REZULTATELEá CONCURSULUI DE BIOLOGIE - ETAPA JUDETEANA
ANUL SCOLAR 2012-2013 - GALATI
CLASAá a IX-a
Nr. crt. Numele şi prenumele Unitatea şcolară Profesor indrumator Premiul Obs.
1 PERIANU O. MIHAI MARIAN Liceul Teoretic "E. Racoviţă" Tataru Lacramioara I lot naţională
2 DUAGI A. DENIS Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Galaţi Ciapă Mihaela II  
3 MUNTEANU CATALIN VASILE Colegiul National "V.Alecsandri" Galaţi Samoila Daniela II  
4 PRISECARU MANUELA Colegiul National "V.Alecsandri" Galaţi Samoila Daniela III  
5 LUNGU M. IOANA Colegiul Naţional "Spiru Haret" Tecuci Sechel Mirela M  
6 POPESCU OFELIA Colegiul National V.Alecsandri Samoila Daniela M  
7 R╬CLEA ANDREI Colegiul National V.Alecsandri Samoila Daniela M  
8 BALCANU M. LIGIA ŞTEFANIA Colegiul Naţional "Spiru Haret" Tecuci Sechel Mirela    
9 TEOHAR I.IULIANA Colegiul National V.Alecsandri Ionescu Cristina    
10 FLOREA SIMINA ELENA Colegiul National V.Alecsandri Samoila Daniela    
11 TOMA O. RADU TEODOR Colegiul Naţional "C. Negri" Hamza Dan    
12 TUDOSE G. VIOLETA Liceul Teoretic "E. Racoviţă" Tataru Lacramioara    
13 BRATOVIANU D. ANA MARIA Colegiul Naţional "C. Negri" Panaite D.    
14 MICU I. ANAMARIA Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Galaţi Ciapă Mihaela    
15 BOGDAN OANA ALEXANDRA Colegiul National "V.Alecsandri" Galaţi Samoila Daniela    
16 BĂDEANU V. MĂDĂLINA CNMK Samoilă Cătălin    
17 IONESCU SPIRU C. ANDREI Colegiul Naţional "C. Negri" Panaite D.    
18 CHIRCĂ P. ALINA TABIŢA Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Galaţi Grecu Mihaela    
19 SIMA V. NICOLETA Colegiul Naţional "C. Negri" Panaite D.    
20 BERDAN V. L. ELENA Liceul Teoretic "E. Racoviţă" Tataru Lacramioara    
21 BUSUIOC C. EMANUELA Colegiul Naţional "C. Negri" Hamza Dan    
22 SPANACHE VLAD Liceul Teoretic Dunarea Huru Daniela    
23 DĂNĂILĂ V. ROXANA Colegiul Naţional "Spiru Haret" Tecuci Sechel Mirela    
24 MIHOCI IONUŢ CRISTIAN Colegiul National V.Alecsandri      
25 JIGLAU V. MIHAELA Liceul Teoretic "E. Racoviţă" RUGINA NELU    
26 MUNTEANU GH. MARIA TEODORA Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Galaţi Ciapă Mihaela    
27 BALTAGĂ L. DANIELA CNMK Samoilă Cătălin    
28 MARIN M.DRAGOŞ ANDREI Colegiul Naţional "Spiru Haret" Tecuci Sechel Mirela    
29 CRĂCIUN GEORGIANA BIANCA Colegiul National V.Alecsandri      
30 ABABEI I. ANDREI Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Galaţi Ciapă Mihaela    
31 CARAMAN ELENA ANDREEA Colegiul National V.Alecsandri      
32 BĂLEANU G. GABRIELA CNMK Samoilă Cătălin    
33 BOSENCO S. RĂZVAN ALEXANDRU Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Galaţi Grecu Mihaela    
34 FLOREA N. MĂDĂLINA Colegiul Naţional "C. Hogaş" Tecuci Chetronie Valentina    
35 STAVĂR T. ANDREEA VERONICA Liceul Teoretic Dunarea Huru Daniela    
36 PARASCHIV D. BOGDAN Liceul Teoretic Dunarea Huru Daniela    
37 ZORILĂ G. MIHAI Colegiul Naţional "C. Negri" Hamza Dan    
38 J╬TCĂ D.D. GIANINA DENISIA Colegiul Naţional "C. Hogaş" Tecuci Chetronie Valentina    
39 ANASTASIU V.C.MIRUNA GEORGIANA Liceul Teoretic "E. Racoviţă" Tataru Lacramioara    
40 ASAAD M.F. DIANA Colegiul Naţional "C. Hogaş" Tecuci Chetronie Valentina    
41 MANEA C.MARILENA Liceul Teoretic Dunarea Ispas Aurora    
42 ENACHE D. BEATRICE IOANA Colegiul Naţional "C. Hogaş" Tecuci Chetronie Valentina    
43 LUPU S.I. ALEXANDRA DORINA Colegiul Naţional "C. Hogaş" Tecuci Chetronie Valentina    
44 VLASIE V. GEORGE IULIAN Colegiul Naţional "C. Hogaş" Tecuci Chetronie Valentina    
45 DASCĂLU V. MARILENA Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Galaţi Grecu Mihaela    
46 SOLOMON G. ANDREI Colegiul Naţional "Al. I. Cuza" Galaţi Grecu Mihaela