MINISTERUL EDUCATIEI CERCETARII SI TINERETULUI
INSPECTORATUL SCOLAR AL JUDETULUI GALATI
TABEL NOMINAL
cu directorii / directorii adjuncţi                                                                                                                
care au obtinut / nu au obtinut salariu de merit pentru anul 2009
Nr. Crt. Numele si prenumele Unitatea scolara MEDIUL Salariu de merit DA/NU
1 ALDEA MONA GRUPUL SCOLAR "COSTACHE CONACHI" PECHEA U DA
2 ABAZA MARIA SCOALA DE ARTE SI MESERII CAVADINESTI R DA
3 ARHIRE MIHALACHE SCOALA GIMNAZIALA"SMARANDA BRAESCU" HANTESTI R NU
4 ARITON MARIA SCOALA DE ARTE SI MESERII CUDALBI R DA
5 BABES TINCA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 IVESTI R NU
6 BALABAN ELENA SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE SI MARIA TASCA" BALABANESTI R DA
7 BARBU CHARLOTTE SCOALA GIMNAZIALA NR.22 "DIMITRIE CANTEMIR"  GL                      U DA
8 BARBU IULIUS SCOALA GIMNAZIALA GHIDIGENI R DA
9 BASTEA CECILIA GRUPUL SCOLAR "EREMIA  GRIGORESCU"  TG.BUJOR U DA
10 BASTON GABRIELA GRUPUL SCOLAR "GHEORGHE ASACHI" GALATI U NU
11 BLEOANCĂ MARIA GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE MARINA   GL                    U DA
12 BOT CARMEN ALINA SCOALA GIMNAZIALA NR.3 LIESTI R NU
13 BULAI MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 LIESTI R DA
14 BULGARU IOLANDA GRUPUL SCOLAR "EREMIA  GRIGORESCU"  TG.BUJOR U DA
15 BURUIANĂ DORINA SCOALA DE ARTE SI MESERII REDIU R DA
16 CERNAT MIRELA SCOALA GIMNAZIALA NR.40 "IULIA HASDEU"  GL                           U DA
17 CHELARU DANIELA SCOALA GIMNAZIALA NR.2 CHIRAFTEI R NU
18 CIOBANU IULIU SCOALA GIMNAZIALA NR.33 "SF.DUMITRU" GL                             U DA
19 CIOCAN IONICA SCOALA DE ARTE SI MESERII "H. PAPADAT-BENGESCU IVESTI R DA
20 COJOCARU AURELIAN SCOALA GIMNAZIALA UNGURENI R DA
21 CRĀSNIC MIRCEA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 CUDALBI U DA
22 DAFINA GEORGETA SCOALA DE ARTE SI MESERII MATCA U DA
23 DAMIAN IRINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 PECHEA R DA
24 DASCALU MONICA SCOALA GIMNAZIALA FRUMUSITA R DA
25 DĂNĂILĂ MARIOARA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL  NR.5 "DUMBRAVA MINUNATA"  TC U DA
26 DANEŞ DOINA SCOALA GIMNAZIALA NR.6 "STEFAN OCTAVIAN IOSIF"  TC U DA
27 DEDIU GHEORGHE SCOALA GIMNAZIALA  ADAM R NU
28 DELIU PETRE SCOALA GIMNAZIALA NR.10 "DIMITRIE STURZA" TC U DA
29 DIACĂNU ADRIAN GRUPUL SCOLAR "GH.ASACHI"  GL                   U DA
30 DIMA NELUTA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT  NR.30 "PINOCHIO" GALATI U NU
31 DINESCU MIOARA SCOALA GIMNAZIALA BLINZI R DA
32 DONCIU GHEORGHE SCOALA GIMNAZIALA SLIVNA  R DA
33 DRĂGĂNESCU MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.16 "NICOLAE BALCESCU"  GL                      U DA
34 DRAGUS EUGENIA GRUPUL SCOLAR "COSTACHE CONACHI" PECHEA R DA
35 DUMITRAŞCU PAMFILIA COLEGIUL NATIONAL "A.I.CUZA"  GL                            U DA
36 ESANU NICUTA SCOALA GIMNAZIALA TOFLEA R NU
37 FAUR CRISTINA GRUPUL SCOLAR "T.VLADIMIRESCU" T.VLADIMIRESCU R DA
38 FILOTE IOANA SCOALA DE ARTE SI MESERII FIRTANESTI R DA
39 GROZA EUGENIA SCOALA GIMNAZIALA NR.9 "ILIE MATEI"  TC U DA
40 GRUIA ION SCOALA GIMNAZIALA NR.3 IVESTI R DA
41 HAGIU MARINELA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 "GH. POALELUNGI" MASTACANI U DA
42 IANCU GABRIEL LICEUL CU PROGRAM SPORTIV   GL                            U DA
43 IDRICEANU DANIELA GRUPUL SCOLAR "T.VLADIMIRESCU" T.VLADIMIRESCU U DA
44 ILIE VASILICA SCOALA GIMNAZIALA NR. 42 "SFINTII IMPARATI"  GALATI U DA
