LISTA ELEVILOR PREMIATI LA CONCURSURILE  JUDETENE  - 2010
NR NUME SI PRENUME ELEV DISCIPLINA PREMIUL LA ETAPA JUDETEANA UNITATEA SCOLARA PROFESORUL INDRUMATOR CLASA
1 LUPAN C. ANA MIHAELA BIOLOGIE 1 LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA" GALATI                      TĂTARU LĂCRĂMIOARA a X-a
2 MURARIU G. ADRIAN  - GABRIEL BIOLOGIE 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    MURARIU LILIANA a VII-a
3 BEJAN T. IULIA MIHAELA BIOLOGIE 2 COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            CIAPA MIHAELA a VII-a
4 BERBECI CAMELIA BIOLOGIE 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.2 "GRIGORE HAGIU" TG.BUJOR VINTILA GETA a VII-a
5 CUDALBEANU ANDREI BIOLOGIE 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.2 "GRIGORE HAGIU" TG.BUJOR VINTILA GETA a VII-a
6 NECULACHI CARMEN-ALEXANDRA BIOLOGIE Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.38 "GRIGORE MOISIL"  GALATI                        NITA MIHAELA a VII-a
7 BURESCHI V. ANDREEA BIOLOGIE Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.5  "CUZA VODA"  GALATI                              BORDEI  ELENA  a VII-a
8 LAZĂR I. CIPRIAN BIOLOGIE Mentiune SCOALA GIMNAZIALA "UNIREA" BRANISTEA CODREANU DORINA a VII-a
9 PURLUCA ANDREI BIOLOGIE Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.2 "GRIGORE HAGIU" TG.BUJOR VINTILA GETA a VII-a
10 MARCU P. MONICA BIOLOGIE 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    SAMOILA DANIELA a IX-a
11 MIRON V. CRISTINA BIOLOGIE 2 COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 HAMZA DAN a IX-a
12 BĂNILĂ G. CRISTIANA BIOLOGIE 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    SAMOILA DANIELA a IX-a
13 BĂRBIERU V. OTILIA GABRIELA BIOLOGIE 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    SAMOILA DANIELA a IX-a
14 GĀŢĂ C. ALEXANDRA BIOLOGIE 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    SAMOILA DANIELA a IX-a
15 GINGHINĂ G. IULIANA GEORGIANA BIOLOGIE Mentiune COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            GRECU MIHAELA a IX-a
16 CONSTANTIN PAULA BIOLOGIE 2 COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 HAMZA DAN a X-a
17 MANGALEA V. MARIANA BIOLOGIE 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    MURARIU LILIANA a X-a
18 FLOREA A. ANDREI BIOLOGIE Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    SAMOILĂ DANIELA a X-a
19 GHINTUIALĂ C. DAIANA-LUISA BIOLOGIE Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    MURARIU LILIANA a X-a
20 CALMUC N. ALINA BIOLOGIE 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    SAMOILĂ DANIELA a XI-a
21 PARASCHIV Z. ANA MARIA BIOLOGIE 2 LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA" GALATI                      HANU MARIA a XI-a
22 GOGU I. SILVIA VALENTINA BIOLOGIE 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    SAMOILĂ DANIELA a XI-a
23 HUHU V. MIHAELA ROXANA  BIOLOGIE Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    SAMOILĂ DANIELA a XI-a
24 GROZAVU L. SIMONA ANDREEA BIOLOGIE Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    SAMOILĂ DANIELA a XI-a
25 ANDRONACHI V. ANA-MARIA BIOLOGIE Mentiune COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            GRECU MIHAELA a XII-a
26 CRACIUN PAVEL ANDRADA LIMBA ENGLEZA 1 LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI SAVULESCU ROXANA a IX-a
27 MANEA TEODORA LIMBA ENGLEZA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    BATRINU NICOLAE a IX-a
28 MANTU BRISTENA LIMBA ENGLEZA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    STOIAN LUMINITA a IX-a
29 SAVUTA OANA STEFANIA LIMBA ENGLEZA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    MOISA CIPRIAN a IX-a
30 TAVITIAN NOEMI LIMBA ENGLEZA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    MOISA CIPRIAN a IX-a
31 MARCU MONICA LIMBA ENGLEZA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    STOIAN LUMINITA a IX-a
32 SUBASU IOANA CATALINA LIMBA ENGLEZA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    STOIAN LUMINITA a IX-a
33 TRUSAN VLAD LIMBA ENGLEZA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    DEBITA GABRIELA a IX-a
34 DINICA LIANA LIMBA ENGLEZA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    DEBITA GABRIELA a IX-a
35 RACOVITA ANDREEA LIMBA ENGLEZA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    DEBITA GABRIELA a IX-a
36 GAIU DIANA ALEXANDRA LIMBA ENGLEZA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    STOIAN LUMINITA a IX-a
37 CAPRIS MADALIN LIMBA ENGLEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            ROZNOVSCHI TEODORA a IX-a
38 CHIRILA COSMINA LIMBA ENGLEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    BATRINU NICOLAE a IX-a
39 CONSTANTIN LAURA LIMBA ENGLEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ALBU IOANA a IX-a
40 MONU ANDREEA LIMBA ENGLEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    BATRINU NICOLAE a IX-a
41 SARAU VEONIOCA LIMBA ENGLEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                      a IX-a
42 STEFAN MIHAI FELIX LIMBA ENGLEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            MILEA OANA a IX-a
43 CIUCA CRISTIAN LIMBA ENGLEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    DEBITA GABRIELA a IX-a
44 GUTU RALUCA LIMBA ENGLEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    BATRINU NICOLAE a IX-a
45 BOCANEALA ALINA LIMBA ENGLEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    MOISA CIPRIAN a IX-a
46 MAZAROAIE CRISTINA LIMBA ENGLEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                      a IX-a
47 MINDU ALEXANDRA LIMBA ENGLEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    GIURCA SILVIANA a IX-a
48 SANDICA ANDREEA SINZIANA LIMBA ENGLEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    STOIAN LUMINITA a IX-a
49 TALABA SERGIU LIMBA ENGLEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    MOISA CIPRIAN a IX-a
50 VOINEA ANDREEA LIMBA ENGLEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    MOISA CIPRIAN a IX-a
51 POPA OANA LIMBA ENGLEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU" GALATI                        a IX-a
52 ROSCAN TEODORA LIMBA ENGLEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                      a IX-a
53 POPA VIVIANA LIMBA ENGLEZA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    MOISA CIPRIAN a X-a
54 GAVRILA MARIA LIMBA ENGLEZA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IONITA NICOLETA a X-a
55 STAN ALEXANDRA  LIMBA ENGLEZA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ALBU IOANA a X-a
56 LIPAN ANA MARIA LIMBA ENGLEZA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IONITA NICOLETA a X-a
57 AGACHE DORINA LIMBA ENGLEZA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IONITA NICOLETA a X-a
58 HUHULEA MARIA LIMBA ENGLEZA 1 COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU" GALATI                      IONITA NICOLETA a X-a
59 BILEA LAURA LIMBA ENGLEZA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IONITA NICOLETA a X-a
60 COTIGA MIRCEA ANDREI LIMBA ENGLEZA 2 COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            RAPITEANU SILVIA a X-a
61 MITROFAN EVELIN ROXANA LIMBA ENGLEZA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ALBU IOANA a X-a
62 MOISESCU DANIEL IONUT LIMBA ENGLEZA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    GIURCA SILVIANA a X-a
63 PLESU ALEXANDRA LIMBA ENGLEZA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    BATRINU NICOLAE a X-a
64 POPA GEORGE LIMBA ENGLEZA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                      a X-a
65 STANCIU DANIEL LIMBA ENGLEZA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    BATRINU NICOLAE a X-a
66 TOADER OVIDIU LIMBA ENGLEZA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ALBU IOANA a X-a
67 GHERMAN OANA CRISTINA LIMBA ENGLEZA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IONITA NICOLETA a X-a
68 PASCU ADRIAN LIMBA ENGLEZA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IONITA NICOLETA a X-a
69 ANTISTESCU ROXANA LIMBA ENGLEZA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    STOIAN LUMINITA a X-a
70 AVRAM LAURA LIMBA ENGLEZA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IONITA NICOLETA a X-a
71 FOTACHI ANA LIMBA ENGLEZA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    GIURCA SILVIANA a X-a
72 ION SILVIU LIMBA ENGLEZA 2 COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            RAPITEANU SILVIA a X-a
73 MUNTEANU FLORINA RAMONA LIMBA ENGLEZA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    MOISA CIPRIAN a X-a
74 CHITROCEANU GABRIELA CLAUDIA LIMBA ENGLEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            RAPITEANU SILVIA a X-a
75 DUMITRU IRINA LIMBA ENGLEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            MILEA OANA a X-a
76 MARGARINT ANDREI LIMBA ENGLEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    BATRINU NICOLAE a X-a
77 MIHAI ANDREEA LIMBA ENGLEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ALBU IOANA a X-a
78 MOCANU MIHAI LIMBA ENGLEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    BATRINU NICOLAE a X-a
79 PADURARU ALINA LIMBA ENGLEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    BATRINU NICOLAE a X-a
80 RAUTA DIANA LIMBA ENGLEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ALBU IOANA a X-a
81 STAFIE ALEXANDRU LIMBA ENGLEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    MOISA CIPRIAN a X-a
82 BARBUTA STEFAN HORIA LIMBA ENGLEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IONITA NICOLETA a X-a
83 CODREANU FLORIN LAURENTIU LIMBA ENGLEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IONITA NICOLETA a X-a
84 TUICU LAURA LIMBA ENGLEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ALBU IOANA a X-a
85 VASILICA ANDREEA LIMBA ENGLEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    MOISA CIPRIAN a X-a
86 CRISTEA ROXANA LIMBA ENGLEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    STOIAN LUMINITA a X-a
87 GHERGHE ANDREEA LIMBA ENGLEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IONITA NICOLETA a X-a
88 CHIRVASE ANDREEA LIMBA ENGLEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IONITA NICOLETA a X-a
89 MIRON GABRIELA LIMBA ENGLEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU" GALATI                        a X-a
90 OSTACHE TUDOREL LIMBA ENGLEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            IONESCU ANCA MIRONA a X-a
91 RAITA REMUS LIMBA ENGLEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU" GALATI                        a X-a
92 BRAILESCU ALEXANDRU LIMBA ENGLEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS" TECUCI PANAIT ELENA a X-a
93 DUMITRU DRAGOS LIMBA ENGLEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU" GALATI                        a X-a
