACHI" PECHEA DCC_GL_57 GR. SC PECHEA DANAILA SILVIU Gr. Scolar PJ Comuna Pechea
356 SCOALA PRIMARA NR.4 PECHEA DCC_GL_57 GR. SC PECHEA DANAILA SILVIU Scoala I-IV AR Comuna Pechea
357 SCOALA GIMNAZIALA NR.2 PECHEA DCC_GL_57 GR. SC PECHEA DANAILA SILVIU Scoala I-VIII PJ Comuna Pechea
358 SCOALA GIMNAZIALA NR.1 PECHEA DCC_GL_57 GR. SC PECHEA DANAILA SILVIU Scoala I-VIII AR Comuna Pechea
359 SCOALA GIMNAZIALA NR.3 PECHEA DCC_GL_57 GR. SC PECHEA DANAILA SILVIU Scoala I-VIII AR Comuna Pechea
360 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 PECHEA DCC_GL_57 GR. SC PECHEA DANAILA SILVIU Gradinita PJ Comuna Pechea
361 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 PECHEA DCC_GL_57 GR. SC PECHEA DANAILA SILVIU Gradinita AR Comuna Pechea
362 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.3 PECHEA DCC_GL_57 GR. SC PECHEA DANAILA SILVIU Gradinita AR Comuna Pechea
363 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.4 PECHEA DCC_GL_57 GR. SC PECHEA DANAILA SILVIU Gradinita AR Comuna Pechea
364 SCOALA GIMNAZIALA NR.1 "DIMITRIE LUCHIAN" PISCU DCC_GL_28 SC. 43 GL BOBOC CORINA Scoala I-VIII PJ Comuna Piscu
365 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL VAMES DCC_GL_28 SC. 43 GL BOBOC CORINA Gradinita AR Comuna Piscu
366 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 PISCU DCC_GL_28 SC. 43 GL BOBOC CORINA Gradinita AR Comuna Piscu
367 SCOALA GIMNAZIALA NR.2 "STEFAN CEL MARE" PISCU DCC_GL_28 SC. 43 GL BOBOC CORINA Scoala I-VIII AR Comuna Piscu
368 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 PISCU DCC_GL_28 SC. 43 GL BOBOC CORINA Gradinita AR Comuna Piscu
369 SCOALA GIMNAZIALA PRIPONESTI DCC_GL_38 LIC HARET MIHALACHE ADRIAN Scoala I-VIII PJ Comuna Priponesti
370 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL PRIPONESTI DCC_GL_38 LIC HARET MIHALACHE ADRIAN Gradinita AR Comuna Priponesti
371 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL PRIPONESTII DE JOS DCC_GL_38 LIC HARET MIHALACHE ADRIAN Gradinita AR Sat Priponesti
372 SCOALA GIMNAZIALA CIORASTI DCC_GL_38 LIC HARET MIHALACHE ADRIAN Scoala I-VIII AR Sat Priponesti
373 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CIORASTI DCC_GL_38 LIC HARET MIHALACHE ADRIAN Gradinita AR Sat Priponesti
374 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL LIESTI (PRIPONESTI) DCC_GL_38 LIC HARET MIHALACHE ADRIAN Gradinita AR Sat Priponesti
375 SCOALA GIMNAZIALA REDIU DCC_GL_60 SC. REDIU MITREA NICOLETA Scoala I-VIII PJ Comuna Rediu
376 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL REDIU DCC_GL_60 SC. REDIU MITREA NICOLETA Gradinita AR Comuna Rediu
377 SCOALA GIMNAZIALA SUHURLUI DCC_GL_60 SC. REDIU MITREA NICOLETA Scoala I-VIII PJ Comuna Suhurlui
378 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SUHURLUI DCC_GL_60 SC. REDIU MITREA NICOLETA Gradinita AR Comuna Suhurlui