45 ILIE PETRIŢA SCOALA GIMNAZIALA NR.2 BARCEA U DA
46 IANCU ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.2 MATCA R DA
47 IONESCU CRISTINA COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "D.MOTOC" GL    U DA
48 IONITA TITIANA SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 NAMOLOASA R DA
49 IOSEF TATIANA SCOALA GIMNAZIALA SIVITA R DA
50 ISAC RODICA SCOALA GIMNAZIALA FUNDEANU R NU
51 JECU DOINA SCOALA GIMNAZIALA NR.19 "LUDOVIC COSMA"  GL                          U DA
52 LUNGU MARIA SCOALA GIMNAZIALA RADESTI R DA
53 MALACHE ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.1  BRAHASESTI U DA
54 MATEI LILIANA SCOALA GIMNAZIALA CONDREA R DA
55 MAVRODIN IOANA SCOALA GIMNAZIALA SLOBOZIA CONACHI U DA
56 MAZAREANU LUMINITA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL TULUCESTI R DA
57 MANZA VIOREL GRUPUL SCOLAR "PAUL BUJOR " BERESTI U DA
58 MELINTE GEORGETA SCOALA GIMNAZIALA NR.2 PECHEA R DA
59 MIRON ELENA SCOALA GIMNAZIALA BERHECI R DA
60 MITAN DANA SCOALA GIMNAZIALA NR.40 "IULIA HASDEU"  GL                           U DA
61 NEAGU MARIA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 3 PECHEA R NU
62 NEAGU GETA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 4 PECHEA R DA
63 MUNTENITA CARMEN SCOALA GIMNAZIALA SMULTI R DA
64 NAMOLOSU NECULAI SCOALA GIMNAZIALA VIRLEZI R DA
65 NEDU ŞTEFAN LICEUL DE ARTA  "DIMITRIE CUCLIN"  GL                    U DA
66 NENITA GHEORGHITA SCOALA GIMNAZIALA NR.20 "TRAIAN"  GALATI                          U DA
67 PALADE CATALIN SCOALA GIMNAZIALA JORASTI                       R NU
68 PĂTRĂŞCAN VIORICA SCOALA GIMNAZIALA NR.10 "DIMITRIE STURZA" TC U DA
69 PEIU IONEL VIOREL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GANESTI                         R DA
70 PAUN OLGA SCOALA GIMNAZIALA NR.3 PECHEA R DA
71 PIROI ELENA SCOALA GIMNAZIALA NR.43 "DAN BARBILIAN"  GL                          U DA
72 POPA MARIA SCOALA GIMNAZIALA MUNTENI U DA
73 POPA MARICICA SCOALA DE ARTE SI MESERII DRAGUSENI R NU
74 RADU DANIELA SCOALA GIMNAZIALA "PETRU RARES" FRUMUSITA R DA
75 SAVIN DORINA SCOALA GIMNAZIALA NR.25 "PETRU RARES"  GL                            U DA
76 SOLOMON CRISTINA MIHAELA SCOALA GIMNAZIALA FINTINELE R DA
77 STAMATE GEORGETA SCOALA GIMNAZIALA NR.4 LIESTI R DA
78 STAN TINCA SCOALA GIMNAZIALA BALASESTI R DA
79 STRATULAT AURORA SCOALA GIMNAZIALA STOICANI R DA
80 SUSANU STELUTA SCOALA DE ARTE SI MESERII LIESTI R DA
81 SERBAN IULIANA GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TECUCI U DA
82 ŞTEFĂNESCU RODICA COLEGIUL TEHNIC "PAUL DIMO"  GL                      U DA
83 TALAŞMAN MIHAI GRUPUL SCOLAR "PAUL BUJOR" BERESTI U DA
84 TCACIUC LUMINIŢA SCOALA GIMNAZIALA NR.15 "ELENA CUZA"  GL                             U DA
85 TEACĂ IRINA SCOALA GIMNAZIALA TULUCESTI R DA
86 TIRON PETRICĂ SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BARCEA R DA
87 TRIFAN VASILE SCOALA GIMNAZIALA NR.1 UMBRARESTI R DA
88 TROFIN EMILIAN SCOALA GIMNAZIALA NR.2 "GHEORGHE PETRASCU" TC U DA
89 TROFIN VERONICA GRUPUL SCOLAR "OVID CALEDONIU" TECUCI U DA
90 TUDURAN IONELIA SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA" CUZA VODA R DA
91 UNGUREANU MARIA SCOALA GIMNAZIALA VIILE R DA
92 VASILACHE FLORIN SCOALA GIMNAZIALA NR.3 MATCA   R DA
93 VASILE SIMONA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 CHIRAFTEI U NU
94 VĪRLAN ŞTEFANACHE SCOALA DE ARTE SI MESERII VALEA MARULUI R DA
95 VUŞCĂ RADU VASILE SCOALA GIMNAZIALA MALU ALB U DA
Inspector scolar general,
prof. Vasile Ciuchina