94 MIHAILA ROXANA LIMBA ENGLEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    STOIAN LUMINITA a X-a
95 BALAN IOANA LIMBA ENGLEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    STOIAN LUMINITA a X-a
96 BODEA BOGDAN MIHAI LIMBA ENGLEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS" TECUCI PANAIT ELENA a X-a
97 PICOS IRINA LIMBA ENGLEZA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IONITA NICOLETA a XI-a
98 MALTOPOL IRINA LIMBA ENGLEZA 1 COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            ROZNOVSCHI TEODORA a XI-a
99 ANGHELESCU IULIA LIMBA ENGLEZA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IONITA NICOLETA a XI-a
100 BARBU DUMITRU LIMBA ENGLEZA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    BATRINU NICOLAE a XI-a
101 BORSAN SERGIU LIMBA ENGLEZA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    STOIAN LUMINITA a XI-a
102 FILIMON SORINA LIMBA ENGLEZA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ALBU IOANA a XI-a
103 FILIP ANDREI LIMBA ENGLEZA 1 COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            ROZNOVSCHI TEODORA a XI-a
104 NEAGU NICOLETA LIMBA ENGLEZA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    BATRINU NICOLAE a XI-a
105 DONICI ALEXANDRU CONSTANTIN LIMBA ENGLEZA 2 LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI   a XI-a
106 CALIN RADU LIMBA ENGLEZA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IONITA NICOLETA a XI-a
107 GEORGESCU DELIA LIMBA ENGLEZA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    BATRINU NICOLAE a XI-a
108 CRISTEA ANDRA LIMBA ENGLEZA 2 COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            MILEA OANA a XI-a
109 GHEORGHIU EMMA CRISTINA LIMBA ENGLEZA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IONITA NICOLETA a XI-a
110 MOTOCA RALUCA LIMBA ENGLEZA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IONITA NICOLETA a XI-a
111 AMORARITEI VLAD LIMBA ENGLEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ALBU IOANA a XI-a
112 TOFAN SILVIU LIMBA ENGLEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    SEUCAN MARIANA a XI-a
113 CRISTOLOVEANU ANDREEA LIMBA ENGLEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ALBU IOANA a XI-a
114 DIACONU RADU LIMBA ENGLEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IONITA NICOLETA a XI-a
115 BARBALATA VLAD LIMBA ENGLEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    SEUCAN MARIANA a XI-a
116 CHIRU CRISTINA LIMBA ENGLEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    MOISA CIPRIAN a XI-a
117 BALABAN ANCA NICOLE LIMBA ENGLEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ALBU IOANA a XI-a
118 SERBAN DIANA VIORELA LIMBA ENGLEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    GIURCA SILVIANA a XI-a
119 STAN GIULIA LIMBA ENGLEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    STOIAN LUMINITA a XI-a
120 CARAMIDARU CLAUDIA LIMBA ENGLEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            RAPITEANU SILVIA a XI-a
121 DONICI DRAGOS EDUARD LIMBA ENGLEZA Mentiune LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI   a XI-a
122 MILEA CRISTINA LIMBA ENGLEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    BATRINU NICOLAE a XI-a
123 NEACSU RUXANDRA LIMBA ENGLEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU" GALATI                        a XI-a
124 RAILEANU ROXANA LIMBA ENGLEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    STOIAN LUMINITA a XI-a
125 NESTIAN ANDREEA LIMBA ENGLEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    BATRINU NICOLAE a XI-a
126 PACURARU VICTORIA LIMBA ENGLEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU" GALATI                        a XI-a
127 TARLUNGIANU CLAUDIU LIMBA ENGLEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    SEUCAN MARIANA a XI-a
128 MIRON CRISTINA LIMBA ENGLEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    BATRINU NICOLAE a XI-a
129 RAPA GEORGE LIMBA ENGLEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    BATRINU NICOLAE a XI-a
130 STEFAN GEORGIANA LIMBA ENGLEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    BATRINU NICOLAE a XI-a
131 BASUC ALICE  LIMBA ENGLEZA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IONITA NICOLETA a XII-a
132 BRATU LUANA LIMBA ENGLEZA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    MOISA CIPRIAN a XII-a
133 DRAGAN ALEXANDRA LIMBA ENGLEZA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    MOISA CIPRIAN a XII-a
134 OANA MARIA LIMBA ENGLEZA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IONITA NICOLETA a XII-a
135 HOGAș IULIA LIMBA ENGLEZA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    STOIAN LUMINITA a XII-a
136 TULUCEANU DANIELA LIMBA ENGLEZA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    STOIAN LUMINITA a XII-a
137 FLOREA GABRIELA LIMBA ENGLEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    MOISA CIPRIAN a XII-a
138 LEFTER LUMINITA LIMBA ENGLEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    STOIAN LUMINITA a XII-a
139 POPA DIANA LIMBA ENGLEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IONITA NICOLETA a XII-a
140 FILOTE DIANA LIMBA ENGLEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IONITA NICOLETA a XII-a
141 GUSETU MIHAI  LIMBA GERMANA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    GOGOASA ROXANA a VII-a
142 PROFIR TUDOR LIMBA GERMANA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    GOGOASA ROXANA a VII-a
143 PASCU DIANA LIMBA GERMANA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    GOGOASA ROXANA a VII-a
144 ENE LOREDANA  LIMBA GERMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    GOGOASA ROXANA a VII-a
145 DOMNISORU LEONARD LIMBA GERMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    GOGOASA ROXANA a VII-a
146 TUGUI STEFANIA LIMBA GERMANA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    GOGOASA ROXANA a VIII-a
147 RADU ANDREEA MARIA LIMBA GERMANA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    GOGOASA ROXANA a VIII-a
148 MERGEANU IRIS MARA LIMBA GERMANA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    GOGOASA ROXANA a VIII-a
149 MIHAILESCU VERONICA LIMBA GERMANA 1 COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            TODERASCU STEFANIA a VII-a
150 PINTILIE ANDREEA LIMBA GERMANA 2 COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            TODERASCU STEFANIA a VII-a
151 ALEXANDRESCU LUCIA LIMBA GERMANA 3 COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            TODERASCU STEFANIA a VII-a
152 POPA LARISA LIMBA GERMANA 3 COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            TODERASCU STEFANIA a VII-a
153 HĂUC MĂDĂLINA LIMBA GERMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            TODERASCU STEFANIA a VII-a
154 MANTU BRISTENA LIMBA GERMANA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    GOGOASA ROXANA a IX-a
155 COGĂLNICEANU GABRIELA LIMBA GERMANA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    GOGOASA ROXANA a IX-a
156 PATRASCU FLAVIA LIMBA GERMANA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    GOGOASA ROXANA a IX-a
157 DUMITRU IOANA LIMBA GERMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            TODERASCU STEFANIA a IX-a
158 IACOB ONEŢ MĂDĂLINA LIMBA GERMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            TODERASCU STEFANIA a IX-a
159 NAZARE RALUCA LIMBA GERMANA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    GOGOASA ROXANA a XI-a
160 ŞTEFURĂ BIANCA LIMBA GERMANA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    GOGOASA ROXANA a XI-a
161 BARBU DUMITRU LIMBA GERMANA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    GOGOASA ROXANA a XI-a
162 BOBARU CAMELIA DANIELA LIMBA GERMANA 3 COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU" GALATI                      VASILE MARIANA a XI-a
163 CRISTEA OANA LIMBA GERMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    GOGOASA ROXANA a XI-a
164 ALBRICH SABINA LOREDANA LIMBA GERMANA 1 COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            TODERASCU STEFANIA a XI-a
165 CHIRIAC ALINA ALEXANDRA LIMBA GERMANA 2 COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            TODERASCU STEFANIA a XI-a
166 ARGINTEANU COSMIN LIMBA GERMANA 2 COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            IORDACHE OANA a XI-a
167 LUPU EMANUEL MIHAIL LIMBA GERMANA 3 COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            TODERASCU STEFANIA a XI-a
168 GHEORGHE RALUCA FLORINA LIMBA GERMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            TODERASCU STEFANIA a XI-a
169 MUNTEANU SIMONA LIMBA GERMANA 1 COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            IORDACHE OANA a XII-a
170 GORGAN ANA-MARIA GEOGRAFIE 1 LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI UNGAN CEZAR a VIII-a
171 PORUMB MARIAN CEZAR GEOGRAFIE 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.16 "NICOLAE BALCESCU"  GALATI                      AIONESĂ PAVEL a VIII-a
172 ZAHARIA SILVIA GEOGRAFIE 3 LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI UNGAN CEZAR a VIII-a
173 LESCAE BIANCA GEOGRAFIE Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.24 "SF.ARHANGHELI MIHAIL SI GAVRIL"  GALATI                                          RACOVIŢĂ MIRUNA a VIII-a
174 STAN COSMIN GEOGRAFIE Mentiune COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 BURGHIU GINA a VIII-a
175 PUŞCAŞU GHI. SUZANA GEOGRAFIE Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.25 "PETRU RARES" GALATI                            NĂSTASE ELENA a VIII-a
176 MAŢOIANU MANUELA GEOGRAFIE 1 COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 BURGHIU GINA a IX-a
177 BĂNILĂ CRISTIANA GEOGRAFIE 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    CIOROIU ION a IX-a
178 NADĂ GEORGIANA GEOGRAFIE Mentiune COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 BURGHIU GINA a IX-a
179 BLĀNDU ALEXANDRU GEOGRAFIE Mentiune LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA" GALATI                      HUMELNICU DELIA a IX-a
180 IACOB-ONEŢ MĂDĂLINA GEOGRAFIE Mentiune COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            POPA VERONICA a IX-a
181 ŢURCANU ROXANA CARMEN GEOGRAFIE 1 COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 BURGHIU GINA a X-a
182 COMŞA ALINA GEOGRAFIE 2 LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA" GALATI                      HUMELNICU DELIA a X-a
183 ZISU VERGINICA GEOGRAFIE Mentiune LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA" GALATI                      HUMELNICU DELIA a X-a
184 LOVIN DANIEL GEOGRAFIE Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    CIOROIU ION a X-a
185 BUNU ELIZA GEOGRAFIE Mentiune LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI UNGAN CEZAR IULIAN a X-a