379 SCOALA GIMNAZIALA SCHELA DCC_GL_32 LER DAMIAN FELICIA Scoala I-VIII PJ Comuna Schela
380 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SCHELA DCC_GL_32 LER DAMIAN FELICIA Gradinita AR Comuna Schela
381 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NEGREA DCC_GL_32 LER DAMIAN FELICIA Gradinita AR Sat Schela
382 SCOALA GIMNAZIALA FANTANELE DCC_GL_60 SC. REDIU MITREA NICOLETA Scoala I-VIII PJ Comuna Scanteiesti
383 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL FANTANELE DCC_GL_60 SC. REDIU MITREA NICOLETA Gradinita AR Comuna Scanteiesti
384 SCOALA PRIMARA SCANTEIESTI DCC_GL_60 SC. REDIU MITREA NICOLETA Scoala I-IV AR Sat Scanteiesti
385 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SCANTEIESTI DCC_GL_60 SC. REDIU MITREA NICOLETA Gradinita AR Sat Scanteiesti
386 SCOALA GIMNAZIALA SLOBOZIA CONACHI DCC_GL_36 LPS APOSTOL VALERIU Scoala I-VIII PJ Comuna Slobozia Conachi
387 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SLOBOZIA CONACHI DCC_GL_36 LPS APOSTOL VALERIU Gradinita AR Comuna Slobozia Conachi
388 SCOALA GIMNAZIALA IZVOARELE DCC_GL_36 LPS APOSTOL VALERIU Scoala I-VIII AR Sat Slobozia Conachi
389 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL IZVOARELE DCC_GL_36 LPS APOSTOL VALERIU Gradinita AR Sat Slobozia Conachi
390 SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA" CUZA VODA DCC_GL_36 LPS APOSTOL VALERIU Scoala I-VIII PJ Comuna Cuza Voda
391 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CUZA VODA DCC_GL_36 LPS APOSTOL VALERIU Gradinita AR Comuna Cuza Voda
392 SCOALA GIMNAZIALA SMARDAN DCC_GL_84 SC. SMIRDAN BERBEC DRAGOS Scoala I-VIII PJ Comuna Smardan
393 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SMARDAN DCC_GL_84 SC. SMIRDAN BERBEC DRAGOS Gradinita AR Comuna Smardan
394 SCOALA GIMNAZIALA MIHAIL KOGALNICEANU DCC_GL_84 SC. SMIRDAN BERBEC DRAGOS Scoala I-VIII AR Sat Smardan
395 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL MIHAIL KOGALNICEANU DCC_GL_84 SC. SMIRDAN BERBEC DRAGOS Gradinita AR Sat Smardan
396 SCOALA PRIMARA CISMELE DCC_GL_84 SC. SMIRDAN BERBEC DRAGOS Scoala I-IV AR Sat Smardan
397 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CISMELE DCC_GL_84 SC. SMIRDAN BERBEC DRAGOS Gradinita AR Sat Smardan
398 SCOALA GIMNAZIALA SMULTI DCC_GL_47 GR. SC. CFR PITU ELENA Scoala I-VIII PJ Comuna Smulti
399 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SMULTI DCC_GL_47 GR. SC. CFR PITU ELENA Gradinita AR Comuna Smulti
I SCOALA GIMNAZIALA SUCEVENI DCC_GL_56 GR SC TG BUJOR TOTOLICI SORIN Scoala I-VIII PJ Comuna Suceveni
401 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SUCEVENI DCC_GL_56 GR SC TG BUJOR TOTOLICI SORIN Gradinita AR Comuna Suceveni
402 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL ROGOJENI DCC_GL_56 GR SC TG BUJOR TOTOLICI SORIN Gradinita AR Sat Suceveni
