REZULTATUL CONCURSULUI DE CHIMIE - ETAPA JUDETEANA
GALATI - ianuarie 2009
Clasa a X-a
Nr. crt. Numele şi prenumele elevului Şcoala de provenienţă Clasa Profesor coordonator Nota
1 MIRON VICTOR Liceul "Spiru Haret" Tecuci X Veronica Ungan 6,80
2 CIOBANU RAMONA Colegiul National "V. Alecsandri" X Cristian Victorina 6,00
3 MILEA CRISTINA Colegiul National "V. Alecsandri" X Şerban Ruxandra 5,60
4 MIHAIL ROBERT THEODOR Colegiul National "V. Alecsandri" X Mnză Lidia 5,50
5 BUJOREANU RALUCA ANDREEA Colegiul National "V. Alecsandri" X Cristian Victorina 4,60
6 HORGA LUMINITA Colegiul National "V. Alecsandri" X Şerban Ruxandra 4,50
7 IRIMIA ANCA Colegiul Naţional Al. I.Cuza X Dumitraşcu Pamfilia 4,50
8 PATRICHI DAVID Liceul Teoretic "E.Racovita" X Lospa Valentina 4,30
9 ŞTEFAN MIHAELA Colegiul National "V. Alecsandri" X Mnză Lidia 4,30
10 CALMUC ALINA Colegiul National "V. Alecsandri" X Şerban Ruxandra 4,20
11 HOROVEI AURA Colegiul National "M. Kogalniceanu" X Ganea M. 4,20
12 PANTEA ELIDA IOANA Colegiul National "V. Alecsandri" X Cristian Victorina 4,20
13 MUNTEANU ELENA Colegiul National "V. Alecsandri" X Cristian Victorina 4,10
14 FILIMON SORINA Colegiul National "V. Alecsandri" X Şerban Ruxandra 4,00
15 HODOROGEA SILVIA Colegiul National "V. Alecsandri" X Cristian Victorina 4,00
16 PATILEA IULIA Colegiul National "V. Alecsandri" X Mnză Lidia 3,90
17 MASGRAS GEANINA Liceul Teoretic "Spiru Haret" Tecuci X Oana Gheorghe 3,70
18 BERLEA ALINA Colegiul National "V. Alecsandri" X Mnză Lidia 3,50
19 TARCA GABRIEL Colegiul National "V. Alecsandri" X Şerban Ruxandra 3,50
20 DRAGUT ELENA Colegiul National "V. Alecsandri" X Cristian Victorina 3,40
21 ENICA OANA CRISTINA Colegiul National "M. Kogalniceanu" X Musa M. 3,40
22 MICU MĂDĂLINA Liceul Teoretic "E.Racovita" X Lospa Valentina 3,40
23 OANA MIRELA Colegiul National "V. Alecsandri" X Mnză Lidia 3,40
24 STOICA GABRIEL Liceul Teoretic "E.Racovita" X Lospa Valentina 3,40
25 BĂLĂNEL ALIONA Liceul Teoretic "E.Racovita" X Lospa Valentina 3,30
26 CANDACHIA VICTOR Colegiul Naţional Al. I.Cuza X Dumitraşcu Pamfilia 3,30
27 COSTEA TUDOR Colegiul National "V. Alecsandri" X Şerban Ruxandra 3,30
28 DANIALOPOL VALENTIN Liceul Teoretic "E.Racovita" X Lospa Valentina 3,30
29 KOVACI ROXANA Colegiul National "M. Kogalniceanu" X Ganea M. 3,30
30 LEFTER GEORGIANA Liceul "Spiru Haret" Tecuci X Oana Gheorghe 3,30
31 LACATUS PERTISOR Colegiul National "V. Alecsandri" X Mnză Lidia 3,20
32 STOIAN VASILE Grup Şcolar Ind.Metalurgic X Tudorancea Anişoara 3,10
33 BALICA ADELINA Liceul Teoretic "E.Racovita" X Lospa Valentina 3,00
34 GUGOAŞĂ GHEORGHE Grup Şcolar Ind.Metalurgic X Tudorancea Anişoara 3,00
35 HAHUI CRISTINA FLORINA Colegiul Economic "V. Madgearu" X Dinică Daniela 3,00
36 OPREA ALEXANDRA Liceul Teoretic "E.Racovita" X Lospa Valentina 3,00
37 RPA ANDREEA Liceul Teoretic "E.Racovita" X Lospa Valentina 3,00
38 RĂU ELENA Liceul Teoretic "E.Racovita" X Lospa Valentina 3,00
39 BULANCEA GABRIEL Colegiul National "M. Kogalniceanu" X Ganea M. 2,90
40 BURLUC FLORIN Liceul Teoretic "E.Racovita" X Lospa Valentina 2,90
41 ENE ANDREEA Liceul Teoretic "E.Racovita" X Lospa Valentina 2,90
42 MIHALACHE ROXANA Liceul Teoretic "E.Racovita" X Lospa Valentina 2,90
43 UNGUREANU GABRIELA Liceul Teoretic "E.Racovita" X Cozmaciuc Aurica 2,70
44 LUPU MIRELA Liceul Teoretic "E.Racovita" X Lospa Valentina 2,50
45 PARFENIE LOREDANA Liceul Teoretic "E.Racovita" X Lospa Valentina 2,50
46 BAGULEAN VICTORIA Colegiul National "V. Alecsandri" X Serban Ruxandra abs
47 BUMBEA CRISTINA C.N. "Calistrat Hogaş" Tecuci X Savin Oana abs
48 CRISTEA OANA Colegiul National "V. Alecsandri" X Mnză Lidia abs
49 DĂNILĂ GEORGETA C.N."Calistrat Hogaş" Tecuci X Savin Oana abs
50 FLOREA DIANA MIHAELA Colegiul National "V. Alecsandri" X Mnză Lidia abs
51 GAFTON RARES Colegiul National "V. Alecsandri" X Şerban Ruxandra abs
52 MANOLE MARIANA C.N. "Calistrat Hogaş" Tecuci X Savin Oana abs
53 MIHALCEA PAULA Colegiul National "V. Alecsandri" X Mnză Lidia abs
54 NEAGU LIDIA Colegiul National "M. Kogalniceanu" X Ganea M. abs
55 PANAITE ALINA Colegiul National "C. Hogas" X Ciulică C. abs
56 PECETE IONUŢ C.N. "Calistrat Hogaş" Tecuci X Savin Oana abs
57 SANDRU SEBASTIAN Colegiul National "V. Alecsandri" X Şerban Ruxandra abs
58 ŞOIMU MARIANA MADALINA Colegiul National "C. Hogas" X Ciulică C. abs
59 TIRON ALINA Colegiul National "V. Alecsandri" X Mnză Lidia abs