186 BOSTAN DANIELA GEOGRAFIE 1 COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU" GALATI                      BULGARU MARIANA a XI-a
187 PLEŞCAN NICOLETA GEOGRAFIE Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    CONDURACHE GICU a XI-a
188 BĂNUC GEORGIANA GEOGRAFIE 1 LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA" GALATI                      HUMELNICU DELIA a XII-a
189 TRUFAŞ SIMONA GEOGRAFIE 2 LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI VOINEA DUMITRU a XII-a
190 TĂNASE NICOLAE GEOGRAFIE 3 COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 BURGHIU GINA a XII-a
191 PORCARAŞ ADRIAN GEOGRAFIE Mentiune COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            GORDIENCO MARIUS a XII-a
192 AMUZA MONICA MARILENA PSIHOLOGIE-PEDAGOGIE 1 COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 GĀDEI MARGARETA a IX-a
193 POPA CĂTĂLINA PSIHOLOGIE-PEDAGOGIE 1 COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 GĀDEI MARGARETA a IX-a
194 NICOARĂ FERNANDO LIMBA ROMANI 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.15 "ELENA CUZA"  GALATI                             DUMINICĂ JANA a VII-a
195 ACHIŢEI MIHAELA LIMBA ROMANI 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.7 "NICOLAE BALCESCU" TECUCI DUMITRIU GINA a VII-a
196 BINEAŢĂ NICOLETA LIMBA ROMANI 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.15 "ELENA CUZA"  GALATI                             DUMINICĂ JANA a VII-a
197 CIOBOTARU COSTEL GHEORGHE LIMBA ROMANI 2 SCOALA DE ARTE SI MESERII  "ION PETROVICI" TECUCI MARADIN ANCA a VII-a
198 MANTU VICENTIU FLAUT 1 LICEUL DE ARTA  "DIMITRIE CUCLIN" GALATI                    GRIGORAS DUMITRU a VIII-a
199 SERBAN ROXANA CORN 2 LICEUL DE ARTA  "DIMITRIE CUCLIN" GALATI                    ANDREI ROLAND a VIII-a
200 PADURARU IONUT TROMPETA 1 LICEUL DE ARTA  "DIMITRIE CUCLIN" GALATI                    ANDREI ROLAND a VII-a
201 RADU ROBERT TROMBON 1 LICEUL DE ARTA  "DIMITRIE CUCLIN" GALATI                    ANDREI ROLAND a VII-a
202 BORTOS CRISTIAN CORN  1 LICEUL DE ARTA  "DIMITRIE CUCLIN" GALATI                    ANDREI ROLAND a VII-a
203 CRISTEA MARIUS CATALIN TROMBON 1 LICEUL DE ARTA  "DIMITRIE CUCLIN" GALATI                    ANDREI ROLAND a VI-a
204 CRISTEA STERIAN TROMPETA 1 LICEUL DE ARTA  "DIMITRIE CUCLIN" GALATI                    ANDREI ROLAND a V-a
205 VICLEANU EVELINA VIOARA 1 LICEUL DE ARTA  "DIMITRIE CUCLIN" GALATI                    MARIAN SAVA a VII-a
206 BERECHET ANDREEA PIAN 3 LICEUL DE ARTA  "DIMITRIE CUCLIN" GALATI                    SUSNEA ADINA a III-a
207 ALBU MAGDALENA PIAN 2 LICEUL DE ARTA  "DIMITRIE CUCLIN" GALATI                    COSTEA  ANA a III-a
208 DONIGA ANDREI PIAN 1 LICEUL DE ARTA  "DIMITRIE CUCLIN" GALATI                    GOGONCEA IRINA a III-a
209 DUDU BIANCA VIOLETA PIAN 1 LICEUL DE ARTA  "DIMITRIE CUCLIN" GALATI                    GOGONCEA IRINA a V-a
210 CIOBOTARU CRISTINA PIAN 1 LICEUL DE ARTA  "DIMITRIE CUCLIN" GALATI                    GOGONCEA IRINA a VIII-a
211 CONSTANTINESCU ALINA PIAN 1 LICEUL DE ARTA  "DIMITRIE CUCLIN" GALATI                    VALENTINA POPOVCIUC a VIII-a
212 LEPADATU STEFANA FLAUT 1 LICEUL DE ARTA  "DIMITRIE CUCLIN" GALATI                    MIHAI NICU a VII-a
213 VASILESCU ANDREEA LIMBA FRANCEZA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    PRADA GEORGETA a IX-a
214 POCORA ANCA LIMBA FRANCEZA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    DUMITRIU MIHAELA a X-a bilingv
215 GABARA DIANA LIMBA FRANCEZA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    DUMITRIU MIHAELA a X-a bilingv
216 IONITA F. ADINA LIMBA FRANCEZA 1 COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS" TECUCI RADU DOINITA a XI-a
217 ALEXA ANDREEA LIMBA FRANCEZA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    PRADA GEORGETA a XI-a
218 IOAN  EMILIA LIMBA FRANCEZA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    BOTEZATU OANA a XII-a 1-3 ore
219 DIMA CRISTINA LIMBA FRANCEZA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    DRAGOMIR LILIANA a XII-a bilingv
220 VRABIE IRINA LIMBA FRANCEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 OANEA NICOLETA a XII-a bilingv
221 STROIA AIDA LIMBA FRANCEZA 1 COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            CHIRNOAGA IULIA a VII-a
222 TACU FLORIN LIMBA FRANCEZA 2 COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            CHIRNOAGA IULIA a VII-a
223 CIOCAN ANDRA ELENA LIMBA FRANCEZA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    GHITA ADRIANA a VIII-a
224 GRIGORE OANA ANDREEA LIMBA FRANCEZA 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.13 "STEFAN CEL MARE" GALATI                        BUIA DOINA a VII-a
225 MIERLOIU CRISTINA LIMBA FRANCEZA 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.2 GALATI                                             CALIN IONELIA a VII-a
226 ENACHE RALUCA LIMBA FRANCEZA 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.10 "PETRE TUTEA" GALATI                            HUZUM DOINA a VII-a
227 BRATU SERBAN MIHAI LIMBA FRANCEZA Mentiune spec COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    GHITA ADRIANA a VII-a
228 DUMITRASCU ANA LIMBA FRANCEZA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.29 "SF.ANA" GALATI                                 CORDUNEANU MARIANA a VII-a
229 POPAZU PATRICIA LIMBA FRANCEZA Mentiune spec SCOALA GIMNAZIALA NR.43 "DAN BARBILIAN"  GALATI                          ROBU LIVIA a VIII-a
230 MARCOŞANU DIANA LIMBA FRANCEZA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.2 GALATI                                             CALIN IONELIA a VIII-a
231 IORDACHE MONICA LIMBA FRANCEZA Mentiune spec COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    DUMITRIU MIHAELA a IX-a bilingv
232 BROASCĂ SORINA LIMBA FRANCEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    DUMITRIU MIHAELA a IX-a bilingv
233 IONESCU MARIA CRISTINA LIMBA FRANCEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    GHITA ADRIANA a VII-a
234 TONU S.CATALINA LIMBA FRANCEZA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.2  "SF.STELIAN" UMBRARESTI DEAL BULBOACA ILEANA a VII-a
235 BAMBOI SPERANTA IULIA LIMBA FRANCEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    GHITA ADRIANA a VIII-a
236 DRAGHICI I.IULIANA-NICOLE LIMBA FRANCEZA Mentiune SCOALA DE ARTE SI MESERII "HORTENSIA PAPADAT BENGESCU" IVESTI DELEANU DUMITRA a VIII-a
237 ILIE C.CRISTINA LIMBA FRANCEZA Mentiune SCOALA DE ARTE SI MESERII "HORTENSIA PAPADAT BENGESCU" IVESTI DELEANU DUMITRA a VIII-a
238 MISTODIE MILENA MARIA LIMBA FRANCEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    GHITA ADRIANA a VIII-a
239 DAMIAN ADELINA LIMBA FRANCEZA Mentiune spec COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    DUMITRIU MIHAELA a X-a bilingv
240 FRANGU OANA CLAUDIA LIMBA FRANCEZA Mentiune spec COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 CARAGEA AURELIA a XI-a bilingv
241 DUMITRU GEANINA LIMBA FRANCEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 TRITEAN LOREDANA a XI-a bilingv
242 ARMASARU SIMONA LIMBA FRANCEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 CARAGEA AURELIA a XI-a bilingv
243 AGACHE NICOLETA LIMBA FRANCEZA Mentiune spec COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 OANEA NICOLETA a XII-a bilingv
244 ASANDULUI  MĂDĂLINA LIMBA FRANCEZA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            RADI FLORINELA a XII-a bilingv
245 IONESCU  ALEXANDRU MATEMATICA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ALINA  GABRIELA  ŢEPEŞ a V-a
246 MOCANU ALEXANDRU MATEMATICA 2 COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            BALACEA GEORGETA a V-a
247 CARP  MIHAELA MATEMATICA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ALINA  GABRIELA  ŢEPEŞ a V-a
248 RUSU  MIRUNA MATEMATICA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ALINA  GABRIELA  ŢEPEŞ a V-a
249 NEDELCU  ŞTEFAN MATEMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ALINA  GABRIELA  ŢEPEŞ a V-a
250 BUTU  IOANA  CRISTINA MATEMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ALINA  GABRIELA  ŢEPEŞ a V-a
251 POPA  ANDREEA MATEMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ALINA  GABRIELA  ŢEPEŞ a V-a
252 PURDEA  RAREŞ MATEMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ALINA  GABRIELA  ŢEPEŞ a V-a
253 SURU  ALEXANDRU MATEMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ALINA  GABRIELA  ŢEPEŞ a V-a
254 BADIC CRISTINA MATEMATICA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.17 "NICHITA STANESCU" GALATI                       STROIU FANICA a V-a
255 CONSTANTINESCU DIANA MATEMATICA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.13 "STEFAN CEL MARE" GALATI                        NECULA CARMEN a V-a
256 PODAŞCĂ  ANDREIA MATEMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ALINA  GABRIELA  ŢEPEŞ a V-a
257 STAVĂR  SIMONA MATEMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ALINA  GABRIELA  ŢEPEŞ a V-a
258 POPA ANDREI MATEMATICA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.29 "SF.ANA" GALATI                                 CISMIGIU MARIA a V-a
259 RACOVIŢĂ  RADU MATEMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ALINA  GABRIELA  ŢEPEŞ a V-a
260 COMAN CATALINA MATEMATICA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.29 "SF.ANA" GALATI                                 CISMIGIU MARIA a V-a
261 ENICEICU STEFAN DAN MATEMATICA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    RADU  MARIUS  TĂTARU a VI-a
262 BOUROS IOANA MATEMATICA 2 COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 DUDAU MITICA a VI-a
263 ATANASIU  ROBERT MATEMATICA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    RADU  MARIUS  TĂTARU a VI-a
264 RASMERITA ANDRA MATEMATICA 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.29 "SF.ANA" GALATI                                 MATEI RODICA a VI-a
265 SEREA BOGDAN MATEMATICA 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.29 "SF.ANA" GALATI                                 MATEI RODICA a VI-a
266 TAFTA ANDREEA MATEMATICA 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.29 "SF.ANA" GALATI                                 MATEI RODICA a VI-a
267 PASCU  LAURA MATEMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    RADU  MARIUS  TĂTARU a VI-a
268 JUGANARU CALIN MATEMATICA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.29 "SF.ANA" GALATI                                 MATEI RODICA a VI-a
269 RUSU FLAVIAN MATEMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 DUDAU MITICA a VI-a
270 TĂRĂBUŢĂ  PAUL  ADRIAN MATEMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    RADU  MARIUS  TĂTARU a VI-a
271 BALCANU LIGIA MATEMATICA Mentiune LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI GRECU E. a VI-a
272 PANAITE  DORINEL MATEMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    RADU  MARIUS  TĂTARU a VI-a
