OLIMPIADA JUDEŢEANĂ DE FIZICĂ
20.02.2016
REZULTATE- CLASA a VI-a
Nr. crt. Nume si prenume elev Unitatea de invatamant Clasa Profesor coordonator Punctaj obtinut Punctaj obtinut dupa contestatie Subiect I Contest sub I Subiect II Contest sub II Subiect III Contest sub III
1 Harabor Daria Şcoala Gimnazial„ nr. 29 6 Caragea Cătălina 25.25 25.25 9.25   8.00   8.00  
2 Murgoci Cristiana Andreea Colegiul Naţional Vasile Alecsandri 6 Daniela Domnișoru 24.75 24.75 8.50   6.25   10.00  
3 Negrau Bianca Şcoala Gimnazial„ nr. 29 6 Caragea Cătălina 23.00 23.00 7.00   6.25   9.75  
4 Roșca-Mayer Bianca Colegiul Naţional Vasile Alecsandri 6 Daniela Domnișoru 20.50 20.50 7.25   3.25   10.00  
5 Dobrin Ionut Şcoala Gimnazial„ nr. 29 6 Caragea Cătălina 20.25 20.25 9.25   3.00   8.00  
6 Anghel Fabian Colegiul Naţional Vasile Alecsandri 6 Daniela Domnișoru 18.60 18.60 6.50   3.85   8.25  
7 Matei Rareș Andrei Colegiul Naţional Vasile Alecsandri 6 Daniela Domnișoru 17.50 17.50 6.50   3.00   8.00  
8 Angheluta Dragos Şcoala Gimnazial„ nr. 29 6 Caragea Cătălina 16.75 16.75 4.25   4.50   8.00  
9 Săraru Ioana Diana Colegiul Naţional Vasile Alecsandri 6 Daniela Domnișoru 16.70 16.70 9.25   4.45   3.00  
10 SpinuI. Alexandru Colegiul Naţional "Mihail Kogălniceanu" 6 Onose Daniel 16.00 16.00 6.25   2.25   7.50  
11 Radu Vlad Şcoala Gimnazial„ nr. 29 6 Caragea Cătălina 15.25 15.25 5.75   4.75   4.75  
12 Canaragiu L. Emilian Şcoala Gimnazială nr. 5 6 Popa Lucia 10.35 15.00 4.75 6.50 3.10 6.00 2.50  
13 CiocanAndrei Şcoala Gimnazială Miron Costin 6 Radu Florica 14.25 14.25 5.50   2.75   6.00  
14 Dragomir Cristian Şcoala Gimnazială Miron Costin 6 Radu Florica 13.55 13.55 6.75   3.30   3.50  
15 Tapu Rares Şcoala Gimnazial„ nr. 29 6 Caragea Cătălina 12.90 12.90 5.00 5.50 5.90   2.00 2.75
16 GhiocaP. Ioana Şcoala Gimnazial„ nr. 28 6 Oprea Mihaela 12.85 12.85 5.00   5.35   2.50  
17 DinuI. L.Bianca Stefania Şcoala Gimnazial„ nr. 28 6 Oprea Mihaela 12.80 12.80 4.50   1.80   6.50  
18 SolomonM.-G. Miruna-Maria Colegiul Naţional "Mihail Kogălniceanu" 6 Onose Daniel 12.65 12.65 6.50   2.65   3.50  
19 Vieru V.Ana Scoala Gimnaziala nr. 7 6 Berenstain Teodora 12.00 12.00 6.25   3.25   2.50  
20 Suditu Ana Maria Colegiul Naţional Vasile Alecsandri 6 Daniela Domnișoru 11.90 11.90 7.00   2.40   2.50  
21 IrimiaClaudia Şcoala Gimnazială Miron Costin 6 Radu Florica 11.85 11.85 6.75   2.60   2.50  
22 Crăciun D. Alexandru Colegiul Naţional Costache Negri 6 Tătaru Simona 11.75 11.75 4.50   4.75   2.50  
23 Tachita L.-T. Bianca-Lucia Colegiul Naţional "Mihail Kogălniceanu" 6 Onose Daniel 11.75 11.75 7.50   1.75   2.50  
24 Chiriac Ştefana Şcoala Gimnazial„ nr. 29 6 Elena Seciu 11.35 11.35 6.00   1.85   3.50  
25 Matei Nicola Şcoala Gimnazial„ nr. 29 6 Caragea Cătălina 11.25 11.25 6.75   3.00   1.50  
26 Bejan Maria Şcoala Gimnazial„ nr. 29 6 Caragea Cătălina 11.20 11.20 5.50   2.20   3.50  