403 SCOALA GIMNAZIALA SENDRENI DCC_GL_37 SEM CIUBUCA IONUT Scoala I-VIII PJ Comuna Sendreni
404 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SENDRENI DCC_GL_37 SEM CIUBUCA IONUT Gradinita AR Comuna Sendreni
405 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL MOVILENI (SENDRENI) DCC_GL_37 SEM CIUBUCA IONUT Gradinita AR Sat Sendreni
406 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SERBESTII VECHI DCC_GL_37 SEM CIUBUCA IONUT Gradinita AR Sat Sendreni
407 GRUPUL SCOLAR "TUDOR VLADIMIRESCU" TUDOR VLADIMIRESCU DCC_GL_58 GR SC. T. VLADIMIRESCU MINCIU MARIUS Gr. Scolar PJ Comuna Tudor Vladimirescu
408 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL TUDOR VLADIMIRESCU DCC_GL_58 GR SC. T. VLADIMIRESCU MINCIU MARIUS Gradinita AR Comuna Tudor Vladimirescu
409 SCOALA GIMNAZIALA TULUCESTI DCC_GL_77 SC. FRUMUSITA BORS GABRIEL Scoala I-VIII PJ Comuna Tulucesti
410 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL TULUCESTI DCC_GL_77 SC. FRUMUSITA BORS GABRIEL Gradinita AR Comuna Tulucesti
411 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL TATARCA DCC_GL_77 SC. FRUMUSITA BORS GABRIEL Gradinita AR Sat Tulucesti
412 SCOALA GIMNAZIALA SIVITA DCC_GL_77 SC. FRUMUSITA BORS GABRIEL Scoala I-VIII AR Comuna Tulucesti
413 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SIVITA DCC_GL_77 SC. FRUMUSITA BORS GABRIEL Gradinita AR Comuna Tulucesti
414 SCOALA GIMNAZIALA "TUDOR PAMFILE" TEPU DCC_GL_66 SC. TEPU MANEA MARIAN Scoala I-VIII PJ Comuna Tepu
415 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL TEPU DCC_GL_66 SC. TEPU MANEA MARIAN Gradinita AR Comuna Tepu
416 SCOALA GIMNAZIALA NR.1 UMBRARESTI DCC_GL_87 SC. SPEC. PUFAN NEDELCU SORIN Scoala I-VIII PJ Comuna Umbraresti
417 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL TORCESTI DCC_GL_87 SC. SPEC. PUFAN NEDELCU SORIN Gradinita AR Sat Umbraresti
418 SCOALA GIMNAZIALA CONDREA DCC_GL_87 SC. SPEC. PUFAN NEDELCU SORIN Scoala I-VIII AR Sat Umbraresti
419 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CONDREA DCC_GL_87 SC. SPEC. PUFAN NEDELCU SORIN Gradinita AR Sat Umbraresti
420 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SALCIA DCC_GL_87 SC. SPEC. PUFAN NEDELCU SORIN Gradinita AR Sat Umbraresti
421 SCOALA GIMNAZIALA NR.2 "SF.STELIAN" UMBRARESTI DEAL DCC_GL_33 LIC DUNAREA BURLACU CATALINA Scoala I-VIII PJ Sat Umbraresti
422 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL UMBRARESTI DEAL DCC_GL_33 LIC DUNAREA BURLACU CATALINA Gradinita AR Sat Umbraresti
423 SCOALA GIMNAZIALA VALEA MARULUI DCC_GL_89 GR. SC. CUDALBI PIRVU MARCEL MARIAN Scoala I-VIII PJ Comuna Valea Marului
424 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL VALEA MARULUI DCC_GL_89 GR. SC. CUDALBI PIRVU MARCEL MARIAN Gradinita AR Comuna Valea Marului