273 BERLEA DRAGOS MATEMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 DUDAU MITICA a VI-a
274 SLATINEANU ADRIAN MATEMATICA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.29 "SF.ANA" GALATI                                 MATEI RODICA a VI-a
275 DIACONU SIMONA MATEMATICA 1 LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI GRECU I. A VII-A
276 IONESCU  MARIA  CRISTINA MATEMATICA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    MIHAI  DRAGOŞ  TOTOLICI A VII-A
277 PROFIR  TUDOR MATEMATICA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    MIHAI  DRAGOŞ  TOTOLICI A VII-A
278 PUIU  ANDREI  BOGDAN MATEMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    MIHAI  DRAGOŞ  TOTOLICI A VII-A
279 SOLTUZ VLAD MATEMATICA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.24 "SF.ARHANGHELI MIHAIL SI GAVRIL"  GALATI                                          DRAGANESCU MARIA, GHEORGHIU  MIRCEA A VII-A
280 GUŞETU  MIHAI MATEMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    MIHAI  DRAGOŞ  TOTOLICI A VII-A
281 ENE  MARIA  LOREDANA MATEMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    MIHAI  DRAGOŞ  TOTOLICI A VII-A
282 BUTUCESCU  DAN MATEI MATEMATICA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.25 "PETRU RARES" GALATI                            OPAIT ANGELA A VII-A
283 TINJALA MAGDA MATEMATICA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.40 "IULIA HASDEU"  GALATI                           TOTOLICI VALERIA A VII-A
284 STAN  RĂZVAN  IONUŢ MATEMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    MIHAI  DRAGOŞ  TOTOLICI A VII-A
285 ROSU ALEXANDRU MATEMATICA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.12 "MIRON COSTIN"  GALATI                           TUDORITA GHINTUIALA A VII-A
286 DĂNĂILĂ  ANDREI MATEMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    MIHAI  DRAGOŞ  TOTOLICI A VII-A
287 TANASE ANDREEA MATEMATICA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.29 "SF.ANA" GALATI                                 MATEI RODICA A VII-A
288 TOADER ALINA MATEMATICA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.12 "MIRON COSTIN"  GALATI                           MIHAELA TEODOR A VII-A
289 CHIRAC  CRISTIAN MATEMATICA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ROMEO  ZAMFIR A VIII-A 
290 MERGEANU  IRIS  MARA MATEMATICA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ROMEO  ZAMFIR A VIII-A 
291 TEODOR  IOANA MATEMATICA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ROMEO  ZAMFIR A VIII-A 
292 VASILE  VLAD  ANDREI MATEMATICA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ROMEO  ZAMFIR A VIII-A 
293 GRIGORAŞ  ALEXANDRU MATEMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ALINA  GABRIELA  ŢEPEŞ A VIII-A 
294 RUSU VLAD MATEMATICA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.24 "SF.ARHANGHELI MIHAIL SI GAVRIL"  GALATI                                          GHEORGHIU MIRCEA A VIII-A 
295 COLOMBO PAOLA ALESSANDRA  MATEMATICA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.28 "MIHAI EMINESCU"  GALATI                        PROF. MINEA M. A VIII-A 
296 FILIUTA  MARIUS MATEMATICA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.3 "I.L.CARAGIALE" GALATI                                            PIROI  ION A VIII-A 
297 MIHALCEA IRENA MATEMATICA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.41 "SF.GRIGORE TEOLOGUL"  GALATI                   DIACONU ELENA A VIII-A 
298 MOCANU DIANA MARIA MATEMATICA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.12 "MIRON COSTIN"  GALATI                           TUDORITA GHINTUIALA A VIII-A 
299 BUTUNOI  VLAD  IULIAN MATEMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ROMEO  ZAMFIR A VIII-A 
300 CIUPERCĂ  CRISTIAN MATEMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ALINA  GABRIELA  ŢEPEŞ A VIII-A 
301 DIMITRIU PETRU MATEMATICA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.12 "MIRON COSTIN"  GALATI                           TUDORITA GHINTUIALA A VIII-A 
302 IORGA ALEXANDRU MATEMATICA Mentiune LICEUL TEORETIC "DUNAREA" GALATI                           CĀRMACIU MILU A VIII-A 
303 POSTELNICU  ANDREI MATEMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ALINA  GABRIELA  ŢEPEŞ A VIII-A 
304 ARHIP  GEORGIANA MATEMATICA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    MIHAI  DRAGOŞ  TOTOLICI a IX-a
305 TUFĂ  ADRIANA MATEMATICA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IULIANA  DUMA a IX-a
306 CHISCOP  IRINA MATEMATICA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    MIHAI  DRAGOŞ  TOTOLICI a IX-a
307 MANTU  BRISTENA  GEORGIANA MATEMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IULIANA  DUMA a IX-a
308 NEDELCU  ELENA MATEMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    MIHAI  DRAGOŞ  TOTOLICI a IX-a
309 DĂNĂILĂ  DAN MATEMATICA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ROMEO  ZAMFIR, VASILE POPA A X-A
310 COSMA  PAUL MATEMATICA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    RADU  MARIUS  TĂTARU A X-A
311 ASANDULUI  SILVIU  NICU MATEMATICA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    RADU  MARIUS  TĂTARU A X-A
312 HULEA ALEXANDRU MATEMATICA 3 LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI ARHIRE F. A X-A
313 APOSTU  TEODORA MATEMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    CONSTANTIN  URSU A X-A
314 BANTAŞ  ELENA MATEMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ROMEO  ZAMFIR A X-A
315 CIOCAN ANDREI MATEMATICA 1 LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI ARHIRE F. A XI-A
316 HORGA  LUMINIŢA  GABRIELA MATEMATICA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ROMEO  ZAMFIR A XI-A
317 OANĂ  MIRELA MATEMATICA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IULIANA  DUMA A XI-A
318 COCU  CIPRIAN MATEMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IULIANA  DUMA A XI-A
319 COLOMBO  SILVIA MATEMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IULIANA  DUMA A XI-A
320 PĂUNOIU  ALEXANDRU MATEMATICA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    MARIN  DOLTEANU A XII-A
321 CHIRIŢĂ  ROMANA MATEMATICA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    CONSTANTIN  URSU A XII-A
322 PĀSLARU ALEXANDRU MATEMATICA 3 LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI ARHIRE F. A XII-A
323 VICOL  VLĂDUŢ MATEMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IULIANA  DUMA A XII-A
324 RĂCOREANU MIHAI FIZICA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    VASILIU MIHAI a X-a
325 CLISU DORIN GABRIEL FIZICA 1 COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 TATARU SIMONA a IX-a
326 MURARIU ADRIAN GABRIEL FIZICA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ONU ELENA a VII-a
327 BUTUCESCU DAN MATEI OCTAVIAN (BUTUCESCU BEATRICE) FIZICA 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.25 "PETRU RARES" GALATI                            SORCARU NATALIA a VII-a
328 PAVEL CRISTIANA FIZICA 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.12 "MIRON COSTIN"  GALATI                           RADU FLORICA a VIII-a
329 LEONTE MARIA BIANCA FIZICA 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.12 "MIRON COSTIN"  GALATI                           RADU FLORICA a VIII-a
330 TUFĂ ADRIANA FIZICA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    CIUCHINA VASILE a IX-a
331 DĂNĂILĂ DAN FIZICA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    VASILIU MIHAI a X-a
332 COSMA PAUL FIZICA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    VASILIU MIHAI a X-a
333 TODERIŢĂ MARIUS FIZICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    VASILIU MIHAI a X-a
334 OANĂ MIRELA FIZICA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    VASILIU MIHAI a XI-a
335 EVANGHELIDES ŞTEFAN FIZICA 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.29 "SF.ANA" GALATI                                 CARAGEA CĂTĂLINA a VII-a
336 AMORĂRIŢEI VLAD MIHAI FIZICA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    VASILIU MIHAI a XI-a
337 ROŞU ALEXANDRU FIZICA 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.12 "MIRON COSTIN"  GALATI                           RADU FLORICA a VII-a
338 TELICOV ANA TEODORA FIZICA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.25 "PETRU RARES" GALATI                            SORCARU NATALIA a VII-a
339 UNGUREANU SORIN FIZICA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.29 "SF.ANA" GALATI                                 CARAGEA CĂTĂLINA a VII-a
340 ŞOLTUZ VLAD http://us.mc1104.mail.yahoo.com/mc/mail?cmd=cookie.setnonjs&.rand=654906418&mcrumb=aWwoAwnJBsv
FIZICA
Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.24 "SF.ARHANGHELI MIHAIL SI GAVRIL"  GALATI                                          GHEŢĂU GHEORGHE http://us.mc1104.mail.yahoo.com/mc/mail?cmd=cookie.setnonjs&.rand=654906418&mcrumb=aWwoAwnJBsv
a VII-a
341 TĂNASE ANDREEA FIZICA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.29 "SF.ANA" GALATI                                 CARAGEA CĂTĂLINA a VII-a
342 CIOCĂNEL ANDREEA FIZICA 3 COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS" TECUCI PETRICĂ RAMONA a VIII-a
343 TUCALIUC ANA MARIA FIZICA 3 COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS" TECUCI PETRICĂ RAMONA a VIII-a
344 GĀRLEANU ALINA FIZICA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.29 "SF.ANA" GALATI                                 CARAGEA CĂTĂLINA a VIII-a
345 VOICULESCU BOGDAN FIZICA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.25 "PETRU RARES" GALATI                            SORCARU NATALIA a VIII-a
346 CIOCAN ANDREI INFORMATICA 1 LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI GHEORGHIU BOGDAN a XI-a
347 ARHIP GEORGIANA INFORMATICA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    VOINEA MIRELA a IX-a
348 STOIAN BOGDAN INFORMATICA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    VOINEA MIRELA a IX-a
349 DĂNĂILĂ DAN INFORMATICA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    VOINEA MIRELA a X-a
350 BANTAŞ ELENA INFORMATICA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    VOINEA MIRELA, SOLDAN FLORIN a X-a
351 STANCIU DANIEL INFORMATICA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IORDACHI LIZETA a X-a
352 NEAGU CRISTIAN INFORMATICA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    VOINEA MIRELA a X-a
353 ALEXANDRU STEFAN INFORMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU" GALATI                      POPESCU MADALINA a XI-a
354 OJOC ROBERT INFORMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS" TECUCI CIOCĂNEL ADRIANA a XI-a
355 PRICOPE RĂZVAN AURELIAN INFORMATICA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    VOINEA MIRELA a XII-a
356 PĂUNOIU ALEXANDRU INFORMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    VOINEA MIRELA a XII-a
