REZULTATUL CONCURSULUI DE CHIMIE - ETAPA JUDETEANA
GALATI - ianuarie 2009
Clasa a IX-a
Nr. crt. Numele şi prenumele elevului Şcoala de provenienţă Clasa Profesor coordonator Nota
1 FLOREA ANDREI Colegiul National "V. Alecsandri" IX Mnză Lidia 9,00
2 GRIGORAS CRINA ANCA Colegiul National "V. Alecsandri" IX Şerban Ruxandra 6,80
3 MITROFAN EVELIN ROXANA Colegiul National "V. Alecsandri" IX Cristian Victorina 6,60
4 CURDUMAN IOAN ANDREI Colegiul National "V. Alecsandri" IX Mnză Lidia 6,00
5 CRETU MILIANA Colegiul National "V. Alecsandri" IX Şerban Ruxandra 5,50
6 MANGALEA MARIANA Colegiul National "V. Alecsandri" IX Şerban Ruxandra 5,40
7 DANAILA DAN Colegiul National "V. Alecsandri" IX Şerban Ruxandra 5,30
8 GHINTUIALA DAIANA Colegiul National "V. Alecsandri" IX Cristian Victorina 5,30
9 IRIMIA ANDREEA Colegiul National "V. Alecsandri" IX Mnză Lidia 5,30
10 LIPAN ANA MARIA Colegiul National "V. Alecsandri" IX Cristian Victorina 5,20
11 MANOLI DAN CLAUDIU Colegiul National "V. Alecsandri" IX Şerban Ruxandra 5,20
12 BARBUTA STEFAN HORIA Colegiul National "V. Alecsandri" IX Şerban Ruxandra 5,10
13 JIREGHIE ANCA Colegiul Naţional Al. I. Cuza IX Dumitraşcu Pamfilia 5,10
14 NEDELCU ARABELA Colegiul National "V. Alecsandri" IX Şerban Ruxandra 4,90
15 ROSU VLAD Colegiul National "V. Alecsandri" IX Mnză Lidia 4,90
16 VLAD DIANA-JANE Liceul "Spiru Haret" Tecuci IX Veronica Ungan 4,90
17 BANTAS ELENA Colegiul National "V. Alecsandri" IX Şerban Ruxandra 4,80
18 NETU GEORGE Colegiul National "V. Alecsandri" IX Şerban Ruxandra 4,80
19 AGAVRILOAIE OANA MARIA Colegiul National "C. Hogas" Tecuci IX Ciulică C. 4,70
20 STAN GEORGIANA Colegiul National "V. Alecsandri" IX Şerban Ruxandra 4,70
21 SCNTEIE OANA Colegiul National "V. Alecsandri" IX Şerban Ruxandra 4,50
22 VONCILA MIHAI LUCIAN Colegiul National "C. Negri" Galati IX Ciulica Camelia 4,50
23 IZVORANU ADRIAN CRISTIAN Colegiul National "V. Alecsandri" IX Şerban Ruxandra 4,30
24 MANOLE MARIUS Colegiul National "V. Alecsandri" IX Şerban Ruxandra 4,30
25 MITREA DIANA Colegiul National "V. Alecsandri" IX Mnză Lidia 4,30
26 TUICU LAURA Colegiul National "V. Alecsandri" IX Cristian Victorina 4,30
27 GHIMPAU CRISTINA Colegiul National "V. Alecsandri" IX Şerban Ruxandra 4,20
28 GUDANĂ IRINA PETRA Colegiul National "C. Hogas" Tecuci IX Vrabie Felicia 4,20
29 LĂPUŞNEANU GIULIA Colegiul National "V. Alecsandri" IX Şerban Ruxandra 4,20
30 MIGIREANU BOGDAN Colegiul National "M. Kogalniceanu" IX Ganea M. 4,20
31 PETRICĂ MARIAN Colegiul National "V. Alecsandri" IX Şerban Ruxandra 4,20
