Olimpiada Națională de Matematică - 2018
Tabel nominal cu rezultatele selecției elevilor pentru etapa națională, conform Notei MEN nr. 26402/2016
Nr. Crt Nume prenume Clasa Scoala Judet Total P3 P2 P1 P4 ONM - P ONM - I ONM - II ONM - III ONM - M SSMR - Au SSMR - Ag SSMR - Br                           Calificat etapa națională ONM 2018
1 ATOMULESEI C. ANDREI 5 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 24 7 6 7 4 0 0 0 0 0 0 0 0 DA
2 MERTICARIU G. DANA-GEORGIANA 5 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 24 6 7 7 4 0 0 0 0 0 0 0 0 DA
3 CĂCIULĂ I.L. MIHAI-ALEXANDRU 5 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 23.5 7 7 7 2.5 0 0 0 0 0 0 0 0 DA
4 Pop Tudor 5 Col. Național „V. Lucaciu" Baia Mare Maramureș 23.5 5.5 7 7 4 0 0 0 0 0 0 0 0 DA
5 BĂLĂIȚĂ C. ANDREI 5 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 23 7 7 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0 DA
6 HOGAŞ MIHAI 5 COLEGIUL NAȚIONAL EMIL RACOVIȚĂ IAȘI Iași 23 6.5 7 7 2.5 0 0 0 0 0 0 0 0 DA
7 POGAR NATALIA 5 COLEGIUL TEHNIC ”DUMITRU MANGERON” BACAU BACĂU 23 2 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 DA
8 BÎZGĂ-NICOLESCU CARMEN 5 Colegiul Național "Zinca Golescu", Pitești Argeș 22 7 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0 DA
9 Șerban Radu George 5 Colegiul  Național "Unirea"  Tg-Mureş Mureş 22 7 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0 DA
10 Trenișan Voica 5 Col. Național „Gh. Șincai” Baia Mare Maramureș 22 6 7 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
11 LAZĂR DRAGOŞ GEORGE 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.29, GALAȚI  GALAȚI 22 5 7 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0  
12 Chende Mihaela 5 Col. Național „V. Lucaciu" Baia Mare Maramureș 21 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
13 BOIANGIU ANA 5 Şcoala Gimnazială "Alexandru Ciucurencu " Tulcea Tulcea 21 6 7 6 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
14 MAFTEI ALBERT 5 COLEGIUL NAŢIONAL „GHEORGHE VRĂNCEANU” BACĂU BACĂU 21 5 6 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0  
15 Ionescu Maria 5 Colegiul National "Mihai Viteazul", Ploiesti Prahova 21 4 7 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0  
16 NEGOESCU ANDREI 5 Colegiul Național "Zinca Golescu", Pitești Argeș 21 1 7 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
17 Pascalau Tudor 5 Colegiul Național Moise Nicoară Arad  Arad 20.5 6.5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
18 Crețu Sebastian Ilie 5 Şcoala Gimnazială Alexandru Ioan Cuza Roman Neamț 20 7 7 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
19 Bilauschi Simina 5 Școala Gimnazială Nr. 3 Slatina Olt 20 6 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
20 AVÎRVĂREI C.V. MARIA 5 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 20 6 6 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
21 Durtea David 5 Col. Național „V. Lucaciu" Baia Mare Maramureș 20 5 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
22 Dumitrescu Sara 5 Colegiul National "Mihai Viteazul", Ploiesti Prahova 20 4 7 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
23 COSTACHE M.F. MIHAI 5 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 19.5 7 6 6.5 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
24 NEGURIȚĂ TUDOR 5 COLEGIUL NAŢIONAL „GHEORGHE VRĂNCEANU” BACĂU BACĂU 19.5 5.5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
25 ILIE C.E. MATEI-CRISTIAN 5 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 19.5 5.5 5.5 7 1.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
26 SOROCEANU S. ALEXIA-IOANA 5 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 19.5 3.5 7 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
27 Veleşcu C.V. Alexandru-Cristian 5 Şcoala Gimnazială Nr. 2 Piatra-Neamţ Neamț 19 7 4 1 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
28 GHERGHEȘANU I.S. MIHNEA-ALEXANDRU 5 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 19 6 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
29 STANCU ALEXIA ELENA 5 Școala Gimnazială ”Alexandru Davila”, Pitești Argeș 19 5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
30 DÂLCU DENISA 5 COLEGIUL NAŢIONAL „GHEORGHE VRĂNCEANU” BACĂU BACĂU 19 5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
31 BURUIANĂ C.E. ȘTEFAN 5 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 19 5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
32 ASGARI ARMIN 5 LICEUL TEORETIC INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTI 19 4 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
33 PREDOI VLAD MIHAI 5 ŞCOALA GIMNAZIALA "TRAIAN" CRAIOVA Dolj 19 4 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
34 DIACONESCU DIANA 5 COLEGIUL NATIONAL “C.D. LOGA” TIMIȘ 19 3.5 7 7 1.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
35 PLESNECUTE TONIA-ALEXANDRA 5 COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI", GALAȚI GALAȚI 19 3 7 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
36 MIHALACHE I. IOANA ALEXANDRA 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ I.G.DUCA BUCUREȘTI 19 2.5 7 7 2.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
37 MĂNĂILĂ ANDREI LUCA 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.11  Buzău 19 2 7 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0  
38 Bibirică Andrei 5 Colegiul Național ”Ion Minulescu” Slatina Olt 19 2 7 6 4 0 0 0 0 0 0 0 0  
39 VLADU ANDREEA TEODORA 5 LICEUL TEORETIC INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTI 19 1 6.5 7 4.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
40 Tudose Rares Felix 5 Colegiul Naţional "Al.Papiu Ilarian" Tg-Mureş Mureş 18.5 5 7 4.5 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
41 FALNITA ANISIA SARA 5 COLEGIUL NAȚIONAL BĂNĂȚEAN TIMIȘ 18.5 5 6.5 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
42 MARṬIN MIHAI 5 COLEGIUL NAȚIONAL EMIL RACOVIȚĂ IAȘI Iași 18.5 5 5.5 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
43 DIMULESCU I. VLAD-MIHAI 5 COLEGIUL NAȚIONAL GRIGORE MOISIL BUCUREȘTI 18.5 4.5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
44 MARCU M. ILINCA-IOANA 5 COLEGIUL NAȚIONAL GRIGORE MOISIL BUCUREȘTI 18.5 3.5 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
45 ILIE LUCA MIHAI 5 LICEUL TEORETIC INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTI 18.5 2.5 7 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
46 POPESCU TUDOR DAN 5 LICEUL TEORETIC INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTI 18.5 2.5 7 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
47 Farkas Armand 5 Colegiul Naţional Emil Racoviţă Cluj 18.5 0.5 7 5 6 0 0 0 0 0 0 0 0  
48 Gavriloaia Darius 5 Şcoala Gimnazială Elena Cuza Piatra-Neamț Neamț 18 7 7 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
49 Surei Ștefan 5 Colegiul Național Roman Vodă Roman Neamț 18 7 7 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
50 Irina Razvan 5 Colegiul Național Moise Nicoară Arad  Arad 18 7 7 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
51 GHIȚESCU COSMINA 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 280 BUCUREȘTI 18 4.5 5.5 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
52 Granat Andrei 5 Liceul Teoretic "Callatis" Mangalia Constanța 18 4 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
53 Tanase Cristian 5 Col. Național „V. Lucaciu" Baia Mare Maramureș 18 4 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
54 GIURCANU THEODOR 5 COLEGIUL NAȚIONAL COSTACHE NEGRUZZI Iași 18 3 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
55 MITOCARU F. IAN 5 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 18 3 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
56 Pop Carmen Amelia 5 Șc. Gimn. Nr. 7 Vişeu de Sus Maramureș 18 3 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
57 BISCHIN DANIEL 5 COLEGIUL NAȚIONAL ,,GHEORGHE LAZĂR” SIBIU Sibiu 18 3 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
58 Sandu Justinian 5 Colegiul Național,,Gh.Roșca Codreanu"Bârlad Vaslui 18 3 7 6 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
59 LOGASCU STEFANIA 5 SCOALA GIMNAZIALA “AL. STEFULESCU”, TARGU JIU Gorj 18 3 4 7 4 0 0 0 0 0 0 0 0  
60 GHEORGHIŢĂ ALEXIA RALUCA 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ. NR. 16 „TAKE IONESCU“, TIMIŞOARA TIMIȘ 18 2.5 7 7 1.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
61 STANCU DAVID-ANDREI 5 LICEUL TEORETIC NAȚIONAL BUCUREȘTI 18 2 7 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
62 Lazan Dragos Andrei 5 Colegiul Naţional Emil Racoviţă Cluj 18 2 7 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
63 Gherlan Calin 5 Scoala Gimnaziala Spectrum Constanța 18 2 7 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
64 Tode Antonia 5 Colegiul Național "Mircea cel Bătrân"  Constanța 18 2 7 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
65 MÎNZAT IOANA-DENISA 5 COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI", GALAȚI GALAȚI 18 2 7 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
66 BINGÖL ZEHRA 5 LICEUL TEORETIC INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTI 18 2 5 7 4 0 0 0 0 0 0 0 0  
67 STOICA VICTOR-ANTON 5 LICEUL TEORETIC NAȚIONAL BUCUREȘTI 17.5 7 7 3.5 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
68 IONIȚĂ C.L. ANDREI 5 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 17.5 3.5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
69 ONICIUC DARIA 5 COLEGIUL NAȚIONAL COSTACHE NEGRUZZI Iași 17.5 3 7 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
70 Nicolaescu Eremia 5 Liceul Tehnologic ”Ion Popescu-Cilieni” Cilieni Olt 17.5 3 7 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
71 MANOLACHE SEBASTIAN 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ Nr. 81 BUCUREȘTI 17.5 2.5 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
72 GHICA TUDOR 5 LICEUL TEORETIC INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTI 17.5 2.5 4 7 4 0 0 0 0 0 0 0 0  
73 ANDREIAȘ A. IOANA 5 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 17.5 2 7 7 1.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
74 CIOBANU C.D. ALEXIA-MARIA 5 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 17.5 2 7 7 1.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
75 Fătu Rareș Daniel 5 Școala Gimnazială Duiliu Zamfirescu Focșani Vrancea 17.5 2 7 7 1.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
76 Alupoaei Beatrice Georgiana  5 Colegiul Național "M. Eminescu", Botoșani Botoșani 17 7 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
77 Fălceanu Codruța 5 Colegiul Național Roman Vodă Roman Neamț 17 7 6 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
78 Doroftei Bogdan  5 Colegiul National Mircea cel Batran Constanța 17 7 3 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
79 Bencze Mátyás 5 Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Harghita 17 6 4 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
80 RADU ALEXANDRU GABRIEL 5 COLEGIUL NAȚIONAL „TUDOR VLADIMIRESCU” TÂRGU JIU Gorj 17 5 5 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
81 ARAMĂ   ROXANA 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 2 TG.OCNA BACĂU 17 4 5 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
82 Irimia Matei 5 Scoala Gimnaziala Spectrum Constanța 17 4 3 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0  
83 Bogdan Constantin 5 Colegiul Național „Lucian Blaga” -  Sebeș Alba 17 3 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
84 MANEA IULIA 5 Colegiul Național de Informatică "Grigore Moisil" Brașov Brașov 17 3 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
