REZULTATELE CONCURSULUI DE ISTORIE - ETAPA JUDETEANA, anul scolar 2012-2013
clasa a IX -a, Galati - martie 2013
Nr. crt. Numele şi prenumele Unitatea şcolară Profesor Óndrumător nota sub I nota sub II oficiu total nota
1 Lupu Roberta Teodora Colegiul Naţional "Spiru Haret" Tecuci Arhip Mihaela 38 41 10 89 8.9
2 Lupu Daniela Eliza Colegiul Naţional "Spiru Haret" Tecuci Arhip Mihaela 38 36.5 10 84.5 8.45
3 Jirebie Ionuţ Colegiul Tehnic de Alimentaţieşi Turism "Dumitru Moţoc" Petcu Ana 31 43 10 84 8.4
4 Mocanu Sebastian Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Şonei Mihai 38 35 10 83 8.3
5 Jalbă Nicoleta Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Popa Marian 27 45 10 82 8.2
6 Bodlev Sergiu Colegiul Naţional "Costache Negri" Şerban Constantin 31 39.5 10 80.5 8.05
7 Matei Carmen Colegiul Naţional "Spiru Haret" Tecuci Arhip Mihaela 35 35 10 80 8
8 Popoescu Nicolae Colegiul Naţional "Calistrat Hogaş" Tecuci Popa Monica 37 33 10 80 8
9 Bute Nicu Colegiul Tehnic de Alimentaţieşi Turism "Dumitru Moţoc" Petcu Ana 25 43 10 78 7.8
10 Soare Andreea Mirela Colegiul Naţional "Spiru Haret" Tecuci Arhip Mihaela 40 28 10 78 7.8
11 Gherghiceanu Rareş Colegiul Naţional "Calistrat Hogaş" Tecuci Popa Monica 38 28.5 10 76.5 7.65
12 Ungureanu Iulia Raluca Colegiul Naţional "Mihail Kogălniceanu" Negoiță Georgiana 25 39 10 74 7.4
13 Pamfile Ana Maria Colegiul Naţional "Spiru Haret" Tecuci Arhip Mihaela 35 24.5 10 69.5 6.95
14 Angheluţă Alexandra Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Popa Marian 19 39 10 68 6.8
15 Anfimov Diana Andreea Colegiul Naţional "Mihail Kogălniceanu" Crudu Mihai 28 29 10 67 6.7
16 Samoilă Andrei Cosmin Colegiul Naţional "Mihail Kogălniceanu" Crudu Mihai 34 20 10 64 6.4
17 Olaru Alexandru Ioan Colegiul Naţional "Mihail Kogălniceanu" Crudu Mihai 12 39 10 61 6.1
18 Barbu Andreea Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Popa Marian 31 19 10 60 6
19 Popescu Vlad Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Popa Marian 12 33 10 55 5.5
20 Baciu Suzana Diana Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Langu Sorin 31 11 10 52 5.2
21 Bulgaru Gabriela Colegiul Naţional "Costache Negri" Şerban Constantin 31 11 10 52 5.2
22 Dorobeică Andra Colegiul Naţional "Costache Negri" Şerban Constantin 25 17 10 52 5.2
23 Bercaru Cătălina Colegiul Naţional "Costache Negri" Şerban Constantin 18 20 10 48 4.8
24 Teodorescu Tiberiu Colegiul de Industrie Alimentară "Elena Doamna" Sandu Marian 20 16 10 46 4.6
25 ToporăuRoxana Gabriela Colegiul Naţional "Costache Negri" Şerban Constantin 28 4 10 42 4.2
26 Fuică Mădălina Iulia Colegiul Naţional "Mihail Kogălniceanu" Crudu Mihai 18 3 10 31 3.1
27 Chiracu Ionuţ Colegiul Tehnic de Alimentaţieşi Turism "Dumitru Moţoc" Grigoraş Iulian 18 2 10 30 3
28 Chiriţoiu Teodora Colegiul Naţional "Spiru Haret" Tecuci Arhip Mihaela absent absent absent absent