357 TEODOR VLAD INFORMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU" GALATI                      POPESCU MADALINA a XII-a
358 NEDELCU ELENA INFORMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    VOINEA MIRELA a IX-a
359 RADU CORINA INFORMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    DAU LILIANA a IX-a
360 MUSCALU VLAD INFORMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU" GALATI                      DIMITRIEVICI LUCIAN a IX-a
361 POPA GEORGE INFORMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    VOINEA MIRELA a X-a
362 CREŢU MILIANA INFORMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    VOINEA MIRELA, SOLDAN FLORIN a X-a
363 BĂRBUŢĂ ŞTEFAN HORIA INFORMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    VOINEA MIRELA, SOLDAN FLORIN a X-a
364 CURDUMAN ANDREI INFORMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IORDACHI LIZETA a X-a
365 MOCANU ALEXANDRU INFORMATICA 1 COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            BALACEA GEORGETA a V-a
366 ENICEICU ŞTEFAN (MAMA ENICEICU CECILIA) INFORMATICA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IORDACHI LIZETA a VI-a
367 PROFIR TUDOR INFORMATICA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IORDACHI LIZETA a VII-a
368 ROŞU ALEXANDRU INFORMATICA 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.12 "MIRON COSTIN"  GALATI                           PENU IONELA a VII-a
369 UNGUREANU SEBASTIAN INFORMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ŞOLDAN FLORIN a V-a
370 CARP MIRELA INFORMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ŞOLDAN FLORIN a V-a
371 SEREA BOGDAN(PARINTE: NECULA) INFORMATICA 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.29 "SF.ANA" GALATI                                 STANCIU ADRIANA a VI-a
372 CRĂCIUN ANDREI INFORMATICA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IORDACHI LIZETA a VII-a
373 COMAN MATEI INFORMATICA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    IORDACHI LIZETA a VII-a
374 CIUBOTARIU COSMIN INFORMATICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS" TECUCI CIOCĂNEL ADRIANA a VII-a
375 DIMITRIU PETRU INFORMATICA 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.12 "MIRON COSTIN"  GALATI                           PENU IONELA a VIII-a
376 ALBULESCU COSMINA INFORMATICA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.26 "ION CREANGA" GALATI                             ZAHARIA SIMONA a VIII-a
377 TAUN ALEXANDRU ASTRONOMIE 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.9  "CALISTRAT HOGAS"  GALATI                       SECIU ELENA a VIII-a
378 PORCĂRAŞ ADRIAN ASTRONOMIE 2 COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            POPA LUCIA a XII-a
379 ROŞU VLAD ASTRONOMIE 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.9  "CALISTRAT HOGAS"  GALATI                       SECIU ELENA a X-a
380 SOBARU MARIA ASTRONOMIE Mentiune COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU" GALATI                      POPA LUCIA a X-a
381 ANGHELUTA CRISTIAN CHIMIE 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.2 INDEPENDENTA CORNECI IULIAN a VIII-a
382 BOZA FLORIN IONUT CHIMIE 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.1 INDEPENDENTA CORNECI IULIAN a VIII-a
383 NEAGU MIREL MARIUS CHIMIE 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.2 INDEPENDENTA CORNECI IULIAN a VIII-a
384 MOSCALIUC AURA CHIMIE Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    MINZA LIDIA a VIII-a
385 FOTACHE MIHAI CHIMIE 1 COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU" GALATI                      GANEA MARIANA a IX-a
386 BANILA CRISTIANA CHIMIE 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    SERBAN RUXANDRA a IX-a
387 ARHIP GEORGIANA CHIMIE 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    CRISTIAN VICTORIA a IX-a
388 MIHALCEA VALENTINA CHIMIE Mentiune COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 TRIFAN IULIANA a IX-a
389 MAZAROAIE CRISTINA CHIMIE Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    SERBAN RUXANDRA a IX-a
390 CHIRACU IOANA GABRIELA CHIMIE Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    CRISTIAN VICTORIA a IX-a
391 FLOREA ANDREI CHIMIE 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    MINZA LIDIA a X-a
392 FEREA CATALINA CHIMIE 2 LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI GHEORGHE OANA a X-a
393 AVRAM LAURA CHIMIE 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    SERBAN RUXANDRA a X-a
394 MIRON VICTOR DANIEL CHIMIE 1 LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI UNGAN VERONICA a XI-a
395 STAN MIRUNA  CHIMIE 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    SERBAN RUXANDRA a XII-a
396 MIHAI MADALINA TEODORA CHIMIE 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    MINZA LIDIA a XII-a
397 SPĀNU CASIANA RELIGIE 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.26 "ION CREANGA" GALATI                             NĂSTASE GETA a VII-a
398 PARASCHIV GABRIELA RELIGIE 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.25 "PETRU RARES" GALATI                              a VII-a
399 BADIU-SLABU ANDREEA RELIGIE 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.13 "STEFAN CEL MARE" GALATI                          a VII-a
400 STRAT LIVIA RELIGIE 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.5  "CUZA VODA"  GALATI                              MORAR LUMINIŢA a VIII-a
401 ERGHELAN LAVINIA RELIGIE 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.12 "MIRON COSTIN"  GALATI                             a VIII-a
402 ŢUGUI ŞTEFANIA RELIGIE 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ARON IULIANA a VIII-a
403 ŞTEFAN ANA- MARIA RELIGIE 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ARON IULIANA a IX-a
404 FLOREA CRISTINA RELIGIE 2 LICEUL DE ARTA  "DIMITRIE CUCLIN" GALATI                      a IX-a
405 BLĪNDU PETRU RELIGIE 3 LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA" GALATI                        a IX-a
406 BULAI LAVINIA RELIGIE 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    BEJAN DANIEL a X-a
407 MATEI MIHAIL RELIGIE 2 COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS" TECUCI NISTOR ŞTEFAN a X-a
408 MELINTE MIRELA RELIGIE 3 COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS" TECUCI NISTOR ŞTEFAN a X-a
409 SERIA MANUELA RELIGIE 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    BEJAN DANIEL a XI-a
410 MITU CRISTIAN RELIGIE 2 LICEUL TEORETIC "DUNAREA" GALATI                           VĂCEANU MARIANA a XI-a
411 PICOŞ IRINA RELIGIE 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    BEJAN DANIEL a XI-a
412 NECULA ANA MARIA RELIGIE 1 COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS" TECUCI NISTOR ŞTEFAN a XII-a
413 MARIN RODICA RELIGIE 2 COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" GALATI                 a XII-a
414 FLOROIU CRISTIANA RELIGIE 3 COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU" GALATI                      DUMITRACHE VIORICA a XII-a
415 NUŢU RAMONA ELENA EDUCATIE TEHNOLOGICA 1 LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI MELINTE CORNELIA a V-a
416 ILIE SABINA EDUCATIE TEHNOLOGICA 2 COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 HUTANU ANA a V-a
417 ILIESCU CRISTINA EDUCATIE TEHNOLOGICA 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.26 "ION CREANGA" GALATI                             TUDORACHE VALENTINA a V-a
418 LAZĂR RALUCA EDUCATIE TEHNOLOGICA Mentiune SCOALA DE ARTE SI MESERII LIESTI ARDELEANU CORNELIA a V-a
419 STAHIE EMILIA EDUCATIE TEHNOLOGICA 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.5  "CUZA VODA"  GALATI                              MAZARARU LILIANA a VI-a
420 PRISECARU MANUELA EDUCATIE TEHNOLOGICA 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.18 GALATI                                         BAHRIM TITA a VI-a
421 GHEORGHIŢĂ CRINA EDUCATIE TEHNOLOGICA 3 LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI MELINTE CORNELIA a VI-a
422 MILEA CARMEN EDUCATIE TEHNOLOGICA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.40 "IULIA HASDEU"  GALATI                           POPA MARIA a VI-a
423 MELINTE ANA MARIA EDUCATIE TEHNOLOGICA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.5  "CUZA VODA"  GALATI                              MAZARARU LILIANA a VI-a
424 CLOSCA LUMINITA GABRIELA EDUCATIE TEHNOLOGICA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.29 "SF.ANA" GALATI                                 NEDELCU FLORENTINA a VI-a
425 GHEORGHE ALEXANDRA EDUCATIE TEHNOLOGICA 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.43 "DAN BARBILIAN"  GALATI                          MODIGA IONELA a VII-a
426 IFTIMIE ANA MARIA EDUCATIE TEHNOLOGICA 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.2 GALATI                                             HUTANU ANA a VII-a
427 NISTOR ANDREEA EDUCATIE TEHNOLOGICA 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.18 GALATI                                         BAHRIM TITA a VII-a
428 IACOB VIOLETA EDUCATIE TEHNOLOGICA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.24 "SF.ARHANGHELI MIHAIL SI GAVRIL"  GALATI                                          MAIMON NICOLETA a VII-a
429 MARGARIT ALEXANDRU EDUCATIE TEHNOLOGICA 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.11 "MIHAIL SADOVEANU" GALATI                        CRISAN MARIA a VIII-a
430 BUCUR MARIA EDUCATIE TEHNOLOGICA 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.2 GALATI                                             HUTANU ANA a VIII-a
431 GRIGORAS GABRIEL EDUCATIE TEHNOLOGICA 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.11 "MIHAIL SADOVEANU" GALATI                        CRISAN MARIA a VIII-a
432 MURGULET RAMONA EDUCATIE TEHNOLOGICA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.5  "CUZA VODA"  GALATI                              MAZARARU LILIANA a VIII-a
433 CUDLENCO NICOLAE TEHNIC 1 GRUPUL SCOLAR "RADU NEGRU"  GALATI                   PĂCURARU MARIA, MOISE VALERICA, FARA FLORINA, ANASTASIU NICOLETA, IANOŞI OLIMPIA a X-a
434 ISTRATE N. ADRIAN NELU TEHNIC 2 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" GALATI     MIHAELA IACOB,MANUELA BURCIU,CARMEN STAN a X-a
435 IGNAT I. VALENTIN PARASCHIV TEHNIC 3 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" GALATI      MIHAELA IACOB,MANUELA BURCIU,CARMEN STAN a X-a
436 POPICĂ VIOREL IONUŢ TEHNICIAN MECANIC PENTRU INTRETINERE SI REPARATII 1 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL METALURGIC GALATI                    ANGHEL MARIA, ŞANDOR NICOLAE a XII-a RP
437 TĂNASE LUCIAN TEHNICIAN MECANIC PENTRU INTRETINERE SI REPARATII 2 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN"  GALATI                     ALEXANDRU VASILICA, VETROV CARMEN a XII-a RP