85 BINIUC Ș.F. DIANA-MARIA 5 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 17 3 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
86 CIOBANU G.M. ANDREI MIHAI 5 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 17 3 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
87 FLEACĂ ANASTASIA 5 COLEGIUL NAȚIONAL ,,GHEORGHE LAZĂR” SIBIU Sibiu 17 3 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
88 PRUSAC ANA-MARIA 5 COLEGIUL NAȚIONAL EMIL RACOVIȚĂ IAȘI Iași 17 2.5 7 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
89 Bărîlă Ștefania 5 Școala Gimnazială Nr.3 Suceava Suceava 17 2.5 5 7 2.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
90 Pupeză Ciprian Andrei 5 Liceul Tehnologic  Telciu Bistrița-Năsăud 17 2 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
91 COSTEA C.M. MARIA-RUXANDRA 5 COLEGIUL NAȚIONAL GHEORGHE LAZĂR BUCUREȘTI 17 2 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
92 Mușat Delia Andrada  5 Sc.Gimnazială „SF.Andrei”,Slobozia Ialomița 17 2 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
93 Săvulescu Alexandra 5 Școala Gimnazială Duiliu Zamfirescu Focșani Vrancea 17 2 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
94 SOCACIU ȘTEFAN IOAN 5 Școala Gimnazială  "Mircea cel Bătrân", Curtea de Argeş Argeș 17 1 7 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
95 VASILESCU TUDOR 5 Colegiul Național "Zinca Golescu", Pitești Argeș 17 1 7 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
96 Aron Luca 5 Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Bihor 17 1 7 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
97 BEBIA ALEXANDRU GEORGE 5 LICEUL TEORETIC INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTI 17 1 7 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
98 Stanciu Rares 5 Scoala Gimnaziala Spectrum Constanța 17 1 7 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
99 BALCANU C.A. CRISTIANA 5 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 17 1 7 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
100 RADU ANDREI 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.11  Buzău 17 1 7 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0  
101 IONESCU RALUCA TEODORA 5 COLEGIUL NATIONAL “C.D. LOGA” TIMIȘ 16.5 6 2 7 1.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
102 SPÎNACHI ANDREI 5 COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI", GALAȚI GALAȚI 16.5 5 4 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
103 HUMĂ D.  ALEXANDRA-DEMETRA 5 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 16.5 3.5 5.5 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
104 Ionescu Marian Nicolay 5 Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Suceava 16.5 3 6 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
105 MOŢ DARIA 5 SCOALA GIMNAZIALA NR.19 ”A. IANCU” TIMIȘ 16.5 3 6 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
106 TOGAN TEODOR BOGDAN 5 COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ „TUDOR VIANU” BUCUREȘTI 16.5 3 4.5 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
107 ROŞCA-MAYER MARIA 5 COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI", GALAȚI GALAȚI 16.5 2 7 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
108 Ștefănescu Ecaterina 5 Școala Gimnazială ”Eugen Ionescu” Slatina Olt 16.5 2 4 7 3.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
109 Nicolae Ștefania 5 Sc.Gimnazială Nr.3 Slobozia Ialomița 16.5 1.5 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
110 DOHOTARIU ALEXIA 5 COLEGIUL NAȚIONAL EMIL RACOVIȚĂ IAȘI Iași 16.5 1 7 7 1.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
111 Ciorbea  Alina Alesia 5 Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița Bistrița-Năsăud 16.5 0 7 7 2.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
112 Temeian Adrian 5 Col. Național „Gh. Șincai” Baia Mare Maramureș 16 6 3 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
113 STOIEAN ILINCA SABINA 5 LICEUL TEORETIC INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTI 16 5 3 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
114 Veclenit Andrei 5 Liceul Teoretic ,,Nicolae Balcescu' Cluj-Napoca Cluj 16 4 5 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
115 MUSTAŢĂ TUDOR 5 COLEGIUL NAȚIONAL COSTACHE NEGRUZZI Iași 16 3 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
116 Molnar Alisia 5 Sc. Gimnaziala "George Cosbuc" Sighetu Marmației Maramureș 16 3 5 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
117 DOSPINESCU TUDOR 5 COLEGIUL NAȚIONAL ,,GHEORGHE LAZĂR” SIBIU Sibiu 16 2.5 6.5 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
118 ALEXE ANDREI 5 Colegiul Național "Zinca Golescu", Pitești Argeș 16 2 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
119 ȘOVA MATEI 5 COLEGIUL NAŢIONAL „GHEORGHE VRĂNCEANU” BACĂU 16 2 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
120 Cora Maria Elena 5 Şc. Gim. „Grigore Silași” Beclean Bistrița-Năsăud 16 2 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
121 JECZA IRENE 5 Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov Brașov 16 2 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
122 TUDOSE RADU ANDREI 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 79 BUCUREȘTI 16 2 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
123 DRĂGANCEA  ȘTEFANIA IRINA 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GH. ȚIȚEICA” CRAIOVA Dolj 16 2 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
124 ILCACI LEONARD-CRISTINIO 5 COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI", GALAȚI GALAȚI 16 2 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
125 MENDELSOHN MENDEL-EMANUEL 5 COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI", GALAȚI GALAȚI 16 2 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
126 IONETE MĂLINA 5 COLEGIUL NAȚIONAL „GEORGE COȘBUC” MOTRU Gorj 16 2 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
127 SPRÎNCEANĂ ARIANA 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ”CONSTANTIN SĂVOIU” Gorj 16 2 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
128 MORUZI MARIA 5 COLEGIUL NAȚIONAL COSTACHE NEGRUZZI Iași 16 2 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
129 Gîrniță Laurențiu Mihai 5 Școala Gimnazială ”Mihail Drumeș” Balș Olt 16 2 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
130 Raicea Karina 5 Școala Gimnazială ”Virgil Mazilescu” Corabia Olt 16 2 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
131 Vlad Andrei 5 Colegiul Național ”Ion Minulescu” Slatina Olt 16 2 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
132 RUSU LUCA 5 LICEUL TEORETIC CAREI SATU MARE 16 2 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
133 Olariu Ștefan 5 Șc. Gimn. ”Take Ionescu”  Vâlcea 16 2 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
134 Hosu George Bogdan 5 Scoala Gimnaziala "Iuliu Hatieganu" Cluj 16 2 6 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
135 Olteanu Alexia 5 Șc. gimmnazială ,,Mihai Viteazul" Alexandria Teleorman 16 2 6 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
136 Crișan Tudor 5 Școala Gimnazială "Avram Iancu" - Alba Iulia Alba 16 1 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
137 Vasilescu Vlad Gabriel 5 Școala Gimnazială Internațională Spectrum Cluj Cluj 16 1 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
138 Ibram Tahir 5 Liceul Teoretic "Ovidius" Constanța 16 1 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
139 Isleam Bilgin 5 Scoala Gimnaziala Spectrum Constanța 16 1 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
140 BULUBAŞA ALEXIA 5 ŞCOALA GIMNAZIALA "TRAIAN" CRAIOVA Dolj 16 1 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
141 Ignat Lorena 5 Col. Național „Gh. Șincai” Baia Mare Maramureș 16 1 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
142 RADU ANDRA 5 COLEGIUL NAȚIONAL ,,GHEORGHE LAZĂR” SIBIU Sibiu 16 1 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
143 Oneț Giulia 5 Şcoala Gimnazială Nr. 2 - Sebeș Alba 16 1 6 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
144 Mormonea Raluca 5 Sc. Gimnaziala Nr. 10 Vâlcea 16 0 5 7 4 0 0 0 0 0 0 0 0  
145 Șut Oana 5 ColegiulNațional"Silvania" Zalău Sălaj 15.5 7 7 1 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
146 DANCIU M. TUDOR-GABRIEL 5 COLEGIUL NAȚIONAL GRIGORE MOISIL BUCUREȘTI 15.5 6 6 1.5 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
147 DUICĂ MAYA 5 COLEGIUL NAȚIONAL ,,GHEORGHE LAZĂR” SIBIU Sibiu 15.5 5 3.5 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
148 BALAN ALEXANDRU 5 COLEGIUL NAȚIONAL COSTACHE NEGRUZZI Iași 15.5 3 5.5 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
149 Florea Vasile Alexandru 5 Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Maramureș 15.5 2.5 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
150 UNTEȘU ALESIA NICOLE 5 LICEUL TEORETIC INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTI 15.5 2 6.5 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
151 BADEA LUCIAN ANDREI 5 COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ „TUDOR VIANU” BUCUREȘTI 15.5 2 6.5 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
152 CADIR TIMUR 5 LICEUL TEORETIC INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTI 15.5 2 6.5 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
153 ISPIR I. TUDOR-VLADIMIR 5 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 15.5 2 6.5 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
154 Hău Ştefan 5 Şcoala Gimnazială “Bogdan Vodă” Câmpulung Suceava 15.5 2 4 7 2.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
155 FLOREA ANDREI 5 Școala Gimnazială  "Mircea cel Bătrân", Curtea de Argeş Argeș 15.5 1.5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
156 PĂUNESCU GIULIA MARIA 5 LICEUL TEORETIC INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTI 15.5 1.5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
157 DINU A.L. MATEI 5 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 15.5 1.5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
158 Săcălean Ada 5 Col. Național „Gh. Șincai” Baia Mare Maramureș 15.5 1.5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
159 Chifan Albert Doruțu 5 Școala Gimnazială ”Mihai Eminescu” Rădăuți Suceava 15.5 1.5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
160 CROITORU ANDREI 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ “E. MURGU” LUGOJ TIMIȘ 15.5 1.5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
161 GHEBEA M.A. ALEXANDRU 5 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 15.5 1 7 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
162 MIRON V. SOFIA-LORENA 5 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 15.5 1 7 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
163 PĂSĂRICĂ C. ALESIA-ELENA 5 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 15.5 1 7 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
164 Chertes Andrei 5 Școala Gimnazială Botoșana Suceava 15.5 1 7 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
165 Pojum Eliza Ana 5 Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Cluj-Napoca Cluj 15.5 1 7 4.5 3 0 0 0 0 0 0 0 0  
166 BUDESCU M.L. VLAD-ANDREI 5 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 15.5 1 6 7 1.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
167 MOCANU MIHAI ADRIAN 5 COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ „TUDOR VIANU” BUCUREȘTI 15.5 1 3 7 4.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
168 Viski Andrei 5 Colegiul Național Moise Nicoară Arad  Arad 15.5 0.5 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