425 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL COASTA VAII DCC_GL_89 GR. SC. CUDALBI PIRVU MARCEL MARIAN Gradinita AR Sat Valea Marului
426 SCOALA PRIMARA "FRATII INSTITUTORI VOINESCU" MINDRESTI DCC_GL_89 GR. SC. CUDALBI PIRVU MARCEL MARIAN Scoala I-IV AR Sat Valea Marului
427 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL MINDRESTI DCC_GL_89 GR. SC. CUDALBI PIRVU MARCEL MARIAN Gradinita AR Sat Valea Marului
428 SCOALA GIMNAZIALA "SF.NICOLAE" VANATORI DCC_GL_77 SC. FRUMUSITA BORS GABRIEL Scoala I-VIII PJ Comuna Vanatori
429 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL VANATORI DCC_GL_77 SC. FRUMUSITA BORS GABRIEL Gradinita AR Comuna Vanatori
430 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SAT COSTI DCC_GL_77 SC. FRUMUSITA BORS GABRIEL Gradinita AR Sat Vanatori
431 SCOALA GIMNAZIALA "MARIA GRECU" ODAIA MANOLACHE DCC_GL_77 SC. FRUMUSITA BORS GABRIEL Scoala I-VIII AR Sat Vanatori
432 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL ODAIA MANOLACHE DCC_GL_77 SC. FRUMUSITA BORS GABRIEL Gradinita AR Sat Vinatori
433 SCOALA GIMNAZIALA VARLEZI DCC_GL_33 LIC. DUNAREA BURLACU CATALINA Scoala I-VIII PJ Comuna Varlezi
434 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL VARLEZI DCC_GL_33 LIC. DUNAREA BURLACU CATALINA Gradinita AR Comuna Varlezi
435 SCOALA PRIMARA CRAIESTI DCC_GL_33 LIC. DUNAREA BURLACU CATALINA Scoala I-IV AR Sat Varlezi
436 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CRAIESTI DCC_GL_33 LIC. DUNAREA BURLACU CATALINA Gradinita AR Sat Varlezi
437 SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL IERARH NICOLAE" VLADESTI DCC_GL_85 SC. 2 TG. BUJOR DUMITRASC MARIUS Scoala I-VIII PJ Comuna Vladesti
438 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL "PESTISORUL DE AUR" VLADESTI DCC_GL_85 SC. 2 TG. BUJOR DUMITRASC MARIUS Gradinita AR Comuna Vladesti
439 GRADINITA CU PROGRAM NORMAL "ALBA CA ZAPADA" BRANESTI DCC_GL_85 SC. 2 TG. BUJOR DUMITRASC MARIUS Gradinita AR Sat Vladesti
1 GRUPUL SCOLAR "SIMION MEHEDINTI" GALATI DCC_GL_75 GR SC MEHEDINTI DIMA MATILDA Gr. Scolar PJ Municipiu Galati
2 SCOALA SPECIALA "EMIL GARLEANU" GALATI DCC_GL_87 SC. SPEC. PUFAN NEDELCU SORIN Alte Unit. Sc. PJ Municipiu Galati
3 SCOALA DE ARTE SI MESERII "P.P.NEVEANU" GALATI DCC_GL_87 SC. SPEC. PUFAN NEDELCU SORIN Gr. Scolar PJ Municipiu Galati
4 SCOALA SPECIALA TECUCI DCC_GL_76 SC. SPEC. PUFAN VASILACHE MIHAIL Alte Unit. Sc. PJ Municipiu Tecuci
5 CENTRUL JUDETEAN DE ASISTENTA PSIHOPED     PLESU DANIEL Unitate conexa PJ Municipiu Galati
1 CLUBUL SPORTIV SCOLAR GALATI     PLESU DANIEL Unitate conexa PJ Municipiu Galati
3 CLUBUL SPORTIV SCOLAR TECUCI     PLESU DANIEL Unitate conexa PJ Municipiu Tecuci
4 PALATUL COPIILOR SI ELEVILOR GALATI     PLESU DANIEL Unitate conexa PJ Municipiu Galati
5 CLUBUL COPIILOR SI ELEVILOR TECUCI     PLESU DANIEL Unitate conexa PJ Municipiu Tecuci