438 FLOREA MĂDĂLIN ADRIAN TEHNICIAN MECANIC PENTRU INTRETINERE SI REPARATII 3 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TECUCI CRISTACHE ALICE, DIACONU PAUL a XII-a RP
439 MOGOŞ MARIA - ISABELA TEHNICIAN DESIGNER VESTIMENTAR 1 GRUPUL SCOLAR "SFANTA MARIA" GALATI           ENE MONICA, MANOLE CARMEN, MUNTEANU MIHAELA, MALCEA VIORICA  a XI a
440 BOLEA IULIA SERVICII 1 COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" GALATI               LUCHIAN ADELINE, MANOLACHE MIHAELA, COLAN GEANINA a X-a
441 LUPU ANGHELUŢĂ SERVICII 2 COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" GALATI               CHIRU GABRIELA, PATRICHE CORINA, POPA MIOARA a X-a
442 MUNTEANU ALINA TEHNICIAN ĪN ACTIVITĂŢI ECONOMICE 1 COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" GALATI               TĂNASE CAMELIA, PATRICHE CORINA, COLAN GEANINA, ATODIRESEI SORIN, ENACHI MIOARA a XI a
443 HAHUI CRISTINA TEHNICIAN ĪN ACTIVITĂŢI ECONOMICE 2 COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" GALATI               LUCHIAN ADELINE, PATRICHE CORINA, COLAN GEANINA, ATODIRESEI SORIN, ENACHI MIOARA a XI a
444 BRĂILEANU MARINA TEHNICIAN ĪN ACTIVITĂŢI ECONOMICE 3 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE MARINA GALATI                    TOMA ENUŢA MARGARETA, CONŢU COCA a XI a
445 BORŞAN GABRIELA TEHNICIAN IN ADMINISTRATIE 1 COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" GALATI               LIXANDRU CRISTINA, PATRICHE CORINA, MANOLACHE MIHAELA, ATODIRESEI SORIN, NEGRAIA NICOLETA a XI a
446 ISPAS SILVICA TEHNICIAN IN ADMINISTRATIE 2 COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" GALATI               LIXANDRU CRISTINA, PATRICHE CORINA, MANOLACHE MIHAELA, ATODIRESEI SORIN, NEGRAIA NICOLETA a XI a
447 GUŢANU ELENA TEHNICIAN IN ADMINISTRATIE 3 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE MARINA GALATI                    CĪRCOTA ROXANA, BUHOCI ANCA a XI a
448 APOSTU IOANA ALEXANDRA TEHNICIAN ĪN TURISM  1 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC" GALATI    DICULESCU ANCA, IVAŞC MARILENA, POPESCU ADELA, ONOSE CĂTĂLINA, ALBERT MĂRIUŢA, DRĂGUŞ OANA, DARIE IRINA a XI a
449 BORŞ MĂDĂLINA TEHNICIAN ĪN TURISM  2 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC" GALATI    DICULESCU ANCA, IVAŞC MARILENA, POPESCU ADELA, ONOSE CĂTĂLINA, ALBERT MĂRIUŢA, DRĂGUŞ OANA, DARIE IRINA a XI a
450 PELIPENCO ANA MARIA RESURE NATURALE ŞI PROTECŢIA MEDIULUI 1 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA" GALATI POPESCU CARMEN, OPREA MAGDALENA, ŞAIGĂU CARMEN a X-a 
451 MARIN ALEXANDRU ALIN RESURE NATURALE ŞI PROTECŢIA MEDIULUI 2 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC" GALATI    GAVRILĂ CORINA, GRECU MIHAELA, CIUREA CRISTINA a X-a
452 SANDU MĂDĂLINA ELENA RESURE NATURALE ŞI PROTECŢIA MEDIULUI 3 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC" GALATI    GAVRILĂ CORINA, GRECU MIHAELA, CIUREA CRISTINA a X-a
453 SĂLĂVĂSTRU IONELIA - LUCIANA TEHNICIAN ECOLOG ŞI PROTECŢIA CALITĂŢII MEDIULUI 1 COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS" TECUCI MĀŞCĂ CĂTĂLIN a XII-a
454 BUDUREANU NATALIA TEHNICIAN ANALIZE PRODUSE ALIMENTARE 1 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA" GALATI GROZAVU CAMELIA, ADAM AURA a XI a
455 PLĂCINTĂ MIHAELA TEHNICIAN ANALIZE PRODUSE ALIMENTARE 2 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA" GALATI GROZAVU CAMELIA, BRĀNZARU IOANA, OPREA MAGDALENA a XI a
456 ROŞCA GEORGE  MECANIC AGRICOL 1 COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS" TECUCI TATU DANIEL OVIDIU /STOICA-TARASCIUC FLORENŢIU / ROTARU MITICĂ a XI-a AC
457 CRIHANĂ VALENTIN MECANIC AGRICOL 2 SCOALA DE ARTE SI MESERII CUDALBI ROTARU EUGEN a XI-a AC
458 MARIN C. GEORGIAN MECANIC AUTO 1 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" GALATI     MANUELA BURCIU,TITI MIHALCIA a XI-a AC
459 ALECSANDRU NICUŞOR MECANIC AUTO 2 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE  GALATI               SCHORNIG GEORGETA, ROTILĂ ION a XI-a AC
460 MUSCĂ A. VALENTIN MECANIC AUTO 3 COLEGIUL TEHNIC "TRAIAN VUIA" GALATI     MANUELA BURCIU,JĂNEL COJOCARU a XI-a AC
461 IORDACHE IULIAN GEORGE MECANIC AUTO 3 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE  GALATI               SCHORNIG GEORGETA, ROTILĂ ION a XI-a AC
462 BONCIU MIHAI ZUGRAV, IPSOSAR, VOPSITOR, TAPETAR 1 GRUPUL SCOLAR "GHEORGHE ASACHI"  GALATI                   ONOSE AUREL, MAXIM COSTICA a XI-a AC
463 CRĂSNEANU EDUARD ZUGRAV, IPSOSAR, VOPSITOR, TAPETAR 2 GRUPUL SCOLAR "ANGHEL SALIGNY" GALATI              TĂTARU ECATERINA, PALADE GHEORGHE a XI-a AC
464 STOIAN MARIUS ZUGRAV, IPSOSAR, VOPSITOR, TAPETAR 3 GRUPUL SCOLAR "ANGHEL SALIGNY" GALATI              TĂTARU ECATERINA, PALADE GHEORGHE a XI-a AC
465 TUDOSĂ MIRELA CONFECŢIONER PRODUSE TEXTILE 1 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TECUCI ŞERBAN IULIANA, ŢENEA MIOARA, DANU MIHAELA a XI-a AC
466 DRUŢĂ REBECA CONFECŢIONER PRODUSE TEXTILE 2 GRUPUL SCOLAR "SFANTA MARIA" GALATI           MUNTEANU MIHAELA, CARP MARIA a XI-a AC
467 TUFĂ CERASELA CONFECŢIONER PRODUSE TEXTILE 3 GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TECUCI ŞERBAN IULIANA, ŢENEA MIOARA, DANU MIHAELA a XI-a AC
468 DIACONIŢĂ LILIANA OSPĂTAR (CHELNER) VĀNZĂTOR ĪN UNITĂŢI DE ALIMENTAŢIE 1 COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" GALATI               MIHAI LIVIA, IGNAT SILVIA a XI-a AC
469 ALEXANDRU VIORICA VIOLETA OSPĂTAR (CHELNER) VĀNZĂTOR ĪN UNITĂŢI DE ALIMENTAŢIE 2 COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU" GALATI               MIHAI LIVIA, IGNAT SILVIA a XI-a AC
470 ARTEM IULIANA OSPĂTAR (CHELNER) VĀNZĂTOR ĪN UNITĂŢI DE ALIMENTAŢIE 3 COLEGIUL TEHNIC DE ALIMENTATIE SI TURISM "DUMITRU MOTOC" GALATI    POPESCU ADELA, GAVRILĂ CORINA, OBREJA ANIŞOARA, PLEŞA EMILIA, VĀLCU VIVIANA a XI-a AC
471 GURĂU VALENTINA BRUTAR-PATISER-PREPARATOR PRODUSE FAINOASE 1 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA" GALATI DUMITRU MIHAELA, HRISTACHE ION a XI-a AC
472 BARDAŞ CRISTINA BRUTAR-PATISER-PREPARATOR PRODUSE FAINOASE 2 COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA "ELENA DOAMNA" GALATI DUMITRU MIHAELA, HRISTACHE ION a XI-a AC
473 IONAŞCU CARLOTA BRUTAR-PATISER-PREPARATOR PRODUSE FAINOASE 3 GRUPUL SCOLAR "OVID CALEDONIU"  TECUCI MANDEA RODICA a XI-a AC
474 IONESCU MIHAELA PREGĂTIRE SPORTIVĂ TEORETICĂ 1 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV GALATI                              a IX-a
475 URSACHI ANDREEA PREGĂTIRE SPORTIVĂ TEORETICĂ 1 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV GALATI                              a X-a
476 SIRMACHI MIHAELA PREGĂTIRE SPORTIVĂ TEORETICĂ 2 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV GALATI                              a X-a
477 OCHIANA LAVINIA PREGĂTIRE SPORTIVĂ TEORETICĂ 3 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV GALATI                              a X-a
478 SIMION OLIMPIA PREGĂTIRE SPORTIVĂ TEORETICĂ Mentiune LICEUL CU PROGRAM SPORTIV GALATI                              a X-a
479 PRICOP ELENA ANDREEA PREGĂTIRE SPORTIVĂ TEORETICĂ 1 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV GALATI                              a XI-a
480 ILIE AURELIAN PREGĂTIRE SPORTIVĂ TEORETICĂ 2 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV GALATI                              a XI-a
481 GIUŞCĂ IRINA PREGĂTIRE SPORTIVĂ TEORETICĂ 3 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV GALATI                              a XI-a
482 GOLOMOZ PARASCHIV PREGĂTIRE SPORTIVĂ TEORETICĂ Mentiune LICEUL CU PROGRAM SPORTIV GALATI                              a XI-a
483 DĂNĂILĂ MARCELA PREGĂTIRE SPORTIVĂ TEORETICĂ 1 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV GALATI                              a XII-a
484 CRISTEA ALINA LIMBA SI LITERATURA ROMANA 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.29 "SF.ANA" GALATI                                 MIHAI MARIANA  a V-a
485 DRAGU NICOLETA LIMBA SI LITERATURA ROMANA 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.13 "STEFAN CEL MARE" GALATI                        ONICA ELENA  a V-a
486 PURDEA RAREŞ LIMBA SI LITERATURA ROMANA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    GOLDU CORNELIU  a V-a
487 SAVIN ANDREI LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            DUMITRAŞCU DORIN  a V-a
488 NELERSA ELENA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.29 "SF.ANA" GALATI                                 MIHAI MARIANA  a V-a
489 SURU ALEXANDRU LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    GOLDU CORNELIU  a V-a
490 ANDREI IRIS GABRIELA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.2 GALATI                                             CĂLIN LILIANA  a V-a
491 BUŢU CRISTINA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    CHITIC LAILA  a V-a
492 CALIGA G. DELIA-ILONA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.26 "ION CREANGA" GALATI                             VRĀNCEANU ALEXANDRINA  a V-a
493 SOTIR ANCA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.29 "SF.ANA" GALATI                                 NIŢĂ-NĂSTAC OLIMPIA  a V-a
494 VOICU T. ADELINA-ELENA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.26 "ION CREANGA" GALATI                             VRĀNCEANU ALEXANDRINA  a V-a
495 ILIE SABINA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                  POPA DOINIŢA  a V-a
496 MELINTE BIANCA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.33 "SF.DUMITRU" GALATI                             COHAL CARMEN  a V-a
497 CARP MIHAELA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    GOLDU CORNELIU  a V-a
498 CRISTEA ADRIANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS" TECUCI VALCU MARIANA  a V-a
499 CONDRACHE OANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI CIOBĂNUC MARCELA  a V-a
500 DIACONU ANDRA        LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.1 INDEPENDENTA ICONARU FLORINA  a V-a
501 JALBA IOANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    GOLDU CORNELIU  a V-a
502 ANGHEL ANDREEA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    GOLDU CORNELIU  a V-a
503 POHODNICARU MĂLINA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.13 "STEFAN CEL MARE" GALATI                        BAHRIM MIHAELA  a V-a
504 COTOS IOANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA 1 COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 TOFAN ONORICA a VI-a
505 FOTACHE ANA-MARIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.29 "SF.ANA" GALATI                                 MIHAI MARIANA a VI-a
506 FRĀNCU CĂTĂLINA LIMBA SI LITERATURA ROMANA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    NISTOR DANIELA a VI-a
507 DINU CRISTINA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.42 "SFINTII IMPARATI" GALATI                        DIMA CAMELIA a VI-a
508 BĂLAN ANDRA PATRICIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    NISTOR DANIELA a VI-a