32 RESMERITA DIANA Colegiul National "V. Alecsandri" IX Şerban Ruxandra 4,20
33 VALUGA CORINA Colegiul National "M. Kogalniceanu" IX Ganea M. 4,20
34 FOTIN ANTONICA ANDREEA Colegiul National "C. Hogas" Tecuci IX Ciulică C. 4,10
35 VIERU CORINA Colegiul National "V. Alecsandri" IX Şerban Ruxandra 4,10
36 NICOLAU ANGELA Colegiul Naţional Al. I. Cuza IX Krauser Victoria 4,00
37 STOIANOF VLAD Colegiul National "V. Alecsandri" IX Mnză Lidia 4,00
38 COMŞA ALINA Liceul Teoretic "Emil Racoviţă" IX Cozmaciuc Aurica 3,90
39 GRIGORITA ALIN Colegiul National "V. Alecsandri" IX Mnză Lidia 3,90
40 LUPAN MIHAELA Liceul Teoretic "Emil Racoviţă" IX Cozmaciuc Aurica 3,90
41 CHIRIAC ANA-MARIA Grup Şcolar "Radu Negru" IX Rusu Pavel 3,80
42 ZOITEANU ALEXANDRA Colegiul National "V. Alecsandri" IX Cristian Victorina 3,80
43 BARZA RALUCA Colegiul National "V. Alecsandri" IX Şerban Ruxandra 3,60
44 TROACA ANDREEA Colegiul National "V. Alecsandri" IX Cristian Victorina 3,60
45 GAIU DENIA Liceul Teoretic "Emil Racoviţă" IX Nedelcu Năstase 3,50
46 LUPU ANGHELUŢĂ Colegiul Economic "V. Madgearu" IX Dinică Daniela 3,50
47 MITACHE CRISTINA-ELENA Colegiul National "M. Kogalniceanu" IX Musa M. 3,50
48 SAVASTRE ANAMARIA Colegiul National "M. Kogalniceanu" IX Ganea M. 3,50
49 TIMOFTE GHEORGHE Colegiul National "M. Kogalniceanu" IX Musa M. 3,50
50 ILIE COSMINA Liceul Teoretic "Emil Racoviţă" IX Nedelcu Năstase 3,30
51 VASLUIANU ANDREEA Liceul Teoretic "Emil Racoviţă" IX Nedelcu Năstase 3,25
52 PICIORUŞ MIRUNA Liceul Teoretic "Emil Racoviţă" IX Nedelcu N. 3,20
53 POPA IONEL Colegiul Tehnic D. Moţoc IX Strnbei Mihaela 3,20
54 TRANDAFIR IULIAN-IONUŢ Grup Şcolar "Radu Negru" IX Rusu Pavel 3,20
55 VIERU NADINA Colegiul National "V. Alecsandri" IX Mnză Lidia 3,20
56 BUDESCU OANA Liceul Teoretic "Emil Racoviţă" IX Nedelcu Năstase 3,10
57 ENACHE LIDIA GEORGIANA Liceul Teoretic "Emil Racoviţă" IX Nedelcu Năstase 3,10
58 GRĂSUI CRISTINA-MARIA Colegiul National "M. Kogalniceanu" IX Ganea M. 3,10
59 PETCU CLAUDIA Colegiul National "V. Alecsandri" IX Mnză Lidia 3,10
60 GOGOI LAURA Liceul Teoretic "Emil Racoviţă" IX Nedelcu Năstase 3,05
61 ŞERBU ELENA Liceul Teoretic "Emil Racoviţă" IX Nedelcu Năstase 3,05
62 CUDLENCO NICOLAE Grup Şcolar "Radu Negru" IX Rusu Pavel 3,00
63 EZARU RALUCA Colegiul Naţional Al. I. Cuza IX Krauser Victoria 3,00
64 GHEORGHITA ALEXANDRU Colegiul National "V. Alecsandri" IX Mnză Lidia 3,00
65 SILAGHE MIHAI Colegiul National "M. Kogalniceanu" IX Musa M. 3,00
66 APOSTOL ALIN Liceul Teoretic "Emil Racoviţă" IX Nedelcu Năstase 2,80
