REZULTATELE CONCURSULUI DE ISTORIE - ETAPA JUDETEANA, anul scolar 2012-2013
clasa a XI -a, Galati - martie 2013
Nr. crt. Numele şi prenumele Unitatea şcolară Profesor Óndrumător notă sub I notă sub II oficiu total nota
1 Dumitrache Florin Colegiul Naţional "Calistrat Hogaş" Tecuci Popa Monica 40 47 10 97 9.7
2 Ionaşcu Alina Elena Liceul Teoretic "Paul Bujor" Bereşti Constantin Carmen 37 50 10 97 9.7
3 Iftimie Florentin Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Simion Ştefan 40 41 10 91 9.1
4 Prună Andrei Gabriel Colegiul Naţional "Alexandru Ioan Cuza" Enache Gabriel 37 44 10 91 9.1
5 Stegaru Ştefan Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Simion Ştefan 38.5 40 10 88.5 8.85
6 Ragia Cătălin Emanuel Colegiul Naţional "Spiru Haret" Tecuci Arhip Mihaela 38.5 38 10 86.5 8.65
7 Zainea Valentin Colegiul Economic "Virgil Madgearu" Popa Marilena 37 39 10 86 8.6
8 Oprea Elena Irina Colegiul Naţional "Spiru Haret" Tecuci Arhip Mihaela 40 33 10 83 8.3
9 Ciocănel Andreia Colegiul Naţional "Calistrat Hogaş" Tecuci Popa Monica 38 33.5 10 81.5 8.15
10 Drosu Alina Colegiul de Industrie Alimentară "Elena Doamna" Sandu Marian 36 35.5 10 81.5 8.15
11 Cucu Alexandru Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Popa Marian 36 34 10 80 8
12 Savastre Alexandru Colegiul Naţional "Alexandru Ioan Cuza" Miron Isabela Maria 37 33 10 80 8
13 Gheţu Diana Colegiul Naţional "Costache Negri" Marin Didina 32 36 10 78 7.8
14 Arhip Teodora Alexandra Colegiul Naţional "Spiru Haret" Tecuci Arhip Mihaela 28 39.5 10 77.5 7.75
15 David Bianca Florina Colegiul Naţional "Spiru Haret" Tecuci Arhip Mihaela 35 32.5 10 77.5 7.75
16 Demco Diana Maria Colegiul Naţional "Mihail Kogălniceanu" Negoiță Georgiana 33 34 10 77 7.7
17 Năstase Dan Gabriel Colegiul Naţional "Mihail Kogălniceanu" Negoiță Georgiana 28 39 10 77 7.7
18 David Marian Emilian Colegiul Naţional "Alexandru Ioan Cuza" Miron Isabela Maria 37 29 10 76 7.6
19 Rotaru Georgiana Colegiul Naţional "Costache Negri" Marin Didina 33 32 10 75 7.5
20 Borşan Ionela Cristina Colegiul Naţional "Costache Negri" Şerban Constantin 31 32 10 73 7.3
21 Melinte Daniel Costel Colegiul Naţional "Spiru Haret" Tecuci Arhip Mihaela 32 29 10 71 7.1
22 Vasilache Claudiu Colegiul Naţional "Mihail Kogălniceanu" Negoiță Georgiana 30 31 10 71 7.1
23 Lescaie Bianca Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Simion Ştefan 25 35.5 10 70.5 7.05
24 Cocei Sorina Colegiul Naţional "Alexandru Ioan Cuza" Enache Gabriel 23.5 35 10 68.5 6.85
25 Covătaru Ioana Colegiul Naţional "Calistrat Hogaş" Tecuci Stegaru Cornelia 30 27 10 67 6.7
26 Ioan Claudiu Mihai Colegiul Naţional "Mihail Kogălniceanu" Negoiță Georgiana 38.5 18 10 66.5 6.65
27 Isaia Alexandru Ionuţ Colegiul Naţional "Mihail Kogălniceanu" Negoiță Georgiana 30 24 10 64 6.4
28 Leahu Ştefan Camelian Colegiul Naţional "Spiru Haret" Tecuci Arhip Mihaela 31 16 10 57 5.7
29 Foca Sorin Colegiul de Industrie Alimentară "Elena Doamna" Sandu Marian absent absent absent 0 0