27 Codiţ„ C. Ana Maria Şcoala Gimnazial„ nr. 28 6 Oprea Mihaela 11.00 11.00 7.00   2.50   1.50  
28 Ilie I.†† Teodor Colegiul Naţional "Mihail Kogălniceanu" 6 Onose Daniel 11.00 11.00 7.25   1.75   2.00  
29 Smil Denisa Şcoala Gimnazial„ nr. 29 6 Caragea Cătălina 11.00 11.00 6.50   2.00   2.50  
30 Patriche V. Razvan Scoala Gimnaziala nr. 7 6 Berenstain Teodora 11.00 11.00 5.75   2.25   3.00  
31 Onacă Diana Colegiul Naţional Vasile Alecsandri 6 Daniela Domnișoru 10.85 10.85 5.75   1.60   3.50  
32 Tafta Stefan Şcoala Gimnazial„ nr. 29 6 Caragea Cătălina 10.50 10.50 7.25   1.75   1.50  
33 Buleti Daria Alexandra Colegiul Naţional Vasile Alecsandri 6 Daniela Domnișoru 10.45 10.45 5.75   2.70   2.00  
34 Modreanu Maria Şcoala Gimnazială Miron Costin 6 Radu Florica 10.35 10.35 5.75   2.10   2.50  
35 VarlamF. A.Cosmin Mircea Şcoala Gimnazial„ nr. 28 6 Oprea Mihaela 9.95 9.95 5.75   1.70   2.50  
36 Tomiţă Mihai Şcoala Gimnazial„ nr. 29 6 Elena Seciu 9.45 9.45 5.75   1.20   2.50  
37 Mocanu Andrei Colegiul Naţional Vasile Alecsandri 6 Daniela Domnișoru 9.20 9.20 6.50   1.20   1.50  
38 Petrache Alexandru Şcoala Gimnazial„ nr. 29 6 Elena Seciu 9.15 9.15 5.75   1.90   1.50  
39 Isfan Marius Colegiul Naţional Vasile Alecsandri 6 Daniela Domnișoru 9.10 9.10 6.50   1.10   1.50  
40 Radu C.Andreea Scoala Gimnaziala nr. 7 6 Berenstain Teodora 8.85 8.85 5.75   1.60   1.50  
41 Pop Stratulat Petru Antonio Colegiul Naţional Vasile Alecsandri 6 Daniela Domnișoru 8.75 8.75 5.75   1.50   1.50  
42 Toma I. Eduard-Andrei Colegiul Naţional "Mihail Kogălniceanu" 6 Onose Daniel 8.50 8.50 5.50   1.50   1.50  
43 Buşilă Robert Şcoala Gimnazial„ nr. 29 6 Elena Seciu 8.25 8.25 5.25   1.50   1.50  
44 Trandafir Diana Cosmina Şcoala Gimnazială nr. 25 6 Natalia Şorcaru 8.25 8.25 5.25   1.50   1.50  
45 Pana V. Tiberiu Scoala Gimnaziala nr. 7 6 Berenstain Teodora 7.75 7.75 5.25   1.00   1.50  
46 Draga L. Denisa Scoala Gimnaziala nr. 7 6 Berenstain Teodora 7.35 7.35 5.00   1.35   1.00  
47 Harabor Serban Şcoala Gimnazial„ nr. 29 6 Caragea Cătălina 6.25 6.25 2.75   1.50   2.00  
48 Chislitchi Alex Ianis Şcoala Gimnazială nr. 25 6 Natalia Şorcaru 6.00 6.00 4.00   1.00   1.00  
49 Milica Andreea Şcoala Gimnazială nr. 25 6 Natalia Şorcaru 6.00 6.00 3.25   1.25   1.50  
50 Ghencea T. Adriana Scoala Gimnaziala nr. 7 6 Berenstain Teodora 6.00 6.00 2.50   1.00   2.50  
51 Ene T. Denisa Scoala Gimnaziala nr. 7 6 Berenstain Teodora 5.10 5.10 1.50   1.10   2.50  
52 Oprea Vlad Şcoala Gimnazial„ nr. 29 6 Caragea Cătălina 4.95 4.95 2.00   1.45   1.50  
53 Balan Rares Alexandru Şcoala Gimnazială nr. 25 6 Natalia Şorcaru absent absent            
54 Botez Andrei Şcoala Gimnazial„ nr. 29 6 Caragea Cătălina absent absent            
55 OnoseVictor Şcoala Gimnazială Miron Costin 6 Radu Florica absent absent            
56 Rantia I. Teodora Colegiul Naţional Costache Negri 6 Tătaru Simona absent absent            
COMISIA JUDETEANA