67 JUVERDEANU VIOLETA Liceul Teoretic "Emil Racoviţă" IX Nedelcu Năstase 2,30
68 AGACHE DORINA Colegiul National "V. Alecsandri" IX Şerban Ruxandra abs
69 ALEXA ROBERT Colegiul National "V. Alecsandri" IX Mnză Lidia abs
70 ANTISTESCU ROXANA Colegiul National "V. Alecsandri" IX Mnză Lidia abs
71 BĂLAN ANDREEA RAMONA Colegiul National "M. Kogalniceanu" IX Ganea M. abs
72 BASALIC BIANCA Colegiul Naţional Al. I. Cuza IX Krauser Victoria abs
73 BULAI GABRIELA Colegiul National "M. Kogalniceanu" IX Ganea M. abs
74 BULUC LUMINIŢA Colegiul Economic "V. Madgearu" IX Dinică Daniela abs
75 CMPIANU VALERIU-TIMOTEI Colegiul National "C. Hogas" Tecuci IX Vrabie Felicia abs
76 CIOBANU ANDREEA Colegiul National "C. Hogas" Tecuci IX Ciulică C. abs
77 DRAGOMIR RADU Colegiul National "V. Alecsandri" IX Mnză Lidia abs
78 GOLOGAN ELENA Colegiul National "M. Kogalniceanu" IX Ganea M. abs
79 IACOB CATALINA Colegiul National "V. Alecsandri" IX Şerban Ruxandra abs
80 ILIE ANDREI Colegiul National "V. Alecsandri" IX Mnză Lidia abs
81 MARCU SORINA Liceul Teoretic "Emil Racoviţă" IX Nedelcu Năstase abs
82 MARICEANU MARTA Grup Şcolar "Radu Negru" IX Rusu Pavel abs
83 MATEI MIHAIL Colegiul National "C. Hogas" Tecuci IX Vrabie Felicia abs
84 MILEA ŞTEFANIA-ADELINA Colegiul National "M. Kogalniceanu" IX Ganea M. abs
85 MOCANU MIHAI Colegiul National "V. Alecsandri" IX Mnză Lidia abs
86 MOCANU MIRCEA Colegiul National "V. Alecsandri" IX Mnză Lidia abs
87 MOISESCU DANIEL Colegiul National "V. Alecsandri" IX Mnză Lidia abs
88 NASTASE CRISTINA Colegiul National "V. Alecsandri" IX Mnză Lidia abs
89 NEDEA ANAMARIA Colegiul National "M. Kogalniceanu" IX Ganea M. abs
90 NEDELCU MARIANA Grup Şcolar Ind. Metalurgic IX Tudorancea Anişoara abs
91 OPERA CONSTANTIN Colegiul Naţional Al. I. Cuza IX Krauser Victoria abs
92 PADURARU ALINA Colegiul National "V. Alecsandri" IX Mnză Lidia abs
93 PARASCHIV OANA Colegiul National "V. Alecsandri" IX Mnză Lidia abs
94 PARTENE RAMONA ELENA Colegiul National "M. Kogalniceanu" IX Ganea M. abs
95 POPA ELISABETA Colegiul Naţional Al. I. Cuza IX Krauser Victoria abs
96 SLABU ANDREEA Colegiul National "M. Kogalniceanu" IX Ganea M. abs
97 SOBARU MARIA Colegiul National "M. Kogalniceanu" IX Ganea M. abs
98 STANCA EDITH Colegiul National "V. Alecsandri" IX Mnză Lidia abs
99 STEGARESCU MARIUS Colegiul National "V. Alecsandri" IX Mnză Lidia abs
100 TOPORAŞ VLAD-CĂTĂLIN Grup Şcolar "Radu Negru" IX Rusu Pavel abs
101 ZISU VERGINICA Liceul Teoretic "Emil Racoviţă" IX Nedelcu Năstase abs