169 DĂNESCU SARA 5 Școala Gimnazială „Ion Pillat”, Pitești Argeș 15.5 0.5 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
170 MARINESCU EUGENIO 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIRCEA ELIADE” CRAIOVA Dolj 15.5 0.5 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
171 Apalaghiei A.Ioan 5 Şcoala Gimnazială Nr. 2 Piatra-Neamţ Neamț 15 7 6 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
172 Oprea Carina Maria 5 Colegiul Național Roman Vodă Roman Neamț 15 7 6 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
173 Iclonzan Antonio 5 Colegiul Naţional "Al.Papiu Ilarian"  Tg-Mureş Mureş 15 6 7 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
174 Bălăiță Rareș Matei 5 Şcoala Gimnazială Alexandru Ioan Cuza Roman Neamț 15 6 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
175 Grama Mihai 5 Şcoala Gimnazială "Dacia" Tg-Mureş Mureş 15 4 7 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
176 HOTEA OANA ALEXIA 5 COLEGIUL NAȚIONAL „MIHAI EMINESCU” SATU MARE SATU MARE 15 4 4 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
177 BORCAN  ADRIAN  5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ  NR.1,, GEORGE USCĂTESCU ,,TG. CĂRBUNEŞTI Gorj 15 3 7 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
178 Bledea Alexandru 5 Sc. Gimnaziala "George Cosbuc" Sighetu M Maramureș 15 3 5 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
179 TATOMIR TEODOR 5 LICEUL TEORETIC INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTI 15 3 4 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
180 PLOSCAR ALEX 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GRIGORE MOISIL” SATU MARE SATU MARE 15 3 4 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
181 Rădneațu Maria Elena 5 Liceul Teoretic,,Marin Preda" Turnu Măgurele  Teleorman 15 3 3 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
182 Bogdan Daria 5 Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Bihor 15 2 7 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
183 Lupaș Daria Ștefania 5 Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Bihor 15 2 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
184 Iureş Alexandru Marian 5 Sc. Gimn. Anton Pann  Vâlcea 15 2 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
185 Angheluță Diana  5 Școala Gimnazială,,G.Tutoveanu"Bârlad Vaslui 15 2 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
186 Ifrim Mihai Sebastian 5 Școala Gimnazială Anghel Saligny Focșani Vrancea 15 2 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
187 Durac Ilinca 5 Colegiul Național Traian Mehedinti 15 2 5 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
188 Anton Razvan Ștefan 5 Colegiul Național ,,Petru Rareș" Suceava Suceava 15 2 5 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
189 CRANGUS CALIN 5 Scoala Gimnaziala Pro Ingenio Ilfov 15 2 5 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0  
190 MANĂU-MARINESCU G.ȘTEFAN ALEXANDRU 5 Liceul Teoretic Ioan Petrus Otopeni Ilfov 15 2 4 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
191 Stoian Luca 5 Colegiul Național Traian Mehedinti 15 2 3 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0  
192 BOICU CEZAR 5 COLEGIUL NAȚIONAL COSTACHE NEGRUZZI Iași 15 1.5 5.5 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
193 VOICU TUDOR CATALIN 5 COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ „TUDOR VIANU” BUCUREȘTI 15 1.5 3 7 3.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
194 Creța L. Maria 5 Colegiul Național "Andrei Mureșanu" Bistrița Bistrița-Năsăud 15 1 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
195 HOISAN MIHNEA 5 Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov Brașov 15 1 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
196 Zaganeanu Daria 5 Colegiul Naţional Emil Racoviţă Cluj 15 1 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
197 GÎRBOVAN LUCA 5 COLEGIUL NAȚIONAL "FRAȚII BUZEȘTI" CRAIOVA Dolj 15 1 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
198 MOTOHOI BOGDAN 5 COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI", GALAȚI GALAȚI 15 1 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
199 SARDARU ŞTEFAN 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.38 "GRIGORE MOISIL", GALAȚI GALAȚI 15 1 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
200 COVRIG ANDREI MARIUS 5 COLEGIUL NAȚIONAL „TUDOR VLADIMIRESCU” TÂRGU JIU Gorj 15 1 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
201 MARCU ALEXANDRA GEORGIANA 5 ȘC.GIMN. NR.1 ROVINARI Gorj 15 1 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
202 JOLDESCU CRINA MIHAELA 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ HECI Iași 15 1 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
203 TIRON CI. MARIA  5 LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IAȘI Iași 15 1 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
204 FRUNZAR ELA 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GRIGORE MOISIL” SATU MARE SATU MARE 15 1 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
205 Tanasă Bianca Petrina 5 Şcoala Gimnazială „Petru Comarnescu” Gura Humorului Suceava 15 1 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
206 DESA RAZVAN ANDREI 5 LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMIȘOARA TIMIȘ 15 1 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
207 Bălă Mara Valentina 5 Sc. Gimn. Anton Pann  Vâlcea 15 1 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
208 Popescu Alexandra 5 Șc. Gimn. ”Take Ionescu”  Vâlcea 15 1 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
209 Ghilea Andrei 5 Şcoala Gimnazială Ion Basgan Focșani Vrancea 15 1 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
210 Roșu Teodora 5 Școala Gimnazială Ștefan cel Mare Focșani Vrancea 15 1 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
211 Stancu Andreea 5 Colegiul Național Unirea Focșani Vrancea 15 1 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
212 Țibrea Ștefania Mădălina 5 Școala Gimnazială Duiliu Zamfirescu Focșani Vrancea 15 1 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
213 Laza Bogdan 5 Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Bihor 15 1 6 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
214 Nita Mihai 5 Şc. Gim. „Grigore Silași” Beclean Bistrița-Năsăud 15 1 6 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
215 Preda Ilinca Ioana 5 Colegiul National "Mihai Viteazul", Ploiesti Prahova 15 1 5 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
216 Radu Cristiana 5 Colegiul National "Mihai Viteazul", Ploiesti Prahova 15 1 5 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
217 Pașca Alexandra 5 Școala Gimnazială"Avram Iancu" Dej Cluj 15 1 1 7 6 0 0 0 0 0 0 0 0  
218 LAZĂR ŞTEFAN 5 COLEGIUL NAȚIONAL EMIL RACOVIȚĂ IAȘI Iași 15 0 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
219 STAN RADU 5 COLEGIUL NAȚIONAL EMIL RACOVIȚĂ IAȘI Iași 15 0 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
220 Cleoantă Iulia 5 C.N. Mircea cel Bătrân Vâlcea 15 0 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
221 Cristescu Carla 5 Şcoala Gimnazială Ion Basgan Focșani Vrancea 15 0 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
222 Muresan Alisia Cristina 5 Liceul Teoretic Elf Cluj 15 0 7 3 5 0 0 0 0 0 0 0 0  
223 Crăciunescu Cristian 5 Colegiul Național „Mihai Viteazu”,Slobozia Ialomița 15 0 6 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
224 Bălinișteanu Elisa-Maria 5 Școala Gimnazială „M.Kogălniceanu” Dorohoi Botoșani 14.5 7 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
225 Dalalau Vlad Gabriel 5 Colegiul Naţional Emil Racoviţă Cluj 14.5 7 4 3 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
226 Horvat Matei 5 Șc.Gim."M. Eminescu" Zalău Sălaj 14.5 7 4 2 1.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
227 LOGHINOAIA C. ILINCA-IOANA 5 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 14.5 4 5.5 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
228 Holobâcă Ana 5 Liceul Teoretic „Avram Iancu”, Cluj-Napoca Cluj 14.5 4 3 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
229 CIOBANU DRAGOȘ 5 COLEGIUL NAȚIONAL „DIMITRIE CANTEMIR” ONEȘTI BACĂU 14.5 3 4.5 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
230 STAN ANDREI 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ GRIGORIE GHICA VOIEVOD BUCUREȘTI 14.5 2 5.5 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
231 Buică Adela Maria 5 Școala Gimnazială Duiliu Zamfirescu Focșani Vrancea 14.5 2 5 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
232 Modola Stefan 5 Liceul Teoretic ,,Nicolae Balcescu' Cluj-Napoca Cluj 14.5 2 3 7 2.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
233 PÂRVAN BIANCA ANDREEA 5 COLEGIUL NAȚIONAL COSTACHE NEGRUZZI Iași 14.5 1.5 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
234 Covâză  Carina Carla 5 Șc. Gimn. Nr. 7 Vişeu de Sus Maramureș 14.5 1.5 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
235 Tarciuc Ianis Mihai 5 Colegiul Național „Lucian Blaga” -  Sebeș Alba 14.5 1 6.5 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
236 BURAC VLAD ALEXANDRU 5 COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ „TUDOR VIANU” BUCUREȘTI 14.5 1 6.5 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
237 RADU A.R ALEXANDRU-MIHNEA 5 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 14.5 1 6.5 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
238 UDROIU L.G. TEODORA-MARIA 5 COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE", MUNICIPIUL PLOIESTI Prahova 14.5 1 6.5 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
239 REVENCU ANA ȘTEFANIA 5 LICEUL TEORETIC INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTI 14.5 1 5.5 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
240 KOVACS RAUL  5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,MIHAI EMINESCU” MEDIAȘ Sibiu 14.5 1 3.5 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0  
241 PANĂ ALEXANDRA 5 Colegiul Național "Dr. Ioan Meșotă" Brașov Brașov 14.5 0.5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
242 TANISLAV LUCA 5 COLEGIUL NAȚIONAL,,IENĂCHIȚĂ VĂCĂRESCU” Dâmbovița 14.5 0.5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
243 VRABIE TUDOR 5 COLEGIUL NAȚIONAL EMIL RACOVIȚĂ IAȘI Iași 14.5 0 7 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
244 Nica Anne Marie 5 Școala Gimnazială Duiliu Zamfirescu Focșani Vrancea 14.5 0 7 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
245 Teodorescu Rareş 5 Şcoala Gimnazială Ion Basgan Focșani Vrancea 14.5 0 7 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
246 Mocanu Catinca  5 Şcoala Gimnazială Ion Basgan Focșani Vrancea 14.5 0 7 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
247 Murariu Alexia 5 Colegiul Național "M. Eminescu", Botoșani Botoșani 14 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
248 Ailoaie Maria Mădălina 5 Școala Gimnazială „M.Kogălniceanu” Dorohoi Botoșani 14 7 6.5 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
249 Cimpoieș Antoniu 5 ColegiulNațional"Silvania" Zalău Sălaj 14 7 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
250 Vițelaru-Tudosă Darius 5 Colegiul Național ”A.T.Laurian” Botoșani Botoșani 14 7 3.5 0.5 3 0 0 0 0 0 0 0 0  
251 Markovics Gergő 5 Liceul  Teoretic “Bolyai Farkas”  Tg-Mureş Mureş 14 7 3 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
252 Enache Tudor 5 Şcoala Gimnazială Nr.3 Piatra-Neamţ Neamț 14 7 0 1 6 0 0 0 0 0 0 0 0  
253 Nica Andrei - Alexandru 5 Colegiul Național Roman Vodă Roman Neamț 14 6 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
254 CONDURACHE TUDOR 5 COLEGIUL NAŢIONAL „GHEORGHE VRĂNCEANU” BACĂU BACĂU 14 5 3 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