509 CRĂCIUN GEORGIANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.33 "SF.DUMITRU" GALATI                             ROTARU CONSTANTIN a VI-a
510 TAFTĂ SILVIA-ANDREEA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.29 "SF.ANA" GALATI                                 MIHAI MARIANA a VI-a
511 MAFTEI ANDREEA ALEXANDRA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.41 "SF.GRIGORE TEOLOGUL"  GALATI                   TUDORIE MARICICA a VI-a
512 ATANASIU ROBERT LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    CHITIC LAILA a VI-a
513 NECULA GABRIELA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.33 "SF.DUMITRU" GALATI                             ROTARU CONSTANTIN a VI-a
514 SIMA ANDREEA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    NISTOR DANIELA a VI-a
515 STOIAN BIANCA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI CIOBĂNUC MARCELA a VI-a
516 TUFĂ DIANA IOANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    NISTOR DANIELA a VI-a
517 DODU OANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI CIOBĂNUC MARCELA a VI-a
518 NECHIFOR VICTORIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    NISTOR DANIELA a VI-a
519 PLETEA IULIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.29 "SF.ANA" GALATI                                 MIHAI MARIANA a VI-a
520 BOERU IRINA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.28 "MIHAI EMINESCU"  GALATI                        CIUBOTARU GABRIELA a VI-a
521 ROŞU IRINA GABRIELA LIMBA SI LITERATURA ROMANA 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.28 "MIHAI EMINESCU"  GALATI                        STANA COSTIANU a VII-a
522 HALCHIN ADELINA LIMBA SI LITERATURA ROMANA 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.28 "MIHAI EMINESCU"  GALATI                        CIUBOTARU GABRIELA a VII-a
523 PARINCU ZAMFIRA LIMBA SI LITERATURA ROMANA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    BRĂILESCU  MARIA a VII-a
524 BOCA ANDRA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.25 "PETRU RARES" GALATI                            OPREA DOINA a VII-a
525 CIUCĂ IONELA MIRELA                   LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA "ION CREANGA" TALPIGI  CHELE IONICA a VII-a
526 AGACHE ANDREEA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.1 INDEPENDENTA CRIVOI DANIELA a VII-a
527 IONESCU MARIA CRISTINA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    BRĂILESCU  MARIA a VII-a
528 ZIBILEANU IULIANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 FUICĂ VIOLETA a VII-a
529 GRIGORE OANA-ANDREEA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.13 "STEFAN CEL MARE" GALATI                        ONICA ELENA a VII-a
530 RADU DARIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI MAXIM LILIANA a VII-a
531 SERIAN  G. MIRUNA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.9  "CALISTRAT HOGAS"  GALATI                       CHIRICĂ PETRUŢA a VII-a
532 ŢELICOV ANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.25 "PETRU RARES" GALATI                            OPREA DOINA a VII-a
533 PENU MARIA ALEXANDRA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.28 "MIHAI EMINESCU"  GALATI                        STANA COSTIANU a VII-a
534 GHEORGHE ALEXANDRA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.43 "DAN BARBILIAN"  GALATI                          AZOITEI VALERICA a VII-a
535 HULEA RALUCA DANIELA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA "GABRIEL DRAGAN" NICORESTI ŢUCHEL NICUŢA a VII-a
536 IACOMI GABRIELA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.10 "DIMITRIE STURDZA" TECUCI GHICA CLAUDIA a VII-a
537 GURĂU SORIN LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.1 "ION KALINDERU" LIESTI TUDOSĂ VALENTIN a VII-a
538 ROGOZANU ALEXANDRA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.10 "DIMITRIE STURDZA" TECUCI GHICA CLAUDIA a VII-a
539 CODREANU NARCISA LIMBA SI LITERATURA ROMANA 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.17 "NICHITA STANESCU" GALATI                       ANCA BARBU a VIII-a
540 MISTODIE MILENA LIMBA SI LITERATURA ROMANA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    DAMIAN ANCA a VIII-a
541 ENACHE IULIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    DAMIAN ANCA a VIII-a
542 PENEŞ DIANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.13 "STEFAN CEL MARE" GALATI                        CRISTEA LĂCRĂMIOARA a VIII-a
543 ANGHEL AMBRA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI CIOBĂNUC MARCELA a VIII-a
544 BRAT DIANA GEORGIANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.42 "SFINTII IMPARATI" GALATI                        TOADER LILIANA a VIII-a
545 CIOCANEL ANDREEA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS" TECUCI VALCU MARIANA a VIII-a
546 DUMITRIU IOANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 TOFAN ONORICA a VIII-a
547 URSOIU LIANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.29 "SF.ANA" GALATI                                 NIŢĂ-NĂSTAC OLIMPIA a VIII-a
548 ILIE MARIA-ANDRA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.11 "IORGU IORDAN" TECUCI MIRON VIORICA a VIII-a
549 ŞERBAN IRINA BIANCA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.28 "MIHAI EMINESCU"  GALATI                        LATEŞ IOANA a VIII-a
550 TUCALIUC ANA MARIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS" TECUCI VALCU MARIANA a VIII-a
551 BĂNCESCU ANA-MARIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 BRAŞOVEANU VALENTINA a VIII-a
552 TUDOSIE DIANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI CIOBĂNUC MARCELA a VIII-a
553 BOGA BIANCA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 BRAŞOVEANU VALENTINA a VIII-a
554 CUCU ANDREEA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.24 "SF.ARHANGHELI MIHAIL SI GAVRIL"  GALATI                                          GANEA VERONICA a VIII-a
555 RĀPĂ MIHAELA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.29 "SF.ANA" GALATI                                 NIŢĂ-NĂSTAC OLIMPIA a VIII-a
556 SAVA DIANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS" TECUCI VALCU MARIANA a VIII-a
557 DOGARU SIMONA-ANDRA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.33 "SF.DUMITRU" GALATI                             ROTARU CONSTANTIN a VIII-a
558 MUNTEANU LAURA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.29 "SF.ANA" GALATI                                 NIŢĂ-NĂSTAC OLIMPIA a VIII-a
559 POPA MARIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.7  "CONSTANTIN BRANCOVEANU" GALATI                  PĂUN PETRICA a VIII-a
560 STANCIU VICENŢIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.24 "SF.ARHANGHELI MIHAIL SI GAVRIL"  GALATI                                          GANEA VERONICA a VIII-a
561 TRĀMBIŢAŞU IOANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.29 "SF.ANA" GALATI                                 NIŢĂ-NĂSTAC OLIMPIA a VIII-a
562 SERBU DIANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.43 "DAN BARBILIAN"  GALATI                          AZOITEI VALERICA a VIII-a
563 OPRIŞAN ANCA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.25 "PETRU RARES" GALATI                            OPREA DOINA a VIII-a
564 NOEMI TAVITIAN LIMBA SI LITERATURA ROMANA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ANTON MARIANA a IX-a
565 BOCANEALĂ ALINA LIMBA SI LITERATURA ROMANA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    ANTON MARIANA a IX-a
566 MUNTEANU CRISTINA LIMBA SI LITERATURA ROMANA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    LEONTE VASILE a IX-a
567 MOTOC ANCA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI CRISTOVICI RODICA a IX-a
568 TOMA OANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI CRISTOVICI RODICA a IX-a
569 CAZAN MANUELA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI MAXIM LILIANA a IX-a
570 BURUIANĂ ALEXANDRU LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    NISTOR DANIELA a IX-a
571 GĪŢĂ ALEXANDRA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    NISTOR DANIELA a IX-a
572 DRAGOMIR RADU IOAN LIMBA SI LITERATURA ROMANA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    LAZANU MARIANA a X-a
573 AVRAM LAURA LIMBA SI LITERATURA ROMANA 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                      a X-a
574 ARHIP MĂDĂLINA LIMBA SI LITERATURA ROMANA 3 LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI MARTEŞ  LUMINIŢA a X-a
575 NAZARE DIANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    LAZANU MARIANA a X-a
576 STAN GEORGIANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    GOLDU CORNELIU a X-a
577 GINGHINĂ GOREA MIRELA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU" GALATI                      ŢIGĂNUŞ VERONICA  a X-a
578 MANOLI ANDREEA  LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU" GALATI                      VERONICA ŢIGĂNUŞ a X-a
579 SĀMPETRU DIANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            LUPU LUMINIŢA a X-a
580 DRUŢĂ GIANINA LIMBA SI LITERATURA ROMANA 1 LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI CIOBĂNUC MARCELA a XI-a
581 NEAGU S. LIDIA  LIMBA SI LITERATURA ROMANA 1 COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU" GALATI                      VALERICA CRĂCIUN a XI-a
582 MIHALACHE MAGDA LIMBA SI LITERATURA ROMANA 3 COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS" TECUCI HULEA NATALIA a XI-a
583 STOICA OTILIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    NISTOR DANIELA a XI-a
584 MALTOPOL IRINA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            DUMITRAŞCU DORIN a XI-a
585 SERIA MANUELA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    NISTOR DANIELA a XI-a
586 OBANCEA FLORENTINA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    CHITIC LAILA a XI-a
587 RUSU LAURA LIMBA SI LITERATURA ROMANA 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    TUDORACHE ELENA a XII-a
588 ŞTEFU L. MĂDĂLINA GABRIELA LIMBA SI LITERATURA ROMANA 2 COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU" GALATI                      VERONICA ŢIGĂNUŞ a XII-a
589 VARTIC NICOLETA-ELENA LIMBA SI LITERATURA ROMANA 3 COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 FUICĂ VIOLETA a XII-a
590 NICULIŢĂ P.RALUCA  ANDREEA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU" GALATI                      VERONICA ŢIGĂNUŞ a XII-a
591 NEGRUŢ ANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI BADIU VICENŢIU a XII-a
592 POPA I .LIDIA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU" GALATI                      VERONICA ŢIGĂNUŞ a XII-a
593 TUCHILUS GABRIELA LIMBA SI LITERATURA ROMANA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS" TECUCI RADU VLADIMIR a XII-a
594 BUTE DELIA LIMBA LATINĂ 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                      a IX-a
