ISJ-GALATI-OK
INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN GALAȚI
Olimpiada de biologie-faza județeană
2014
Nr. crt. Numele și prenumele Clasa Unitatea școlară Punctaj obținut Locul Prof. coordonator Obs
1 RACOVIŢĂ S. RADU ADRIAN IX Colegiul Național ”Vasile Alecsandri” Galați 83 I Samoilă Daniela lot națională
2 BORDEANU M. GABRIELA IX Colegiul Național ”Vasile Alecsandri” Galați 79 II Samoilă Daniela
3 DUMITRAȘCU M. REMUS IX Colegiul Național ”Al. I. Cuza” Galați 70 III Ciapă Mihaela
4 FRANGU I. DANA ADRIANA IX Colegiul Național ”Vasile Alecsandri” Galați 67 M Samoilă Daniela
5 TĂRBUC C. CRISTINA IX Colegiul Național ”C. Negri” Galați 66 M Panaite Daniela
6 BURDULEA M. ANCA GABRIELA IX Colegiul Național ”Vasile Alecsandri” Galați 64 M Samoilă Daniela
7 BARBU GH. ALEXANDRU IX Colegiul Național ”Vasile Alecsandri” Galați 62 M Samoilă Daniela
8 CIUMACENCO N. ANDREI CRISTIAN IX Colegiul Național ”C. Negri” Galați 62 M Hurjui Claudiu
9 STOICA G. FLORIN IX Colegiul Național ”Al. I. Cuza” Galați 62 M Grecu Mihaela
10 VOICU T. ADELINA ELENA IX Colegiul Național ”Vasile Alecsandri” Galați 61   Samoilă Daniela
11 DOBOŞ C. RAREŞ VICTOR IX Colegiul Național ”Vasile Alecsandri” Galați 60   Samoilă Daniela
12 GÎTIN V. IULIAN IX Colegiul Național ”C. Negri” Galați 60   Hurjui Claudiu
13 SION C. ANDREEA IX Colegiul Național ”C. Negri” Galați 60   Panaite Daniela
14 CHIRIŢĂ S. ALEXANDRA PARASCHIEVA IX Colegiul Național ”Vasile Alecsandri” Galați 58   Ionescu Cristina
15 SAVIN E. ANDREI IX Colegiul Național ”Al. I. Cuza” Galați 57   Grecu Mihaela
16 COMAN V. CĂTĂLINA MIHAELA IX Colegiul Național ”Vasile Alecsandri” Galați 56   Samoilă Daniela
17 MOISESCU D.GEORGIANA ALINA IX Colegiul Național ”Al. I. Cuza” Galați 54   Grecu Mihaela
18 ONOSĂ M. MARCEL IX Colegiul Național ”C. Negri” Galați 53   Hurjui Claudiu
19 BACĂU M.IULIANA MIRUNA IX Colegiul Național ”Al. I. Cuza” Galați 50   Grecu Mihaela
20 CORODESCU V. SIMINA IX Colegiul Național ”C. Negri” Galați 50   Hurjui Claudiu
21 NISIP C. MONALISA COSMINA IX Colegiul Național ”Al. I. Cuza” Galați 50   Grecu Mihaela
22 IONIȚĂ D. LOREDANA IX Liceul Teoretic” Emil Racoviță” Galați 48   Gheţeu Mariela
23 BUJOR L. ANDREEA IX Liceul Teoretic” Emil Racoviță” Galați 44   Gheţeu Mariela
24 SAVA V. GEORGE VALENTIN IX Liceul Teoretic ”Sf. Maria” Galați 44   Onel Liliana
25 LAZĂR  C. MIHAELA IX Liceul Teoretic Dunărea 43   Ispas Aurora
26 PATRICHE I. IONELA ANDREEA IX Liceul Teoretic” Emil Racoviță” Galați 43   Tătaru Lăcrămioara
27 PANAITESCU M. AURELIA ANTONIA  IX Liceul Teoretic” Emil Racoviță” Galați 42   Tătaru Lăcrămioara
28 TRANDAFIR P. ANA MARIA IX Liceul Teoretic” Emil Racoviță” Galați 42   Tătaru Lăcrămioara
29 CARAIMAN G. MARTA DANIELA IX Liceul Teoretic” Emil Racoviță” Galați 40   Rugină Nelu Vasilică
30 PETRESCU C.R. CRISTIAN IX Liceul Teoretic” Emil Racoviță” Galați 40   Tătaru Lăcrămioara
31 RAGEA M. DIANA IX Liceul Teoretic ”Sf. Maria” Galați 39   Onel Liliana
32 NAZARE C. CĂTĂLINA CRISTINA IX Liceul Teoretic” Emil Racoviță” Galați 38   Tătaru Lăcrămioara
33 PANAITE P. ȘTEFAN IX Liceul Teoretic” Emil Racoviță” Galați 38   Rugină Nelu Vasilică
34 ZAHARIA A. CORNELIA IX Liceul Teoretic” Emil Racoviță” Galați 36   Gheţeu Mariela
35 CIUBOTARU A. ADELINA CORNELIA IX Liceul Teoretic ”Sf. Maria” Galați 34   Onel Liliana
36 NĂSTASE V. CRISTINA-IOANA IX Liceul Teoretic Dunărea 32   Ispas Aurora
37 SURUGIU G. ANDREEA MIHAELA IX Liceul Teoretic” Emil Racoviță” Galați 32   Rugină Nelu Vasilică
38 BOROȘ N. ANDREEA RAMONA IX Liceul Teoretic” Emil Racoviță” Galați 31   Tătaru Lăcrămioara
39 NECULAE B. ANDRA-ELENA IX Liceul Teoretic Dunărea 30   Ispas Aurora
40 POPOIU V. LORENA GEORGIANA IX Liceul Teoretic” Emil Racoviță” Galați 28   Tătaru Lăcrămioara
 
Director, Inspector şcolar,
prof. Marcelica Văsioiu prof. Mariana Mustaţă