255 IANCU GABRIEL 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIRCEA ELIADE” CRAIOVA Dolj 14 3 7 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
256 PUSERA MIHAI 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ”CONSTANTIN SĂVOIU” Gorj 14 3 7 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
257 Gornescu Catinas David Andrei 5 Colegiul Naţional Emil Racoviţă Cluj 14 3 4 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
258 Ghiman Medeea 5 Col. Național „V. Lucaciu" Baia Mare Maramureș 14 2 7 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
259 Iliescu Ana Maria 5 Şcoala Gimnazială P. Segescu Mehedinti 14 2 7 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
260 Rus Alexandra Maria 5 Scoala Gimnaziala "Ioan Opris" Turda Cluj 14 2 7 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
261 Alexandrescu Andrei Robert 5 Șc. gimmnazială ,,Ștefan cel Mare" Alexandria Teleorman 14 2 7 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
262 Rusu Mălina 5 Colegiul Național ”Petru Rareș” Beclean Bistrița-Năsăud 14 2 6 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
263 Ioani Cătălin 5 Școala Gimnazială ”Mihai Eminescu”  - Alba Iulia Alba 14 2 5 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
264 CIOBANU BIANCA MARIA 5 COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ „TUDOR VIANU” BUCUREȘTI 14 2 5 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
265 Isleam Harun 5 Scoala Gimnaziala Spectrum Constanța 14 2 5 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
266 Șișman Sara Maria 5 Colegiul Național "Mircea cel Bătrân"  Constanța 14 2 5 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
267 Silinc Alexandru 5 Col. Național „Gh. Șincai” Baia Mare Maramureș 14 2 5 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
268 Măgărdici Oana 5 Șc. Gimn. ”Take Ionescu”  Vâlcea 14 2 5 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
269 COMAN   ŞTEFAN VALENTIN  5 Școala Gimnazială.”Mihai Eminescu”,  Pitești Argeș 14 2 5 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
270 IORDACHE ALEXANDRU 5 Școala Gimnazială ”Alexandru Davila”, Pitești Argeș 14 2 4 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
271 Cristea Denisa Maria 5 Colegiul National "Mihai Viteazul", Ploiesti Prahova 14 2 3 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
272 Radu Andreea Eliza 5 Șc. gimmnazială nr.1 Videle Teleorman 14 2 2 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0  
273 ALEXANDRU DARIA 5 COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI", GALAȚI GALAȚI 14 1.5 5.5 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
274 MARFON GABRIEL 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 97 BUCUREȘTI 14 1.5 5 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
275 UNGUREANU ŞTEFANIA 5 COLEGIUL NAȚIONAL COSTACHE NEGRUZZI Iași 14 1.5 4 7 1.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
276 MANEA RĂZVAN GEORGE 5 Școala Gimnazială, Ștefan cel Mare Argeș 14 1 7 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
277 TAROPA ALEXANDRU GABRIEL 5 Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov Brașov 14 1 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
278 Barbu Alexandra Daria 5 Şcoala Gim. Nr 29 Mihai Viteazul   Constanța 14 1 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
279 TRUICĂ CRISTIAN 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIRCEA ELIADE” CRAIOVA Dolj 14 1 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
280 Duțu Mihai 5 Liceul Tehnologic de Industrie Alimentară Ialomița 14 1 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
281 NICA IOANA ALESIA 5 COLEGIUL NAȚIONAL ”MIHAI VITEAZUL” SLOBOZIA Ialomița 14 1 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
282 MELINTE V.A. RAREȘ-ANDREI 5 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 14 1 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
283 SAMSON G. DAVID-ALEXANDRU 5 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 14 1 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
284 Ivănescu I.C. Ruxandra Ioana 5 Colegiul Național Alexandru Ioan Cuza Ploiești Prahova 14 1 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
285 RIZEA G. ILEANA-ANDREEA 5 COLEGIUL NATIONAL "ION LUCA CARAGIALE",MUNICIPIUL PLOIESTI Prahova 14 1 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
286 Constantinescu David 5 Şcoala Gimnazială Ion Basgan Focșani Vrancea 14 1 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
287 RUSU V. CRISTIAN 5 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 14 1 5.5 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
288 MUSAT TUDOR STEFAN 5 COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ „TUDOR VIANU” BUCUREȘTI 14 1 5 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
289 Diaconescu Cărbunescu Victor 5 Scoala Gimnaziala Spectrum Constanța 14 1 5 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
290 LAZĂR IRINA 5 COLEGIUL NAȚIONAL,,IENĂCHIȚĂ VĂCĂRESCU” Dâmbovița 14 1 5 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
291 TIȚA MIHAI GEORGIAN 5 COLEGIUL NAȚIONAL CONSTANTIN CARABELLA Dâmbovița 14 1 5 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
292 Volanschi Luca Ştefan 5 Şcoala Gimnazială „Teodor Balan” Gura Humorului Suceava 14 1 5 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
293 Constantiniu Masson Andrei 5 Colegiul Național "Mihai Eminescu" Suceava Suceava 14 1 3 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0  
294 Olaru Ioana 5 Colegiul Național „Lucian Blaga” -  Sebeș Alba 14 0 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
295 COCU ROBERT 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.29, GALAȚI  GALAȚI 14 0 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
296 NEDELCU MARIA CARMEN 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.25 "PETRU RAREŞ", GALAȚI GALAȚI 14 0 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
297 Bâra Cristian 5 Școala Gimnazială Duiliu Zamfirescu Focșani Vrancea 14 0 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
298 Bote Maia 5 Școala Gimnazială"Avram Iancu" Dej Cluj 14 0 3 7 4 0 0 0 0 0 0 0 0  
299 Andercau Vasile 5 Sc. Gim. „Vasile Alecsandri” Baia Mare Maramureș 14 0 3 5 6 0 0 0 0 0 0 0 0  
300 MATEA D.N. MIHNEA ANDREI 6 Școala Gimnazială 'Nicolae Iorga', Pitești Argeș 28 7 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 DA
301 GANEA ANDREI 6 COLEGIUL NAŢIONAL „GHEORGHE VRĂNCEANU” BACĂU BACĂU 28 7 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 DA
302 DUMBRAVĂ DARIA 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.29, GALAȚI GALAȚI 28 7 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 DA
303 CHIRIAC BOGDAN GEORGE 6 COLEGIUL NAȚIONAL EMIL RACOVIȚĂ IAȘI Iași 28 7 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 DA
304 COSTAN CATHERINE TEODORA 6 COLEGIUL NAȚIONAL COSTACHE NEGRUZZI Iași 28 7 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 DA
305 FÜREDI EDUARD 6 COLEGIUL NAȚIONAL EMIL RACOVIȚĂ IAȘI Iași 28 7 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 DA
306 HANGANU A.C. DANIEL-NICOLAE 6 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 28 7 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 DA
307 MATEI MARCEL RAREŞ 6 COLEGIUL NAȚIONAL COSTACHE NEGRUZZI Iași 28 7 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 DA
308 NANTU-ISAC ALEXANDRU 6 COLEGIUL NAȚIONAL EMIL RACOVIȚĂ IAȘI Iași 28 7 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 DA
309 POPA V. ROBERT-ANDREI 6 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 28 7 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 DA
310 Dumitrescu Lucian 6 Colegiul Național ”Ion Minulescu” Slatina Olt 28 7 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 DA
311 ROTARIU DANIEL 6 LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMIȘOARA TIMIȘ 27 7 7 6 7 1 0 0 0 0 0 0 0  
312 COSTACHE MIHAI 6 ŞCOALA GIMNAZIALA "TRAIAN" CRAIOVA Dolj 27 7 7 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
313 CRĂCIUNESCU MATEI 6 COLEGIUL NAȚIONAL "FRAȚII BUZEȘTI" CRAIOVA Dolj 27 7 7 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
314 Constantin  Antonia 6 Scoala Gimnaziala "Henri Mathias Berthelot" Ploiesti Prahova 27 7 7 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
315 POP RAUL 6 COLEGIUL NATIONAL “C.D. LOGA” TIMIȘOARA TIMIȘ 27 7 7 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
316 Stanciu Daria 6 Școala Gimnazială ”Virgil Mazilescu” Corabia Olt 27 7 6 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0  
317 CĂRĂȘEL VLAD 6 COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ „TUDOR VIANU” BUCUREȘTI 27 6 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
318 FARES ZINA 6 LICEUL TEORETIC INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTI 27 6 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
319 POPA ALEXANDRU 6 COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ „TUDOR VIANU” BUCUREȘTI 27 6 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
320 GÎDEA G. ROBERT GABRIEL  6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ I.G. DUCA BUCUREȘTI 26.5 7 7 5.5 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
321 POPA BOGDAN CONSTANTIN 6 COLEGIUL NAȚIONAL EMIL RACOVIȚĂ IAȘI Iași 26.5 7 5.5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
322 SÂRGHI MARIA ALEXANDRA 6 COLEGIUL NAȚIONAL COSTACHE NEGRUZZI Iași 26.5 7 5.5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
323 UDROIU MIHNEA ALEXANDRU 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” BUCUREȘTI 26.5 5.5 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
324 SERGHIUŢĂ G. ALEXIA-TEODORA 6 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 26 7 7 5 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
325 Dobra Emilia 6 C.N.I. Matei Basarab Vâlcea 26 7 7 5 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
326 DARIE MĂDĂLINA LIA 6 COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI", GALAȚI GALAȚI 26 7 5.5 6.5 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
327 Vasiloiu Andrei 6 Școala Gimnazială ”Eugen Ionescu” Slatina Olt 26 7 5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
328 Ioniță Diana Andreea 6 Colegiul National "Mihai Viteazul", Ploiesti Prahova 26 7 5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
329 SĂRBU LAURA 6 COLEGIUL NAȚIONAL „MIHAI EMINESCU” SATU MARE SATU MARE 26 7 5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
330 SEBA VLAD 6 COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ „TUDOR VIANU” BUCUREȘTI 26 6 6 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
331 Suciu Antonie 6 Scoala Gimnaziala Spectrum Constanța 26 5 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
332 BOACĂ ANDREI 6 COLEGIUL NAȚIONAL EMIL RACOVIȚĂ IAȘI Iași 26 5 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
333 STĂNESCU LIVIU CRISTIAN 6 LICEUL TEORETIC INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTI 25.5 7 7 7 4.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
334 DĂNĂILĂ MIHAI CRISTIAN 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.11 "MIHAIL SADOVEANU", GALAȚI GALAȚI 25.5 7 4.5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
335 MOMOIU ALEXANDRU 6 COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI", GALAȚI GALAȚI 25.5 7 4.5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
336 RASCARACHI LUCA-MIHAI 6 COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALAȚI 25.5 7 4.5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
337 Munteanu Andrei 6 Şcoala Gimnazială "Dacia" Tg-Mureş Mureş 25.5 7 4.5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