595 SĂVUŢĂ OANA LIMBA LATINĂ 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                      a IX-a
596 IORDACHE MONICA LIMBA LATINĂ 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                      a IX-a
597 PĪRLOG CRISTINA LIMBA LATINĂ Mentiune COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU" GALATI                        a IX-a
598 BROASCĂ SABINA LIMBA LATINĂ Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                      a IX-a
599 DUNAS CRISTINA LIMBA LATINĂ 1 COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL KOGALNICEANU" GALATI                        a X-a
600 POPA VIVIANA LIMBA LATINĂ 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                      a X-a
601 PICOŞ IRINA MARIA LIMBA LATINĂ 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                      a XI-a
602 ŞERBAN DIANA LIMBA LATINĂ 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                      a XI-a
603 MURARIU BIANCA ISTORIE 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    SIMION STEFAN a XII-a
604 OPREA SILVIA ELENA ISTORIE 2 LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI CHEBAC A. a XII-a
605 BORDEA OANA VIOLETA ISTORIE 3 COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS" TECUCI POPA MONICA a XII-a
606 ASANDULUI MĂDĂLINA ISTORIE Mentiune COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            V.PĂVĂLAŞCU a XII-a
607 POPA LUMINITA LOREDANA ISTORIE Mentiune LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI CHEBAC A. a XII-a
608 SAVASTRE CRISTINA ISTORIE 1 COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS" TECUCI POPA MONICA a XI-a
609 ONISOR DANIEL ISTORIE 2 COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 MARIN DIDINA a XI-a
610 ONOFREI SIMONA ISTORIE 3 COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 MARIN DIDINA a XI-a
611 SAVA DENISA ISTORIE Mentiune COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            V.PĂVĂLAŞCU a XI-a
612 GOREA ANDREEA ISTORIE Mentiune COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 MARIN DIDINA a XI-a
613 BALBARAU IULIAN ISTORIE 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    POPA MARIAN a X-a
614 BRAILESCU ALEXANDRU ISTORIE 2 COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS" TECUCI POPA MONICA a X-a
615 BARANGA CRISTIAN ISTORIE 3 LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA" GALATI                      TUDORACHE GHEORGHE a X-a
616 LUPU GEORGIANA ISTORIE Mentiune COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            V.CUZA –GHIŢĂ a X-a
617 DINU RALUCA IULIA ISTORIE Mentiune COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            C. ENACHE a X-a
618 GHINEA MARIANA ISTORIE Mentiune LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI CHEBAC A. a X-a
619 IONIŢĂ GEANINA MIHAELA ISTORIE 1 COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA" GALATI                            V.PĂVĂLAŞCU a IX-a
620 GAMAN DIANA ANDREEA ISTORIE 2 LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI PAMFIL GABRIELA a IX-a
621 BOCANEALA ALINA ISTORIE 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    POPA MARIAN a IX-a
622 NECHIFOR ANGELA ISTORIE Mentiune COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 MARIN DIDINA a IX-a
623 POPA MADALINA ISTORIE Mentiune COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 SERBAN CONSTANTIN a IX-a
624 URSOIU LIANA ISTORIE 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.29 "SF.ANA" GALATI                                 RĂCARU DUMITRU a VIII-a
625 CIOCANEL  ANDREIA URSULA ISTORIE 2 COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS" TECUCI POPA MONICA a VIII-a
626 BEJAN ELENA ISTORIE 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.28 "MIHAI EMINESCU"  GALATI                        GACHE MARIA a VIII-a
627 CONSTANTIN LAURA ISTORIE Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.28 "MIHAI EMINESCU"  GALATI                        GACHE MARIA a VIII-a
628 LUPES DAMARIS ISTORIE Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.13 "STEFAN CEL MARE" GALATI                          a VIII-a
629 PRUNA ANDREI GABRIEL ISTORIE Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.26 "ION CREANGA" GALATI                             LANGU SORIN a VIII-a
630 SERBAN IRINA ISTORIE Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.28 "MIHAI EMINESCU"  GALATI                        GACHE MARIA a VIII-a
631 TRĀMBITAŞU IOANA ISTORIE Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.29 "SF.ANA" GALATI                                 RĂCARU DUMITRU a VIII-a
632 LUNGEANU MARIA ROXANA ISTORIE Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.17 "NICHITA STANESCU" GALATI                       NASTASE GEORGIANA a VIII-a
633 MATACHE DIANA ELENA ISTORIE Mentiune COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS" TECUCI POPA MONICA a VIII-a
634 ŢOCU CRISTINA  ISTORIE Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.13 "STEFAN CEL MARE" GALATI                        DUMITRU  a VIII-a
635 NICULAIDE CRISTINA ISTORIE Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.29 "SF.ANA" GALATI                                 TOCMAG FLORICA a VIII-a
636 ILIES DIANA LOGICA 1 LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI DOINA NICOLAU a IX-a
637 CRACIUN ANDRADA LOGICA 2 LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI DOINA NICOLAU a IX-a
638 TIRON SIMONA SOCIOLOGIE 1 COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 CRISTIAN ACIOBANITEI a XII-a
639 CIOBANU MADALINA SOCIOLOGIE 2 COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 IULIEA LAZAR a XI-a
640 DEDIU ANDREEA PSIHOLOGIE 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    BOCANEALA CORNELIA a XII-a
641 FILIMON CRISTINA PSIHOLOGIE 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    BOCANEALA CORNELIA a XII-a
642 GANEA RALUCA PSIHOLOGIE 3 LICEUL DE ARTA  "DIMITRIE CUCLIN" GALATI                    DORU CASTAIAN a XII-a
643 POPESCU DIANA3 PSIHOLOGIE 3 LICEUL DE ARTA  "DIMITRIE CUCLIN" GALATI                    DORU CASTAIAN a XII-a
644 CODITA ANDREEA PSIHOLOGIE 3 COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS" TECUCI PATRASCANU BEATRICE a X-a
645 BOCA ALINA PSIHOLOGIE Mentiune LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI EUGENIA OLARIU a XI-a
646 CALOIAN LENUTA PSIHOLOGIE Mentiune COLEGIUL NATIONAL "CALISTRAT HOGAS" TECUCI PATRASCANU BEATRICE a X-a
647 BALANESCU SONIA ECONOMIE 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    POPA DANIELA a XII-a
648 MUSTATA ALEXANDRU ECONOMIE 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    POPA DANIELA a XII-a
649 CEAFALON GABRIELA ECONOMIE 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    POPA DANIELA a XII-a
650 ONOSE CATALIN ECONOMIE Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    POPA DANIELA a XII-a
651 PRUTEANU CIPRIAN FILOSOFIE 1 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    POPA DANIELA a XII-a
652 BEJENARIU ANDREEA FILOSOFIE 2 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV GALATI                            BOGDAN SILION a XII-a
653 AVRAM LAURA FILOSOFIE 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                    POPA DANIELA a XII-a
654 SARBU CRISTINA FILOSOFIE Mentiune LICEUL TEORETIC "EMIL RACOVITA" GALATI                      ANGELICA ARAMA a XII-a
655 ARDELEANU IRINA EDUCATIE CIVICA 1 COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 TUROSU DORINA a IV-a
656 CHITIC ROXANA EDUCATIE CIVICA 1 COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 TUROSU DORINA a IV-a
657 BURGHELEA ABIGAIL EDUCATIE CIVICA 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.13 "STEFAN CEL MARE" GALATI                        CROITORU MIRELA a IV-a
658 MOCANU GEANINA EDUCATIE CIVICA 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.13 "STEFAN CEL MARE" GALATI                        CROITORU MIRELA a IV-a
659 FILIP DENIS EDUCATIE CIVICA 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.13 "STEFAN CEL MARE" GALATI                        NEICA MARIANA a IV-a
660 RADULESCU VALENTIN EDUCATIE CIVICA 3 SCOALA GIMNAZIALA NR.13 "STEFAN CEL MARE" GALATI                        NEICA MARIANA a IV-a
661 FIRICEL DANIELA EDUCATIE CIVICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 POPA SOFIA a III-a
662 LAZAR ROXANA EDUCATIE CIVICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 POPA SOFIA a III-a
663 ROTARU RUXANDRA EDUCATIE CIVICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 BOBU DANIELA a IV-a
664 CALIN IRINA EDUCATIE CIVICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 BOBU DANIELA a IV-a
665 NICOLAIDE RARES EDUCATIE CIVICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 TUROSU DORINA a IV-a
666 CRUCEANU ALEXANDRU EDUCATIE CIVICA Mentiune COLEGIUL NATIONAL "COSTACHE NEGRI" GALATI                 TUROSU DORINA a IV-a
667 CHIRIAC ANDREEA CULTURA CIVICA 1 LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI DOINA NICOLAU a VII-a
668 CHIRVASUTA TEODORA CULTURA CIVICA 1 LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI DOINA NICOLAU a VIII-a
669 DOCHITA CATALINA CULTURA CIVICA 2 LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI DOINA NICOLAU a VII-a
670 RADU DARIA CULTURA CIVICA 2 LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI DOINA NICOLAU a VII-a
671 DUCA ANCA CULTURA CIVICA 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.13 "STEFAN CEL MARE" GALATI                        SPIRIDON a VII-a
672 ARSENE ANDA CULTURA CIVICA 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.13 "STEFAN CEL MARE" GALATI                        SPIRIDON a VII-a
673 BULBOACA MIRCEA CULTURA CIVICA 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.13 "STEFAN CEL MARE" GALATI                        SPIRIDON a VII-a
674 MARASAC RAZVAN CULTURA CIVICA 2 SCOALA GIMNAZIALA NR.13 "STEFAN CEL MARE" GALATI                        SPIRIDON a VII-a
675 DIACONITA LIANA CULTURA CIVICA 3 LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI DOINA NICOLAU a VIII-a
676 NECHITA MIRUNA CULTURA CIVICA 3 LICEUL TEORETIC "SPIRU HARET" TECUCI DOINA NICOLAU a VIII-a
677 NEAGU MIREL MARIUS ŞTIINŢE PENTRU JUNIORI 1 SCOALA GIMNAZIALA NR.2 INDEPENDENTA   a VIII-a
678 MURARIU ADRIAN ŞTIINŢE PENTRU JUNIORI 2 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                      a VII-a
679 ENACHE IULIA IOANA ŞTIINŢE PENTRU JUNIORI 3 COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                      a VIII-a
680 LEONTE MARIA BIANCA ŞTIINŢE PENTRU JUNIORI Mentiune SCOALA GIMNAZIALA NR.12 "MIRON COSTIN"  GALATI                             a VIII-a
681 BRATU ŞERBAN MIHAI ŞTIINŢE PENTRU JUNIORI Mentiune COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALATI                      a VII-a