REZULTATELE CONCURSULUI DE MATEMATICA"A. HAIMOVICI"
CLASAa IX-a - anulscolar 2012-2013
Nr. crt. Numele şi prenumele elevului Profil Prof.Óndrumător Şcoala de provenienţă Punctaj final pe probleme PUNCTAJ  
P1 P2 P3 P4 FINAL Premii
1 COCRIS MARIAN SERVICII/RESURSE NAT ALEXA LENŢUA CEVM 3.00 4.00 0.50 0.00 7.50  
2 CHIPER MIHAI GABRIEL SERVICII/RESURSE NAT TUDOR SILVIA CT R. NEGRU 5.50 0.00 0.50 1.00 7.00  
3 TABACARU GEORGE SERVICII/RESURSE NAT TUDOR SILVIA CT R. NEGRU 5.00 0.00 0.50 1.00 6.50  
4 BEJAN FLORIN SERVICII/RESURSE NAT ALEXA LENŢUA CEVM 3.00 0.00 0.50 0.00 3.50  
5 ALBU DANIELA SERVICII/RESURSE NAT GRECU DIANA LT A. VLAICU absent       0.00  
6 ONEA ANDREEA SERVICII/RESURSE NAT GRECU GABRIELA CEVM absent       0.00  
7 VASILACHE LĂCRĂMIOARA SERVICII/RESURSE NAT GRECU DIANA LT A. VLAICU absent       0.00  
                     
1 BOCIAR OCTAVIAN GABRIEL STIINTELE NATURII DRAGOMIR LUMINIŢA CNCN 1.00 3.00 5.00 6.00 15.00 I
2 ANDREI RAREŞ STIINTELE NATURII VASILE POPA CNVA 0.50 6.00 1.50 6.00 14.00 II
3 BALEANU GABRIELA STIINTELE NATURII SERIA DANIEL CNMK 0.50 6.00 2.50 0.00 9.00  
4 FULGER SEBASTIAN STIINTELE NATURII VASILE POPA CNVA 0.50 4.00 0.50 0.00 5.00  
5 BALAN MADALINA STIINTELE NATURII BUNEA SAVASTITA L DUNARE 0.50 4.00 0.00 0.00 4.50  
6 CIOCOIU ALINA STIINTELE NATURII SERIA DANIEL CNMK 0.50 2.00 0.50 0.00 3.00  
7 GAIU MIHAELA STIINTELE NATURII BALAN DUMITRU LER 0.50 2.00 0.50 0.00 3.00  
8 MIHALCEA OANA SIMONA STIINTELE NATURII DRAGOMIR LUMINIŢA CNCN 0.50 2.00 0.50 0.00 3.00  
9 PATRICHE ALEXANDRA ST. NATURII DRAGOMIR LUMINIŢA CNCN 0.50 1.00 0.50 1.00 3.00  
10 RANTIA ANDREEA ST. NATURII DRAGOMIR LUMINIŢA CNCN 1.50 1.00 0.50 0.00 3.00  
11 IONESCU SPIRU ANDREI STIINTELE NATURII DRAGOMIR LUMINIŢA CNCN 1.00 0.00 0.50 1.00 2.50  
12 PARASCHIV BOGDAN ST. NATURII BUNEA SAVASTITA L DUNARE 0.50 1.00 1.00 0.00 2.50  
13 IONASCU TIBERIU STIINTELE NATURII SERIA DANIEL CNMK 0.50 0.00 0.50 0.00 1.00  
14 ONICA ADRIAN ST. NATURII BALAN DUMITRU LER 0.50 0.00 0.50 0.00 1.00  
15 RUSU ANA-MARIA ST. NATURII BUNEA SAVASTITA L DUNARE 0.50 0.00 0.50 0.00 1.00  
16 VALACHE SEBASTIAN IONUT ST. NATURII GRIGORE VERONICA SF. MARIA 0.50 0.00 0.50 0.00 1.00  
17 BRATOVIANU ANA MARIA STIINTELE NATURII DRAGOMIR LUMINIŢA CNCN 0.00 0.00 0.50 0.00 0.50  
                     
1 LIPŞA OVIDIU UMAN/ŞTIINŢE SOC BARONI MARIAN L D. CUCULIN 5.00 5.00 7.00 0.00 17.00 I
2 MUNTEAU BIANCA GABRIELA UMAN/ŞTIINŢE SOC BARONI MARIAN L D. CUCULIN ABSENT       0.00  
3 ŞELARU IRINA UMAN/ŞTIINŢE SOC BARONI MARIAN L D. CUCULIN ABSENT       0.00  
                     
1 MIRCEA IONUT TEHNIC DUMITRESCU CAMELIA CTTV 3.00 1.00 2.00 2.50 8.50  
2 BUTURA COSMIN TEHNIC TUDOR SILVIA CT R. NEGRU 1.50 0.00 1.00 0.50 3.00