338 Munteanu Tudor 6 Şcoala Gimnazială "Dacia" Tg-Mureş Mureş 25.5 7 4.5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
339 Pușcaș Luca 6 Şcoala Gimnazială "Dacia" Tg-Mureş Mureş 25.5 7 4.5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
340 MAFTEI ANDREI IULIAN 6 COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI", GALAȚI GALAȚI 25.5 4.5 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
341 TOMA ELIZA MARIA 6 LICEUL TEORETIC INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTI 25 7 5 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
342 CIOCĂNESCU DARIA 6 COLEGIUL NAŢIONAL „SPIRU HARET” BUCUREȘTI 25 7 4 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
343 DUGULEANU ANA 6 COLEGIUL GERMAN GOETHE BUCUREȘTI 25 7 4 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
344 IONAȘCU ALEXANDRU 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.79 BUCUREȘTI 25 7 4 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
345 ADĂSCĂLIŢEI C.C. CRISTIAN-MIHAI 6 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 25 7 4 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
346 Anghel Rareș Gabriel 6 Colegiul National "Mihai Viteazul", Ploiesti Prahova 25 7 4 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
347 Popa  Mihai 6 Scoala Gmnaziala"Henri  Mathias Berthelot" Ploiesti Prahova 25 7 4 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
348 Airinei Gabriel Vlad 6 Școala Gimnazială Nr. 1 Bogdănești Suceava 25 7 4 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
349 ARSENIU VICTOR 6 Școala Gimnazială ”Mircea cel Bătrân”,  Pitești Argeș 25 6.5 7 7 4.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
350 BULGARIU C. ANDREI 6 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 25 6.5 7 4.5 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
351 NODEA ADRIAN 6 LICEUL TEORETIC INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTI 25 5 7 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
352 BOABES RAZVAN 6 COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ „TUDOR VIANU” BUCUREȘTI 25 4 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
353 Porumboiu Matei 6 Școala Gimnazială ,,Mihai Eminescu"Vaslui Vaslui 24.5 7 4 7 6.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
354 CURTU TUDOR 6 Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov Brașov 24.5 7 4 6.5 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
355 LOHAN LARISA 6 COLEGIUL NAȚIONAL „MIHAI EMINESCU” SATU MARE SATU MARE 24 7 7 7 3 1 0 0 0 0 0 0 0  
356 HINOVEANU GEORGE 6 COLEGIUL NATIONAL “C.D. LOGA” TIMIȘOARA TIMIȘ 24 7 7 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0  
357 MURARIU RUSALIN-COSMIN 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ. NR. 16 „TAKE IONESCU“ TIMIŞOARA TIMIȘ 24 7 7 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0  
358 SZABÓ THALMEINER BALÁZS 6 LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC „HÁM JÁNOS” SATU MARE SATU MARE 24 7 7 3 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
359 LIVADARU MIHAIL 6 COLEGIUL NAȚIONAL COSTACHE NEGRUZZI Iași 24 7 3 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
360 Șipoș Paul 6 Şcoala Gimnazială "Dacia" Tg-Mureş Mureş 24 7 3 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
361 Dulgheriu Sandra 6 Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Suceava Suceava 24 7 3 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
362 Neacsa Andreas 6 Sc. Gimnaziala Nr. 10 Vâlcea 24 7 3 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
363 IVANESCU ANDREI 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ "SF. GHEORGHE" CRAIOVA Dolj 24 6 5 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
364 CHIRIC DRAGOŞ GEORGE 6 COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI", GALAȚI GALAȚI 24 5 5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
365 ARDELEAN ALEXANDRU PETRU 6 LICEUL TEORETIC INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTI 24 3 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
366 SPATARU VLAD 6 COMPLEXUL EDUCAŢIONAL LAUDER REUT BUCUREȘTI 24 3 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
367 PERTEA TEODOR 6 COLEGIUL NATIONAL "JEAN MONNET", MUNICIPIUL PLOIESTI Prahova 24 3 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
368 ARICIU MARIA EMILIA 6 LICEUL TEORETIC INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTI 23.5 7 7 7 2.5 1 0 0 0 1 0 1 0  
369 NEAGOIE MARIA 6 COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ „TUDOR VIANU” BUCUREȘTI 23.5 7 7 7 2.5 1 0 0 0 0 0 0 1  
370 IVAN DRAGOȘ 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.79 BUCUREȘTI 23.5 7 7 7 2.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
371 CÎRJEA ANA GABRIELA 6 COLEGIUL NATIONAL “C.D. LOGA” TIMIȘOARA TIMIȘ 23.5 7 2.5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
372 Dicu Daria Gabriela 6 Colegiul National "Mihai Viteazul", Ploiesti Prahova 23.5 5 4.5 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0  
373 Miklós Janka 6 Colegiul Național "Székely Mikó"- Sfântu Gheorghe Covasna 23 7 7 7 2 1 0 0 0 0 0 0 0  
374 Grosu Oana 6 Colegiul Național „Lucian Blaga” -  Sebeș Alba 23 7 7 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
375 MOLDOVEANU ANDREI 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 97 BUCUREȘTI 23 7 7 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
376 GEAFER AYLIN 6 COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ „TUDOR VIANU” BUCUREȘTI 23 7 7 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
377 SARDARU ANDREEA MIRUNA 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.38 "GRIGORE MOISIL", GALAȚI GALAȚI 23 7 7 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
378 Tămâian Lidia 6 Şc. Gim. „Nicolae Iorga" Baia Mare Maramureș 23 7 7 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
379 Grozea Roxana 6 C.N."Gh M. Murgoci" Braila 23 7 7 2 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
380 CAZAMIR MARA ANDREEA 6 COLEGIUL NAȚIONAL COSTACHE NEGRUZZI Iași 23 7 7 2 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
381 Bria Irina 6 Șc. gimmnazială ,,Mihai Eminescu"Roșiorii de Vede Teleorman 23 7 7 2 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
382 NĂSTUNEAC ȘTEFAN 6 COLEGIUL NAŢIONAL "FERDINAND I"  BACĂU BACĂU 23 7 6 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0  
383 Bodrogean Andrei 6 Colegiul Național Moise Nicoară Arad  Arad 23 7 5 7 4 0 0 0 0 0 0 0 0  
384 Tudosie Ștefan 6 Școala Gimnazială ”Eugen Ionescu” Slatina Olt 23 7 5 7 4 0 0 0 0 0 0 0 0  
385 CHIRIŢĂ ANDREI-GIOVANI 6 LICEUL GRECO-CATOLIC "TIMOTEI CIPARIU" BUCUREȘTI 23 7 2 7 7 1 0 0 0 1 0 1 0  
386 GĂLĂŢEANU OCTAVIAN GHEORGHE 6 Colegiul Național "Zinca Golescu", Pitești Argeș 23 7 2 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
387 VĂRTOSU ALEXANDRA MIHAELA 6 COLEGIUL NAȚIONAL "CAROL I" CRAIOVA  Dolj 23 7 2 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
388 BOUREANU MAIA IOANA 6 COLEGIUL NAȚIONAL EMIL RACOVIȚĂ IAȘI Iași 23 7 2 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
389 Liciu Sara 6 Liceul cu Program Sportiv Slatina Olt 23 7 2 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
390 Torac-Toma Edward 6 Colegiul National "Mihai Viteazul", Ploiesti Prahova 23 7 2 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
391 TEREGOVAN DAVID 6 COLEGIUL NATIONAL “C.D. LOGA” TIMIȘOARA TIMIȘ 23 7 2 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
392 Radu Dimitrie Octavian 6 Școala Gimnazială,,Constantin Parfene"Vaslui Vaslui 23 7 2 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
393 Toma Ionuț Cristian 6 Școala Gimnazială,,Constantin Parfene"Vaslui Vaslui 23 7 2 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
394 TURCIN GABRIEL 6 COLEGIUL NAȚIONAL BĂNĂȚEAN TIMIȘOARA TIMIȘ 23 6.5 2.5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
395 TÎRZIU PETRE CĂLIN 6 LICEUL TEORETIC INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTI 23 6 7 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0  
396 GHIBERDIC DAVID CRISTIAN 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.79 BUCUREȘTI 23 3 6 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
397 Mihăilescu Ionuț 6 Colegiul Național ”Ioniță Asan” Caracal Olt 23 2 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
398 Pițuru Rareș 6 Școala Gimnazială „Gheorghe Magheru” Caracal Olt 23 2 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
399 Drăghiceanu Rareș 6 Colegiul National "Mihai Viteazul", Ploiesti Prahova 22.5 7 1.5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
400 NIŢĂ COSMINA DARIA 6 COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI", GALAȚI GALAȚI 22.5 2.5 6 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
401 Vultur Tudor 6 Şcoala Gimnazială "Dacia" Tg-Mureş Mureş 22 7 7 7 1 1 0 0 0 0 0 0 0  
402 Tronaru Simona Mihaela 6 Școala Gimnazială Duiliu Zamfirescu Focșani Vrancea 22 7 7 7 1 1 0 0 0 0 0 0 0  
403 Petraș Kevin Andrei 6 Colegiul Național „Lucian Blaga” -  Sebeș Alba 22 7 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
404 ANDRONACHE MARA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” BUCUREȘTI 22 7 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
405 NIȚU VICTOR AUGUSTUS 6 COLEGIUL NAȚIONAL "CAROL I" CRAIOVA  Dolj 22 7 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
406 Varodi Stelian 6 Şcoala Gimnazială "Dacia" Tg-Mureş Mureş 22 7 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
407 Banu Cristian Alexandru 6 Colegiul National "Mihai Viteazul", Ploiesti Prahova 22 7 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
408 Ilie Ioana Christiana 6 Colegiul National "Mihai Viteazul", Ploiesti Prahova 22 7 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
409 DRAGOȘ MATEI 6 COLEGIUL NAȚIONAL „MIHAI EMINESCU” SATU MARE SATU MARE 22 7 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
410 TIPURIŢĂ MARIA-RUXANDRA 6 COLEGIUL NAŢIONAL BILINGV ,,GEORGE COŞBUC" BUCUREȘTI 22 7 7 1 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
411 MITITELU SABINA 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.29, GALAȚI  GALAȚI 22 7 7 1 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
412 Lupu Teodor-Cristian 6 Școala Gimnazială Ștefan cel Mare Focșani Vrancea 22 7 6 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
413 FLOREA EMILIA 6 COLEGIUL NAŢIONAL „GHEORGHE VRĂNCEANU” BACĂU BACĂU 22 7 5 7 3 1 0 0 0 0 0 0 0  
414 ILIE ANA 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 79 BUCUREȘTI 22 7 3.5 4.5 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
415 Stirbu Andrei 6 Col. Național „V. Lucaciu" Baia Mare Maramureș 22 7 2 7 6 1 0 0 0 1 1 0 0  
416 Nuțiu Bogdan 6 Şcoala Gimnazială  ,,Aron Cotruș” Arad Arad 22 7 1 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
417 LUPAŞCU ANDREEA MIRUNA 6 COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI" GALAȚI 22 7 1 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
418 Băzăvan Andrei 6 Colegiul National "Mihai Viteazul", Ploiesti Prahova 22 7 1 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
419 POPESCU ANELISSE 6 COLEGIUL NAȚIONAL "FRAȚII BUZEȘTI" CRAIOVA Dolj 22 6 6 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0  
420 DRAGOMIR ȘERBOIU DARIUS 6 SCOALA GIMN. NR. 150 BUCUREȘTI 22 6 2 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
421 NACU SOFIA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” BUCUREȘTI 22 5 7 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0  
422 ERENA MARK 6 COLEGIUL GERMAN GOETHE BUCUREȘTI 22 5 3 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
423 Herbil Anastasia 6 Colegiul Național ”Dragoș Vodă” Maramureș 22 3 5 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0  
424 SABĂU-SVEGLER HANNA 6 COLEGIUL NAȚIONAL „MIHAI EMINESCU” SATU MARE SATU MARE 22 1 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
425 Călinescu George 6 Șc. Gimn. ”Take Ionescu”  Vâlcea 21.5 7 7 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
426 Toba Alexia Cosmina 6 Sc. Gimnaziala Nr. 10 Vâlcea 21.5 7 7 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
427 RADU RAREŞ GABRIEL 6 COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI", GALAȚI GALAȚI 21.5 7 5.5 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
428 PERIANU ANDREI TUDOR 6 COLEGIUL NAȚIONAL COSTACHE NEGRUZZI Iași 21.5 7 1 6.5 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
429 NADOLU MARIA 6 LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMIȘOARA TIMIȘ 21.5 6.5 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
430 BÎŞCĂ BIANCA 6 COLEGIUL NAȚIONAL EMIL RACOVIȚĂ IAȘI Iași 21.5 6.5 1 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
431 Comșa Darian Nicolae 6 Școala Gimnazială ”Ion Breazu” - Mihalț Alba 21.5 6 6 2.5 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
432 MOTEA CATALIN 6 COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ „TUDOR VIANU” BUCUREȘTI 21.5 1 7 6.5 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
433 Teodorescu Sara 6 Colegiul Național Traian Mehedinti 21 7 7 7 0 1 0 0 0 0 0 0 0  
434 Bleanț Alexia 6 Școala Gimnazială ”Mihai Eminescu” Alba Iulia Alba 21 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
435 SMÎNTANCĂ-STRUGARIU TEODORA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 10 BACĂU BACĂU 21 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
436 IOACĂRĂ ANA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ Nr. 81 BUCUREȘTI 21 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
437 FIRA SLAVU RAREŞ 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ.' NICOLAE ROMANESCU' Dolj 21 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
438 STĂNCESCU KARINA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GH. ȚIȚEICA” CRAIOVA Dolj 21 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
439 Lichințeanu Andrei 6 Şcoala Gimnazială "Dacia" Tg-Mureş Mureş 21 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
440 Tudorache Robert 6 Școala Gimnazială ”Constantin Brâncoveanu” Slatina Olt 21 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
441 Neamțu Ioana 6 Şcoala Gimnazială "Dacia" Tg-Mureş Mureş 21 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
442 Marton Tamas Attila 6 Școala Gimnazială Fîntînele Mureş 21 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
443 Popescu Luca Daniel  6 Școala Gimnazială ”Ion Luca Caragiale” Tulcea Tulcea 21 7 7 5 2 1 0 0 0 0 0 0 0  
444 Grigorescu Victor 6 Sc. Gimn. Anton Pann  Vâlcea 21 7 7 1 6 0 0 0 0 0 0 0 0  
445 Apostol Anisia 6 C.N.I. Matei Basarab Vâlcea 21 7 6 7 1 1 0 0 0 0 0 0 0  
446 Marta Teona Bianca 6 Colegiul Național,,Cuza Vodă"Huși Vaslui 21 7 5 7 2 1 0 0 0 0 0 0 0  
447 Geiger Norbert 6 Col. Național „V. Lucaciu" Baia Mare Maramureș 21 7 5 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
448 MELNICIUC ANA MARIA 6 LICEUL TEORETIC INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTI 21 7 1 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
449 Marc Bogdan 6 Şc.Gim .,,Gavril Istrate” Nepos Bistrița-Năsăud 21 7 0 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
450 TAEREL RADU 6 SCOALA GIMNAZIALA “AL. STEFULESCU”, TARGU JIU Gorj 21 7 0 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
451 COROBAN VLAD 6 LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMIȘOARA TIMIȘ 21 7 0 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
452 ILEA MARIO 6 LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMIȘOARA TIMIȘ 21 7 0 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
453 ANDREI RAISA 6 COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI", GALAȚI GALAȚI 21 6.5 5.5 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
454 Timofte Amalia 6 Liceul Național de Informatică Arad Arad 21 6 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
455 AVĂDANEI RAREȘ 6 LICEUL TEORETIC INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTI 21 6 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
456 Zainea Jessica 6 Col. Național „Gh. Șincai” Baia Mare Maramureș 21 6 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
457 Stănculea Mircea Teodor 6 Șc. gimmnazială ,,Ștefan cel Mare" Alexandria Teleorman 21 6 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
458 Iorga  George 6 Colegiul Naţional Emil Racoviţă Cluj 21 5 7 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
459 VOINEA ANDREI 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.79 BUCUREȘTI 21 5 2 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
460 DERIUȘ VLAD 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.79 BUCUREȘTI 21 0 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
461 RĂDULESCU ȘTEFAN 6 LICEUL TEORETIC DE INFORMATICĂ "GRIGORE MOISIL", IAȘI Iași 21 0 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
462 Armaczki Adriana 6 Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile,Municipiul Ploiesti Prahova 21 0 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
463 Banu Andrei Constantin 6 Colegiul National "Mihai Viteazul", Ploiesti Prahova 21 0 7 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
464 BABIAN S.T. DRAGOȘ CRISTIAN 6 Școala Gimnazială 'Nicolae Iorga' Pitești Argeș 20.5 7 6 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
465 BUṬUGAN MIRUNA ELENA 6 COLEGIUL NAȚIONAL EMIL RACOVIȚĂ IAȘI Iași 20.5 7 6 0.5 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
466 BARBANTA VLAD  ALEXANDRU 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 97 BUCUREȘTI 20.5 7 5 6 2.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
467 DAMIAN R.F. ANCA-MARIA 6 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 20.5 7 1.5 7 5 0 0 0 0 0 0 0 0  
468 DAVID OVIDIU 6 COLEGIUL NATIONAL “C.D. LOGA” TIMIȘOARA TIMIȘ 20.5 6.5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
469 MOICEANU ELENA 6 Școala Gimnazială ”Mircea cel Bătrân” Pitești Argeș 20.5 6.5 0 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
470 MIHALACHE IULIA 6 LICEUL TEORETIC INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTI 20.5 6 5 7 2.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
471 AŞTEFĂNOAEI D. RĂZVAN-EUGEN 6 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 20.5 4.5 7 2 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
472 VASILE TEODORA 6 COLEGIUL NAȚIONAL EMIL RACOVIȚĂ IAȘI Iași 20 7 7 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
473 POPA MIRUNA 6 LICEUL TEORETIC INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTI 20 7 7 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
474 RĂDOI BIANCA HELENA 6 COLEGIUL NAȚIONAL "CAROL I" CRAIOVA  Dolj 20 7 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
475 Curea Florin 6 Șc. gimnazială ,,Zaharia Stancu"Roșiorii de Vede Teleorman 20 7 5 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0  
476 Alionte C.R. Alexandru Octavian 6 Colegiul Național Alexandru Ioan Cuza Ploiești Prahova 20 7 4 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
477 ROȘU EVELIN ELENA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”SPIRU HARET” BACĂU BACĂU 20 7 3 3 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
478 STAN MARIA 6 Școala Gimnazială Nr. 6 "Iacob Mureșianu" Brașov Brașov 20 7 0 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
479 LUNGU TUDOR 6 COLEGIUL NATIONAL “C.D. LOGA” TIMIȘOARA TIMIȘ 20 7 0 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
480 VARIU RADU 6 ȘCOALA EUROPEANĂ BUCUREȘTI BUCUREȘTI 20 6 7 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
481 GROȘAN-CERNEȘTEANU ALEXIA 6 COLEGIUL NAȚIONAL „MIHAI EMINESCU” SATU MARE SATU MARE 20 6 4 3 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
482 BÎRLIBA MIHNEA ŞTEFAN 6 COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI", GALAȚI GALAȚI 20 5 7 7 1 1 0 0 0 0 0 0 1  
483 ALUCULESI ANDRU CASIAN 6 SCOALA GIMNAZIALA INTERNATIONALA "SPECTRUM" PLOIESTI Prahova 20 5 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
484 MATEȘ ANDRA 6 COLEGIUL NAȚIONAL „MIHAI EMINESCU” SATU MARE SATU MARE 20 5 1 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
485 NEAGU ANDREI 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.11  Buzău 20 4 7 7 2 1 0 0 0 0 0 0 0  
486 GUȘE ALEXANDRA-LIDIA 6 COLEGIUL NAŢIONAL „SPIRU HARET” BUCUREȘTI 20 4 6 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0  
487 VIȘEAN DENISA 6 LICEUL TEORETIC ”GEORGE ST. MARINCU” POIANA MARE Dolj 20 4 4 5 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
488 CHELU  MARIO  PETRU GABRIEL 6 ŞCOALA  GIMNAZIALĂ  ALIMPEŞTI Gorj 20 3 4 7 6 0 0 0 0 0 0 0 0  
489 Frățilă Ada 6 Colegiul Național „Lucian Blaga” -  Sebeș Alba 20 1 5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
490 PRODE GABRIEL 6 COLEGIUL NAȚIONAL ,,GHEORGHE LAZĂR” SIBIU Sibiu 20 0 7 7 6 0 0 0 0 0 0 0 0  
491 URSESCU IOAN 6 COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ „TUDOR VIANU” BUCUREȘTI 20 0 7 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
492 POPESCU VICTOR ALEXANDRU 6 LICEUL TEORETIC INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTI 19.5 7 7 5 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
493 BALAN TEODOR 6 COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ „TUDOR VIANU” BUCUREȘTI 19.5 7 7 4 1.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
494 PELMUS ALEXIA 6 SCOALA GIMNAZIALA NR 79 BUCUREȘTI 19.5 7 7 1 4.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
495 PROTOPOPESCU TUDOR 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 56 BUCUREȘTI 19.5 6.5 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
496 MIHAI MARIA 6 COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI", GALAȚI GALAȚI 19.5 6.5 5.5 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
497 Botezat Matei Călin 6 Colegiul Național ,,Petru Rareș" Suceava Suceava 19.5 6 4.5 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
498 STĂNESCU F.A. ROBERT-IONUȚ 6 COLEGIUL NAȚIONAL GRIGORE MOISIL BUCUREȘTI 19.5 6 1.5 5 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
499 Ghindea Alesia Elena 6 Colegiul Național Roman Vodă Roman Neamț 19.5 5 1 6.5 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
500 Nicolaie Rares-George 6 Colegiul National "Mihai Viteazul", Ploiesti Prahova 19.5 2.5 3 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
501 DINCĂ TEODORA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,NICOLAE IORGA” SIBIU Sibiu 19 7 7 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
502 Ilie Adina-Maria 6 Colegiul National "Mihai Viteazul", Ploiesti Prahova 19 7 7 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0  
503 SOCACIU MAIA 6 Școala Gimnazială Nr. 11 "Ștefan Octavian Iosif" Brașov Brașov 19 7 5 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
504 Stere Teodor Ioanin 6 Colegiul National "Mihai Viteazul", Ploiesti Prahova 19 7 5 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
505 Bodo Bence 6 Şcoala Gimnazială ”Europa”  Tg-Mureş Mureş 19 7 5 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
506 GRIDAN ANTONIA CAMELIA 6  COLEGIUL NAȚIONAL "AUREL VLAICU" ORĂȘTIE Hunedoara 19 7 4.5 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
507 BOCEANU VLAD 6 LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMIȘOARA TIMIȘ 19 7 4 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
508 Sima Alessia 6 Școala Gimnazială Duiliu Zamfirescu Focșani Vrancea 19 7 4 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
509 PRUNARU IOANA ALEXANDRA 6 Colegiul Național "Zinca Golescu" Pitești Argeș 19 7 3 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
510 Niculai Marius 6 Liceul Tehnologic  Feldru Bistrița-Năsăud 19 7 2 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0  
511 NECULA ALEXANDRU 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.28 "MIHAI EMINESCU", GALAȚI GALAȚI 19 7 0.5 5.5 6 0 0 0 0 0 0 0 0  
512 BRAHARU BIANCA 6 COLEGIUL NAȚIONAL COSTACHE NEGRUZZI Iași 19 7 0 7 5 0 0 0 0 0 0 0 0  
513 ROTARIU ALEXIA 6 COLEGIUL NATIONAL “C.D. LOGA” TIMIȘOARA TIMIȘ 19 6.5 6 2 4.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
514 Florea Paula Andrada 6 Șc. Gimna. Ieud Maramureș 19 6 4.5 6.5 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
515 MARDIROS G. GABRIEL-ALEXANDRU 6 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 19 6 0 7 6 0 0 0 0 0 0 0 0  
516 STANCIU BOGDAN 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 97 BUCUREȘTI 19 5 7 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
517 Calița Ștefan George 6 Școala Gimnazială Duiliu Zamfirescu Focșani Vrancea 19 5 6 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
518 ROMAN RADU 6 COLEGIUL NAȚIONAL EMIL RACOVIȚĂ IAȘI Iași 19 5 3 7 4 0 0 0 0 0 0 0 0  
519 BITIR ILINCA 6 COLEGIUL NATIONAL “C.D. LOGA” TIMIȘOARA TIMIȘ 19 5 1 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
520 PĂDURE DAMIAN-ANDREI 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 56 BUCUREȘTI 19 5 0 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
521 Turcu Daria 6 Colegiul Național "M. Eminescu", Botoșani Botoșani 19 4 6 4.5 4.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
522 DAVID TEODOR GABRIEL 6 COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI", GALAȚI GALAȚI 19 0 5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
523 Dominte Ilinca 6 Școala Gimnazială Nr.3 Suceava Suceava 18.5 7 7 0.5 4 0 0 0 0 0 0 0 0  
524 IONESCU CRISTIANA 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 79 BUCUREȘTI 18.5 7 5.5 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
525 ARGINT THEODORA 6 COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ „TUDOR VIANU” BUCUREȘTI 18.5 7 2 7 2.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
526 ILIESCU MARIO 6 COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI", GALAȚI GALAȚI 18.5 6.5 1 7 4 0 0 0 0 0 0 0 0  
527 TCACIUC VICTOR 6 COLEGIUL NAȚIONAL EMIL RACOVIȚĂ IAȘI Iași 18.5 6.5 0 7 5 0 0 0 0 0 0 0 0  
528 DINU IOANA 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 79 BUCUREȘTI 18.5 6 5 7 0.5 1 0 0 0 1 0 1 0  
529 BUTA PAVEL 6 COLEGIUL NAȚIONAL ,,GHEORGHE LAZĂR” SIBIU Sibiu 18.5 5 5.5 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
530 COZMA G.I. ANDREEA 6 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 18.5 5 0.5 6 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
531 Paica Alexandra 6 Colegiul Tehnologic Spriru Haret Piatra-Neamț Neamț 18.5 4 0.5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
532 CRÎŞMARIU D.A. CODRIN 6 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 18.5 3.5 7 1 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
533 Falcan Delia 6 Colegiul Național Traian Mehedinti 18 7 7 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
534 Marin C. David Ștefan 6 Colegiul Național Alexandru Ioan Cuza Ploiești Prahova 18 7 7 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
535 DIACONESCU STEFAN 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 190 BUCUREȘTI 18 7 6 2.5 2.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
536 Iorga Sebastian 6 Școala Gimnazială „Nicolae Titulescu” Călărași 18 7 6 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0  
537 Maicariu Andrei 6 Școala Gimnazială „Elena Rareș” Botoșani Botoșani 18 7 4 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
538 Ungureanu Maia 6 Colegiul Național "M. Eminescu", Botoșani Botoșani 18 7 3.5 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
539 ȘANDRU A. ȘTEFAN MARIAN 6 Școala Gimnazială 'Nicolae Iorga' Pitești Argeș 18 7 3.5 6.5 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
540 ZGAVAROGEA-COJOCARU  MIHAI 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” BUCUREȘTI 18 7 3.5 0.5 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
541 Chitimia Diana  6 C. N. ,,Gheorghe Titeica" Mehedinti 18 7 3 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
542 Iliescu David 6 C. N. ,,Gheorghe Titeica" Mehedinti 18 7 3 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
543 Toșa Oana Miruna 6 Colegiul Național ”Ion Minulescu” Slatina Olt 18 7 3 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
544 Alexuțan Cristian 6 Șc.Gim. "M. Eminescu" Zalău Sălaj 18 7 3 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
545 Retegan David 6 Colegiul National"Andrei Muresanu" Dej Cluj 18 7 3 6 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
546 DRĂGAN RALUCA ROBERTA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 RM.SĂRAT Buzău 18 7 2 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
547 Maftei  Tudor-Emanuel 6 Colegiul Naţional Emil Racoviţă Cluj 18 7 2 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
548 MĂRĂNDUCĂ ANDREI 6 COLEGIUL NAȚIONAL EMIL RACOVIȚĂ IAȘI Iași 18 7 2 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
549 Stancu Vlad 6 Scoala Gimnaziala "Henri Mathias Berthelot" Ploiesti Prahova 18 7 2 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
550 Rusu Alexandru 6 Şcoala Gimnazială "Dacia" Tg-Mureş Mureş 18 7 2 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0  
551 BALCU ANTONIA 6 LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMIȘOARA TIMIȘ 18 7 1.5 2.5 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
552 Șpan Teodora 6 Col. Național „Gh. Șincai” Baia Mare Maramureș 18 7 1 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0  
553 Turturea Monica 6 Colegiul Național Traian Mehedinti 18 7 1 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0  
554 GURITA MIHAI 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 79 BUCUREȘTI 18 6 7 1.5 3.5 1 0 0 0 0 0 0 1  
555 Doica Rareș 6 Colegiul Naţional Emil Racoviţă Cluj 18 6 4 1 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
556 Demian Alexandra 6 Colegiul Național Moise Nicoară Arad  Arad 18 6 3 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
557 Qi-Virlan Milioara 6 Colegiul Național "Mircea cel Bătrân"  Constanța 18 4 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
558 Pavel Ștefan 6 Colegiul Național Unirea Focșani Vrancea 18 4 7 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
559 Surteac Marc 6 Colegiul Național „Emanuil Gojdu” Oradea Bihor 18 4 0 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
560 Oroian Răzvan 6 Şc. Gimnazială Nr. 4 Bistriţa Bistrița-Năsăud 18 3 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
561 SOFRONIE RUXANDRA 6 COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ „TUDOR VIANU” BUCUREȘTI 18 3 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
562 Szilveszter Paul 6 Scoala Gimnazială Nr.1 Curățele Bihor 18 2 5 7 4 1 0 0 0 0 0 0 0  
563 Floricioiu Victor 6 Șc. Gimn. ”Take Ionescu”  Vâlcea 18 2 2 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
564 Kohut Sabina 6 Colegiul Național "M. Eminescu", Botoșani Botoșani 17.5 7 4 6 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
565 MOHANU MINAKO 6 COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ „TUDOR VIANU” BUCUREȘTI 17.5 7 2 7 1.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
566 TURCU DARIUS 6 COLEGIUL NAȚIONAL ,,GHEORGHE LAZĂR” SIBIU Sibiu 17.5 5.5 4 7 1 1 0 0 0 0 0 0 0  
567 AURSULESEI EDUARD 6 COLEGIUL NAȚIONAL EMIL RACOVIȚĂ IAȘI Iași 17.5 3.5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
568 VELCIU ILINCA 6 COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ „TUDOR VIANU” BUCUREȘTI 17.5 0 4 6.5 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
569 CRISTEA IOANA-DARIA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 10 BACĂU BACĂU 17 7 7 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
570 MOANȚĂ ARINA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIRCEA ELIADE” CRAIOVA Dolj 17 7 7 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
571 Alexandrescu Maria Iulia 6 Șc. Gim.  „Lucian Blaga”  Baia Mare Maramureș 17 7 7 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
572 Cârloanţă Teodor 6 Şcoala Gimnazială “Bogdan Vodă” Câmpulung Suceava 17 7 7 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
573 OLARU I.I. TIMOTEI-GRUIA 6 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 17 7 6 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0  
574 Sîrbu Alizia 6 Colegiul Național "Mircea cel Bătrân"  Constanța 17 7 3 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
575 Zamfir Andrei Cristian 6 Sc. Gimnaziala Nr. 10 Vâlcea 17 7 3 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
576 Loghin Antonia 6 Liceul Teoretic,,M.Kogălniceanu"Vaslui Vaslui 17 7 3 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
577 NICOLAE BIANCA 6 ŞCOALA GIMNAZIALA "TRAIAN" CRAIOVA Dolj 17 7 2 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
578 Chiorean Cezara 6 Colegiul  Național "Unirea"  Tg-Mureş Mureş 17 7 2 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
579 Ioan Tudor Mihai 6 Colegiul National "Mihai Viteazul", Ploiesti Prahova 17 7 2 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
580 BOLDEA RARES 6 LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMIȘOARA TIMIȘ 17 7 2 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
581 Cozma Ștefan Octavian 6 Școala Gimnazială Duiliu Zamfirescu Focșani Vrancea 17 7 2 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
582 Voivod Cristina  6 Şcoala Gimnazială Nr. 1  Bistrița-Năsăud 17 7 2 6 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
583 Popescu Andrei Costin 6 Șc. gimmnazială ,,Ștefan cel Mare" Alexandria Teleorman 17 7 2 1 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
584 BÎRLOG ANDREI CRISTIAN 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,CORESI" TÂRGOVIŞTE Dâmbovița 17 7 1 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
585 LĂUTARU BIANCA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIRCEA ELIADE” CRAIOVA Dolj 17 7 1 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
586 Robu Mara 6 Col. Național „V. Lucaciu" Baia Mare Maramureș 17 7 1 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
587 BINDAC TEODORA 6 COLEGIUL NAŢIONAL "FERDINAND I"  BACĂU BACĂU 17 7 1 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0  
588 Enescu Vlad George 6 Colegiul National "Mihai Viteazul", Ploiesti Prahova 17 7 1 2 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
589 Părăușanu Victor 6 Școala Gimnazială „Carol I” Călărași 17 7 0 7 3 1 0 0 0 0 0 0 0  
590 VLAD RAREȘ 6 Școala Gimnazială Nr. 11 "Ștefan Octavian Iosif" Brașov Brașov 17 7 0 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0  
591 TĂBĂCARU N.ERIC NICHOLAS 6 Liceul Teoretic Ioan Petrus Otopeni Ilfov 17 6 7 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0  
592 Balea Gabriel 6 Sc. Gim. N. Titulescu C.-N Cluj 17 6 5 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
593 Pîrvan Ana 6 Colegiul Național ,,Petru Rareș" Suceava Suceava 17 6 5 4.5 1.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
594 DEONISE DAVID 6 Școala Gimnazială "Matei Basarab" Pitești Argeș 17 6 1 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0  
595 HUŞLEAG GABRIEL 6 COLEGIUL NAȚIONAL COSTACHE NEGRUZZI Iași 17 5 7 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
596 Sima Ionela 6 Dr. Ioan Mihalyi de Apsa Sighetu Marmației Maramureș 17 5 5 5 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
597 Dima Cătălin 6 Școala Gimnazială „Nicolae Titulescu” Călărași 17 3 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
598 TAUT RADU 6 COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ „TUDOR VIANU” BUCUREȘTI 17 3 6 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0  
599 Picu Alexandru 6 Scoala Gimnaziala Spectrum Constanța 17 3 0 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0  
600 Toc Eduard Valentin 6 Șc. gimmnazială ,,Ștefan cel Mare" Alexandria Teleorman 17 3 0 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
601 Fazakas Mihai 6 Șc.Gim. "M. Eminescu" Zalău Sălaj 17 1 7 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
602 Faur Ștefania Maria 6 Liceul de Informatica ”T.Popoviciu” Cluj 17 0 7 7 3 1 0 0 0 0 0 0 0  
603 Mocrei Bogdan 6 Școala Gimnazială Nr.3 Suceava Suceava 16.5 7 7 0.5 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
604 Tiron Sergiu 6 Şcoala Gimnazială „Teodor Balan” Gura Humorului Suceava 16.5 7 7 0 2.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
605 ORĂȘANU DARIA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ B.P. HAȘDEU IAȘI Iași 16.5 7 6.5 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
606 Dobra Ana-Maria 6 Liceul German  - Sebeș Alba 16.5 7 4 5.5 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
607 SOPORAN   PAUL 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 30 TIMIȘOARA TIMIȘ 16.5 7 2.5 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
608 Popovici Ioana 6 Colegiul Național "M. Eminescu", Botoșani Botoșani 16.5 7 2 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
609 FUCIUC  P. FILIP-LUCA 6 COLEGIUL NAȚIONAL IAȘI Iași 16.5 7 1.5 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
610 ILINCA TUDOR IOAN 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ Nr. 195 BUCUREȘTI 16.5 7 1 7 1.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
611 Timiș  Diana 6 Școala Gimnazială Lunca Ilvei Bistrița-Năsăud 16.5 7 0 6.5 3 0 0 0 0 0 0 0 0  
612 CONSTANDACHE VLAD-CIPRIAN 6 COLEGIUL NAŢIONAL "COSTACHE NEGRI", GALAȚI GALAȚI 16.5 6.5 5 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
613 DIACONU SARA ANA MARIA 6 LICEUL TEORETIC INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTI 16.5 6.5 2 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
614 MIHĂILĂ ALESSIA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,NICOLAE IORGA” SIBIU Sibiu 16.5 6.5 1.5 5 3.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
615 GHEORGHE RAZVAN 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIRCEA ELIADE” CRAIOVA Dolj 16.5 6 7 2 1.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
616 TRANDAFIR NEDELCU ALEXANDRA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.79 BUCUREȘTI 16.5 6 3 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
617 Sorohan Robert Iuliu 6 Colegiul Național "M. Eminescu", Botoșani Botoșani 16.5 1 7 7 1.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
618 Bleoca  Paul 6 Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” - Ocna Mureș Alba 16 7 7 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
619 BRÂNZĂ  DARIA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 2 TG.OCNA BACĂU 16 7 7 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
620 CATANA ANDREEA 6 ŞC. GIMNAZIALĂ "ŞTEFAN LUCHIAN" MOINEŞTI BACĂU 16 7 7 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
621 Suciu Alesia Maria 6 Liceul Teoretic German „Friedrich Schiller” Oradea Bihor 16 7 7 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
622 STAN ALEXIA TEODORA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE EMIL PALADE” Buzău 16 7 7 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
623 OVREIU ANDREEA 6 COLEGIUL NAȚIONAL "FRAȚII BUZEȘTI" CRAIOVA Dolj 16 7 7 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
624 PLAVAT FABIAN 6 COLEGIUL NAȚIONAL BĂNĂȚEAN TIMIȘOARA TIMIȘ 16 7 7 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
625 Benedek Márton 6 Liceul de Arte Nagy István Miercurea Ciuc Harghita 16 7 7 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
626 STEFANOV CARLA BIANCA 6 LIC. T. ROMANO - CATOLIC ”GERHARDINUM” TIMIȘOARA TIMIȘ 16 7 7 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
627 Traistaru Alexandra 6 Sc. Gimn. Anton Pann  Vâlcea 16 7 6.5 1.5 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
628 Pirone Andrei 6 Școala gimnazială „Spiru Haret” Călărași 16 7 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
629 Flore Roxana 6 ColegiulNațional"Silvania" Zalău Sălaj 16 7 4 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
630 Tomi Razvan Casian 6 Colegiul Național Moise Nicoară Arad  Arad 16 7 3 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
631 STROIA IOANA ANDREEA 6  COLEGIUL NAȚIONAL "AUREL VLAICU" ORĂȘTIE Hunedoara 16 7 2.5 6.5 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
632 TÎRCOB ALINA-COZMINA 6 COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC "REGINA MARIA" DEVA Hunedoara 16 7 2.5 1 5.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
633 IONESCU-MIRCEA DAVID 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 79 BUCUREȘTI 16 7 2 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
634 DJORDJEVICI RANYA 6 SCOALA GIMNAZIALA “AL. STEFULESCU”, TARGU JIU Gorj 16 7 2 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
635 Gheorghescu Miruna Andreea 6 C. N. ,,Gheorghe Titeica" Mehedinti 16 7 2 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
636 BĂLĂNESCU ŞTEFAN RAREŞ 6 COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI", GALAȚI GALAȚI 16 7 1.5 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
637 PALENCIUC DARIA 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.29 , GALAȚI GALAȚI 16 7 1.5 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
638 Margarit Andrei 6 Școala Gimnazială "Fănuş Neagu" Braila 16 7 1 7 1 1 0 0 0 0 0 0 0  
639 Miron Daciana 6 Şcoala Gimnazială  ,,Aurel Vlaicu” Arad Arad 16 7 1 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
640 Apostol David 6 Colegiul Național Traian Mehedinti 16 7 1 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
641 Untea Alexandra 6 Școala Gimnazială ”Eugen Ionescu” Slatina Olt 16 7 1 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
642 BADESCU BIANCA 6 LICEUL TEORETIC "GRIGORE MOISIL" TIMIȘOARA TIMIȘ 16 7 1 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
643 Novac Iustina 6 Liceul Teoretic,,M.Kogălniceanu"Vaslui Vaslui 16 7 1 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
644 CĂLINESCU AMALIA IOANA 6 COLEGIUL NAȚIONAL,,IENĂCHIȚĂ VĂCĂRESCU” Dâmbovița 16 7 1 1 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
645 Ionita Rares 6 Școala Gimnazială "Fănuş Neagu" Braila 16 7 0 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
646 FLORESCU ANDREEA 6 COLEGIUL NATIONAL “C.D. LOGA” TIMIȘOARA TIMIȘ 16 6.5 2 6 1.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
647 CREŢU ŞTEFANIA IRENE 6 COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI", GALAȚI GALAȚI 16 6.5 1.5 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
648 Căpâlnaș Mihai 6 Școala Gimnazială"Avram Iancu" Dej Cluj 16 6 7 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
649 STOICA CRISTINA ELENA 6 SCOALA GIMNAZIALA ,,ȘERBAN CIOCULESCU,, GĂEȘTI Dâmbovița 16 6 7 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
650 Sándor Kincső 6 Colegiul Reformat Baczkamadarasi Kis Gergely Odorheiu Secuiesc Harghita 16 6 7 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0  
651 SUGEAC TUDOR 6 COLEGIUL NAȚIONAL ,,GHEORGHE LAZĂR” SIBIU Sibiu 16 6 4.5 3 2.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
652 BUSTAN TUDOR GABRIEL 6 Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov Brașov 16 6 4 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
653 Chiriță Eva 6 Liceul Teoretic,,M.Kogălniceanu"Vaslui Vaslui 16 6 1 4 5 0 0 0 0 0 0 0 0  
654 Oros Dominic 6 Liceul Pedagogic "Regele Ferdinand" Maramureș 16 5 1 3 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
655 Bălșanu Matei 6 Şcoala Gimnazială ”Vlaicu Vodă” Slatina Olt 16 4 1 5 6 0 0 0 0 0 0 0 0  
656 ZANOAGA VICTOR 6 COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ „TUDOR VIANU” BUCUREȘTI 16 3 7 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
657 Keresztes Anna Dorottya 6 Șc.Gim."S.Bărnuțiu" Zalău Sălaj 16 3 5 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
658 Chifan Eduard Mario 6 Școala Gimnazială ”Mihai Eminescu” Rădăuți Suceava 16 2 7 3 4 0 0 0 0 0 0 0 0  
659 GIUSCA VLAD 6 COLEGIUL NAŢIONAL DE INFORMATICĂ „TUDOR VIANU” BUCUREȘTI 16 2 6 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
660 SLABU  IASMINA 6 Școala Gimnazială Nr. 8 Brașov Brașov 16 2 5 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
661 Ionita Ovidiu 6 Şc. Gimn. Avram Iancu Bistriţa  Bistrița-Năsăud 16 1 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
662 Berea George Alexandru 6 Colegiul Naţional Petru Rareş Piatra-Neamţ Neamț 16 1 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
663 PALEU V. MARIA TEODORA ECATERINA 6 LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI IAȘI Iași 16 1 7 1 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
664 Antoniu Vlad 6 Liceul Teoretic "Ovidius" Constanța 16 1 1 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
665 Vilcu  Rares 6 Scoala Gimnaziala "Henri Mathias Berthelot" Ploiesti Prahova 16 0 2 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
666 Burlacu Delia Elena 6 Școala Gimnazială Nr. 7 Botoșani Botoșani 15.5 7 7 1.5 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
667 Leah  Paul 6 Șc.Gimnaziala Ștefan cel Mare, Bistrita Bistrița-Năsăud 15.5 7 6 0.5 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
668 Munteanu  Radu-Ovidiu 6 Școala Gimnaziala ”Spiru Haret” Dorohoi Botoșani 15.5 7 2 4.5 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
669 NICOLAE ALEXANDRA 6 LICEUL TEORETIC INTERNAŢIONAL DE INFORMATICĂ BUCUREȘTI 15.5 7 1.5 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
670 STĂNOI CARLA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIRCEA ELIADE” CRAIOVA Dolj 15.5 7 1 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
671 MATEI TEODORA CRISTIANA  6 Școala Gimnazială.”Mihai Eminescu”,  Pitești Argeș 15.5 7 1 6.5 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
672 FETEA MARIA 6 LICEUL PEDAGOGIC ,,CARMEN SYLVA" TIMIȘOARA TIMIȘ 15.5 6.5 2.5 6.5 0 0 0 0 0 0 0 0 0  
673 Dîca Sebastian Florian 6 Școala Gimnazială „Ion Creangă” Suceava Suceava 15.5 6 1.5 1 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
674 Grigorescu Ilinca 6 Școala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza” Fălticeni Suceava 15.5 3.5 5 5 2 0 0 0 0 0 0 0 0  
675 Roman V. Raluca-Elena 6 Şcoala Gimnazială Nr. 2 Piatra-Neamţ Neamț 15.5 2 0 6.5 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
676 POPESCU-ILIONIU ANDREI 6 SCOALA GIM. "I.H.RADULESCU" BUCUREȘTI 15.5 1 7 7 0.5 0 0 0 0 0 0 0 0  
677 PANŢURU OCTAVIAN NICU 6 COLEGIUL NAŢIONAL "VASILE ALECSANDRI", GALAȚI GALAȚI 15.5 0.5 7 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0  
678 TERIAN-DAN TUDOR 6 COLEGIUL NAȚIONAL ,,GHEORGHE LAZĂR” SIBIU Sibiu 15.5 0.5 7 3 5 0 0 0 0 0 0 0 0  
679 CIULEI MARIO 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.29 , GALAȚI GALAȚI 15.5 0 1.5 7 7 0 0 0 0 0 0 0 0  
680 ȚARLUNGĂ MIHNEA 6 COLEGIUL NAŢIONAL „GHEORGHE VRĂNCEANU” BACĂU BACĂU